Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠ - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-22, 08:55   #181
happygirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Cytat:
Napisane przez artur.☠☠☠☠☠☠☠☠☠
Co do ankiety - wypełniło ją ponad 30,000 Pań, z kórych 8,000 spełniało kryteria, a my mieliśmy tylko 5,000 produktów do rozdania.
Właśnie czytamy
__________________
The world can be divided into ladies and all other creatures
happygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 10:22   #182
kotbazyli
Raczkowanie
 
Avatar kotbazyli
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 86
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

myśle że pomimo iż ja dostałam mleczko to faktycznie głupio wyszło znajoma też sie niby dostala a mleczka nie ma, szkoda, trzeba bylo rozeslac tyle wiadomosci ile produktu.
kotbazyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 11:18   #183
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Jestem z Gdańska...Mleczka nie dostałam. Pan ze ☠☠☠☠☠☠☠☠☠u wspominał coś o tej kłopotliwej aglomeracji, jaką jest Trójmiasto, choć nie wyjaśnil do końca i jasno o co mu chodzi i dlaczego to niby Trojmiasto ma niczego nie dostać...

Czuję, że ktoś po prostu ukradł mi moje dane teleadresowe zupełnie bezkarnie. (oczywiscie zakwalifikowałam się jako 'expertka'). No comment.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 11:20   #184
Nefretete1001
Raczkowanie
 
Avatar Nefretete1001
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
GG do Nefretete1001
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Ja własnie jestem ciekawa czy w końcu dostane to mleczko do testowania czy raczej nie bo juz z tego nic nie rozumiem
__________________
Zapraszam na mojego bloga z moją skromna twórczością
http://nefretete1001.blox.pl/html
Nefretete1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 11:39   #185
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
Jestem z Gdańska...Mleczka nie dostałam. Pan ze ☠☠☠☠☠☠☠☠☠u wspominał coś o tej kłopotliwej aglomeracji, jaką jest Trójmiasto, choć nie wyjaśnil do końca i jasno o co mu chodzi i dlaczego to niby Trojmiasto ma niczego nie dostać...

Czuję, że ktoś po prostu ukradł mi moje dane teleadresowe zupełnie bezkarnie. (oczywiscie zakwalifikowałam się jako 'expertka'). No comment.
Skoro Trojmiasto oraz Katowice to takie 'klopotliwe' aglomeracje, mogli napisać w mailach "Panienko, jak jesteś z Katowic lub Trojmiasta, to nawet tego nie czytaj"....
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 11:48   #186
kotbazyli
Raczkowanie
 
Avatar kotbazyli
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 86
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

