Wszystko o Oriflame cz. IV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-23, 19:09   #181
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
W tym katalogu mam już 208pkt. Chcę złożyć jeszcze jedno zamówienie na ok.50pkt. tym razem na biuro. Czy muszę płacić za przesyłkę te 8zł lub wybrać produkt na biuro, czy w tym przypadku przesyłka jest darmowa?
jest to zamowienie ponizej 100pkt, wiec musisz zaplacic

ja jestem ciekawa czerwonego portfela z najnowszego katalogu ( 17?)
asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:13   #182
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nikula5 Pokaż wiadomość
a jeszcze zapodam temat - ori a działalnośc gospodarcza ... mniej więcej na którym procencie nie wyrabiacie się z rabatami i zakadacie działalność, założyliście...12% ? wiem ,że to zależy od wielkości sprzedaży osobistej bo jak ktoś zmawia dużo na siebie to i 12% odbierze ale powiedzmy jesli średnio będzie to 100 pp to nie będzie za bardzo z czego odejmowac rabatu...dobrze rozumuje?
Chcę budować sieć ale na razie bez działalności...
a i jeszcze pytanko jeśli ja sobie bym z jakiś powodów odpuściła a potencjalne moje konsultantki będą miały dobre wyniki to wtedy co? muszę im załatwić innego sponsora jak ja bym nie chciała?
Rabat na 12% wynosi od 400 zł do powiedzmy ok. 600. Jeśli ktoś robi zamówienia na 200-300 PP, to spokojnie mu ten rabat starcza. Ale jeśli ktoś robi na 100, to niewykorzystany rabat odkłada się na "koncie", nie przepada.
Działalność na 12% jest nieopłacalna. Sam ZUS to chyba 420 zł! (przez pierwsze 2 lata działalności, potem 840zł). Ja mam zamiar założyć działalność gdzieś w środku kwalifikacji na Dyrektora, żeby mieć pewność i stabilność

Jeśli Ty zrezygnujesz z pracy i w konsekwencji kiedyś tam znikniesz z systemu, to Twoje konsultantki przechodzą pod Twojego Sponsora. Ale jeśli Cię nie wypiszą, bo np. będziesz od czasu do czasu coś dla siebie zamawiać, to nie bój się - zajmie się nimi Twój Lider lub Dyrektor, jeśli będą się wyróżniać na drzewku
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:29   #183
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Julo84 czyli moge isc z osoba ktora chce zapisac i na miejscu poprosic o druczek do zapisu i dostane?
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:09   #184
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
Julo84 czyli moge isc z osoba ktora chce zapisac i na miejscu poprosic o druczek do zapisu i dostane?
Możesz.

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Rabat na 12% wynosi od 400 zł do powiedzmy ok. 600. Jeśli ktoś robi zamówienia na 200-300 PP, to spokojnie mu ten rabat starcza. Ale jeśli ktoś robi na 100, to niewykorzystany rabat odkłada się na "koncie", nie przepada.
Działalność na 12% jest nieopłacalna. Sam ZUS to chyba 420 zł! (przez pierwsze 2 lata działalności, potem 840zł). Ja mam zamiar założyć działalność gdzieś w środku kwalifikacji na Dyrektora, żeby mieć pewność i stabilność

Jeśli Ty zrezygnujesz z pracy i w konsekwencji kiedyś tam znikniesz z systemu, to Twoje konsultantki przechodzą pod Twojego Sponsora. Ale jeśli Cię nie wypiszą, bo np. będziesz od czasu do czasu coś dla siebie zamawiać, to nie bój się - zajmie się nimi Twój Lider lub Dyrektor, jeśli będą się wyróżniać na drzewku
Mnie dyrektor mówiła, że początkowe koszty to ok. 300 zł. I że zakładają konsultantki działalność na 12.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:38   #185
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Julo84 dziękuję za wyjaśnienie o to chodzi, że ja pod siebie nie zapisuję koleżanki - tylko pod moją sponsorkę a robimy to tylko dla kuferka pozdrawiam
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:52   #186
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Dziewczynki, bardzo pilnie potrzebuję katalog 15, mogłaby mi któraś przesłać?
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 21:32   #187
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Dziewczyny a skad bede wiedziec ze cos z brakow juz jest dostepne i do odbioru?
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 21:36   #188
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
Dziewczyny a skad bede wiedziec ze cos z brakow juz jest dostepne i do odbioru?
Trzeba sprawdzać. Albo w tabelce w raportach produktów niedostępnych albo w koszyku.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 09:23   #189
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

