Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-02-06, 09:55   #2041
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SohoDolls Poka¿ wiadomo¶æ
taki sam efekt w³osów to ja te¿ mia³am przed keratyn±, wiêc gdzie sens robienia zabiegu? Z tym, ¿e samo mycie to koszmar, bo w³osy w rzeczywisto¶ci mam gumowate mocno, poszczerbione (zdjêcia tego nie oddaj±) i przy pierwszych myciach po keratynie super mi siê je my³o i rozczesywa³o, obecnie jest tak jak przed zabiegiem a nawet gorzej, bo takie odgnioty mi siê robi± po nocy, ¿e olaboga. (Chodzê spaæ TYLKO w suchych w³osach). Na przemiennie u¿ywam maski WAX do blondu, maskê Mrs .Potter's z aloesem, Garnier ultra doux, maska kallos keratin, Balea blond, ok 1/2 razy w tygodniu Dove damage therapy intensive repair overnight creme i tak samo 1/2 razy w tygodniu olejujê w³osy olejem sezamowym, migda³owym lub z kie³ków z pszenicy. Po osuszeniu rêcznikiem nak³adam olejek inoar na koñcówki lub jedwab w p³ynie green pharmacy.
Zaznaczam, ¿e nie twierdzê, ¿e inoar jest ''bublem'' tylko, ¿e mi osobi¶cie nie przypad³ do gustu bo nic pozytywnego nie zrobi³ z moimi w³osami, ale znam dziewczyny, które s± z niego zadowolone. Byæ mo¿e ¼le pielêgnuje te w³osy PO. Tak czy siak za jaki¶ czas zdecydujê siê na encanto i w³a¶ciwie od tego siê zaczê³y moje wpisy na tym forum, ¿eby siê dowiedzieæ czy muszê i ile muszê odczekaæ aby to zrobiæ a nie ¿eby siê skar¿yæ na brak efektu
ja mam na g³owie inoara i wiem jak drastycznie w³osy mog± siê ró¿niæ w zale¿no¶ci czym myjemy i od¿ywkujemy. Ja zmieni³ambym na Twoim miejscu szampon, a od¿ywki wax i potters mnie np. bardzo pusz± wlosy. To co przed zabiegiem siê sprawdza³o to ju¿ po mo¿e szkodziæ, taki niestety jest inoar
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 10:58   #2042
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Ja robi³am encanto 6 stycznia, pisa³am tu o tym i wkleja³am zdjêcia. Po zabiegu podciê³am koñce oko³o 3-4cm. Przez 2 tygodnie mia³am przyklap i lekko elektryzuj±ce siê w³osy. Natomiast wraz z ust±pieniem tych uci±¿liwo¶ci jakby "efekt encanto" zacz±³ znikaæ z moich w³osów. Na dzieñ dzisiejszy, czyli po 4 tygodniach od zabiegu moje w³osy s± szorstkie, matowe i meega rozdwojone nawet "roztrojone". Przy myciu mnóstwo w³osów mi wypada a raczej ³amie siê blisko g³owy . Obecnie mam w³osy w takim stanie jak przed zabiegiem. Rozwa¿am kolejne podej¶cie tym razem metod± mieszan±. Chcia³am robiæ 10lutego. Czy to za wcze¶nie??Przed chwil± przeczyta³am tu na forum ,¿e conajmniej 3 miesi±ce nale¿y odczekaæ .
a jak pielêgnujesz w³osy po zabiegu ?
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 16:03   #2043
PinkPearl85
Raczkowanie
 
