Panny Młode 2008 cz.IV - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-04, 08:12   #2041
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość

Hmm dziewuszki studentki- dowiedzcie się czy Wasza uczelnia daje coś młodym na start. Politechnika Wrocławska stosuje coś takiego: pisze się wniosek że z racji ślubu pogorszyła się sytuacja finansowa, dołącza się akt małżeństwa i można dostać od 0- 800 zł. Trzy koleżanki składały i wszystkie dostały po 800 zł
No u mnie jest coś takiego jak zapomoga,ale na jakich warunkach się ja dostaje to muszę sie dowiedziećMIło by było jakby nawet te pare groszy do kieszeni wpadło


niuniuniau fotki naprawdę bardzo profesjonalne,widać ,ze fotograf zna się na rzeczy-pieknie
Acha,no i zauwazyłam,ze miałaś chyba poczepiane rzęsy Powiedz mi ,bo z tego co widzę to były całe rzęsy,a nie kepki tak?
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 08:15   #2042
wiolis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lasy... jeziora... /lubuskie/
Wiadomości: 50
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

czesc dziewczynki, co do spraw urzedowych, to:
w US zmiana danych osobowych, np nazwisko, adresy, dowod osobowy, nr konta - sklada sie aktualizacje w ciagu 30 dni na NIP-3, taki zielony. u nas jesli ktos sie spozni, nie jest karany, aczkolwiek wg przepisow moze dostac manadt ;(
mozna skladac aktualizje ile sie chce, czyli np wpierw aktualizujesz nazwisko, potem dowod. najlepiej w druku podac nr telef, jak cos bedzie nie pasowalo, zadzwonia; druk mozna wyslac poczta.
co do paszportu, to moja kolezanka jest mezatka od 2 lat, ale leciala gdzies tam na paszport-na panienskie nazwisko-bilet rowniez na panienskie
__________________
27 września 2007 r.
wiolis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 08:32   #2043
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Dziewczynki jeszcze jestem- wyjezdzamy nad ranem dopiero Dziś miałam wariacki dzień odebrałam bolerko od krawcowej we Wrocławiu Bardzo ładne, kompetentna obsługa Czyli mam dwa bolerka- jedno z długim rękawem z satyny, a drugie z krótkim z organtyny- zależy jaka pogoda będzie Poza tym to z organtyny ubiore też do innych kreacji

Hmm dziewuszki studentki- dowiedzcie się czy Wasza uczelnia daje coś młodym na start. Politechnika Wrocławska stosuje coś takiego: pisze się wniosek że z racji ślubu pogorszyła się sytuacja finansowa, dołącza się akt małżeństwa i można dostać od 0- 800 zł. Trzy koleżanki składały i wszystkie dostały po 800 zł
Ale fajnie - Ty masz dwa bolerka, ja na razie nie mam nic na górę Moja siostra uważa, że powinnam mieć coś innego, niż bolerko Sama nie wiem. Widziałam gdzieś w sieci taki żakiecik, jak w załączniku. Dodaję też suknię na modelce - jak myślicie, będzie pasować?
(szal odpada - 18.10. będzie już zimno, nie oszukujmy się )

U nas na uczelni jest ponoć jakieś dofinansowanie, musiałabym popytać

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja dzisiaj w końcu odebrałam zdjęcia od fotografa W końcu bo już myślałam że się nie doczekam.
Piękne!

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
Witojcie hej!
znalazlam chwilke zeby sobie poczytac ale i tak zaraz musze zmykac szykowac sie do dzieciakow.
dziewczyny mam straszny klopot z ta moja cera.tydzien temu kosilam trawe na podworku noi wiadomo wlosy spadaly mi na twarz wiec sie troche dotykalam po buzi majac rece z trawy bo troche tez plewilam i potrafilo mnie tak okropnie uczluci ze Tomek jak mmnie zobaczyl powiedz ze wygladam jakbym dostala plaskacze w twarz od jakiegos slinego czlekaza 3 tygodnie slub malowanie i boje sie ze bedzie to samo,bo same wiecie ze uczula mnie po wszytskim.kupilam sobie nawet te kremy o ktorych pisalyscie i nic.w tej chwili msaruje sie bambino i jakos to wyglada ale martwie sie zeby nie bylo potem przykrych niespodzianek z moja twarza,
slub.........
zostalo 23 dni a my nie mamy:
-4 rodzaje alkohlu do barku (wystarczy pojechac na hurtownie)
-zamowionego bukietu dla mnie dla starosciny na samochod i dla rodzicow ale mysle ze to nie bedzie z tym klopotu(chyba?)
-odebrac suknie 24 wrzesnia odprasowana i bolerko
-zawiesc welon do odprasowania
-umowic sie z organiosta i zakonnica
-zadzwonic do rodziny i zapyytac juz konkretnie kto przychgodzi a kto nie bo mieszaja ostatnio jak czarownice w kotle!
-kupic balony na przytsrojenie dokmu i podworka
-dogadanie sie z chlopakiem ktory ma odwozic gosci
-w piuatek do spowiedzi przed slubem
-o czym zapomnialam????????aha umowic sie na probna.ale to chyba tydzien przed slubem prawda?
Kurczę, strasznie Ci współczuję z tą Twoją skórą Możesz używać cieni do powiek i tuszu do rzęs? Jeśli tak, to ja bym nie nakładała podkładu, jedynie coś kolorowego na oczy

