Scent Bar LII - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-29, 12:44   #2071
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Ale przeciez zalezy jaka farba dekoralu, kazda marka ma rozne typy farb.

Ludzie czesto porownuja ze dekoral kosztuje 70 za5l, a dulux np 70za 2 litry wiec sie nie oplaca dulyxa, a porownuja zupelnie inny typ farb

Dekoral power point kosztuje ok 80 za2,5 litra, a dekoral akrylit w pewnie 60za5 l, tikkurila optiva 3 40zl za litr itd

wiesz, że Cię kocham?




Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nie przegiął trochę ten majster z wyliczeniami?
Nie lateksowy, lateksowe najtańsze były chyba po niecałe 100 zł.
A, bo my lateks... Tak się dobrze kojarzył
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 12:44   #2072
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Ludzie czesto porownuja ze dekoral kosztuje 70 za5l, a dulux np 70za 2 litry wiec sie nie oplaca dulyxa, a porownuja zupelnie inny typ farb
No dobra, ale strzelać się będzie z takich ścian? Wiadomo, jak ktoś chce jakiś konkretny efekt, jakieś szmery bajery to wydaje na bajeranckie farby. A zwykły powiedzmy beż, warto płacić 300 zł za wiaderko? I tak się z czasem poobija taka ściana, zabrudzi od mebla, zakurzy czy coś tam.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 13:09   #2073
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
No dobra, ale strzelać się będzie z takich ścian? Wiadomo, jak ktoś chce jakiś konkretny efekt, jakieś szmery bajery to wydaje na bajeranckie farby. A zwykły powiedzmy beż, warto płacić 300 zł za wiaderko? I tak się z czasem poobija taka ściana, zabrudzi od mebla, zakurzy czy coś tam.
u nas malarz kupował tylko wielkie wiadra białej farby (śnieżka nie pamiętam), a potem rozrabiał je z barwnikami wedle życzenia
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 13:09   #2074
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
No dobra, ale strzelać się będzie z takich ścian? Wiadomo, jak ktoś chce jakiś konkretny efekt, jakieś szmery bajery to wydaje na bajeranckie farby. A zwykły powiedzmy beż, warto płacić 300 zł za wiaderko? I tak się z czasem poobija taka ściana, zabrudzi od mebla, zakurzy czy coś tam.
Ale cena nei zalezy od koloru tylko od wlasciwosci technicznych farby.
Od koloru zalezy o tle ze ludzoe wola kupowac gotowe niz z mieszalnika ate drogie czesto sa robione w atrakcyjnych modnych kolorach.

Kazdy sam musi sobie odpowiedziec co mu sie oplaca, mnie sie np oplaca o tyle ze uwazam ze wzornik tikkurili jest najlepszy ze wszystkich , a wg tego wzornika miesza tylko tikkurila wiec jakby nie mam wyboru.
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 13:13   #2075
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

Ja już nie chcę zwykłej farby... Przy takim małym mieszkaniu, ciągle gdzieś się chlapnie, kluczem przejedzie i ślad zostanie... No i latałam i próbowałam to zmywać... Niestety z farbą schodziło. Wolę więc wziąć lateks i mieć komfort, że mogę się gąbką po nim przelecieć. W końcu kolejne malowanie pewnie za kolejne 10 lat...
O ile do tej pory się nam budynek nie rozpadnie... Ma 10 lat i zaczyna.
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 13:17   #2076
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Ale cena nei zalezy od koloru tylko od wlasciwosci technicznych farby.
Miałam na myśli jakiś połysk, efekt satyny, cieniowanie - no nie wiem, nie znam się. Albo nasycenie koloru, może te tańsze zaraz blakną a inne trzymają się przez lata.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 13:21   #2077
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LII

A mursza mogla rownie dobrze wydac na farbe 6000 wybierajac no farby benjamin moore wiec nie jest źle
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 13:25   #2078
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
A mursza mogla rownie dobrze wydac na farbe 6000 wybierajac no farby benjamin moore wiec nie jest źle

A co najważniejsze być może wyższa cena zagwarantuje lepszą jakość i blok się rozwali a "panierka" z farby zostanie nieruszona i się ją wstawi do nowego mieszkania Jeszcze wnuki będą w niej mieszkać!
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 13:53   #2079
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar LII

witam po przymusowych wakacjach szpitalnych było bardzo miło, miałam pokój z łazienką, widokiem i przesympatycznymi współlokatorkami, nauczyłam się jeść w pozycji poziomej, i mam o 4 dziury więcej w człowieku niż miałam poza tym bez zmian
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 14:01   #2080
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Wiesz co - chyba najważniejsze załatwone na plus. Chyba należy sie cieszyć, że wyboiście jest tylko z Zusem,(brzmi jak z Zeusem) bo z nim nigdy nie ma gładko. Ta wystawa jedynie może przypraiwać o bezsenność ale to też dowód że coś sie dzieje. Bardzo pięknie odfajkowana lista. Jest lepiej niż było. To powody do oddechu, sporej ulgi i satysfakcji.

