Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 23:16   #2041
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez electro-lady Pokaż wiadomość
Ja już po!

Zdjęcie 1: Nałożyłam jednak tego Loreala Lodowy Blond, wyszedł tak jak widać, trochę zgasil tą rudość , ale odrosty były za jasne i wyglądałam tragicznie (kiedyś mi się marzył blond, ale teraz wiem, że to jednak nie jest mój kolor ;])Końcówki miały bardzo fajny kolor, jednak góra psuła cały efekt..;/

Zdjęcie 2: Na szczęście mama oddała mi swoją farbę średni blond palette (taak wiem;]) i dzisiaj rano nałożyłam głównie na odrosty bo na końcówki nie starczyło...wyszło? Genialnie Bałam się, że będę zielona...
Głównie zależało mi na tym, żeby w kucyku jakoś to wyglądało bo najczęściej związuję włosy...góra jest zbliżony do mojego naturalnego koloru...i już chyba wolę mieć ciemniejszy odrost niż jaśniejszy Co prawda końcówki wpadają w rudy, ale nie wygląda to tragicznie
Teraz już będę wracać odrostami raczej do swojego kolorku, ale farba pewnie się będzie szybko spłukiwać więc w ruch pójdą raczej jakies szamponetki albo za jakiś miesiąc, dwa wizyta u fryzjera, żeby ujednolicić kolor..
Jestem zadowolona z efektu i na pewno jestem już bliżej niż dalej...no i nie ma czerni

Trzymam za Was kciuki dziewczyny
świetny kolorek Ci wyszedł bardzo mi się podoba
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 05:45   #2042
martynkaaa90
Raczkowanie
 
Avatar martynkaaa90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 412
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ale powiedz, jaki chcesz mieć kolor docelowy? od tego zacznijmy.
moim zdaniem pasemka się nie nadają, bo zawsze cos ciemnego zostanie, po 2 przy powtarzaniu pasemek trafią się pod rozjaśniacz te poprzednio juz rozjaśnione co je zniszczy. lepiej wg mnie zrobić kąpiel rozjaśniającą na końcówkach, później kłaść na całe włosy jakąś farbę w wybranym kolorze, tylko powiedz do jakiego koloru zmierzasz
zmierzam do jak najjesniejszego blondu. Wiem, ze teraz jeszcze na to nie mam szans a tak wogole to marzy mi się baleyage...
martynkaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:20   #2043
Stookrotka
Raczkowanie
 
Avatar Stookrotka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 413
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Stookrotka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, może wy mi pomożecie
Naturalnie jestem blondynką. Sredni mysi blond. Potem malowałam na bardzo jasny blond.
Gdzies 1,5 roku temu włosy były malowane Castingiem Loreal "Miodowy kasztan" czekałam aż się farba wypłucze jakoś z 4 miesiące, fryzjerka powiedziała że da rade mi zrobić znowu blond ii..
odrosty ładny blond, na farbie z góry jakis rudy blond na końcach nic nie wzięło prawie:/ Zamalowała mi je na średni blond. Po miesiącu wróciłam zrobić pasemka blond szkoda ze to tej samej ogólnie pasemka wyszły ładne ale co z tego skoro byly na rudym blondzie. Włosy się zniszczyły. To było rok temu, zamalowałam potem je "Mleczna czekoladą" z welli, ładny kolor ale sie spłukiwał wiadomo, potem użyłam "Miodowy karmel" z Castinga. Nie malowałam włosków jakos od polowy lutego - chce wrócić do blondu ale kurcze ładnego, nie platyna i nie żółtko rude.
Moje włosy aktualnie mają na sobie odrost, potem casting wypłukany ładnie, potem właśnie tą czekoladę z Welli, boje się że znowu weźmie mi gorę a dołu nic. W naturalnym świetle wyglądaja nawet jasno, ale w sztucznym dość ciemno. Dbam o włosy, nie katuje ich a są jakies suche z wyglądu (w dotyku sa mięciutkie, moge je rozczesać)

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1302522036 W dziennym swietle

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1302522036 W sztucznym

Kupiłam farbe Garnier Color Natural 111, czy ona rozjaśni mi włosy (tylko nie platynaaaa) ale żeby nie były też żółte? No i jak trzymać farbę, dłużej na odrostach któcej reszta? Wyjdzie chyba 3 poziomy koloru;/
Cześć (ponownie:P)
Zacytuje swój post żeby nie wrzucać od nowa. Zrobiłam inne zdjęcia mam nadzieje że lepiej widać. Są to zdjęcia pod dzienne światło, jedno z łazienki w sztucznym. Czytałam o dekoloryzacji Elong, moze powinnam jej uzyc przed malowaniem? Chciałabym za tydzien juz cos zrobic. Położyć garniera 111 na te ciemniejsze włosy bez odrostów?

