Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-09, 20:25   #181
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

A ja nienawidzę szlafroków A już zmywanie/mycie rąk w nich to prawdziwa katastrofa, choćbym nie wiem jak podwinęła rękawy i tak na bank opadną i się zamoczą
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 20:33   #182
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Wpisuje tez prezenty
-szczoteczka soniczna do twarzy, clarisonic mia 2, zmywa makijaz w minute, skora jest oczyszczona I ma lepsza "teksture "
- kindle paperwhite ♥️
- multicooker REDMOND, ugotuje, upiecze, usmazy, udusi, w sumie wszystko zrobi, a ja moge jechac na zakupy I miec wywalone
- porzadne MP3 I sluchawki ( iPod shuffle I bits by dre solo), jakosc dzwieku niesamowita, przy innych sluchawkach mam wrazenie, ze ktos mi krzyczy do ucha
- iPhone SE, kolor miazga ♥️ (rozowe zloto) , stabilny system, niezbyt duzy, no cudo
- porzadny blender
- lampka nocna do pokoju corki z termometrem, gro egg, nie musze zgadywac, jaka pizame zakladac malej
- porzadny materac do sypialni
- bronzer od benefit hoola, idealny kolor
- zamrazarka

Marzy mi sie zmywarka, pralka z opcja opoznienia uruchomienia, wypiekacz do chleba, odkurzacz roomba (chyba) I porzadna toaletka, ale to jak kupimy dom

Dodam jeszcze onesie, szlafroko-kombinezon, super na leniwe soboty, szczoteczka elektryczna do zebow, grill elektryczny, amazon fire stick, tablet 10".

Wyslane z telefonu, przepraszam za brak polskich znakow

Edytowane przez ninfomane
Czas edycji: 2017-01-09 o 20:54
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 20:38   #183
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
Marzy mi sie zmywarka, pralka z opcja opoznienia uruchomienia, wypiekacz do chleba, odkurzacz roomba (chyba) I porzadna toaletka, ale to jak kupimy dom


Wyslane z telefonu, przepraszam za brak polskich znakow
Popieram, korzystam ciągle. Wrzucam pranie z rana i ustawiam, zeby sie skonczylo jak bede wracac z pracy, albo jak wychodze gdzieś na dłuzej i nie chce, zeby pranie leżało mokre w pralce po skonczonym cyklu. Nie przepadam za odgłosami prania
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 20:46   #184
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Nazwa na tyle mnie zaintrygowała, że wyszukałam i mam już zapisane

A od siebie mogę dodać na szybko:
- mega ciepły szlafrok z kapturem, na poranki i wieczory uwielbiam
- kilka swetrów wełnianych z lumpa i można przetrwać zimę
- kubek termiczny z tych powodów co wyżej
- bidon na wodę z wkładką na cytrynę :p i dzbanek filtrujący, duża oszczędność na wodzie butelkowej i zmniejszone ryzyko zadławienia się cytryną
- plecak, odciąża moje plecy od przepchanej torebki
- kafetierka (tudzież kawiarka), nawet zwykła kawa smakuje z niej dużo lepiej
- blender z przystawkami, ciągle w użyciu
- każda para wygodnych butów (przeciwstawiając każdej niewygodnej jako najgorzej wydane pieniądze :p )
- płaszcz z dużą zawartością wełny
- najpierw tablet, teraz bardziej smartfon bo ciągle go mam przy sobie
- tani tablet graficzny, ten sam od kilku lat
- szkoła, komputer i oprogramowanie, kupę hajsu ale się zwraca
Bardzo polecam, mam parę lat, nie widać żadnego zużycia, uwielbiam ją

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A ja nienawidzę szlafroków A już zmywanie/mycie rąk w nich to prawdziwa katastrofa, choćbym nie wiem jak podwinęła rękawy i tak na bank opadną i się zamoczą
A ja wiecznie walczę z połami, albo się rozwiązują albo za ścisło i tak w kółko poprawiam.
Wygodne spodnie od piżamy to jest to <3
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 20:55   #185
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A ja nienawidzę szlafroków A już zmywanie/mycie rąk w nich to prawdziwa katastrofa, choćbym nie wiem jak podwinęła rękawy i tak na bank opadną i się zamoczą
Jedyne na co narzekam to mycie w nim włosów (w moim przypadku głową w dół), bo ciągle kaptur opada i zalewa się wodą Ale uwielbiam go wciągnąć na głowę jak mam zły dzień i snuć się smętnie po mieszkaniu.

