Problemy... - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-21, 19:57   #181
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Problemy...

Autorko bardzo współczuje, ale myślę że podjęłaś słuszną decyzje.
Oby tylko facet nie próbował na Tobie dalszych wyrzutów sumienia wywierać...
Tak jak dziewczyny pisały - mimo wszystko przypilnuj przeprowadzki.
Powodzenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 19:59   #182
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problemy...

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
(...)
A co do Twojej rodziny, to swietnie, ze dali rade "ogarnac syna" (co to znaczy wprzypadku osob z ZD? Nie pytam zlosliwie!). Niemniej jednak nie wszyscy sa zaradni, przedsiebiorczy, bo dla mnie to, co zrobil ten chlopak autorce watku zaradnoscia nie mozna nazwac, choc moze on sam za zaradnego sie uwaza
To znaczy, że jest w dużym stopniu samodzielny (czynności wokół siebie), brał udział w zawodach sportowych (teraz już w mniejszym stopniu, bo jednak zdrowie u osób z tym zespołem nie jest tak dobre), wyjazdach, ma swoje hobby, małe pasje - generalnie jest w życiu szczęśliwy, nie wegetuje. Ma nawet własne, małe oszczędności. Również ma zajęcia tylko w ośrodku dziennym.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 21:01   #183
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Problemy...

Przykro mi, Autorko, że tak to wszystko się potoczyło. Podejrzewam, że TŻ i jego rodzina będą próbowali Ci wmówić winę. Nie daj sobie niczego takiego wkręcić. Podjęłaś decyzję w zgodzie ze sobą, co spotkało się z szybką i wymowną decyzją Twojego partnera. No i fakt - słowa o przeprowadzce nie powinny być rzucone na wiatr. Powodzenia, wspieram Cię duchowo

Edytowane przez xenon88
Czas edycji: 2017-01-21 o 21:03
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 22:11   #184
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Problemy...

Trzymam za Ciebie kciuki, przerażająco idiotyczne jest wszystko co powiedział Ci ten bałwan i, tak jak dziewczyny piszą, absolutnie nie bierz tego do siebie. Sprytny miś - obiecał sobie że się zajmie siostrą, więc chciał babę która będzie zmieniać jej podpaski za niego i nie komentować, a tu się trafiła egoistka bez serca co sądzi, że sam to powinien robić - on, mężczyzna, a fe. Wkurz się na patałacha, niech spada i nie wraca.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 22:56   #185
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Problemy...

Ale szuja z tego chłopa.
Zrobił z ciebie darmową opiekunkę dla siostry, co go jeszcze w łóżku ogrzeje i jeszcze bezczelnie nie pytając cię o nic jest zdziwiony, że możesz mieć inne zdanie na ten temat.
Nie daj się manipulantowi wbić w poczucie winy i wstydu.
To nie twoja siostra i nie ty się nią powinnaś opiekować, to nie są twoje obowiązki i zobowiązania.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 22:57   #186
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Problemy...

Bardzo mi przykro Autorko. Ciężką decyzję miałaś do podjęcia.
Jego też mi żal, mimo wszystko.

Ale najbardziej przykro mi się robi, jak pomyślę, że matka została rozdzielona z zależną od niej w 100% córką. Serce mi się kraje na myśl i o matce, i o tym dziecku
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 09:08   #187
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Problemy...

Nie wiem czemu, ale jak napisałaś, że płakał na balkonie po rozmowie, to moją pierwszą myślą było, że płakał, bo ma stracha co on teraz do licha zrobi... Pewnie myśli o konieczności przeprowadzki, że utknie teraz na lata, a docelowo pewnie na całe życie z siostrą i zapewne będzie musiał kogoś zatrudnić do pomocy. To z niego wyszło - przerażenie jego sytuacją (zrozumiałe), a nie to, że rozpadł mu się długoletni związek.

