jestem nikim - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 16:56   #181
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: jestem nikim

Cytat:
Napisane przez wtajemniczona Pokaż wiadomość
Nie chcę się właśnie z nikim wiązać.. ale jego znam już od dwóch lat i nawet nie wiedziałam, że mu się podobam i że on chciałby się ze mną spotykać.. Samo z siebie wyszło że spotkaliśmy się kilka razy.. tłumaczyłam mu że nie chcę się wiązać to się uparł że poczeka..
a może to jest właśnie to??
nie przyjmuj deklaracji,nie dawaj jej,ale bierz życie na zimno i ciesz się swobodą.nie zadreczaj się,czas wszystko pokarze.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 17:44   #182
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a może to jest właśnie to??
nie przyjmuj deklaracji,nie dawaj jej,ale bierz życie na zimno i ciesz się swobodą.nie zadreczaj się,czas wszystko pokarze.
coś mi się nie wydaje żeby to było to.. inna koleżanka mówi mi to samo.. żebym teraz się bawiła póki mogę.. a czas pokaże jak będzie..
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 06:46   #183
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

Cytat:
Napisane przez wtajemniczona Pokaż wiadomość
.. ale mam już dwóch adoratorów
został tylko jeden tamten zrezygnował.. czyżby poznał mnie bliżej i wiedział, że jestem bezsensu? Powinnam się martwić, że nie znajdę sobie chłopaka? :|
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 22:11   #184
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: jestem nikim

Jaka beznadziejna? i jak to nie znajde chłopaka? normalnie chłosta na gołą pupę się nalezy na miłość przyjdzie czas, zakochany po uszy chłopak który świata poza Toba nie będzie widział umili Ci życie i będzie traktował Cie jak księzniczkę o do beznadziejności to.. co Ty opowiadasz w ogóle
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 10:38   #185
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

coś mi się wydaje.. że nawet jeśli się zakocha to zaraz mu przejdzie...
zauważyłam przy innych, że próbuje być władcza.. a to się chłopakom nie podoba.. :|
mój adorator już wyjechał.. zobaczę go dopiero za 3 miesiące z nim się czułam najlepiej, a teraz go nie ma..
i co ja mam przez ten czas robić?
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 11:16   #186
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: jestem nikim

Cytat:
Napisane przez wtajemniczona Pokaż wiadomość
coś mi się wydaje.. że nawet jeśli się zakocha to zaraz mu przejdzie...
zauważyłam przy innych, że próbuje być władcza.. a to się chłopakom nie podoba.. :|
mój adorator już wyjechał.. zobaczę go dopiero za 3 miesiące z nim się czułam najlepiej, a teraz go nie ma..
i co ja mam przez ten czas robić?
jesli się tylko zauroczył,moze ,ale nie musi zmienic swojego zainteresowania toba.
jeśli się zakochał to wątpię,czy mu przejdzie tak szybko.
czasem trzy miesiące moga pomóc inaczej spojrzeć za związek,zatęsknic(codzien ność bywa nurząca)
najwazniejsze,żebyś nie naciskała.pozwol ,żeby zatęsknił i pierwszy napisał do ciebie np.sms-a

a co masz robić?żyć tak jak teraz.nie można się uzależnic od drugiego człowieka.meżczyźni lubią ,kiedy kobieta ma własne zainteresowania i hobby.

co do władczośći to jest grupa panów,którzy to lubią.ważne ,zeby na takiego trafić.nie zmienisz siebie i co ważne -NIE ZMIENIAJ SIĘ

uśmiechnij się ,a życie wyda ci się łatwiejsze.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 11:25   #187
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jesli się tylko zauroczył,moze ,ale nie musi zmienic swojego zainteresowania toba.
jeśli się zakochał to wątpię,czy mu przejdzie tak szybko.
czasem trzy miesiące moga pomóc inaczej spojrzeć za związek,zatęsknic(codzien ność bywa nurząca)
najwazniejsze,żebyś nie naciskała.pozwol ,żeby zatęsknił i pierwszy napisał do ciebie np.sms-a
co do władczośći to jest grupa panów,którzy to lubią.ważne ,zeby na takiego trafić.
cały czas do mnie pisze i dzwoni. jest mi miło.. ale jak teraz tak się mną interesuje to może szybko się znudzić...
niby tłumaczył mi że bardzo mu zależy.. ale sama nie wiem co mam o tym myśleć..
i nie sądzę żeby on należał do "pantofli"
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 12:14   #188
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem nikim

