Wszystko o Avonie - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-29, 20:09   #2041
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wygląda ta torebka co w kąciku wspomnień z kat 13 jest Mock Crock czy coś takiego Było gdzieś zdjęcie, ma, miała ją któraś?
Dziewczyny noooo
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 20:33   #2042
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Wszystko o Avonie

http://www.lara.pl/product.php/1,706...ock-Crock.html

link do mock crock bo niemoglam wkleic fotki
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 20:35   #2043
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
http://www.lara.pl/product.php/1,706...ock-Crock.html

link do mock crock bo niemoglam wkleic fotki
Ooo ładna Biorę ją

Dziękuję za link
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 20:58   #2044
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Ja go kiedyś miałam...Ten zielony...Troszkę bardziej "mokra" konsystencja niż Rexona i troszkę gorsze działanie! Pozatym łamie się cholerstwo i to nawet kiedy jest "wysunięty" minimalnie! To samo miał mój brat z męskim Avonowskim antyperspirantem!

Średniaczek!
Dzięki . W takim razie nie biorę
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 21:07   #2045
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Ooo ładna Biorę ją

Dziękuję za link
Ale to chyba nie ta jest w kąciku. Bo są dwie torebki o tej nazwie i ktoś chyba pisał do Avonu która to i z tego co pamiętam to nie ta.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 21:11   #2046
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ale to chyba nie ta jest w kąciku. Bo są dwie torebki o tej nazwie i ktoś chyba pisał do Avonu która to i z tego co pamiętam to nie ta.
Ooo...to mnie przygasiłaś teraz
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 21:22   #2047
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez kashka Pokaż wiadomość
Chciałam Was spytać o opinię na temat antyperspirantu w sztyfcie. Zastanawiam się nad kupnem go, a na KWC nie ma recenzji.
ja miała ten breath i też stanowczo nie polecam, pachniał źle, osypywał się, okropnie brudził ubrania i w ogóle nie dawał żadnych efetów jakie powinien dawać antyperspirant.. moim zdaniem ten sztyft to katastrofa, konsystencja cos jakby wysuszone mydło.. fuuj
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 21:38   #2048
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie

Kurde, nie mogę nigdzie znaleźć tej torebki
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 21:41   #2049
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Kurde, nie mogę nigdzie znaleźć tej torebki
Były niedawno w ofercie dodatkowej takiej co tylko biżuteria była w niej. I właśnie tam były torebki też Mock Crock czy jak tam się zwie.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 21:43   #2050
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was zamawiała ostatnio INCADESSENCE? Zastanawiam się zamówić dla siebie, ale że kiedyś moja mama zamawiała i wydawały mi się za ostre to poszłam dzisiaj do avonu, psiknełam sobie z testera i ten zapach jest taki inny, bardziej wyciszony niż ten na pachnacej stronie w katalogu. Czy to możliwe, że zmieniali coś w zapachach? Czy może ten tester jest jakiś "inny"? Sama już nie wiem, bo w katalogu jest zbyt ostry, a ten z testera to było to COŚ dla mnie i ... jestem w kropce.
Możecie mi powiedzieć czy w rzeczywistości on pachnie tak jak w katalogu po potarciu kartki czy nieco łagodniej? Muszę się szybko zdecydować ...
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 21:49   #2051
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć czy w rzeczywistości on pachnie tak jak w katalogu po potarciu kartki czy nieco łagodniej? Muszę się szybko zdecydować ...
Każda woda perfumowana na początku pachnie intensywnie - zapach ten po pewnym czasie zmienia się również na Tobie.
Ja uwielbiam ten zapach, bo jak dla mnie jest on delikatny i bardzo długo się utrzymuje chociaż ja go już nie czuję.
Niestety nie sugeruj się zapachem na pachnącej stronie bo one są nieco inne
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 21:49   #2052
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć czy w rzeczywistości on pachnie tak jak w katalogu po potarciu kartki czy nieco łagodniej? Muszę się szybko zdecydować ...
ja mam resztkę tych perfum i jak dla mnie pachnąca strona w katalogu dobrze oddaje ich zapach, musisz wziąć pod uwagę to że każde perfumy pachną inaczej na różnych osobach a także to że zapach w miare upływu czasu zazwyczaj łagodnieje, jesli spsikałaś swoją skórę wiesz jak rozwija się na Tobie i możesz podjąć decyzję a zawsze gdy będą wydawały Ci się za mocne możesz psikać się np raz a nie dwa ale to tylko moje zdanie decyzja należy do Ciebie
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 21:51   #2053
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Były niedawno w ofercie dodatkowej takiej co tylko biżuteria była w niej. I właśnie tam były torebki też Mock Crock czy jak tam się zwie.
Ok, mam Na kompie miałam skan tej ulotki. Jak ktoś zainteresowany to na PW proszę, nie będę przecież w Katalogi wklejać nieaktualnej ulotki
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 21:52   #2054
emi26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 129
Dot.: Wszystko o Avonie

