Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-06, 10:42   #181
paulinkaa=]
Przyczajenie
 
Avatar paulinkaa=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Cięcie włosów kręconych

czy ja wiem czy sa loki nudne?
moim zdaniem.. przyznam ze na poczatku nie dawalam sobie z nimi rady..
moze dlatego ze nie wiedzilam, nie bylam zdecydowana jaka fryzura dla wlosow kreconych pasuje..
ale teraz mam.. i ... wszyscy ze tak powiem zazdroszcza mi tych wlosow.. qmpele ode mnie z klasy probuja sobie robic wlosy krecone... ale im to nie wychodzi
jedna sobie prostowala.. a naturalne ma krecone.. i tez juz nie prostuje.. bbo w sumie szkoda wlosow.. ja tez jakis czas prostowalam ale juz tego nie robi bo mi sie podobaja moje wlosy niektore mi radza zrobic sobie dready.. ale to juz inna bajka
pozdrawiam
paulinkaa=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 11:27   #182
Atena88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Unhappy Dot.: Cięcie włosów kręconych

Straszny jest nasz los... ale mam pytanie: mnóstwo pesymistycznych, marudzących postów, a co na to fryzjer? w koncu na górze jest napis "pytania do fryzjerki" czemu nikt ze sprecjalistów nam nie odpowiada? :,(
Atena88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 12:35   #183
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: Cięcie włosów kręconych

ja mam krecone wlos zapuszczalam pare lat i niedawno wybralam sie do fryzjera a on mi doradzil bym je w koncu podciela i wycieniowala na gorze zeby sie bardziej krecily na poczatku bylam w szkoku bo troche staracily na dlugosci ale teraz pieknie sie kreca mam nadzieje ze szybko odrosna fryzjer zalecil reguralne cieniowanie na gorze glowy zeby nie byly "za ciezkie"
roxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 14:04   #184
Ewelunia:)
Przyczajenie
 
Avatar Ewelunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
GG do Ewelunia:)
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Heej! też mam problemy z włosami. Moje włosy są kręcone, ale nie od samej głowy. Są bardzo gęste i puszyste (szopowate) ale po umyciu ładnie się kręcą. Chciałabym żeby nie były takie szopowate. Pare razy podcinałam włosy u fryzjera, ale było jeszcze gorzej teraz mam włosy do poniżej łopatek i chciałabym utrzymać taką długość (tylko troche pocieniować) Proszę o radę co do cięcia.
Ewelunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 09:36   #185
paulinkaa=]
Przyczajenie
 
Avatar paulinkaa=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Cięcie włosów kręconych

heh.. ja wlasnie w tym tygodniu bede sie podcinac.. tzn przydaloby sie
jak zwykle bede cieniowac przod i mysle zeby go sobie bardziej scieniowac
takie pazurki bo fryzura bedzie bardziej ciekawsza
a z dlugosci raczej nic nie bede podcinac.. zawsze jak chce troszeczke podciac.. to mi podcinaja polowe z dlug. ;]
a wlasnie... co myslicie o grzywce takiej na boku?
paulinkaa=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 22:03   #186
LadyCheer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

ja mam kreecone wlosy nieiwem co z nimi zrobic ..zobaczcie www.ladycheer.fotka.pl !! i pomozcie!!
LadyCheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 12:56   #187
Fuski133
Przyczajenie
 
Avatar Fuski133
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Cięcie włosów kręconych

