On nie chce .. :( - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-04, 16:32   #181
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez Gatta85 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie jakby on nie był do końca świadomy konsekwencji tego co się stało.
albo chce zbagatelizowac sytuacje i sprawic bys to ty poczula sie winna ze nie chcesz isc do jego mamy..

wydaje mi sie ze jedynym wyjsciem jest wyprowadzenie sie od niego albo wyprowadzenie jego.. nie mozecie razem mieszkAC BO SIE WYKONCZYSZ DZIEWCZYNO
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 17:15   #182
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: On nie chce .. :(

Bagatelizowanie sytuacji - przynajmniej "na pokaz" - to chyba dość często stosowana "metoda". Facet zachowuje się jak gdyby nigdy nic, jakby liczył, że kobieta zapomni trochę, że uczucia opadną, że wszystko da się ugładzić i uspokoić. Jakby to było takie proste.

Gatta, najlepiej by było gdybyś dążyła do przeprowadzki - jego lub Twojej. To bardzo niedobrze, że mieszkacie razem, musisz codziennie się z nim widzieć. Lepiej dla Ciebie by było, gdybyś mogła się od niego zdystansować.

To po prostu niewiarygodne, że on ma czelność prosić Cię, żebyś szła z nim na imieniny mamy. Pewnie woli uniknąć niewygodnych pytań, bo co wtedy powie? jak to wytłumaczy?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 17:19   #183
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Pewnie woli uniknąć niewygodnych pytań, bo co wtedy powie? jak to wytłumaczy?
Pewnie ze Gatte bolala glowa. Skoro jest taki dobry w klamstwach to kolejne tez nie sprawi mu problemu
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 17:34   #184
ONCIA86
Zadomowienie
 
Avatar ONCIA86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 990
Dot.: On nie chce .. :(

Za zadne skarby nie wybioeraj sie czasem na te imieniny.. niech swieci oczami gnojek jeden...
Tobie współczuje... pewnie nie dowiedziałabym sie o twoim problemie gdyby nie jedna wizazanka.. która dostrzegła jakies podobienstwa w naszych zwiazkach...
Zycze duzo siły.. Trzymaj sie..
__________________
Wszystkiego najlepszego MAMO
26.05.2008r.
ONCIA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 17:59   #185
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: On nie chce .. :(

zgadzam sie z wizazankami - musi sie ktores z was wyprowadzic. i to jak najszybciej! bo inaczej zameczysz siebie i jeszcze nie daj Boze wybaczysz mu.

co za bezczelnosc z tymi imieninami - nie mozesz mu powiedziec ze chyba zartuje i ze ŻĄDASZ od niego aby poinformowal swoja rodzine jak najszybciej o zerwaniu zareczyn i o POWODZIE [twoja rodzine tez]?
niech chociaz raz zachowa sie jak dorosly mezczyzna i niech poniesie odpowiedzialnosc za swoje czyny.

poza tym dobrze postawilas sprawe z jej mezem - on tez ma prawo wiedziec.
trzymam za ciebie kciuki
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 18:24   #186
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez Gatta85 Pokaż wiadomość
Dałam jej czas do niedzieli wieczorem bo ze swoim mężem widzi sie tylko w weekendy. Niech sama sie przyzna. Chce mieć osobiście od niego potwierdzenie ze wie dokładnie o jakie relacje chodzi. W przeciwnym razie całe archiwum trafia do niego. Tak mieszkamy razem i tu jest jeszcze gorzej bo on zachowuje się jakby sie nic nie stało. Nie chcę wracać do domu bo mnie zamęczą. Miał nawet czelność mnie prosić abym nie odwoływała i przyszła w sobotę do jego mamy na imieniny.
Mam wrażenie jakby on nie był do końca świadomy konsekwencji tego co się stało. A ja miałam dzisiaj całą noc z głowy, jak sobie pomyśle o sytuacjach o których pisali to łzy mi się cisną do oczu.
trzymaj się dziewczyno, wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:18   #187
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: On nie chce .. :(

