Jakimi samochodami jeździcie? Wasze auta- pierwsze i kolejne ;) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-19, 12:46   #181
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Prawie To masz typ 6N?
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:00   #182
laia
Raczkowanie
 
Avatar laia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
GG do laia
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Cytat:
Napisane przez yencia Pokaż wiadomość
Jak świat światem stoi dźwignia jest zawsze pod kolumną kierownicy lub w tych rejonach. Jak kupowałaś samochód trzeba było wypytać dokładnie poprzedniego właściciela. Ja tam wpakowałam się do samochodu i przyciskałam każdy guzik i pytałam do czego służy Skąd wiesz, że trzeba dolać oleju ?
Tak więc w końcu znalazłam ale dźwigienka głeboko schowana i nie od razu ją widać. Jako, że to mój pierwszy samochód nie orientuję się jeszcze super dokładnie co i gdzie się znajduje. Wolę czasem spytać - a nuż ktoś pomoże? A że wcześniej miałam do czynienia wyłącznie z Toyotą, na kursie, więc mam ograniczone doświadczenia z autkami (u nas w domu nigdy nie było samochodu), nie wiem co jest normą. Poprzedniego właściciela, czy raczej właścicielkę również pytałam na tyle dokładnie, że nadmiar informacji mnie przytłoczył i na pewno nie zapamiętałam wszystkiego. A poziom oleju sprawdziłam i stąd wiem

Edit: dopiero po chwili zrozumiałam pytanie Jak sprawdziłam poziom oleju skoro maska była zatrzaśnięta... Heh, sprawdziłam już po otwarciu, a o niskim poziomie oleju wiedziałam od poprzedniej właścicielki właśnie, więc byłam przygotowana na dolewanie
__________________
Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno nie pożądane, bo zwiewa czapkę

Edytowane przez laia
Czas edycji: 2009-10-19 o 14:13
laia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:32   #183
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Cytat:
Napisane przez krowa118 Pokaż wiadomość
Prawie To masz typ 6N?
gdybym wiedziała co to znaczy
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:00   #184
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

To jest takie oznaczenie polówek vw. Możesz sobie w wiki zobaczyć. Ja mam 9n
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:21   #185
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

bedę musiała sprawdzić
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 08:48   #186
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Ja jeżdżę peugotem 307. Już 3 lata
2.0 benzyna

dostałam od rodziców jak zdałam prawko
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 08:10   #187
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

moje pierwsze autko to Skoda Favorit, rocznik 93
mam autko od września, wymieniłam w nim już tłumik środkowy, bo niestety zardzewiał, ręczny nie trzymał i też zrobiłam, dzisiaj jadę kupić akumulator
wiadomo jak to w takim samochodzie zawsze może coś polecieć wcześniej jeździł nim TŻ dwa lata, a samochód był ogółem chyba 11 lat w Jego rodzinie, nie pamiętam dokładnie, więc miałam o tyle dobre źródło, że wiedziałam, że muszę wymienić to, to i to od razu. TŻ bardzo dużo pieniędzy wpakował w ten samochód (zdecydowanie przekroczył wartość samochodu), bo niestety co chwilę coś się psuło ..
postanowił sprzedać i przerzucił się na Mazdę, a mi tak było szkoda oddawać favoritki, że postanowiłam zostać jej następnym właścicielem
każdy inny sprzedający nie powie, że musisz jeszcze władować 500zł w ten samochód, żeby w miarę jeździł i zawsze może się okazać, że za jakiś czas padnie .. ja się cieszę, że mam autko z pewnego źródła