http://avonpolska.pl/avonclub/forum/...=asc&start=135

to jest link do avon clubu i tam jest ta torebka taka oliwkowa
pozdrawiam

loj spoznilam sie;p
emi26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 22:00   #2055
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez martusiawilczek Pokaż wiadomość
Każda woda perfumowana na początku pachnie intensywnie - zapach ten po pewnym czasie zmienia się również na Tobie.
Ja uwielbiam ten zapach, bo jak dla mnie jest on delikatny i bardzo długo się utrzymuje chociaż ja go już nie czuję.
Niestety nie sugeruj się zapachem na pachnącej stronie bo one są nieco inne
Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
ja mam resztkę tych perfum i jak dla mnie pachnąca strona w katalogu dobrze oddaje ich zapach, musisz wziąć pod uwagę to że każde perfumy pachną inaczej na różnych osobach a także to że zapach w miare upływu czasu zazwyczaj łagodnieje, jesli spsikałaś swoją skórę wiesz jak rozwija się na Tobie i możesz podjąć decyzję a zawsze gdy będą wydawały Ci się za mocne możesz psikać się np raz a nie dwa ale to tylko moje zdanie decyzja należy do Ciebie
No właśnie problem wziął się stąd, że kiedyś mama miała te perfumy, podobały mi się, ale były za mocne i bolała mnie głowa. Chciałam spróbować czy nadal na nie tak reaguję bo mi się podobały, psiknęłam z testera w COKu i ... na początku myślałam, że to nie ten zapach bo pachniał inaczej, tak łagodnie (dla mnie lepiej) a jak wróciłam do domu i potarłam kartkę to to było coś intensywniejszego, tak jak kiedyś.
Chyba jeszcze raz się przejdę kiedyś do COKu, bo albo coś zmienili w składzie, albo ... sama nie wiem.

Jesli chodzi o antyperspiranty to kilka osób mi powiedziało "tylko te w tubce" i faktycznie są chyba najlepsze, te w sprayu też nie są złe - ja ich używam właśnie w takiej formie.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 22:00   #2056
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie

Dziewczynki z prognozujących - jak pachnie ta nowa seria SSS "Zimowa miękkość"?
Czy podobnie do tych zwykłych różowych?

Jak jest traktowany ten program dla konsultantek Anew Ultimate (kup 3 za 128zł).Czy liczy się do bazy opustu?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
No właśnie problem wziął się stąd, że kiedyś mama miała te perfumy, podobały mi się, ale były za mocne i bolała mnie głowa. Chciałam spróbować czy nadal na nie tak reaguję bo mi się podobały, psiknęłam z testera w COKu i ... na początku myślałam, że to nie ten zapach bo pachniał inaczej, tak łagodnie (dla mnie lepiej) a jak wróciłam do domu i potarłam kartkę to to było coś intensywniejszego, tak jak kiedyś.
Chyba jeszcze raz się przejdę kiedyś do COKu, bo albo coś zmienili w składzie, albo ... sama nie wiem.

Kiedyś bardzo podobały mi się perfumy Revlonu Charlie blue.
Długo ich szukałam i nigdzie ich już kupić nie można było.
Ostatnio pojawiły się w Rossmanie, więc poszłam z zamiarem kupna i stwierdziłam .....Fuj - jakie okropne

Jak widzisz gusta się zmieniają i Nasze hormony też, dlatego radzę przejdź się jeszcze raz do Cok;u i jeszcze raz się spryskaj z flakoniku (bo te perfumowane kartki w katalogu nigdy nie odwzorują prawdziwego zapachu).
__________________


Edytowane przez mischelle
Czas edycji: 2007-09-29 o 22:13 Powód: dopisek.
mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 22:11   #2057
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
No właśnie problem wziął się stąd, że kiedyś mama miała te perfumy, podobały mi się, ale były za mocne i bolała mnie głowa. Chciałam spróbować czy nadal na nie tak reaguję bo mi się podobały, psiknęłam z testera w COKu i ... na początku myślałam, że to nie ten zapach bo pachniał inaczej, tak łagodnie (dla mnie lepiej) a jak wróciłam do domu i potarłam kartkę to to było coś intensywniejszego, tak jak kiedyś.
Chyba jeszcze raz się przejdę kiedyś do COKu, bo albo coś zmienili w składzie, albo ... sama nie wiem.

