plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy! - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-10, 16:33   #2071
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Raawr_ Pokaż wiadomość
Ja przyklejałam na udach, tak, by spodenki mogły zasłonić plaster albo na łopatce. Ginekolog nie polecała pośladków, ze względu na to, że ciągle się siada/wstaje, przez co istnieje większe prawdopodobieństwo odklejenia i odradzała okolice piersi i właśnie podbrzusza oraz pachwin. Jeżeli nie ogolisz miejsca, w którym chcesz umieścić plaster - nic się nie stanie. Najwyżej podczas odklejenia część z nich wyrwiesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niby dlaczego odradzala na podbrzuszu? Przeciez podbrzusze jest jednym z miejsc wymienionych nawet w ulotce. A jedynym miejscem na ktorym plastra naklejac nie wolno sa piersi.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 16:36   #2072
Raawr_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 10
Dot.: Plaster evra

Dokładnie Ci nie powiem, niestety już nie pamiętam. Mam jedynie na kartce od niej zapisane, że nie te miejsca które wymieniłam. Niedługo mam wizytę, to dopytam co miała na myśli, że odradzała podbrzusze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raawr_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 14:27   #2073
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plaster evra

Ja zaczęłam dzisiaj ostatnie opakowanie Lisvy, a potem witaj Evra. I też naklejam na podbrzuszu, bo to miejsce jest dla mnie najwygodniejsze i łatwo też zerknąć czy plaster się przypadkiem nie odkleił. Czasem naklejam też na ramię. I też pierwsze słyszę by odradzać podbrzusze, zwłaszcza, że w ulotce jest to jedno z 4 polecanych miejsc ;P
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 15:15   #2074
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Plaster evra

Ja naklejam tylko na podbrzuszu i nic się nie dzieje, a plastry działają tak jak powinny.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 09:18   #2075
kkaarrolajnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 17
Czy plaster moze być w tym miejscu?

Witam. Dziś zmienilam plaster i umiescilam go nisko na podbrzuszu (zdj)

Czy to dobre miejsce?Może byłam powinna dac go trochę wyżej?;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161215_095914-1.jpg (536,4 KB, 85 załadowań)
kkaarrolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 11:40   #2076
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy plaster moze być w tym miejscu?

Cytat:
Napisane przez kkaarrolajnaa Pokaż wiadomość
Witam. Dziś zmienilam plaster i umiescilam go nisko na podbrzuszu (zdj)

Czy to dobre miejsce?Może byłam powinna dac go trochę wyżej?;/
Jest w porządku. Może jedynie na przyszłość przyklejałabym ciut bliżej środka. Mam wrażenie, że jak usiądziesz (zegniesz udo) to go pokiereszujesz. Ale wysokościowo jest okej
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 11:49   #2077
kkaarrolajnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 17
Dot.: Plaster evra

No marszczy sie mocno przy siadaniu więc następnym razem zrobię jak poradziłaś
kkaarrolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-19, 14:05   #2078
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Witam dostałam plastry Evra z powodu podejrzenia endometriozy{,bole nie z tej ziemi przy okresie,plecow odbytu,juz o podbrzuszu nie wspomne),oczywiscie pierwszy plaster nie zniwelowal bolu miesiaczki w ogole ( wiem,ze pewnie nastapi to za jakis czas mam nadzieje ),ale przy naklejeniu drugiego plastra bardzo bola mnie kosci dodam,ze gdy zaczelam plamic bol plecow jest tak potworny jak przy okresie bo organizm chyba tak jakby mysli,ze bedzie okres i jestem w rozterce i to ogromnej bo jesli stosujac plastry bede nadal plamic majac taki bol plecow to po co mi te plastry ? Czy mial ktos podobna sytuacje czy te plastry sie ustabilizuja i trzeba przetrwac najtrudniejszy poczatek ? dodam,ze wyjechalam za granice i nie moge stosowac tabeltek hormonalnych doustnych poniewaz mam problemy z jelitami i watroba i nie wiem czy znowu odstawic hormony i meczyc sie z okresami i brac wolne podczas miesiaczki czy co robic ? Na spr czy faktycznie mam endometrioze umowiona jestem do szpitala na wrzesien po powrocie do Polski,moze ktoraz miala podobnie ? bardzo prosze o jakas podpowiedz
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 19:02   #2079
Laramie
Zadomowienie
 
