Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-13, 22:50   #181
cherryprincess
Przyczajenie
 
Avatar cherryprincess
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 20
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Czesc dziewczyny .
Chciałabym przedłużyc sobie wlosy metoda clip-on i mam do Was pytanie: Czy te wlosy z ponizszych linkow nadaja sie do tego? Nie znam sie na tym, ale aukcje wydaja mi sie podejrzanie tanie. Z drugiej strony widze same pozytywne komentarze . Aaa i jeszcze jedno: czy ilosc wlosow oferowanych na tych aukcjach wystarczy? Pewnie pisalyscie o tym nie raz, wiec z gory przepraszam, ale zalezy mi na czasie a stron do przejrzenia w tym watku jest mnostwo .
A oto linki:
http://www.allegro.pl/item388067603_...ie_kolory.html
http://www.allegro.pl/item399513054_...5_kolorow.html
http://www.allegro.pl/item393292627_..._on_super.html

Pozdrawiam .
cherryprincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 08:38   #182
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez cherryprincess Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny .
Chciałabym przedłużyc sobie wlosy metoda clip-on i mam do Was pytanie: Czy te wlosy z ponizszych linkow nadaja sie do tego? Nie znam sie na tym, ale aukcje wydaja mi sie podejrzanie tanie. Z drugiej strony widze same pozytywne komentarze . Aaa i jeszcze jedno: czy ilosc wlosow oferowanych na tych aukcjach wystarczy? Pewnie pisalyscie o tym nie raz, wiec z gory przepraszam, ale zalezy mi na czasie a stron do przejrzenia w tym watku jest mnostwo .
A oto linki:
http://www.allegro.pl/item388067603_...ie_kolory.html
http://www.allegro.pl/item399513054_...5_kolorow.html
http://www.allegro.pl/item393292627_..._on_super.html

Pozdrawiam .

Te sa dobre
http://www.allegro.pl/item388067603_...ie_kolory.html
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 08:49   #183
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Dziewczyny ponawiam pytanie. Nie orientuje się któraś czy są sklepy z włosami w Krakowie?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 09:41   #184
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

dziewczyny ratujcie... juz 2 dzien siedze przed zdjeciami kolorow clipow i nie moge sie zdecydowac..

wklejam swoje foto, moze mi pomozecie kolor dobrac? mysle nad ash blond 22 i Natural Brown/Ash Blond 22# i nie wiem co wybrac... mysle ze ten balejaz chyba bardziej by mi pasowal tylko obawiam sie zeby nie okazal sie za ciemny

to str z koloram
http://ehazdm7haedz.az.pl/index.php?go=2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00993k_filtereda.jpg (96,3 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01018.jpg (108,2 KB, 96 załadowań)
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 09:45   #185
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
dziewczyny ratujcie... juz 2 dzien siedze przed zdjeciami kolorow clipow i nie moge sie zdecydowac..

wklejam swoje foto, moze mi pomozecie kolor dobrac? mysle nad ash blond 22 i Natural Brown/Ash Blond 22# i nie wiem co wybrac... mysle ze ten balejaz chyba bardziej by mi pasowal tylko obawiam sie zeby nie okazal sie za ciemny

to str z koloram
http://ehazdm7haedz.az.pl/index.php?go=2
Jak dla mnie zdecydowanie Natural Brown/Ash Blond 22#
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 10:14   #186
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

