Rozstanie z facetem XXXIV - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-28, 23:00   #2071
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

A ja znowu wyślę Wam wsparcie, bo sama teraz siedzę jak głupek w necie i ryczę do monitora.

I nie wiem co czuję, jestem zła, zawiedziona no i różne głupie myśli mi przychodzą do głowy. Np. takie że nie ułożę sobie już życia, że nie czeka mnie żadna fajna relacja. Ja nie mam stałego grona znajomych, znaczy mam, ale oni mają swoje paczki / ekipy a ja zawsze jestem koleżanką kogoś innego, a fajnie byłoby posiedzieć w kupie teraz z kimś.
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 23:34   #2072
onomatopejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 317
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Mam dokładnie to samo. I fazę idealizowania byłego. Choć on naprawdę był dobrym człowiekiem. Fajnie byłoby, zamiast smęcić w samotności, wyskoczyć gdzieś razem. Z jakich okolic jesteście?
onomatopejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 00:03   #2073
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Za duzo nagadalam, sorry.

Edytowane przez 201605051021
Czas edycji: 2015-12-29 o 00:29
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 03:48   #2074
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Za duzo nagadalam, sorry.
https://www.youtube.com/watch?v=GmFp0I8AZqw
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 07:18   #2075
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

A dzisiaj jeszcze pracuję z domu, oszaleję.
Kątem oka rzucam okiem na tv i tam te wszystkie rzeczy o planowaniu nowego roku, o marzeniach, o sylwestrze i innych takich, a ja mam w głowie wspólnie spędzony świetny czas dokładnie w rok temu z ex, i żeby było śmieszniej też we Wrocławiu.

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez onomatopejka Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo. I fazę idealizowania byłego. Choć on naprawdę był dobrym człowiekiem. Fajnie byłoby, zamiast smęcić w samotności, wyskoczyć gdzieś razem. Z jakich okolic jesteście?
Ja jestem z okolic Warszawy, ale głównie w stolicy bywam
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 08:07   #2076
b_laki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 28
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez faeria Pokaż wiadomość
b_laki ja bym, póki co, albo wywaliła wszystko, co z byłym związane, albo schowała na dno jakiejś szafki (jeśli to są rzeczy typu Twoja bransoletka) - zrobiłam to samo
też nie mogę przestać go nienawidzić, a też chciałabym, aby po prostu stał mi się obojętny... i, w moim wypadku, od rozstania i urwania kontaktu także minęło już dobrych parę miesięcy
wydaje mi się, że tylko czas pomoże, ale... jeśli któraś z Wizażanek ma pomysł, jak sobie z tym poradzić... także i ja posłucham
Wywaliłam większość rzeczy które mi o nim przypominały, skasowałam wiadomości od niego, zdjęcia, piosenki. Nawet w pokoju i w domu zmieniłam parę rzeczy w wystroju żeby nie przypominało mi o tamtych wydarzeniach. Została mi właściwie tylko ta bransoletka i wspomnienia w głowie.

Chciałabym tej obojętności bo już było mi lepiej ale teraz po tym jak odezwał się po tych paru miesiącach znów jestem pełna żalu, nerwów i złości na niego za to jak mnie potraktował i na siebie ze byłam tak naiwna.
b_laki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 08:08   #2077
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez b_laki Pokaż wiadomość
Wywaliłam większość rzeczy które mi o nim przypominały, skasowałam wiadomości od niego, zdjęcia, piosenki. Nawet w pokoju i w domu zmieniłam parę rzeczy w wystroju żeby nie przypominało mi o tamtych wydarzeniach. Została mi właściwie tylko ta bransoletka i wspomnienia w głowie.

