Najbardziej seksowny zapach dla kobiety - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-12, 13:41   #181
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez Szumak
Ano, moze byc. Tak mi sie roilo, ze to Beliczek chyba byla, ewentualnie Madlaine, choc nie pamietam, czy nasza Mad lubi i uzywa Shalimar

A przy okazji dodam jeszcze, ze kiedys bardzo zmyslowo kojarzyly mi sie Obsession, no i jakzeby inaczej - Opium tez. Ale to kiedys
Aha, ostatnio znowu sprawdzalam Obsession - Ewa, one pachna calkiem jak Must!
Musze sobie koniecznie w domu porownac..

Dzisiaj popędzę sprawdzić Dotychczas żadne zapachy CK mi się nie podobały, więc od dawna do nich nie "podchodziłam" Kto wie, może znalazłaś mi nową miłość
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 14:00   #182
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Muszę zabrać głos w sprawie domniemanego wujka jednej z Wizażanek, działacza LPR-u: ma świętą rację!

PS. Jeszcze dziś sprawdzę skrupulatnie, jak pachnie tak skutecznie reklamowany tu Agent
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 14:16   #183
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez E
Dzisiaj popędzę sprawdzić Dotychczas żadne zapachy CK mi się nie podobały, więc od dawna do nich nie "podchodziłam" Kto wie, może znalazłaś mi nową miłość
Ja jako dzika milosniczka swiezych woni obwachiwalam swego czasu namietnie wszystkie CK omijajac po pierwszej probie Obsession szerokim lukiem, bo nawet sam wyglad wyraznie wskazywal, ze to jakis odmieniec w kolekcji CK jest. Az w koncu kiedys w akcie rozpaczy, kiedy nie bylo wystawionych zapachow, na ktore sie nastawilam, powachalam znowu Obsession i jakaz niespodzianka mnie spotkala - okazalo sie, ze to piekny zmyslowy zapach dla dojrzalej kobiety. No, ja taka jeszcze wtedy sie nie czulam Dopiero zeszlej jesieni, na fali cynamonomanii, jaka mnie opadla, odkrylam O. na nowo

Strasznie jestem ciekawa, co by na nasze dywagacje o nieprzyzwoitych woniach powiedzieli panowie
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 14:19   #184
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Swietny watek Dla mnie perfumy niegrzeczne to takie, ktore pasuja nie tylko do okazji, ale i osobowosci noszacej je kobiety. Jakos nie dobieram zapachu do randki Aczkolwiek kocham zapachy, ktore nazywam wulgarnymi Taki randkowy, erotyczny zapach musi byc choc troche cieply, ale nie przyporzadkowuje tutaj zadnych konkretnych nut. Dzis wachalam Rush i to jest dla mnie zapach kipiacy wulgarnoscia. Wg mnie pasuje do Dody Poza tym D&G By, Shalimar - owszem, przez to kadzidlo i wanilie (niech wujek z LPR pocaluje w d*** - przepraszam:P). Wszystkie zapachy mocne, wyczuwalne i charakterystyczne mieszcza sie u mnie w kategorii "seksowne", bo zwracaja na siebie uwage, prowokuja, draznia. Jungle, Angel, nowy Lalique EDP, Lolita Lempicka, Oriental Flower Kenzo i jeszcze Couture Moschino - bardziej kokieteryjne.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 14:23   #185
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez Szumak
Ano, moze byc. Tak mi sie roilo, ze to Beliczek chyba byla, ewentualnie Madlaine, choc nie pamietam, czy nasza Mad lubi i uzywa Shalimar
.
Uzywa, lubi, ma edt i edp - ale to rzeczywiście chodziło o Ewę

Swoja drogą Shalimar czasem pachnie niezwykle zmysłowo, ale nie zawsze i nie wiem dlaczego ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 14:30   #186
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

chyba się koleżanka E rozmarzyła odrobinkę

w moim odczuciu (mojego męża tez) takimi zapachami sa Angel, Hiver, Boudoir i Premier Figuier ( ale jak juz wielokrotnie pisałam, ze względu na to, że pierwsze wspólne wakacje spędzilismy w Tunezji i mu ten zapach przypomina nasze harce w tamtym kraju

Ostatnio mój znajomy stwierdził, że cos mu podniecająco pachnie i doszedł po węchu, ze to moje perfumy - jestem ciekawa czy zgadniecie co to było, zwłaszcza, że mi się nigdy tak nie kojarzyły, ale może powinny
A to było tylko Mauboussin w połaczeniu z zapachem mojej skórzanej marynarki, powiedział, że mu na mysl perwersyjne rzeczy przychodzą, kobieta w czerni siedząca w skórzanym duzym fotelu, z cienkim papierosem w dłoni i popijająca whisky

Niektórzy to maja wyobraźnię ...