mowisz
chyba wlasnie na ten sie zdecyduje
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 10:24   #187
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Dobra chyba nie dostanę odpowiedzi Ale teraz mam pytanko. Bo też zastanawiałam sięnad tymi włosami http://www.allegro.pl/item388067603_...ie_kolory.html tylko mam problem z doborem kolorów, bo moje są brązowe i mają taki rudawy połysk. To jaki kolor będzie najlepszy? Może poprostu kupie jakiś jaśniejszy brąz i dofarbuje je. Bo te mam farbowane najpierw farbą z artego u fryzjera a potem garnierem złoty brąz. Może uzyskam podobny kolor nie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SS853108.JPG (92,5 KB, 58 załadowań)
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 12:48   #188
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Dobra chyba nie dostanę odpowiedzi Ale teraz mam pytanko. Bo też zastanawiałam sięnad tymi włosami http://www.allegro.pl/item388067603_...ie_kolory.html tylko mam problem z doborem kolorów, bo moje są brązowe i mają taki rudawy połysk. To jaki kolor będzie najlepszy? Może poprostu kupie jakiś jaśniejszy brąz i dofarbuje je. Bo te mam farbowane najpierw farbą z artego u fryzjera a potem garnierem złoty brąz. Może uzyskam podobny kolor nie?
z mojego doświadczenia,ciężko ci bedzie dobrać do twojego koloru włosy.sama kiedyś farbowałam machoniowym brązem,ale do dopinanych włosów musiała zmienić kolor na odcien chłodnawy.kolor -6podpasujesz,a nie bedzie ciemny.to odcień kawy,lub gorzkiej czekolady.
najlepiej jak poczekasz na włosy,a potem dofarvujesz u fryzjera.fryzjerki mieszają odcienie farb i napewno ci dopasuje.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 13:55   #189
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

TmargoT to radzisz wziąć kolor 6?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 14:07   #190
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
TmargoT to radzisz wziąć kolor 6?
6-to najjasniejszy z brazów.kolor-8- to już odcien orzecha,więc musiałabyś rozjaśnić o ton,żeby dostosowac odcień.
do koloru 6- wystarczy stonowac odcien z mahoniowego brązu na odcień kawy.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 14:38   #191
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Jeszcze jedno pytanko

Czy jeśli założę clip ony to mogę normalnie włosy związać w kucyk? Bo waham się jeszcze między clip onami a microringami.

Myślałam nad tymi http://www.allegro.pl/item399769055_...ikroringi.html tylko nie ma 6.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 14:55   #192
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

mozna,ale inaczej się je upina.pod innym kontem.kiedyś ktoś wklejał zdjęcie jak to sie robi,ale to było na poprzednim watku
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:03   #193
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Powoli studiuję ten potrójny wątek, ale jeszcze nie dotarłam do potrzebnej mi informacji, a zależy mi baaaardzo na czasie.

Chciałabym zakupić sobie clip-in(on?) w niestandardowych kolorach[typu niebieskie, czerwone itp.]. Zastanawiam się jednak czy lepiej, aby to były włosy syntetyczne jak np.
http://www.allegro.pl/item393323180_...8_kolorow.html
czy naturalne
http://www.allegro.pl/item395744815_...kie_50_cm.html

Naturalne są chyba lepsze, ale po takim farbowaniu muszą być strasznie zniszczone?
Nie chce poddawać włosów żadnym zabiegom stylizacyjnym, więc równie dobrze mogłyby być syntetyki? Czy one bardzo różnią się fakturą? Pewnie są bardzo błyszczące.


Przeważnie w wątku poruszane są tematy pasm w naturalnych kolorach. Jeśli wiecie gdzie jest moje zagadnienie będę wdzięczna za odesłanie
Heh, nawet nie było ochrzaniającego odzewu? Liczyłam na jakikolwiek, nawet nieprzyjemny.

