Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-03, 12:16   #2041
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W ramach DDD skorzystałam z L'Occitane (są kody na dodatkowe prezenty), w jakimś papierniczym kupiłam zapas kopert bąbelkowych, w księgarni - album Moje pierwsze pięć lat i tyle.

Chciałam kupić Insolence Guerlain, ale w magiczny sposób wczoraj podrożały o 25zł. Kupiłam więc w innej perfumerii, odbiorę u siebie w mieście, też bez kosztów dostawy, a perfumy tańsze.
A co kupiłaś z L'Occitane? Mają coś szczególnie wartego uwagi?

Ja zamierzam mamie kupić Insolence EDT, bo chodzą za nią od dawna
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jeden był, już chyba z 3 lata temu go zamknęli.

Nie próbowałam jeszcze muszę pranie pędzelków urządzić najpierw a brakuje mi czasu. Nawet kolorów jakie mam już nie pamiętam.
O rany, dziwna polityka

Aa, spoko daj znać, jak przetestujesz, ja pewnie i tak nie skuszę się na nie w tym roku więc spokojnie poczekam na opinię
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 13:10   #2042
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
A co kupiłaś z L'Occitane? Mają coś szczególnie wartego uwagi?

Ja zamierzam mamie kupić Insolence EDT, bo chodzą za nią od dawna
O rany, dziwna polityka

Aa, spoko daj znać, jak przetestujesz, ja pewnie i tak nie skuszę się na nie w tym roku więc spokojnie poczekam na opinię
Wzięłam mydła.

Insolence EDT uwielbiam, a że kończę buteleczkę, musiałam zaopatrzeć się w nową.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 10:09   #2043
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jeden był, już chyba z 3 lata temu go zamknęli.
Przypomniało mi się, jak zizou kupowała tam 9 maseł naraz
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W ramach DDD skorzystałam z L'Occitane (są kody na dodatkowe prezenty), w jakimś papierniczym kupiłam zapas kopert bąbelkowych, w księgarni - album Moje pierwsze pięć lat i tyle.
A ja wchodziłam na tę stronę i nic nie kupiłam - zapomniałam o mydłach, a niedługo będę musiała kupić... A skąd bierzesz aktualne kody? Jest jakiś wątek na wizażu?


Ja z DDD nie skorzystałam, za to zamówiłam sobie 2 sukienki: jedną wełnianą w COS, a drugą na asosie- ciążową, ale myślę, że później też będzie dobra...

No i zamówiliśmy sobie wyciskarkę - wczoraj przyszła i TŻ tak się wkręcił, że ja już miałam dość tych soków, a on chciał coś jeszcze wyciskać
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 10:19   #2044
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, jak zizou kupowała tam 9 maseł naraz
Kto bogatemu zabroni.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 13:23   #2045
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kto bogatemu zabroni.



Rety, przez przypadek natknęłam się na ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=YsI8...bQ7suaG2W9BXPg
Nie wiem, czy kojarzycie tego chłopaka, ale od 5 minuty mniej więcej jest w Yankee Candle Village. Z jednej strony zazdroszczę Amerykanom takich sklepów... a z drugiej ja bym chyba zwariowała w takim miejscu
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 13:41   #2046
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, jak zizou kupowała tam 9 maseł naraz
Taaa kupowała

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, jak zizou kupowała tam 9 maseł naraz


A ja wchodziłam na tę stronę i nic nie kupiłam - zapomniałam o mydłach, a niedługo będę musiała kupić... A skąd bierzesz aktualne kody? Jest jakiś wątek na wizażu?
Tak, jest wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=779138

Teraz kuszą prezentem do zamówienia na Clinique za min. 49zł




Jest fajny F&L box z kosmetykami dla dzieci Skarb Matki za 39.90
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-12-04 o 13:42
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 11:21   #2047
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)



Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kto bogatemu zabroni.

BTW. Ciekawe czy jakieś kolejne wcielenie zizou gdzieś tu jeszcze krąży

Ja się dziś wybrałam na mały shopping, wróciłam ze sweterkiem i sukienką z Re. Taka raczej na codzień, ale na pracową wigilię chyba też się nada http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...-33x/yfl-dress

W Naturze kupiłam odżywkę Pantene, taki balsam Delii z pompką: http://esentia.pl/images/products/63923h1.jpg i płyn do kąpieli Apart, wersję rubinową: http://www.globalcosmed.eu/pl/index/html/id:1055
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2014-12-14 o 11:23
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 08:52   #2048
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Aa, spoko daj znać, jak przetestujesz, ja pewnie i tak nie skuszę się na nie w tym roku więc spokojnie poczekam na opinię
Zapomniałam sprawdzić jakie mam kolory i byłam porządnie chora jak testowałam ale w końcu się za nie zabralam i jak na razie mam mieszanie uczucia. Chyba trzeba je trochę bardziej ruszyć pędzelkiem bo są twardsze i mnie napigmentowane niż tester, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Zobaczymy jak dalej.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość




[COLOR="Teal"]
BTW. Ciekawe czy jakieś kolejne wcielenie zizou gdzieś tu jeszcze krąży
Pewnie tak.


U mnie z nowości kosmetycznych pojawiła się wizyta u fryzjera i przyciemnienie włosów na taki jasny satyn z blond pojaśnieniami, jestem bardzo zadowolona z nowego koloru. Tylko porządny szampon muszę kupić żeby ten kolor jako tako się trzymał.

Poza tym to wpadła mi świąteczna kostka Essie w TK Maxxie i nie mogłam się oprzeć.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 11:13   #2049
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja z DDD nie skorzystałam, za to zamówiłam sobie 2 sukienki: jedną wełnianą w COS, a drugą na asosie- ciążową, ale myślę, że później też będzie dobra...

No i zamówiliśmy sobie wyciskarkę - wczoraj przyszła i TŻ tak się wkręcił, że ja już miałam dość tych soków, a on chciał coś jeszcze wyciskać
Dobrej jakości są ubrania w COS? Warte swojej ceny?