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
W końcu jestem

Było przepięknie, cudownie, bajkowo
Ślub i wesele to takie przeżycie, że jeszcze chodzę oszołomiona
I cudownie jest być żoną swojego wspaniałego męża

Dobra, spadam nadrabiać zaległości

Buziolki
Cześć, kochana! Wklej fotki, bo ja niestety nie widziałam na NK
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg E19b_1.jpg (28,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01 mariees de paris_gina.jpg (44,2 KB, 30 załadowań)
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 08:41   #2044
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

niuniuniua
fajne foteczki macie

kina2807
no zdjęcia rewelacja, a te nad morzem

PS. Swoje zdjęcia wkleję później, bo teraz muszę szybko zmykać z teściową - pilnie trzeba załatwić jedną sprawę
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 08:44   #2045
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Witam moje szczypioreczki

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
No i kolejny problem-strój mojego Tż'ta.Narazie mamy tylko garnitur i buty...
POwiedzcie mi moje drogie jaką dorbałybyście koszulę i krawat do praiwe czarnego garnituru,przy śmietankowej (jasne ecru) sukni,bo ja juz zbaraniałam-jedni mówią,ze koszula smietankowa i nie wiem jak krawat,a drudzy,ze koszula biała i też nie wiem jaki krawat...
Ja przymiarkę mam dopiero dziś.
Kupiliśmy Łukaszkowi koszule w kolorze kości słoniowej <jak moja suknia>, a jeśli będą różnić się odcieniem to trudno!
Już w sumie mam to gdzieś
Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
Kurde ja w ogóle nie wiem co wybrać-jakie posiłki Chciałabym coś niepospolitego,ale z drugiej strony boję się,że wybiorę coś ciekawie brzmiącego,a ohydnie smakującego
Dokładnie uważam tak samo.
My co prawda sami sobie ustalamy menu <nie mamy żadnych do wyboru, bo mamy kucharkę i salę osobno> ale stwierdziliśmy że nie będziemy wymyślać nie wiadomo czego właśnie dlatego, że wolimy, aby jedzonko było sprawdzone i dobre!
I co z tego, ze pospolite??
Każdy to je i to lubi
Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Hi lachonki. Wpadłam sie pozegnac.
Już tęęęęsknięęę!
Niuniuniau- kochanie wyglądaliście wspaniale!!!
Rewelacja!!! Czekam na więcej pięknych fotek
Kakusiu- żabko moja nie odzywałaś się wczoraj do mnie... smutno mi...
Mam nadzieję, że wszystko się u Ciebie wyklaruje z rodzicami i trzymam kciuki za to! Udanego wyjazdu Ci życzę <czemu mnie nie zabrałaś??? >
Buziak

Dziś przymiarka!!!
Nie mogę się już doczekać!!!

edituś:
Kiniu myszeczko już Ci pisałam na nk, że rewelacyja jednym słowem!!!!!!!!!
Moja Ty ślicznotko ************
Lofkam i tęsknię
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!

Edytowane przez kasienka1985
Czas edycji: 2008-09-04 o 08:46 Powód: Kiniorek :**********************
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 08:46   #2046
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

dla WAS

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja dzisiaj w końcu odebrałam zdjęcia od fotografa W końcu bo już myślałam że się nie doczekam.
piekne j tez juz sie nie moge doczekac

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
właśnie oglądam fotki kiny na nk
Kina dawaj tu do nas!!!! fotki masz śliczne
jestem za chcemy wiecej

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Ja też oglądałam kinę Bosssko My też tak chcemy Chcemy zrobić rajd po Polsce z sukienką- góry, morze co się tylko da i na ile pogoda pozwoli
A widziałyscie zdjęcia monai?? jesli nie to szczerze polecam. jest na dziale " już po"
mmm tez bym tak chciala tylko ze to sie chyba oplaca tez fotografa - uslue i jeo dojazdy nie??

zdjatka monai ogladalam i tez polecam

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
W końcu jestem

Było przepięknie, cudownie, bajkowo
Ślub i wesele to takie przeżycie, że jeszcze chodzę oszołomiona
I cudownie jest być żoną swojego wspaniałego męża