Avatar Laramie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 787
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Depresja2010 Pokaż wiadomość
Witam dostałam plastry Evra z powodu podejrzenia endometriozy{,bole nie z tej ziemi przy okresie,plecow odbytu,juz o podbrzuszu nie wspomne),oczywiscie pierwszy plaster nie zniwelowal bolu miesiaczki w ogole ( wiem,ze pewnie nastapi to za jakis czas mam nadzieje ),ale przy naklejeniu drugiego plastra bardzo bola mnie kosci dodam,ze gdy zaczelam plamic bol plecow jest tak potworny jak przy okresie bo organizm chyba tak jakby mysli,ze bedzie okres i jestem w rozterce i to ogromnej bo jesli stosujac plastry bede nadal plamic majac taki bol plecow to po co mi te plastry ? Czy mial ktos podobna sytuacje czy te plastry sie ustabilizuja i trzeba przetrwac najtrudniejszy poczatek ? dodam,ze wyjechalam za granice i nie moge stosowac tabeltek hormonalnych doustnych poniewaz mam problemy z jelitami i watroba i nie wiem czy znowu odstawic hormony i meczyc sie z okresami i brac wolne podczas miesiaczki czy co robic ? Na spr czy faktycznie mam endometrioze umowiona jestem do szpitala na wrzesien po powrocie do Polski,moze ktoraz miala podobnie ? bardzo prosze o jakas podpowiedz
Organizm musi się przyzwyczaić do małej rozróby w gospodarce hormonalnej, dlatego często występują różne nieprzyjemne objawy. Może to trwać nawet przez pierwsze trzy miesiące (trzy opakowania), później wszystko powinno się ustabilizować. Przynajmniej tak mówił mój lekarz i o ile się nie mylę, tak jest napisane w ulotce. Ja osobiście miałam plamienia przez cały pierwszy miesiąc, później wszystko się uspokoiło i jest ok. Póki co nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, a miesiączki są praktycznie bezbolesne.
__________________

"You can't sleep, you can't eat
There's no doubt, you're in deep (...)
Gonna have to face it, you're addicted to love..."



WYMIANA KSIĄŻEK
Laramie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 19:38   #2080
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Laramie Pokaż wiadomość
Organizm musi się przyzwyczaić do małej rozróby w gospodarce hormonalnej, dlatego często występują różne nieprzyjemne objawy. Może to trwać nawet przez pierwsze trzy miesiące (trzy opakowania), później wszystko powinno się ustabilizować. Przynajmniej tak mówił mój lekarz i o ile się nie mylę, tak jest napisane w ulotce. Ja osobiście miałam plamienia przez cały pierwszy miesiąc, później wszystko się uspokoiło i jest ok. Póki co nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, a miesiączki są praktycznie bezbolesne.
dziekuje za odp,jednak rady nie dalam,zdjelam plaster nie wytrzymałam bolu nogi i plecow jak do jutra nie przejdzie niestety ruszam do lekarza nigdy az takich skutkow nie mialam to musi byc straszny syf jakis nie dla mnie to jedna <edit>

Edytowane przez 3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Czas edycji: 2017-02-19 o 20:26
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 20:00   #2081
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Ja powiem tylko tyle, że nie można leków sprzedawać
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-14, 19:09   #2082
zielone_oczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 228
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