Cytat:
Napisane przez wtajemniczona Pokaż wiadomość
coś mi się wydaje.. że nawet jeśli się zakocha to zaraz mu przejdzie...
zauważyłam przy innych, że próbuje być władcza.. a to się chłopakom nie podoba.. :|
mój adorator już wyjechał.. zobaczę go dopiero za 3 miesiące z nim się czułam najlepiej, a teraz go nie ma..
i co ja mam przez ten czas robić?
Pisałaś kiedyś, że masz problem z uzależnieniem od faceta. To chyba znowu to uzależnianie się, popracuj nad tym...

Adorator wyjeżdża na 3 miesiące, a Ty pytasz co masz robić przez ten czas? A co robiłaś do tej pory?
Są wakacje, wiele możliwości. Praca, wyjazdy, koleżanki, imprezy, wyjścia... Może jakiś kurs? Nadrób książkowe/filmowe zaległości. Poszukaj nowego hobby. Może jakieś prace ręczne, np robienie biżuterii? Malowanie na szkle? Szycie? Kolaże? Scrapbooking? Albo coś innego, można poszukać inspiracji na wizażowym Zrób to sama. Albo spróbuj pisania opowiadań. Albo tworzenia czegoś fajnego z Photoshopie. Albo malowania wzorków na paznokciach. A może zaangażuj się w coś, jakiś wolontariat? Zrób prawo jazdy, jeśli nie masz? Zadbaj o urodę, zacznij ćwiczyć albo wymyśl sobie "program pielęgnacji

Nie ma czegoś, czego chciałaś spróbować? Czegoś, co by Cię zainteresowało?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 13:18   #189
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Pisałaś kiedyś, że masz problem z uzależnieniem od faceta. To chyba znowu to uzależnianie się, popracuj nad tym...
Adorator wyjeżdża na 3 miesiące, a Ty pytasz co masz robić przez ten czas? A co robiłaś do tej pory?
Są wakacje, wiele możliwości. Praca, wyjazdy, koleżanki, imprezy, wyjścia...
no właśnie miałam już problem z uzależnieniem i nie chcę tego powtarzać.. :|
ale zostały mi tylko 3 tygodnie wakacji.. a potem wyjeżdżam więc nie będę miała problemów z nudą.. teraz to muszę ten czas wykorzystać z koleżankami i zrobić jakieś pożegnanie.. więc nie będę o nim tyle myśleć.. bo nie chcę znowu powtarzać swojej historii...
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 13:56   #190
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem nikim

Przede wszystkim znajdź sobie coś, co Cię zainteresuje na tyle, żebyś zajmowała się tym zarówno kiedy jesteś sama, jak i wtedy, kiedy jesteś z kimś. A najlepiej kilka takich rzeczy Wtedy nie będzie problemu z zapełnianiem sobie czasu, kiedy on wyjedzie czy pójdzie się zobaczyć z kolegami, a i Ty, mając własne zajęcia, będziesz dla niego bardziej interesująca. Faceci nie przepadają za kobietą-bluszczem, która sama nie wie co ze sobą zrobić, kiedy ich nie ma obok
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 09:59   #191
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Faceci nie przepadają za kobietą-bluszczem, która sama nie wie co ze sobą zrobić, kiedy ich nie ma obok
dobrze wiedzieć.. nie będę bluszczem.. :P trzeba się czymś zająć..
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 12:03   #192
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

TŻ chce do mnie wrócić.. :| stara się, dzwoni, pyta co u mnie słychać, chce się spotkać.. mówi, że chce coś zmienić żeby było lepiej..
ja już raz mu szanse dałam.. było super przez tydzień.. potem znowu to samo.. :|
nie wiem co mam mu powiedzieć..
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 18:28   #193
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: jestem nikim