jestem z poznania ale przylaczam sie do was, dziewczyny z Trojmiasta! jakos niesprawiedliwie to wszystko wyszlo!
kotbazyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 12:28   #187
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Cytat:
Napisane przez irkax
no to jest nas dwie
mam jednak cichą nadzieje, że w poniedziałek listonosz przyniesie paczuszke
To już jest nas 3 Też czekam i czekam i doczekać się nie moge, a mail zawiadamiający o wysyłce paczki też przyszedł 14 listopada.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 12:45   #188
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Cytat:
Napisane przez MagJa
To już jest nas 3 Też czekam i czekam i doczekać się nie moge, a mail zawiadamiający o wysyłce paczki też przyszedł 14 listopada.
do mnie ten mail też przyszedł 14..listonosz już dziś był, a paczuszki niet, szkoda
irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 12:52   #189
artur.streetcom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Drogie Panie.
Mam nauczkę, że na tym bezlitosnym forum trzeba wyrażać sie bardzo precyzyjnie.
Spróbuję jesszcze raz...
Jeszcze raz powtarzam, że wszystkie Panie, które otrzymały zawiadomienie o wysyłce dostaną produkt.
Do Pań "nadliczbowych" wysłalismy z kolei maila, że chwilowo skończyłA się pula, mogą więc albo zrezygnować z uczestnictwa w akcji i zażądać usunięcia swoich danych adresowych albo poczekać jeszcze kilka tygodni na kolejną partię produktu. Było nam miło, że WSZYSTKIE Panie zdecydowały się zaczekać. Wszystkie więc dostaną od nas paczki trochę później. Nie wiem czy któraś z aktywnych na tym wątku Wizażanek jest w tej grupie?
JESZCZE RAZ - OSOBY ZAWIADOMIONE O WYSYŁCE DOSTANĄ OD NAS PACZKI .
Druga sprawa, dane adresowe Pań są Pań własnością i możecie w każdej chwili zażądać ich usunięcia, nawet, jeżeli otrzymały Panie od nas mleczko . Oczywiście będzie nam smutno :-(
Kolejna sprawa, Trójmiasto i Śląsk. Jest mi głupio, że zostałem żle zrozumiany, zwłaszcza, że pochodzę z Sopotu a moja mama jest Z Tarnowskich Gór...
Miałem jedynie na myśli, że w przypadku tych dwóch aglomeracji nie kierowaliśmy się w wyborze kandydatek na Ekspertki wielkością miasta, z jakiego pochodzą a jedynie faktem zamieszkiwania w aglomeracji. Był to komentarz do rozważań Pań na temat dlaczego ktoś z miasta poniżej 100,000 sie ZAKWALIFIKOWAŁ a ktoś z większego nie. Na przykład Tarnowskie Góry - są stosunkowo małe, ale będąc częścia aglomeracji katowickiej miały szanse się załapać. Podobnie Sopot czy Gdynia .
Ostatnia sprawa, niepokoi nas, że niektóore z Pań jeszcze nie otrzymały przesyłki. Jeżeli tydzień temy nie otrzymały od nas Panie maila, o ktorym pisałem, zawiadamiającego o opóźnieniu i jeszcze Panie nie mają mleczka Nivea, prosimy o osobisty kontakt z Natalią ze ☠☠☠☠☠☠☠☠☠u. Bedziemy interweniować i sprawdzać.
Uff, mam nadzieję, że teraz wszystko jest jasne
W przypadku pytań, prosimy do nas pisać.
Pozdrawiam serdecznie,
Artur
artur.streetcom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 13:01   #190
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Cytat:
Napisane przez artur.☠☠☠☠☠☠☠☠☠
Ostatnia sprawa, niepokoi nas, że niektóore z Pań jeszcze nie otrzymały przesyłki. Jeżeli tydzień temy nie otrzymały od nas Panie maila, o ktorym pisałem, zawiadamiającego o opóźnieniu i jeszcze Panie nie mają mleczka Nivea, prosimy o osobisty kontakt z Natalią ze ☠☠☠☠☠☠☠☠☠u. Bedziemy interweniować i sprawdzać.
Mnie też zaczyna to niepokoić, zwłaszcza, że ostatnio dziewczyny pisały, jak wiele z nich zostało okradzionych przez pracowników PP.
Któraś z dziewczyn jednak pisała, że mleczka nie były wysyłane zwykłym listem, więc możliwość kradzieży jest chyba w tym przypadku mniejsza.
Ja chce moje mleczko Oczywiście żart hehe, poczekam do końca tygodnia z atakiem na listonosza
irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 13:26   #191
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Cytat:
Napisane przez irkax
Mnie też zaczyna to niepokoić, zwłaszcza, że ostatnio dziewczyny pisały, jak wiele z nich zostało okradzionych przez pracowników PP.
Któraś z dziewczyn jednak pisała, że mleczka nie były wysyłane zwykłym listem, więc możliwość kradzieży jest chyba w tym przypadku mniejsza.
Ja chce moje mleczko Oczywiście żart hehe, poczekam do końca tygodnia z atakiem na listonosza
Też się zaczynam zastanawiać czy aby któraś z pań z poczty nie testuje mojego mleczka. No ale też jeszcze poczekam do końca tygodnia, bo żadnego maila ze strony ☠☠☠☠☠☠☠☠☠u o opóźnieniach w wysyłce nie dostałam. Ale z drugiej strony, jeśli to faktycznie paczka (a nie polecony), to normalka, że jeszcze nie mam, bo "moim" kurierom pocztowym nigdy się nie spieszy i zwykle paczkę priorytetową dostaję co najmniej po 3 dniach od daty wysyłki.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 13:27   #192
artur.streetcom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Któraś z dziewczyn jednak pisała, że mleczka nie były wysyłane zwykłym listem, więc możliwość kradzieży jest chyba w tym przypadku mniejsza.