Dobra, spadam nadrabiać zaległości

Buziolki
wreszcie nadrabiaj i zaraz wracaj bo czekamy na wieksza relacje
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 08:49   #2047
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
właśnie oglądam fotki kiny na nk
Kina dawaj tu do nas!!!! fotki masz śliczne
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Ja też oglądałam kinę Bosssko My też tak chcemy Chcemy zrobić rajd po Polsce z sukienką- góry, morze co się tylko da i na ile pogoda pozwoli
dzięki dziewczyny
więcej wstawię na picasę i wyślę Wam linki, bo mój mężuś nie chce żebym go w necie pokazywała
Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja dzisiaj w końcu odebrałam zdjęcia od fotografa W końcu bo już myślałam że się nie doczekam.
pięknie
Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Kina - jakie zdjecia ? gdzie na n-k? ja tez chce!!!!
zaraz wyślę Ci namiary na pw
Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
widziałam i ja piękne nad morzem cudne są zdjęcia...
dzięki
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Noooo witamy A zdjęcia masz przecudne kochana, już się nie mogę doczekać kiedy więcej pokażesz
dziękuję dziękuję

Malutka dziękuję

Kasieńko moja jesteś niezastąpiona
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 08:50   #2048
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
zaraz wyślę Ci namiary na pw
Ja też chcę! Nie mam Ciebie na NK.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 09:11   #2049
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Echhhh... zapomniałam powitać naszą Martuśkę!
Witaj skarbie!!!
Wracaj szybko z relacją iiiii fotkami!


Dziewuszki zamówiłam wczoraj bukiet <120 zł> zamiast 300 <za wachlarz> w tej samej kwiaciarni więc jestem bardzo zadowolona!
Wybrałam ten, który mi polecałyście:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1220040939
Będzie ze złotymi dodatkami i ten storczyk też najprawdopodobniej będzie taki złotawo-brązowy.
A na dole zamiast tej <oblechowej> gipsówy będą takie pchnące ecru różyczki.
Myślę, że będzie pięęęknie

Szkoda, że to nie wachlarz, ale myślę, że ten będzie również pasował i będzie ładny!
Co myślicie?
Aaaa w cenie 120 zł- jest przypinka dla Pana młodego gratis.
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 09:18   #2050
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Kasieńko bukiet na pewno będzie przepiękny, choć i tak zblaknie przy Twojej urodzie
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 09:21   #2051
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Echhhh... zapomniałam powitać naszą Martuśkę!
Witaj skarbie!!!
Wracaj szybko z relacją iiiii fotkami!


Dziewuszki zamówiłam wczoraj bukiet <120 zł> zamiast 300 <za wachlarz> w tej samej kwiaciarni więc jestem bardzo zadowolona!
Wybrałam ten, który mi polecałyście:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1220040939
Będzie ze złotymi dodatkami i ten storczyk też najprawdopodobniej będzie taki złotawo-brązowy.
A na dole zamiast tej <oblechowej> gipsówy będą takie pchnące ecru różyczki.
Myślę, że będzie pięęęknie

Szkoda, że to nie wachlarz, ale myślę, że ten będzie również pasował i będzie ładny!
Co myślicie?
Aaaa w cenie 120 zł- jest przypinka dla Pana młodego gratis.
Kochana, mnie sie wachlarze w ogóle nie podobają, więc zdecydowanie bardziej pasuje mi do Ciebie ten bukiecik Będziesz wyglądać ślicznie i oryginalnie, no i cena zdecydowanie lepsza
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 09:31   #2052
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Dziewczyny ja tylko na moment bo już praktycznie wychodzę do pracy. Pięknie dziękuję za komplementy
Katia jeśli chodzi o rzęsy to tak, miałam doklejane kępkami na całej szerokości powieki. Miały być tylko w kąciku ale dziwnie to wyglądało bo bardzo się odznaczały więc wyszło na całość. Trzymały się przez całe wesele
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 09:33   #2053
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Kasieńko bukiet na pewno będzie przepiękny, choć i tak zblaknie przy Twojej urodzie
zblaknie oj zblaknie... ale doda smaczku i pikanterii naszej Kasience z innym bukietem Kasienki nie widzem... normalnie juz sie fotek doczekac nie moge
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 09:37   #2054
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

hej

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja dzisiaj w końcu odebrałam zdjęcia od fotografa W końcu bo już myślałam że się nie doczekam.
piękne

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
W końcu jestem

Było przepięknie, cudownie, bajkowo
Ślub i wesele to takie przeżycie, że jeszcze chodzę oszołomiona
I cudownie jest być żoną swojego wspaniałego męża

Dobra, spadam nadrabiać zaległości

Buziolki
jesteś no i kolejna pożegnała stan panieński

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Dziewuszki zamówiłam wczoraj bukiet <120 zł> zamiast 300 <za wachlarz> w tej samej kwiaciarni więc jestem bardzo zadowolona!
Wybrałam ten, który mi polecałyście:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1220040939
Będzie ze złotymi dodatkami i ten storczyk też najprawdopodobniej będzie taki złotawo-brązowy.
A na dole zamiast tej <oblechowej> gipsówy będą takie pchnące ecru różyczki.
Myślę, że będzie pięęęknie

