Kurtki , zima , sieciówki - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-23, 22:12   #181
sleepingqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 11
Dot.: Bardzo ciepła kurtka na naszą zimę

Jak kurta musi być ciepła to w gre wchodzą głównie narciarskie Tam się kładzie nacisk głównie na praktyczność i ciepło Sama osobiście zazwyczaj szukam po jakichś sklepach które specializują się w odzieży sportowej.
A to nie prawda że kurtka zimowa narciarska nie może być ładna, po prostu trzeba poszukać

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-08-25 o 18:45
sleepingqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 09:25   #182
ina_nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 73
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

Dziewczyny, podnoszę temat, może coś się zmieniło na lepsze...a ja o tym nie wiem?
Przeszukałam masę sklepów sieciowych, oczywiście bez rezultatu, trafiłam na ten wątek i pomyślałam - eureka! polscy producenci, będę szukać!
No i znalazłam.
Tylko każdy jeden serwuje płaszcze od rozmiaru 36. Serio, tak mało jest drobnych kobiet, że nie warto dla nich szyć? Mam 159cm wzrostu, normalną budowę ciała, i znaleźć płaszcz w rozmiarze 34/xs to DOPIERO jest sztuka. Na tę chwilę mam jeden (!) typ w Penny Black, tylko cena bardzo wysoka, 1450zł. Wolałabym tak do 1000zł. No i ideałem dla mnie nie jest, owszem sprawia wrażenie ciepłego, 80% wełny, podszewka z wiskozy, długość płaszcza i rękawów ok, ale wyglądam w nim troszkę babciowato...no zależy z której strony się spojrzy.
Jestem zdesperowana bo marznę jak cholera, a do tej pory chodzę w jeansowej kurteczce. Może któraś z Was miała podobne doświadczenia i znalazła wreszcie coś sensownego?
ina_nova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 12:35   #183
cudna198
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 96
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

Może jakimś cudem zmuszę mamę, żeby mi uszyła wełniany płaszcz, bo NIGDZIE nie mogę znaleźć tego, co chcę...
cudna198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 23:19   #184
oaleksandra
Raczkowanie
 
Avatar oaleksandra
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 43
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

W sieciówkach licho z ciepłymi płaszczami. Lepiej przejść się po second handach. W tamtym roku kupiłam klasyczny płaszcz za 50 zł, a skład ma całkiem niezły 70% wełny, 30 poliester.
oaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 06:39   #185
JulaBura
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 82
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

To prawda. Czasem można upolować coś extra, ale to trzeba lubić... a ja nie koniecznie z takich "aktywnych". Na zimę szukałam dużo fajnej kurtki i w sieciówkach nic nie mogłam znaleźć, w końcu pokusiłam się o internet i zamówiłam w xxx, bardzo fajna, taka dłuższą, ciepłą i okazało się, że pasuje idealnie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-21 o 11:43 Powód: Reklama.
JulaBura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 14:13   #186
jukatka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 10
Dot.: Bardzo ciepła kurtka na naszą zimę

Niestety teraz w sklepach jest jakaś paranoja... cieniutki materiał, ja nie wiem jak dziewczyny w tym wytrzymują w mrozy. Szukałam długo dobrej kurtki na zimę, dopiero trochę w ciemno zamówiłam w internecie na mojezakupy.net i całe szczęści przyszła ciepła, bo już traciłam nadzieję.
jukatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 14:43   #187
molo123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7
Dot.: Bardzo ciepła kurtka na naszą zimę

- 30 stopni na przystanku? Gdzie Ty mieszkasz? Przecież to jest bliskie rekordom temperaturowym w Polsce!
molo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-21, 17:38   #188
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

Dobrze, że jest wątek o płaszczach, bo chciałam ponarzekać
Szukam klasycznego, taliowanego płaszcza z mieszanki z wełną, który nie będzie w stylu jestem bezdomna, donaszam rzeczy po otyłej siostrze ani też nie będzie miał kroju płaszcza kąpielowego z wiązanym paskiem. O długości przed kolano.