Aale Wam zazdroszczę! Chyba też na początku żywiłabym się tylko sokami
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Rety, przez przypadek natknęłam się na ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=YsI8...bQ7suaG2W9BXPg
Nie wiem, czy kojarzycie tego chłopaka, ale od 5 minuty mniej więcej jest w Yankee Candle Village. Z jednej strony zazdroszczę Amerykanom takich sklepów... a z drugiej ja bym chyba zwariowała w takim miejscu
Szaleństwo
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość


BTW. Ciekawe czy jakieś kolejne wcielenie zizou gdzieś tu jeszcze krąży

Ja się dziś wybrałam na mały shopping, wróciłam ze sweterkiem i sukienką z Re. Taka raczej na codzień, ale na pracową wigilię chyba też się nada http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...-33x/yfl-dress

W Naturze kupiłam odżywkę Pantene, taki balsam Delii z pompką: http://esentia.pl/images/products/63923h1.jpg i płyn do kąpieli Apart, wersję rubinową: http://www.globalcosmed.eu/pl/index/html/id:1055
Fajne ubrania
nie wiedziałam, że Delia ma takie kosmetyki w ofercie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zapomniałam sprawdzić jakie mam kolory i byłam porządnie chora jak testowałam ale w końcu się za nie zabralam i jak na razie mam mieszanie uczucia. Chyba trzeba je trochę bardziej ruszyć pędzelkiem bo są twardsze i mnie napigmentowane niż tester, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Zobaczymy jak dalej.

U mnie z nowości kosmetycznych pojawiła się wizyta u fryzjera i przyciemnienie włosów na taki jasny satyn z blond pojaśnieniami, jestem bardzo zadowolona z nowego koloru. Tylko porządny szampon muszę kupić żeby ten kolor jako tako się trzymał.

Poza tym to wpadła mi świąteczna kostka Essie w TK Maxxie i nie mogłam się oprzeć.
Dzięki za opinię, w sumie szkoda, że trzeba się nimi bardziej namachać, podobało mi się właśnie że są tak mocno napigmentowane.

Brzmi ładnie ten kolor Też przydałaby mi się wizyta u fryzjera

Ale fajnie u nas zwykle natykam na miniaturki OPI, Essie nie widziałam. Masz tegoroczną kostkę? Ten Jiggle Hi, Jiggle Low jest srebrny czy złoty?

Mi ostatnio wpadł krem do rąk TBS Vanilla Brulee, jest bardzo leciutki, ale zapach TŻ z Włoch przywiózł mi różowy lakier Collistar, wczoraj dostałam mydło do rąk z pingwinkiem Isany

Macie jakieś kosmetyczne plany na poświąteczną zniżkę w Sephorze?
Mi trochę podpadła jedna Sephora, bo jak robiłam zakupy, to kasjer zobaczył swoją znajomą przy kasie obok, przywitał się z nią i mówi do koleżanki-sephorianki: daj pani lepsze próbki miał niefart, bo potem dostałam maila od S. żeby wypełnić ankietę zadowolenia i opisałam sytuację To nie chodzi o próbki, bo zdaję sobie sprawę, że są przyznawane od widzimisię/ wydanej kwoty/ bycia stałym klientem czy właśnie znajomym pracownika, ale uważam, że ja jako klientka nie powinnam słyszeć, że ktoś ma być obsługiwany lepiej tylko z takiego powodu. Potem pan zadzwonił do mnie, okazało się, że jest kierownikiem danej S. (oczywiście "żałował" że dał taki przykład pracownikom ) i pytał co może zrobić, żebym była zadowolona i chciała do nich wrócić proponował próbki albo konsultacje z wybraną przeze mnie marką - wybrałam to drugie, ale potem nie mogłam pójść i przepadło
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 11:39   #2050
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię, w sumie szkoda, że trzeba się nimi bardziej namachać, podobało mi się właśnie że są tak mocno napigmentowane.
Zobaczymy jak będzie dalej, może trzeba wierzch ściągnąć po prostu. Muszę potestować znowu, ale ostatnio mam ciężkie poranki.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ale fajnie u nas zwykle natykam na miniaturki OPI, Essie nie widziałam. Masz tegoroczną kostkę? Ten Jiggle Hi, Jiggle Low jest srebrny czy złoty?
Na moje oko to srebrny ale nie malowałam jeszcze paznokci nim, więc zobaczymy. Może właśnie na święta się skuszę.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Macie jakieś kosmetyczne plany na poświąteczną zniżkę w Sephorze?
Ja nie mam żadnych. Myślałam żeby się rozpieścić cieniami albo różem ale przed wypłatą będę więc dam sobie spokój. Może na wyprzedażach coś wpadnie.

Twoja sytuacja w Sephorze skandaliczna. Wkurzyłabym się.

rzyrafko czy Ty już wróciłaś, co tam nawiozłaś?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 20:59   #2051
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
dzięki
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Dobrej jakości są ubrania w COS? Warte swojej ceny?

Aale Wam zazdroszczę! Chyba też na początku żywiłabym się tylko sokami
[...]
Macie jakieś kosmetyczne plany na poświąteczną zniżkę w Sephorze?
Mi trochę podpadła jedna Sephora, bo jak robiłam zakupy, to kasjer zobaczył swoją znajomą przy kasie obok, przywitał się z nią i mówi do koleżanki-sephorianki: daj pani lepsze próbki miał niefart, bo potem dostałam maila od S. żeby wypełnić ankietę zadowolenia i opisałam sytuację To nie chodzi o próbki, bo zdaję sobie sprawę, że są przyznawane od widzimisię/ wydanej kwoty/ bycia stałym klientem czy właśnie znajomym pracownika, ale uważam, że ja jako klientka nie powinnam słyszeć, że ktoś ma być obsługiwany lepiej tylko z takiego powodu. Potem pan zadzwonił do mnie, okazało się, że jest kierownikiem danej S. (oczywiście "żałował" że dał taki przykład pracownikom ) i pytał co może zrobić, żebym była zadowolona i chciała do nich wrócić proponował próbki albo konsultacje z wybraną przeze mnie marką - wybrałam to drugie, ale potem nie mogłam pójść i przepadło
Dobrej Tylko to mój pierwszy zakup, więc nie wiem, jak po dłuższym czasie, ale mnie przekonuje bardzo dobry skład (100% wełny z merynosów). W innych sklepach rzeczy nie są wiele tańsze, a zrobione są głównie z poliestru czy akrylu - odechciało mi się w ogóle kupować takich rzeczy...
Tylko trochę wpadłam, bo kupiłam już drugą sukienkę w cos (-30% było), a dziś w całkiem innej polskiej firmie skusiłam się na kolejną sukienkę i cienki hmm jakby to nazwać, blezer, taki cienki żakiet na co dzień.

