Dobry fryzjer w Gliwicach - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-13, 20:22   #181
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Smile Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kojarzycie może jakiś salon w Gliwicach pracujący na farbach Welli? Mi w większości w oczy rzuca się L`Oreal :/
z tego co zauwazylam to na gwardii pracuja na welli i na rynku tez

Dziewczyny mam pytanie chciałabym gdzies zrobić same refleksy robiłyście juz coś takiego? na gwardii na pewno nie pojde bo tam jak sie powie ze sie chce pare pasemek to i tak Ci zrobia prawie cała głowe biała a ja bym chciala zeby było mało pasemek bo juz mi odrosły moje naturalne i troszke mi ich szkoda
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 10:03   #182
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

refleksy robia u pani Majki na derkacza i kosztuja 35 zl i dobrze wiedza co to sa refleksy !!
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 12:14   #183
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Smile Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez justynkaa Pokaż wiadomość
refleksy robia u pani Majki na derkacza i kosztuja 35 zl i dobrze wiedza co to sa refleksy !!
Justynka a mogłabyś mi podać adres do pani Majki i nr tel? cmok
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 15:52   #184
Wiśnia_89
Raczkowanie
 
Avatar Wiśnia_89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 62
Exclamation Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Hej dziewczyny!
Chciałabym coś zrobić z moimi włosami i dlatego poszukuję dobrego fryzjera, a właściwie bardzo bardzo dobrego. Osatatnio u fryzjera byłam bardzo dawno temu i nie mam z nim związanych zbyt miłych wspomnień . Włosy mam długie - sięgają mi do pasa i sama myśl zrobienia czegoś z nimi trochę mnie przeraża, a myśl że ktoś mógłby mnie katastrofalnie ściąc wzbudza już prawdziwą panikę . Szczególnie że mama od zawsze powtarzała mi, że długie włosy są bardzo piękne i powinnam je zapuszczać. Dlatego nie chcę od razu wprowadzać jakiś radykalnych zmian, ale nawet te niewielkie będą dla mnie nielada przeżyciem, więc chciałabym sobie przynajmniej oszczędzić wyboru złego fryzjera. Mam nadzieję, że któraś z Was będzie mi mogła polecić jakiegoś godnego zaufania specjalistę, który umiałby sobie poradzić z tak długimi włosami jak moje.
Wiśnia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 09:35   #185
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

hej Dziewczyny,
nie wiem wprawdzie jakiego fryzjera w Gliwicach moglabym polecic (duzy klopot), wiem natomiast do jakiego w ZADNYM RAZIE NIE NALEZY POJSC. Jest to tzw. Studio Fryzur na Chudoby, gdzie jakoby pracuje "wizazysta, stylista" Slawek i inni nie mniej genialni jego pomocnicy. http://www.studiofryzur.com.pl/ wszystko co jest napisane na tej stronie to pobozne zyczenia lub poprostu bajki.
przede wszystkim studio jest bardzo marnie urzadzone, sprzetow tam zadnych porzadnych nie ma, jest za to ciasno, ciemno, brudno(!) i baardzo glosno (muza), po wyjsciu moze rozbolec glowa.
nikt nie zwraca na czlowieka uwagi, fryzjer nawet nie popatrzy. jakakolwiek konsultacja z prawdziwego zdarzenia nie wchodzi w gre, zaraz po przyjsciu myja czlowiekowi glowe, a dopiero potem fryzjer-stylista podchodzi i pyta jak obciac (jesli w ogole zapyta).
przez caly czas czlowiek czuje sie jak intruz, trudno przekrzyczec muzyke i towarzystwo wzajemnej adoracji - dobrze bawiacych sie fryzjerow.
Merytorycznie - rowniez marnie, fryzjerzy nie wiedza, co to np. znaczy zcieniowane wlosy, robia w 15 min to co w Ludwiku robi sie 1,5h. Poprostu robia koszmarne schody. Nie sluchaja klientow, robia po swojemu. Mowie facetowi, ze wlosy maja zostac jak najdluzsze, bo za miesiac mam slub i bede robic koka, a ten bierze nozyce i niedbalym ruchem reki obcina po 5 cm z samego czubka glowy! nie da sie teraz tego nawet spiac! czulam sie jak Bridget Jones, tyle tylko, ze jej fryzjer wzdychal nad swoim dzielem, a tu ci nawet nie daja zludzen, ze ich to obchodzi.
Zauwazylam tez, ze umawiaja za duzo ludzi naraz, maja potem problem z organizacja, co moze byc szczegolnie nieprzyjemne w skutkach dla czekajacych na splukanie farby....
Mozna wyliczac bez konca. Krotko mowiac - OSTRZEGAM - POJSCIE DO STUDIA FRYZUR NA UL. CHUDOBY GROZI DEPRESJA!!
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 13:50   #186
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