Zapomniałam jeszcze o szczoteczce elektrycznej, ale już wiele razy się tutaj pojawiała. Faktycznie, jak już się na nią przejdzie, to nie da się wrócić do zwykłej szczoteczki. Jeden minus - kupiłam na baterie. Niby ok, bo czytałam że jak w takiej ładowanej padnie akumulator to trzeba kupić nową. Do tej wkładam akumulatorki, ale z każdą wymianą coraz bardziej się zasysa i nie daje już rady jej otwierać :/ Więc kiedyś i tak wymienię na ładowaną.

O i jeszcze szczotka do włosów z naturalnego włosia, którą mam z osiem lat. Starła się rączka, ale włosie bez zmian.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 21:01   #186
staramalenka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 70
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

- zmywarka - nie wiem jak zyłam wcześniej ;d
- chusty i nosidło dla córki - nie wiem jak bez tego żyć
- produkty xxx - reanimowały mi rzęsy i włosy na głowie
- xbox360 - uwielbiam Raymana <3
- maszyna do szycia <3

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-29 o 19:40 Powód: Reklama.
staramalenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 21:10   #187
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Jedyne na co narzekam to mycie w nim włosów (w moim przypadku głową w dół), bo ciągle kaptur opada i zalewa się wodą Ale uwielbiam go wciągnąć na głowę jak mam zły dzień i snuć się smętnie po mieszkaniu.



Zapomniałam jeszcze o szczoteczce elektrycznej, ale już wiele razy się tutaj pojawiała. Faktycznie, jak już się na nią przejdzie, to nie da się wrócić do zwykłej szczoteczki. Jeden minus - kupiłam na baterie. Niby ok, bo czytałam że jak w takiej ładowanej padnie akumulator to trzeba kupić nową. Do tej wkładam akumulatorki, ale z każdą wymianą coraz bardziej się zasysa i nie daje już rady jej otwierać :/ Więc kiedyś i tak wymienię na ładowaną.



O i jeszcze szczotka do włosów z naturalnego włosia, którą mam z osiem lat. Starła się rączka, ale włosie bez zmian.

Co do szczoteczek ladowanych, moj TZ ma swoja chyba 5 lat, moja ma 2 ( obie Braun) I nic sie z nimi nie dzieje, jak pracowalam na promocji dla Brauna rozmawialam z panem, ktory uzywal tej samej szczoteczki od 10 lat, takze polecam


Wyslane z telefonu, przepraszam za brak polskich znakow
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-09, 21:24   #188
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez staramalenka86 Pokaż wiadomość
- maszyna do szycia <3
O TAK!
Raz, że wszystkie spodnie muszę skracać, a dwa, miliony rzeczy zyskały nowe życie.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
Co do szczoteczek ladowanych, moj TZ ma swoja chyba 5 lat, moja ma 2 ( obie Braun) I nic sie z nimi nie dzieje, jak pracowalam na promocji dla Brauna rozmawialam z panem, ktory uzywal tej samej szczoteczki od 10 lat, takze polecam


Wyslane z telefonu, przepraszam za brak polskich znakow
No to mogę ją zaliczyć jako najlepiej i zarazem najgorzej wydane pieniądze Pewnie prędzej czy później ją wymienię.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 21:45   #189
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
Co do szczoteczek ladowanych, moj TZ ma swoja chyba 5 lat, moja ma 2 ( obie Braun) I nic sie z nimi nie dzieje, jak pracowalam na promocji dla Brauna rozmawialam z panem, ktory uzywal tej samej szczoteczki od 10 lat, takze polecam