Płaszcze polskich marek o których była mowa na pierwszej stronie wątku typu Jass, Dziekanski pewnie i są dobrej jakości, ale estetycznie zupełnie mi nie odpowiadają, są zbyt oficjalne, a ja szukam czegoś co będzie pasować zarówno do materiałowych spodni jak i luźnej dzianinowej sukienki lub butów typu "miejskie śniegowce".

W sieciówkach zaś same oversizy, a jak już krój pasuje, to materiał polyester, a ja chcę coś, co ponoszę ze trzy lata. Niestety wszystkie klasyczne, taliowane płaszcze z wełną są krótkie tylko na modelkach, a u mnie przy 163 wzrostu zakrywają mi kolana, a ta długość kiepsko na mnie wygląda.
Ostatnio specjalnie wybrałam się na ponad 250 km wyprawę do dużej galerii, żeby się obkupić na zimę i akurat pasującego płaszcza nie znalazłam. Zamówiłam w necie, ale rozmiar S jest i tak na mnie za duży (albo taki był zamiar projektanta?). A ile można zamawiać płaszczy, które tanie nie są i je potem odsyłać? Zwłaszcza, że coraz zimniej się robi.



Zeszłą zimę z tego samego powodu przechodziłam w puchowej kurtce, ale teraz nie odpuszczę

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-10-21 o 18:44
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 10:41   #189
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

Też szukam wełnianego płaszcza na zimę Tylko,że ja chcę jeszcze, żeby był w kolorze szafirowym Najlepiej zapinany pod szyję, z kapturem, ciepły. Ktoś doradzi gdzie szukać, bo ja nie mam pomysłu? Rozmiar 36/38. Długość do kolan najlepiej lub delikatnie za kolano. Sprawdzałam w Jass, wklepałam,że chodzi mi o kolor szafirowy i wyskoczył jakiś niebieski, jedna sztuka, który z kolorem szafirowym w moim mniemaniu nie ma absolutnie nic wspólnego. Ratunku

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-10-23 o 10:47
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 13:01   #190
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Też szukam wełnianego płaszcza na zimę Tylko,że ja chcę jeszcze, żeby był w kolorze szafirowym Najlepiej zapinany pod szyję, z kapturem, ciepły. Ktoś doradzi gdzie szukać, bo ja nie mam pomysłu? Rozmiar 36/38. Długość do kolan najlepiej lub delikatnie za kolano. Sprawdzałam w Jass, wklepałam,że chodzi mi o kolor szafirowy i wyskoczył jakiś niebieski, jedna sztuka, który z kolorem szafirowym w moim mniemaniu nie ma absolutnie nic wspólnego. Ratunku
Ciężko będzie, bo już samo wymaganie, że ma mieć kaptur bardzo zawęża obszar poszukiwań, bo płaszcze rzadko miewają kaptury. Kolor też bardzo nietypowy, bo większość płaszczy jest w klasycznych, bezpiecznych kolorach.
Jak wklepałam z ciekawości na zalando niebieskie płaszcze, to ledwo dwa wyskoczyły w tym kolorze. Ten KLIK to by się jeszcze łapał pod ciepły płaszcz, bo ma 60% wełny, ale ten kołnierzyk to ciepłym go nie czyni. Ale ten KLIK to wygląda na duży sweter, nie mam pojęcia, czemu wg Zalando on się zalicza do kategorii klasycznych płaszczy.
Ale pewnie je już sama znalazłaś.