Bardzo Ci współczuję i tak jak wszyscy piszą - nie daj sobie wmówić, że to Twoja wina, Ty nic nie zawiniłaś i tak wykazałaś się anielską cierpliwością i altruizmem, na który mnie nie byłoby stać.
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-22, 10:48   #188
phnx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 44
Dot.: Problemy...

Przykre bardzo. Dziewczyny już tu wszystko napisały, nie daj sobie wmówić winy za całą sytuację.
Zrobiłaś co mogłaś i aż nad to. Dzięki Tobie w kryzysowej sytuacji siostra nie została pozostawiona sama sobie. Niestety trafiłaś na ludzi, którzy zamiast poczuć wdzięczność, że obca osoba była w stanie poświęcić się dobrowolnie, wyczuli, że można "tanim" kosztem rozwiązać problem opieki. A tu skucha, bo nie dałaś się pokornie ustawić, w sposób jaki dla Ciebie zaplanowali.

Fajna rodzinka, nie ma co. Ty musisz sprzątać kupy, bo ciotka siostrzenicy nie lubi, a facet uważa, że skoro Ty jesteś kobietą, to Tobie kobieca kupa fiołkiem pachnie. A jak nie chcesz tego robić przez najbliższe 50 lat, jak to Twój facet z ciotką ustalił - Ty egoistko Ty!
Na dobrą sprawę - powinnaś się cieszyć, że nie stała się Twoją, ta rodzina i ci ludzie.

Te płacze, to wyzywanie od egoistek, samolubów to nic innego jak najbardziej znana forma obrony - przez atak. Wiem jak bolą takie słowa, ale to ma na celu Cię złamać, pamiętaj o tym.
Przykre, kiedy po 5 latach wychodzi prawdziwa natura człowieka i teraz na pewno jest Ci ciężko, ale nie masz czego żałować w kontekście rozstania.
Na pewno wszyscy oni chcą Twojego dobra - więc do cholery nie daj go sobie odebrać
phnx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 17:44   #189
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Problemy...

Bądź dzielna!! Podjęłaś bardzo dobrą decyzję. Z pewnością będziesz mieć gorsze chwile, ale pamiętaj że nie było innej drogi
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 08:38   #190
getlock
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 27
Dot.: Problemy...

Oczywiście, że jak wychodzą takie sprawy na jaw to się rozmawia. I tak jak rozmawialiśmy o tym "co bedzie gdyby" kiedy było dobrze, tak i rozmawialiśmy gdy już "coś" się stało. I zawsze jedyną rozsądną opcją według niego byłby ośrodek gdzie by zamieszkała na stałe. Sytuacja w której byliśmy była nagła i tu też była ugoda, że to tylko na czas powrotu ich mamy do zdrowia, żeby dziewczynie nie dezorganizować i nie wywracać całego życia do góry nogami, że opieka nad nią będzie wspólna itd. Tylko, że okazało się, że teoretyczne rozmowy nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Trudno mi okreslić czy od początku zamysł "w razie czego załatwimy jej ośrodek na stałe" był kłamstwem, prawdą czy czymś innym. Być może to wpływ ciotki. Nie wiem. Ciotka w każdym razie już do mnie dzwoniła, określiła mnie cwaniarą, że niby mnie rozpracowała, bo ja dziewczynę chciałam w ośrodku umieścić a sama brać te miliony które ona dostaje itd. Ich mama dowiedziała się o tym co sie stało i zmieniła zdanie - z ciotką nie chce jechać, chce zostać tu. A ja? A mnie tam nie ma. Wczoraj się spakowałam, wsiadłam w auto i jestem w Sopocie. Nie mam ochoty się z nimi wszystkimi uzerać, to ich sprawa już. Nie moja.
getlock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 09:44   #191
Minui
Raczkowanie
 
Avatar Minui
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 450
Dot.: Problemy...