[swoją drogą do czego to doszło, że cytuje samą siebie ]
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:34   #194
gizia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

mam gęste pocieniwane włosy. sięgające łopatek. chciałabym przedłużyć metodą micro ringów tylko nie wiem ile mam kupić pasemek. żależy mi na długości. mam zamiar kupić 60 sztuk pasemek. czy to mi wystarczy?
gizia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:39   #195
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez gizia19 Pokaż wiadomość
mam gęste pocieniwane włosy. sięgające łopatek. chciałabym przedłużyć metodą micro ringów tylko nie wiem ile mam kupić pasemek. żależy mi na długości. mam zamiar kupić 60 sztuk pasemek. czy to mi wystarczy?
Absolutnie nie wystarczy. 100 to minimalna liczba przy najcieńszych włosach. Jeśli chce się osiągnąć naturalny efekt to przy bardzo gęstych włosach może być potrzeba nawet 200 pasemek. Lepiej kupić więcej i zostawić na następny raz niż chodzić z długą mysią kitką.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 19:10   #196
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Heh, nawet nie było ochrzaniającego odzewu? Liczyłam na jakikolwiek, nawet nieprzyjemny.

[swoją drogą do czego to doszło, że cytuje samą siebie ]
to zalezy od ciebie.
naturalne sa ciężkie,ale można je krecić ,prostować i wyglądają naturalnie,ale sa drogie
sztuczne sa lekkie i maja stały fason,ale się błyszczą i szybciej niszczą-za to są tansze
WYBÓR NALEZY DO CIEBIE,czy bramka nr.1,czy bramka nr.2

według mnie -IDZ NA CALOŚĆ I KUP NATURALNE.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 11:27   #197
gizia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Absolutnie nie wystarczy. 100 to minimalna liczba przy najcieńszych włosach. Jeśli chce się osiągnąć naturalny efekt to przy bardzo gęstych włosach może być potrzeba nawet 200 pasemek. Lepiej kupić więcej i zostawić na następny raz niż chodzić z długą mysią kitką.
dzięki za rade pozdrawiam
gizia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 15:16   #198
lidkawojciech21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35
Wink Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Hej Dziewczyny!Od kilku dn sledze watek przedluzania coc nie znaczy to ze jest to dla mnie nowosc.Kocham dlugie wlosy i czuje sie w nich swietnie, wyjatkowo, sexy.Niewazne co zaloze wiem ze wygladam super.Ostatnio stosowalam clip-in-y,niby wygodnie i zdrowiej, ale nie mam cierpliwosci bawic sie z nimi codziennie rano, wiec jednak wybieram metode na stałe.Umowilam sie juz na wizyte w salonie i chcialam zadac pytanie czy któras z Was korzystala z niego.Chodzi mianowicie o www.twistedhair.pl Na forum znalazlam wypowiedz tylko jednej dziewczyny.Jezeli ktos cos wie niech pisze.

Aha i jeszcze jedno jak to wlasciwie jest z tymi syntetykami???Czytam wszyskie 3 czesci watku na forum i wypowiedzi sa tak rozne ze juz nic niewiem.Chodzi konkretnie o to jak one wygladaja?pani z salonu powiedziala ze ona ma profibre-czyli to co mnie interesuje.Powinny wiec byc z tego co wiem firmy LA Trend ale przeciez nie moge tego w zaden sposob sprawdzic.Przyjmijmy jednak ze takie beda-jak Wam sie one sprawuja???Niecierpliwie czekam na odpowiedzi.I Pozdroweczki dla wszystkich dyskutantek
lidkawojciech21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 15:57   #199
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez lidkawojciech21 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!Od kilku dn sledze watek przedluzania coc nie znaczy to ze jest to dla mnie nowosc.Kocham dlugie wlosy i czuje sie w nich swietnie, wyjatkowo, sexy.Niewazne co zaloze wiem ze wygladam super.Ostatnio stosowalam clip-in-y,niby wygodnie i zdrowiej, ale nie mam cierpliwosci bawic sie z nimi codziennie rano, wiec jednak wybieram metode na stałe.Umowilam sie juz na wizyte w salonie i chcialam zadac pytanie czy któras z Was korzystala z niego.Chodzi mianowicie o www.twistedhair.pl Na forum znalazlam wypowiedz tylko jednej dziewczyny.Jezeli ktos cos wie niech pisze.