Więc ja bym po prostu odpuściła któreś z wymagań, albo zamówiła u krawcowej.
Sama zrobiłam to pierwsze i zrezygnowałam z wymagania, że ma być do 200 euro. Poczynię cięcia w budżecie kosmetycznym na następny miesiąc i wyjdzie na zero Zamówiłam takie coś KLIK i czekam teraz, aż przyjdzie.
A odsyłam właśnie taki płaszczyk KLIK, który wisi na mnie jakby był po dużej siostrze. Ta moda na bezkształtne dywany zaczyna mnie wkurzać.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-10-23 o 13:09
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 05:33   #191
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ciężko będzie, bo już samo wymaganie, że ma mieć kaptur bardzo zawęża obszar poszukiwań, bo płaszcze rzadko miewają kaptury. Kolor też bardzo nietypowy, bo większość płaszczy jest w klasycznych, bezpiecznych kolorach.
Jak wklepałam z ciekawości na zalando niebieskie płaszcze, to ledwo dwa wyskoczyły w tym kolorze. Ten KLIK to by się jeszcze łapał pod ciepły płaszcz, bo ma 60% wełny, ale ten kołnierzyk to ciepłym go nie czyni. Ale ten KLIK to wygląda na duży sweter, nie mam pojęcia, czemu wg Zalando on się zalicza do kategorii klasycznych płaszczy.
Ale pewnie je już sama znalazłaś.

Więc ja bym po prostu odpuściła któreś z wymagań, albo zamówiła u krawcowej.
Sama zrobiłam to pierwsze i zrezygnowałam z wymagania, że ma być do 200 euro. Poczynię cięcia w budżecie kosmetycznym na następny miesiąc i wyjdzie na zero Zamówiłam takie coś KLIK i czekam teraz, aż przyjdzie.
A odsyłam właśnie taki płaszczyk KLIK, który wisi na mnie jakby był po dużej siostrze. Ta moda na bezkształtne dywany zaczyna mnie wkurzać.
Z tym kapturem to niekoniecznie, fajnie,jakby był, ale jak nie będzie to też ok. Widziałam właśnie te płaszcze no i ten pierwszy byłby całkiem całkiem, ale właśnie ten kołnierz, gdyby on się zapinał pod szyję, to by jeszcze było...
Uwielbiam szafirowy, choć pewnie skończy się tak,że niczego w tym kolorze nie znajdę ( zwlekam już z kupnem płaszcza dwa lata przez to, chodzę w parkach, a wiadomo to nie jest zbyt eleganckie) i będę musiała kupić jakiś szary albo czarny, chociaż pewnie i z takimi kolorami poszukiwania łatwe nie będą. Przeszłam się po stacjonarnych butikach, to 90proc płaszczy jest szyte na dojrzałe panie/w średnim wieku. Jedna ekspedientka spojrzała na mnie i mówi "a to nie dla mamy? po co pani taki płaszcz?". W ogóle świetne pytanie -po co może być płaszcz- chyba nie po to, by mole miały posiłek...

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-10-24 o 05:36
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 10:08   #192
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Z tym kapturem to niekoniecznie, fajnie,jakby był, ale jak nie będzie to też ok. Widziałam właśnie te płaszcze no i ten pierwszy byłby całkiem całkiem, ale właśnie ten kołnierz, gdyby on się zapinał pod szyję, to by jeszcze było...
Uwielbiam szafirowy, choć pewnie skończy się tak,że niczego w tym kolorze nie znajdę ( zwlekam już z kupnem płaszcza dwa lata przez to, chodzę w parkach, a wiadomo to nie jest zbyt eleganckie) i będę musiała kupić jakiś szary albo czarny, chociaż pewnie i z takimi kolorami poszukiwania łatwe nie będą. Przeszłam się po stacjonarnych butikach, to 90proc płaszczy jest szyte na dojrzałe panie/w średnim wieku. Jedna ekspedientka spojrzała na mnie i mówi "a to nie dla mamy? po co pani taki płaszcz?". W ogóle świetne pytanie -po co może być płaszcz- chyba nie po to, by mole miały posiłek...
Taki nietypowy kolor częściej mają marki tanie typu atmosphere. Na amazonie można znaleźć np coś takiego KLIK albo takiego KLIK. Chińskie fabryki wszystko uszyją, tylko z jakością tych wyrobów to już raczej poniżej średniej i zamiast ściągać z Chin można się przejść na lokalny bazar. Przypuszczam, że szukasz czegoś lepszej jakości.