Szkoda, że to nie wachlarz, ale myślę, że ten będzie również pasował i będzie ładny!
Co myślicie?
Aaaa w cenie 120 zł- jest przypinka dla Pana młodego gratis.
no to super, a cena rewelacyjna
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 09:43   #2055
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Hej moje kochane Laseczki

dziękuję za wszystkie życzenia, pamięć bardzo miło się to wszystko czyta
ten Dzień był najszczęśliwszym w Naszym życiu.
cały poprzedni tydzień był zwariowany-ostatnie szlify czyli gonitwa-piątek od 14 do 19 na sali, potem do domku i oboje z B nie spaliśmy do 2. o 8 rano zawiózł mnie do fryzjera-fryzurka z lokówz cyrkoniami i cantedeską potem makijer i do domku ubrać się. w domku czekały na mnie 3 bukiety od kurierów-znajomi którzy nie mogli przyjechać
B bo 14 wysłał mi sms-: Kochanie i jak tam sukienka nie przykusamyślałam że Go uduszęale rozładfował troszkę moje nerwy. od 14.30 czekałam na Niego i Jego Rodziców....
w końcu przyjechali- nigdy nie zapomnę Jego wzroku, kiedy mnie zobaczył,-aż mi ciarki przeszły i łzy napłynęły do ocZu- Jego widoku w mundurze....mniam wręczył mi bukiet przytulił i stres uciekł...na błogosławieństwie nie wytrzymałam i kilka łez poleciało, jednak to jest przeżycie.
w końcu wyszliśmy z domu i tu niespodziewanka-sąsiad z kolegami zrobił mi bramę-przebrali się, recytowali wierszyki, śpiewali-dostaliśmy kwiaty i przyrzeczenia dla Młodego Małżeństwa
Potem droga do kościoła......nasi goście już na Nas czekali.poszliśmy do kancelarii podpisać dokumenty, goście rozlokowali się w Kościółku. Tato prowadził mnie do ołtarza, uważam że to piękny gest, szedł dumny jak Paw i oddając mnie B powiedział:dbaj o Nią
na mszy na przemian chciało mi się płakać i śmiać, cały czas trzymaliśmy się za łapki
potem wyjście z kościoła i deszcz pieniążków-dobrze że maluchy pomogły nam zbierać bo nie wiem kiedy byśmy skończyli
niekończące się życzonka i dojazd na salę, powitanie przez Rodziców chlebem i solą, toast
na I taniec zatańczyliśmy do piosenki Farby-oboje się popłakaliśmy
a podziękowania dla Rodziców-B wygłosił mowę, ja nie byłam w stanieodebrało mi głos
potem tańce, zabawy konkursy, oczepiny-było super. ostatni Goście wyszli o 5 rano a my zaraz po nich
ogólnie było pięknie, z chęcią powtórzyłabym to jeszcze raz-żeby móc cofnąć czas.....tych wspomnień i przeżyć nic nam nie odbierze

w niedzielę na poprawiny Goście zjawili się w komplecie i zabawa trwała do 22

jedzonko było przepyszne, chociaż ja mało jadłąm
barek aqlkoholi kolorowych poszedł cały tak jak i wiejski stół

fociaki wstawię wieczorem-takie które mam od znajomych bo od fotografa będą w późniejszym terminie
dziękuję jeszcze raz za pamięć. bardzo tęsknie za Wami-dzisiaj odbieram mój internet.

myślałam o Was-zwłaszcza o moich Dziewczynkach z 30 sierpnia

Milispóźnione życzonka urodzinkowe moje Słoneczko
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 09:46   #2056
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Hello dziewczyni, szykujemy sie do wyjazdu, dlatego zajrzalam zlozyc wszystkim slubujacym PM najserdeczniejsze zyczenia.
Bierzcie z tego DNIa pelnymi garsciami, nie zastanawiajcie sie nad niczym tylko postawcie na spontan. To czas bedzie Waszym rezyserem, po sobocie nastapi piekna niedziela a pozniej bedziecie juz tylko WY i wasze zycie. Dla takich chwil warto zyc i kochac .

Lece prasowac mezowi koszule na sobotie wesele..... bo tego i garnituru z Walbrzycha nie zapomnial, gorzej ze spinkami do koszuli i butami do garnituru coz, poszukamy czegos na wyjezdzie

Niuniu zdjecia pokazuja Twoja delikatosc, super

Lilus w kocu bo juz sie o Ciebei martwilam <buziak> ..... szkoda ze nie uda mi sie dzis obejrzec Twoich djec ale nadrobie po urlopie.... jak juz bedziemy robic remoncik w przyszlym tygodniu. A tak w ogole to mam ogromna ochote sie z Wami wszystkimi spotkac

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2008-09-04 o 09:50 Powód: bo Lilus sie odezwala
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 09:48   #2057
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cześć Kobietki