Chciałabym miec jaśniejszy kolor niz ten na 1 załączniku, bez rudości oczywiście.

Dodam że pewnie podetnę dość dużo końcówki, mam beznadziejne włosy. Mało co z nimi robie, odżywiam je a nie mogę zahodować ładnych chyba jestem skazana na krótkie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG20110504_002.jpg (106,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG20110504_003.jpg (63,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG20110504_004.jpg (76,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG20110504_009.jpg (81,9 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez Stookrotka
Czas edycji: 2011-05-04 o 10:24
Stookrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:57   #2044
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez martynkaaa90 Pokaż wiadomość
zmierzam do jak najjesniejszego blondu. Wiem, ze teraz jeszcze na to nie mam szans a tak wogole to marzy mi się baleyage...
w takim razie ja bym zrobił tak: kąpiel rozjaśniająca na końcówkach, a potem baleyage u fryzjera, chociaz w sumie ja bym sie pokusił o samodzielny baleyage, można doprowadzić całe włosy do jasnego koloru i zrobić trochę ciemniejszych i jaśniejszych pasemek, w wątku o rozjaśnianiu, dziewczyny robiły tak pasemka pamiętam to była natural&easy i bardzo fajnie wychodziło.
myślę że ten wątek będzie lepszy dla Ciebie bo tam się znają na blondzie

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=526162&page=47
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:05   #2045
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Z czarnego na jaśniejsze

Rozjaśniacz bardzooo niszczy włosy ;( może idz do fryziera żeby zrobił ci jaśniejsze pasemka
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 12:14   #2046
xmoniax26
Raczkowanie
 
Avatar xmoniax26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Z czarnego na jaśniejsze

kilka dni temu sama próbowałam rozjaśniacza zmieszanego z szamponem i nie polecam
z czarnych włoskow z brązowymi odrostami zostały czarne ,wysuszone z lekka poświata czerwonego(w słońcu) i rudo blond odrostami na czubku głowy;p lepiej odłożyć pieniążki i iść na dekoloryzacje
__________________
Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest..
xmoniax26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 12:29   #2047
d22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hej dziewczyny Ponieważ znowu zachciało mi się być blondynką obmyślam plan jak to zrobić, aby nie zniszczyć zbytnio włosów, które i tak już nie są w dobrym stanie;/

Zastanawiam się czy było by możliwe zrobienie pasemek na całych włosach? Tak żeby nie było widać brązu.. połączenie blondu z ciemnym kolorem wygląda bardzo sztucznie..boje sie takiego efektu..dlatego zastanawiam sie czy jest możliwe umieszczenie wszystkich włosów pod folie?

Myslałam tez nad dekoloryzajcą, ale mam bardzo zniszczone włosy;/ Obecnie mam pofarbowane na brąz (4.0)- jednak wygląda jak czarny;/ Byłabym zadowolona nawet z bardzo jasnego, beżowego brązu... Niedługo planuje sie wybrać do fryzjerki i nie wiem czy decydować się na pasemka czy rozjaśniać całość? Nie chce żeby wyszedł mi jakiś rudy kolor... A wiem, że fryzjerzy też czasem potrafią spaprać robotą...
pomóżcie...
d22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 15:19   #2048
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez d22 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny Ponieważ znowu zachciało mi się być blondynką obmyślam plan jak to zrobić, aby nie zniszczyć zbytnio włosów, które i tak już nie są w dobrym stanie;/

Zastanawiam się czy było by możliwe zrobienie pasemek na całych włosach? Tak żeby nie było widać brązu.. połączenie blondu z ciemnym kolorem wygląda bardzo sztucznie..boje sie takiego efektu..dlatego zastanawiam sie czy jest możliwe umieszczenie wszystkich włosów pod folie?