No soki są super, mi baaardzo smakują z sokiem z natki pietruszki.

Ja chyba nic nie kupię w tym roku w Sephorze, zbieram się ponad rok, żeby sprzedać większość kosmetyków, bo tylko leżą i się kurzą... Regularnie używam tylko tuszu do rzęs, pryzm i różu Chanel (lizzie mnie kiedyś namówiła na Orchid Rose, jest cudowny). I czasem meteorytów...

Sytuacja w Sephorze okropna, szkoda, że to kierownik, bo nikt na niego pewnie nie nakrzyczał Też bym się zdenerwowała. Wiadomo, że w każdym sklepie znajomych traktuje się lepiej, ale nie wolno tego mówić/okazywać przy innych klientach


Byłam w końcu w YR i kupiłam krem na zaczerwienienia (jak zwykle), duży płyn gruszkowy - do kąpieli i żel z czarnych owoców I to wszystko z kosmetyków od dawna, chyba dostanę od Was wymówienie
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-24, 11:50   #2052
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Wesołych Świąt dziewczyny!
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 12:09   #2053
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nie mam żadnych. Myślałam żeby się rozpieścić cieniami albo różem ale przed wypłatą będę więc dam sobie spokój. Może na wyprzedażach coś wpadnie.
Ja chyba też odpuszczę tym razem ma być -25%, a to znowu nie taka wielka różnica niż regularne 20% bardziej od obecnych chciejstw chyba chciałabym cuda z wiosennej kolekcji Chanel
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dobrej Tylko to mój pierwszy zakup, więc nie wiem, jak po dłuższym czasie, ale mnie przekonuje bardzo dobry skład (100% wełny z merynosów). W innych sklepach rzeczy nie są wiele tańsze, a zrobione są głównie z poliestru czy akrylu - odechciało mi się w ogóle kupować takich rzeczy...
Tylko trochę wpadłam, bo kupiłam już drugą sukienkę w cos (-30% było), a dziś w całkiem innej polskiej firmie skusiłam się na kolejną sukienkę i cienki hmm jakby to nazwać, blezer, taki cienki żakiet na co dzień.

Ja chyba nic nie kupię w tym roku w Sephorze, zbieram się ponad rok, żeby sprzedać większość kosmetyków, bo tylko leżą i się kurzą... Regularnie używam tylko tuszu do rzęs, pryzm i różu Chanel (lizzie mnie kiedyś namówiła na Orchid Rose, jest cudowny). I czasem meteorytów...

Sytuacja w Sephorze okropna, szkoda, że to kierownik, bo nikt na niego pewnie nie nakrzyczał Też bym się zdenerwowała. Wiadomo, że w każdym sklepie znajomych traktuje się lepiej, ale nie wolno tego mówić/okazywać przy innych klientach
No to dobrze wiedzieć

Jak Ci zalegają, to pewnie że się pozbądź

Właśnie nie wiem, jak to u nich jest - czy najpierw ktoś czytał moją opinię i przekazał do sklepu, czy od razu sklep przegląda ewentualne uwagi Pan powiedział, że jak będę u nich, to żeby go zaczepić

Ja również życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt!
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 12:50   #2054
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Można?
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 12:52   #2055
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

W Douglasie jest teraz -30% na kolorówkę (tylko że nie na wszystko)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-12-24 o 21:46
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 15:24   #2056
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Douglasie jest teraz -30% na kolorówkę
Gdzie można zobaczyć jakie marki są w Douglas?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 16:46   #2057
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej Dziewczyny, Najlepszego w Nowym Roku

Jak spędziłyście Sylwestra?My byliśmy u sąsiada, piętro wyżej
Lubię takie imprezy po których nie trzeba się martwić o powrót, bo na dobrą sprawę można się wybrać w kapciach

Do 07.01 mam wolne, więc wybrałam się dziś na wyprzedaże, ale po 3 godzinach miałam dość...Nie wiem jak można spędzić tak cały dzień, albo i weekend Kupiłam jedynie malinową sukienkę na wesele, na które idziemy w następną sobotę, trochę bielizny i tonik Bandi
Niby z kosmetykoholizmu się wyleczyłam (żel kupuję największy a nie limitowany ), ale od czasu do czasu lubię się rozpieścić jakimś gadżetem
Obecnie planuję nowe perfumy

A poza tym u mnie trochę zmian We wrześniu się zaręczyłam i w przyszłym roku wychodzę za mąż

W ogóle wrzesień to dla mnie szczęśliwy m-c, bo w tym czasie zamieszkała z nami mała kocia psotnica

A co u Was?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 00:04   #2058
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zapomniałam sprawdzić jakie mam kolory i byłam porządnie chora jak testowałam ale w końcu się za nie zabralam i jak na razie mam mieszanie uczucia. Chyba trzeba je trochę bardziej ruszyć pędzelkiem bo są twardsze i mnie napigmentowane niż tester, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Zobaczymy jak dalej.

U mnie z nowości kosmetycznych pojawiła się wizyta u fryzjera i przyciemnienie włosów na taki jasny satyn z blond pojaśnieniami, jestem bardzo zadowolona z nowego koloru. Tylko porządny szampon muszę kupić żeby ten kolor jako tako się trzymał.
Podoba mi sie ten w kolorze ziemi, masz go może?