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
Witojcie hej!
znalazlam chwilke zeby sobie poczytac ale i tak zaraz musze zmykac szykowac sie do dzieciakow.
dziewczyny mam straszny klopot z ta moja cera.tydzien temu kosilam trawe na podworku noi wiadomo wlosy spadaly mi na twarz wiec sie troche dotykalam po buzi majac rece z trawy bo troche tez plewilam i potrafilo mnie tak okropnie uczluci ze Tomek jak mmnie zobaczyl powiedz ze wygladam jakbym dostala plaskacze w twarz od jakiegos slinego czlekaza 3 tygodnie slub malowanie i boje sie ze bedzie to samo,bo same wiecie ze uczula mnie po wszytskim.kupilam sobie nawet te kremy o ktorych pisalyscie i nic.w tej chwili msaruje sie bambino i jakos to wyglada ale martwie sie zeby nie bylo potem przykrych niespodzianek z moja twarza,
slub.........
zostalo 23 dni a my nie mamy:
-4 rodzaje alkohlu do barku (wystarczy pojechac na hurtownie)
-zamowionego bukietu dla mnie dla starosciny na samochod i dla rodzicow ale mysle ze to nie bedzie z tym klopotu(chyba?)
-odebrac suknie 24 wrzesnia odprasowana i bolerko
-zawiesc welon do odprasowania
-umowic sie z organiosta i zakonnica
-zadzwonic do rodziny i zapyytac juz konkretnie kto przychgodzi a kto nie bo mieszaja ostatnio jak czarownice w kotle!
-kupic balony na przytsrojenie dokmu i podworka
-dogadanie sie z chlopakiem ktory ma odwozic gosci
-w piuatek do spowiedzi przed slubem
-o czym zapomnialam????????aha umowic sie na probna.ale to chyba tydzien przed slubem prawda?
Toverku ja zamawiałam bukiet tydzień przed - i musiałam się naszukać, bo wszędzie pozapychane były kwiaciarnie zamówieniami ostatecznie po znajomości dopiero się udało, co prawda do był sierpień - wysyp ślubów ale wrzesień też popularny więc kochana lepiej już coś zamów

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry słoneczka

niuniuniau foteczki cudowne, no piękności po prostu

A ja już mam wszystko ustalone z szefem lokalu weselnego. Baliśmy się trochę, żeby nam ceny nie podniósł i nie podliczył dodatkowych kosztów, ale udało się. Aż się zdziwiłam, bo sam mówił że wszystkim w tym roku cenę podnieśli o 10%, a nam powiedział że jak się utrzyma liczba osób jaką podaliśmy, czyli 120, to cena się nie zmienia I jeszcze za to że się spóźnił dołożył nam jeden rodzaj przystawki gratis. Omówił z nami wszystko, powiedział kiedy co trzeba dowieźć, co w jakich ilościach kupić. Dekoracja sali też już omówiona, teraz musimy tylko winietki rozplanować
A ja wczoraj stałam sobie na tej sali i wyobrażałam jak to będzie. Już nie mogę się doczekać
no super czytać, że coś gładko się układa udała wam się restauracja

Asiuk mi do Twojej sukni pasowałoby na długi rękaw z czegoś przeźroczystego coś w tym stylu co wkleiłaś, ale ostatecznie taka marynarka jak dla mnie ok, ale coś mi się gryzie

kina2807 no w końcu i do nas dobiłaś piękne zdjęcia powiem jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez wiolis Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki, co do spraw urzedowych, to:
w US zmiana danych osobowych, np nazwisko, adresy, dowod osobowy, nr konta - sklada sie aktualizacje w ciagu 30 dni na NIP-3, taki zielony. u nas jesli ktos sie spozni, nie jest karany, aczkolwiek wg przepisow moze dostac manadt ;(
mozna skladac aktualizje ile sie chce, czyli np wpierw aktualizujesz nazwisko, potem dowod. najlepiej w druku podac nr telef, jak cos bedzie nie pasowalo, zadzwonia; druk mozna wyslac poczta.
co do paszportu, to moja kolezanka jest mezatka od 2 lat, ale leciala gdzies tam na paszport-na panienskie nazwisko-bilet rowniez na panienskie
to ja nie rozumiem, żeby do US w ciągu 30 dni zmianę dowodu deklarować, jak można złożyć wniosek o zmianę dowodu di USC dopiero po 30 dniach, nie znoszę papierkowych urzędowych spraw, przerasta mnie to

kasienka1985 no w końcu Twoja przymiarka jutro będziemy oglądać znowu syrenkę a bukiecik cudny a cena przecudaczna tylko przeproś moją gipsówkę no no no no nie można jej przezywać brzydko bo jest cudaczna

LilStar super że jesteś, relacja wzruszająco piękna... gratulacje! czekamy na zdjęcia )))

Edytowane przez monai
Czas edycji: 2008-09-04 o 09:53 Powód: Liloszek wrócił :D
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 09:56   #2058
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

LILUŚ WRÓCIŁA

nie strasz nas tak więcej, fotek już się nie mogę doczekać
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:04   #2059
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
Asiuk mi do Twojej sukni pasowałoby na długi rękaw z czegoś przeźroczystego coś w tym stylu co wkleiłaś, ale ostatecznie taka marynarka jak dla mnie ok, ale coś mi się gryzie
No, mi też sie wlaśnie coś gryzie, ale obawiam się, że przezroczyste bolerko będzie zbyt cienkie. Babki w salonie raczej mi odradzały.