To prawda, przesyłki były polecone, niemniej trzeba dmuchać na zimne.
Bardzo prosimy wszytkie Panie (a może powinienem napisać - dziewczyny ) , które jeszcze nie dostały mleczka NIVEA o zawiadomienie nas mailem:

natalia.gebska@☠☠☠☠☠☠☠☠☠. pl lub niveabody@☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl

Musimy mieć jakieś dowody, żeby reklamować.
Mam jednak nadzieję, że to tylko zima zaskoczyła pocztowców.
Jeszcze jedno - czy Paniom, które dostały paczkę, podobało się pudełko?
Pozdrawiam,
Artur
artur.streetcom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 13:53   #193
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Ja również czekam na paczkęSzczerze mówiac bardzo-bardzo czekam, bo skończył mi się balsam i skoro mam dostać za darmo to narazie nie kupuje sobie nic nowego. Ech, przynajmniej ćwiczę siłę woli ...

A ten pomysł na szeptany marketig podoba mi się,jeśli produkt bedzie dobry, to dlaczego go nie polecic, skoro i tak często koleżanki pytają się mnie co bym im poelciła( ale to jesli chodzi o kolorówkę)
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 14:26   #194
artur.streetcom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Dzięki
Nam też ten pomysł wydaje się najuczciwszą formą romansu z konsumentami .
Zamiast mówić, że coś jest świetne w reklamach po prostu dajemy ludziom produkt do oceny. Jeżeli się im spodoba, to zapewne podzielą się swoimi wrażeniami ze znajomymi. Jeżeli nie spodoba się, to też o tym powiedzą, po co więc wydawać pieniądze na reklamę złego produktu?
A co inne Panie o tym sądzą?
Pozdr
Artur
artur.streetcom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 14:32   #195
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