A u mnie wreszcie dostepny Amber!!! Co prawda na adres domowy, czyli akademik, ktory jest w Lodzi. A kiedy chcialam wybrac opcje odbioru w filii w Lodzi to byly straszne braki... Czy oni wysylki kurierem biora z innych magazynow???

Jak myslicie, czy moge sie spodziewac kuriera jeszcze w tym tygodniu??? I czy pracuja oni rowniez w soboty??


Edit:

Data dostawy 27. 11 tj. piatek. A jesli bede na zajeciach i nie bede mogla odebrac paczki to co wtedy? Zostawia mi awizo i musze isc na poczte?

Edytowane przez MadameButterfly6
Czas edycji: 2009-11-24 o 09:39
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 10:01   #190
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
A u mnie wreszcie dostepny Amber!!! Co prawda na adres domowy, czyli akademik, ktory jest w Lodzi. A kiedy chcialam wybrac opcje odbioru w filii w Lodzi to byly straszne braki... Czy oni wysylki kurierem biora z innych magazynow???

Jak myslicie, czy moge sie spodziewac kuriera jeszcze w tym tygodniu??? I czy pracuja oni rowniez w soboty??


Edit:

Data dostawy 27. 11 tj. piatek. A jesli bede na zajeciach i nie bede mogla odebrac paczki to co wtedy? Zostawia mi awizo i musze isc na poczte?
Nie na pocztę, tylko do siedziby firmy kurierskiej. Ale kurier powinien zadzwonić i umówić się z Tobą mniej więcej na godzinę.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 10:03   #191
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Ja w K16 zapisałam już 7 nowych osób mam nadzieję, że do końca K16 jeszcze conajmniej tyle będzie Mam chrapkę na Telekamery 2010
A wszyscy mają już złożone zamówienie za min. 100pp ? Bo w rankingu nie ma osoby z 7 nowymi konsultantami.

Powodzenia w konkursie
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 11:53   #192
malgosia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 1 653
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Witam.Dziewczyny co powiecie na temat maseczki nawilżająco-dotleniającej i kremu na dzień Royal Velvet?Dobre są?Czy opłaca się je kupić?
malgosia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:28   #193
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez malgosia27 Pokaż wiadomość
Witam.Dziewczyny co powiecie na temat maseczki nawilżająco-dotleniającej i kremu na dzień Royal Velvet?Dobre są?Czy opłaca się je kupić?
Ja miałam jedno i drugie, w ogóle bardzo lubię RV. Krem jest dobry dla przesuszonej raczej już dojrzałej cery. Mam na myśli, że niekoniecznie dla osoby o pięknie nawilżonej i jędrnej buzi około 20 lat. Szkoda kasy... Ale ja już w wieku po 20 używałam emulsji Royal Velvet (tej, co ostatnio wycofali..) z powodu przesuszenia i podrażnienia skóry. Dobrze mi to robiło. Używałam jej także po 30, do niedawna latem... aż znikła. z oferty....
A ten krem na dzień na pewno nawilża, ujędrnia, nie podrażnia moej wrażliwej cery, dla mnie bez zbytniego natłuszczania itd. Ale mnie przeszkadzała bardzo smieszna rzecz. Smak. Nie, nie myślcie, że jadam kremy do twarzy ale czasem z rozmachu (albo nawet z rozmysłu..) człowiek posmaruje tym usta, i o ile większość kremów ma smak neutralny czy typu olejek, ten jest gorzki. Przynajmniej dla mnie. Taki drobiazg...
(ps. nie ma tej brzydkiej właściwosci krem na noc, na szczęście..)
Co do maski, jest dobra, bardzo nawilżająca, kojąca, ale nie sądzę, żeby była warta aż tak wysokiej ceny. Tzn., może dla kogoś to nie jest wysoka cena.. . Nie widzę, szczerze mówiąc, aby działała tyle razy lepiej, ile razy jest droższa od przeciętnych maseczek. W sam raz na sporadyczny zakup w jakiejś dużej promocji (jak dla mnie..)