PS. mojego męza rusza jeszcze Celine Oriental Summer
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:13   #187
sumiko
Raczkowanie
 
Avatar sumiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Dla mnie zapachy na kolacje ze śniadaniem to Lolita Lempicka, mirra&mirra -I Coloniali a ostatnio J. del pozo- in black, choć nie wąchałam jeszcze wszystkiego więc pewnie niedługo zmienie zdanie
sumiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 16:16   #188
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

mirra&mirra -I Coloniali mam akurat próbkę, az spróbuję dzisiaj z ciekawości, bo jeszcze nie testowałam

dzieki za podsunięcie pomysłu
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:17   #189
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Hmm... Może i są takie perfumy, ale wiecie co jest najlepsze i żadne perfumy tego nie przebiją? Oczywiście naturalne zapachy. Powiem szczerze, że w chwilach intymnych nawet zapach perfum mi przeszkadza. Natura. Dzika , nieokiełznana natura. Niekoniecznie w chwilę po kąpieli nawet . Zapach ciała tak może dzień po kąpieli jest, no... chyba najbardziej podniecający! Są zapachy, które mój mąż określa jako "seksowne", albo "erotyczne", ale myślę , że tak naprawdę... to nie jest ważne, chyba że w pierwszym kontakcie. Ja się nie perfumuję specjalnie w każdym razie. My to już takie zboki jesteśmy, ze nie lubimy takich "wysterylizowanych" naszych ciał.. Musi być ślad jakiegoś życia
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:30   #190
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Najbardziej erotycznym z erotycznych zapachów jest dla mnie Angel. Bo tak i już Oprócz niego jeszcze Hypnotic Poison i Organza Indecence- zdecydowanie nie jest nieprzyzwoita jedynie z nazwy
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 18:19   #191
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez evee
tak Agent to taki nieprzyzwoity ..to moze za malo powiedziane- k*** zapach (przepraszam co bardziej wrazliwych na slownictwo)
nienawidze, nie cierpie go w dzien na kims innym- mam ochote wtedy zrobic krzywde osobie ktora go uzywa- natomiast jesli chodzi o jakies specjalnie aranzowane "wieczory" kolacja,swiece,dobre wino, "poscielowa" muzyka,seksowna bielizna to wtedy kropla A.P niezbedna..
Ewa, bardzo lubię Twoje opisy AP, ale śmiac mi się chce, bo dla mnie to zapach, po którym zawsze boli mnie głowa... więc mam związane z nim zupełnie nieerotyczne skojarzenia
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 18:57   #192
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez hybris
Ewa, bardzo lubię Twoje opisy AP, ale śmiac mi się chce, bo dla mnie to zapach, po którym zawsze boli mnie głowa... więc mam związane z nim zupełnie nieerotyczne skojarzenia
no tak - jak boli glowa to juz nici z...
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:17   #193
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

A mi jednoznacznie kojarzy się Etro Musk , to taki powiedziałabym "zapach kobiety", natomiast mojemu narzeczonemu z seksem kojarzy się Deep Red i upiera się nawet żebym tym pachniała na naszym ślubie, ciekawe czemu
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 20:11   #194
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Mój mąż powiedział, że tylko Dune Diora
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 17:22   #195
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Wątek zchwycił mnie już wczoraj, ale potrzeba było sporo czasu zanim wybrałam swój/mojego TŻ typ
Bardzo erotyczne wydaje mi się moje ostatnie zaurocznie( lepiej brzmi nanowsze zauroczenie, bo oczywiście nie ostatnie) czyli Hiver.
jest taki ciężki, ciepły i zmysłowy...na specjalne okazje.
Co ciekawe mój TŻ też go tak ocenił, co być może znaczy, że niedługo go dostanę
Drugi zapach to dla mnie Must de Cartier( jak widzę nie jestem odosobniona). Juz sama nazwa jest zmysłowa, prowokująca( brzmieniowo.
Zapach najpierw mnie nie oczarował, mojego TŻ od razu.
A teraz...po przekonywaniu mnie przez niego właśnie Must kojarzy mi się najbardziej z seksem
No może to sie zmieni kiedy dostanę Hiver
Po,yślałam też o OI jako o moim anty-seksownym typie, jako, ze wiele z Was wymieniało ją tutaj.
Na mnie pachniała cynamonowo, ostro...kojarzyć ją mogłam ze wszystkim...poza seksem i zmysłowością.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 18:34   #196
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Mój mąż baardzo erotycznie "odbiera" Nieprzyzwoitkę i, o dziwo, Słonia
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:28   #197
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez szaja
Po,yślałam też o OI jako o moim anty-seksownym typie, jako, ze wiele z Was wymieniało ją tutaj.
Na mnie pachniała cynamonowo, ostro...kojarzyć ją mogłam ze wszystkim...poza seksem i zmysłowością.
Szaja, a czy testowałaś OI z tylko z papierka, czy również na skórze? Pytam, bo kiedyś miałam na temat tego zapachu dokładnie takie samo zdanie, które ewoluowało dopiero, gdy zaaplikowałam sobie Nieprzyzwoitkę na skórę i pozwoliłam się zapachowi rozwinąć. Dla mnie też nie jest najprzyjemniejsza pierwsza, ostra nuta, ale gdy ta przygaśnie, zapach mnie zachwyca