Liluś, nie mogę doczekać się Twoich zdjęć
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 10:07   #2060
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

dziękuję Dziewczyny

nie wiedziałam czy jeszcze mnie przyjmiecie

moja realcja to taki mały haosik ale tyle wspomnień ciśnie się że nie w sposób tego ogarnąć

Dzastunia
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:09   #2061
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość


Dziewuszki zamówiłam wczoraj bukiet <120 zł> zamiast 300 <za wachlarz> w tej samej kwiaciarni więc jestem bardzo zadowolona!
Wybrałam ten, który mi polecałyście:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1220040939
Będzie ze złotymi dodatkami i ten storczyk też najprawdopodobniej będzie taki złotawo-brązowy.
A na dole zamiast tej <oblechowej> gipsówy będą takie pchnące ecru różyczki.
Myślę, że będzie pięęęknie

Szkoda, że to nie wachlarz, ale myślę, że ten będzie również pasował i będzie ładny!
Co myślicie?
Aaaa w cenie 120 zł- jest przypinka dla Pana młodego gratis.
Kasienko, bukiecik będzie na pewno cudaczny! Już go sobie wyobrażam, piękności. I szczerze, to tak jak asiuk bardzo mi się wachlarze nie podobają, i jestem pewna że z tym będzie o niebo lepiej!

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
Hej moje kochane Laseczki

dziękuję za wszystkie życzenia, pamięć bardzo miło się to wszystko czyta
ten Dzień był najszczęśliwszym w Naszym życiu.
cały poprzedni tydzień był zwariowany-ostatnie szlify czyli gonitwa-piątek od 14 do 19 na sali, potem do domku i oboje z B nie spaliśmy do 2. o 8 rano zawiózł mnie do fryzjera-fryzurka z lokówz cyrkoniami i cantedeską potem makijer i do domku ubrać się. w domku czekały na mnie 3 bukiety od kurierów-znajomi którzy nie mogli przyjechać
B bo 14 wysłał mi sms-: Kochanie i jak tam sukienka nie przykusamyślałam że Go uduszęale rozładfował troszkę moje nerwy. od 14.30 czekałam na Niego i Jego Rodziców....
w końcu przyjechali- nigdy nie zapomnę Jego wzroku, kiedy mnie zobaczył,-aż mi ciarki przeszły i łzy napłynęły do ocZu- Jego widoku w mundurze....mniam wręczył mi bukiet przytulił i stres uciekł...na błogosławieństwie nie wytrzymałam i kilka łez poleciało, jednak to jest przeżycie.
w końcu wyszliśmy z domu i tu niespodziewanka-sąsiad z kolegami zrobił mi bramę-przebrali się, recytowali wierszyki, śpiewali-dostaliśmy kwiaty i przyrzeczenia dla Młodego Małżeństwa
Potem droga do kościoła......nasi goście już na Nas czekali.poszliśmy do kancelarii podpisać dokumenty, goście rozlokowali się w Kościółku. Tato prowadził mnie do ołtarza, uważam że to piękny gest, szedł dumny jak Paw i oddając mnie B powiedział:dbaj o Nią
na mszy na przemian chciało mi się płakać i śmiać, cały czas trzymaliśmy się za łapki
potem wyjście z kościoła i deszcz pieniążków-dobrze że maluchy pomogły nam zbierać bo nie wiem kiedy byśmy skończyli
niekończące się życzonka i dojazd na salę, powitanie przez Rodziców chlebem i solą, toast
na I taniec zatańczyliśmy do piosenki Farby-oboje się popłakaliśmy
a podziękowania dla Rodziców-B wygłosił mowę, ja nie byłam w stanieodebrało mi głos
potem tańce, zabawy konkursy, oczepiny-było super. ostatni Goście wyszli o 5 rano a my zaraz po nich
ogólnie było pięknie, z chęcią powtórzyłabym to jeszcze raz-żeby móc cofnąć czas.....tych wspomnień i przeżyć nic nam nie odbierze

w niedzielę na poprawiny Goście zjawili się w komplecie i zabawa trwała do 22

jedzonko było przepyszne, chociaż ja mało jadłąm
barek aqlkoholi kolorowych poszedł cały tak jak i wiejski stół

fociaki wstawię wieczorem-takie które mam od znajomych bo od fotografa będą w późniejszym terminie
dziękuję jeszcze raz za pamięć. bardzo tęsknie za Wami-dzisiaj odbieram mój internet.

myślałam o Was-zwłaszcza o moich Dziewczynkach z 30 sierpnia

Milispóźnione życzonka urodzinkowe moje Słoneczko
Liluś no nareszcie!!!!!! Skarbku już się zaczynałam martwić o Ciebie! Dobrze że już wróciłaś! A relacja mnie wzruszyła

