Ważne ogłoszenie Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-30, 09:02   #181
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Chyba się nie zrozumiałyśmy. Nie jestem przeciwna płaceniu za brak reklam itd. Jestem przeciwna wyróżnianiu tych, którzy zapłacili.
Nie widzę potrzeby wyróżnienia osoby, która nie chce widzieć reklam. Chyba, że ktoś mnie przekona do tego...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:40   #182
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
bo po prostu musielibyśmy zamknąć portal...
chcesz żebyśmy padły na zawał nawet tak nie pisz

tak chciałam jeszcze od siebie dodać: Wizaż tworzą też ludzie z niego korzystający, tyle lat tu skrobiąc swoje przemyślenia, niektóre wątki zdradzają wiele emocji, jakie się tu zostawia.
Dobrze, że wspólnie dyskutujemy o tego typu kwestiach.

Ja osobiście nie płaciłabym za konto premium, jestem w stanie przeżyć te chmurki w wyrazach. Jedyne czego się obawiam to fakt, że z czasem będzie to znów za mało...
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:03   #183
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Nie widzę potrzeby wyróżnienia osoby, która nie chce widzieć reklam. Chyba, że ktoś mnie przekona do tego...
Myślę tak samo. I też czekam na jakieś sensowne argumenty
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:06   #184
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Jak znam zycie znajda sie takie Wizazanki, ktora walna sobie w podpisie ile daly Te ciut skromniejszy moze nie wymienia kwoty
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:19   #185
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Jak znam zycie znajda sie takie Wizazanki, ktora walna sobie w podpisie ile daly Te ciut skromniejszy moze nie wymienia kwoty
jezu ale po co??
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:21   #186
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
jezu ale po co??
Bo niektórzy odczuwają potrzebę pokazania, jacy to są hojni I niestety nie mamy na to wpływu
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:22   #187
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Dla lansu
Dla pokazania, ze sa lepsze, bo zaplacily.
Dla wprowadzenia nowej kategorii podzialu na "pasozytki, ktore siedza za free" i "dobre samarytanki, ktore zaplacily z dobroci serca".
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 11:30   #188
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

trochę za mocno demonizujecie,

zresztą, jak ktoś dostaje coś w zamian to nie jest do końca z dobroci serca

też przez głowę przewija mi się jeden pomysł: a może dałoby się zrobić, coś w stylu pajacyka, żebyśmy mogły z własnej woli klikać codziennie
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:31   #189
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Proponowalam dobrowolne anonimowe skladki jak np. na Biblionetce, ale pomysl nie chwycil.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:52   #190
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Jak znam zycie znajda sie takie Wizazanki, ktora walna sobie w podpisie ile daly Te ciut skromniejszy moze nie wymienia kwoty
Tyle co każdy inny, jedno konto jedno wykupienie... nie ma możliwości wykupienia konta 3razy w ciągu miesiąca, NO HALO
Takie akcje będą jeśli byłyby dobrowolne "datki'.
Zresztą w sumie dla mnie mogą se pisać co chcą, nie będę czuła się z tego powodu gorzej...

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
zresztą, jak ktoś dostaje coś w zamian to nie jest do końca z dobroci serca
otóż to, jak mówiłam jakaś marchewka musi być
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 12:00   #191
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Ale czy MUSI byc cos w zamian?
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 12:10   #192
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Ale czy MUSI byc cos w zamian?
No raczej bez marchewki to "na utrzymanie portalu zapłaci" może ze 2% ludzi.. a to może być za mało
Ludzie lubią mieć wszystko za darmo.. a w dzisiejszych czasach za darmo to nawet w pysk nie dostaniesz.