p.s. Dziś ponosiłam OI, coby wyrobić sobie zdanie n/t czy ona jest nieprzyzwoita tylko z nazwy. I dochodzę do wniosku, że zdecydowanie nie tylko...
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 15:44   #198
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez hybris
Szaja, a czy testowałaś OI z tylko z papierka, czy również na skórze? Pytam, bo kiedyś miałam na temat tego zapachu dokładnie takie samo zdanie, które ewoluowało dopiero, gdy zaaplikowałam sobie Nieprzyzwoitkę na skórę i pozwoliłam się zapachowi rozwinąć. Dla mnie też nie jest najprzyjemniejsza pierwsza, ostra nuta, ale gdy ta przygaśnie, zapach mnie zachwyca

p.s. Dziś ponosiłam OI, coby wyrobić sobie zdanie n/t czy ona jest nieprzyzwoita tylko z nazwy. I dochodzę do wniosku, że zdecydowanie nie tylko...
Hybris, dotarłam ( przy okazji polowania na posty o Le Feu, to już
moja mała obsesja ) do Twojej przygody z OI
Ja testowalam nieprzyzwoitą na skórze jako że od razu stałam się (dzięki kochanej siostrze i okazji -moim urodzinom) właścicielką flaszeczki
Na mnie OI pachnie zupełnie inaczej niż piszą Wizażanki. Jest cynamon, ale taki ostry, duszący. Co dziwne nie czuję żeby z czasem jakoś wyraźnie łagodniał.Czekałam na wanilię bo bardzo lubię ją w perfumach, ale nie czułam jej, cały czas tylko nuta cynamonu, która jakby wszystko zagłuszała, tłamsiła( takie słowo wydaje mi się najodpowiedniejsze). Było tak jakby na mnie ten zapach po prostu się nie rozwijał Domyślam się, że są szczęściary na których cały wachlarz zapachowy nieptrzyzwoitki się ujawnia.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 16:37   #199
Ivesman
Raczkowanie
 
Avatar Ivesman
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 205
GG do Ivesman
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Black Code Armaniego...
__________________
Pokaż mi swoje perfumy a powiem Ci kim jesteś!
Ivesman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 19:28   #200
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Hm...A ja chyba jakaś antyseksualna jestem, bo dla mnie owszem, wiele zapachów należy do kategorii tych bardzo zmysłowych -na przykład OI czy Angel - ale ta zmysłowość nie ma nic wspólnego z seksem czy erotyką, to raczej taki intensywniejszy odbiór własnego ciała i wrażeń z niego płynących, ale z takim nastawieniem na siebie raczej niż wabienie otoczenia.
Tak, z łóżkiem kojarzy mi się tylko zapach ciała, bez żadnych perfumowych upiększeń
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 21:53   #201
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez joasiak1
Hm...A ja chyba jakaś antyseksualna jestem, bo dla mnie owszem, wiele zapachów należy do kategorii tych bardzo zmysłowych -na przykład OI czy Angel - ale ta zmysłowość nie ma nic wspólnego z seksem czy erotyką, to raczej taki intensywniejszy odbiór własnego ciała i wrażeń z niego płynących, ale z takim nastawieniem na siebie raczej niż wabienie otoczenia.
Tak, z łóżkiem kojarzy mi się tylko zapach ciała, bez żadnych perfumowych upiększeń
Uff... Joasiu, dziękuję. Już myślałam, że jestem jakaś nienormala perfumoholiczka, skoro w łóżku ( czy też niekoniecznie łóżku ) jakoś niespecjalnie je preferuję ... Wtedy działają inne perfumy! Te i żadne inne. Cieszę się, że ktoś podziela moje zdanie.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 22:21   #202
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Na mnie erotycznie pachnie Budoire i nieoczekiwanie chyba Cristal Noir (szkoda, że na mojej skórze krótko pachnie)
Najbradziej jednak Woman Helmuta Langa. Do tego stopnia przypomina mi zapch mojego hmmm....rozemocjowanego ciała, że mam opory aby go używać poza domem, a bardzo go lubię

