Naczelne wizazanki trollują - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-16, 14:47   #181
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Naczelne wizazanki trollują

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40339232]Ten "Lot nad kukulczym gniazdem" w wizazowym wykonaniu jest naprawde nie do pomyslenia. Fajnie, ze ktos czuwa i sprawdza multiosobowosc niektorych.
Ze swojej strony wyraze tylko jeszcze cicha nadzieje, ze autorki obu prowokacyjnych watkow, ktorych caly ten watek dotyczy rowniez doczekaja sie poblogoslawienia ich czerwona kartka.

Zreszta zdumiewa mnie, ze niektorym sie chce robic z siebie posmiewisko i wciagac w to nieswiadomych ludzi; prowokacyjne watki, podjudzanie, zakladanie kolejnych kont i wyklocanie sie ze soba. Dom wariatow.[/QUOTE]

A ty w nim przebywasz.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 14:49   #182
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Naczelne wizazanki trollują

A mati z tego, co wiem nie miała żadnych innych kont ani tym bardziej prowokacyjnych wątków.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 14:50   #183
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Naczelne wizazanki trollują

Kiedyś zbanowana osoba mogła napisać na priv do administracji, jeśli dobrze pamiętam. Choć nie wiem czy dalej to tak funkcjonuje. To tak w kwestii pytania za co i dlaczego
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 14:55   #184
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Naczelne wizazanki trollują

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40339232]Ten "Lot nad kukulczym gniazdem" w wizazowym wykonaniu jest naprawde nie do pomyslenia. Fajnie, ze ktos czuwa i sprawdza multiosobowosc niektorych.
Ze swojej strony wyraze tylko jeszcze cicha nadzieje, ze autorki obu prowokacyjnych watkow, ktorych caly ten watek dotyczy rowniez doczekaja sie poblogoslawienia ich czerwona kartka.

Zreszta zdumiewa mnie, ze niektorym sie chce robic z siebie posmiewisko i wciagac w to nieswiadomych ludzi; prowokacyjne watki, podjudzanie, zakladanie kolejnych kont i wyklocanie sie ze soba. Dom wariatow.[/QUOTE]

Znowu lekka hipokryzja wychodzi Nie masz opinii spokojnej wizażanki, a Twoja " sława" wyprzedza Cię o krok. I nie mam na celu obrażania, czy jakiegokolowiek ataku. Po prostu spokojnie stwierdzam fakt, że najwięcej do powiedzenia mają osoby balansujące na granicy czerwonych kartek.
Więcej na ten temat nie piszę i grzecznie pozdrawiam
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 14:56   #185
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Naczelne wizazanki trollują

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
A ty w nim przebywasz.
Ja bujam się głównie po plotkowym i intymnym. Wypowiadam się, ale nie bawię się w kółka wzajemnej adoracji, nie interesuje mnie za bardzo kto jest kim i z kim. Interesuje mnie problem, a nie osoba. Dlatego wkurzyłyście mnie tym, że zaangażowałam się w prowokację. Bo nie wnikam, czy ta prowokacja to dzieło "wybitnie inteligentnej i lubianej wizażanki", czy jakiegoś anonimowego trolla. Przykre to, że każdy wątek i każdy problem trzeba przesiać przez filtr pt.: "czy przypadkiem ktoś nie robi ze mnie idiotki".
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 14:56   #186
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Naczelne wizazanki trollują

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Kiedyś zbanowana osoba mogła napisać na priv do administracji, jeśli dobrze pamiętam. Choć nie wiem czy dalej to tak funkcjonuje. To tak w kwestii pytania za co i dlaczego

mm444 mówi, że nie może wysłać priv.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 14:57   #187
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Naczelne wizazanki trollują

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
A mati z tego, co wiem nie miała żadnych innych kont ani tym bardziej prowokacyjnych wątków.
Racja, nie dość że nie miała, to aktywnie udzielała się na wątkach ginekologicznych, pomagając innym Wizażankom - chyba najbardziej.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 14:57   #188
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Naczelne wizazanki trollują

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
mm444 kazała mi sprostować, że konto i wątek miała tylko jedne (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=685243). I że podkusiło ją do złego z powodu pierwszego kwietnia i obiecuje więcej takich rzeczy nie robić.
W porządku Ale rozumiem, że do tego konta i prowokacji się przyznała wprost tym samym.
Normalnie moją i większości modów reakcją na zakładanie wątków-prowokacji i trollowanie w ten sposób jest ban stały, tu sytuacja jest, powiedzmy, delikatniejsza, bo mamy do czynienia z użytkowniczką forum, która poza tym wnosi na forum coś pozytywnego.

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
A mati z tego, co wiem nie miała żadnych innych kont ani tym bardziej prowokacyjnych wątków.
Jak już wspomniałam, nie wnikam tak głęboko w decyzje admina więc nie jestem w stanie przedstawić Wam konkretnych przyczyn jego decyzji.
Tutaj piszę tylko dlatego, że uważam, że podobne sytuacje należy wyjaśniać, żeby potem nie narastały na nich jakieś legendy, podejrzenia i spiski

Jamestown, osobiście uważam, że podobne sytuacje się po prostu czasem zdarzają. Ważne by się zatrzymać w odpowiednim momencie, zanim się faktycznie narobi głupstw jakichś Nie pierwsza to podobna sprawa i pewnie nie ostatnia.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 14:58   #189
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Naczelne wizazanki trollują

Lexie, nie można zamknąć tego wątku? Bo zaczyna się polowanie na czarownice w stylu- tej też dajcie bana, tamtą też ukarajcie itp
Jakby ktokolwiek więcej zasłużył to już by miał i tyle.

Ja ten wątek odpuszczam i nie zaglądam więcej
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 14:59   #190
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Naczelne wizazanki trollują

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
mm444 mówi, że nie może wysłać priv.
Hm, możliwe że można było wysłać maila, a nie pw... Do złosia lub AgiZ. Ale jak macie jakieś konkretne pytanie, mogę spróbować odpowiedzieć Choć na pewno lepiej u źródła.

Najlepiej byłoby po prostu odsiedzieć tego bana i wrócić na forum, zachowywać się normalnie i o sprawie zapomnieć.

W sumie zamknięcie go nie jest złym pomysłem, myślę że więcej niż wyjaśniłam, już nie wyjaśnię

No, to ten... Powrót do normalnego wizażowania
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 17:46   #191
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Naczelne wizazanki trollują

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość
widzę, że poleciały bany tymczasowe
Lecą cały czas. Odkopuję stertę trolo-gnoju i żyłka mi tętni solidnie...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 21:08   #192
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Naczelne wizazanki trollują

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam nigdzie pytania "za co ja" , bo osoby ukarane jak na razie milczą i raczej o to nie spytają. Nawet gdyby chciały to możliwości nie mają.
a ja widzę notorycznie
w PW po karniakach: dlaczego ja, a nie Bsia?Krysia/Zdzisia
i potem męczeńskie tony (bo mod krzyżuje bojowniczniki o wolność słowa) we wpisach
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.