od pon do piatku czynny od 9-20 w soboty od 9-15 przynajmiej tak kiedys bylo .
nr.te 301-40-20 osiedle sikornik ul. Derkacza 7
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 17:50   #187
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

ale jestem glupiaaaaaaaaaaaa !!!!
Miałam juz taki ładny blond kolor, nie zółty tylko śliczny blond a cos mnie podkusiło i sama sobie zafarbowałam na ciemny blond, który wyszedł jasno brązowy a teraz sie wymył i co? kurczakowy się robi - masakra.

Na jutro potrzeba mi fryzjera i udało mi się tak na szybko zarezerwowac miejsce u Jaty ( najlepsze, ze nawet nie wiem u jakiej fryzjerki)
był tam ktos ostatnio? ile za farbowanie włosów?
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 18:36   #188
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
ale jestem glupiaaaaaaaaaaaa !!!!
Miałam juz taki ładny blond kolor, nie zółty tylko śliczny blond a cos mnie podkusiło i sama sobie zafarbowałam na ciemny blond, który wyszedł jasno brązowy a teraz sie wymył i co? kurczakowy się robi - masakra.

Na jutro potrzeba mi fryzjera i udało mi się tak na szybko zarezerwowac miejsce u Jaty ( najlepsze, ze nawet nie wiem u jakiej fryzjerki)
był tam ktos ostatnio? ile za farbowanie włosów?
niegdy nie bylam u JAty ale z tego co slyszalam biora dosyc sporo ale moze wypowie sie jeszcze ktos co tam byl
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 20:08   #189
Olka1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Hej. Jeśli mogę coś zaprpopnować to fajne refleksy, ablejaże i pasemka robią w nowo otwartym studio na MAtejki na przeciwko Rojala. Free Style czy coś takiego ... Sama robiłam Mają super ceny. POLECAM
Olka1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 20:10   #190
Olka1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Hej miałam dokładnie takie same przeżycia. POrażka na całej linii-byłam tam we wrześniu chyba. Widze, że jic się nie zmieniło
Olka1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 20:13   #191
Olka1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Ja miałam podobny problem z blondem i właśnie wyprowadzili mi włosy na prostą w tym Free Stylu. Mają tam taki specjalny preparat na takie włosy. Jak chcesz to podam Ci telefon, gdzies powinnam mieć
Olka1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 20:32   #192
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Na jutro potrzeba mi fryzjera i udało mi się tak na szybko zarezerwowac miejsce u Jaty ( najlepsze, ze nawet nie wiem u jakiej fryzjerki)
był tam ktos ostatnio? ile za farbowanie włosów?
Dokładnie to Ci nie powiem, ale ceny mają rzeczywiście "niezłe"...
Pamiętam, że kiedyś tam wstąpiłam zapytać właśnie o ceny, to strzyżenie na krótkich kosztowało dokładnie 48zł, a farbowanie chyba coś koło 90... Ale to było ze 2 lata temu, więc należy spodziewać się wyższych cen.

Chodziłam tam regularnie jakieś 4 lata temu, i na początku byłam zadowolona, ale później jakby zaczęli przedkładać ilość na jakość, tzn. fryzjerka miała bardzo mało czasu na każdego klienta, a wiadomo, jakie są skutki pośpiechu.