No. Z Zeusem trzeba po dobroci


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
za to co się udało i a za to co jeszcze do wyjaśnienia/załatwienia wielkie


Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość
Justyś


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

A co najważniejsze być może wyższa cena zagwarantuje lepszą jakość i blok się rozwali a "panierka" z farby zostanie nieruszona i się ją wstawi do nowego mieszkania Jeszcze wnuki będą w niej mieszkać!

To mi coś przypomina, ale nie wiem, co...ta wizja

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
witam po przymusowych wakacjach szpitalnych było bardzo miło, miałam pokój z łazienką, widokiem i przesympatycznymi współlokatorkami, nauczyłam się jeść w pozycji poziomej, i mam o 4 dziury więcej w człowieku niż miałam poza tym bez zmian
uff
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 14:33   #2081
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LII

Macham znad krwi na podłodze W domu były tylko koty...



Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Moja teściowa miała hopla na ręczniki - w czasach zatęchłej komuny zgromadziła taką ilość tego dobra dla swego jedynaka we wianie, że do tej pory (20 lat po ślubie) nie zużyliśmy nawet połowy
Moja babcia i tato oraz M. mama porobili takie zapasy ręczników i ścierek, że chyba jeszcze nasze wnuki będą to zużywać


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Więc - w Ministerstwie pozwolili mi dołączyć zapachy do prezentacji
Zrobiłam mini duftarciki - spodobały się to mało powiedziane
Zus - nie wiadomo nic, poza przypuszczeniem, że nie tylko nic się Wojtkowi nie należy, ale jeszcze od Niego będą chcieli a kiedy się to okaże też nie wiadomo
Gustaw - zapisany do szkoły - czy trafi do zerówki - nie wiemy
Dodatek mieszkaniowy - przyznany
Ad wystawy za granicą - podobno są namiary na nowe miejsce, ale zanim się coś okaże, to osiwieję albo sama sobie zrobię wystawę, bez pośredników
Większość rzeczy z listy odhaczona - są powody do radości A za to, co jeszcze pozostało:


Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
A ja kużwa nie mam w czym wziąć prysznica, zmyć oleju z wlosów ani garow pozmywać bo wody nie ma....zęby i oblicze mylam w soku brzozowym, miałam jeszcze do wyboru cole z pianą z pyska diabła tasmańskiego
Auć. Oddali już wodę?


Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
My w tym, na całe mieszkanie, ale małe -45 metrów, ponad tysiąc... Do tej pory w to nie wierzę...
Szok! Ale może są warte swojej ceny


Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
witam po przymusowych wakacjach szpitalnych było bardzo miło, miałam pokój z łazienką, widokiem i przesympatycznymi współlokatorkami, nauczyłam się jeść w pozycji poziomej, i mam o 4 dziury więcej w człowieku niż miałam poza tym bez zmian
Dobrze, że już po. Teraz czekanie na wyniki?


Chcę to!
Tylko mam opory przed wydaniem stówy na jedną koszulkę
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 15:08   #2082
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
No to już jest zbiorowy atak na mojego avka i jako właścicielka praw autorskich proszę moderatora tegoż pod forum o natychmiastową interwencję. Jestem zażenowana takim bezpardonowym porównaniem avka do podrobów vel von trupki. Zniesmacza mnie to i mam zamiar złożyć doniesienie do prokuratury. Nie możemy Szanowni Państwo tolerować nietolerancji a proszę zauważyć że jest tu nawet zarzut rasowy , żółta von trupka mówi sama za siebie... Jestem cała roztrzęsiona i znerwicowana i nikt i nic nie jest w stanie ukoić mych nerwów i przywrócić mego stanu ducha , no może jakaś wycieczka do ciepłych krajów by pomogła więc o odszkodowanie zabiegać będę na pewno. Nie poddam się łatwo i do celu będę dążyć nawet po von trupkach .

nr. konta bankowego dla wsparcia mej osoby podam zainteresowanym. Poważnie traktuję swych darczyńców więc jestem czynna 24 h

także ten.., jeszcze któś ?