Avatar PinkPearl85
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Wiêc tak : szampon Cece keratin & cherry, ze trzy razy Pantene, maska kallos latte razem z ¿ó³t± z Garniera z avokado, co drugie mycie emulsja gloria na³o¿ona na kallosa i Garniera. Dora¼nie olejek arganowy i od¿ywka w sprayu Sessio keratin. Dodam ,¿e przez pierwsze dwa tygodnie podczas mycia zabezpiecza³am koñce od¿ywk±.
PinkPearl85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 16:12   #2044
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiêc tak : szampon Cece keratin & cherry, ze trzy razy Pantene, maska kallos latte razem z ¿ó³t± z Garniera z avokado, co drugie mycie emulsja gloria na³o¿ona na kallosa i Garniera. Dora¼nie olejek arganowy i od¿ywka w sprayu Sessio keratin. Dodam ,¿e przez pierwsze dwa tygodnie podczas mycia zabezpiecza³am koñce od¿ywk±.
mo¿e za du¿o protein dosta³y i st±d nieciekawy stan w³osów?
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 16:20   #2045
PinkPearl85
Raczkowanie
 
Avatar PinkPearl85
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

To co teraz zrobiæ? Co odstawiæ?
PinkPearl85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 16:50   #2046
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka¿ wiadomo¶æ
To co teraz zrobiæ? Co odstawiæ?
wypróbuj jaki¶ szampon bez protein, do tego odstaw na pewno tej spray keratynowy. Zamiast tego jaka¶ nawil¿aj±ca maseczka lub od¿ywka, np. isana z olejkiem arganowym, natur vital aloesowa. A do tego maseczka z siemienia lnianego.To powinno pomóc na nawil¿enie w³osów, jednak piszesz ¿e masz te¿ rozdwojone koñcówki, na to niestety pomo¿e tylko podciêcie
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 16:52   #2047
PinkPearl85
Raczkowanie
 
Avatar PinkPearl85
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziêkujê za odpowied¼. A co je¿eli bym chcia³a powtórzyæ encanto za kilka dni? To chyba jeszcze bardziej pogorszy stan moich w³osów.
PinkPearl85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 16:56   #2048
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za odpowied¼. A co je¿eli bym chcia³a powtórzyæ encanto za kilka dni? To chyba jeszcze bardziej pogorszy stan moich w³osów.
my¶lê, ¿e lepiej jak przez jaki¶ czas przed powtórzeniem zabiegu mocniej o nie zadbasz, olejki, maski itd ¿eby trochê poprawiæ ich ogóln± kondycjê i dopiero wtedy znowu daj encanto zdrowsze w³osy lepiej znios± zabieg. Chocia¿ i tak na rozdwojenia encanto nie pomo¿e niestety.
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 18:22   #2049
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 493
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny, ja jestem dwukrotnie po keratynowym prostowaniu. Zrobi³am drugi zabieg po 10 miesi±cach od pierwszego, a teraz od drugiego minie rok na koniec lutego. Nie wiem co ja mia³am na te w³osy po³o¿one, ale pamiêtam ¿e rok temu mi siê rozja¶ni³y po prostowaniu. Teraz znowu szukam fryzjerki która po³o¿y mi keratynê na w³osy i tak siê zastanawiam co mam zrobiæ, ¿eby nie zrobiæ siê w balona. Otó¿ mam w³osy do pasa, nic z nimi nie robi³am od prawie roku i fryzjerka za po³o¿enie keratyny Berrywell Polska powiedzia³a mi ok 350-400z³. Kolejna powiedzia³a mi ok 250z³ ale nie wiem jaka firma i ¿e zrobi mi to w 2godziny (rok temu z krótszymi w³osami siedzia³am ok 4godziny) i chce mi obci±æ pó³ w³osów bo twierdzi ¿e s± zniszczone g³upia jaka¶, jakbym nie wiedzia³a, ale nie po to zapuszczam kilka lat ¿eby teraz 15 cm obci±æ, mogê maks 3cm Albo kolejne wyj¶cie, kupiæ keratynê któr± Wy polecicie i znale¼æ fryzjerkê która mi to po³o¿y Czekam na Wasze opinie. W³osy do pasa, koñcówki sianowate i porozdwajane - to fakt, kolor ciemny. Prostuj± siê na sta³e i faluj± tylko odrosty. Pozdrawiam