Wyslane z telefonu, przepraszam za brak polskich znakow


To prawda, mojej szczoteczce Brauna też stuknęło 10 lat i wciąż działa (tylko trochę głośno )
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 21:46   #190
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

-Kindle
-swetry wełniane jakiejś polskiej firmy,niestety metki się sprały. Kupiłam rok temu, oba noszę teraz niemal na okrągło.
-bielizna termiczna Brubeck (ależ doceniam w te mrozy)
-zmywarka
-nowa pralka z silnikiem bezszczotkowym
-ocieplane buty Lasocki z ubiegłego roku
-szczotka do włosów Tangle Teezer
-ekspres do kawy La Pavoni kupiony we Włoszech
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 21:54   #191
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Bossana Pokaż wiadomość
To prawda, mojej szczoteczce Brauna też stuknęło 10 lat i wciąż działa (tylko trochę głośno )

Dodam jeszcze, ze nie jest wazne, czy kupimy najdrozsza czy najtansza, kazda myje swietnje, a bajery z nowszych typical smileguard, czy Bluetooth sa zbedne jak dla mnie, no ale co kto lubi


Wyslane z telefonu, przepraszam za brak polskich znakow
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-09, 22:09   #192
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
-Kindle
-swetry wełniane jakiejś polskiej firmy,niestety metki się sprały. Kupiłam rok temu, oba noszę teraz niemal na okrągło.
-bielizna termiczna Brubeck (ależ doceniam w te mrozy)
-zmywarka
-nowa pralka z silnikiem bezszczotkowym
-ocieplane buty Lasocki z ubiegłego roku
-szczotka do włosów Tangle Teezer
-ekspres do kawy La Pavoni kupiony we Włoszech
U mnie Lasocki najgorszy zakup ever.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 22:25   #193
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Widzę że wiele z was wymienia robota kuchennego i w związku z tym mam pytanie do posiadaczek kitchen Aid- czy wam też ta góra podskakuje przy wyrabianiu ciężkich ciast? Zastanawiam się czy to normalne czy reklamować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja mam tv Samsung i klawiaturkę Microsoft z touchpadem - działa bez zarzutu

Klawiatura Link



mam z Tefala - zapachu plastiku nie czuć, działa bardzo szybko (wszystko robione według czasów z instrukcji zawsze wychodzi) plus bardzo fajnie się składa do mini rozmiarów co ułatwia przechowywanie

Parowar Link



ja sobie życia nie wyobrażam bez garderoby - mieliśmy swego czasu właśnie szafę systemową i to był dla mnie dramat, potem mieliśmy mini garderobę (niecałe 4m2) i dla mnie to była bajka, teraz też nie rozważaliśmy nic innego i przy 10m2 mam tam zawsze porządek, poza tym jest miejsce na schowanie rzeczy typu walizki, na przechowywanie deski do prasowania (a przy okazji też miejsce do prasowania bo "korytarzyk" jest takie szerokości, że można się rozstawić z prasowaniem)
z tym, że ja żadnych siatkowych szuflad nie mam - z TZ już drugą garderobę zbudowaliśmy sami według własnego projektu po prostu z płyt meblowych i mamy kilka półek (wystawka butów/torebek), po dwie szuflady na bieliznę, jakaś półka przejściowa na ciuchy z prania a reszta to wieszaki bo tak nam najwygodniej, nie znoszę układać ciuchów na półkach bo zawsze te stosiki rozwalam jak chce wyciągnąć jedną rzecz



zgadzam się - jak na pilocie od telewizora mam po prostu te wszystkie guziczki a i tak mnie wkurza - do przesuwania kursora to jest ok i myszka mi jest niepotrzebna ale pisanie na klawiaturze to dramat, wolę mieć po prosty tradycyjną klawiaturkę