Myslałam tez nad dekoloryzajcą, ale mam bardzo zniszczone włosy;/ Obecnie mam pofarbowane na brąz (4.0)- jednak wygląda jak czarny;/ Byłabym zadowolona nawet z bardzo jasnego, beżowego brązu... Niedługo planuje sie wybrać do fryzjerki i nie wiem czy decydować się na pasemka czy rozjaśniać całość? Nie chce żeby wyszedł mi jakiś rudy kolor... A wiem, że fryzjerzy też czasem potrafią spaprać robotą...
pomóżcie...
jestem w takiej samej sytuacji. chce jak najszybciej rozjaśnic włosy, ale nie chce ich zniszczyć, bo i tak są juz słabe.
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 16:36   #2049
kaska9413
Raczkowanie
 
Avatar kaska9413
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 105
GG do kaska9413
Dot.: Z czarnego na jaśniejsze

Właśnie wybieram się w najbliższym czasie na dekoloryzacje Chyba najlepsze wyjście Może trochę droższe, ale uniknę "dziwnych" przeżyć z kolorem włosów
__________________
2009 - Grecja-Paralia <3
2010 - Hiszpania-Lloret <3
2011-Włochy-Rimini <3



2012-Bułgaria-Złote Piaski <3
kaska9413 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 19:30   #2050
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Z czarnego na jaśniejsze

Cytat:
Napisane przez kaska9413 Pokaż wiadomość
Właśnie wybieram się w najbliższym czasie na dekoloryzacje Chyba najlepsze wyjście Może trochę droższe, ale uniknę "dziwnych" przeżyć z kolorem włosów
Tylko nie masz 100% pewności że koloryzacja u fryzjera też wyjdzie dobrze. Wszystko zależy od tego czym będzie Ci fryzjerka rozjaśniała a co najważniejsze od Twoich włosów. Jeżeli są bardzo zniszczone to radzę się wstrzymać. Najpierw warto je trochę je odżywić, nawilżyć.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 21:12   #2051
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hej dziewczynyaktualnie mam wlosy ciemny braz ide na dekoloryzacje do fryzjera ale mam kupic swoja farbe ale nie wiem jaki kolor.Chce miec wloski ciemny blond /b.jasny braz.Zasatawialam sie nad farba natural&easy satynowy ciemny blond.Czy moze kupic jakis jasniejszy kolor co wy na to?
__________________
WZROST 166 cm
było - 61,5 kg
jest - 52,5 kg
będzie- 48kg

76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-62
jagodzianka612 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 23:18   #2052
ona_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Bardzo proszę o pomoc. 2 tygodnie temu miałam robioną dekoloryzacje u fryzjera z ciemno rudych włosów- wyszły jasno rude. na to fryzjerka nałożyła mi taki cynamonowy blond, ale za bardzo nie chwycił. Aktualnie mam na głowie ponuro-rudy blond. Chcę mieć jasne włosy, bo w takich się najlepiej czuję. Mam w domu dekoloryzator elgona i za każdym razem gdy patrzę w lustro mam coraz większą ochotę go użyć. Ale co dalej? jaką farbę nałożyć pozniej, by wyszedł jasny blond? myslalam o welatonie 12 1, ale boje się zoltka. czy moze nie dekoloryzowac wlosow i na ten ponury rudy nalozyc jasny blond? prosze o rady, bede bardzo wdzieczna
ona_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 13:19   #2053
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Potrzebuje rady. Obecnie wlosy mam na poziomie 6(matrix mocca) wiadomo cieply odcień, chce mieć włosy na tym samym poziomie tylko w zimnej tonacji (goldwell 6BP) i nie wiem czy klaść na te ale boje sie ze wyjda czarne, czy zdekoloryzować ?

Schodziłam raz z czerni robiłam dekoloryzacje ale efektem koncowym był blond a tu nadal chce miec w miare ciemne wlosy wiec nie wiem czy jest sens dekoloryzowac :-/
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 13:27   #2054
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