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość

no super czytać, że coś gładko się układa udała wam się restauracja
oj to fakt. Co najlepsze, to jak byliśmy w styczniu podpisywać umowę, to mój Dominik porozmawiał sobie z tym facetem o pracy u niego. I dostał propozycję, że jak mu się znudzi pracować tam gdzie teraz to ma do niego cv zanieść (okazało się że lokal weselny to tylko taka dodatkowa działalność, a jego główna działalność to jakaś zaawansowana inżynieria, dokładnie to nie wnikałam). No i go ten facet dobrze pamiętał, nawet się pytał czy dalej tam pracuje
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:22   #2062
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Liluś moja Kochana jesteś (to dziś razem ze mną powróciłaś)
gratuluję szczęśliwym małżonkom

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
kina2807 no w końcu i do nas dobiłaś piękne zdjęcia powiem jeszcze raz
ano dobiłam, dziękuję
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:35   #2063
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Dzięki żabeńki moje!
Utwierdzacie mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałam.
Ufff
Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
kasienka1985 no w końcu Twoja przymiarka jutro będziemy oglądać znowu syrenkę a bukiecik cudny a cena przecudaczna tylko przeproś moją gipsówkę no no no no nie można jej przezywać brzydko bo jest cudaczna
heheheheh
no gipsówka dla mnie jest śmierdziuchem
pójdziemy na kompromis i nazwiemy gipsówkę: 'cudacznym śmierdziuchem'

Liluś...
W końcu wróciłaś...
Tak bardzo tęskniłam za Tobą
Oczy pełne łez przez Twoją relację!
Bardzo się cieszę, że jesteś taka szczęśliwa!

Dziewczynki, ja będe ryczała jak bober na ślubie
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:36   #2064
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Liluś moja Kochana jesteś (to dziś razem ze mną powróciłaś)
gratuluję szczęśliwym małżonkom


Kinusiatelepatia


zapomniałam dodać że Gościom bardzo podobały się prezenciki z migdałkami

Kasieńko moja śliczna też tęskniłam przeogromnielof lof moje Latinko

szczęśliwa to mało powiedziane ćwiczymy mówienie Mężu i Żonko
__________________

Edytowane przez LilStar
Czas edycji: 2008-09-04 o 10:39 Powód: bo moja Cudaczna Kasieńka napisała
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:39   #2065
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
Kinusiatelepatia
dobrze, że już jesteś
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:42   #2066
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
dobrze, że już jesteś
Myszkooooooo
Dawaj te fotki, bo się doczekać nie mogęęęęęęęęęę!!


Liluś-
Kotecku lofkam Cię bardziej!
I fotecki proszęęęę, pokaż w końcu tego swojego przystojniaka w mundurze
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:45   #2067
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Myszkooooooo
Dawaj te fotki, bo się doczekać nie mogęęęęęęęęęę!!


Liluś-
Kotecku lofkam Cię bardziej!
I fotecki proszęęęę, pokaż w końcu tego swojego przystojniaka w mundurze

wieczorkiem będą

planowałam być w mojej princessce przez cały ślub ale ok 3 przebrałam sięchciałam troszkę pohasać

aaaa z kościoła Ave Maria odegrane na skrzypcach dech w piersiach zapiera
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:02   #2068
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
Hej moje kochane Laseczki

ten Dzień był najszczęśliwszym w Naszym życiu.
cały poprzedni tydzień był zwariowany-ostatnie szlify czyli gonitwa-piątek od 14 do 19 na sali, potem do domku i oboje z B nie spaliśmy do 2. o 8 rano zawiózł mnie do fryzjera-fryzurka z lokówz cyrkoniami i cantedeską potem makijer i do domku ubrać się. w domku czekały na mnie 3 bukiety od kurierów-znajomi którzy nie mogli przyjechać
B bo 14 wysłał mi sms-: Kochanie i jak tam sukienka nie przykusamyślałam że Go uduszęale rozładfował troszkę moje nerwy. od 14.30 czekałam na Niego i Jego Rodziców....
w końcu przyjechali- nigdy nie zapomnę Jego wzroku, kiedy mnie zobaczył,-aż mi ciarki przeszły i łzy napłynęły do ocZu- Jego widoku w mundurze....mniam wręczył mi bukiet przytulił i stres uciekł...na błogosławieństwie nie wytrzymałam i kilka łez poleciało, jednak to jest przeżycie.
w końcu wyszliśmy z domu i tu niespodziewanka-sąsiad z kolegami zrobił mi bramę-przebrali się, recytowali wierszyki, śpiewali-dostaliśmy kwiaty i przyrzeczenia dla Młodego Małżeństwa
Potem droga do kościoła......nasi goście już na Nas czekali.poszliśmy do kancelarii podpisać dokumenty, goście rozlokowali się w Kościółku. Tato prowadził mnie do ołtarza, uważam że to piękny gest, szedł dumny jak Paw i oddając mnie B powiedział:dbaj o Nią
na mszy na przemian chciało mi się płakać i śmiać, cały czas trzymaliśmy się za łapki
potem wyjście z kościoła i deszcz pieniążków-dobrze że maluchy pomogły nam zbierać bo nie wiem kiedy byśmy skończyli
niekończące się życzonka i dojazd na salę, powitanie przez Rodziców chlebem i solą, toast
na I taniec zatańczyliśmy do piosenki Farby-oboje się popłakaliśmy
a podziękowania dla Rodziców-B wygłosił mowę, ja nie byłam w stanieodebrało mi głos
potem tańce, zabawy konkursy, oczepiny-było super. ostatni Goście wyszli o 5 rano a my zaraz po nich
ogólnie było pięknie, z chęcią powtórzyłabym to jeszcze raz-żeby móc cofnąć czas.....tych wspomnień i przeżyć nic nam nie odbierze