POMÓŻCIE!!! Mam dziwne włosy, strasznie gęste i niby to loki,fale niby troche proste...nie da sie okreslic lecz wszyscy mówią ze loki... Kiedy ułoże je w loki jest OK...ale mam straszna szope!!! Mowie mamie ze nie nawidze moich włosow a wszyscy powtarzaja ze mam piekne bo geste! Nie wiecie co ja bym dała zeby mieć długie proste wlosy!! Zeby wyprostować taką ilosc wlosow jakie ja mam potrzeba godziny!!! Pomozcie!!
Fuski133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 13:00   #188
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez Fuski133 Pokaż wiadomość
POMÓŻCIE!!! Mam dziwne włosy, strasznie gęste i niby to loki,fale niby troche proste...nie da sie okreslic lecz wszyscy mówią ze loki... Kiedy ułoże je w loki jest OK...ale mam straszna szope!!! Mowie mamie ze nie nawidze moich włosow a wszyscy powtarzaja ze mam piekne bo geste! Nie wiecie co ja bym dała zeby mieć długie proste wlosy!! Zeby wyprostować taką ilosc wlosow jakie ja mam potrzeba godziny!!! Pomozcie!!
Polecam Loreal Hot Liss-kren prostujący i duza okrągła ceramiczna szczotka.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 15:59   #189
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez Fuski133 Pokaż wiadomość
POMÓŻCIE!!! Mam dziwne włosy, strasznie gęste i niby to loki,fale niby troche proste...nie da sie okreslic lecz wszyscy mówią ze loki... Kiedy ułoże je w loki jest OK...ale mam straszna szope!!! Mowie mamie ze nie nawidze moich włosow a wszyscy powtarzaja ze mam piekne bo geste! Nie wiecie co ja bym dała zeby mieć długie proste wlosy!! Zeby wyprostować taką ilosc wlosow jakie ja mam potrzeba godziny!!! Pomozcie!!
Nie prostuj ich, bo szopa będzie jeszcze większa,a włosy się zniszczą. Często jest tak,że nie doceniamy tego, co mamy i chcemy czegoś kompletnie innego. Moje koleżanki o modnych obecnie prostych jak drut włosach marzą o falach lub lokach, ja zaś miałam juz nawet iść na prostowanie chemiczne. Na szczęście odwidziało mi się, bo gęste, falowane lub kręcone włosy to niewątpliwy atut kobiecej urody
Jeśli już jednak miałabym polecić coś do prostowania, to na pewno Hot Liss.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 17:07   #190
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Ja sie własnie zastanawiam czy by moich lekko<!> nie pocieniowac ale jednak sie troche boje!
Nie chciałabym zmieniac długości bo jestem z niej zadowolona.


Cieniowac czy takie sa ok?!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.JPG (33,0 KB, 402 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy2.JPG (11,9 KB, 492 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy3.JPG (20,3 KB, 552 załadowań)
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 18:57   #191
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Zależy czy chcesz zmian...ale ja bym nie cieniowała, ewentulanie podcięła końcówki z przodu, lub z przodu jakieś lekkie cieniowanie, ale tył jest dobry, loczki ładne, nie trzeba nic zmieniać
Pożniej tylko będzie problem z układaniem....
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 08:52   #192
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Dzięki

Ale jeszcze sie waham...
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 09:22   #193
rivi@
Raczkowanie
 
Avatar rivi@
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 70
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Też uważam, że jest dobrze. Jeśli masz po prostu ochotę na zmiany, najlepsze będą niewielkie.
rivi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 11:15   #194
darciak90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

witam ja nie mam zadnego pomysłu jak obciac moje wlosy bylam juz u wielu fryzjerek/ fryzjerow i nikt nie umie mnie obciac, teraz mam grzywke(znaczy od jakis 5 miesiecy) ale nie jestem zadowolona, bo wywija mi sie i musze ja specjalnie modelowac, zastanawialam sie czy nie obciac sie na krotko ( ale bardzo krotko) tylko nie wiem jak moje wlosy beda wtedy wygladaly... efff... dodam ze ja nigdy wlosow nie susze i rzadko uzywam odzywek. macie moze jakis pomysl na fryzure, badz macie krociotkie i krecone wlosy?? dzieki za odpowiedz
darciak90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 13:09   #195
xxxmartuskaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Cięcie włosów kręconych

tak jest ladnie)
xxxmartuskaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 20:59   #196
Atena88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Talking Dot.: Cięcie włosów kręconych

hej jak zcieniujesz lekko to nie da Ci to satysfakcji jaką powinna dać wizyta u fryzjera ja mialam włosy tej samej długości albo dłuzsze i gatunek bardzo podobny. Poszłąm do dobrej fryzjerki w krakowie(sama jestem z mazowsza) i ona "wystrzępiła" mi włosy... to jest podobne do cieniowania ale ma lepszy efekt skręcała mi kosmyk po kosmyku i na tak skręconych włosach przejechała pare razy golarką. od camych końców do góru tak że najkrótrze włosy mają jakieś 8 cm. potem natarła mi włosy jakimiś dwoma preparatami L'Oreal Professional takim ktpre mozna kupic tylko w salonach i wysuszyła suszarką z dyfuzorem (najdłuzsze włosy siegają 3 cm za ramiona ale jak są ładnie poskręcane, do ramion. Sprobuj!!!jestem zadowolona!
Atena88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 22:39   #197
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Mialam tak scinane i rzeczywiscie wlosy bardziej sie kreca, ale czy ciecie takich poskrecanych kosmykow nie jest szkodliwe dla wlosow?
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 19:50   #198
paulinkaa=]
Przyczajenie
 