możesz próbować chłodnymi tonami ale nie poziomem 6, 7 albo 8 jak juz polecam pobawić się mixtonami albo tonerem
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 11:45   #2055
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hej mam pytanie mam czarne fabowane wlosy farbuje odrosty naturia palona kawa nie jest to jakas roznica wielka ale zawsze jakas jest w sloncu wlosy wydaja sie brazowe;p otoz zastanawiam sie czy ktoras z was nakadala sama w domu dekoloryzator elgon czy ten renee blanche na czarne wlosy? czy dalo to jakis efekt ?
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 15:50   #2056
madziia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja próbowałam ściągnąć mój bardzo ciemny brąz (farbowany od 3 lat) dekoloryzatorem renee blanche. Byłam przekonana że nic z tego. Po 2 dekoloryzacjach kolor stał się taki karmelowy, rudawy, brąz... ciężko go opisać niestety z dnia na dzien ciemniał a próby pofarbowania pasemek kończyły się powrotem do czerni....
Dekoloryzator wysuszył mi włoski końcówki dość mocno. Odrosty były znacznie jaśniejsze od reszty wlosów. Mysle ze nie należy oczekiwać dużo jaśniejszego koloru. Mam zrobione fotki po dekoloryzacji jesli kogos by to interesowalo
madziia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 16:55   #2057
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość
hej mam pytanie mam czarne fabowane wlosy farbuje odrosty naturia palona kawa nie jest to jakas roznica wielka ale zawsze jakas jest w sloncu wlosy wydaja sie brazowe;p otoz zastanawiam sie czy ktoras z was nakadala sama w domu dekoloryzator elgon czy ten renee blanche na czarne wlosy? czy dalo to jakis efekt ?
ja próbowałam renee blanche i byłam zadowolona
u mnienie było jakiejś super spektakularnej różnicy bo moje naturalne włosy są koloru brąz/ciemny brąz
ale ogólnie byłam zadowolona
pojawiła się ruda poświata

Cytat:
Napisane przez madziia92 Pokaż wiadomość
Ja próbowałam ściągnąć mój bardzo ciemny brąz (farbowany od 3 lat) dekoloryzatorem renee blanche. Byłam przekonana że nic z tego. Po 2 dekoloryzacjach kolor stał się taki karmelowy, rudawy, brąz... ciężko go opisać niestety z dnia na dzien ciemniał a próby pofarbowania pasemek kończyły się powrotem do czerni....
Dekoloryzator wysuszył mi włoski końcówki dość mocno. Odrosty były znacznie jaśniejsze od reszty wlosów. Mysle ze nie należy oczekiwać dużo jaśniejszego koloru. Mam zrobione fotki po dekoloryzacji jesli kogos by to interesowalo
u mnie dekolor nic nie wysuszył ..no może jakieś minimalne przesuszenie... w każdym razie ja nic nie zauważyłam

pokaż fotki


ja być może jutro zrobię dekoloryzację (i po co znowu farbowałam na czerń )
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 18:08   #2058
Aurola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Smile Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cześć wszystkim. Jestem tu nowa. Mam pytanko. Otóż obecnie mam na wlosach slodkie capuccino, dzisiaj kupilam sobie skandynawski blond z firmy Szwarzkopf Brillance. Chciałabym uzyskac o ton jasniejsze wlosy niz po capuccino. Boje sie tylko, oby nie wyszly mi zolte. Doradzcie Kobitki. Pozdrawiam i z góry dziekuje
Aurola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 18:15   #2059
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Aurola Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Jestem tu nowa. Mam pytanko. Otóż obecnie mam na wlosach slodkie capuccino, dzisiaj kupilam sobie skandynawski blond z firmy Szwarzkopf Brillance. Chciałabym uzyskac o ton jasniejsze wlosy niz po capuccino. Boje sie tylko, oby nie wyszly mi zolte. Doradzcie Kobitki. Pozdrawiam i z góry dziekuje

z tego co wiem farby farbą nie rozjaśnisz ... tylko odrosty będą dużo jaśniejsze
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 18:23   #2060
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ale skandynawski blond to farba rozjaśniająca i o ile dobrze się orientuje to zawiera rozjaśniacz. Powinnna rozjaśnić, ale nie sądzę aby wyszły żółte. Raczej pomarańczwe/miedziane.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 18:45   #2061
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Ale skandynawski blond to farba rozjaśniająca i o ile dobrze się orientuje to zawiera rozjaśniacz. Powinnna rozjaśnić, ale nie sądzę aby wyszły żółte. Raczej pomarańczwe/miedziane.
skandynawski z brillance nie ma rozjaśniacza ale troszkę powinien ruszyć, ale odrosty i tak wyjdą jasne
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 19:23   #2062
Aurola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Question Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Juz pofarbowalam. Za 45 minut wszystko sie wyjaśni. Dam Wam znać jaki efekt. Oby nie żółte!!! Bayos Kobitki
Aurola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 19:48   #2063
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Aurola Pokaż wiadomość
Juz pofarbowalam. Za 45 minut wszystko sie wyjaśni. Dam Wam znać jaki efekt. Oby nie żółte!!! Bayos Kobitki
to czekamy jak się da to i foto pokaż
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:51   #2064
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
skandynawski z brillance nie ma rozjaśniacza ale troszkę powinien ruszyć, ale odrosty i tak wyjdą jasne
A to coś musiało mi się pomylić. A jest jakiś skandynawski innej firmy, który zawiera rozjaśniacz?