Gatta czytalam cala rozmowe teraz i nie moge sie nadziwic jakim jest dupkiem!!! Jejku jak ci wspolczuje, zmarnowane 5 lat... a tak sie podlizywal, rocznice, kolacyjki spacerki a tu do innej!! Ja bym go za jaja chyba powiesila!! Bardzo dobrze ze przeczytalas to i sie dowiedzialas, co jest grane!! Nie patrz na rodzine tylko uciekaj z tego mieszkania jak najpredzej!! Kochana bedzie kolejny 1000razy lepszy facet!! A mu pokaz ze stac Cie na to i ze mu zal dupe scisnie nie dlugo Mnie tez facet zdradzil podle :[ Ale tu nie o mnie tylko o Tobie, Kochaniutka nie poddawaj sie i nie pokazuj mu ze Ci zalezy 3mam kciuki ze jakos sobie poradzisz. Badz twarda
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 20:29   #188
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: On nie chce .. :(

Przykro mi, że tak się stało i że w taki sposób się dowiedziałaś
Co do imienin, to ja bym zadzwoniła do jego mamy wcześniej i przeprosiła, że mnie nie będzie, ale dowiedziałam się o tym, że jej synek mnie zdradza i że nie jesteśmy już razem.
Co do mieszkania, to oświadcz mu, że ma ileś tam czasu na wyprowadzkę, skontaktuj się z właścicielem [jeśli wynajmujecie] i powiedz, że chciałabyś zmienić umowę [jeśli oboje ją podpisywaliście, etc.].
Jeśli to nie jego mieszkanie, to nie daj się wywalić. I nie daj się wkręcić we wspólne mieszkanie. Niech śpi u mężatki na wycieraczce.
Trzymaj się i trzymam kciuki
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:51   #189
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez Gatta85 Pokaż wiadomość
Dałam jej czas do niedzieli wieczorem bo ze swoim mężem widzi sie tylko w weekendy. Niech sama sie przyzna. Chce mieć osobiście od niego potwierdzenie ze wie dokładnie o jakie relacje chodzi. W przeciwnym razie całe archiwum trafia do niego. Tak mieszkamy razem i tu jest jeszcze gorzej bo on zachowuje się jakby sie nic nie stało. Nie chcę wracać do domu bo mnie zamęczą. Miał nawet czelność mnie prosić abym nie odwoływała i przyszła w sobotę do jego mamy na imieniny.
Mam wrażenie jakby on nie był do końca świadomy konsekwencji tego co się stało. A ja miałam dzisiaj całą noc z głowy, jak sobie pomyśle o sytuacjach o których pisali to łzy mi się cisną do oczu.
Strasznie mi przykro!!!
Naprawde ,wiem co czujesz kiedy czytasz lub dowiadujesz sie o czym oni pisali ,mowili.
Przeszlam to samo kiedys.Wiem jak to boli.Jak trzesa sie rece w glowie sie kreci i niewiesz co jest grane.To jest jak koszmar.
Mam nadzieje ,ze dasz rade.
Dzielna dziewczyna jestes.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 23:37   #190
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: On nie chce .. :(

Też wiem, jakie to uczucie... Naprawdę straszne. Bardzo, bardzo współczuję.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 06:22   #191
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Przykro mi, że tak się stało i że w taki sposób się dowiedziałaś
Co do imienin, to ja bym zadzwoniła do jego mamy wcześniej i przeprosiła, że mnie nie będzie, ale dowiedziałam się o tym, że jej synek mnie zdradza i że nie jesteśmy już razem.
Co do mieszkania, to oświadcz mu, że ma ileś tam czasu na wyprowadzkę, skontaktuj się z właścicielem [jeśli wynajmujecie] i powiedz, że chciałabyś zmienić umowę [jeśli oboje ją podpisywaliście, etc.].
Jeśli to nie jego mieszkanie, to nie daj się wywalić. I nie daj się wkręcić we wspólne mieszkanie. Niech śpi u mężatki na wycieraczce.
Trzymaj się i trzymam kciuki
jego mama ma prawo wiedzieć... ale teraz dopiero pomyślałam że to nie ona wskakiwała mężatce do łóżka. gdybym miała dobre kontakty poszłabym do niej i pogadała. gdybym miała złe, zawitałabym na urodzinach uzbrojona w wydruki na gg i pokazała CAŁEJ rodzinie ile chłopak jest wart.