trzeba przyznać jednak, że Favoritka to samochód, który nigdy nie stanął jeszcze i nie zostawił na lodzie nikogo mimo tego, że coś tam było popsute, on dalej jechał jechał jechał ..
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 08:25   #188
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Mój pierwszy samochodzik to Fiat 126 p Super sobie powspominać te akcje z nim w szczególnie w zimę przejeździłam nim 2 latka i dużo przeżyłam niestety jego żywotność się już skończyła rok temu ależ mi smutno było jak go lawetowali na złom - jednak jakiś sentyment został. Teraz mam fordzika escorcika i jestem zadowolona bardzooo śmiga niczym błyskawica jak na swoje lata Przed zimą muszę o niego zadbać żeby mnie nie zawiódł w żadnej sytuacji.
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 13:48   #189
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Cytat:
Napisane przez krowa118 Pokaż wiadomość
To jest takie oznaczenie polówek vw. Możesz sobie w wiki zobaczyć. Ja mam 9n
ja mam 6N z 99 r silnik.1.0 ile wam palą wasze polówki? moja średnio 7l
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 15:23   #190
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Moja w trasie 5l w miescie 6,5
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 22:15   #191
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Po zdaniu prawka jeździłam i nadal jeżdżę saabem 93
A już wkrótce przesiadam się do golfa.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 22:27   #192
Nadeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 413
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Mój pierwszy i obecny samochód - Punto II rocznik 2004
Nadeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:11   #193
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

W końcu mogę się tu wpisać Po baardzo długich poszukiwaniach kupiłam swoje pierwsze auto Citroena C2
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:14   #194
vinga9669
Raczkowanie
 
Avatar vinga9669
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 222
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Dziewczyny, a jak się sprawują Wasze polóweczki? Przymierzam się do kupna auta i właśnie do polówki...
vinga9669 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:22   #195
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Swoją mam rok, nic się jeszcze nie zepsuło, teraz robiłam przegląd techniczny wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale to zalezy od kogo ją kupisz (jeżeli kupujesz używaną). Oprócz wymiany oleju i kolcków nie wydałam na nią ani złotówki. Jest ekonomiczna, wygodna, sprawdza się i o mieście i w dalszych trasach, bagażnik w brew pozorom nie jest mały. Jak dla mnie ideał, jakbym miałą kupić za pare lat auto tej klasy kupiłabym Polo. Jakby coś to pytaj Jaki model chcesz kupić? Benzyna czy diesel? Napisz co i jak
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:42   #196
vinga9669
Raczkowanie
 
Avatar vinga9669
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 222
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Cytat:
Napisane przez krowa118 Pokaż wiadomość
Swoją mam rok, nic się jeszcze nie zepsuło, teraz robiłam przegląd techniczny wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale to zalezy od kogo ją kupisz (jeżeli kupujesz używaną). Oprócz wymiany oleju i kolcków nie wydałam na nią ani złotówki. Jest ekonomiczna, wygodna, sprawdza się i o mieście i w dalszych trasach, bagażnik w brew pozorom nie jest mały. Jak dla mnie ideał, jakbym miałą kupić za pare lat auto tej klasy kupiłabym Polo. Jakby coś to pytaj Jaki model chcesz kupić? Benzyna czy diesel? Napisz co i jak
Dzięki za odpowiedź. Chce kupić polówkę 4 - 5 letnią, jeszcze nie zdecydowałam się czy benzyniaka czy na diesla... Czytałam gdzieś, że te z silnikem 1.2 na benzynę to mają małe przyśpieszenie i kiepsko sprawują się w trasie, z kolei diesel więcej kosztuje... Sama nie wiem W końcu więcej będę jeździć po mieście...
vinga9669 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 14:29   #197
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Ja mam Polo z grudnia 2002r wersia 5 drzwiowa. Jest to silnik 1.4 TDI (75KM) jak dla mnie ideał, ciągnie do 170km/h (więcej nie jechałam) z wyprzedzaniem nie mam żadnego problemu, fajnie przyspiesza nie jest takim mułem. Przy jego wadze to 75KM uważam jest akurat. Nie wiem jak się zachowuje mniejszy silnik, ale ja mniejszego nie chciałam. W wyposażeniu mam klimatyzacje, 4 poduszki powietrzne, el. przednie szybki i el. regulowane lusterka. Jak na pierwsze autko wydaje mi się całkiem niezłe. Spalanie już podowałąm wyżej, ale na początku palił więcej z tym że to chyba wina mojej jazdy. Jest dosyć głośny przez 3 cylindrowy silnik, wiem że to może denerwować. Hmmm no nie wiem co jeszcze ... tak jak mówiłam pisz jak coś.
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 18:15   #198
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

U mnie w rodzinie jest Polo z 2003 r. z silnikiem 1.2 i zdecydowanie nie polecam tego silniczka. Tzn. przy takiej wadze 1.4 to jest minimum jeśli już, 1.0 czy 1.2 są naprawdę za słabe na tą wagę.
Pozatym autko jest dość głośne tzn. tak specyficznie brzęczy/buczy nie wiem jak to nazwać, zwłaszcza przy ruszaniu.