Avatar paulinkaa=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Cięcie włosów kręconych

masz ładne włosy
ja bym nic nie zmieniała..
w ostatecznosci bardziej bym sobie pocieniowala przod
bo ja mam scieniowany przód na wysokosci oczu.
i tak mi pasuje.
pozdrawiam
paulinkaa=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 12:17   #199
Atena88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
Mialam tak scinane i rzeczywiscie wlosy bardziej sie kreca, ale czy ciecie takich poskrecanych kosmykow nie jest szkodliwe dla wlosow?
rzeczywiście wyglądało to groźnie w trakcie cięcia ale nie sadze by miało to jakiś zgubny wpływ na włosy. Takie cięcie odsłania loki. Poza tym maxymalnie skraca włosy z wierzchu a to przciez one są najbardziej zniszczone i bez połysku...moja takie były
Atena88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 10:04   #200
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez Atena88 Pokaż wiadomość
rzeczywiście wyglądało to groźnie w trakcie cięcia ale nie sadze by miało to jakiś zgubny wpływ na włosy. Takie cięcie odsłania loki. Poza tym maxymalnie skraca włosy z wierzchu a to przciez one są najbardziej zniszczone i bez połysku...moja takie były
Moje tez takie sa, ale jak to mozliwe ze scina tylko te z wierzchu, przeciez jak je skreci to te warstwy sa wymieszane... nie znam sie zreszta... ale gdzies tu czytalam ze takie scinanie poskrecanych kosmykow moze miazdzyc i lamac wlosy, no chyba ze golarka jest bardziej precyzyjna, ja mialam scinane nozyczkami i mi to wygladalo na scinanie gdzie popadnie, nie wyglada to jednak tak zle bo zazyczylam sobie tylko lekkiego cieniowania.
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 11:28   #201
zzile
Przyczajenie
 
Avatar zzile
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6
Dot.: Cięcie włosów kręconych

To straszne, że w salonach fryzur kręcone włosy traktowane są tak po macoszemu. Przeżyłam już wiele marnych fryzjerek, z których każda "znała się na cięciu kręconych włosów". Każda wizyta kończyła się wielkim lamentem z mojej strony. Prostują włosy, ścinają na mokro, a potem nie są w stanie przewidzieć co będzie jak włosy wyschną. Była nawet taka jedna, która zdziwiła się, że włosy podniosły się tak bardzo do góry... marnie. Poszłam z długimi włosami, wróciłam z krótkim afro.

Jedyne co mogły mi zaproponować to cieniowanie od poziomu uszu w dół, a na plecach ostry romb. Nic innego nie potrafiły mi zaproponować.
Jeżeli ktoś zna jakiegoś dobrego fryzjera w Gdańsku (ew.Gdyni, Sopocie) to proszę napiszcie..

Nie chcę prostować swoich kędziorków mimo ciężkich przeżyć nie chcę się ich pozbywać...
zzile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 15:25   #202
honecka
Raczkowanie
 
Avatar honecka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Heej A mi się marzy fryzurka taką jaką ma Veronika Rossati (za błęy przepraszam, ale za bardzo nie wiem jak się pisze jej nazwisko), jak mam powiedzieć fryzjerowi, zeby zrobił mi coś takiego na głowie..? Jak cieniować, jakie warstwy itp.
Z góry dziękuję
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!

empire state of mind..
honecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 20:54   #203
Ruda z odrostami :(
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Cięcie włosów kręconych

hej;] ja dziś bylam u fryzjera..miałąm tylko podciąć końcówki,ale dałam namówić się na cieniowanie włosów.przedtem miałam wszystkie równo do łopatek teraz najdłuższe nie sa wiele krótsze, ale włosy jakos rzeczywićie nie wyglądają jak zawsze.... jak pudło używajac preparatów podkreślających skręt ułożyła mi śliczne loczki... i ja tam jestem z tej wizyty zadowolona
Ruda z odrostami :( jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 14:05   #204
xxdariaxx
Przyczajenie
 