Edytowane przez julk44
Czas edycji: 2015-02-06 o 18:29
julk44 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 09:19   #2050
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomo¶ci: 262
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dla zainteresowanych polecany przez Kaszê organix pojawi³ siê jako nowo¶æ w Rossmanach cena regularna 34.99z³
magza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 09:29   #2051
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez julk44 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny, ja jestem dwukrotnie po keratynowym prostowaniu. Zrobi³am drugi zabieg po 10 miesi±cach od pierwszego, a teraz od drugiego minie rok na koniec lutego. Nie wiem co ja mia³am na te w³osy po³o¿one, ale pamiêtam ¿e rok temu mi siê rozja¶ni³y po prostowaniu. Teraz znowu szukam fryzjerki która po³o¿y mi keratynê na w³osy i tak siê zastanawiam co mam zrobiæ, ¿eby nie zrobiæ siê w balona. Otó¿ mam w³osy do pasa, nic z nimi nie robi³am od prawie roku i fryzjerka za po³o¿enie keratyny Berrywell Polska powiedzia³a mi ok 350-400z³. Kolejna powiedzia³a mi ok 250z³ ale nie wiem jaka firma i ¿e zrobi mi to w 2godziny (rok temu z krótszymi w³osami siedzia³am ok 4godziny) i chce mi obci±æ pó³ w³osów bo twierdzi ¿e s± zniszczone g³upia jaka¶, jakbym nie wiedzia³a, ale nie po to zapuszczam kilka lat ¿eby teraz 15 cm obci±æ, mogê maks 3cm Albo kolejne wyj¶cie, kupiæ keratynê któr± Wy polecicie i znale¼æ fryzjerkê która mi to po³o¿y Czekam na Wasze opinie. W³osy do pasa, koñcówki sianowate i porozdwajane - to fakt, kolor ciemny. Prostuj± siê na sta³e i faluj± tylko odrosty. Pozdrawiam
Wiesz... fryzerka ma troche racji. Zalozmy, ze masz zniszczone ostatnie 5 cm wlosow. Jezeli obetniesz tylko 3 cm, to zostan± 2 cm zniszczen, a one tak jakby "id± do góry"... Wiec moja rada bylaby taka, zeby obciac zniszczenia i potem przylozyc siê do takiej pielêgnacji, ktora sprawi, ze koncowki nie beda sie rozdwajaæ itd. (da siê tak - ja przez 2 lata nie musialam podcinac koncowek, bo mia³am je absolutnie niezniszczone).
Odnosnie do zabiegu... Masz bardzo dlugie wlosy, wiêc ta cena 350 z³ wydaje mi siê 'normalna', biorac pod uwage koszt preparatu i robociznê, bo w koncu dluuuugo na fotelu posiedzisz. W ten zabieg za 250 z³ trwaj±cy tylko 2h bym nie wierzyla i go odpuscila - na takich wlosach zadne trwa³e, keratynowe prostowanie tak ma³o czasu nie zajmie.
Musisz tez brac pod uwage, ze po keratynie koncowki beda musialy zostac obciete, bo te najbardziej zniszczone prawdopodobnie zniszcza sie juz doszczêtnie.

Co ja bym zrobila na Twoim miejscu: kupila keratynê Encanto (masz bardzo dlugie wlosy, wiec cala butla bêdzie w sam raz, a kupujac orygina³ od dystrybutora nie musisz sie martwic o podróbki) i poszukala fryzjerki, ktora mi to polozy (szampon do oczyszczenia wlosow na pewno w zakladzie jaki¶ bêdzie mia³a, odzywke z zestawu mozna pominac). Nastepnie obcielabym koncowki - ja wszystkie zniszczone, Ty zrobisz jak uwazasz - i przylozyla sie bardzo mocno do pielêgnacji koñcówek, ¿eby zniszczenia siê nie pojawia³y.


PinkPearl85, jak chcesz to moge Ci wyslac co anwen pisze w swojej ksiazce o przekeratynowaniu i jak sobie z tym radziæ.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 11:20   #2052
PinkPearl85
Raczkowanie
 
Avatar PinkPearl85
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Oczywi¶cie ¿e chcê, poproszê. I dziêkujê za zainteresowanie i pomoc.
Czytam teraz artyku³ na Wizazu https://wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-pie...osow-z-La-Luxe i czy to jest dawne Eveline?? Opakowania prawie ¿e identyczne. Zna kto¶ te produkty?? Warto spróbowaæ?