Aha i jeszcze jedno jak to wlasciwie jest z tymi syntetykami???Czytam wszyskie 3 czesci watku na forum i wypowiedzi sa tak rozne ze juz nic niewiem.Chodzi konkretnie o to jak one wygladaja?pani z salonu powiedziala ze ona ma profibre-czyli to co mnie interesuje.Powinny wiec byc z tego co wiem firmy LA Trend ale przeciez nie moge tego w zaden sposob sprawdzic.Przyjmijmy jednak ze takie beda-jak Wam sie one sprawuja???Niecierpliwie czekam na odpowiedzi.I Pozdroweczki dla wszystkich dyskutantek
Jeśli nie zamierzasz włosów w żaden sposób modelować, suszyć to myślę, że Profibry to dobre wyjście. Chociaż w dotyku różnią się znacznie od naturalnych. No i trzeba je częściej wymieniać. Ale jak dla mnie to plus, bo włosy się wyczesują, więc z upływem czasu jest ich coraz mniej. Jeśli włosy często wymieniamy to nie mamy z tym problemu.
A co do galerii na stronie, którą podałaś, to włosy wyglądają fatalnie. Tzn. chodzi mi o to, że na większości zdjęć widać granicę między włosami doczepionymi a klientki.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 16:24   #200
lidkawojciech21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Jeśli nie zamierzasz włosów w żaden sposób modelować, suszyć to myślę, że Profibry to dobre wyjście. Chociaż w dotyku różnią się znacznie od naturalnych. No i trzeba je częściej wymieniać. Ale jak dla mnie to plus, bo włosy się wyczesują, więc z upływem czasu jest ich coraz mniej. Jeśli włosy często wymieniamy to nie mamy z tym problemu.
A co do galerii na stronie, którą podałaś, to włosy wyglądają fatalnie. Tzn. chodzi mi o to, że na większości zdjęć widać granicę między włosami doczepionymi a klientki.
Dziekuje za odpowiedz.A co do galerii to ta babeczka nie cieniuje pozniej wlosow tylko je zaklada-czy wobec tego warto zdecydowac sie na ten salon???Ja bardziej zwrocilam uwage na gestosc wlosow przez nia zakladanych bo zaklada nieograniczona liczbe pasemek.Poza tym ja sama mam krotkie wlosy a szczegolnie tyl bardzo pocieniowany na czubku moze 6 -7 cm mysle ze i tak beda sie odznaczac.Co wobec tego robic??A moze mozesz polecic kogos z Wawy???
lidkawojciech21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:28   #201
lidkawojciech21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Heh Jednak chyba sie rozmysle.Dostalam wiadomosci od Was dziewczynki na priv i very Thanks Ciesze sie ze jestescie takie bezinteresowne i chetne do pomocy dzieki Wam oszczedze sobie stresu i zaloze wloski u specjalisty.Pozdroweczki dla wszystkich
lidkawojciech21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:36   #202
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Jeśli nie zamierzasz włosów w żaden sposób modelować, suszyć to myślę, że Profibry to dobre wyjście. Chociaż w dotyku różnią się znacznie od naturalnych. No i trzeba je częściej wymieniać. Ale jak dla mnie to plus, bo włosy się wyczesują, więc z upływem czasu jest ich coraz mniej. Jeśli włosy często wymieniamy to nie mamy z tym problemu.
A co do galerii na stronie, którą podałaś, to włosy wyglądają fatalnie. Tzn. chodzi mi o to, że na większości zdjęć widać granicę między włosami doczepionymi a klientki.
widac różnice ,dlatego,gdyz struktura włosa sdyntetycznego różni sie od naturalnego.do tego dochodzi ten połysk przy lampie błyskowej ze zdjęcia.
błędem tej różnicy jest przede wszystkim brak cieniowania doczepionych włosow.one są w jednej linii.
jeśli kobieta ma krótka górę to całość powinna przynajmniej z wierzchu byc przecieniowana brzytwą.nie zmniejsza to objetości ,ale daje złudzenie stopni.
nie wiadomo,czy te klinetki nie chciały cieniować "doczepek",ale przynajmniej właścicielka powinna wyselekcjonować złe zdjęcia.