I co słychać ? jak się sprawy miejwają ?
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 14:20   #194
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

pojechałam z byłym TŻtem i znajomymi na weekend w góry.. myślałam że będzie fajnie.. ale się myliłam był kolega z dziewczyną.. która wydaje mi się, że leci na mojego.. cały czas siadała koło niego.. dotykała go niby przypadkiem.. :| cały czas sie na to denerwowałam.. może i jest ładna i ma większy biust.. ale jest głupiutka i nie wiem czego on też na nią leci..
dlatego nie chcę się już z nim spotykać.. jak tylko on coś do mnie mówi to od razu się złoszczę.. :|
i dalej utrzymuje kontakt ze swoim kolegą.. jest miło jak na razie..
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 18:36   #195
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: jestem nikim

Uuu to musiał być niemiły widok

Trzymaj się mocno bądź twardzielem
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 09:17   #196
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

oj i znowu tu trafiam.. :|
trzy miesiące wakacji były takie piękne.. byłam za granicą, poznałam wspaniałego chłopaka.. spotykaliśmy się, nie myślałam o niczym innym tylko o nim. Żadnych problemów.. zauroczyłam się nim.. trzy miesiące wspaniałe.. ale czas się skończył i trzeba było wracać do Polski.. :|
kontakt się urwał bo chłopak nie jest z Polski.. :|
Wracając spotkałam się z ex i dałam mu mały upominek. Spotkaliśmy się jeszcze kilka razy, ale znowu miał mnie gdzieś i jeszcze bardziej się rozbestwił.. urwał się kontakt na tydzień. Nie miałam jego numeru telefonu. Spotykałam się z innym, chociaż to nie było to samo.. i nie chcę się już z nim spotykać ale nie wiem jak mu to powiedzieć.. :|
Po tygodniu odezwał się ex, zaczęliśmy smsować.. nie chciałam się z nim spotkać bo mnie za bardzo zranił.. Za dużo się bawi, pije i wyrabia inne rzeczy.. a w telefonie zauważyłam że smsuje z koleżanką z pracy.. powiedział że to nic ważnego i jest starsza i mam męża.. ale ma ją wpisaną zdrobniale a mnie nie.. :| jak to zobaczyłam wyszłam, on tylko powiedział że jestem chora..
on za przeproszeniem potrzebował mnie tylko do seksu.. :|
i znowu mam problem..
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj

Edytowane przez wtajemniczona
Czas edycji: 2008-11-03 o 09:21
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 10:35   #197
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem nikim

Ale jak to? Spotykacie się, chociaż nie jesteście razem? uprawiacie seks??

Nie wiesz jak mu to powiedzieć... Najlepiej zwyczajnie: "Doszłam do wniosku, że kontakt z toba mi nie służy, nie chcę go ciągnąć. Nie dzwoń, nie pisz, nie chcę cię widzieć."

Jeśli nie masz pomysłu jak, możesz wykorzystać ten cytat...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 10:53   #198
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

spotkaliśmy się tylko raz i wtedy to zauważyłam, dlatego znów wszystko wróciło.. wspomnienia i złość za to co mi zrobił.. chociaż wiem że powinnam go olać, mnie wciąż do niego ciągnie..
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 16:23   #199
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

dzisiaj chciałam do niego puścić sygnał.. ale miał wyłączony telefon.. może spotkał się z koleżanką z pracy.. :|
ja już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć..
po tylu latach spędzonych razem.. ciężko mi o nim nie myśleć.. i się nic nie odzywać..
wczoraj byłam w barze i słyszałam rozmowę kilku gości.. usłyszałam że kobiety pociąga patologia.. może ja cały czas do niego lgnę.. :| więcej już ich nie słuchałam.. :|
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 17:33   #200
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem nikim