Edytowane przez PinkPearl85
Czas edycji: 2015-02-07 o 11:58
PinkPearl85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:39   #2053
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 493
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz... fryzerka ma troche racji. Zalozmy, ze masz zniszczone ostatnie 5 cm wlosow. Jezeli obetniesz tylko 3 cm, to zostan± 2 cm zniszczen, a one tak jakby "id± do góry"... Wiec moja rada bylaby taka, zeby obciac zniszczenia i potem przylozyc siê do takiej pielêgnacji, ktora sprawi, ze koncowki nie beda sie rozdwajaæ itd. (da siê tak - ja przez 2 lata nie musialam podcinac koncowek, bo mia³am je absolutnie niezniszczone).
Odnosnie do zabiegu... Masz bardzo dlugie wlosy, wiêc ta cena 350 z³ wydaje mi siê 'normalna', biorac pod uwage koszt preparatu i robociznê, bo w koncu dluuuugo na fotelu posiedzisz. W ten zabieg za 250 z³ trwaj±cy tylko 2h bym nie wierzyla i go odpuscila - na takich wlosach zadne trwa³e, keratynowe prostowanie tak ma³o czasu nie zajmie.
Musisz tez brac pod uwage, ze po keratynie koncowki beda musialy zostac obciete, bo te najbardziej zniszczone prawdopodobnie zniszcza sie juz doszczêtnie.

Co ja bym zrobila na Twoim miejscu: kupila keratynê Encanto (masz bardzo dlugie wlosy, wiec cala butla bêdzie w sam raz, a kupujac orygina³ od dystrybutora nie musisz sie martwic o podróbki) i poszukala fryzjerki, ktora mi to polozy (szampon do oczyszczenia wlosow na pewno w zakladzie jaki¶ bêdzie mia³a, odzywke z zestawu mozna pominac). Nastepnie obcielabym koncowki - ja wszystkie zniszczone, Ty zrobisz jak uwazasz - i przylozyla sie bardzo mocno do pielêgnacji koñcówek, ¿eby zniszczenia siê nie pojawia³y.
Dziêkujê za odpowied¼, te¿ mi siê wydawa³o nierealne zrobiæ na moich w³osach keratynê w 2 godziny za 250z³. W³osy mam trochê po³amane praktycznie na ca³ej d³ugo¶ci, wiêc musia³abym chyba ¶ci±æ siê na boba w takim razie. Rok temu jak robi³am keratynê to tak jakby te poniszczone i rozdwojone koñce siê poupala³y i podrówna³am tylko koñcówki. No ale rok nie by³am u fryzjera, zdajê sobie sprawê ¿e muszê podci±æ, ale nie cholera pó³ w³osów. Zreszt± poni¿ej zdjêcia pogl±dowe, serio a¿ butelka produktu bêdzie mi potrzebna?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0211.jpg (79,4 KB, 142 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0212.jpg (99,4 KB, 60 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0213.jpg (78,6 KB, 48 za³adowañ)
julk44 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:47   #2054
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez julk44 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za odpowied¼, te¿ mi siê wydawa³o nierealne zrobiæ na moich w³osach keratynê w 2 godziny za 250z³. W³osy mam trochê po³amane praktycznie na ca³ej d³ugo¶ci, wiêc musia³abym chyba ¶ci±æ siê na boba w takim razie. Rok temu jak robi³am keratynê to tak jakby te poniszczone i rozdwojone koñce siê poupala³y i podrówna³am tylko koñcówki. No ale rok nie by³am u fryzjera, zdajê sobie sprawê ¿e muszê podci±æ, ale nie cholera pó³ w³osów. Zreszt± poni¿ej zdjêcia pogl±dowe, serio a¿ butelka produktu bêdzie mi potrzebna?
na wszelki wypadek lepiej wzi±æ wiêcej lepiej jak w³osy bêd± ociekaæ preparatem ni¿ jakby mia³o go brakn±æ
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 16:44   #2055
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Z tego co widze na zdjeciach, to nie s± wcale ca³e, nawet na d³ugo¶ci, po³amane. Koñcówki pod nozyczki obowi±zkowo, ale na pewno nie a¿ na boba, spokojnie.
Czekoladka ma racje - lepiej, zeby bylo za duzo, niz za ma³o.