Chciałabym tej obojętności bo już było mi lepiej ale teraz po tym jak odezwał się po tych paru miesiącach znów jestem pełna żalu, nerwów i złości na niego za to jak mnie potraktował i na siebie ze byłam tak naiwna.
Kiedy sie odezwal? Co Ci napisal?
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 08:11   #2078
b_laki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 28
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
Kiedy sie odezwal? Co Ci napisal?
Życzenia świąteczne. Po jakimś pół roku bez kontaktu.
b_laki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 08:39   #2079
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Wczoraj dzień zaczął się pozytywnie i skończył jak zwykle. Dzisiaj jest beznadziejnie od samego rana. Nienawidzę tej pogody. Chciałabym wpaść w kolejny etap po rozstaniu, złość, bo ze złością jest łatwiej niż z rozpaczą. Staram się o nim nie myśleć jak tylko się da
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 08:51   #2080
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Wczoraj dzień zaczął się pozytywnie i skończył jak zwykle. Dzisiaj jest beznadziejnie od samego rana. Nienawidzę tej pogody. Chciałabym wpaść w kolejny etap po rozstaniu, złość, bo ze złością jest łatwiej niż z rozpaczą. Staram się o nim nie myśleć jak tylko się da
Ja jestem chyba na etapie przejściowym między smutkiem a złością. Nie wiem w sumie - zmienia mi się to. Wczoraj było super, dopoki nie wpadłam na info, że ostatecznie się dziś wyprowadza. Dziś od rana boli mnie głowa, pracuję z domu, a raczej udaję, że pracuję, bo moja efektywność dziś jest kosmicznie niska. Znacie takie uczucie, że czujecie się bledsze, oczy Was bolą - no, to ja to mam, czuję się biała jak sciana,znowu nie jem normalnie.
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 08:56   #2081
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Ja dochodzę do wniosku, że mnie nawet jego znajomi zablokowali (same powiadomienia o aktywności) na fb. Dziwne to...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 09:01   #2082
broken20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 30
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Ja w konsekwencji zostałam znienawidzona prawdopodobnie przez byłego ,przez to że po zakończeniu związku wlazłam na jego konto i wyjawiłam mu ze wiem ze pisze z jakaś lambadą ,że jest zainteresowany inną. Zerwał w 1 dzień świąt ( też wybrał sobie taki czas,oczywiście miejsce fb) - dzieciak. Usunął mnie z fb.. nie wiem skąd ta nienawiść do mnie.. zrobilam źle ze weszlam na fb ale musialam mu powiedzieć ze jest kłamcą, a tydzie temu mnie kochal.. dwa tygodnie temu dał mi prezent na święta.. ( chyba przewidział ze nie będzie mu sie chciało jechac do mnie ) dostałam kolczyki i zawieszke .. chcę mu wysłać pocztą. ! On mojego prezntu nie zdązyl wziąść bo zerwał i nie przyjechał ... Nie chce czegoś co mi bedzie przypominało jego,a gdy napisałam że nie chcę tego ,powiedział zebym oddała biednym -- zakpił ze mnie czy co ? Jak sądzicie ? powinnam wysłać mu to pocztą? napisać coś ? Wiem ,że on mnie nienawidzi,teraz bawi się i pociesza inną która pewnie i tak go zostawi .. bo to labadziara zwykla. Pomóżcie.. co robić .
broken20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 09:02   #2083
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Ja dochodzę do wniosku, że mnie nawet jego znajomi zablokowali (same powiadomienia o aktywności) na fb. Dziwne to...
Yyyyy gdyby jakis znajomy mi powiedział zablokuj moja była na fb zeby nie widziała ze cos dodajesz to parsklabym smiechem

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez broken20 Pokaż wiadomość
Ja w konsekwencji zostałam znienawidzona prawdopodobnie przez byłego ,przez to że po zakończeniu związku wlazłam na jego konto i wyjawiłam mu ze wiem ze pisze z jakaś lambadą ,że jest zainteresowany inną. Zerwał w 1 dzień świąt ( też wybrał sobie taki czas,oczywiście miejsce fb) - dzieciak. Usunął mnie z fb.. nie wiem skąd ta nienawiść do mnie.. zrobilam źle ze weszlam na fb ale musialam mu powiedzieć ze jest kłamcą, a tydzie temu mnie kochal.. dwa tygodnie temu dał mi prezent na święta.. ( chyba przewidział ze nie będzie mu sie chciało jechac do mnie ) dostałam kolczyki i zawieszke .. chcę mu wysłać pocztą. ! On mojego prezntu nie zdązyl wziąść bo zerwał i nie przyjechał ... Nie chce czegoś co mi bedzie przypominało jego,a gdy napisałam że nie chcę tego ,powiedział zebym oddała biednym -- zakpił ze mnie czy co ? Jak sądzicie ? powinnam wysłać mu to pocztą? napisać coś ? Wiem ,że on mnie nienawidzi,teraz bawi się i pociesza inną która pewnie i tak go zostawi .. bo to labadziara zwykla. Pomóżcie.. co robić .
Sprzedaj nic mu nie odsylaj!
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 09:05   #2084
broken20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 30
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Tyle że ja chcę mu wysłać,nie chce jego rzeczy i żeby sie tak poczuł dostając to ode mnie. Niech da tej swojej dziewczynie którą sie teraz pociesza. Nie chce tego,a to nawet kolo srebra nie leżało .. niech sie wypcha.
broken20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 09:05   #2085
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
Yyyyy gdyby jakis znajomy mi powiedział zablokuj moja była na fb zeby nie widziała ze cos dodajesz to parsklabym smiechem