Mnie się też nie podobają te płaszcze polskich butików i polskich marek wspominanych stronę wcześniej. One są rzeczywiście na starsze babki. Gdzieś tak po 50 minimum. Te kroje, kolory - pod to pasują tylko kozaki na obcasie, garsonka, cienkie rajstopki i elegancka torebka mieszcząca portfel, puder i pomadkę.

Druga rzecz, która mi się nie podoba, to to, że sklepy nazywają płaszczami także "puchowe" i pikowane kurtki i tak szukając w internecie trzeba przewijać pierdyliard stron, gdzie połowa to nie są żadne płaszcze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 20:53   #193
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Bardzo ciepła kurtka na naszą zimę

Coś chyba drgnęło w małych móżdżkach projektantów odzieżowych, a może któryś zmarzł, bo wysiadło ogrzewanie w limuzynie? W każdym razie widziałam w kilku sklepach parę długich i wyglądających na ciepłe kurtek. W Orsayu i Carry na pewno, tam były nawet niezłe z wyglądu, ale też w innych sklepach widziałam dłuższe kurtki.

Molo123, daj spokój. to, że w zeszłym roku nie było praktycznie zimy nie znaczy, że temperatura nie spada u nas do -30. Może nie co dzień i nie przez bite 3 miesiące, ale się zdarza. Jak ktoś wychodzi z domu, zjeżdża ogrzewaną windą do parkingu podziemnego i jedzie do podobnego parkingu w swoim miejscu pracy to może sobie cały rok chodzić w sandałach. Skazani na komunikację miejską szukają sposobów na przetrwanie

Sleepingqueen, narciarskie są krótkie, w sam raz dla ludzi, którzy np biegają do pracy albo jeżdżą na nartach. Gdyby ktoś je przedłużył do kolan to nie nadawałyby się na narty, ale za to do przytupywania na przystanku byłyby w sam raz.
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 22:40   #194
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

Memu chłopu udało się zakupić płaszcz 55% wełny za 160 zł. Czy ciepły jeszcze nie wiadomo. Ja tam chodzę w moim poliesterowym watonie.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 05:27   #195
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Taki nietypowy kolor częściej mają marki tanie typu atmosphere. Na amazonie można znaleźć np coś takiego KLIK albo takiego KLIK. Chińskie fabryki wszystko uszyją, tylko z jakością tych wyrobów to już raczej poniżej średniej i zamiast ściągać z Chin można się przejść na lokalny bazar. Przypuszczam, że szukasz czegoś lepszej jakości.

Mnie się też nie podobają te płaszcze polskich butików i polskich marek wspominanych stronę wcześniej. One są rzeczywiście na starsze babki. Gdzieś tak po 50 minimum. Te kroje, kolory - pod to pasują tylko kozaki na obcasie, garsonka, cienkie rajstopki i elegancka torebka mieszcząca portfel, puder i pomadkę.

Druga rzecz, która mi się nie podoba, to to, że sklepy nazywają płaszczami także "puchowe" i pikowane kurtki i tak szukając w internecie trzeba przewijać pierdyliard stron, gdzie połowa to nie są żadne płaszcze.
Szukam właśnie czegoś takiego w kroju jak ten pierwszy płaszcz, który podałaś w ostatnim poście. Tylko tu rzeczywiście boję się tak zamawiać. Szukam czegoś ciepłego, możliwie lepszej jakości. Ten byłby idealny pod względem szycia dla mnie, pewnie gdyby to była jakaś polska strona, pokusiłabym się o zamówienie za taką cenę.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 10:25   #196
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