a kto teraz w avku

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze sie okaze ze wszystko ok ,
ale jestem opod wrazeniem szybkigo dzialania lekarzy, szybkich badan i fogle , u mnie podobne badanai trwałyi trwały chyba ponad rok to sie wlekło...az zapomnialam do kogo mam isc z koncowym wynikiem , a jak sobie przypo,mnialam to sie okazało ze wozyta za 8 miesiecy moze byc....no i zapomnialam o niej.

nie wiem dokladnie jakie masz objawy, ale mi dretwiala lewa czesc ciala od głowy (poł głowy) twarz, ręka, piers itd..tak do pasa, i mialam migreny okropne...no i koniec konców wyszło ze to raczej kregosłup szyjny...mialam rehabilitacje, ktora nic nie dala i dolegliwosci w sumie dalej mam, tylko mniejsze.
sama spboe po czasie postawilam diagnoze ze moze to na odretwienia ze myslalam ze mnie pół nie ma , a potem ja mi sie ten stres "rozwiazał" to objawy są duzo słabsze i bardzo zadkie.

a mialas jakies badanie kregosłupka?




wg mnie lepiwj wybierz dobry szpital , zeby cie nie olali tylko przebadali wzdłuz i wszez..najlepeij jakis uniwersytecki,kliniczny
hm, jak na objawy które mam to sama jestem pod wrażeniem szybkości, bo tak naprawdę mam głównie mrowienie w lewej dłoni, minimalne drętwienie, mrowienie pojawia się też w stopie i na lewej części wargi i języka, i ta lewa strona chyba troszkę osłabiona jest, przy czym cała zabawa trwa od trochę ponad 2 tygodni...

ale na sali miałam dziewczynę która przez parę miechów bujała się z porażeniem nerwu vi i vii, wirusowym, leczyli ją na migrenę i inne niewiadomoco, i 6 razy ją z kwitkiem z rożnych szpitali odsyłali, mimo że miała skierowanie, aż w końcu ją do warszawy skierowali i tam na wołoskiej na neurologii 16 dzień leży i chyba diagnozę trafną postawili bo już dochodzi do siebie.

mnie np. na wirusy płynu mózgowo-rdzeniowego nie badali bo nie mam objawów zapalenia ale z drugiej strony o wszystko się nie wypytywali a ja nie do końca wiedziałam o czym tam mam im opowiadać, bo nic mi się nie wydawało specjalnie ważne.... zaskoczona byłam szybkością i nie miałam czasu poczytać i przemyśleć tego z sensem. może i za szybko do tego szpitala się zgłosiłam w sumie badań tak naprawdę miałam tylko dwa, ten rezonans i ten płyn. kręgosłupa nie miałam badanego, pewnie dlatego że rezonans wyszedł jaki wyszedł.... ale teraz sm jest podobno w modzie i u wszystkich podejrzewają i w tym kierunku badają. także tak


Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
operacja się udała, pacjent zmarł
szału nie ma, ale dramatu też
za 2 tyg wymrażanie...
będzie dobrze


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.tak sądziłam że napiszesz , ale jeżeli mi nie wierzysz zrób sobie po prostu posiew krwi w jakimś laboratorium przyszpitalnym a jak sądzisz , dlaczego operacje chirurgiczne muszą być w warunkach sterylnych robione ?
odpowiadając na pytanie: po to, żeby nie wprowadzić bakterii itp. z zewnątrz. zminimalizować znaczy, bo powietrze chyba jałowe nie jest... a mikroorganizmy o które mi chodziło to takie żyjące w człowieku naturalnie, były teorie stawiane i badania robione przez różnych naukowców na przestrzeni ubiegłego wieku, ale jakoś nie zdobywają sobie uznania świata medycznego - a ja właśnie z tego powodu sądzę, że coś może być na rzeczy

kwestię "jeżeli mi nie wierzysz" pozwolę sobie pominąć milczeniem, bo to nie o to chodzi, że Ci na słowo uwierzę albo nie, chodzi o moje osobiste podejście do świata w tym momencie skutek uboczny logiki zmiksowanej z jogą

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Oesu, nie żyję po tym tygodniu

Więc - w Ministerstwie pozwolili mi dołączyć zapachy do prezentacji
Zrobiłam mini duftarciki - spodobały się to mało powiedziane
Zus - nie wiadomo nic, poza przypuszczeniem, że nie tylko nic się Wojtkowi nie należy, ale jeszcze od Niego będą chcieli a kiedy się to okaże też nie wiadomo
Gustaw - zapisany do szkoły - czy trafi do zerówki - nie wiemy
Dodatek mieszkaniowy - przyznany
Ad wystawy za granicą - podobno są namiary na nowe miejsce, ale zanim się coś okaże, to osiwieję albo sama sobie zrobię wystawę, bez pośredników
no to fajnie że dużo załatwione, z zusem niefajnie trochę ale może będzie dobrze, oby nie trzeba było płacić...