witam
dołączę się do wątku

wcześniej byłam na plastrach lisvy, dzisiaj zaczynam pierwszy raz z evra, zobaczymy jak będzie
zielone_oczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 18:41   #2083
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Ja muszę powiedzieć, że lisvy jak dla mnie były lepsze. Lepiej się przyklejały i trzymały ciała, nie brudziły się tak jak Evra.... Mało tego, już nieźle muszę się napocić żeby wyjąć z opakowania ten plaster, bowiem strasznie przywiera do niego, a nie chcę uszkodzić plastra przecież. No i lisvy były mniej widoczne...
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 08:40   #2084
kAsua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Hej dziewczyny. Proszę o pomoc bo mam wątpliwości dot. dnia zmiany plastra Evra. Jestem w trakcie trzeciego tygodnia. Mamy środę. Plaster zmienialam zawsze w piątek. Jednak od wczoraj mocno się odkleja. Dziś podczas kąpieli odkleil się prawie cały. Udalo mi się go wysuszyć (suszarka xD ) i ponownie docisnac ale mam duże wątpliwości czy działa nadal tak jak trzeba. W związku z tym moje pytanie. Czy mogę zdjąć go dziś i tym samym wcześniej zacząć tydzień przerwy? Czy jedynym prawidłowym działaniem byłoby naklejenie nowego na te dwa dni (nie ukrywam ze do apteki mogę iść dopiero wieczorem, wiec od momentu kiedy zaczął szwankowac mina juz 24 h...)? Nie znalazłam pasujące informacji na ulotce a może któraś z was mogłaby posłużyć radą 😊 z góry dziękuje
kAsua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 08:42   #2085
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kAsua Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Proszę o pomoc bo mam wątpliwości dot. dnia zmiany plastra Evra. Jestem w trakcie trzeciego tygodnia. Mamy środę. Plaster zmienialam zawsze w piątek. Jednak od wczoraj mocno się odkleja. Dziś podczas kąpieli odkleil się prawie cały. Udalo mi się go wysuszyć (suszarka xD ) i ponownie docisnac ale mam duże wątpliwości czy działa nadal tak jak trzeba. W związku z tym moje pytanie. Czy mogę zdjąć go dziś i tym samym wcześniej zacząć tydzień przerwy? Czy jedynym prawidłowym działaniem byłoby naklejenie nowego na te dwa dni (nie ukrywam ze do apteki mogę iść dopiero wieczorem, wiec od momentu kiedy zaczął szwankowac mina juz 24 h...)? Nie znalazłam pasujące informacji na ulotce a może któraś z was mogłaby posłużyć radą 😊 z góry dziękuje
Może odkleić i rozpocząć już przerwę. Tylko pierwszy plaster będziesz musiała nakleić w środę, żeby zachować ochronę
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 09:03   #2086
kAsua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Może odkleić i rozpocząć już przerwę. Tylko pierwszy plaster będziesz musiała nakleić w środę, żeby zachować ochronę
Dziękuję ślicznie 😊 znalazłam właśnie podobną sugestie gdzieś w internecie ale wiadomo jak to czasem bywa z takimi radami 😉 I tak samo jestem zabezpieczona podczas tego szybszego tygodnia przerwy do następnej środy? Nie musze się martwić o dodatkowe zabezpieczenie?
kAsua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 20:23   #2087
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Plaster evra

Dziewczyny, przypomni mi któraś, bo już zapomniałam.. jeżeli pierwszy plaster przykleilam we wtorek to następny plaster też przyklejam we wtorek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 21:08   #2088
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Plaster evra

Tak.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 07:59   #2089
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Tak.
Przechodziłam z tabletek na plastry, no i początkowo miałam w planach przykleić plaster po 7 dniowej przerwie, jednak skróciłam ją i przykleiłam plaster w 5 dniu przerwy (krwawienie wystąpiło), rozumiem, że wszystko w porządku, jestem zabezpieczona?
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-11, 08:02   #2090
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez wonder__woman Pokaż wiadomość
Przechodziłam z tabletek na plastry, no i początkowo miałam w planach przykleić plaster po 7 dniowej przerwie, jednak skróciłam ją i przykleiłam plaster w 5 dniu przerwy (krwawienie wystąpiło), rozumiem, że wszystko w porządku, jestem zabezpieczona?
Tak, jak skróciłaś, a nie wydłużyłaś przerwę, to nadal jest wszystko okej
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 08:31   #2091
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Tak, jak skróciłaś, a nie wydłużyłaś przerwę, to nadal jest wszystko okej
Bo już trochę zgupiałam, lekarze mówią, że można przykleić plaster po 7 dniach tak jakby się rozpoczynało opakowanie, a w ulotce jest, że w ciągu 24h.
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 08:37   #2092
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez wonder__woman Pokaż wiadomość
Bo już trochę zgupiałam, lekarze mówią, że można przykleić plaster po 7 dniach tak jakby się rozpoczynało opakowanie, a w ulotce jest, że w ciągu 24h.
/Doczytałam właśnie o tych 24h. 5 dzień przerwy, a który dzień krwawienia?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 08:47   #2093
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
/Doczytałam właśnie o tych 24h. 5 dzień przerwy, a który dzień krwawienia?
No to był 2 dzień krwawienia (brązowe plamienie dostałam w niedziele, we wtorek przykleiłam plaster), przykleiłam w tym dniu plaster, no i na następny dzień kochałam się z chłopakiem do końca, bo gdzieś miałam w głowie, że zawsze lekarze mówili, że po tygodniu przerwy należy nakleić jakby się rozpoczynało następne opakowanie. Mam się czym martwić? Wszystkie tabletki wcześniej były przyjmowane prawidłowo.