ciekawi mnie, dlaczego jednym z warunków uczestnictwa było duże miasto (tak to zrozumiałam - pomijając wymienione aglomeracje). Trochę to hmm... dyskryminujące... :| Ewentualnie czegos jednak znowu nie zrozumiałam :/
A tak poza tym - sądzę, że sama w sobie akcja jest fajna i na pewno jest dobrym sposobem dotarcia do klientów
__________________
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
[/SIZE]
Verena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 14:39   #196
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Smile Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Cytat:
Napisane przez artur.☠☠☠☠☠☠☠☠☠
Dzięki
Nam też ten pomysł wydaje się najuczciwszą formą romansu z konsumentami .
Zamiast mówić, że coś jest świetne w reklamach po prostu dajemy ludziom produkt do oceny. Jeżeli się im spodoba, to zapewne podzielą się swoimi wrażeniami ze znajomymi. Jeżeli nie spodoba się, to też o tym powiedzą, po co więc wydawać pieniądze na reklamę złego produktu?
A co inne Panie o tym sądzą?
Pozdr
Artur
Ano właśnie, tym bardziej, że taki "ekspert" czuje sie w jakiś tam sposób wyróżniony i napewno nie omieszka wspomnieć o produkcie, który mu się spodobał, znajomym
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 14:46   #197
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Cytat:
Napisane przez artur.☠☠☠☠☠☠☠☠☠
Dzięki
Nam też ten pomysł wydaje się najuczciwszą formą romansu z konsumentami .
Zamiast mówić, że coś jest świetne w reklamach po prostu dajemy ludziom produkt do oceny. Jeżeli się im spodoba, to zapewne podzielą się swoimi wrażeniami ze znajomymi. Jeżeli nie spodoba się, to też o tym powiedzą, po co więc wydawać pieniądze na reklamę złego produktu?
A co inne Panie o tym sądzą?
Pozdr
Artur
Moim zdaniem nikt nie lubi kupować produktów w ciemno. Reklamy jak to reklamy nie do końca mówią prawde, dlatego w moim przypadku stopień zaufania do nich jest niewielki. Zdecydowanie bardziej przemawia do mnie jeśli mogę produkt wypróbować (darmowe próbki) lub ktoś ze znajomych poleci mi dany produkt. Wiem, które koleżanki mają podobne preferencje co do kosmetyków, wiem, które napewno nie polecą mi bubla - w ten sposób kupuję najczęście kosmetyki sprawdzone już przez kogoś i w większości przypadków jestem zadowolona z zakupów. To samo tyczy się moich współlokatorek i koleżanek. Wzajemnie polecamy sobie kosmetyki, dzięki temu oszczędzamy sobie zakupowych wpadek, które niejednokrotnie zniechęcają do kolejnych prób (nikt nie lubi wywalać kasy w błoto )
Kopalnią wiedzy pod tym względem jest wizaż Podczas mojej bytności tutaj mój ogromny kufer na kosmetyki wzbogacił się o kolejne świetne pozycje, na które sama bym nie wpadła, a skusiła mnie ich dobra opinia wśród wizażanek.
Dlatego uważam, że taka akcja jak Wasza jest strzałem w 10
irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 15:24   #198
artur.streetcom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Dzieki. Tego typu sprawy są dosyć w Polsce nowe, ale wydaje się nam, że to przyszłośc marketingu. Dialog z klientem zamiast monologu producenta. Oczywiście możliwe to stało się tak naprawdę w dobie internetu.
Co do kryterium dużych miast... Przykro nam, że może wydawać sie to dyskryminujące, ale jakeś kryteria trzeba przyjąc...Nie chcieliśmy nikogo dyskryminować!
Produkt jest nowy, więc pojawi się w pierwszej kolejności na pólkach dużych sieci sklepów kosmetycznych, a te są w dużych miastach. W dużych miastach jest także łatwiej "złapać" ludzi przez internet...
Mamy nadzieję, że jeżeli akcja NIVEA wypali, to w przyszłości będziemy mogli zaparaszać znacznie wiecej osób to podobnych projektów.
Myślę, że wszystko jest na dobrej drodze, ☠☠☠☠☠☠☠☠☠ zaczynał z 300 osobową grupą młodzieży, a teraz wspópłpracujemy z tysiącami ludzi
Pozdrawiam i proszę o cierpliwość
artur.streetcom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 15:37   #199
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Cytat:
Napisane przez artur.☠☠☠☠☠☠☠☠☠