PinkPearl85, w takim razie jutro zrobie zdjêcia i Ci na PW podesle co tam znalazlam. Dosc fajnie to wytlumaczyla i jest nawet tok postêpowania co zrobiæ.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 18:29   #2056
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 11 793
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, jest tu kto¶ z Wroc³awia?
__________________
co jem
czym siê smarujê
moooniek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 18:51   #2057
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Z tego co widze na zdjeciach, to nie s± wcale ca³e, nawet na d³ugo¶ci, po³amane. Koñcówki pod nozyczki obowi±zkowo, ale na pewno nie a¿ na boba, spokojnie.
Czekoladka ma racje - lepiej, zeby bylo za duzo, niz za ma³o.

PinkPearl85, w takim razie jutro zrobie zdjêcia i Ci na PW podesle co tam znalazlam. Dosc fajnie to wytlumaczyla i jest nawet tok postêpowania co zrobiæ.
Ja te¿ Chcem
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:06   #2058
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez moooniek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jest tu kto¶ z Wroc³awia?


Jestem
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:38   #2059
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 11 793
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem
A mog³abym siê w przysz³o¶ci odezwaæ w pro¶bie o pomoc przy Encanto? Oczywi¶cie w zamian za jaki¶ zestaw kosmetyków, winko, czy za co tam by¶ sobie ¿yczy³a
__________________
co jem
czym siê smarujê
moooniek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 19:40   #2060
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Spoko, ja w³a¶nie wczoraj dosta³am zestaw i te¿ bêdê robiæ. Tyle, ¿e ja trzeci raz
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:02   #2061
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 11 793
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka¿ wiadomo¶æ
Spoko, ja w³a¶nie wczoraj dosta³am zestaw i te¿ bêdê robiæ. Tyle, ¿e ja trzeci raz
Ja tez juz 2 razy robilam, ale robilam odlewkami i sama, wiec nie bylo to dokladnie i nie bylam zadowolona. Chce kupic jeszcze raz caly zestaw od dystrybutora i sprawdzic, czy Encanto faktycznie nie jest dla mnie.
__________________
co jem
czym siê smarujê
moooniek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:33   #2062
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kurczê, ja te¿ sama i odlewkami ale wychodzi³o zawsze dobrze. Kupowa³a¶ od tych poleconych sprzedawców z pierwszego posta?

Mo¿e rzeczywi¶cie powinna¶ spróbowaæ inny preparat..
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 22:06   #2063
kociajapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Farbowa³am dzi¶ wosy Joann±, potem Kallos z algami( prostowa³am Kativ± we wtorek)
Tak wygladaj± po suszeniu bez suszarki, prostownicy itp. by³y zwiazane jak by³y wilgotne wiec maja odgniecenia. W³osy nadal proste i ¶liskie- gumka mi spada.

__________________
Dbam o w³osy i æwiczê

Edytowane przez kociajapa
Czas edycji: 2015-02-07 o 22:09
kociajapa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 22:07   #2064
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 11 793
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka¿ wiadomo¶æ
Kurczê, ja te¿ sama i odlewkami ale wychodzi³o zawsze dobrze. Kupowa³a¶ od tych poleconych sprzedawców z pierwszego posta?