Edytowane przez mimosa
Czas edycji: 2009-11-24 o 13:29
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:29   #194
khloe_
Zadomowienie
 
Avatar khloe_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 278
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
zajmują się tym Dyrektorzy zapytaj swojego Sponsora, czy Lidera, czy organizują takie akcje i zaznacz, że byłabyś zainteresowana uczestnictwem
Akcje, które prowadzi nasza Dyrektor to promocje ze zdrapkami w hipermarketach. Mamy małe stoisko, wyłożone kilka kosmetyków i katalogów i dziewczyny rozdają zdrapki, z którymi potem klienci zgłaszają się do stoiska, gdzie dowiadują się, co wygrali Nagrodami są spotkania - badanie cery skintesterem, porady kosmetyczne dotyczące pielęgnacji twarzy itp albo zabieg pielęgnacyjny na dłonie (masaż olejkiem, scrub, gruba warstwa kremu i do folii ). Oni wtedy zostawiają swoje imię, nazwisko i telefon, a my mówimy, że będziemy dzwonić i umawiać się na konkretny termin. Spotkania przeprowadzamy w biurze regionalnym. Po akcji dziewczyny, które w niej uczestniczyły dzielą się kontaktami i w ciągu 3 tygodni musimy obdzwonić tych ludzi i się umówić na spotkania. Po tej części kosmetycznej mówimy im o Klubie, możliwościach itp. i niektórzy się zapisują

edit: aha, poza spotkaniem w skład nagrody wchodzi także upominek - kosmetyk, ale jest on do odbioru dopiero po przeprowadzeniu spotkania.
Bardzo fajna sprawa z takimi spotkania,ale to chyba pochłania mnóstwo czasu prawda? Bo później trzeba się spotkać jeszcze z każdą z osób zainteresowanych..
Na razie próbuje zmienić grupe więc nie licze na moją sponsorke w tej kwestii. Może nowa grupa coś będzie organizować. Musze się postarać bo kiepsko mi idzie ten "biznes" . Koleżanki ze szkoły nie są przekonane absolutnie do tych kosmetyków i zamwiają głównie rzeczy do 15zł... a w tym katalogu tylko same zamówienia na miodki i to też nie wiele...



Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja nakładam pędzelkiem i kształt tego słoiczka mi nie przeszkadza.
I nosisz ze sobą cały czas pędzelek? Dla mnie to by było nie wygodne..


Cytat:
Napisane przez malgosia27 Pokaż wiadomość
Witam.Dziewczyny co powiecie na temat maseczki nawilżająco-dotleniającej i kremu na dzień Royal Velvet?Dobre są?Czy opłaca się je kupić?
ja właśnie w ostatnią sobote zrobiłam zamówienie i m.in. zamówiłam tą maseczke i użyłam jej w niedziele. Ogólnie w KWC mogłabym jej dać 4 gwiazdki. Nakłąda się ją przyjemnie, ma świetny,relaksujący zapach, jak z salonu. Siedząc z nią na twarzy czułąm coś dziwnego,jakby ta maseczka jednocześnie grzała i chłodziła skórę. Później troche ciężko było mi ją usunąć za pomocą samych wacików i postanowiłam zmyć. Myśle,że najlepiej robić ją na noc żeby sie te resztki,których nie zetrzemy dobrze wchłonęły. Poza tym skóra się znacząco nie zmieniłą od razu po użyciu. Ale drugiego dnia czułam,że jest bardziej gładka i nawilżona. Ogólnie polecam.
Natomiast kremu Royal Velvet nie miałam jeszcze okazji zamówić.
__________________
'there are things that we don't want to happen but have to accept. things we don't want to know but have to learn. and people we can't live without but have to let go.'



khloe_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:39   #195
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez khloe_ Pokaż wiadomość
I nosisz ze sobą cały czas pędzelek? Dla mnie to by było nie wygodne..
Jeden noszę ale akurat nie do miodka. Miodka używam na noc grubszą warstwą a w dzień błyszczyka/szminki/szminki ochronnej SPA.