Avatar xxdariaxx
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
--------------------------------------------------------------------------------

hej dziewczyny też mam kręcone włosy a raczej z tendencją do kręcenia się-z wierzchu się kręcą nie raz skracając się o połowe długości(zwłaszcza podczas dużej wilgoci) od spodu zaś falują się-wyglądając przy tych "z góry"jak "prawie proste" .sama nie wiem jakie do końca mam włosy,ale wiem jedno,że są naprawdę upierdliwe
puszą się niemiłosiernie...nie używając lakieru ani innych "wspomagaczy" mam siano gorsze niż w stajni
dosyć mam prostowania,bo gdziekolwiek bym nie wyszła nawet z kaskiem lakieru na głowie to i tak się pokręcą
dosyć mam włosów,którymi można zabić wszystko co znajdzie się w pobliżu tzn sztywnych i to tak,że można je złamać w pół jak patyk
najbardziej denerwują mnie jak sie mocno skręcają z przodu(ledwo sięgają za brodę a kiedy się skręcą aż strach myśleć;z tyłu sięgają przed łopatki a po bokach za ramiona tzn tak do połowy łopatki,do tego są ostro pocieniowane na całej długości).
nie chce ich raczej scinać...znacie jakieś sposoby na takie włosy?
Mam takie same wlosy...;/ Problem ze chciala bym miec jakas ciekawa, niecodzienna fryzurke..ale nigdzie nie moge znalezc takiej ktora by sie nadawala na moje wlosy. Moze ktos ma jakas propozycje. Prosze o pomoc
xxdariaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:38   #205
Fuski133
Przyczajenie
 
Avatar Fuski133
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Dzieki
Fuski133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:41   #206
Fuski133
Przyczajenie
 
Avatar Fuski133
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Nie prostuj ich, bo szopa będzie jeszcze większa,a włosy się zniszczą. Często jest tak,że nie doceniamy tego, co mamy i chcemy czegoś kompletnie innego. Moje koleżanki o modnych obecnie prostych jak drut włosach marzą o falach lub lokach, ja zaś miałam juz nawet iść na prostowanie chemiczne. Na szczęście odwidziało mi się, bo gęste, falowane lub kręcone włosy to niewątpliwy atut kobiecej urody
Jeśli już jednak miałabym polecić coś do prostowania, to na pewno Hot Liss.
Dzięki Ale ja naprawde wyglądam jak pudel i boje sie wyjsc z domu i zawsze wiaze w kucyk ale jak prostuje to nie jest zle
Fuski133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 08:57   #207
zzile
Przyczajenie
 
Avatar zzile
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Jeżeli lepiej czujesz się w prostych, to zawsze można sobie wyprostować. To nie jest dożywotnie zawsze będziesz mogła wrócić do kręconych, czyż nie?
Ja mam dośc podobnie - w mocno kręconych wyglądam fatalnie "jak pudel " , za to w prostych też mi źle, więc z dwojga złego wolę śliczną wypadkową lekkie fale.
zzile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 13:29   #208
Tiamat1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z Wenus
Wiadomości: 5
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Mam mocno falujące się włosy, nie loki. I chcę je skrócić, ale fryzjerka mi powiedziała, że jak skrócę to rozbuduje mi się za bardzo cała czupryna, bo mam trójkątną twarz i wysokie czoło... Powinnam się zdać na jej profesjonalizm ale chciałabym zobaczyć się w krótszej fruzurce. Śliczną fryzurkę miała Meg Ryan we ,,Francuskim pocałunku", ale nad nią czuwał cały sztab superstylistów. Powiedzcie: ZARYZYKOWAĆ?
Tiamat1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 13:54   #209
marzena58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2
GG do marzena58
Dot.: Cięcie włosów kręconych

ja też mam problem ,ponieważ wlosy mam do ramion oczywiście kręcone i na dodatek sztrasznie gęste, ale rzezc w tym że już są troszkę za długie bo kręci się tylko dół, a od nasady włosy są proste.Nie mam pojęcia co z nimi zrobić )
marzena58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 20:51   #210
zzile
Przyczajenie
 
Avatar zzile
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez marzena58 Pokaż wiadomość
ja też mam problem ,ponieważ wlosy mam do ramion oczywiście kręcone i na dodatek sztrasznie gęste, ale rzezc w tym że już są troszkę za długie bo kręci się tylko dół, a od nasady włosy są proste.Nie mam pojęcia co z nimi zrobić )
Też miała taki problem... trochę się bałam, ale fryzjerka zrobiła mi super "grzyweczkę" która ładnie faluje przy twarzy. Przy cięciu wyglądało tak, jakby robiła "pazurki". Robię przedziałek i kędziorki puszczam po obu stronach. Do tego tak cudnie pocieniowała mi włosy że w końcu COŚ się dzieje na mojej głowie
zzile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 20:36:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.