Mo¿e rzeczywi¶cie powinna¶ spróbowaæ inny preparat..
Tak
Spróbujê innego, jak encanto od dystrybutora nie wyjdzie, chcê mieæ pewno¶æ
__________________
co jem
czym siê smarujê
moooniek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:38   #2065
201805170915
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 4 491
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

dziewczyny, a jak s±dzicie- po prostowaniu jest sens kupowaæ kosmetyki z serii dla w³osów po prostowaniu keratynowym, te które polecaj± fryzjerzy, czy lepiej nie i kupiæ te zwyk³e, ale bez soli itd?
i drugie pytanie, bo siê tak zastanawiam- mo¿na p³ukaæ w³osy w gencjanie po prostowaniu?
201805170915 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:56   #2066
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez skeleton_ Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, a jak s±dzicie- po prostowaniu jest sens kupowaæ kosmetyki z serii dla w³osów po prostowaniu keratynowym, te które polecaj± fryzjerzy, czy lepiej nie i kupiæ te zwyk³e, ale bez soli itd?
i drugie pytanie, bo siê tak zastanawiam- mo¿na p³ukaæ w³osy w gencjanie po prostowaniu?
1) moim zdaniem nie ma sensu kupowac fryzjerkich kosmetyków, w tych "sklepowych" mozna znalezc wystarczajaco wiele fajnych produktów, ktore podtrzymaj± efekt i nie zaszkodz±
2) mo¿na
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-08, 17:28   #2067
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez skeleton_ Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, a jak s±dzicie- po prostowaniu jest sens kupowaæ kosmetyki z serii dla w³osów po prostowaniu keratynowym, te które polecaj± fryzjerzy, czy lepiej nie i kupiæ te zwyk³e, ale bez soli itd?
i drugie pytanie, bo siê tak zastanawiam- mo¿na p³ukaæ w³osy w gencjanie po prostowaniu?
ja stawiam na unikanie "z³ych" sk³adników. Mia³am próbki maski, od¿ywki i szamponu cocochoco - sza³u nie by³o, efekty nawet gorsze ni¿ po stosowaniu innych od¿ywek/masek. Szampon równie¿ dawa³ ¶redni efekt, s³abo siê pieni³.