No gruby dzieciak

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------



Sprzedaj nic mu nie odsylaj!
Popieram, miej coś chociaz z tego całego zamieszania

A dziś wieczorem idę na sushi z koleżanką i będę sobie znowu pomagać czyimś towarzystwem.
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 09:08   #2086
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
Yyyyy gdyby jakis znajomy mi powiedział zablokuj moja była na fb zeby nie widziała ze cos dodajesz to parsklabym smiechem
No wychodzi na to, że mnie poblokowali, bo jak wcześniej na pasku pojawiali mi się co chwilę, a teraz pojawia mi sie tylko jedna jego koleżanka, której ex nie ma w znajomych, a ja mam.
Ja bym chciała parskać śmiechem. Wiem, że to irracjonalne, ale boję się tego co przyniesie przyszłość, jest mi żal tego co odeszło i boli mnie, że ex ma to wszystko w dupie i tak po prostu z dnia na dzień zapomniał

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez broken20 Pokaż wiadomość
Tyle że ja chcę mu wysłać,nie chce jego rzeczy i żeby sie tak poczuł dostając to ode mnie. Niech da tej swojej dziewczynie którą sie teraz pociesza. Nie chce tego,a to nawet kolo srebra nie leżało .. niech sie wypcha.
Ja bym się bała sprzedawać. Mój ex (nie ten, który ze mną teraz zerwał) się upominał o prezenty, a pierścionek do tanich nie należy...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 09:17   #2087
broken20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 30
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Mam 20 lat,on również to byl mój pierwszy chłopak ! w momencie poznania był inny ,razem myśleliśmy ze to coś wielkiego.. ale on sie zmienił na chama,to jest dla mnie szok bo jak przypomne sobie pare miesie.cy wstecz było naprawde pięknie. Czuje się dojrzała,ale on nie dorósł .. chociaż kiedyś nazwałabym go dojrzałym Porzucił mnie jak szmate.. bo innego słowa na to nie ma. Nie chce tego prezentu - to skąpiec , wiedziałam to od pewnego czasu bo na wszystko żałował i szkoda mu było . Będzie źle jak mu to wyśle? chciałabym jeszcze dodać coś od siebie.. coś takiego co nie jestem w stanie chyba sama napisać , o tym że zrobił ze mnie wroga a to on wyrządził wiele krzywd..

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Wczorajszy wieczór spędziłam na robieniu paznokci,było naprawde dużo lepiej Nawet zasnęłam bez ciągłych mysli o nim , to początek zerwania ale w nocy mi sie nie przysnił bo tak to po 3 razy w nocy mi się śni .. dziś jest inaczej,ale staram się nie myśleć . Warto się czymś zając i z kimś porozmawiać ,pomaga .
broken20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 09:23   #2088
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Ja nie lubię siedzieć sama. Nawet w pokoju. Jak ktoś jest, to chociaż trochę się rozpraszam od myślenia o nim.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 09:26   #2089
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Ja nie lubię siedzieć sama. Nawet w pokoju. Jak ktoś jest, to chociaż trochę się rozpraszam od myślenia o nim.
Mam to samo, nawet śpię teraz na niewygodnej kanapie, bo w pokoju obok są rodzice, a jak miałabym sama spać na oddzielnym piętrze to za bogów.
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 09:31   #2090
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Erykah_B Pokaż wiadomość
Mam to samo, nawet śpię teraz na niewygodnej kanapie, bo w pokoju obok są rodzice, a jak miałabym sama spać na oddzielnym piętrze to za bogów.
A ja mam totalnie na odwrot. Lubie pobyć sama ze soba
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 09:34   #2091
pudrowa_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 21
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Mnie też zablokował na fb śmieszniej bo zrobił to jeszcze przed rozstaniem. Tak profilaktycznie chyba
pudrowa_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 09:49   #2092
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
A ja mam totalnie na odwrot. Lubie pobyć sama ze soba
Ja zazwyczaj też, ale obecnie baaardzo lgnę do ludzi. I nie to, żeby musieli coś robić, po prostu żeby pobyli.