Hej dziewczyny! A może którejś z Was gdzieś wpadł w oko czerwony płaszcz? Najlepiej w intensywnej strażackiej czerwieni, ale nie będę wybrzydzać. Najważniejsze wymagania to: niezbyt oversize oraz dobra jakość za przystępną cenę
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 10:32   #197
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! A może którejś z Was gdzieś wpadł w oko czerwony płaszcz? Najlepiej w intensywnej strażackiej czerwieni, ale nie będę wybrzydzać. Najważniejsze wymagania to: niezbyt oversize oraz dobra jakość za przystępną cenę
To jeszcze musisz sprecyzować co znaczy dobra jakość (jaki materiał, minimum ile %) oraz przystępna cena. Dla kogoś 400 zł za płaszcz to przesada, dla innego "drogo" zaczyna się powyżej 1000.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 11:16   #198
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To jeszcze musisz sprecyzować co znaczy dobra jakość (jaki materiał, minimum ile %) oraz przystępna cena. Dla kogoś 400 zł za płaszcz to przesada, dla innego "drogo" zaczyna się powyżej 1000.
ok..znalazłam ciekawy czerwony płaszcz za 600 zł i tyle byłabym skłonna wydać ale 50% wełny i 50% poliester to chyba kiepsko?
idealnie by było, żeby naturalnych materiałów było koło 80%
W zarze jest obecnie bordowy płaszcz za 399zł i to jest przystępna cena za 80% wełny, ale w takim podobnym męskim kroju już mam i wolałabym coś innego. Powiedzmy coś do ok 700zł
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 21:06   #199
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Bardzo ciepła kurtka na naszą zimę

ja polecam carry i vero mode
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-25, 21:58   #200
oaleksandra
Raczkowanie
 
Avatar oaleksandra
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 43
Dot.: Bardzo ciepła kurtka na naszą zimę

W tamtym roku właśnie kupiłam kurtkę w Carry i nie jest zła, średnio ciepła, jak mam być szczera. Teraz bardziej skłaniałabym się do GAP jeśli chodzi o sieciówki.
oaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 11:03   #201
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
ok..znalazłam ciekawy czerwony płaszcz za 600 zł i tyle byłabym skłonna wydać ale 50% wełny i 50% poliester to chyba kiepsko?
idealnie by było, żeby naturalnych materiałów było koło 80%
W zarze jest obecnie bordowy płaszcz za 399zł i to jest przystępna cena za 80% wełny, ale w takim podobnym męskim kroju już mam i wolałabym coś innego. Powiedzmy coś do ok 700zł
Lepsza jakość i "ciepłość" płaszcza jest gdzieś tak od 60% wełny w składzie.
Benetton za 480 zł, 60% wełny KLIK. Jaskrawych czerwieni coś w tym sezonie nie ma, same przygaszone odcienie.

Mój płaszcz wczoraj przyszedł i jest idealny jeśli chodzi o dopasowanie. Jest bardzo lekki, więc jestem ciekawa, czy będzie dostatecznie ciepły. Chociaż ja zimą najbardziej cierpię z powodu przemarzniętych stóp i tutaj ciężko mi znaleźć buty, w których miałabym ciepłe stopy dłużej niż pół godziny. Pod płaszcz zawsze mogę założyć odzież termiczną czy sweter, a na stopach na dłuższą metę nie sprawdza się nic.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 17:38   #202
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: Ciepły płaszcz na zimę.

Udało mi się znaleźć fajny płaszczyk dobry jakościowo (mam nadzieję). Skład 70% wełny. Służbowo jestem w Poznaniu i zaszłam do butiku Talia. Może nie wszystkie płaszczyki zachęcają ale mój za ta cenę (380 zł) wygląda lux. Do tego jest ocieplony.
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 18:04   #203
malakuropatwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 67
Gdzie znajdę rozkloszowany płaszczyk?

