Nałogowe Objadanie Się - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-09, 10:00   #181
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Nałogowe Objadanie Się

Ja polecam żucie gumy bez cukru np. orbit dla dzieci, miętowe, owocowe itp. Mi pomaga to zwłaszcza wieczorem, gdy włączy się "ssanie na wszystko"
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 11:28   #182
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: jak sie nie objadac

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Ehh ja to dopiero daje czadu..w tygodniu ostra dieta,post i w ogóle rygor a w weekendy wszystko (głownie to co słodkie plus orzechy w nieprzyzwoitych ilościach) i do oporu..już nie wspomne jakie niekiedy są przez to problemy z brzuszkiem.. wiem że to sprawa psychiki,ale naprawdę nie moge się powstrzymać..najbardziej się boje że totalnie organizm rozreguluje..
mam tak samo..i tp jest problem..tydzien trzymam diete super a potem krach i wszystko stracone pojawia sie dol i zal ze jestem taka slaba..ciagle mysle o jedzeniu..planuje posilki, co o ktorej zjem..gdy jestem glodna mysle np. oby do 13- wtedy bedzie posilek to meczy..
eh czemu Bog nie dal mi super metabolizmu??!?!
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 13:24   #183
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Nałogowe Objadanie Się

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ja polecam żucie gumy bez cukru np. orbit dla dzieci, miętowe, owocowe itp. Mi pomaga to zwłaszcza wieczorem, gdy włączy się "ssanie na wszystko"
gumy sa dobre . Ja polecam rowniez picie herbaty (duzoo) to od razu zatyka.

Ja na szcescie nie rzucam sie na jedzenie. Kiedys mi sie to przytrafilo.W urodziny.Przez caly dzien nic nie jadlam bo wiedzialam ze potem sie najem.No i sie najadlam tak ze jak przelykalam ostatni kawalek ciasta to juz mi stanelo w gradle. Po tym byly okropne bolesci brzucha i teraz wiem ze trzeba zachowac umiar ,zeby potem nie miec takich problemow.A tego ciasta (ktore bylo jedne z moich ulubionych -takie z galaretka) to przyrzekam ze juz NIGDY do ust nie wlozejuz jak je widze to zle wspomnienia powracaja.
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 13:32   #184
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Nałogowe Objadanie Się

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
gumy sa dobre . Ja polecam rowniez picie herbaty (duzoo) to od razu zatyka.

Ja na szcescie nie rzucam sie na jedzenie. Kiedys mi sie to przytrafilo.W urodziny.Przez caly dzien nic nie jadlam bo wiedzialam ze potem sie najem.No i sie najadlam tak ze jak przelykalam ostatni kawalek ciasta to juz mi stanelo w gradle. Po tym byly okropne bolesci brzucha i teraz wiem ze trzeba zachowac umiar ,zeby potem nie miec takich problemow.A tego ciasta (ktore bylo jedne z moich ulubionych -takie z galaretka) to przyrzekam ze juz NIGDY do ust nie wlozejuz jak je widze to zle wspomnienia powracaja.
Zgadzam się z tą herbatą. Do tego woda (najlepiej szklankę kilka minut przed jedzeniem).
Ja kiedyś bardzo oszczędzałam się przed wigilią i po Wigilii (mimo, że nie zjadłam dużo, ale spróbowałam różnych potraw po troszku) przeleżałam z 2 godz. w łóżku z okropnym bólem brzucha
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 14:28   #185
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Thumbs up Dot.: Nałogowe Objadanie Się

tak.. pomysl z woda, herbata i gumami jest niezly
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 11:02   #186
Oljjaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Nałogowe Objadanie Się

Dziewczyny, mam ten sam problem. Podejmijcie walkę z tym nałogiem jak ja... jeżeli macie ochotę poczytać lub chocby połaczyć siły z napadowym objadaniem się.. Zachęcam. Dziewczyny.. walczymy.

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2014-02-22 o 14:36 Powód: link do bloga
Oljjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-20 12:02:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.