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
My w tym, na całe mieszkanie, ale małe -45 metrów, ponad tysiąc... Do tej pory w to nie wierzę...
Być może kupiliśmy jakieś drogie farby, bo w swojej naiwności staliśmy przed półką i wybieraliśmy kolory, nie popatrzyliśmy na ceny. Dopiero przy kasie myślałam, że pani mnie z kimś myli, kiedy kwotę podała...
trochę dużo ja 3 lata temu, o ile dobrze pamiętam, niecałe dwie stówy wydałam, większość lateks (tak przynajmniej twierdzą na opakowaniu) w sumie wszystkiego 4 wiaderka na tyle samo metrów.
edit: poprawka, bo sufitów przecież nie robiłam, ani jednej ściany w kuchni ani łazienki, więc metrów trochę mniej

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Macham znad krwi na podłodze W domu były tylko koty...

Dobrze, że już po. Teraz czekanie na wyniki?
1. zjadły kogoś?

2. tak, wynik na cito czyli za miesiąc
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR

Edytowane przez kamena
Czas edycji: 2014-03-29 o 15:25
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 15:39   #2083
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

A co najważniejsze być może wyższa cena zagwarantuje lepszą jakość i blok się rozwali a "panierka" z farby zostanie nieruszona i się ją wstawi do nowego mieszkania Jeszcze wnuki będą w niej mieszkać!
No, potem się tylko obuduje farbę i niech nam naskoczą
Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
witam po przymusowych wakacjach szpitalnych było bardzo miło, miałam pokój z łazienką, widokiem i przesympatycznymi współlokatorkami, nauczyłam się jeść w pozycji poziomej, i mam o 4 dziury więcej w człowieku niż miałam poza tym bez zmian
Rozwiniesz jakoś temat???
Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
trochę dużo ja 3 lata temu, o ile dobrze pamiętam, niecałe dwie stówy wydałam, większość lateks (tak przynajmniej twierdzą na opakowaniu) w sumie wszystkiego 4 wiaderka na tyle samo metrów.D
No właśnie podobno w ciągu roku ostatniego ceny poszły bardzo ostro w górę... My 2 lata temu malowaliśmy kuchnię i była taniocha, Brat malował warsztat i też szoku nie przeżył -rok temu. A tydzień temu owszem, jak poszedł kupić do mieszkania... A tu i tu kupował w tym samym miejscu, w mieszalni jakiejś...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 15:54   #2084
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Joł snad migreny


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

się nie snam na tym akurat , ale tyle wię , że ektopia jest fizjologiczna u nastolatek , i taka się cofa sama bo nie jest nadżerką , a co do reszty , to się leczy przeciwzapalnie a więcej nie wię - nawet klasyfikacja cytologii jest już inna niż się uczyłam ale tak na zdrowy rozum jak nadżerka jest podejrzana i nie chce się goić to trzeba by ją usunąć tak mi się zdaje
No właśnie problem diagnostyczny jest bo oni nie potrafio rozróżnić czy to ektopia fizjologiczna czy coś inszego... I wypalajo tą ektopię i bliznyrobią na szyjce A cytologia nowa jest jak wzięłam do ręki to nie wiedziałam co i jak bo nawet rodzaj komórek jest wyszczególniony ...

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Ja już nie chcę zwykłej farby... Przy takim małym mieszkaniu, ciągle gdzieś się chlapnie, kluczem przejedzie i ślad zostanie... No i latałam i próbowałam to zmywać... Niestety z farbą schodziło. Wolę więc wziąć lateks i mieć komfort, że mogę się gąbką po nim przelecieć. W końcu kolejne malowanie pewnie za kolejne 10 lat...
O ile do tej pory się nam budynek nie rozpadnie... Ma 10 lat i zaczyna.
Zmywalne farby to mit... Niestety... Jak chcesz coś nieniszczącego się i zmywalnego musisz coś innego wymyślić...