Ja też odwiedziłam fryzjerkę, nową. Farbowałam na podobny odcień jak ostatnio (popielato-czerwonawe tony) i schwarzkopf dużo lepiej się mnie trzyma niż L'Oreal. Ale nadal nie można powiedzieć żeby to był trwały efekt- chyba taki już urok moich kudełków.. No i cięcie ratunkowe ok, chociaż w takiej krótkiej długości nie czuję się najlepiej, no ale mus to mus, czuję jak odrastają
Gdzie w końcu poszłaś?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
rzyrafko czy Ty już wróciłaś, co tam nawiozłaś?
Ano wróciłam, nie nawiozłam wiele, bo z tego co mogłam w podręcznym nie ma już właściwie co zwieźć Z zaplanowanych rzeczy 100%- tusz Miss Manga i róż Sleek Flamingo zapomniałam, że szafa Sleek stoi w Krakowie Do tego jakos tak wpadł mi w oko korektor Gosh pod oczy z racji ślicznego jasno-żótego kolorku, który chyba jednak jest za jasny i boję się go użyć w obawie przed efektem "niektórych celebrytek" No i szampon w kostce Lush Brazilliant- niby do włosów kręconych, ale tak mi się zapach spodobał, że musiałam Jescze nie próbowałam. I Zawiozłam 5 opakowań po maseczkach i przygarnęłam w zamian MagnaMinty dla siostry w prezence, a sama kupiłam catastrophe socmetic (zaliczyłam przy okazji opad szczeny- droższą dostałam, za tańszą zapłaciłam). I w TBSku maskę Seaweed, a przy drugiej wizycie 3 olejki zapachowe, w tym jeden z limitki- jabłuszkowy Akurat się załapałam na Black Friday, który trwał gdzieniegdzie do poniedziałku i upolowałam dżinsy GAP na 40% zniżki. Ale nie jest to jakaś super jakość. Wykręcające się nogawki jak wszędzie I trochę garderoby typu basic jeszcze nabyłam w innych sklepach. W zasadzie to tak jak tu niewiele mi się podobało, a na lepszą jakość tak jak tu mnie nie stać Ale ważniejszy od zakupów był czas spędzony z Dobrymi Ludźmi

A poszalałam dopiero po powrocie- 2setki ponad utopiłam podczas dwóch wizyt w Jasmin
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jak spędziłyście Sylwestra?My byliśmy u sąsiada, piętro wyżej
Lubię takie imprezy po których nie trzeba się martwić o powrót, bo na dobrą sprawę można się wybrać w kapciach

Do 07.01 mam wolne, więc wybrałam się dziś na wyprzedaże, ale po 3 godzinach miałam dość...Nie wiem jak można spędzić tak cały dzień, albo i weekend Kupiłam jedynie malinową sukienkę na wesele, na które idziemy w następną sobotę, trochę bielizny i tonik Bandi
Niby z kosmetykoholizmu się wyleczyłam (żel kupuję największy a nie limitowany ), ale od czasu do czasu lubię się rozpieścić jakimś gadżetem
Obecnie planuję nowe perfumy

A poza tym u mnie trochę zmian We wrześniu się zaręczyłam i w przyszłym roku wychodzę za mąż

W ogóle wrzesień to dla mnie szczęśliwy m-c, bo w tym czasie zamieszkała z nami mała kocia psotnica

A co u Was?
Ja spędziłam najlepszego Sylwka ever- w sumie z braku ciekawszych propozycji (właściwie była tylko jedna) poszłam do miejsca gdzie zwykle chodzę na imprezy i było tak, jakby wszystkie najlepsze imprezy były na raz w ten jeden wieczór (kilka scen muzycznych jednocześnie) i nawet smutny fakt przybycia tam samej nie przesłaniał mi świetnej zabawy Wyszłam po 7 rano, a wszystko jeszcze trwało w najlepsze. Tylko sił już zaczynało brakować

Ja też wzięłam wolne na dziś i na poniedziałek- potrzebowałam się ogarnąć w mieszkaniu i z pomocą rodziców przemeblowałam się trochę. Zobaczymy czy tak jest lepiej. Jutro wreszcie poszukam firanek (bo już 3 kwartały minęły, a ja wciąż mam tylko jedno okno ofirankowane )
Bieliznę usiłuję zamówić od października, ale coś nie mogę dobrać rozmiaru, albo mi kroje nie pasują i jutro odeślę 3 paczkę i dam sobie spokój na chwilę. Za to dostałam pod choinkę buciki http://wojas.pl/produkt/13227 i właśnie miałam je dziś pierwszy raz w kinie na Hobbicie

A, zapomniałabym- i ja wkroczyłam wreszcie w 21wszy wiek- sprawiłam sobie smartfona. Gwoździem do trumny ery przedsmartfonowej był skomplikowany powrót z UK
Zaszalałam biorąc biały- idealnie pasuje do tapety ze Stefusiem

Gratulacje!!
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 14:33   #2059
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Witam w nowym roku

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Niby z kosmetykoholizmu się wyleczyłam (żel kupuję największy a nie limitowany ), ale od czasu do czasu lubię się rozpieścić jakimś gadżetem
Obecnie planuję nowe perfumy

A poza tym u mnie trochę zmian We wrześniu się zaręczyłam i w przyszłym roku wychodzę za mąż
A jakie perfumy planujesz? Ja skończyłam ostatnio flakonik Gucci II, raczej do nich nie wrócę jednak, bo są zbyt delikatne jak dla mnie
Chciałabym coś nowego, ale kompletnie nie mam pomysłu. Z drugiej strony dobijam do dna 30 ml Elle od YSL i myślałam o zakupie flaszki w większej pojemności (za ten zapach zbieram dużo komplementów od ludzi w pracy, podobnie jak za Fantasy od Britney ).