ja swojego Samsunga kupiłam w zeszłym roku i mój pilot ma wszystkie te "smart" guziczki i to wcale nie na spodzie
klawiatury za to nie dali i to już dokupiłam osobno
Ja też mam garderobę i uważam że to super rozwiązanie. A ubrania jak się zakurza to i tak odświeżam przed sezonem a te co noszę często piore i nie widzę żeby były jakoś zakurzone. I do tego tak jak mowisz- porządek, miejsce do przechowywania
Najlepszy mój zakup to porządne noze, ekspres do kawy i maly blender mix and go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 22:47   #194
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Fany wątek Ja chyba powtórzę już wymienione:
- elektryczna szczoteczka do zębów - tak jak już ktoś pisał, po pierwszym użyciu czułam się jakbym do tej pory myła zęby gąbką. A co więcej, mam duże skłonności do odkładania się kamienia - wcześniej obowiązkowo co pół roku skaling u dentysty, teraz dla przyzwoitości chodzę co rok (przy okazji przeglądu), ale jeśli chodzi o kamień, to właściwie mogłabym to robić co dwa lata.
- podróże - nigdy nie pożałowałam ani złotówki na podróż.
- karnet multisport - używałam przez ponad półtora roku i mimo że płaciłam za niego 150 zł miesięcznie to nie żałuję ani trochę. Prawie codziennie gdzieś chodziłam: a to fitness, a to pole dance, a to basen i sauny, lodowisko... Bardzo mi go brakuje. Uważam też, że "uratował" mnie przed depresją w dosyć ciężkim dla mnie etapie życia.
- buty do biegania nike - kupiłam je w outlecie za 160 zł (a nie była to dla mnie mała kasa), i jakimś cudem zmotywowały mnie do ruchu, bo wcześniej gdy chodziłam na jakieś zajęcia to ćwiczyłam w strasznie zmarnowanych tenisówkach i szczerze mówiąc było mi trochę wstyd.

Mam nadzieję kiedyś dołączyć do listy aparat na zęby i porządne okulary przeciwsłoneczne.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2017-01-09 o 22:48
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 23:14   #195
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

1. Wyciskarka do soków Hurom - kocham ♡ ♡
2. Samsung Note 4 - nigdy żaden telefon (w tym iPhone) nie sprawiał mi tyle frajdy;
3. Nowy czytnik, tym razem Paperwhite. Stary po 3 latach wspólnych kąpieli w koncu odmówił posłuszeństwa ;-);
4. Rakieta do squasha - kosztowała majątek, ale waży niespełna 100 gramów i jest boska! ;
5. Słuchawki do Note Sennheiser - zarówno dobre jak i ładne );
6. Lekcje jazdy konnej świetna rzecz, szkoda ze mam tak mało czasu :/;
7. Podróże, w tamtym roku Norwegia i Toskania, pełen zachwyt

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2017-01-09 o 23:15
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 06:24   #196
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
Co do szczoteczek ladowanych, moj TZ ma swoja chyba 5 lat, moja ma 2 ( obie Braun) I nic sie z nimi nie dzieje, jak pracowalam na promocji dla Brauna rozmawialam z panem, ktory uzywal tej samej szczoteczki od 10 lat, takze polecam


Wyslane z telefonu, przepraszam za brak polskich znakow
ja swoją z Brauna mam od dokładnie 9 lat i daje rade
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 07:05   #197
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Porzuciłam szczoteczkę elektryczną na rzecz klasycznej, po kilku latach używania.
Mam Brauna z ładowarką.
Głównie z powodu odsłaniania się szyjek zębowych (problem pojawił się właśnie w okresie używnia elektrycznej. I został.) , ale miałam tez wątpliwości co do czyszczenia miejsc zagłębionych miedzy zębami- fakt ze mam dziwacznie ustawione ósemki i tam elektryczna nie sięgała za bardzo.

Teraz jest taka ich różnorodność klasycznych szczoteczek, ze łatwiej dobrać pod siebie kształt główki, włosia.
Oraz kluczowe, ma się kontrolę nad kierunkiem w jakim pracuje szczoteczka a włosie trze po zębach i dziąsłach.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 07:11   #198
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Wczoraj grając kilka h w Wiedzmina stwierdzam że naszym kolejnym świetnym zakupem była klawiatura i myszka dla graczy z Microsoftu - ulga dla mojego łokcia tenisisty . Zestaw kosztował swoje ale nie żałuje ani złotówki.