Na każdej z nas inny zapach powoduje skojarzenia erotyczne, bo to zalezy tez jak się zapach łączy z chemią skóry. Im bardziej zgrany z naturalym zapachem, tym bardziej erotyczny, tak myśłę.
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 00:17   #203
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Na mnie erotycznie pachnie Budoire i nieoczekiwanie chyba Cristal Noir (szkoda, że na mojej skórze krótko pachnie)
Najbradziej jednak Woman Helmuta Langa. Do tego stopnia przypomina mi zapch mojego hmmm....rozemocjowanego ciała, że mam opory aby go używać poza domem, a bardzo go lubię

Na każdej z nas inny zapach powoduje skojarzenia erotyczne, bo to zalezy tez jak się zapach łączy z chemią skóry. Im bardziej zgrany z naturalym zapachem, tym bardziej erotyczny, tak myśłę.
Skin, bo najbardziej stapia sie z moją skóra i pachnie cieliście i jak mówi mój TŻ nieprzyzwoicie seksownie.
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 16:50   #204
martyna101
Raczkowanie
 
Avatar martyna101
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 144
GG do martyna101
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Bardzo pociagajacy moim zdaniem jest Addict i Hypnotic Poison Diora
martyna101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:57   #205
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Może po prostu powielam jakiś stereotyp, ale dla mnie te zmysłowe wonie powinny być ciężkie, choć nie "pudernicowate", bogate, słodkie, choć nie przesłodzone. Na pewno nie pasują mi do tej kategorii perfumy lekkie, delikatne, owocowe czy kwiatowe, no, poza różanymi

Święte słowa Hybris w 100% się z Tobą zgadzam...
Nie znam świeżego, cukierkowego , albo owocowego zapachu, który był by dla mnie sexy.
Kiedyś na forum gazetowym założyłem podobny watek.

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...148392&v=2&s=0
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 18:00   #206
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez martyna101
Bardzo pociagajacy moim zdaniem jest Addict i Hypnotic Poison Diora
Ja też uważalam, że Hipnotic Poison jest bardzo seksowny.
Ale chyba nie na mnie . Odwiedził mnie w pracy kolega, wchodząc do mojego pokoju stwierdził : jakimś olejkiem do ciast u was wonia.

__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 18:09   #207
martyna101
Raczkowanie
 
Avatar martyna101
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 144
GG do martyna101
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Ja też uważalam, że Hipnotic Poison jest bardzo seksowny.
Ale chyba nie na mnie . Odwiedził mnie w pracy kolega, wchodząc do mojego pokoju stwierdził : jakimś olejkiem do ciast u was wonia.

a ja sie spotkalam z samymi pozytywnymi opiniami, chociaz stawiam chyba jednak na Addict
martyna101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 19:18   #208
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

O dziwo, Nieprzyzwoita nie nastraja mnie szczególnie figlarnie Już kiedyś pisałam - kojarzy mi się z leniwą, sytą odaliską o pełnych kształtach i ciężkim spojrzeniu czarnych oczu. Ani w głowie jej dawać rozkosz sułtanowi, raczej woli opychać się daktylami, leżąc na miękkich poduszkach
Lubię OI najbardziej ze wszystkich moich perfum, ale ogarnia mnie po niej błogi spokój, nic z gorączki namiętności
A co do męża... wieczorny eksperyment z Nieprzyzwoitką w roli głównej zaczął się i zakończył dialogiem:
On: oj, ale się wyperfumowałaś na słodko
Ja: no przecież mówiłeś, że ładnie pachną
On: No ładnie. Bardzo ładnie. Ale one są ... no nie na tą porę...
Ja: A na jaką?
On: Bo ja wiem... Po południu. Do kawy i eklerki.


Jako typowo nieprzyzwoite traktuję natomiast: Lolitkę (wersja figlarna, kusząca, pełna dwuznacznej gry), Shalimar (imperium zmysłów) i Scent Intense
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 19:55   #209
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Tak, to moja historia z tym wujkiem i "shalimarem"
Chcąc nie chcąc głosuję za Shalimarem
Ciekawy wątek - dopiero teraz go zauważyłam.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 10:09   #210
jasmin30
Raczkowanie
 
Avatar jasmin30
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 252
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez 321981125346
Skin, bo najbardziej stapia sie z moją skóra i pachnie cieliście i jak mówi mój TŻ nieprzyzwoicie seksownie.
Oooo, myślałam, że tylko ja tak mam.
Skin to jedyne perfumy,które kojarzą mi się jednoznacznie z seksem.To taki zapach ciała w trakcie samego aktu....Uhhhhhh .

Dlatego używałam ich niewiele i zwyczajnie wstydziłam się je nosić a w koncu sprzedałam koleżance- ubrana w Skin czułam się taka ...naga.
W sumie to dziwne , bo preferuję ciężkie, orientalne wonie, którymi zalewam się na codzień.

Inna sprawa ,że właśnie znowu chciałabym je mieć
jasmin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-01 11:11:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.