Cytat:
Napisane przez Aurola Pokaż wiadomość
Juz pofarbowalam. Za 45 minut wszystko sie wyjaśni. Dam Wam znać jaki efekt. Oby nie żółte!!! Bayos Kobitki
I jak wyszło?

BTW ojj fajnie by było gdyby farbowane włosy już po jednym machnięciu farbą blond wychodziły żółte(tzn jasne), ale tak łatwo niestety nie jest.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 21:51   #2065
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
A to coś musiało mi się pomylić. A jest jakiś skandynawski innej firmy, który zawiera rozjaśniacz?

Jest jeszcze Palette Permanent Natural Colors 100 Skandynawski blond. Na opakowaniu jest napisane: Ekstrarozjaśnienie + aktywator rozjaśniania. Rozjaśnia o 4 do 6 tonów.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 22:04   #2066
d22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Poszłam do fryzjerki i zapytałam sie co by mi doradziła. Chyba jednak skończy sie dekoloryzacją... Koszt samej dekoloryzacji to ok 70 zł. Ale fryzjerka powiedziała mi szczerze, że o blondzie nie mam co marzyć- bo może wyjść żółty. Pozostaje mi bardzo jasny beżowy brąz... zobaczymy co z tego wyjdzie... Mam tylko nadzieje, że wlosy mi sie na bardzo nie zniszczą;/
d22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 22:08   #2067
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

licz się z tym że Fryzjerka zrobi Ci rozjaśniaczem, bo za taką cenę....na dodatek powiedziała Ci że będzie żółty. pilnuj tylko aby nie kładła Ci na włosy rozjaśniacza z wodą 12%
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 22:34   #2068
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Jest jeszcze Palette Permanent Natural Colors 100 Skandynawski blond. Na opakowaniu jest napisane: Ekstrarozjaśnienie + aktywator rozjaśniania. Rozjaśnia o 4 do 6 tonów.
O to to to
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 11:47   #2069
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madziia92 Pokaż wiadomość
Ja próbowałam ściągnąć mój bardzo ciemny brąz (farbowany od 3 lat) dekoloryzatorem renee blanche. Byłam przekonana że nic z tego. Po 2 dekoloryzacjach kolor stał się taki karmelowy, rudawy, brąz... ciężko go opisać niestety z dnia na dzien ciemniał a próby pofarbowania pasemek kończyły się powrotem do czerni....
Dekoloryzator wysuszył mi włoski końcówki dość mocno. Odrosty były znacznie jaśniejsze od reszty wlosów. Mysle ze nie należy oczekiwać dużo jaśniejszego koloru. Mam zrobione fotki po dekoloryzacji jesli kogos by to interesowalo

aha czyli jednak jest to mozliwe tylko no moje wlosy jednak sa czarne mimo iz sa przeswity brazu chcialabym sprobowac bo farbuje na czarno od dwoch lat w sumie to juz odrosty na jasniejszy kolor. Myslalam własnie zeby zamowic na allegro ten dekoloryzator teraz nie mam kasy wiec chyba nici a wlosy mam tak do polowy plecow i nie wiem ile opakowan bym potrzebowala ale chcialam je choc troche rozjasnic a nie wiem jak inaczej bo wlosy mam cienkie, zniszczone (prostownica,suszarka )
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:00   #2070
madziia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Kupiłam 1 opakowanie dekoloryzatora. Podzieliłam na pół i zrobilam dwie dekoloryzacje w 1 dniu
Pierwsze 2 zdjęcia po dekoloryzacji 3 - gdy robily sie ciemniejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (92,1 KB, 192 załadowań)
madziia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.