Mam nadzieje, że jednak ratowanie Twoich włosów się powiedzie
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 20:34   #193
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

oo dzieki Kasia.

qrcze a ja mam duzo włosów i tak za ramiona to zostawie tam pewnie pół wypłaty ehhh kobiety to sobie umieją same spiep.

dzieki
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 00:18   #194
milewska83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: gliwice dobry fryzjer???

OSTRZEżENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!
Kochane czytelniczki, jestem zrozpaczona !!!
Dziś odwiedziłam słynny slon "BERENDOWICZ&KUBLIN" w Gliwicach.
Zawsze chciałam iść do fryzjera z prawdziwego zdarzenia, który doradzi mi w czym byłoby mi dobrze, a nie tylko spyta co robimy i tyle.
Poczytałam więc kilka opinii na tym forum, jedna dziewczyna była równ
OSTRZEżENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!
Kochane czytelniczki, jestem zrozpaczona !!!
Dziś odwiedziłam słynny slon "BERENDOWICZ&KUBLIN" w Gliwicach.
Zawsze chciałam iść do fryzjera z prawdziwego zdarzenia, który doradzi mi w czym byłoby mi dobrze, a nie tylko spyta co robimy i tyle.
Poczytałam więc kilka opinii na tym forum, jedna dziewczyna była równie zniesmaczona tym salonem jak ja dziś. Ale w polemikę z nią wdała się Pani Grażynka (gaga), która zanim wyprowadziła się do Niemiec, była jedną z najlepszych fryzjerek w Gliwicach. Pani Grażynka prosiła, aby nie wydawać pochopnych sądów, ponieważ można mieć zastrzeżenia do fryzjera, a nie odrazu do całego zakładu, napisała również, że sama będąc w Gliwicach skorzystała z usług salonu "Berendowicz&Kublin", że obsługiwał ją Pan JACEK i była zadowolona. Sugerując się opinią specjalistki postanowiłam wybrać się do chwalonego Jacka.Po wyjściu z salonu o godz. 19.30 (a byłam od 15.00 !!) wstydziłam się dojść do zaparkowanego nieopodal smochodu.Nawet teraz siedzę przed komputerem w kapturze na głowie, bo niedobrze mi się robi na widok mojego odbicia w monitorze!!!
Po 30 minutach rozmowy opisałam konkretnie moje wymagania, że mam długie kręcone rozjaśniane włosy, że chciałam zrobić odrost, że nie lubię blondów o odcieniach żółci ani rudości itd.
Nałożono mi farbę, która rzekomo miała "bez problemu" rozjaśnić odrost do koloru na całych włosach, po konsultacji, dla kontrastu zdecydowałam się również na wrzucenie kilku ciemniejszych pasemek. Farba zabarwiła moje odrosty na kolor żółtka z jajka, a ciemne pasemka są położone na chybił trafił, po lewej stronie głowy trzy, a po prawej stronie dziesięć. Widząc moją niezdowoloną i zniesmaczoną kolorem minę, Pan Jacek powiedział, że nie ma problemu i zaraz się go pozbędziemy, po czym nałożył mi z koleżanką na całą głowę rozjaśniacz, również na brązowe pasma przy skórze (bezpośrednio na skórę - bez użycia folii !) Po 20 minutach miałam wrażenie, że ktoś podpalił mi głowę, pieczenie było nie do zniesienia, do oczu napłynęły mi łzy - HORROR !!!!!!!
Po umyciu włosów okazało się, że mam kilka drastycznie się od siebie różniących kolorów na głowie !!!
Odrost - tylko troszkę mniej żółty niż po farbie, te śmieszne byle jakie brązowe pasemka - od skóry do 1/4 długości włosa zółto-rude, resztę włosów platynowych, a spód marchewkowy !!!
Wielki fryzjer nie potrafił nawet rozczesać moich włosów, nawet ich nie potrafił uczesać ! Wysuszył je tylko suszarką robiąc z nich dodatkowo jedną wielką kupę siana !!!
Za tak "cenne" usługi zapłaciłam 190 zł !
Przysługuje mi reklamacja, aczkolwiek nie wiem co mam robić i czy z niej skorzystać. Pan Jacek oddzwonił do mnie, że skonsultował swoje "arcydzieło" na mojej głowie z jakimś szkoleniowcem i muszę poczekać min. 2 dni, aby skóra głowy doszła do siebie po tych rewelacjach. Bardzo się boję, że korzystając z reklamacji, po wyjściu ponownego z ich salonu nie będę miała już wcale włosów!!!! Już są strasznie spalone, nie wiem co mam robić!!! Czy żądać zwrotu pieniędzy i oddać się w ręce innego fryzjera, czy skorzystać z tej reklamacji.
Jedno jest pewne -
JESZCZE NIGDY W żYCIU NIE SPOTKAłAM SIę Z TAKIM NIEPROFESJONALIZMEM !!!
Moje włosy jescze nigdy nie zostały tak potraktowane i zniszczone jak dziś, nawet jak w wieku szkoły średniej farbowała mi je koleżanka z ławki, wyglądały o niebo lepiej!
Odczuwam uzasadnione przeczucie, że sprawca moich dzisiejszych cierpień nie posiada kompletnie ani praktyki, ani wiedzy.
Ostrzegam jeszcze raz - NIE CHODżCIE TAM !!!
Czy ktoś wie jakie teraz przysługują mi prawa???
milewska83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 06:09   #195
patelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