Cytat:
Napisane przez getlock Pokaż wiadomość
Oczywiście, że jak wychodzą takie sprawy na jaw to się rozmawia. I tak jak rozmawialiśmy o tym "co bedzie gdyby" kiedy było dobrze, tak i rozmawialiśmy gdy już "coś" się stało. I zawsze jedyną rozsądną opcją według niego byłby ośrodek gdzie by zamieszkała na stałe. Sytuacja w której byliśmy była nagła i tu też była ugoda, że to tylko na czas powrotu ich mamy do zdrowia, żeby dziewczynie nie dezorganizować i nie wywracać całego życia do góry nogami, że opieka nad nią będzie wspólna itd. Tylko, że okazało się, że teoretyczne rozmowy nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Trudno mi okreslić czy od początku zamysł "w razie czego załatwimy jej ośrodek na stałe" był kłamstwem, prawdą czy czymś innym. Być może to wpływ ciotki. Nie wiem. Ciotka w każdym razie już do mnie dzwoniła, określiła mnie cwaniarą, że niby mnie rozpracowała, bo ja dziewczynę chciałam w ośrodku umieścić a sama brać te miliony które ona dostaje itd. Ich mama dowiedziała się o tym co sie stało i zmieniła zdanie - z ciotką nie chce jechać, chce zostać tu. A ja? A mnie tam nie ma. Wczoraj się spakowałam, wsiadłam w auto i jestem w Sopocie. Nie mam ochoty się z nimi wszystkimi uzerać, to ich sprawa już. Nie moja.
Borze, co za rodzinka. I ta ciocia, wzór moralności, obrończyni biednej, upośledzonej dziewczyny, którą sama chciała do adopcji oddać Sama nie chciała jej u siebie, a na Ciebie naskakuje, że chcesz ją oddać do ośrodka - oj, nie wiem, czy zdołałabym utrzymać kulturę języka, gdyby do mnie zadzwoniła.
Tak jak dziewczyny wyżej pisały, przypilnuj tej wyprowadzki, żeby nie było, że "w tygodniu" przeciągnie się na kilka miesięcy, a ten tragiczny gość jeszcze jakimś cudem zdoła Cię urobić. Tutaj nie ma czego zbierać, nawet abstrahując od niepełnosprawnej siostry, ten pan wywinął taki numer, który go dyskwalifikuje jako partnera. I też wydaje mi się, że kiedy te wszystkie brzydzące go obowiązki spadną na niego, inaczej spojrzy na kwestię ulokowania siostry w ośrodku
__________________
Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz
To nic takiego, może po prostu w twoim mieszkaniu są wrota do piekła.

- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer.
Minui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-24, 10:03   #192
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Problemy...

Najlepiej nie odbieraj od nich już żadnych telefonów bo nic nowego nie usłyszysz a tylko Ci się zrobi przykro. Są mistrzami wpędzania w poczucie winy, szkoda tylko że nie zauważają podstawowego faktu - to oni w pierwszej linii mają obowiązki i się przed nimi migają. Nie Ty.
Miłego pobytu Obyś zapomniała o tym możliwie jak najszybciej i zaczęła nowe życie
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 10:16   #193
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Problemy...

Bardzo dobrze zrobilas, duzo sily i glowa do gory

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 11:05   #194
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Problemy...