PS. Gratulacje!


rzyrafko gratuluję smartfona Mi jeszcze został prawie rok do końca umowy, ale z mojej Lumii 520 nie jestem zbytnio zadowolona. Na poczatku lubiła się często zawieszać (ach ten Windows ), dopiero aktualizacja systemu pomogła. Poza tym na ekranie wszelkie światło i słońce tak się odbija, że np. w pogodny dzień nic nie widać na nim


A tak poza tym to na ten nowy rok muszę się umówić do fryzjera, bo odrosty i siwe włosy wołają o pomstę do nieba Jakoś w listopadzie byłam w jednym salonie i znów tam pójdę, podobał mi się kolor jaki mi zrobiła fryzjerka i włosy też widocznie odżyły.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 15:28   #2060
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ppotrzebuję pomocy, natychmiast
Zrobiłam krótki przegląd kosmetycznego inwentarza i wychodzi na to, że w całym 2014 r nie kupiłam ani jednego cienia
Koniec świata
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 16:19   #2061
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ppotrzebuję pomocy, natychmiast
Zrobiłam krótki przegląd kosmetycznego inwentarza i wychodzi na to, że w całym 2014 r nie kupiłam ani jednego cienia
Koniec świata
Nie wierzę


Ja też zrobiłam przeglad, spisałam kosmetyki (liczbowo), zrobiłam zdjęcia i się załamałam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 22:54   #2062
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie wierzę

Ja też zrobiłam przeglad, spisałam kosmetyki (liczbowo), zrobiłam zdjęcia i się załamałam
A jednak, ostatni to złoty Catrice z jakiejś limitki z września/października 2013

Ja nie prowadzę statystyki liczbowej tak dokładnie- jak coś zużyję to wylatuje z tabelki ale podliczyłam kwotę przeznaczoną łącznie na kolorówkę i pielęgnację i tu kolejny opad szczeny- ponad miesiąc pracy poszło tylko na to

W załączniku aktualizacja pielęgnacyjna z ostatniego kwartału mniej więcej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0506.jpg (162,9 KB, 27 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 11:28   #2063
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, Najlepszego w Nowym Roku

Jak spędziłyście Sylwestra?My byliśmy u sąsiada, piętro wyżej
Lubię takie imprezy po których nie trzeba się martwić o powrót, bo na dobrą sprawę można się wybrać w kapciach

Do 07.01 mam wolne, więc wybrałam się dziś na wyprzedaże, ale po 3 godzinach miałam dość...Nie wiem jak można spędzić tak cały dzień, albo i weekend Kupiłam jedynie malinową sukienkę na wesele, na które idziemy w następną sobotę, trochę bielizny i tonik Bandi
Niby z kosmetykoholizmu się wyleczyłam (żel kupuję największy a nie limitowany ), ale od czasu do czasu lubię się rozpieścić jakimś gadżetem
Obecnie planuję nowe perfumy

A poza tym u mnie trochę zmian We wrześniu się zaręczyłam i w przyszłym roku wychodzę za mąż

W ogóle wrzesień to dla mnie szczęśliwy m-c, bo w tym czasie zamieszkała z nami mała kocia psotnica

A co u Was?
My byliśmy kilka dni w Łodzi, mało turystyczne miasto, ale chodziło nam żeby było dość blisko. Spokój zmącił fakt, że ostatniej nocy o 3 zbudził nas alarm pożarowy, najpierw myślałam, że to budzik, a potem panika, szybkie ubieranie się, jak wyszliśmy z hotelu to pod nim stały 3 wozy strażackie, masakra podejrzewam, że ktoś zapalił papierosa, a tam wszędzie czujki. Dobrze, że skończyło się tylko na strachu

Fajnie macie z tymi sąsiadami

Gratuluję zaręczyn! I dopiero teraz się chwalisz

Ja na wyprzedażach zbytnio nie poszalałam, chciałam jedną kurtkę z Zary, ale nie przecenili mojego koloru tylko dali do nowej kolekcji (a inne tak) Kosmetycznie też jakoś nie szaleję (ale śledzę nowinki ), ostatnio kupiłam serum Aqualia Thermal ale to planowałam od dawna i w końcu trafiła się sensowna promocja w SP wpadł mi też żel Original Source Wild Berries
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A jakie perfumy planujesz? Ja skończyłam ostatnio flakonik Gucci II, raczej do nich nie wrócę jednak, bo są zbyt delikatne jak dla mnie
Chciałabym coś nowego, ale kompletnie nie mam pomysłu. Z drugiej strony dobijam do dna 30 ml Elle od YSL i myślałam o zakupie flaszki w większej pojemności (za ten zapach zbieram dużo komplementów od ludzi w pracy, podobnie jak za Fantasy od Britney ).

rzyrafko gratuluję smartfona Mi jeszcze został prawie rok do końca umowy, ale z mojej Lumii 520 nie jestem zbytnio zadowolona. Na poczatku lubiła się często zawieszać (ach ten Windows ), dopiero aktualizacja systemu pomogła. Poza tym na ekranie wszelkie światło i słońce tak się odbija, że np. w pogodny dzień nic nie widać na nim
Uwielbiam Elle kończą mi się Miss Dior Cherie, ale nie wiem co wpadnie na ich miejsce (i czy w ogóle coś )

Mój TŻ ostatnio kupił Lumię 635 i jest zadowolony, ładnie mu śmiga z tym odbijaniem światła może spróbuj ustawić na automatyczne dopasowanie ekranu?
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ppotrzebuję pomocy, natychmiast
Zrobiłam krótki przegląd kosmetycznego inwentarza i wychodzi na to, że w całym 2014 r nie kupiłam ani jednego cienia
Koniec świata
Nic? To faktycznie słabo
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W załączniku aktualizacja pielęgnacyjna z ostatniego kwartału mniej więcej.
Fajnie, u Ciebie zawsze jest tak kolorowo
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 11:37   #2064
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A jednak, ostatni to złoty Catrice z jakiejś limitki z września/października 2013

Ja nie prowadzę statystyki liczbowej tak dokładnie- jak coś zużyję to wylatuje z tabelki ale podliczyłam kwotę przeznaczoną łącznie na kolorówkę i pielęgnację i tu kolejny opad szczeny- ponad miesiąc pracy poszło tylko na to