(...)
Co do kryterium dużych miast... Przykro nam, że może wydawać sie to dyskryminujące, ale jakeś kryteria trzeba przyjąc...Nie chcieliśmy nikogo dyskryminować!
Produkt jest nowy, więc pojawi się w pierwszej kolejności na pólkach dużych sieci sklepów kosmetycznych, a te są w dużych miastach. W dużych miastach jest także łatwiej "złapać" ludzi przez internet...
(...)
Podyskutuje sobie, a co?
Kryterium JEST dyskryminujące, ponieważ pzrykładowo ja, jako osoba z małego miasteczka właściwie mam zerowe szanse na udział w jakiejkolwiek akcji. A to, że mieszkam na Prowincji o niczym nie świadczy, bo i tak z większością znajomych kontaktuję się pzrez internet. A tychże znajomych mam niemało. Poza tym, skoro chodziło o mieszkańców duzych miast (bo tam najpierw pojawi się pordukt), to po co była cała ankieta? Wystarczyło dać pytanie o wielkość miasta i git. A tak biedne prowincjonalne miśki tez narobiły sobie smaka, że w końcu mają szansę na udział w jakiejś fajnej, ogólnokrajowej akcji... :|
Argument o łatwiejszym "łapanu" ludzi z duzych miast jest conajmniej dziwny. Jeśli ktos nie ma dostępu do internetu, to po prostu nie weźmie udziału w akcji, no bo JAK, skoro ankieta jest pzrez str. www?
__________________
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
[/SIZE]
Verena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 15:42   #200
happygirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Dostałam paczkę! Wg relacji mamy rzeczywiście nie przyniósł jej listonosz, ale "jakiś pan"' A opakowanie, Natalio, jest prześliczne, mleczko wypróbuję wieczorem, nie mogę się doczekać!
Rzeczywiście fajny pomysł z tym szeptanym marketingiem
__________________
The world can be divided into ladies and all other creatures
happygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 15:48   #201
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Verena - to nie jest akcja charytatywna tylko promocyjna i rozważanie tego w kategorii dyskryminacji jest trochę, hmm..., po prostu nieadekwatne, można ew. mówić o błędzie w kampanii reklamowej - że pewna grupa potencjalnych klientów zostala niepotrzebine pominięta, ale to dopiero w statystykach sprzedaży wyjdzie.
No i jakos nie rozumiem, jak w takim razie miałaby wyglądać ankieta - co odrazu mieliby napisać - prosimy o zgłaszanie się ludzi z duzych miast mających wiecej niż 50 znajomych??? Czy znając kryteria doboru ekspertów ktokolwiek mówiłby prawdę???
Wiem -teraz ktoś isę przyczepi, że ja się mądrzę bo Mlecz,ko dostałam...
Tak a propos to pudełko bardzo fajne - zostawiłam sobie, choć nie iwem co z nim zrobić.... (ale ja taki kloszard jestem, zbieram wszystko co mi sie podoba, nawet jak nie mam do teog zastosowania)...
alraune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 15:50   #202
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Cytat:
Napisane przez Verena
Podyskutuje sobie, a co?
Kryterium JEST dyskryminujące, ponieważ pzrykładowo ja, jako osoba z małego miasteczka właściwie mam zerowe szanse na udział w jakiejkolwiek akcji. A to, że mieszkam na Prowincji o niczym nie świadczy, bo i tak z większością znajomych kontaktuję się pzrez internet. A tychże znajomych mam niemało. Poza tym, skoro chodziło o mieszkańców duzych miast (bo tam najpierw pojawi się pordukt), to po co była cała ankieta? Wystarczyło dać pytanie o wielkość miasta i git. A tak biedne prowincjonalne miśki tez narobiły sobie smaka, że w końcu mają szansę na udział w jakiejś fajnej, ogólnokrajowej akcji... :|
Argument o łatwiejszym "łapanu" ludzi z duzych miast jest conajmniej dziwny. Jeśli ktos nie ma dostępu do internetu, to po prostu nie weźmie udziału w akcji, no bo JAK, skoro ankieta jest pzrez str. www?
zgadzam się i już wiem dlaczego się nie załapałam
wydaje mi się że dużo osób jest w takiej sytuacji jak ja
studiuje w dużym mieście, kupuje, imprezuje a kilka w dni w tygodniu nawet mieszkam
a co za tym idzie większość moich znajomych jest tego samego pokroju