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość


odpowiadając na pytanie: po to, żeby nie wprowadzić bakterii itp. z zewnątrz. zminimalizować znaczy, bo powietrze chyba jałowe nie jest... a mikroorganizmy o które mi chodziło to takie żyjące w człowieku naturalnie, były teorie stawiane i badania robione przez różnych naukowców na przestrzeni ubiegłego wieku, ale jakoś nie zdobywają sobie uznania świata medycznego - a ja właśnie z tego powodu sądzę, że coś może być na rzeczy

kwestię "jeżeli mi nie wierzysz" pozwolę sobie pominąć milczeniem, bo to nie o to chodzi, że Ci na słowo uwierzę albo nie, chodzi o moje osobiste podejście do świata w tym momencie skutek uboczny logiki zmiksowanej z jogą
Ale te bakterie,wirusy i brudy o których piszesz są ale wyłączne na skórze i błonie śluzowej czyli nos , usta, oskrzela, płuca , jelita itp zdrowa Krew sama w sobie nie ma bakterii ....
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 16:07   #2085
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Rozwiniesz jakoś temat???

No właśnie podobno w ciągu roku ostatniego ceny poszły bardzo ostro w górę... My 2 lata temu malowaliśmy kuchnię i była taniocha, Brat malował warsztat i też szoku nie przeżył -rok temu. A tydzień temu owszem, jak poszedł kupić do mieszkania... A tu i tu kupował w tym samym miejscu, w mieszalni jakiejś...
1. no 4 wkłucia miałam ręce jak u narkomanki bo jeszcze ślady po poprzednich plus dziura w kręgosłupie

2. a, może i tak... na ceny farb ostatnio nie patrzyłam... a chyba powinnam, bo przedpokoju w końcu nie pomalowałam i tak wiaderko od 3 lat stoi i czeka planowałam w końcu zużyć w tym roku ale już się chyba nie nada

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Joł snad migreny

Zmywalne farby to mit... Niestety... Jak chcesz coś nieniszczącego się musisz coś innego wymyślić...

Ale te bakterie,wirusy i brudy o których piszesz są ale wyłączne na skórze i błonie śluzowej czyli nos , usta, oskrzela, płuca , jelita itp zdrowa Krew sama w sobie nie ma bakterii ....
1. wyrazy współczucia....

2. nom. moje niby zmywalna, i co z tego, brud się rzeczywiście zmywa ale potem pod kątem widać że zmywane było bo farba już tak samo nie wygląda.

3. no właśnie z tego co czytam (te zue rzeczy ) coś tam ponoć też mieszka we krwi.
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 16:11   #2086
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
My w tym, na całe mieszkanie, ale małe -45 metrów, ponad tysiąc... Do tej pory w to nie wierzę...
Być może kupiliśmy jakieś drogie farby, bo w swojej naiwności staliśmy przed półką i wybieraliśmy kolory, nie popatrzyliśmy na ceny. Dopiero przy kasie myślałam, że pani mnie z kimś myli, kiedy kwotę podała...
spooooro ale w tym roku ceny strzeliły ostro do góry, zwłaszcza lateksowych

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Ja już nie chcę zwykłej farby... Przy takim małym mieszkaniu, ciągle gdzieś się chlapnie, kluczem przejedzie i ślad zostanie... No i latałam i próbowałam to zmywać... Niestety z farbą schodziło. Wolę więc wziąć lateks i mieć komfort, że mogę się gąbką po nim przelecieć. W końcu kolejne malowanie pewnie za kolejne 10 lat...
O ile do tej pory się nam budynek nie rozpadnie... Ma 10 lat i zaczyna.
Będziesz zadowolona, mamy w jednym tylko miejscu taką i zmywa się wszystko i to wszystkim podczas gdy zwykłą i tak nietanią farbę w dziennym pokoju mamy już do przemalowania bo jest uiepana kremem winem wszyyyyyystkim i nic sie nie da zmyć, złazi tylko farba plamy są ohydne.

Także to sensowna inwestycja. Choć drogo, to zobaczysz jak z wydajnością czy nei wyliczył za zbytniego zapasu.
Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
witam po przymusowych wakacjach szpitalnych było bardzo miło, miałam pokój z łazienką, widokiem i przesympatycznymi współlokatorkami, nauczyłam się jeść w pozycji poziomej, i mam o 4 dziury więcej w człowieku niż miałam poza tym bez zmian
oooo, ale jak to dziury? na zawsze? bolało?
Edit: doczytałam. iiiiiii tam, pikuś, miałam już wizje ze wgłowie

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Macham znad krwi na podłodze W domu były tylko koty...




Moja babcia i tato oraz M. mama porobili takie zapasy ręczników i ścierek, że chyba jeszcze nasze wnuki będą to zużywać
1. O rany jakaś walka o teren?