W załączniku aktualizacja pielęgnacyjna z ostatniego kwartału mniej więcej.
Jak Ty to robisz, że tak mało kupujesz?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 12:34   #2065
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A poszalałam dopiero po powrocie- 2setki ponad utopiłam podczas dwóch wizyt w Jasmin

Gratulacje!!
Nieźle Bardzo dawno nie byłam w Jasmin. Raz, że nie mam teraz po drodze, dwa, że już nie kupuję na zapas jak dawniej

Dzięki

Moja kotka to też Stefcia )


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A jakie perfumy planujesz? Ja skończyłam ostatnio flakonik Gucci II, raczej do nich nie wrócę jednak, bo są zbyt delikatne jak dla mnie
Chciałabym coś nowego, ale kompletnie nie mam pomysłu. Z drugiej strony dobijam do dna 30 ml Elle od YSL i myślałam o zakupie flaszki w większej pojemności (za ten zapach zbieram dużo komplementów od ludzi w pracy, podobnie jak za Fantasy od Britney ).

PS. Gratulacje!

Ano właśnie nie wiem, muszę jeszcze połazić po perfumeriach. Z jednej strony chciałabym coś mocniejszego i tu myślę nad Elle właśnie, ewentualnie nad La vie est belle lub Si, mimo, że to teraz "hity sprzedaży"
Z drugiej strony chociaż zima to ja najczęściej pachnę lekkimi zapachami i w ostatniej flaszce widzę już dno
I jeśli coś lekkiego to chyba ze sprawdzonych: Chanel eau Tendre, Lanvin Jeanne lub Givenchy Eaudemoiselle eau Fraiche

Dziękuję


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ppotrzebuję pomocy, natychmiast
Zrobiłam krótki przegląd kosmetycznego inwentarza i wychodzi na to, że w całym 2014 r nie kupiłam ani jednego cienia
Koniec świata
Co to się dzieje na tym świecie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W załączniku aktualizacja pielęgnacyjna z ostatniego kwartału mniej więcej.
Gdzie kupiłaś Sylveco? Coś mi się majaczy, że ich płyn micelarny jest b. chwalony. Potwierdzasz?
Ja ostatnio przestałam testować i kupuję na zmianę biedronkowy, Garnier i L'Oreal.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
My byliśmy kilka dni w Łodzi, mało turystyczne miasto, ale chodziło nam żeby było dość blisko. Spokój zmącił fakt, że ostatniej nocy o 3 zbudził nas alarm pożarowy, najpierw myślałam, że to budzik, a potem panika, szybkie ubieranie się, jak wyszliśmy z hotelu to pod nim stały 3 wozy strażackie, masakra podejrzewam, że ktoś zapalił papierosa, a tam wszędzie czujki. Dobrze, że skończyło się tylko na strachu
No to faktycznie z przygodami Byłam ostatnio w Łodzi na szkoleniu, ale nie wychodziliśmy poza hotel a teraz będę na weselu Oprócz Piotrkowskiej to chyba nie bardzo jest tam gdzie iść.

Też przeżyłam taki alarm na wakacjach, ale, że oprócz krótkiego sygnału nic się nie zadziało to wróciłam do łóżka. Nie mniej jednak jest to stresujące, zwłaszcza w środku nocy

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Fajnie macie z tymi sąsiadami
To fakt, bardzo sobie to cenię

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Gratuluję zaręczyn! I dopiero teraz się chwalisz
Dziękuję Nie było wcześniej okazji

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja na wyprzedażach zbytnio nie poszalałam, chciałam jedną kurtkę z Zary, ale nie przecenili mojego koloru tylko dali do nowej kolekcji (a inne tak) Kosmetycznie też jakoś nie szaleję (ale śledzę nowinki ), ostatnio kupiłam serum Aqualia Thermal ale to planowałam od dawna i w końcu trafiła się sensowna promocja w SP wpadł mi też żel Original Source Wild Berries
Rozważam jeszcze wyjście dziś, bo potrzebuję kopertówkę, ale nie wiem czy będzie mi się chciało
Ja nawet nowinek nie śledzę, ewentualnie jak już mi się coś samo rzuci w oczy
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2015-01-05 o 12:36
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 15:51   #2066
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ppotrzebuję pomocy, natychmiast
Zrobiłam krótki przegląd kosmetycznego inwentarza i wychodzi na to, że w całym 2014 r nie kupiłam ani jednego cienia
Koniec świata
O rany, toż to faktycznie koniec świata!


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Mój TŻ ostatnio kupił Lumię 635 i jest zadowolony, ładnie mu śmiga z tym odbijaniem światła może spróbuj ustawić na automatyczne dopasowanie ekranu?
Próbowałam różnie ustawiać, ale niestety tutaj chyba chodzi o to, że powierzchnia jest bardzo "błyszcząca" i tak odbija. Podobnie mam z monitorem w laptopie, gdyby był choć ciut bardziej matowy byłoby idealnie.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ano właśnie nie wiem, muszę jeszcze połazić po perfumeriach. Z jednej strony chciałabym coś mocniejszego i tu myślę nad Elle właśnie, ewentualnie nad La vie est belle lub Si, mimo, że to teraz "hity sprzedaży"
Nie wąchałam jeszcze Si, ale właśnie też obawiam się, że mogą być zbyt przereklamowane i zbyt popularne


Powiem Wam, że zmęczona się czuję tym chodzeniem do pracy tak w kratkę Poza 31.12 nie brałam żadnego innego dnia wolnego, zresztą spedycja i tak pracuje zawsze w takie "luźniejsze" dni, gdy inne małe firmy mają często zamknięte.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 20:45   #2067
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ano właśnie nie wiem, muszę jeszcze połazić po perfumeriach. Z jednej strony chciałabym coś mocniejszego i tu myślę nad Elle właśnie, ewentualnie nad La vie est belle lub Si, mimo, że to teraz "hity sprzedaży"
Z drugiej strony chociaż zima to ja najczęściej pachnę lekkimi zapachami i w ostatniej flaszce widzę już dno
I jeśli coś lekkiego to chyba ze sprawdzonych: Chanel eau Tendre, Lanvin Jeanne lub Givenchy Eaudemoiselle eau Fraiche


No to faktycznie z przygodami Byłam ostatnio w Łodzi na szkoleniu, ale nie wychodziliśmy poza hotel a teraz będę na weselu Oprócz Piotrkowskiej to chyba nie bardzo jest tam gdzie iść.