A ile kosztuje strzyżenie długich włosów w studio 3???
patelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 07:31   #196
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez patelka Pokaż wiadomość
A ile kosztuje strzyżenie długich włosów w studio 3???
Chyba 40-45zł, ale nie jestem do końca pewna. Najlepiej zadzwoń i zapytaj.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 15:44   #197
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

dot.reklamowania usług:

"W takiej sytuacji, masz prawo złożyć reklamację do wykonawcy usługi. W piśmie reklamcyjnym należy zażądać poprawienia usługi i wyznaczyć odpowiedni termin na dokonanie tej czynności. Jeżeli fryzjer nie dokona poprawek w wyznaczonym terminie albo w ogóle nie jest możliwe usunięcie wad masz prawo odstąpić od umowy ( jeżeli wady są istotne) i zażądać zwrotu zapłaconej ceny za usługę. Dodatkowo możesz domagać się odszkodowania, jeżeli musiałaś kupić specjalne odżywki bądź skorzystać z dodatkowych zabiegów w innym zakładzie. Konieczne są rachunki, aby udowodnić poniesioną szkodę i wystąpić o odszkodowanie. Jeżeli wady są nieistotne możemy domagać się obniżenia ceny za wykonaną usługę."

ze str. federacja konsumentów


wrrr a ja nadal chodze z qrczakowymi , bo nie moglam sie zwolnic hehehehe ;/
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 19:09   #198
Beacik80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Olka1112 Pokaż wiadomość
Ja miałam podobny problem z blondem i właśnie wyprowadzili mi włosy na prostą w tym Free Stylu. Mają tam taki specjalny preparat na takie włosy. Jak chcesz to podam Ci telefon, gdzies powinnam mieć
Hej sledze forum od jakiego czasu, no i wczoraj dopadlam Twoją wiadomość. Sprawdziłam i faktycznie jest ok. Ceny SUPER!!! Ponoć narazie, bo to nowo otwarte studio. Zobaczymy. A tak wogole to polecam Ci też kosmetykę-mają fajne zabiegi. Byłam na wiosennym
Beacik80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 19:17   #199
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

niezobowiązująca reklama?
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 19:24   #200
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