Kupiłam kilka dni temu depilator IPL z Brauna i mam nadzieję, że za kilka miesięcy będę go mogła wpisać tu na listę - oby

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Porzuciłam szczoteczkę elektryczną na rzecz klasycznej, po kilku latach używania.
Mam Brauna z ładowarką.
Głównie z powodu odsłaniania się szyjek zębowych (problem pojawił się właśnie w okresie używnia elektrycznej. I został.) , ale miałam tez wątpliwości co do czyszczenia miejsc zagłębionych miedzy zębami- fakt ze mam dziwacznie ustawione ósemki i tam elektryczna nie sięgała za bardzo.

Teraz jest taka ich różnorodność klasycznych szczoteczek, ze łatwiej dobrać pod siebie kształt główki, włosia.
Oraz kluczowe, ma się kontrolę nad kierunkiem w jakim pracuje szczoteczka a włosie trze po zębach i dziąsłach.
o, to mnie zmartwiłas - ja mam bardzo duzy problem z szyjkami i myślałam że zamiana na lepsza (czyt. elektryczną) szczoteczkę dobrze mi zrobi.
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 07:27   #199
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość




o, to mnie zmartwiłas - ja mam bardzo duzy problem z szyjkami i myślałam że zamiana na lepsza (czyt. elektryczną) szczoteczkę dobrze mi zrobi.

Nie wiem, czy to od szczoteczki elektrycznej, czy "ten typ tak ma"

Ale jakby nie było, jak problem się pojawił, to dentysta uczył mnie jak zęby szczotkować, poproś swojego.
zasadniczo idzie, ze nie szura się szczotka góra-dół, tylko zawsze w jedną stronę "wymiata" od dziąsła w górę zęba (zęby górne mają górę na dole ) czyli eliminuje sie ruch w którym dziąsło jest "podbijane" w stronę korzeni zębów.
na początku ciezko , ale jak człowiek się przystosuje to w ogóle nie robi to problemu.
No ale fakt, elektryczną się tego nie uzyska bo ona się kręci, albo drga w 2 kierunkach.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-10, 07:37   #200
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Zdecydowanie blender Najlepiej wydane 80 zł w moim życiu.

Tani, bo z Lidla, ale przetrwał już prawie 3 lata. Moja dieta znacznie się dzięki niemu poprawiła.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 08:09   #201
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

zapomniałam jeszcze o odkurzaczu bezprzewodowym. przy zwierzyńcu jest idealny na codzienne, szybkie odkurzanie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 08:10   #202
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
(...)
Głównie z powodu odsłaniania się szyjek zębowych
(...)
No ja mam z tego powodu ban na używanie szczoteczek elektrycznych. Tylko klasyczna. Dłużej się myje, ale da się dokładnie (i tak wiadomo, że regularnie trzeba chodzić na profesjonalne usuwanie płytki nazębnej i osadów).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 08:52   #203
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Jeszcze dorzucę ciuchy/buty typowo sportowe, techniczne dobrych marek.

Nie żałuję ani jednej złotówki, choć ceny potrafią zabijać.
I niestety, to jest zupełnie inny komfort używania (oraz ładności, jakości, żywotności) niż ciuchy sportowe z HiMu, Lidla, Deca, itp.
Niebo a Ziemia.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 08:53   #204
eebfc9c325adb09985bf42ddedbac8fdab6caec1_659f30416d860
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 800
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

w pierwszym odruchu napisałam tylko o kindlu, ale po namyślę dodaję:
- elektryczną szczoteczkę do zębów
- druty hiya hiya
- karnet na warsztaty ceramiczne
- wycieczki
- wyjścia do escape roomów (w zdecydowanej większości, chociaż niektóre okazały się porażkami)
eebfc9c325adb09985bf42ddedbac8fdab6caec1_659f30416d860 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 09:00   #205
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Wczoraj grając kilka h w Wiedzmina stwierdzam że naszym kolejnym świetnym zakupem była klawiatura i myszka dla graczy z Microsoftu - ulga dla mojego łokcia tenisisty . Zestaw kosztował swoje ale nie żałuje ani złotówki.
Widzę, że spędziłyśmy wczorajszy wieczór bardzo podobnie