możesz zwrócić na to uwagę zakładając u niej włosy.dodam,że falowane włosy-profibry nie są aż tak widoczne jak mono-proste
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:11   #203
lidkawojciech21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Dzieki Dzieki Jednak zdecyduje sie na Pania Renia jezeli oczywiscie uda mi sie dodzwonic Ona jest tutaj znana i lubiana i na pewno cos doradzi Dzieki za odpowiedz T margo
lidkawojciech21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:20   #204
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

o tak Renie moge polecic i ja bedziesz mega zadowolona i dobierze Ci metode dobrą dla Ciebie
Dziewczyny mam pytanie czy 100 gram włosów to dużo? Chodzi mi o naturalne na tasmie?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:30   #205
lidkawojciech21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35
Unhappy

[quote=sintagma;8230927]o tak Renie moge polecic i ja bedziesz mega zadowolona i dobierze Ci metode dobrą dla Ciebie


Jest Problem Renia nie odbiera:-( a ja chce u Niej!!!!!Ma ktos jakis inny kontakt do niej niz na stronce????

MAM na mysli strone www

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-15 o 19:59 Powód: post pod postem
lidkawojciech21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:33   #206
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

stronke chyba ma jedną ale napisz maila,moze jest na wakacjach i nie odbiera
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:37   #207
lidkawojciech21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35
Dziewczyny mam pytanie czy 100 gram włosów to dużo? Chodzi mi o naturalne na tasmie?[/QUOTE]

Zajrzalam na allegro Przy dlugosci 50 cm wychodzi ze 1cm tasmy to okolo 1g, ale kto to wie czy oni podaja tam prawdziwe info .Mysle ze moze to tez zalezec od grubosci szycia -moje tasmy, choc od jednej osoby, sa rzadsze-tzn wlosy na nich.A nie moge powiedziec ze sie wyczesywaly i przez to teraz jest ich mniej -takie juz byly.Chyba najlepiej pojsc do sklepu i obejrzec dotknac,co??

dzieki Dzieki Bede ja bombardowac z wszystkich stron Moze ktoregos dnia sie uda.A jezeli nie ona to u kogo profibry???

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-07-15 o 21:09 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji i multicytowania
lidkawojciech21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:45   #208
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

No własnie sie wybieram w tym tygodniu po włoski do sklepu,mają stronke na necie i jest tam info ze waża 100gr i tak sie zastanawiam czy to duzo czy mało? No nic,dotkne,obejrze i zadecyduje Moje hasło stop włosom z Allegro
Ps byłam w Berlinie na zakupach a tam w sklepie Colloseum w akcesoriach włosy na dopinkach Uwierzycie?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:23   #209
lidkawojciech21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35
HAhahaha Umowilam sie z Pania Renia !!!!!!Jestem bardzo happy bo wiem ze bede miala super wloski..HURRRAAAAAAAAa

Wkleje zdjecia przed i po bo wiem ze to jest zawsze pozadane na forum

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-07-15 o 21:07 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji i multicytowania
lidkawojciech21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:13   #210
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
o tak Renie moge polecic i ja bedziesz mega zadowolona i dobierze Ci metode dobrą dla Ciebie
Dziewczyny mam pytanie czy 100 gram włosów to dużo? Chodzi mi o naturalne na tasmie?
to zalezu od twoich oczekwian.
dla mnie 100 gram było mało,ale ja miałam krotkie włosy na spodzie i dużo ogólnie.w pasemkach miałam 150 i było ok.a w tasmiach to mam 250 gr i troche zostało nie ruszonych.kożystam z 200-tu
jesli masz do ramion i nie duzo naturalnych powinno wystarczyć.zawsze możesz dokupic
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.