Jesli chodzi o antyperspiranty to kilka osób mi powiedziało "tylko te w tubce" i faktycznie są chyba najlepsze, te w sprayu też nie są złe - ja ich używam właśnie w takiej formie.
Wiesz z zapachami to jest tak że często nam się gust zmienia (ja np nie znosiłam słodkich zapchów a teraz uwielbiam ) więc może po prostu teraz już Ci nie przeszkadza zapach tych perfum i już

a co do antyperspirantów to ja wypróbowałam wszystkie z serii active i moim zdaniem każdy jeden to wielka pomyłka.. nie dają żadnych efektów jeśli chodzi o zapobieganie poceniu, od razu brzydko pachną kiedy się spocę, co prawie zaraz po uzyciu jest dość dziwne.. i strasznie brudzą ubrania.. na jednej bluzce zrobiła mi się aż taka skorupa która w dotyku jest jak plastik dosłownie, a po każdym użyciu była prana (i w tych miejscach zalewana odplmiaczem kiedy się zorientowałam jakie plamy robią) ze swojego doświadczenia stanowczo odradzam całą serię a w szczególności sztyfty i kulki, krem sie jeszcze w dodatku fatalnie wchłania.. generalnie totalna porażka..
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 10:27   #2058
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Wszystko o Avonie

DZIEWCZYNY musze was ostrzec przed dezodorantami Pro Sport. ładnie pachną ale strasznie brudzą ubranie . dzis odwiedziła mnie zbluwersowana klientka z bluzką swego męza i ... kazała mi ja wyprać. Rzeczywiście białe plamy i po jednym praniu nie schodza.

JESZCZE JEDNO . PISAŁAM JUŻ O TYM ALE CISZA: jaki jest atomizer z 14 kat z netto? dobry warto brac?
Jaki wygląda i woghóle czy warty jest ten naszyjnik z internetowej NUGET? plisssssssssss odpiszcie
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 10:29   #2059
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY musze was ostrzec przed dezodorantami Pro Sport. ładnie pachną ale strasznie brudzą ubranie . dzis odwiedziła mnie zbluwersowana klientka z bluzką swego męza i ... kazała mi ja wyprać. Rzeczywiście białe plamy i po jednym praniu nie schodza.
bo to są antyperspiranty i zawierają talk
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 10:30   #2060
kana23
Raczkowanie
 
Avatar kana23
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie jak ktos zlozyl zamownie i odbiera w coku to ile ta paczka w COKU na niego czeka? i co sie z nia dzieje i z moim rachunkiem jaK NIE ODBIERZE?
Jeżeli chodzi o Kraków to paczka czeka o 2-3 tyg., jak nie odbierzesz to wysyłają ci do domu kurierem co oznacza za opłatą, to było chyba 28zł
kana23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 10:34   #2061
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
bo to są antyperspiranty i zawierają talk
dziekuje hosenko :-*.
A ATOMIZER? NASZYJNIK NUGET? mam kilka wód które trzeba przelac np. pur blanca czy perceive. mam atomizer innej firmy ale to jest szajs, zacina sie przecieka itd.
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 10:35   #2062
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie

Ja mam dwa te atomizery i są w porządku. Myślę, że można by jeszcze jeden dokupić. Przydatna rzecz
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 10:42   #2063
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Wszystko o Avonie


ŚLICZNE DZIĘKI
mam juz odpowiedz na dwa moje pytania czyli jeszcze jednoi będzie spokój ;-)
A NASZYJNIK NUGGET MA KTOŚ, BĄDZ WIDZIAŁ?
JAK WYGLADA?
NIE JEST JAK SZAJS Z RYNKU ?
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 11:49   #2064
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez mischelle Pokaż wiadomość
Jak jest traktowany ten program dla konsultantek Anew Ultimate (kup 3 za 128zł).Czy liczy się do bazy opustu?
Liczy się do wartości zamówienia.
Cytat:
DZIEWCZYNY musze was ostrzec przed dezodorantami Pro Sport. ładnie pachną ale strasznie brudzą ubranie . dzis odwiedziła mnie zbluwersowana klientka z bluzką swego męza i ... kazała mi ja wyprać. Rzeczywiście białe plamy i po jednym praniu nie schodza.
Mój tata ma już z pół roku i nie brudzi nic.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 12:18   #2065
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
jaki jest atomizer z 14 kat z netto? dobry warto brac?