Powiem tak, ale to są oczywiście moje subiektywne odczucia, ja się w nim czuję jak w pudełku, jest krótki, wysoki i generalnie w mojej tośce z 97 czuję się bardziej komfortowo jeśli chodzi o jazdę.

Decydując się na kupno sprawdź sobie stan zawieszenia, bo w naszym polo przy przebiegu ok. 150 tys. większa część zawieszenia jest właśnie do wymiany
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 18:47   #199
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

A no właśnie tak myślałam że 1.2 to troszkę mało. Głośny jest niestety. A Twoja tośka to jakie autko? Polo to typowy hatchback i koniec, wysoki wcale nie jest znam wyższe, ja np nie znoszę C3 to jest dopiero pudełko i jeszcze ten wystrój. Polo moim zdaniem jest takie hmmm jakby to ując klasyczne, w środku czarno szary platik wszystko takie proste, bez żadnej finezji ale ja to właśnie w nim lubię. Różne są gusta. Najlepiej sprawdzić kilka modeli tego typu auta bo nie wszystkim się podoba to samo. Ja jednak mimo wszystko cenie to auto za niezawodność i t się dla mnie liczyło najbardziej.
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 19:22   #200
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Cytat:
Napisane przez krowa118 Pokaż wiadomość
A no właśnie tak myślałam że 1.2 to troszkę mało. Głośny jest niestety. A Twoja tośka to jakie autko? Polo to typowy hatchback i koniec, wysoki wcale nie jest znam wyższe, ja np nie znoszę C3 to jest dopiero pudełko i jeszcze ten wystrój. Polo moim zdaniem jest takie hmmm jakby to ując klasyczne, w środku czarno szary platik wszystko takie proste, bez żadnej finezji ale ja to właśnie w nim lubię. Różne są gusta. Najlepiej sprawdzić kilka modeli tego typu auta bo nie wszystkim się podoba to samo. Ja jednak mimo wszystko cenie to auto za niezawodność i t się dla mnie liczyło najbardziej.
A Tośka to Toyota Corolla
Faktycznie środek w Polo jest bardzo klasyczny ale to akurat mi nie przeszkadza
Siedzi się w nim dość wysoko, może to potęguje moje wrażenie, że jest wysoki.
Co do niezawodności faktycznie nie zdarzyło się aby zawiódł gdzieś w trasie.
Jednak jak to bywa przy autach 5-6 letnich to jest zazwyczaj ten okres kiedy wiele rzeczy trzeba wymieniać, dlatego przed kupnem warto posprawdzać, czy aby akurat nie nadszedł czas na wymianę wielu rzeczy, bo najczęściej w takich momentach ludzie decydują się na sprzedaż auta


Powiem tak, ja przy kupnie mojego pierwszego autka kierowałam się przede wszystkim bezawaryjnością, dlatego wybór padł na moją corolkę.
I faktycznie (odpukać) oprócz wymiany akumulatora (był już baaardzo wiekowy) i ostatnio klocków i tarcz nic się nie dzieje, w zawieszeniu nic nie póka, nie stuka.
Tylko jednej rzeczy nie przewidziałam kupując samochód, a mianowicie "nieszczęśliwych zdarzeń drogowych" i kosztów z nimi związanych
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 20:38   #201
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

a to sąsiad ma taka corolle jak Ty. Faktycznie jest z niej baardzo zadowolony ale jak dla mnie troszkę za bardzo sedanowy pomimo, ze to hatchback. Siedziałaś w Pandzie? tam to jest wysoko :P W polo jest regulowana wysokość siedzenia także jak kto chce. U mnie w rodzinie zawsze były hatchbacki typowe wiec mnie to może nie razi. Tak jak mówię co kto lubi ja wole Polusia, ale Tośka też fajna