"Poczytałam więc kilka opinii na tym forum, jedna dziewczyna była równie zniesmaczona tym salonem jak ja dziś. Ale w polemikę z nią wdała się Pani Grażynka (gaga), która zanim wyprowadziła się do Niemiec, była jedną z najlepszych fryzjerek w Gliwicach. Pani Grażynka prosiła, aby nie wydawać pochopnych sądów, ponieważ można mieć zastrzeżenia do fryzjera, a nie odrazu do całego zakładu, napisała również, że sama będąc w Gliwicach skorzystała z usług salonu "Berendowicz&Kublin", że obsługiwał ją Pan JACEK i była zadowolona. Sugerując się opinią specjalistki postanowiłam wybrać się do chwalonego.Jacka."
tak ja bylam zadowolona i nie tylko ja.... ale co to ma wspolnego z tym czy ja jestem fachowcem czy nie?kazdy ma prawo byc zadowolony lub niezadowolnym , ja nie polemikowalam tylko wydalam swoja opinie
to sie tobie wydarzylo...masz prwo byc niezadowolona i wymagac odszkodowania reklamacji i itd
dziwi mnie tylko to ze wogole zapalcilas jezlei nie bylas zadowolna z uslugi fakt ze blondy sa najtrudniejszym kolorem do wykonania , wielu fryzjerow(ja nie mam tego problemu...) nie bardzo sobie radzi z uzyskaniem ladnego odcienia
ciezko mi powiedziec co sie moglo wydarzyc, jakie mialas wczesniej wlosy i jak i czym byly rozjasniane
ale i tak to niezmieni faktu jaki mial miejsce
jezeli wlosy zostaly zniszczone oni musza ci zapewnic piegnacje regenerujaca i wykonac tak zabieg zeby uzyskac kolor jaki chesz, ale tez nie musisz sie nanto godzic i zadac zwrotu pieniedzy
ale musze tez powiedziec, ze napewno nikt z nich nie zrobil tago celowo
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 13:56   #201
Ivcia3d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 18
GG do Ivcia3d
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Hej dziewczyny, czy ktoras z Was ma doswiadczenie z salonem IMAGE (miedzy Plusem na Dworcowej a Wroclawska)? Warto tam isc?
Ivcia3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 17:09   #202
alexia100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Dzieki waszym pozytywnym opiniom na temat Marcela postanowiłam się do niego zapisać i zobaczyc co potrafi wyczarować na mojej głowie, gdyz stara fryura zdecydowanie mi sie znudziła:P Zostałam zapisana na środe i mam pytanie do osob, które już u niego były. Czy idąc do niego powinnam raczej miec przygotowany jakis dokładny pomysł i ewentualne zdjęcie co zamierzam zrobić z włosami? Czy Marcel jest raczej fryzjerem, który potrafi sam doradzić i powiediec w czym mi będzie dobrze? Szczerze mówiac troszeczke sie boje, gdyz nowy fryzjer i chęc większej zminy robi swoje, ale mam nadzieje, ze będie dobrze pozdrawiam
alexia100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 21:47   #203
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez alexia100 Pokaż wiadomość
Dzieki waszym pozytywnym opiniom na temat Marcela postanowiłam się do niego zapisać i zobaczyc co potrafi wyczarować na mojej głowie, gdyz stara fryura zdecydowanie mi sie znudziła:P Zostałam zapisana na środe i mam pytanie do osob, które już u niego były. Czy idąc do niego powinnam raczej miec przygotowany jakis dokładny pomysł i ewentualne zdjęcie co zamierzam zrobić z włosami? Czy Marcel jest raczej fryzjerem, który potrafi sam doradzić i powiediec w czym mi będzie dobrze? Szczerze mówiac troszeczke sie boje, gdyz nowy fryzjer i chęc większej zminy robi swoje, ale mam nadzieje, ze będie dobrze pozdrawiam
Jeżeli masz już jakiś pomysł na nową fryzurę, to myślę, że możesz wydrukować kilka zdjęć, żeby on również wiedział, o co Ci chodzi, bo niektóre rzeczy czasem trudno wytłumaczyć. Ale jeśli jeszcze nie wiesz, co chcesz mieć na głowie, to myślę, że on podrzuci Ci jakąś koncepcję, zwykle był dość kreatywny
I koniecznie napisz później, jak się udała wizyta