Cytat:
Napisane przez getlock Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu tu to piszę, bo i to tak w niczym nie pomoże... Kiedy poznałam mojego partnera wiedziałam, że ma tylko matkę i siostrę. I tyle. Reszta była otoczona wielkim tabu. Jeździł tak do nich regularnie, mnie zabrać tam absolutnie nie chchiał. Gdy w końcu to zrobił po baaardzo długim czasie okazało się, że jego ojciec zostawił rodzinę zaraz po tym gdy okazało się, że jego siostra jest/bedzie upośledzona. I tak to mniej więcj wyglądało, on tłumaczył się, że robił z tego tajemnicę bo się wstydził, itd. Ale jest odowiedzialny za nich i zawsze będzie tam jeździł i pomagał. Ok. Normalne, czego tu się wstydzić? Ale stało się nieszczęście. Matka partnera miała udar, była w szpitalu, teraz przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym. Dziewczyna trfaiła do nas. I to były bardzo bardzo ciężkie dni. Załatwiliśmy,jej pobyt w dziennym ośrodku dla osób upośledzonych, rano przyjeżdża bus który ją zabiera na zajęcia, później odwozi. Zakładaliśmy, że to sytuacja tymczasowa, że gdy jego matka lepiej się poczuje to znowu zamieszkają razem, załatwi się jakąś opiekunkę itd. Sprawy się jeszcze bardziej pokomplikowały bo jego mama nie wraca do sprawności tak jak by tego wszyscy chcieli i najbardziej optymistyczną wersją jest to, że będzie się poruszać o kulach ale i wózek inwalidzki też wchodzi w grę. W tym momencie zjawiła sięsiostra jego mamy, z innego miasta która zaproponowała, że weźmie ją do siebie bo bedzie jej po prostu lepiej. Siostrę weźmie, siostrzenicę absolutnie nie. Po wielu rozmowach ustaono, ze dziewzyna będzie mieszkała z nami... I tu zaczyna się sedno problemu ponieważ wszystkie ustalenia, rozmowy były prowadzone beze mnie. Nikt mnie o zdanie nie pytał. Dziewczyna jest uposledzona umysłowo. Całe życie żyła pod kloszem, wychowywana przez matkę która robiła za nią chyba wszystko. Nie jest jakoś mocno upośledzona, myślę, że gdyby była uczona samodzielności to dziś sytuacja nie była by tak dramatyczna. Partner i jego wkład w zajmowanie się siostrą ograncza się do działań bardzo neutralnych i przyjemnych czyli spacery, wyjście do sklepu, oglądania tv, jakieś gry, zabawy. No idylla. Ja natomiast obarczona jestem całą resztą. On się tłumaczy tym, że jestem kobietą więc lepiej ją zrozumiem, lepiej się nią zajmę, że po prostu nie wypada by on brał dział w jakichś czynnościach itd. Ale nawet dla mnie jako kobiety wiele spraw jest barierą i sobie z tym nie radzę. O całodobowym ośrodku dla niej nie chce nawet słyszeć. O jakiejś opiekunce też nie bo precież my jesteś my zdrowi, sprawni itd. A ja już po prostu siły nie mam...
Takie decyzje powinni byli skonsultować z tobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 14:43   #195
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: Problemy...

Autorko, jak się trzymasz?
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 08:52   #196
getlock
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 27
Dot.: Problemy...

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
Autorko, jak się trzymasz?
Gdzieś moja złość, żal się ulotniła... Został smutek. Naiwnie myślałam, że spędzę ten czas łażeniu po mieście, korzystaniu z przyjemności po które tu tak właściwie przyjechałam a siedzę non stop w hotelu i ryczę.
getlock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 09:03   #197
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Problemy...

Cytat:
Napisane przez getlock Pokaż wiadomość
Gdzieś moja złość, żal się ulotniła... Został smutek. Naiwnie myślałam, że spędzę ten czas łażeniu po mieście, korzystaniu z przyjemności po które tu tak właściwie przyjechałam a siedzę non stop w hotelu i ryczę.
Powinnas sie ciwszyc. Ze sie gorzej nie wplatalas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 09:19   #198
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Problemy...

Cytat:
Napisane przez getlock Pokaż wiadomość
Gdzieś moja złość, żal się ulotniła... Został smutek. Naiwnie myślałam, że spędzę ten czas łażeniu po mieście, korzystaniu z przyjemności po które tu tak właściwie przyjechałam a siedzę non stop w hotelu i ryczę.
Masz do tego prawo, daj uput emocjom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 13:23   #199
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Problemy...