Aktualnie testujê Sylveco - balsam myj±cy do w³osów z betulin± i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Fajnie siê pieni, dobrze myje. Nie ma przy tym z³ego sk³adu... Mi³o¶ci jeszcze nie ma, ale na pewno zostaniemy ze sob± d³u¿ej
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-08, 22:22   #2068
ethyll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ Podczytujê ten temat ju¿ od do¶æ d³ugiego czasu, mam za sob± trzy keratynowe prostowania encanto i przyszed³ znowu ten czas, kiedy muszê wyprostowaæ moje niepos³uszne w³osy Dwa pierwsze prostowania wykonywa³am metod± tradycyjn±, a ostatnie prostowanie zrobi³am metod± mieszan±. Chcia³am tego spróbowaæ ze wzglêdu na szybsze wykonywanie zabiegu, te kilka godzin przy metodzie tradycyjnej mêczy strasznie Niestety, metoda mieszana niezbyt siê u mnie sprawdzi³a, nie spodziewa³am siê co prawda takiego efektu wow jak za pierwszym razem, ale i tak trochê siê zawiod³am.
Dlatego teraz chcia³abym zmieniæ produkt, zastanawia³am siê nad kativ± i inoarem. Czyta³am tutaj, ¿e kativa jest mocniejsza i wymaga wiêcej pielêgnacji, a inoar jest trochê s³abszy ale w³osy prezentuj± siê lepiej. Z racji tego, ¿e i tak ci±gle próbujê czego¶ nowego w pielêgnacji, to sk³aniam siê ku kativie, ale nie jestem na 100% pewna Dodam, ¿e w chwili obecnej moje w³osy s± w dobrym stanie, keratyna jeszcze siê z nich nie wyp³uka³a (trzyma ju¿ 4,5 miesi±ca), ale do¶æ szybko rosn± i odrost ju¿ mi siê fatalnie faluje (nie cierpiê siebie w falowanych ani krêconych w³osach, wiêc mocno mnie to denerwuje). Czy która¶ z dziewczyn mog³aby mi doradziæ, co wybraæ? Chcia³am sama przeprowadziæ ma³y risercz w w±tku, ale niestety ograniczony czas mocno mi to utrudnia, dlatego proszê o poradê
Swoj± drog±, polecana tutaj maska z Loreal Elseve Total Repair Extreme jest fantastyczna
ethyll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-08, 22:28   #2069
201805170915
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 4 491
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ethyll Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Podczytujê ten temat ju¿ od do¶æ d³ugiego czasu, mam za sob± trzy keratynowe prostowania encanto i przyszed³ znowu ten czas, kiedy muszê wyprostowaæ moje niepos³uszne w³osy Dwa pierwsze prostowania wykonywa³am metod± tradycyjn±, a ostatnie prostowanie zrobi³am metod± mieszan±. Chcia³am tego spróbowaæ ze wzglêdu na szybsze wykonywanie zabiegu, te kilka godzin przy metodzie tradycyjnej mêczy strasznie Niestety, metoda mieszana niezbyt siê u mnie sprawdzi³a, nie spodziewa³am siê co prawda takiego efektu wow jak za pierwszym razem, ale i tak trochê siê zawiod³am.
Dlatego teraz chcia³abym zmieniæ produkt, zastanawia³am siê nad kativ± i inoarem. Czyta³am tutaj, ¿e kativa jest mocniejsza i wymaga wiêcej pielêgnacji, a inoar jest trochê s³abszy ale w³osy prezentuj± siê lepiej. Z racji tego, ¿e i tak ci±gle próbujê czego¶ nowego w pielêgnacji, to sk³aniam siê ku kativie, ale nie jestem na 100% pewna Dodam, ¿e w chwili obecnej moje w³osy s± w dobrym stanie, keratyna jeszcze siê z nich nie wyp³uka³a (trzyma ju¿ 4,5 miesi±ca), ale do¶æ szybko rosn± i odrost ju¿ mi siê fatalnie faluje (nie cierpiê siebie w falowanych ani krêconych w³osach, wiêc mocno mnie to denerwuje). Czy która¶ z dziewczyn mog³aby mi doradziæ, co wybraæ? Chcia³am sama przeprowadziæ ma³y risercz w w±tku, ale niestety ograniczony czas mocno mi to utrudnia, dlatego proszê o poradê
Swoj± drog±, polecana tutaj maska z Loreal Elseve Total Repair Extreme jest fantastyczna
oj tak u¿ywam jej od dawna no i po prostowaniu te¿ jej bêdê u¿ywaæ
201805170915 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-09, 10:26   #2070
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ethyll Poka¿ wiadomo¶æ
Dlatego teraz chcia³abym zmieniæ produkt, zastanawia³am siê nad kativ± i inoarem. Czyta³am tutaj, ¿e kativa jest mocniejsza i wymaga wiêcej pielêgnacji, a inoar jest trochê s³abszy ale w³osy prezentuj± siê lepiej. Z racji tego, ¿e i tak ci±gle próbujê czego¶ nowego w pielêgnacji, to sk³aniam siê ku kativie, ale nie jestem na 100% pewna Dodam, ¿e w chwili obecnej moje w³osy s± w dobrym stanie, keratyna jeszcze siê z nich nie wyp³uka³a (trzyma ju¿ 4,5 miesi±ca), ale do¶æ szybko rosn± i odrost ju¿ mi siê fatalnie faluje (nie cierpiê siebie w falowanych ani krêconych w³osach, wiêc mocno mnie to denerwuje). Czy która¶ z dziewczyn mog³aby mi doradziæ, co wybraæ? Chcia³am sama przeprowadziæ ma³y risercz w w±tku, ale niestety ograniczony czas mocno mi to utrudnia, dlatego proszê o poradê
Skoro wlosy sa w dobrym stanie, keratyna nadal trzyma i nie potrzebuja duzego odzywienia - polecam Kative. Wyprostuje wlosy i troszke odzywi.
U mnie wyprostowala na mur beton i nic jej póki co nie rusza, ale to jak wiadomo - u kazdego moze byc inaczej.

Cytat:
Napisane przez skeleton_ Poka¿ wiadomo¶æ
oj tak u¿ywam jej od dawna no i po prostowaniu te¿ jej bêdê u¿ywaæ
Fajnie, ze nie tylko mi ona pasuje. Btw. widzialam ja ostatnio na promocji, chyba w Hebe, za 15 z³.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.