Zresztą pranie mózgu reklamami i podświadome namawianie Cię "jestem fajny, kup mnie, potrzebujesz mnie", to wcale nie mała cena jaką "nieświadomie" płacisz.. a potem wyjeżdżasz z marketu z wózkiem za 400zl, bo wszystko było fajne i się przyda

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-03-30 o 12:12
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 12:35   #193
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość

też przez głowę przewija mi się jeden pomysł: a może dałoby się zrobić, coś w stylu pajacyka, żebyśmy mogły z własnej woli klikać codziennie
do tego potrzebni byliby potężni sponsorzy i jak mniemam nowy, skomplikowany system do przeliczania kliknięc na złotówki, generowania zakazu wielokrotnego kliknięcia itd. Myślę, że to nie siądzie.
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 13:21   #194
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
O to to! Np konto premium mogło by obejmować wstawienie obrazka do podpisu, zwiększona liczba dodawanych załączników czy nie wiem co jeszcze - podałam pierwsze pomysły jakie mi się nasunęły
Oj, tylko nie obrazki w podpisach!! Mam nadzieję, że Szefostwo się na to nie zgodzi na żadnym etapie zmiany Wizażu..

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Platne obrazki w podpisie w opcji Premium? Super pomysl
Jesli tak, to potrzebna bedzie opcja Super Premium, zeby tych obrazkow nie widziec. Mozliwosc nieogladania kwiatuszkow, suwaczkow itp. jest warta kazdej ceny.
POPIERAM... ani ptaszków, ani serduszek, gwiazdek migających, suwaczków skaczących, zajączków, jajeczek... ups

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Mi np. podoba się, jak niektóre Wizażanki, które zarejestrowały się ho ho ho mają w podpisie jakiś delikatny, dyskretny gif/jpeg.
Ja się zarejestrowałam hohoho... i nie zamierzam mieć żadnego obrazka, nawet, jakby mi zapłacili za to...

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Jeśli ustalonoby jakiś limit, czyli rozmiar obrazka plus np. możliwość posiadania tylko jednego pliku, to może faktycznie zdałoby egzamin. Liczę też na to, że Wizażanki kierowałyby się zdrowym rozsądkiem i nie zmuszały naszego wzroku do patrzenia na jakieś przeraźliwie jaskrawe kolory. Ale faktycznie, obrazki musiałyby być moderowane, żeby w razie czego nie przemycić tam reklamy
Ja nie wierzę w zdrowy rozsądek .. zobacz na niektóre avatary.. czasem tak miga po oczach, że .. nienienienienie...po prostu żadnych obrazków w podpisach..

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Raczej mam pytanie do Was - za jakie dodatkowe funkcje na wizazu byłybyście skłonne wykupić jakiś abonament? Co chciałybyście bardzo mieć?
Ja mam tu wszystko, czego potrzebuję. Lepsza wyszukiwarka na pewno by się przydała Nie jest tania, a jeśli za te kilka podkreślonych linków-reklam byłoby to możliwe, to jestem jak najbardziej ZA!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Ja tylko uzupełnię, że na pewno nie pozwolimy w żadnym przypadku kupować obrazków w podpisach, to tak dla informacji
Zależy nam na czytelności forum i portalu, a nie na miauczących koteczkach i fruwających motylkach w co 2. podpisie...
Ufff...

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Edit: ewentualnie można wprowadzić jak na innych stronach ograniczenia czasowe czy prędkościowe, a jak ktoś chce mieć full, to wtedy sobie wykupuje.
Bebunio, proszę nie .. nie dawaj więcej takich pomysłów


Ja mam pomysł w związku z tymi opłatami. Ogólnie to nie jestem za tym, żeby wprowadzać opłaty w takiej formie, jak konto premium czy podobne.. Jeśli ktoś zapłaci za takie konto poczuje się do tego, żeby więcej wymagać - "JA zapłaciłam/em i JA wymagam!"... niestety to może doprowadzić do wielu niesnasek i niemiłych sytuacji....
Mój pomysł jest taki: jeśli ktoś chce dobrowolnie wspomóc Wizaż, to niech wykupi sobie reklamę w podpisie - przecież Wizaż również z takich reklam zbiera na modernizacje. A jeśli chce, to niech w tej reklamie napisze tylko: "Wspieram Wizaż.pl" i będzie git.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2009-03-30 o 13:22
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 13:35   #195
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Dla lansu
Dla pokazania, ze sa lepsze, bo zaplacily.
Dla wprowadzenia nowej kategorii podzialu na "pasozytki, ktore siedza za free" i "dobre samarytanki, ktore zaplacily z dobroci serca".


Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Mój pomysł jest taki: jeśli ktoś chce dobrowolnie wspomóc Wizaż, to niech wykupi sobie reklamę w podpisie - przecież Wizaż również z takich reklam zbiera na modernizacje. A jeśli chce, to niech w tej reklamie napisze tylko: "Wspieram Wizaż.pl" i będzie git.[/COLOR]
Twój pomysł bardzo przypadł mi do gustu. Uważam, że "Wspieram Wizaż.pl" najzupełniej wystarczy. Spokojnie i gustownie, bez przerostu formy nad treścią.
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 13:41   #196
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez elkiza81 Pokaż wiadomość
Twój pomysł bardzo przypadł mi do gustu. Uważam, że "Wspieram Wizaż.pl" najzupełniej wystarczy. Spokojnie i gustownie, bez przerostu formy nad treścią.
Mi też się spodobał!!!
No... ale jak zawsze jest "ale" (ja to jestem czepliwa bestia):
- kilka osób tutaj nie chciało aby ktoś sobie pisał w podpisie takie rzeczy (nie wiem czemu )
- niestety nie ma nic wspólnego z reklamami których nie chcę, aby doczepiały się do moich wypowiedzi
- marna marchewka.. ile osób tak zrobi? Obawiam się, że niestety za mało
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 13:46   #197
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Ja nie chcę wsparcia tak za "darmo", za to, że wizaz jest cool. Na razie przekonuje mnie jedynie brak reklam. Czyli opłacam jakiś abonament, ale za to nie widzę reklam.
Bo reklamy to niestety nasz główny sponsor i źródło utrzymania. Opłacając abonament - sponsorujesz wizaz;

Ale to na razie luźne dywagacje.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2009-03-30 o 13:50
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 13:50   #198
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Ja nie chcę wsparcia tak za "darmo", za to, że wizaz jest cool. Na razie przekonuje mnie jedynie brak reklam. Czy opłacam jakiś abonament, ale za to nie widzę reklam.
Bo reklamy to niestety nasz główny sponsor i źródło utrzymania. Opłacając abonament - sponsorujesz wizaz;

Ale to na razie luźne dywagacje.
Podpisuje się pod tym "luźnym projektem" łapkami i stópkami
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 14:13   #199
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Mnie podkreślone słowa w poście wcale nie przeszkadzają, nawet w moich postach. Bo wychodzę z założenia, że każda myśląca osoba wpadnie na pomysł, że to nie ja coś reklamuję ino jest to przydzielane 'systemowo'. Sama czasami najeżdżam na jakieś podkreślone słowo, które zauważę i parę razy nawet skorzystałam i weszłam na taką ukrytą stronkę.

Edit: nawet niedawno miałam podkreślone słowo 'hiszpańskiego' pod nikiem i wlazłam pooglądać oferty wycieczek do Hiszpanii.
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 18:37   #200
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Jeżeli o mnie chodzi, to zastanawiam się jak od strony technicznej w moim przypadku takie wykupienie by wyglądało, sms raczej odpada


Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
też o tym myślałam, np oznaczone jakąś gwiazdką czy inną pierdółką, ale od razu przed oczami stają mi rzesze Wizażanek, które uznają takie coś, jako wyróżnienie, coś co może podzielić społeczność wizażową - Ty nie masz gwiazdki to jesteś gorsza, nie wspomogłaś wizażu, a sio!. Sądzę, że takie coś by nie przeszło, chociaż sama byłabym za.