Tż twierdzi że powinnam przestać czytać takie tematy bo zaczyna mi 'odbijać' - tym bardziej że dla eksia dupka zdrada była nagminna.

GATTA TRZYMAJ SIĘ! i dokładnie poinformuj męża - dziewczyna pewnie będzie coś wkręcać więc pokaż mu dowód rzeczowy.\

tak się powinno to załatwiać.
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 08:18   #192
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
Tż twierdzi że powinnam przestać czytać takie tematy bo zaczyna mi 'odbijać'

moj eks tez tak mowil ...:/ teraz zdrada jest na porzadku dziennym :/ to przerazajace!
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 08:31   #193
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość

Tż twierdzi że powinnam przestać czytać takie tematy bo zaczyna mi 'odbijać' - tym bardziej że dla eksia dupka zdrada była nagminna.
Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
moj eks tez tak mowil ...:/ teraz zdrada jest na porzadku dziennym :/ to przerazajace!
Mój TŻ też tak mówi... Że naczytam się o zdradzie a później mam paranoję.

Ale naprawdę ciężko jej nie mieć, kiedy wciąż i wciąż czyta się o zdradach, oszustwach, facetach zostawiających wieloletnią partnerkę, bo poznali kogoś innego... Najbardziej mnie przeraża, że przecież dziewczyny zwykle dług niczego nie podejrzewają. A tu nagle okazuje się, że to tylko facet się tak świetnie ukrywał. Niby nie miał nawet czasu, by zdradzić, a jednak jakoś mu się udało, bo zdradzał z koleżanką z pracy... Zgroza.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:09   #194
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
jego mama ma prawo wiedzieć... ale teraz dopiero pomyślałam że to nie ona wskakiwała mężatce do łóżka. gdybym miała dobre kontakty poszłabym do niej i pogadała. gdybym miała złe, zawitałabym na urodzinach uzbrojona w wydruki na gg i pokazała CAŁEJ rodzinie ile chłopak jest wart.

Tż twierdzi że powinnam przestać czytać takie tematy bo zaczyna mi 'odbijać' - tym bardziej że dla eksia dupka zdrada była nagminna.

GATTA TRZYMAJ SIĘ! i dokładnie poinformuj męża - dziewczyna pewnie będzie coś wkręcać więc pokaż mu dowód rzeczowy.\

tak się powinno to załatwiać.
Ja bym zrobiła podobnie - albo bym do niej zadzwoniła i opowiedziała jej o całej sprawie albo poszła i opowiedziała. Na pewno pokazałabym jej te rozmowy z gadu.

A co do tej drugiej dziewczyny - sama nie wiem. Owszem dziewczyna zasłużyła na naganę, ale tak na prawde to pomagasz rozwalić czyjeś małżeństwo. Owszem, to ta dziewczyna skopała swój związek ale ty właśnie dobijasz gwóźdz do trumny... Ja bym pewnie nie powiedziała jej mężowi.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:18   #195
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A co do tej drugiej dziewczyny - sama nie wiem. Owszem dziewczyna zasłużyła na naganę, ale tak na prawde to pomagasz rozwalić czyjeś małżeństwo. Owszem, to ta dziewczyna skopała swój związek ale ty właśnie dobijasz gwóźdz do trumny... Ja bym pewnie nie powiedziała jej mężowi.
hmm.. ja tez nie wiem ale raczej bym nalegala aby maz sie dowiedzial..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:27   #196
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: On nie chce .. :(

Mnie jest trudno ocenić. Nie wszystko jest biało - czarne. Znam osobę, która zdradzała swojego męża ale bardzo gorzko potem tego żałowała i są razem nadal a ich małżeństwo trwa. Ona się baaardzo zmieniła. Gdyby ktoś mu powiedział o tej zdradzie to pewnie dawno byli by już po rozwodzie i ona - samotna matka, a on - załamany 30latek. A tak to im się teraz super układa.