2.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-03-29 o 16:13
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 16:13   #2087
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
1. no 4 wkłucia miałam ręce jak u narkomanki bo jeszcze ślady po poprzednich plus dziura w kręgosłupie

2. a, może i tak... na ceny farb ostatnio nie patrzyłam... a chyba powinnam, bo przedpokoju w końcu nie pomalowałam i tak wiaderko od 3 lat stoi i czeka planowałam w końcu zużyć w tym roku ale już się chyba nie nada


1. wyrazy współczucia....

2. nom. moje niby zmywalna, i co z tego, brud się rzeczywiście zmywa ale potem pod kątem widać że zmywane było bo farba już tak samo nie wygląda.

3. no właśnie z tego co czytam (te zue rzeczy ) coś tam ponoć też mieszka we krwi.
1 dzięki zrobiłam sobie koktajl przeciwbólowy ale czuje że przestaje działać

2 No właśnie na ścianach osadza się kurz i jak zmywa się kawałek bo jest plama to plama zostaje zmyta ale i tak pozostają smugi. Próbujesz zmyć smugi to robisz kolejne... Dlatego zmywalna farba to mit

3 a zapodaj linka to tego zua chętnie się zapoznam
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 16:15   #2088
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
3. no właśnie z tego co czytam (te zue rzeczy ) coś tam ponoć też mieszka we krwi.
Czy te zue rzeczy mają związek z panem Bechamps i jego następcami?


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. O rany jakaś walka o teren?
O pozycję kocicy alfa Tak ostro, tj. do krwi, jeszcze nigdy nie było.
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 16:18   #2089
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

Oto, co mój Ojciec robi, żeby sroki nie kradły orzechów małym ptakom z karmnika... padłam, jak mi pokazali
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0440.jpg (62,5 KB, 30 załadowań)
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 16:38   #2090
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

To jak już narzekamy na remont - chuopin wziął się za zrobienie balustrady na dachu/pseudotarasie. Do tej pory najtaniej mielimy z jednej strony taką słomkę jak Red. Ale do brzegu, wycofli nam jedyne pasujące wymiarem sztachety Mało tego wprowadzili w błąd, chuopin zjeździł pół baku paliwa na darmo po kilku sklepach. Nie ma i nie będzie - tzn są ale resztki a my potrzebujemy 135 sztuk. Jeszcze jest opcja jechać do tartaku ale obawiamy się ceny. Marketony miały tanio. Niby wzion nr telefona od jednego pracownika roku żeby dał cynka jak cokolwiek w tym wymiarze przyjedzie ale czy przyjedzie lub kiedy tego nei wie nikt nawet sam Zeus.

Dno dno i 3 metry mułu.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość


O pozycję kocicy alfa Tak ostro, tj. do krwi, jeszcze nigdy nie było.
Rozumiem Natura, instynkt. Na wiosne wszystkich ponosi
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Oto, co mój Ojciec robi, żeby sroki nie kradły orzechów małym ptakom z karmnika... padłam, jak mi pokazali
Genialne

Z pozytywów zaoszczędziłam na fryzjerze - chuopin mnie obciął, nieeeezły jest. Wymyślił sam jak zrobić skos
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 17:03   #2091
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Edit: doczytałam. iiiiiii tam, pikuś, miałam już wizje ze wgłowie
pikuś, pikuś w głowie nie, aż tak ostro nie było

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
3 a zapodaj linka to tego zua chętnie się zapoznam
miałam jeden taki ciekawy streszczający wszystko artykuł i niestety nie zapodam, chyba zaginął w mrokach historii przeglądarki
ale tak jak Aileenn napisała, wyguglać można Antoine Bechampa, też Wilchelma Reicha, Four Women Against Cancer, itp.

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Czy te zue rzeczy mają związek z panem Bechamps i jego następcami?
.
nie mam pamięci do nazwisk ale wyguglałam pana B. i związek potwierdzam.

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Oto, co mój Ojciec robi, żeby sroki nie kradły orzechów małym ptakom z karmnika... padłam, jak mi pokazali
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 17:20   #2092
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LII

Nabyłam eksperymentalnie rukolę. Baru, z czym będzie najlepiej wchodzić?
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 17:28   #2093
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Nabyłam eksperymentalnie rukolę. Baru, z czym będzie najlepiej wchodzić?
Z pizzą
Ale dobra jest też w sałatce z pomidorem i oliwą... Z oliwkami i grejfiutem. Z gotowanym ptaszyskiem, i warzywkami -pociapane w sałatkę...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 17:35   #2094
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

A co najważniejsze być może wyższa cena zagwarantuje lepszą jakość i blok się rozwali a "panierka" z farby zostanie nieruszona i się ją wstawi do nowego mieszkania Jeszcze wnuki będą w niej mieszkać!




Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość



Auć. Oddali już wodę?

:


Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Oto, co mój Ojciec robi, żeby sroki nie kradły orzechów małym ptakom z karmnika... padłam, jak mi pokazali

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Nabyłam eksperymentalnie rukolę. Baru, z czym będzie najlepiej wchodzić?
Z sałatką
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 17:38   #2095
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Scent Bar LII

Kam, dobrze, że już w domku i że tak szybko wszystko poszło.

30 osób na grzędzie???
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 18:05   #2096
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Nabyłam eksperymentalnie rukolę. Baru, z czym będzie najlepiej wchodzić?
bezapelacyjnie z jajem

na kanapkach z łososiem

możesz ukręcić pesto

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Chorrroba, szykujemy się an seans filmowy ale nie mamy dziś ochoty na żaden dramt, na żaden poważny film tylko na coś z suspensem, zagadkowy thriller. No i nic takiego z ostatniej listy nie znajduję

Idę szukać od zera.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Z pizzą .

To prawda, rukola z pizzą mrrrrr
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 18:21   #2097
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Chcę to!
Tylko mam opory przed wydaniem stówy na jedną koszulkę


Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Zmywalne farby to mit... Niestety... Jak chcesz coś nieniszczącego się i zmywalnego musisz coś innego wymyślić...
olejną
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 18:29   #2098
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Z pizzą
Ale dobra jest też w sałatce z pomidorem i oliwą... Z oliwkami i grejfiutem. Z gotowanym ptaszyskiem, i warzywkami -pociapane w sałatkę...
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Z sałatką
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
bezapelacyjnie z jajem

na kanapkach z łososiem

możesz ukręcić pesto
Obśliniłąm się
Pizza odpada dziś z powodu braku drożdży, więc będzie coś w rodzaju bruschetty Może przeżyję czosnek i oliwę
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 18:47   #2099
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

bossh jak jak kocham ludzi, co odpiperzają mi focha za to, że nie mogłam dzisiaj po południu lecieć beztrosko na piwo, bo wiosenna robota w polu i zboże trzeba było do siać do wieczora


Zmęczonam, idę spać
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2014-03-29 o 18:49
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 18:52   #2100
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LII

snad gumy do żucia
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
ten to na 15 urodziny , na razie za wcześnie

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
I torty z pieluch są
przeczytałam torty z pieluchą
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Oesu, nie żyję po tym tygodniu

Więc - w Ministerstwie pozwolili mi dołączyć zapachy do prezentacji
Zrobiłam mini duftarciki - spodobały się to mało powiedziane
Zus - nie wiadomo nic, poza przypuszczeniem, że nie tylko nic się Wojtkowi nie należy, ale jeszcze od Niego będą chcieli a kiedy się to okaże też nie wiadomo
Gustaw - zapisany do szkoły - czy trafi do zerówki - nie wiemy
Dodatek mieszkaniowy - przyznany
Ad wystawy za granicą - podobno są namiary na nowe miejsce, ale zanim się coś okaże, to osiwieję albo sama sobie zrobię wystawę, bez pośredników
za udane
i za resztę

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
My w tym, na całe mieszkanie, ale małe -45 metrów, ponad tysiąc... Do tej pory w to nie wierzę...
Być może kupiliśmy jakieś drogie farby, bo w swojej naiwności staliśmy przed półką i wybieraliśmy kolory, nie popatrzyliśmy na ceny. Dopiero przy kasie myślałam, że pani mnie z kimś myli, kiedy kwotę podała...


Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
witam po przymusowych wakacjach szpitalnych było bardzo miło, miałam pokój z łazienką, widokiem i przesympatycznymi współlokatorkami, nauczyłam się jeść w pozycji poziomej, i mam o 4 dziury więcej w człowieku niż miałam poza tym bez zmian


Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
odpowiadając na pytanie: po to, żeby nie wprowadzić bakterii itp. z zewnątrz. zminimalizować znaczy, bo powietrze chyba jałowe nie jest... a mikroorganizmy o które mi chodziło to takie żyjące w człowieku naturalnie, były teorie stawiane i badania robione przez różnych naukowców na przestrzeni ubiegłego wieku, ale jakoś nie zdobywają sobie uznania świata medycznego - a ja właśnie z tego powodu sądzę, że coś może być na rzeczy

kwestię "jeżeli mi nie wierzysz" pozwolę sobie pominąć milczeniem, bo to nie o to chodzi, że Ci na słowo uwierzę albo nie, chodzi o moje osobiste podejście do świata w tym momencie skutek uboczny logiki zmiksowanej z jogą
akurat tę teorię bardzo łatwo obalić robiąc posiew krwi , zdrowemu człowiekowi nic nie wyrośnie z krwi . Rzecz polega na tym , że każdy drobnoustrój ma inne gatunkowo niż człowiek DNA i białko , zatem przy kontakcie jego białek z białkami człowieka , do czego doszłoby we krwi , nastąpiłaby natychmiastowa ostra reakcja biochemiczna , polegająca na wyzwoleniu substancji powodujących ostry stan zapalny i ogólnoustrojowe zaburzenia fizjologiczne ; taka reakcja występuje nawet przy kontakcie z niezgodnymi antygenowo białkami ludzkimi , dlatego przetoczenie niezgodnej grupowo krwi kończy się zgonem , mimo że ludzka , a niezgodny przeszczep jest odrzucany . Dlatego jeżeli nie usunie się całkowicie kleszcza , miejsce po jego ukłuciu potrafi się babrać tygodniami .
Owszem , każdy organizm ma swoją własną florę bakteryjną , ale znajduje się ona w miejscach , gdzie nie ma możliwości kontaktu białek tejże flory z białkami gospodarza , bo bakterie są oddzielone barierą w postaci naskórka i skóry , oraz błon śluzowych , które chronią od kontaktu z tkankami . I nawet te własne , oswojone "dobre" bakterie potrafią wywołać sepsę u nosiciela , jeżeli dostaną się nie tam , gdzie trzeba .
Niestety teoria , że człowiek ma w sobie we krwi jakieś własne bakterie , jest równie prawdziwa jak stwierdzenie , że ziemia jest płaska , a co gorsza , bardzo łatwo ją obalić i udowodnić , że jest fałszywa , posiewem krwi i oglądaniem bezpośrednich preparatów z krwi . Owszem , niektóre organizmy niższe , jakieś np.meduzy żyją w symbiozie z bakteriami czy czymtam w tkankach , ale my jesteśmy nieskończenie bardziej skomplikowani niż meduzy i w tkankach nie możemy mieć żadnych obcych organizmów .

A co do Bechampa - trzeba pamiętać , że swoją teorię stworzył 150 lat temu , kiedy nie było współczesnych metod badawczych i np budowa bakterii była w ogóle nieznana , podobnie jak istnienie wirusów , chlamydii , mykoplazm i wielu innych drobnoustrojów , nie znano również budowy komórek i tkanek , więc jak ktoś coś zobaczył , mógł sobie do tego dorobić dowolną teorię , nie mając pojęcia co tak naprawdę widzi .


Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Joł snad migreny




No właśnie problem diagnostyczny jest bo oni nie potrafio rozróżnić czy to ektopia fizjologiczna czy coś inszego... I wypalajo tą ektopię i bliznyrobią na szyjce A cytologia nowa jest jak wzięłam do ręki to nie wiedziałam co i jak bo nawet rodzaj komórek jest wyszczególniony ...

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------



Ale te bakterie,wirusy i brudy o których piszesz są ale wyłączne na skórze i błonie śluzowej czyli nos , usta, oskrzela, płuca , jelita itp zdrowa Krew sama w sobie nie ma bakterii ....
1.
2.no ba , ale chyba lepiej mieć bliznę niż raka szyjki
3.otóż to z wyjątkiem płuc i oskrzeli - wszystko poniżej krtani jest jałowe , jak się tam co dostanie , mamy zapalenie . Zasiedlone są skóra , jama ustna , nos i nosogardło , jelita i pochwa . Reszta jest jałowa .

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
1. no 4 wkłucia miałam ręce jak u narkomanki bo jeszcze ślady po poprzednich plus dziura w kręgosłupie

3. no właśnie z tego co czytam (te zue rzeczy ) coś tam ponoć też mieszka we krwi.
1.
2.jak ma się sepsę albo np śpiączkę , malarię , mikrofilariozę to owszem

Teraz przepraszam za drastyczność zdjęcia , ale tak wygląda dziecko , które ma we krwi bakterie , konkretnie jest to sepsa meningokokowa
http://www.wydzialszczepien.pl/53-w-...ingokokom.html

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Nabyłam eksperymentalnie rukolę. Baru, z czym będzie najlepiej wchodzić?
z sałatą/kapusta pekińską , jabłkiem , kiełkami , oliwą , cytryną /ogórkiem kiszonym wszelaką zieloną surowizną
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 22:55:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.