Też przeżyłam taki alarm na wakacjach, ale, że oprócz krótkiego sygnału nic się nie zadziało to wróciłam do łóżka. Nie mniej jednak jest to stresujące, zwłaszcza w środku nocy

Ja nawet nowinek nie śledzę, ewentualnie jak już mi się coś samo rzuci w oczy
Właśnie testowałam te Jeanne po tym jak pokazywałaś, ale na mnie trwały może ze 30 minut, kiepsko chociaż są bardzo ładne Nad Eau Tendre też dumam, strasznie podobają mi się jeszcze D&G Dolce - też taki słodki, dość lekki świeżak, sprawdza się nawet w chłodne dni tylko flakon mi się nie podoba, ale może bym przebolała

Oj nie ma, podobała mi się Manufaktura (pod nią zorganizowano świetny pokaz fajerwerków), ale poza tym rzeczywiście nie bardzo jest co robić - w Sylwestra na Piotrkowskiej były same imprezy zamknięte (i to też garstka), większość lokali pozamykana, więc ani się napić ani zjeść.. dzień po nie było lepiej pod tym względem Takie dość wymarłe miasto, widać, że większość opuściła je za pracą

Tu komunikat leciał tak długo, aż nie wyszliśmy na zewnątrz. Do tego obsługa o niczym nie informowała, na zasadzie "domyśl się sam, co jest grane" Jeden facet wyszedł w piżamie, a komuś zlecił robienie sobie zdjęć na tle wozów strażackich
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Próbowałam różnie ustawiać, ale niestety tutaj chyba chodzi o to, że powierzchnia jest bardzo "błyszcząca" i tak odbija. Podobnie mam z monitorem w laptopie, gdyby był choć ciut bardziej matowy byłoby idealnie.
Może pomogłoby naklejenie jakiejś folii ochronnej?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 01:57   #2068
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Nic? To faktycznie słabo
Fajnie, u Ciebie zawsze jest tak kolorowo
Za to lakierów do paznokci 20

No niestety pomimo coraz większej świadomości nadal ulegam kuszona podstawowymi bodźcami- kolorem i zapachem
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jak Ty to robisz, że tak mało kupujesz?
Wyprowadzka i utrzymanie się samą to jedno, drugie- siostry już nie pomagają zużywać , a trzecie- jeszcze mam rzeczy z 2012 roku do zużycia. I czwarte- jestem okropnie wybredna. Ostatnio przytłoczyło mnie też zużywanie próbek i miniaturek. Także ćwiczę swoją wolę i dość fajnie wychodzi. A potem takie dwa dni hurtowych zakupów rujnują wszystko
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nieźle Bardzo dawno nie byłam w Jasmin. Raz, że nie mam teraz po drodze, dwa, że już nie kupuję na zapas jak dawniej

Moja kotka to też Stefcia )

Ano właśnie nie wiem, muszę jeszcze połazić po perfumeriach. Z jednej strony chciałabym coś mocniejszego i tu myślę nad Elle właśnie, ewentualnie nad La vie est belle lub Si, mimo, że to teraz "hity sprzedaży"

Co to się dzieje na tym świecie

Gdzie kupiłaś Sylveco? Coś mi się majaczy, że ich płyn micelarny jest b. chwalony. Potwierdzasz?
Ja ostatnio przestałam testować i kupuję na zmianę biedronkowy, Garnier i L'Oreal.

Rozważam jeszcze wyjście dziś, bo potrzebuję kopertówkę, ale nie wiem czy będzie mi się chciało
Ja nawet nowinek nie śledzę, ewentualnie jak już mi się coś samo rzuci w oczy
Ja akurat teraz mam bardzo po drodze do pracy- odkąd się przesiadłam z roweru w mpk to wystarczy 10 min wcześniej wyjść żeby zgrzeszyć Na szczęście sporo rzeczy "za chwilę" otworzę, a na Sylveco zaraz na drugi dzień się zaczęła spora promocja więc kupiłam to, co i tak miałam w planach na kiedyś.

Też jest taka piękna jak moja kosmata pierdoła?

Ja się strasznie napaliłam na Si, ale przy drugim teście poległo. Niestety nie znalazłam tam żadnych nut, które by mnie na dłużej zaintrygowały. Zapach nie jest brzydki, wręcz przeciwnie. Ale zbyt mało charakterystyczny. Czarna wersja również. A już tym, że biały flakon wypełnia to samo co przezroczysty to mnie wkurzyli. Tak strasznie chciałam polubić jakieś nowe perfumy Także spokojnie czekam aż siostra znów poleci do USA i albo się zauroczę czymś wiosennym albo przywiezie mi Pure Poison

Nadchodzi mrok...
To po Hobbitach

Sylveco też w Jasmin. Uwielbiam ich płyn do higieny intymnej (akurat teraz nie kupiłam, bo już pożałowałam 7 zł ) i krem po oczy był fajny na lato. Za to lekkie kremy do twarzy mi nie podeszły- miałam kilka próbek. Krem do rąk jest fajny- chociaż z początku jest wrażenie jakby się wylewało wodę na dłonie, ale za chwilę czuć jak olejki zaczynają działać. Ja szczególnie do rąk lubię "eko" itp. więc mi pasuje. Micela właśnie użyłam po raz pierwszy, bo wczoraj skończyłam Mixę. No muszę powiedzieć, że Mixa przy nim to mega lepiszcze i gorzej sobie radzi z tuszem Boobastic Gosha Bardzo jestem ciekawa jak sobie poradzi z tuszem MF. Miałam 2 butelki L'Oreala i druga była gorsza, Sensibio już dawno się popsuł, Garnier też nie radził sobie z tuszami więc ciągle szukałam i już chciałam przypomnieć sobie Bourjois, na szczęście wyskoczyli z tym (biedronkowego ni nie kojarzę czy miałm...). Tonik też niedługo zacznę. Taki jakiś sentyment do nich mam, bo są z podkarpacia

W sobotę zahaczyłam o galerię i jestem załamana jakością krojów i materiałów i to zarówno ciuchów wyprzedażowych jak i wchodzących jako nowe kolekcje. Głupiego swetra na guziki nie mogę znaleźć nawet
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O rany, toż to faktycznie koniec świata!