Gdyby mnie mąż zdradził - ale postanowił jednak ze mną zostać (czyli zrozumiałby swój błąd i chciał się poprawić) to wolałabym o tym nie wiedzieć. Inaczej nie potrafiłabym już mu ufać... W zasadzie gdybym się dowiedziała o zdradzie to bym go po prostu wystawiła za drzwi i tyle.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:33   #197
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: On nie chce .. :(

Kurcze tez tak mam.
Za duzo czytam o takich rzeczach i potem mam jazdy.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:35   #198
Gatta85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: On nie chce .. :(

Wiecie sytuacja jest beznadziejna. Ja go nadal kocham i życia sobie bez niego nie wyobrażam. On wczoraj 3 godziny na kolanach płakał i błagał o moje wybaczenie i szanse. Powiedział ze zrobi wszystko abyśmy byli dalej razem i będzie o nas walczył. Bardzo żałuje tego co zrobił chce się zmienić. Prace nie da się tak łatwo zmienić ale jest szansa ze zostanie przeniesiony do innego projektu.
Powiedziałam ze teraz nie możemy być razem, bo ja o tym zapomnieć nie mogę. Boshe....nigdy nie widziałam go w takim stanie...
Gatta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:41   #199
pagos
Raczkowanie
 
Avatar pagos
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 36
GG do pagos
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Mnie jest trudno ocenić. Nie wszystko jest biało - czarne. Znam osobę, która zdradzała swojego męża ale bardzo gorzko potem tego żałowała i są razem nadal a ich małżeństwo trwa. Ona się baaardzo zmieniła. Gdyby ktoś mu powiedział o tej zdradzie to pewnie dawno byli by już po rozwodzie i ona - samotna matka, a on - załamany 30latek. A tak to im się teraz super układa.

Gdyby mnie mąż zdradził - ale postanowił jednak ze mną zostać (czyli zrozumiałby swój błąd i chciał się poprawić) to wolałabym o tym nie wiedzieć. Inaczej nie potrafiłabym już mu ufać... W zasadzie gdybym się dowiedziała o zdradzie to bym go po prostu wystawiła za drzwi i tyle.

No dobra.... ale co mnie w sumie obchodzi, czy mąż tej dziewczyny chciałby wiedzieć czy nie... dlaczego Gatta ma rozmyślać o ich małżeństwie... czy się rozwiodą czy nie... Gatta też wolałaby pewnie nie wiedzieć o tym, że ją zdradził... na pewno wolałaby żeby wszystko wyglądało tak jak przed czterema miesiącami... żeby nic nie wskazywało na zdradę.... ale nieeeee.... jej kochany takie emocje jej zafundował, że dziękuję... a tamta wróci do nieświadomego męża i będą żyli długo i szczęśliwie... i zadowolenie będą: żona, mąż i facet Gatty (mam nadzieję... były)

Na imieniny nie poszłabym.... po co dodatkowe nieprzyjemne sytuacje stwarzać i narażać się na dodatkowe spotkanie tego tchórza... zadzwoniłabym z życzeniami i przeprosiła za nieobecność potem spotkałabym się z nią w innym dniu.... same i wtedy porozmawiałabym z nią na ten temat.

No i konieczna jest wyprowadzka... Gatta... Twoja albo jego. NIe możecie po tym razem mieszkać.... będziesz się strasznie męczyć.... a masz być piękna i kwitnąca Buziolki
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że myślisz, iż jego osiągnięcie jest nie realne bo wymaga czasu... ponieważ ten czas i tak upłynie... niech upłynie z korzyścią więc dla Ciebie samej..."
pagos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 09:41   #200
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez Gatta85 Pokaż wiadomość
Wiecie sytuacja jest beznadziejna. Ja go nadal kocham i życia sobie bez niego nie wyobrażam. On wczoraj 3 godziny na kolanach płakał i błagał o moje wybaczenie i szanse. Powiedział ze zrobi wszystko abyśmy byli dalej razem i będzie o nas walczył. Bardzo żałuje tego co zrobił chce się zmienić. Prace nie da się tak łatwo zmienić ale jest szansa ze zostanie przeniesiony do innego projektu.
Powiedziałam ze teraz nie możemy być razem, bo ja o tym zapomnieć nie mogę. Boshe....nigdy nie widziałam go w takim stanie...
o nie ! nie mozesz mu uwierzyc gdyby to byl jednorazowy wyskok, gdyby byl pijany... gdyby sie przyznal !! a to trwa od 4mc, i trwalo by nadal gdybys tego nie odkryla!