Sephora miała w ofercie bardzo fajny pędzelek ze skuwką i jego można nosić ze sobą wszędzie bez ryzyka że się zabrudzi.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:41   #196
malgosia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 1 653
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Dzięki kobietki Chyba sobie zamówię oby dwa produkty,maseczki uwielbiam ,a krem dla mojej suchej i już prawie 29 letniejcery będzie w sam raz
malgosia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:50   #197
khloe_
Zadomowienie
 
Avatar khloe_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 278
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Jeden noszę ale akurat nie do miodka. Miodka używam na noc grubszą warstwą a w dzień błyszczyka/szminki/szminki ochronnej SPA.

Sephora miała w ofercie bardzo fajny pędzelek ze skuwką i jego można nosić ze sobą wszędzie bez ryzyka że się zabrudzi.
Ja niestety nie umiem się rozstać z tym kremikiem ;D i już jakoś sobie radze bez pędzelka,ale może zajrzę do Sephory.

Cytat:
Napisane przez malgosia27 Pokaż wiadomość
Dzięki kobietki Chyba sobie zamówię oby dwa produkty,maseczki uwielbiam ,a krem dla mojej suchej i już prawie 29 letniejcery będzie w sam raz
Myśle,że ta maseczka na prawde jest warta zakupu,a przy dłuższym stosowaniu da jeszcze lepsze efekty
__________________
'there are things that we don't want to happen but have to accept. things we don't want to know but have to learn. and people we can't live without but have to let go.'



khloe_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 15:14   #198
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Smile Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Witam,
zapisałem wreszcie mamę dzis i złożyłem zamówienia, Amber już jest ale znów nie ma portfela
Złożę jeszcze na siebie bo widzę że Enigma , która była w brakach już jest.
Nie poniosę zadnych konsekwencji za to ze nie zloze ze swojego konta zamówienia przez kilka tygodni?
I mama też nie w związku z tym ze tylko 3 razy złoży?
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 16:09   #199
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez dodus89 Pokaż wiadomość
Witam,
zapisałem wreszcie mamę dzis i złożyłem zamówienia, Amber już jest ale znów nie ma portfela
Złożę jeszcze na siebie bo widzę że Enigma , która była w brakach już jest.
Nie poniosę zadnych konsekwencji za to ze nie zloze ze swojego konta zamówienia przez kilka tygodni?
I mama też nie w związku z tym ze tylko 3 razy złoży?
Nie ma żadnych kar za brak złożenia zamówienia. Wszystko jest dobrowolne

Można co najwyżej stracić program lojalnościowy.
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 18:08   #200
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez khloe_ Pokaż wiadomość
Bardzo fajna sprawa z takimi spotkania,ale to chyba pochłania mnóstwo czasu prawda? Bo później trzeba się spotkać jeszcze z każdą z osób zainteresowanych..
Na razie próbuje zmienić grupe więc nie licze na moją sponsorke w tej kwestii. Może nowa grupa coś będzie organizować. Musze się postarać bo kiepsko mi idzie ten "biznes" . Koleżanki ze szkoły nie są przekonane absolutnie do tych kosmetyków i zamwiają głównie rzeczy do 15zł... a w tym katalogu tylko same zamówienia na miodki i to też nie wiele...
no czasu trochę zżera... ja np. stałam na promocji ok. 3h i miałabym z tego ok. 36 kontaktów. Ale dzieliłam się nimi z moją sponsorką, bo tak ustaliłyśmy (akcja była przewidziana na 3 osoby, a my w pewnym momencie stałyśmy równocześnie i były 4. Więc z dzielenia na 3 wyszłoby 36 i to były nasze wspólne, z czego ja mam 21). No i spotkania umawiamy na ok. 40 min, ale te moje pierwsze trwały krócej
Spotkać się trzeba z każdym, a zdarza się, że ktoś Ci na akcji wprost powie "hm ciekawe co mi zaproponujecie, bo jestem klientem od 15 lat, ale nie chce mi się być konsultantem" (autentyczna sytuacja... demotywuje :P). Co do dalszych spotkań, to już naprawdę warto zainwestować czas i energię, bo jeśli ktoś jest zainteresowany, to zwykle się zapisuje, a o to przecież chodzi Potem normalnie mu pomagasz jako sponsor. Czasem na akcjach udaje się też pozyskać nowych klientów.
A co do sprzedaży, to różnie bywa. Moje niektóre koleżanki też nie szaleją za powyżej 15 zł ale jakoś daję radę. Ale to też jest nieprzewidywalne, bo czasem mi idzie super bez większego wysiłku, a czasem dwoję się i troję, a efektów nie ma... Ale na razie w 16. nie narzekam
__________________