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
Pro Sport. ładnie pachną ale strasznie brudzą ubranie . dzis odwiedziła mnie zbluwersowana klientka z bluzką swego męza i ... kazała mi ja wyprać. Rzeczywiście białe plamy i po jednym praniu nie schodza.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
bo to są antyperspiranty i zawierają talk
Wystarczyło, że włożył ją zaraz po zaaplikowaniu i cały talk osiadł na koszulce.
Widziałam kiedyś nastolatka regularnie "psikającego" sobie antyperspirantem na ubranie, więc jeśli podobnie zrobił mąż klientki, to zupełnie się nie dziwię
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 12:20   #2066
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Wszystko o Avonie

Hey,
mam brąz-włoski (ciemne),piwne oczęta...a nie umiem sobie (wsty) dobrac odp ocienia...
czy mozecie mi coś poradzić??
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 12:29   #2067
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Wszystko o Avonie

a ja mam pytanie jak ktos zlozyl zamownie i odbiera w coku to ile ta paczka w COKU na niego czeka? i co sie z nia dzieje i z moim rachunkiem jaK NIE ODBIERZE?

Cytat:
Napisane przez gothic_lencia Pokaż wiadomość
Hey,
mam brąz-włoski (ciemne),piwne oczęta...a nie umiem sobie (wsty) dobrac odp ocienia...
czy mozecie mi coś poradzić??
oliwkowe cienie,beżowe,złoty braz,ciemny grafit,

Bo to było tak
zaawialam przez net na odb w coku ale okazlao sie ze niezrealizuj-tak napisane bylo bo niezaplacilam rachunku,do tej pory jesio nie zaplaacilam wchodze wczoraj na str avonu a moja paczka czeka na mnie od 17.09 !!! czy bedzie czekala jeszcze w poniedzialek?? niechce doplacac 28zł
__________________
WYMIANA

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2007-09-30 o 15:26 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 14:46   #2068
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Wszystko o Avonie

płynny podkłąd liqui match foundation ...czy jakoś tak:p... co sądzicie o jego odcieniach?<
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 15:22   #2069
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez gothic_lencia Pokaż wiadomość
Hey,
mam brąz-włoski (ciemne),piwne oczęta...a nie umiem sobie (wsty) dobrac odp ocienia...
czy mozecie mi coś poradzić??
raczej pytanie na Wizażystke. Do brązowych oczu pasuje każdy kolor cienia , nawet brązowe (nie powinno sie malować powiek na taki kolor jak tęczówka, ale brązowe oczy sa tu wyjatkiem). Sama musisz poeksperymentować i sprawdzic w jakich będziesz sie dobrze czuła. Np. pasują zielone cienie ale ja się źle w takich czuje.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 16:12   #2070
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
raczej pytanie na Wizażystke. Do brązowych oczu pasuje każdy kolor cienia , nawet brązowe (nie powinno sie malować powiek na taki kolor jak tęczówka, ale brązowe oczy sa tu wyjatkiem). Sama musisz poeksperymentować i sprawdzic w jakich będziesz sie dobrze czuła. Np. pasują zielone cienie ale ja się źle w takich czuje.
Dokładnie Też mam ciemne oczęta i jeszcze nie spotkałam się z cieniami, które całkowiecie nie pasują Nie testowałam kolorów typu żółty i innych ekseprymentalnych ale oliwki, zieleń, fiolet, złoto, brąz i tak daaalej wyglądają odpowiednio i nie gryzą się z brązem

Co do antyperspirantów active, to największym bublem są sztyfty Na początku ok ale po jakimś czasie bluzka nie nadaje się do ponownego ubrania, odradzam. Moja mama używa kulek i jej bardzo pasują, ja używam w kremie i też mi pasuje, pomijając fakt, że już go trochę używam i już mi się zaczyna nudzić. Kosmetyki szybko mi się nudzą Ale w kremie - ok, nie brudzą i chronią, kulki mam perfumowane i czasem używam, jednak boję się o ubrania Dlatego rzadko
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.