Łatwiej Ci będzie, jak się naprawdę odseparujesz od niego, na początku na pewno bardzo ciężko, ale z czasem lepiej. Niestety nie mam innej rady dla Ciebie, to chyba jedyne co możesz zrobić. Sama widzisz, że wszystko wraca, kiedy się z nim kontaktujesz. Nie lepiej pozwolić sobie zapomnieć?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 18:58   #201
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

oj jest zbyt blisko mnie żebym mogła zapomnieć.. Codziennie go widuje i nie żeby specjalnie.. mijamy się wracając z pracy czy idąc do głupiego sklepu :|
Wtedy na prawdę ciężko mi o nim nie myśleć.. :|
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:17   #202
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

wciąż się z nim spotykam i kłócę.. jeden dzień jest fajnie, potem kłótnia i tydzień rozłąki..
Już nie mam siły.. zawsze ja pierwsza wyciągam rękę.. wiem że się nie szanuję..
Wiem że już nie będziemy razem bo jest bardzo źle, ale gdy go nie ma obok ja strasznie za nim tęsknię.. i nie wiem co mam już zrobić.. bo gdy tylko się zobaczymy jest cudownie.. wspólna noc.. a potem powrót do rzeczywistości i jego kolegów. Teraz to się całkiem inaczej zachowuje.. jest całkiem inny i to mi się nie podoba.. a wiem że go nie zmienię.. a z nim tak nie dam rady po staremu..
jestem strasznie głupia.. ale nie poradzę, że tylko go kocham
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:43   #203
monii24
Przyczajenie
 
Avatar monii24
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: jestem nikim

Witaj, jestem tu nowa. Zobaczyłam Twój wątek. Nie przeczytałam wszystkiego ale chcę powiedzieć, że nie masz innego wyjścia tylko go zostawić. Nie utrzymywać kontaktu i zapomnieć. To jest cholernie trudne, ale masz tylko jedno życie i nie marnuj go na trwanie w takim związku. Ja byłam z chłopakiem 4 lata. Na początku było cudownie, a potem on zaczął się zmieniać. Wszystko było ważne tylko nie ja. Widywaliśmy się raz na trzy tygodnie mieszkając w tym samym mieście. Jak robiłam mu wyrzuty z tego powodu, to zwalał na mnie, że co chwilę mam fochy itd. Rozstawaliśmy się i wracaliśmy do siebie, ale nic się nie zmieniało. Aż w końcu rozstaliśmy się na dobre. Cierpiałam niesamowicie, nie mogłam się podnieść, bardzo długo to trwało. Teraz wiem, że cudownie się stało. Od 1,5 roku jestem z Kimś i jest cudownie. Nigdy nie byłam taka szczęśliwa i marzę o tym, żeby tak już zostało. Będziesz cierpiała-to pewne i nieuniknione, ale na pewno kiedyś spotkasz kogoś, kto zrobi z Ciebie przeszczęśliwą kobietę i będzie doceniał To co ma. Tego Ci życzę! Całuję
monii24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 11:43   #204
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

to chciałabym mieć już za sobą to cierpienie.. bo to jest najgorsze..
chociaż wiem.. że i tak nikt się mną nie zainteresuje.. w mieście w którym ja mieszkam praktycznie każdy się zna.. i wszyscy wciąż myślą że jestem z tym chłopakiem.. więc.. taki mój los..
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 23:35   #205
parabolka
Raczkowanie
 
Avatar parabolka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 106
Dot.: jestem nikim