Coś jak tu:

Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:27   #2093
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Erykah_B Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj też, ale obecnie baaardzo lgnę do ludzi. I nie to, żeby musieli coś robić, po prostu żeby pobyli.

Coś jak tu:

Jak ja to rozumiem! Mam dokładnie tak samo...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:43   #2094
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Dzień dobry. Która z Was tak sie czuje po świętach?
https://media.giphy.com/media/ifpqLMmOorPq0/giphy.gif


Cytat:
Napisane przez Erykah_B Pokaż wiadomość
Mam to samo, nawet śpię teraz na niewygodnej kanapie, bo w pokoju obok są rodzice, a jak miałabym sama spać na oddzielnym piętrze to za bogów.
Też miałam podobnie. Spałam przy włączonym świetle i działającym laptopie.

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
A ja mam totalnie na odwrot. Lubie pobyć sama ze soba
To też. Do czasu. Mnie sie dzisiaj śniła jazda kolejką górską. Na karuzeli.
Nawet nie chcę wiedzieć, co to znaczy.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .



Edytowane przez kimi1000
Czas edycji: 2015-12-29 o 10:47
kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 11:01   #2095
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Smutno

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Wam też przychodzą do głowy myśli, że ucinanie kontaktu jest bez sensu? Że nie musimy się widzieć, spotykać, ale wystarczy, że będziemy ze sobą pisać...
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 11:02   #2096
b_laki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 28
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Smutno

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Wam też przychodzą do głowy myśli, że ucinanie kontaktu jest bez sensu? Że nie musimy się widzieć, spotykać, ale wystarczy, że będziemy ze sobą pisać...
Nie Ucięcie kontaktu pozwala wrócić do normalności i zacząć nowy etap w życiu bez eksa i bez przeszłości.
b_laki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 11:15   #2097
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Ale jak można przekreślać ten czas razem tak, jakby go nigdy nie było...
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 11:17   #2098
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez b_laki Pokaż wiadomość
Nie Ucięcie kontaktu pozwala wrócić do normalności i zacząć nowy etap w życiu bez eksa i bez przeszłości.
Mi przychodzą, że przecież mogłabym się z nim kolegować
Ale zaraz potem sobie myślę, że pierdzielę nie będę zgrywac twardziela, że wszystko jest spoko, a poza tym on dopiero co wyjechał - więc niech cholera tęskni, bo uważam, że ma za czym, bo jak mówiłam - nie miał zbyt wielu bliskich osób.
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 11:21   #2099
b_laki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 28
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ale jak można przekreślać ten czas razem tak, jakby go nigdy nie było...
Czasem tak trzeba zrobić i to jest jedyne wyjście. Myśleć przede wszystkim o sobie i swoje cele stawiać na pierwszym miejscu i to w krótszej i dłuższej perspektywie.
b_laki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 11:22   #2100
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Erykah_B Pokaż wiadomość
Mi przychodzą, że przecież mogłabym się z nim kolegować
Ale zaraz potem sobie myślę, że pierdzielę nie będę zgrywac twardziela, że wszystko jest spoko, a poza tym on dopiero co wyjechał - więc niech cholera tęskni, bo uważam, że ma za czym, bo jak mówiłam - nie miał zbyt wielu bliskich osób.
Mój też nie miał, ale sobie znalazł

Ja pier... zastanawiam się nad tym zablokowaniem aktywność na fb przez jego znajomych. To takie dziecine... Ci ludzie mają dorosłe dzieci, a zachowują się jakby sami dziećmi byli.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-02 22:29:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.