Ja jestem okropna w tej kwestii, bo uważam że debile położą każdą inicjatywę, więc w takich przypadkach poprostu ban i ostrzeżenie, i nie należy w ogóle się tym przejmować
No cóż, bardzo miło wiedzieć, że dla ciebie rzesze Wizażanek współtworzących ten portal są debilami (i to tylko dlatego, że niekoniecznie muszą czy mogą zapłacić, sorki ale nie każdego stać a też chciałby mieć lepiej... pytanie tylko, czy jeśli ktoś sobie z tego tytułu ponarzeka wart jest tytułu debila???
Wizażanki to w przeważającej większości nastolatki i studentki, a tym grupom się raczej nie przelewa!)
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 18:44   #201
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No cóż, bardzo miło wiedzieć, że dla ciebie rzesze Wizażanek współtworzących ten portal są debilami (i to tylko dlatego, że niekoniecznie muszą czy mogą zapłacić, sorki ale nie każdego stać a też chciałby mieć lepiej... pytanie tylko, czy jeśli ktoś sobie z tego tytułu ponarzeka wart jest tytułu debila???
Wizażanki to w przeważającej większości nastolatki i studentki, a tym grupom się raczej nie przelewa!)
Freso, nie zrozumiałaś. Kmee miała na myśli, że debilami są osoby, które chwaliłyby się tym, że zapłaciły na Wizaż.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 18:52   #202
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Freso, nie zrozumiałaś. Kmee miała na myśli, że debilami są osoby, które chwaliłyby się tym, że zapłaciły na Wizaż.
Nawet jeśli, nie ma prawa ich tak nazywać. Niektórzy po prostu lubią się chwalić tym, jak im to podnosi morale to co? Nie są z tego powodu debilami. I nie sądzę, żeby zrobiła się z tego jakaś rywalizacja "te co zapłaciły" - "te co nie zapłaciły".
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:07   #203
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Nawet jeśli, nie ma prawa ich tak nazywać. Niektórzy po prostu lubią się chwalić tym, jak im to podnosi morale to co? Nie są z tego powodu debilami. I nie sądzę, żeby zrobiła się z tego jakaś rywalizacja "te co zapłaciły" - "te co nie zapłaciły".
1. To to ja wiem. Ja tylko wytłumaczyłam Fresie, o co chodziło Kmee, nie mówię, że myślę tak samo.
2. A ja myślę, że znajdą się osoby, które rywalizować będą. Tak, jak mówiłam - są nabijaczki postów, bo 'im więcej tym lepiej', to i znajdą się te, które będą zadzierać nosa, bo zapłaciły
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:48   #204
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Freso, nie zrozumiałaś. Kmee miała na myśli, że debilami są osoby, które chwaliłyby się tym, że zapłaciły na Wizaż.
Bez różnicy o którą grupę chodziło, nazywanie Wizażanek debilami i w dodatku straszenie ostrzeżeniami i banami (Kmee) to gruba przesada.
Zwłaszcza, że konta premium nawet jeszcze nie weszły w życie.

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Nawet jeśli, nie ma prawa ich tak nazywać. Niektórzy po prostu lubią się chwalić tym, jak im to podnosi morale to co? Nie są z tego powodu debilami. I nie sądzę, żeby zrobiła się z tego jakaś rywalizacja "te co zapłaciły" - "te co nie zapłaciły".
Dokładnie.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:54   #205
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
1. To to ja wiem. Ja tylko wytłumaczyłam Fresie, o co chodziło Kmee, nie mówię, że myślę tak samo.
2. A ja myślę, że znajdą się osoby, które rywalizować będą. Tak, jak mówiłam - są nabijaczki postów, bo 'im więcej tym lepiej', to i znajdą się te, które będą zadzierać nosa, bo zapłaciły
Tak wiem, to nie było skierowane przeciwko Tobie tylko do Kmee.

Rywalizacji nie będzie, bo i między kim? Może i będą się pojawiały wypowiedzi w tym tonie, ale będą lekceważone zapewne, albo szybko tłumione. Nie ma co siać paniki, bo żaden kataklizm się nie szykuje - wystarczy poczytać niektóre wątki na Intymnym albo Plotkowym, jak od pierwszego posta autorzy są równani z ziemią ot tak Bo zadali "głupie pytanie". Jest takich kilka osób na Wizażu, znanych, z dłuższym stażem, które robią takie akcje. Jakieś wojny są cały czas. Moim zdaniem, nic się nie zmieni, i nie jest to główny powód do obaw związany z kontami premium (nie to żebym widziała jakieś inne powody )
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 20:11   #206
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