w niedzielę na poprawiny Goście zjawili się w komplecie i zabawa trwała do 22

jedzonko było przepyszne, chociaż ja mało jadłąm
barek aqlkoholi kolorowych poszedł cały tak jak i wiejski stół

fociaki wstawię wieczorem-takie które mam od znajomych bo od fotografa będą w późniejszym terminie
dziękuję jeszcze raz za pamięć. bardzo tęsknie za Wami-dzisiaj odbieram mój internet.

myślałam o Was-zwłaszcza o moich Dziewczynkach z 30 sierpnia

Milispóźnione życzonka urodzinkowe moje Słoneczko
Lilus... wreszcie kurcze juz doczekac sie nie moglysmy... i jeszcze bez foteczek przychodzisz...
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:18   #2069
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
Hej moje kochane Laseczki

dziękuję za wszystkie życzenia, pamięć bardzo miło się to wszystko czyta
ten Dzień był najszczęśliwszym w Naszym życiu.
cały poprzedni tydzień był zwariowany-ostatnie szlify czyli gonitwa-piątek od 14 do 19 na sali, potem do domku i oboje z B nie spaliśmy do 2. o 8 rano zawiózł mnie do fryzjera-fryzurka z lokówz cyrkoniami i cantedeską potem makijer i do domku ubrać się. w domku czekały na mnie 3 bukiety od kurierów-znajomi którzy nie mogli przyjechać
B bo 14 wysłał mi sms-: Kochanie i jak tam sukienka nie przykusamyślałam że Go uduszęale rozładfował troszkę moje nerwy. od 14.30 czekałam na Niego i Jego Rodziców....
w końcu przyjechali- nigdy nie zapomnę Jego wzroku, kiedy mnie zobaczył,-aż mi ciarki przeszły i łzy napłynęły do ocZu- Jego widoku w mundurze....mniam wręczył mi bukiet przytulił i stres uciekł...na błogosławieństwie nie wytrzymałam i kilka łez poleciało, jednak to jest przeżycie.
w końcu wyszliśmy z domu i tu niespodziewanka-sąsiad z kolegami zrobił mi bramę-przebrali się, recytowali wierszyki, śpiewali-dostaliśmy kwiaty i przyrzeczenia dla Młodego Małżeństwa
Potem droga do kościoła......nasi goście już na Nas czekali.poszliśmy do kancelarii podpisać dokumenty, goście rozlokowali się w Kościółku. Tato prowadził mnie do ołtarza, uważam że to piękny gest, szedł dumny jak Paw i oddając mnie B powiedział:dbaj o Nią
na mszy na przemian chciało mi się płakać i śmiać, cały czas trzymaliśmy się za łapki
potem wyjście z kościoła i deszcz pieniążków-dobrze że maluchy pomogły nam zbierać bo nie wiem kiedy byśmy skończyli
niekończące się życzonka i dojazd na salę, powitanie przez Rodziców chlebem i solą, toast
na I taniec zatańczyliśmy do piosenki Farby-oboje się popłakaliśmy
a podziękowania dla Rodziców-B wygłosił mowę, ja nie byłam w stanieodebrało mi głos
potem tańce, zabawy konkursy, oczepiny-było super. ostatni Goście wyszli o 5 rano a my zaraz po nich
ogólnie było pięknie, z chęcią powtórzyłabym to jeszcze raz-żeby móc cofnąć czas.....tych wspomnień i przeżyć nic nam nie odbierze

w niedzielę na poprawiny Goście zjawili się w komplecie i zabawa trwała do 22

jedzonko było przepyszne, chociaż ja mało jadłąm
barek aqlkoholi kolorowych poszedł cały tak jak i wiejski stół

fociaki wstawię wieczorem-takie które mam od znajomych bo od fotografa będą w późniejszym terminie
dziękuję jeszcze raz za pamięć. bardzo tęsknie za Wami-dzisiaj odbieram mój internet.

myślałam o Was-zwłaszcza o moich Dziewczynkach z 30 sierpnia

Milispóźnione życzonka urodzinkowe moje Słoneczko

fajnie, że już jesteś
czekamy tylko na foteczki oczywiście
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:19   #2070
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Agatko-Loczku mój fociaki będą
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.