Cytat:
Napisane przez getlock Pokaż wiadomość
Gdzieś moja złość, żal się ulotniła... Został smutek. Naiwnie myślałam, że spędzę ten czas łażeniu po mieście, korzystaniu z przyjemności po które tu tak właściwie przyjechałam a siedzę non stop w hotelu i ryczę.
Masz prawo to wszystko czuć, nie jesteś cyborgiem. Zostałaś oszukana, w wyniku czego rozpadł się długoletni związek, trzeba to przetrawić.
Jestem pewna, że dasz radę i będziesz jeszcze zadowolona, że nie jesteś z kimś kto w rzeczywistości Cię nie kocha i nie szanuje, bo zasługujesz na to by być dobrze traktowaną.
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 13:55   #200
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: Problemy...

Cytat:
Napisane przez getlock Pokaż wiadomość
Gdzieś moja złość, żal się ulotniła... Został smutek. Naiwnie myślałam, że spędzę ten czas łażeniu po mieście, korzystaniu z przyjemności po które tu tak właściwie przyjechałam a siedzę non stop w hotelu i ryczę.
To jest normalne, masz prawo przeżyć tą żałobę po związku.
trzymam kciuki, by nie było więcej przykrych niespodzianek z ich strony.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 14:53   #201
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Problemy...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Powinnas sie ciwszyc. Ze sie gorzej nie wplatalas.
Przyjdzie i na to czas.


Autorko, nie żałuj sobie emocji, sporo ich w ten związek zainwestowałaś, wiadomo że boli.

Trzymam kciuki, żeby eks pokazał klasę i faktycznie zniknął z Twojego życia.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 10:06   #202
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Problemy...

Mnie morze uspokaja, proponuje skorzystac z pustych plaz, nawet jakbys miala tam plakac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 17:53   #203
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Problemy...

Biedna... trzymaj się dzielnie! To wszystko minie. Będzie lepiej. Daj sobie czas.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 05:55   #204
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Problemy...

Autorko i jak. Dotrzymali slowa z wyprowadzka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 07:51   #205
getlock
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 27
Dot.: Problemy...

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Autorko i jak. Dotrzymali slowa z wyprowadzka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, nie ma ich. On się nie odzywa. Sąsiad powiedział, że było pogotowie i zabrało jego siostrę do szpitala. Trudno powiedziec co tu się działo, może była zostawiona sama sobie/
getlock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 11:24   #206
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Problemy...

Nie masz pewnie do tego głowy, ale pomyśl o wymianie zamków do drzwi.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 11:35   #207
Minui
Raczkowanie
 
Avatar Minui
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 450
Dot.: Problemy...

Cytat:
Napisane przez getlock Pokaż wiadomość
Sąsiad powiedział, że było pogotowie i zabrało jego siostrę do szpitala. Trudno powiedziec co tu się działo, może była zostawiona sama sobie/
Znając stosunek Twojego ex do opieki nad nią, wcale bym się nie zdziwiła. W końcu to obrzydliwe (czyt. robota dla baby)
__________________
Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz
To nic takiego, może po prostu w twoim mieszkaniu są wrota do piekła.

- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer.
Minui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 14:20   #208
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Problemy...

Cytat:
Napisane przez getlock Pokaż wiadomość
Tak, nie ma ich. On się nie odzywa. Sąsiad powiedział, że było pogotowie i zabrało jego siostrę do szpitala. Trudno powiedziec co tu się działo, może była zostawiona sama sobie/

Zmieniłabym zamki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 16:23   #209
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Problemy...

Cytat:
Napisane przez Minui Pokaż wiadomość
Znając stosunek Twojego ex do opieki nad nią, wcale bym się nie zdziwiła. W końcu to obrzydliwe (czyt. robota dla baby)
a ja wcale bym sie nie zdziwila, znajac jego stosunek do autorki, ze on uwaza, ze to TEZ bedzie Jej wina.Jestem prawie przekonana, ze on mysli, ze przez nia jego siostra wyladowala w szpitalu, bo gdyby nie cudowala i bez sprzeciwu sie nia opiekowala, to ona by byla dalej w domu.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 17:40   #210
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Problemy...

Na szczęście to co on myśli może już autorkę coraz mniej interesować
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 11:06:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.