A ja zapisałam się na poniedziałek i już mnie nosi normalnie, bo jak sobie coś wymyślę to nie umiem na to tak długo czekać
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 22:22   #204
milewska83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Witam,
Pani Grażynko, z pewnością każdy ma prawo do zadowolenia lub niezadowolenia z wykonanych usług, nie neguję tego. Aczkolwiek myślę, że każdy nawet początkujący fryzjer wie, że kładąc rozjaśniacz na brązowe pasemka - odbarwi je do rudości.Na tej podstawie poddaję w wątpliwość wiedzę oraz praktykę Pana Jacka. Wiem, że nikt nie robi takich rzeczy specjalnie, wydaje mi się to zresztą oczywiste, salon w ten sposób traci klientkę i dobrą renomę. Ale idąc do salonu, każda z nas oczekuje, że zajmie się nią fachowiec, znający się na swojej pracy - niestety nie zawsze tak jest..
Jedyne czego nie mogę odmówić "Berendowiczowi....it d" to kultury osobistej.
Na drugi dzień oddali mi pieniądze, Pani manager wyraziła skruchę i przeprosiła razem z Jackiem za zniszczenie włosów. W ramach rekompensaty zostałam zaproszona w przyszłości na zabieg pielęgnacyjno-odbudowujący.
Skruszona i zawstydzona zadzwoniłam do mojej fryzjerki Marzenki - poprosiła, abym nie myła włosów do wczoraj, żeby przetłuścić spaloną skórę głowy.
Byłam u niej wczoraj i stwierdziłam, że jest 100 % profesjonalistką i PRZENIGDY W żYCIU JUż JEJ NIE ZDRADZę !!! W jakiś cudowny i czarodziejski sposób zlikwidowała odcienie żółtka i rudości na moich włosach, wyrównała brązowe pasemka.Jest genialna! Uprzedzając lawinę pytań informuję, że pracuje na ul. Tarnogórskiej w "Rogu Piękności".
Przesłanie dla wszystkich dziewczyn - pamiętajcie - NIE ZAWSZE DROGI FRYZJER OZNACZA DOBREGO FRYZJERA !!!
milewska83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 06:52   #205
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez milewska83 Pokaż wiadomość
Przesłanie dla wszystkich dziewczyn - pamiętajcie - NIE ZAWSZE DROGI FRYZJER OZNACZA DOBREGO FRYZJERA !!!
z tym sie zgodze,niestety teraz sa braki w kadrze fryzjerskiej i biora kogo popadnie do tych-super drogich salonow a tak naprawde rewelacyjni fachowcy, pracujacy juz od lat, z wielkim doswiadczeniem sa w malych osiedlowych fryzjerach i biora za uslugi naprawde niewiele p.s nie twierdze,ze w drogich salonach sa sami partacze zeby nie bylo
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 11:16   #206
lookata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 16
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

alexia100 i jak ? byłaś u marcela? jesteś zadowolna? Ja też poszukuje dobrego fryzjera, zapisałam się na wtorek do Ludwiga ale nie pójde zdaje sie bo przeczytałam że pomimo wysokich cen mogę wyjść niezadowolona.

Szukałam w interencie jakiejkolwiek strony np w panoramie firm Studia 3 ale nic nie znalazłam, ani jednej informacji, czy to studio istnieje nadal?
lookata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 11:23   #207
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez lookata Pokaż wiadomość

Szukałam w interencie jakiejkolwiek strony np w panoramie firm Studia 3 ale nic nie znalazłam, ani jednej informacji, czy to studio istnieje nadal?
Oczywiście, że istnieje
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 08:30   #208
filemonek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 11
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Witam, oczywiście, że istnieje Studio 3 może trudno ci było je znaleźć ,miałam ten sam problem ale dzięki " Kasiek 1987" dowiedziałam siędokładnie poczytaj posty powyżej to znajdziesz informację na ten temat. Prawda Kasieńko ?
filemonek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 08:40   #209
filemonek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 11
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

a nawet skorzystasz z fajnej mapki którą mi Kasieńka narysowała, szukaj str-6
filemonek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 16:11   #210
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez filemonek78 Pokaż wiadomość
Witam, oczywiście, że istnieje Studio 3 może trudno ci było je znaleźć ,miałam ten sam problem ale dzięki " Kasiek 1987" dowiedziałam siędokładnie poczytaj posty powyżej to znajdziesz informację na ten temat. Prawda Kasieńko ?
Jak miło na coś się przydać
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-01 21:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.