Co do trefnego zakupu to ja akurat świetnie trafiłam, o to niemiec, którego właściciel robił wszystkie przeglądy w VW mam nawet nalepki na drzwiach o stanie licznika (więc go nie mogli cofnąć) i daty ostatniego serwisu (był w lipcu ja go kupiłam w październiku) wiec wszystko miałam nowe i posprawdzane. To nie zależy od modelu czy marki, tylko na jakie auto się trafi i jak dbał o niego poprzedni właściciel.
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"

Edytowane przez krowa118
Czas edycji: 2009-11-01 o 20:42
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 21:15   #202
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Cytat:
Napisane przez krowa118 Pokaż wiadomość
a to sąsiad ma taka corolle jak Ty. Faktycznie jest z niej baardzo zadowolony ale jak dla mnie troszkę za bardzo sedanowy pomimo, ze to hatchback. Siedziałaś w Pandzie? tam to jest wysoko :P W polo jest regulowana wysokość siedzenia także jak kto chce. U mnie w rodzinie zawsze były hatchbacki typowe wiec mnie to może nie razi. Tak jak mówię co kto lubi ja wole Polusia, ale Tośka też fajna

Co do trefnego zakupu to ja akurat świetnie trafiłam, o to niemiec, którego właściciel robił wszystkie przeglądy w VW mam nawet nalepki na drzwiach o stanie licznika (więc go nie mogli cofnąć) i daty ostatniego serwisu (był w lipcu ja go kupiłam w październiku) wiec wszystko miałam nowe i posprawdzane. To nie zależy od modelu czy marki, tylko na jakie auto się trafi i jak dbał o niego poprzedni właściciel.
Faktycznie jak na hatchback to moja tośka jest dość duża i szeroka.
Też mam sprowadzoną z niemiec i też znalazłam u siebie jakieś niemieckie nalepki w schowku ile miała np. w 2006 przejechane.
Jasne, że to na jakie auto się trafi nie zależy od modelu czy marki, ale w większości samochodów przy pewnym przebiegu/wieku są pewne rzeczy do wymiany i wtedy często stoi się przed wyborem wymieniać czy może sprzedać
I tu już kupujący powinien się ubezpieczyć i sprawdzić autko w jakiejś stacji, żeby potem nie było rozczarownia
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 21:18   #203
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Zgadzam się w 100%
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 10:46   #204
madzia9018
Raczkowanie
 
Avatar madzia9018
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

A ja sobie śmigam Ibizką mamusi z 1994 r. na początku nie mogłam sie w nią przesiąść - bez wspomagania- z toyoty yaris (an której się uczyłam i zdawałam egz) ale tearz kocham ten samochód wiem że jak będę kupować swoje własne cudeńko to napewno będzie to większe auto, bo marzyłam o seicencie poczatkowo ale teraz wiem że chcę kupić auto o gabarytach właśnie ibizki.....

marzę o alfie romeo 147, golfie 4 albo o ibizie III FL albo III, marzenia może i do spełnienia tylko trzeba kaskę zbierac.... ah my biedni studenci
__________________
"Nie zmarnuj życia..."
madzia9018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 13:30   #205
carrola
Zadomowienie
 
Avatar carrola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Moje pierwsze autko to Seat Arosa Kupiony dzisiaj
Śliczny, malutki, zgrabny
__________________

carrola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:00   #206
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

To odpowiednik Lupo tak? Jakie ma parametry?
Gratuluje zakupu
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:14   #207
carrola
Zadomowienie
 
Avatar carrola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Dziękuję
Tak tak, to odpowiednik Lupo. Rocznik 2001, diesel, silnik 1,7. Piękny jest.
__________________

carrola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:35   #208
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Ło to ma kopa, bo on lekki a 1.7 tdi to nie źle wali w gary. Super
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 21:46   #209
carrola
Zadomowienie
 
Avatar carrola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

Hehe fajnie to ujęłaś.
Niestety nie ma TDi, więc nie zbiera się tak szybciutko, ale silnik spory. Mam nadzieję, że dobrze będzie się jeździło. Dziś przejechałam tylko kawałek do domu, kilkanaście kilometrów i było super.
Nareszcie mam autko
__________________

carrola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 09:50   #210
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Wasz pierwszy samochód :)

A bez trubo, myślę ze 1.7 o i tak sporo jak na niego
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-31 12:39:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.