A co w tym złego, że ktoś by napomknąl czy się pochwalił, że ma konto premium?
Nikt nikomu nie każe na to reagować, zostawić bez komentarza, no chyba, że ktoś koniecznie będzie musiał...
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 23:06   #207
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Dla wyjaśnienia - debilami nazywam ludzi którym zachowują się egoistycznie i tak aby utrudnić, uprzykrzyć innym życie. Ludzi, którym nigdy nic się nie podoba, ani to jak jest, ani jak może być ani jak być nie może ani nic. Zawsze będą narzekać dla samego statusu narzekania i zawsze będą kłaść każdą pozytywną czy negatywną zmianę, byleby tylko błysnąć swoim malkontenctwem. Jak wyraźnie napisałam, rozłożą każdą zmianę tylko po to aby komuś innemu nie wyszło. Miałam okazję prowadzić duuuże forum i poprostu moje doświadczenia są jednoznaczne. Jest jak jest.
Może używam ostrych słów, ale taka to już jestem... brutalna i szczera.
Fresa proszę nie przypisuj na siłę w moicj słowach "debilizmu" rzeszom wizażanek. Masz wątpliwości co do mojej wypowiedzi to spytaj i sprecyzuj zanim zaczniesz bić pianę
mOna01 poczytaj proszę cały wątek zanim zaczniesz podczepiać się do czyiś wypowiedzi względem moich postów, bo wyraźnie pisałam i broniłam chwalenia się mówiąc, że mi to totalnie wisi i powiewa a jak komuś zrobi radochę to niech se ma

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-03-30 o 23:08
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 06:43   #208
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Wiecie co, ale ja zdecydowanie wolę te podkreślenia w linkach będące reklamami, niż te 'ryczące' reklamy, których nijak nie można czasem wyłączyć.. a nie zawsze takie wycie, mlaskanie i popierd... jest na miejscu i na czasie... bo czasem wchodzę na wizaż nieco ukradkiem na chwilę w pracy np.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2009-03-31 o 06:45
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 08:18   #209
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Wiecie co, ale ja zdecydowanie wolę te podkreślenia w linkach będące reklamami, niż te 'ryczące' reklamy, których nijak nie można czasem wyłączyć.. a nie zawsze takie wycie, mlaskanie i popierd... jest na miejscu i na czasie... bo czasem wchodzę na wizaż nieco ukradkiem na chwilę w pracy np.
Ojj racja!!! te wyskakujące reklamy z dziwnymi odgłosami to już tragedia
Ja mam skrytą nadzieję, że będę mogła mieć (nawet za opłatą) wizaż bez natłoku reklam. Wystarczą artykuły sponsorowane
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 08:35   #210
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Dla wyjaśnienia - debilami nazywam ludzi którym zachowują się egoistycznie i tak aby utrudnić, uprzykrzyć innym życie. Ludzi, którym nigdy nic się nie podoba, ani to jak jest, ani jak może być ani jak być nie może ani nic. Zawsze będą narzekać dla samego statusu narzekania i zawsze będą kłaść każdą pozytywną czy negatywną zmianę, byleby tylko błysnąć swoim malkontenctwem. Jak wyraźnie napisałam, rozłożą każdą zmianę tylko po to aby komuś innemu nie wyszło. Miałam okazję prowadzić duuuże forum i poprostu moje doświadczenia są jednoznaczne. Jest jak jest.
Może używam ostrych słów, ale taka to już jestem... brutalna i szczera.
Fresa proszę nie przypisuj na siłę w moicj słowach "debilizmu" rzeszom wizażanek. Masz wątpliwości co do mojej wypowiedzi to spytaj i sprecyzuj zanim zaczniesz bić pianę
mOna01 poczytaj proszę cały wątek zanim zaczniesz podczepiać się do czyiś wypowiedzi względem moich postów, bo wyraźnie pisałam i broniłam chwalenia się mówiąc, że mi to totalnie wisi i powiewa a jak komuś zrobi radochę to niech se ma
Czytam wątek na bieżąco, i mogę się podczepiać się do wypowiedzi każdej osoby tutaj Nie muszę pamiętać poglądu każdej osoby, a chodziło mi wyłącznie o jedną wypowiedź. Wnioskując z niej, nazywasz debilami albo osoby które by się chwaliły i prześcigały w tym kto ile dał, albo mesarkę, która powiedziała że ten pomysł nie przejdzie. No ale ok, powiedzmy że było misunderstanding
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.