Jeszcze dodam:
- regularne wizyty u fryzjera - odkąd znalazłam swoją fryzjerkę, w końcu mam włosy dobrze obcięte i w super stanie Nigdy w ogóle nie sądziłam, że moje włosy mogą tak fajnie wyglądać
- przedłużane rzęsy - niesamowita oszczędność czasu, często w ogóle się nie maluję, bo same rzęsy robią robotę
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 09:04   #206
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Coś w ten deseń?
http://www.zooplus.pl/shop/koty/lego...ta/hamak/49236

Fajny wątek, sporo inspiracji
Mam dokładnie ten sam. Przy czym dwa koty uwielbiają, trzeci bał się tego, że nie jest to twarde i wolał zwykłą półkę. Dobrze wygląda na ścianie, jest solidny, bo moja klucha ważąca ponad 7 kilogramów mieści się, a hamak trzyma.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 09:17   #207
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Macie racje zapomnialam o wiedzminie 3 z dodatkami- najlepsza gra na swiecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 10:33   #208
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Widzę, że spędziłyśmy wczorajszy wieczór bardzo podobnie


Jeszcze dodam:
- regularne wizyty u fryzjera - odkąd znalazłam swoją fryzjerkę, w końcu mam włosy dobrze obcięte i w super stanie Nigdy w ogóle nie sądziłam, że moje włosy mogą tak fajnie wyglądać
- przedłużane rzęsy - niesamowita oszczędność czasu, często w ogóle się nie maluję, bo same rzęsy robią robotę
Jak często trzeba robić rzęsy? Bo o tym myślę. Jaki to koszt?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 10:51   #209
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Porzuciłam szczoteczkę elektryczną na rzecz klasycznej, po kilku latach używania.
Mam Brauna z ładowarką.
Głównie z powodu odsłaniania się szyjek zębowych (problem pojawił się właśnie w okresie używnia elektrycznej. I został.) , ale miałam tez wątpliwości co do czyszczenia miejsc zagłębionych miedzy zębami- fakt ze mam dziwacznie ustawione ósemki i tam elektryczna nie sięgała za bardzo.

Teraz jest taka ich różnorodność klasycznych szczoteczek, ze łatwiej dobrać pod siebie kształt główki, włosia.
Oraz kluczowe, ma się kontrolę nad kierunkiem w jakim pracuje szczoteczka a włosie trze po zębach i dziąsłach.
Hmm trochę mnie zdziwiłaś/zmartwilaś. A jesteś pewna, że nie jest to po prostu kwestia wieku? Możesz napisać ile miałaś lat gdy pojawił się problem? Pytam, bo używam elektrycznej od wielu lat i nic się u mnie nie dzieje.
Jak tak się teraz zastanawiam, to mi się jedynie obiło o uszy, że problem może powstać przy zbyt twardym włosiu końcówek, dlatego warto zwracać na to uwagę albo przestawić się na soniczną.
Sory za offtop!
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 10:56   #210
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Jak często trzeba robić rzęsy? Bo o tym myślę. Jaki to koszt?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
Zależy jak szybko rosną Twoje naturalne. Ja spokojnie mogę robić co ok. 4 tygodnie, moja przyjaciółka musi co 2 tygodnie.
Jeśli chodzi o koszty, to ja akurat płacę 100zł za uzupełnienie, mam przedłużane 2:1. Ale wszędzie ceny są różne. No i trzeba uważać, żeby trafić na ogarniętą dziewczynę, bo to co czasami widzę to woła o pomstę do nieba.
Rzęsy wszystkie doklejone na "prosto" w jednym kierunku, źle dobrana długość, grube tanie chińskie rzęsy, masakra.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.