nie wierze w jego skruche, po prostu sie przestraszyl i tyle.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:49   #201
pagos
Raczkowanie
 
Avatar pagos
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 36
GG do pagos
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez Gatta85 Pokaż wiadomość
Wiecie sytuacja jest beznadziejna. Ja go nadal kocham i życia sobie bez niego nie wyobrażam. On wczoraj 3 godziny na kolanach płakał i błagał o moje wybaczenie i szanse. Powiedział ze zrobi wszystko abyśmy byli dalej razem i będzie o nas walczył. Bardzo żałuje tego co zrobił chce się zmienić. Prace nie da się tak łatwo zmienić ale jest szansa ze zostanie przeniesiony do innego projektu.
Powiedziałam ze teraz nie możemy być razem, bo ja o tym zapomnieć nie mogę. Boshe....nigdy nie widziałam go w takim stanie...
Taaaaak? Teraz sobie przypomniał, że chce walczyć o ten związek? Ale gdybyś nic nie wiedziała o jego zdradzie to nadal by się z nią spotykał tak? No to super!!! Brawo dla Pana!

Jesteś pewna, że nie będzie się z nią spotykał? Bo ja nie...

Zachował się jak świnia... samym tym, że Ciebie zwodził głupimi odpowiedziami... i kazał Tobie czekać... na niewiadomo co...

Jak chcesz dalej tak żyć... to proszę bardzo, ale już nigdy nie będziesz mogła być pena tego człowieka... nie teraz... nie za dwa... ale za kilka, kilkanaście lat... sytuacja może się powtórzyć... ja nie narażałabym się na takie wrażenia...

Teraz go jeszcze kochasz... żyjesz uczuciem tym, jeszcze z przed czterech miesięcy... zobaczysz... jak uwolnisz się od niego poznasz innego faceta.... to będzie inaczej... Teraz to wszystko jest jeszcze świeże.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że myślisz, iż jego osiągnięcie jest nie realne bo wymaga czasu... ponieważ ten czas i tak upłynie... niech upłynie z korzyścią więc dla Ciebie samej..."
pagos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:50   #202
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez Gatta85 Pokaż wiadomość
Dałam jej czas do niedzieli wieczorem bo ze swoim mężem widzi sie tylko w weekendy. Niech sama sie przyzna. Chce mieć osobiście od niego potwierdzenie ze wie dokładnie o jakie relacje chodzi. W przeciwnym razie całe archiwum trafia do niego. Tak mieszkamy razem i tu jest jeszcze gorzej bo on zachowuje się jakby sie nic nie stało. Nie chcę wracać do domu bo mnie zamęczą. Miał nawet czelność mnie prosić abym nie odwoływała i przyszła w sobotę do jego mamy na imieniny.
Mam wrażenie jakby on nie był do końca świadomy konsekwencji tego co się stało. A ja miałam dzisiaj całą noc z głowy, jak sobie pomyśle o sytuacjach o których pisali to łzy mi się cisną do oczu.
nie bardzo rozumiem dlaczego probujesz ingerowac w jej zycie ?

zajmij sie swoim bo to chyba najwazniejsze dla ciebie w tej chwili.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:53   #203
Gatta85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: On nie chce .. :(

Żeby jej mąż się zainteresował swoją żoną i żeby już nie burzyła innych związków. Co to za małżeństwo, które widuje się tylko w weekendy bo każde pracuje w innym miejscu? A potem ona szuka przygód
Gatta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:54   #204
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
nie bardzo rozumiem dlaczego probujesz ingerowac w jej zycie ?

zajmij sie swoim bo to chyba najwazniejsze dla ciebie w tej chwili.

coz ta kobieta nie wahala sie ingerowac w zycie Gatty ....
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:19   #205
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: On nie chce .. :(

Gatta, tylko sie mu nie daj przypadkiem... Wiem, wiem, to twoja decyzja i Ty ja podejmiesz, ale to jest ten typ, na ktorego zachowanie nie ma absolutnie zadnego usprawiedliwienia... Teraz sie pewnie biedaczek przestraszyl konsekwencji... Na takich sa tylko slowa uznawane za nieparlamentarne...