przestan sie wreszcie nad sobą użalać!! (iem, że to brzmi ostro ale chcę ci pomóc nie obrazić) otwórz oczy i zaczni żyć, wiesz to nie jest tak, że ten twój były tż jest złym człowiekiem, w pewnym sensie to ty jesteś za to odpowiedzialna bo mu na to pozwalasz!! jeśli go nadal kochasz możesz dac mu szanse (czemu nie?) ale postaw warunki i się ich trzymaj(nie zmieniaj ciagle zdania, nie pokazuj, że jesteś zazdrosna (bo pewnie ta koleżanka z pracy to nic takiego, a robiąc mu fochy z tego powodu tylko się ośmieszasz) powiedz, że ci zależy, ale masz do siebie szacunek i jak on zmieni podejście do ciebie to mozecie spróbowac (powiedz ze ty tez się bedziesz starac) nie okazuj zazdrości, nie zmieniaj ciągle zdania, nie kłoć się z nim o byle co to nie pomaga, lepiej spokojnie coś powiedzieć, nie wzbudzaj u niego poczucia winy bo to niszczy związek. i w chwili gdy uświadomisz sobie, że mozesz bez niego żyć, będziesz mogła stworzyc (z niem być może) związek beż bycia zaborczą.
byc moze on przesadzał, ale czy nie jest czasem tak, że bolało cię to ze on jest z kolegami bo ty nie miałaś nikogo oprócz niego a on potrafił bez wyrzutów spedzać czas z kimś innym??

życzę ci powodzenia, i wierze, że wasz związek nie jest jeszcze spisany na straty, doceń siebie!!!

mowię to ja z prawie piecioletni doświadczeniem w związku;D

Edytowane przez parabolka
Czas edycji: 2008-12-11 o 23:53
parabolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 14:11   #206
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

takie ostre słowa chyba lepiej docierają do mnie..
dobrze napisałaś.. wiem że to w większości moja wina.. przez tą zazdrość.. ale po prostu ja mam niską samoocenę, dlatego tak zaczęłam go traktować..
Chcę sie starać, być dobra, nie być zazdrosna.. ale ciężko mi to idzie.. tym bardziej że jest uparta jak OSIOŁ.. dzięki
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 23:37   #207
parabolka
Raczkowanie
 
Avatar parabolka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 106
Dot.: jestem nikim

czasami trzeba dostać kopa od życia, żey zrozumieć...

wiesz szkoda mi tylko waszego związku - i potrafię sobie wyobrazic jak to jest bo sama myśl, że miałabym rozstać się z moim TŻ straaasznie boli, choć wiem jedno nie zniosłabym gdyby miał być ze mną tylko z listości, ze względu na te wspólne lata, nie chciałabym zeby się męczył, było by to dla mnie upokazające. nie wiem jaki był /jest twoj TŻ, ale może przeanalizuj sobie wasz związek, czy wiecej było tych dobrych chwil, czy może wiecej było tych w których on wcale cię nie szanował?? bo to nie jest tak, że facet z dnia na dzięn okazuje się tym złym, tak samo nie jest tak, że on nagle przestaje cię kochać, pomyśl jak było wcześniej może okaże się, że to już się skończyło bardzo dawno...

a jeśli nie to może problem jet świeży i da sie go rozwiązać idąc na kompromis i doceniając samą siebie

Edytowane przez parabolka
Czas edycji: 2008-12-12 o 23:39
parabolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:17   #208
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

teraz już wiem, że to koniec... nic nie mogło mnie bardziej zranić...
ubliżał mi przy kolegach i się przy tym dobrze bawił... ja przez niego nadużywam alkoholu a on "innych" używek... jesteśmy zdrowo porąbani... ale przynajmniej wiem że to KONIEC
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 11:05   #209
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: jestem nikim

Wtajemniczona dopiero teraz trafiłam na ten wątek. Zaczęłaś pisać prawie rok temu. Dziewczyno, przez ten czas on się nic nie zmienił, no chyba że na gorsze. Nie dociera to do ciebie? Na co ty liczysz? Marnujesz tylko najlepsze lata swojego życia, czekając aż on łaskawie znajdzie czas dla ciebie w swoim napiętym grafiku spotkań z kolegami. Wiem, że trudno ci przekreślić tyle wspólnych lat ale chcesz tak cierpieć kolejne lata?
mehja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 11:02   #210
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: jestem nikim

no nie chce.. ale tak się z nim związałam, że teraz nie potrafię od tak zapomnieć o nim..
po ostatnim ekscesie przeprosił mnie.. ale i tak się kłócimy.. żeby nawet o byle głupstwo...
wciąż się kłócimy a potem wracamy do siebie i znowu kłócimy..
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.