coś czuje że przez ten epizod akcja po części stanie się akcją antyreklamową
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 15:54   #203
artur.streetcom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Pani Vereno! (a może powinienem powiedzieć Vivien, biorąc pod uwagę foto)
Gdzie Pani mieszka? Pytam dlatego, że mailing zapraszający do udziału w ankiecie staraliśmy się wysyłać TYLKO do osób mieszkających w interesujących nas miastach, właśnie po to, aby uniknąc rozczarowań...Może się Pani przeprowadziła, a tlen lub wp myśli, ze mieszka pani gdzie indziej?
Pozdrawiam i przepraszam za zawód. Obiecuję, że coś razem zrobimy następnym razem
Artur
artur.streetcom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 16:00   #204
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

ok - może użyłam złego określenia - pominięcie pewnej grupy konsumentów, których jedyną "wadą" jest miejsce zamieszkania
__________________
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
[/SIZE]
Verena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 16:07   #205
artur.streetcom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Pani Ooliwko!
Proszę pamiętać, że selekcji dokonuje program komputerowy, któremu JAKIEŚ kryteria trzeba zadać. Pani jest z Trojmiasta, więc powinna Pani była odpowiedzieć że mieszka w mieście powyżej 500.000 mieszkańców, nawet jeżeli jest Pani z Wejcherowa lub z Sopotu. My też się uczymy i następnym razem postaramy sie lepiej doprecyzować pytania. Dlatego pisałem że 3city i Śląsk są trudne do selekcji, bo na przykład jedna osoba z Chorzowa zaznaczy, że mieszka w wielkim mieście, traktujac Chorzów jako część większej aglomeracji, a druga odpowie że mieszka w mieście małym, bo Chorzów sam w sobie wielki nie jest. Przy okazji pozdrawiam Chorzów, nigdy nie zapomnę wizyt w Wesołym Miasteczku i kolejki linowej
A w jakiej częsci 3city Panie mieszka?
Pozdrawiam,
Artur
artur.streetcom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 16:07   #206
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Cytat:
Napisane przez artur.☠☠☠☠☠☠☠☠☠
Pani Vereno! (a może powinienem powiedzieć Vivien, biorąc pod uwagę foto)
Gdzie Pani mieszka? Pytam dlatego, że mailing zapraszający do udziału w ankiecie staraliśmy się wysyłać TYLKO do osób mieszkających w interesujących nas miastach, właśnie po to, aby uniknąc rozczarowań...Może się Pani przeprowadziła, a tlen lub wp myśli, ze mieszka pani gdzie indziej?
Pozdrawiam i przepraszam za zawód. Obiecuję, że coś razem zrobimy następnym razem
Artur
Po perwsze wyznaję zasadę nie mowienia na Pan/Pani w necie
Co do mailingu... jest tam taka opcja - poleć znajomym czy coś w tym stylu. W związku z czym info o akcji otzymałam od znajomych a nie od firmy jako takiej. A mieszkam na Dolnym Śląsku.
I nie chodzi o jakąś osobistą urazę, brońcie bogowie. Po prostu hmm... dziwne jest uczucie, że jeśli mieszka się w małej pipidówie to już jest się, pzrynajmniej wg np firmy kosmetycznej czy innej agencji reklamowej, konsumentem drugiej kategorii.
Przynajmniej mamy rossmana - idę się jutro tam pocieszyć jakims zakupem kosmetycznym

Pozdrawiam

i ciekawi mnie, w jaki sposób zamierzasz spełnić swoją obietnicę w związku z tym "następnym razem"
__________________
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
[/SIZE]
Verena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 16:13   #207
artur.streetcom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Następny raz: jesteś (sorki) niewątpliwie Ekspertką (lubisz kosmetyki, wypowiadasz się często w necie, masz własne zdanie
Nie wyrzuciliśmy maila od Ciebie, on czeka i na pewno poprosimy Cię o dane osobowe jak będziemy realizować kolejny projekt. Jeżeli się oczywićie zgodzisz
Pozdrawiam,
Artur
artur.streetcom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 16:15   #208
__Aleksandra__
Przyczajenie
 
Avatar __Aleksandra__
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 25
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Czy informacje o następnej akcji będziecie wysyłać e-mailem do osób, które wypełniły ankietę?
__________________
Alka
__Aleksandra__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 16:18   #209
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Cytat:
Napisane przez Verena
Po prostu hmm... dziwne jest uczucie, że jeśli mieszka się w małej pipidówie to już jest się, pzrynajmniej wg np firmy kosmetycznej czy innej agencji reklamowej, konsumentem drugiej kategorii.
Przynajmniej mamy rossmana - idę się jutro tam pocieszyć jakims zakupem kosmetycznym
Verena nie ma się co przejmować - ja tez "ze wsi" Wypełniłam już wczesniej tą ankietę, co artur podał. Dopiero tu się dowiedziałam, że kryterium jest wielkie miasto. Cóż, może innym razem.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 16:19   #210
artur.streetcom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: Eksperci ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Tak. Ale nie zaszkodzi też od czasu do czasu zerknąć na naszą stronkę, www.eksperci.☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl i sprawdzać, co się dzieje
Pzdr
Artur
artur.streetcom jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.