Edytowane przez wonder__woman
Czas edycji: 2017-07-11 o 09:24
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 07:50   #2094
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez wonder__woman Pokaż wiadomość
No to był 2 dzień krwawienia (brązowe plamienie dostałam w niedziele, we wtorek przykleiłam plaster), przykleiłam w tym dniu plaster, no i na następny dzień kochałam się z chłopakiem do końca, bo gdzieś miałam w głowie, że zawsze lekarze mówili, że po tygodniu przerwy należy nakleić jakby się rozpoczynało następne opakowanie. Mam się czym martwić? Wszystkie tabletki wcześniej były przyjmowane prawidłowo.
Ja też tak miałam zakodowane, że 7 dni przerwy i zaczyna się plastry....
Lekarz przepisujący plastry też tak mówił?

"Spóźniłaś się" 1 dzień, owulacja nie odblokuje się z dnia na dzień.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 08:08   #2095
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Plaster evra

Nie spytalam od razu.

Zapytałam za to lekarza zaufanego wczoraj i powiedział ze jak najbardziej mogłam zacząć stosować plastry po 7dniowej przerwie albo przykleić w 5 dniu przerwy jak zrobiłam i że spełniają swoje zadanie antykoncepcyjne, więc chce mu wierzyć.

Z resztą tak na chłopski rozum..
Brałam wcześniej tabletki regularnie, jak trzeba, zrobiłam przerwę, która jeszcze skrocilam i zaczęłam dalej przyjmować hormony tylko inny sposób ich podania, więc jakoś mi się nie wydaje ze to byłby duży błąd który wplynalby na skuteczność i odblokowanie owulacji, także staram się nie nakrecac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 08:38   #2096
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Plaster evra

Dokładnie, organizm nie zorientował się, że zaprzestałaś brania hormonów (tabletek), a już dałaś plastry więc nie powinnaś się martwić
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 15:22   #2097
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Czy jeżeli odkleił mi się dziś plaster (3 tydz), a powinnam go odkleić w czwartek, to mogę już przejść do przerwy, ale jednocześnie zmienić dzień zmiany plastra na wtorek żeby nie wydłużać 7 dniowej przerwy?
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 16:48   #2098
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wonder__woman Pokaż wiadomość
Czy jeżeli odkleił mi się dziś plaster (3 tydz), a powinnam go odkleić w czwartek, to mogę już przejść do przerwy, ale jednocześnie zmienić dzień zmiany plastra na wtorek żeby nie wydłużać 7 dniowej przerwy?
Możesz
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 21:38   #2099
paula2201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 3
Dot.: Plaster evra

Dziewczyny pomozcie!

Od paru lat stosuje plastry Evra, kilka.miesięcy temu zrobilam przerwe i teraz chcialam wrocic. Jednego dnia zaczelam plamic troszke i uznalam to za poczatek okresu, wiec przykleilam plaster. Bylo to w poniedziałek, dzis jest piatek, a ja okresu dalej nie mam. Mam bole, wahania nastroju, jak podczas okresu, ale krwawienia nie ma.Czuje sie zle. Zastanawiam sie, czy odkleic plaster przez ten blad, czy kontynuowac?
paula2201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 08:19   #2100
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez paula2201 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie!

Od paru lat stosuje plastry Evra, kilka.miesięcy temu zrobilam przerwe i teraz chcialam wrocic. Jednego dnia zaczelam plamic troszke i uznalam to za poczatek okresu, wiec przykleilam plaster. Bylo to w poniedziałek, dzis jest piatek, a ja okresu dalej nie mam. Mam bole, wahania nastroju, jak podczas okresu, ale krwawienia nie ma.Czuje sie zle. Zastanawiam sie, czy odkleic plaster przez ten blad, czy kontynuowac?
Sama oceń jak bardzo źle się czujesz. Ja bym kontynuowała by nie robić kolejnego zamieszania.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-17 07:24:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.