Hej od dłuższego czasu szukam rozkloszowanego płaszczyka, najlepiej takiego z koła W sieciówkach raczej nie widziałam, szukałam na allegro ale jeśli już coś znalazłam to bardziej na wiosnę bądź sprzedawca nie ma zbyt dobrych opinii... Może wiecie gdzie mogę znaleźć taki płaszczyk?
malakuropatwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 22:21   #204
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Bardzo ciepła kurtka na naszą zimę

Ja w zeszłym roku kupiłam kurtkę Mexx w Peek & Cloppenburg i jestem bardzo zadowolona. Jest nie tylko ładna ale bardzo ciepła (wewnątrz wypełniona puchem kaczym)
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 10:59   #205
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Bardzo ciepła kurtka na naszą zimę

Cytat:
Napisane przez misieeek303 Pokaż wiadomość
My kupujemy kurtki zimowe online. Najczęściej na xxxbo są tam znane marki w niskich cenach. Znajdziecie coś dla siebie
Weszłam na tę stronę i ceny bardzo obniżone, ale nie ma żadnych opisów i podanych wymiarów, zdjęcie tylko jedno. Rozmiary wszystkiego są od xxs. Mało to zachęca do kupna.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-11-01 o 11:47
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 11:21   #206
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Bardzo ciepła kurtka na naszą zimę

Cytat:
Napisane przez ja i moj kot Pokaż wiadomość
Weszłam na tę stronę i ceny bardzo obniżone, ale nie ma żadnych opisów i podanych wymiarów, zdjęcie tylko jedno. Rozmiary wszystkiego są od xxs. Mało to zachęca do kupna.
Daj spokój. Przecież to jakaś nieudolna reklama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 11:39   #207
Sawanl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 103
Dot.: Bardzo ciepła kurtka na naszą zimę

Warto jest kupic sobie kurtkę z prawdziwym puchem . Nie polecam tych czysto poliestrowych ponieważ nie są takie ciepłe. Pod spodem nałóż na siebie sweter ze 100% wełny i zobaczysz,ze od razu praktycznie poczujesz róznicę i że będzie CI o wiele, wiele cieplej. Jeśli ma się tendencję do marźnięcia to warto jest również zainwestować w bieliznę termoaktywną:
http://sklepgwinner.pl/blog/jak-dobr...-termoaktywna/
Sawanl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 18:00   #208
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Bardzo ciepła kurtka na naszą zimę

najlepiej kupic puch> pióra czyli wiecej puchu mniej piór.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 09:26   #209
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Bardzo ciepła kurtka na naszą zimę

Mam w tej chwili dwie puchowe kurtki. Tą, którą pokazywałam, Karrimor i jeszcze jedną, tzw puchowy sweter. Dopóki jest mróz, są ciepłe, ale jak temperatura jest powyżej zera i jest wilgotno, zaczynam w nich marznąć. Kurtki porządnie zaimpregnowane z dobrą podszewką, przez którą nie wyłazi pierze kosztują niestety fortunę, jak ktoś nie wybiera się na Matterhorn to raczej nie da dwóch tysięcy za kurtkę.

Swoją starą kurtkę zawiozłam do krawcowej, wszyła mi dwie dodatkowe warstwy wełnianej ociepliny, czyli w sumie kurtka jest ocieplona trzema warstwami i jest teraz równie ciepła jak ta puchowa. Kosztowało mnie to 60 złotych, kurtka ma chyba ze 20 lat, ale jest porządna, polska i ma na tyle dobry materiał wierzchni, że nie wytarły mi się nawet rękawy. Te, które są dzisiaj w sprzedaży po roku nadają się na szmaty, więc renowacje nie mają sensu.

Podsumowując, nie ma sensu wydawać grubych pieniędzy na sieciówkowe kurtki uszyte byle jak i z byle czego, tylko dlatego, że są puchowe. Ja swoją kupiłam za 400 złotych i jestem zadowolona, gdybym zapłaciła za nią tysiąc, miałabym obiekcje.
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 12:25   #210
konka221
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 23
Dot.: Ciepły sweter- gdzie?

Też lubię cieplutkie sweterki, ale kurcze czasami można trafić na takie które gryzą!!! Ile płynu bym nie dała podczas prania, seter i tak gryzie. Mam jeden który uwielbiam i który dużo już ze mną przeszedł Kupiłam go przez internet trochę na ryzyko ale trafiłam w 10!
konka221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-20 01:10:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.