Powiem Wam, że zmęczona się czuję tym chodzeniem do pracy tak w kratkę Poza 31.12 nie brałam żadnego innego dnia wolnego, zresztą spedycja i tak pracuje zawsze w takie "luźniejsze" dni, gdy inne małe firmy mają często zamknięte.[/COLOR]
Trzeba to szybko naprawić- potrzebuję ciemnego brązu i jasnego różu- niby klasyczne kolory a jeszcze mi się żaden nie spodobał, do MACa się boję wejść..

Tym bardziej się cieszę, że wzięłam te dwa dni urlopu, obym tylko nie zapomniała wrócić we środę do swojej rutyny zawodowej
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Oj nie ma, podobała mi się Manufaktura (pod nią zorganizowano świetny pokaz fajerwerków), ale poza tym rzeczywiście nie bardzo jest co robić - w Sylwestra na Piotrkowskiej były same imprezy zamknięte (i to też garstka), większość lokali pozamykana, więc ani się napić ani zjeść.. dzień po nie było lepiej pod tym względem Takie dość wymarłe miasto, widać, że większość opuściła je za pracą

Może pomogłoby naklejenie jakiejś folii ochronnej?
Zapraszam do Krakowa

Ja sobie sprawiłam to cienkie szkło- ale brudzi się strasznie, goły amoled był bardziej estetyczny.


Pomiędzy płynem do mycia podłóg a gąbkami do mycia naczyń wpadł mi dzisiaj na kerfurowych zakupach olejek Marula AAMincer (promocja prawie 50%, a i tak chciałam spróbować). Co prawda jest z domieszką dwóch składników z kokosu, ale za tę cenę postanowiłam zaryzykować. Jak polubię zainwestuję w jakiś czysty. A w Avonie wpadło mi serum arganowe do włosów (nie skusiło mnie nic drogeryjnego, a to lubiłam kiedyś) oraz podkład antystresowy w kolorze Light Nude- nie moge się doczekać poranka żeby zobaczyć jak naprawdę wygląda, bo zapowiada się na kolorystyczny ideał. Że też odkryłam ten odcień jak go wycofują Ale póki co nie mam pojęcia jak się zachowa sam podkład, więc się wstrzymam od wyrażania pochopnych emocji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20141224_140028.jpg (94,4 KB, 19 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 07:04   #2069
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Może pomogłoby naklejenie jakiejś folii ochronnej?
Hmmm, tego nie próbowałam

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Za to lakierów do paznokci 20

W sobotę zahaczyłam o galerię i jestem załamana jakością krojów i materiałów i to zarówno ciuchów wyprzedażowych jak i wchodzących jako nowe kolekcje. Głupiego swetra na guziki nie mogę znaleźć nawet
A u mnie z lakierami dalej posucha, część od nieużywania powoli glucieje, bo jakoś od jesieni ochota na malowanie mi nie wróciła Poczekam do wiosny, może wtedy jakieś nowe wesołe kolorki sobie sprawię

Ja się nawet nie spłukałam na wyprzedażach, bo ciągle coś ciuchowego kupuję (np. w tym roku kupiłam łącznie chyba ze 20 takich zwykłych koszulek gładkich, albo z nadrukami, do tego kilka par jeansów ). Jedynym moim wyprzedażowym łupem jest płaszczyk z RE za 99,99 zł przeceniony z... 350 zł! Pierwotnej ceny nie jest według mnie wart, ale za taką obniżkę chyba warto
Wydaje się cienki, ale jest nawet ciepły (do auta wystarczy), bo ma takie futerkowate coś od wewnątrz na plecach.

PS. Śliczny futrzaczek


Udało mi się wczoraj umówić na sobotę do fryzjera, nareszcie
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2015-01-06 o 07:07
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 11:17   #2070
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja pilnuję, żeby buteleczki miały czyste gwinty i nie zasychają, a moje malowanie też przez ponad pół roku nie istniało Zabrałam się za odświeżenie lakierowej wishlisty i chyba za długo zwlekałam- kilka kolorów jest już nie do dostania (np. Orly Lunar Eclipse )

To rzeczywiście super okazję znalazłaś! Jak mi coś pasuje to ja kupię nawet bez obniżki, tylko pasuje tak rzadko. Z t-shirtami też mam problem. Spodnie kupiłam ostatnio w HM, tak się ucieszyłam, że dobrze leżą. Niestety tylko jak stoję. Włożyłam je gdzieś od razu zamiast pochodzić w domu z metką i już nie oddam. Paskudnie zjeżdżają po kilku krokach, mam je dosłownie na końcu pupy, nawet ściskanie paskiem nic nie daje, bo nadal zjeżdżają dodatkowo wrzynając się w biodra
Zastanawiam się czy by nie zainwestować w jakieś lepsze (nie powiem,że designerskie) polskiej roboty ubranka, tylko nie za bardzo wiem jak znaleźć takie nie za drogie. Bo to co czasami widać na blogach szafiarskich cenowo jeszcze nie dla mnie.

No cudny jest. A jak taka kupka futra łaskawie przyjdzie się poprzytulać to już w ogóle można odpłynąć szkoda, że nie można go sklonować, bo mieszka z resztą rodziny.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.