Tak właśnie.

Edytowane przez ola_gie
Czas edycji: 2009-11-24 o 18:10
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:16   #201
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
jest to zamowienie ponizej 100pkt, wiec musisz zaplacic
Ale poprzednie zamówienie w tym katalogu było na ponad 200...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:37   #202
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ale poprzednie zamówienie w tym katalogu było na ponad 200...
Ale produkt na biuro się dołącza do każdego zamówienia poniżej 100 pkt., nawet jeśli masz już 1000 wcześniejszych .

Nie ma ktoś na zbyciu męskiego przybornika? Klientka się teraz obudziła i jest w brakach. Najlepiej z Krakowa lub okolic .

Edytowane przez SdC
Czas edycji: 2009-11-24 o 18:45
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:46   #203
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

A widzisz, nigdy nie zamawiałam na biuro, dzięki
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:50   #204
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Ale produkt na biuro się dołącza do każdego zamówienia poniżej 100 pkt., nawet jeśli masz już 1000 wcześniejszych .

Nie ma ktoś na zbyciu męskiego przybornika? Klientka się teraz obudziła i jest w brakach. Najlepiej z Krakowa lub okolic .
też na niego poluję, może znajdą się dwa?
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 19:34   #205
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Dlaczego nikt nie pyta o spinki do mankietów, szalik lub czapkę
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 19:52   #206
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

no niestety

Dziewczyny, a kuferek się dostaje jak się zrekrutuje 3 osoby i wszystkie zrealizują I etap PW w jednym katalogu czy np. jedna osoba w 16. i dwie w 17. też się liczą?
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 22:48   #207
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

dziewczyny czy macie moze real foto podwójnych róży oriflame beauty?
lub czy moglybyscie je opisac.. Jak je oceniacie?

Pozdrawiam
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:36   #208
ja_guska
Raczkowanie
 
Avatar ja_guska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ok. W-wy
Wiadomości: 228
GG do ja_guska
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

No właśnie miała któraś z Was w ręku te szaliki albo czapki? Mąż chciałby sobie zamówić, ale obawia się troche, czy są przyjemne w dotyku.
ja_guska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:39   #209
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

A czy zeby odebrac portfel albo prezent za program lojalnosciowy trzeba isc osobisci do filii i powiedziec im co sie chce? Nie mozna tego jakos przez internet zaznaczyc?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 11:44   #210
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
A czy zeby odebrac portfel albo prezent za program lojalnosciowy trzeba isc osobisci do filii i powiedziec im co sie chce? Nie mozna tego jakos przez internet zaznaczyc?
Mozesz iść do fili czy biura, możesz wysłać ten karnet z naklejkami pocztą. Myślę że jak zadzwonisz do nich na infolinie to ci tez zaznaczą jakoś. A przez internet to chyba nie... Jak bedziesz dzwonić to musisz im podać ten pin do karty.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Mam pytanko. W 17 katalogu jest seria limitowana silk&cashmere w takich innych fioletowych opakowaniach. Czy ktoś już próbował i może powiedzieć czy krem do ciała to ten sam krem z różowej serii czy inna receptura?
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.