I na te laske tez... skoro zdradza meza i "wyciaga reke po cudze", to dlaczego ma zostac bezkarna?? Osoba, ktora najbardziej dostanie po tylku bedzie (juz jest) Gatta... i to nie bedac winna...
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:21   #206
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez Gatta85 Pokaż wiadomość
Żeby jej mąż się zainteresował swoją żoną i żeby już nie burzyła innych związków. Co to za małżeństwo, które widuje się tylko w weekendy bo każde pracuje w innym miejscu? A potem ona szuka przygód

Dlaczego oceniasz ich malzenstwo ? co ci do tego czy bycie razem gwarantuje wiernosc? nie co widac na twoim przykladzie.

Moze jej maz wie o wszytskim i przymyka oko .
bedzie ci lepiej jak maz ja zostawi?
co cie obchodzi ich zycie?

chcesz odwetu ?wywal swojego chlopaka ,zrob awanture ?zadzwon do jego rodzicow ,oglos wasze rozstanie i powod podczas urodzin czy imienin twojej niedoszlej ,bylej tesciowej.

albo zachowaj sie jak dojrzala kobieta i poprostu odejdz ,zachowujac resztki honoru i wlasnej dumy .

W tym "zwiazku" nikt nikogo sila do lozka nie zaciagnał ,prawda?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:21   #207
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
coz ta kobieta nie wahala sie ingerowac w zycie Gatty ....
i to jest argument zeby znizac sie do jej poziomu ?

wdg. mnie kiepski.


twoj chlopak tez ma rozum i sila go do lozka nie zaciagnela -zapewniam cie.

nie bronie kochanki ale tez nie rozumiem wtracania sie w zycie innych bo ona sie wtracila .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:25   #208
Gatta85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: On nie chce .. :(

Między nimi nie doszło do "sytuacji łóżkowych" A raczej do tego wszystkiego co można robić na korytarzu w firmie pełnej ludzi
Gatta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:26   #209
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
i to jest argument zeby znizac sie do jej poziomu ?

wdg. mnie kiepski.


twoj chlopak tez ma rozum i sila go do lozka nie zaciagnela -zapewniam cie.

ja nie uwazam zeby to bylo znizanie sie do jej poziomu. po prostu niech zna konsekwencje takich zachowan.
a jak jej maz o wszystkim wiedzial i tylko przymykal oko? coz to w takim razie nic sie nie stanie.

a co by mnie obchodzilo ich zycie? a tyle, ze jej nie obchodzilo moje. takze jakby maz ja zostawil, to nie moja sprawa. sama jest sobie winna.

poza tym on tez ma prawo znac prawde, a czy jej wybaczy czy nie to jego sprawa.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:28   #210
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez olbka Pokaż wiadomość

I na te laske tez... skoro zdradza meza i "wyciaga reke po cudze", to dlaczego ma zostac bezkarna?? Osoba, ktora najbardziej dostanie po tylku bedzie (juz jest) Gatta... i to nie bedac winna...
Dziewczyny gdzie wy zyjecie ??

chlopak mial ochote na romans to sie puscil i tyle przestancie zrzucac cala odpowiedzialnosc na ta trzecia .do zdrady trzeba 2 ludzi.

on powinnien dostac po tylku i tyle co zrobi ona i jej maz co was to obchodzi ??
jak pisalam wczesniej moze maz wie o wszytskich roma\nsach i przymyka oko? a moze on tez ja zdradza ?moz emaja taki uklad?

a moze ja wyrzuci z domu ,bedzie wam wtedy lepiej ?

rozumiem chcec zemsty ale czy to ma sens? to on byl zwiazany z Gatta i on powinnien poniesc konsekwencje i kare zadana przez Gatte.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.