Zmniejszenie piersi - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-09, 14:53   #2071
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Karmi dziś kupilam ta pomadkę słodziutka nawet mam nadzieje ze mi nie wylezie przed szpitalem😩 narrow to super ze dostalas pochwalne fajnie ze wszystko sir ladnie pomalutku ale jednak goi milego week laseczki😘
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 09:32   #2072
iwonalu3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

Aligatorek z dworca w Lublinie wsiadasz w 1 i jedziesz do dworca PKS. Co prawda 1 jeździ rzadziej w wakacje ale jeździ. Potem bez problemu dojedziesz do Łęcznej busów jest dużo. Można też dojechać 34 ale dłuższa trasa. Nie martw się dasz radę ☺ Pozdrawiam
iwonalu3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 16:12   #2073
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Izarus jedziesz już do domu? Jak samopoczucie? Widzialas cycki? Napisz co tam.

Armaiti a Ty jak tam? Też już wypisana?

Ja byłam dziś na usg, nie mam już krwiaka, szwy wyjete, reszta która jest naokoło otoczki w środę. Ogólnie czuję się coraz lepiej, ale nadal muszę dużo odpoczywać, bo szybko się mecze
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 16:43   #2074
Aligatorek93
Raczkowanie
 
Avatar Aligatorek93
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: Zmniejszenie piersi

pochwalę się wam - mam zaświadczenie
byłam prywatnie, pan ortopeda cudowny, mówi, że już dawno powinnam przyjść, że wypisze, że podkoloryzuje coby mi ułatwić
wypisując zaświadczenie zajął całą pierwszą stronę i tył
i uwaga "Wskazane bezwzględne (ze względów ortopedycznych) operacyjne zmniejszenie piersi"
Aligatorek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 16:57   #2075
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Aligatorek93 Pokaż wiadomość
pochwalę się wam - mam zaświadczenie
byłam prywatnie, pan ortopeda cudowny, mówi, że już dawno powinnam przyjść, że wypisze, że podkoloryzuje coby mi ułatwić
wypisując zaświadczenie zajął całą pierwszą stronę i tył
i uwaga "Wskazane bezwzględne (ze względów ortopedycznych) operacyjne zmniejszenie piersi"
To naprawdę super ortopeda, że tak napisał na twoją korzyść 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 17:06   #2076
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Aligatorek super, gratulacje! Ja też miałam takiego ortopede zreszta sama prawde napisał
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 19:34   #2077
senzanome
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cześć dziewczyny!

Pisałam juz tu kiedyś ale teraz sprawa sie ruszyła to postanowiłam wrócić do dyskusji.

Mam 20 lat i asymetryczne piersi- jedna e druga b/c (dokładnie nie wiem). Byłam na zdjęciu rentgenowskim kręgosłupa i mam bardzo duzo dyskopatii, moja lekarka rodzinna nie wiedziała od czego i wtedy zaczęłam temat asymetri. Poprosiłam panią doktor o skierowanie do poradni chrurgi plastycznej i dostałam. Czekałam pol roku i w ubiegły czwartek byłam w poradni. Pani doktor spojrzała, stwierdziła ze jest duża asymetria ale sama nie moze stwierdzić i kazała przyjsc w poniedziałek czyli dzis. Chirurg, dwie lekarki i 8 studentów stwierdzili, ze jest mi potrzebna operacja i jestem zapisana na 22.11.2017. Wydaje mi sie, ze to wcale nie taki odległy termin. Ale z tego szoku (bo jednak sie tego nie spodziewałam) zapomniałam sie spytać czy jakieś badania sa mi potrzebne, czy jakieś szczepienie albo musze znac grupę krwi? Ja nawet nie musiałam pokazywać tego wyniku ze zdjecia rentgenowskiego ani usg, które sobie zrobiłam prywatnie na wszelki wypadek. A i to wszysko dzieje sie w Gdańsku w uniwersytecie medycznym.
senzanome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-11, 19:44   #2078
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Witaj Sezanome. Myślę, że do tego czasu zdążysz spytać u źródła lub zadzwonić do oddziału i dowiedzieć się, czy coś Ci potrzebne. Jeśli nic nie kazali robić, to pewnie nie musisz. Powodzenia i życzę, żeby Ci szybko to czekanie minęło
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 07:36   #2079
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cześć! Od wczoraj jestem w domu. No to tak: wszystkie szwy na piersiach mam rozpuszczalne, jedynie te malutkie, dodatkowe, po wycięciu zmian są do wyjęcia. Dziś pierwszy raz sama będę zmieniać opatrunek i trochę mam stracha. Poza tym nie jest źle. Zwolnienia lekarskie Łęczna wysyła elektronicznie, standardowo na pobyt w szpitalu plus 30 dni. Wizytę kontrolną mam za trzy- cztery tygodnie, po potwierdzeniu, że jest wynik badania histopatologicznego. Jeśli nie macie dokumentu z grupyą krwi, to oznaczają na miejscu i przy wypisie dostaje się wynik. Przez cały pobyt podają clexane. Warunki w szpitalu super, jedzenie znośne, pielęgniarki i "bogowie" bardzo mili. Za szpitalem jest piękny ogródek z ławeczkami
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 08:04   #2080
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Jeju to już jutro 😊jutro jadę na konsultacje😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------

Cytat:
Napisane przez armaiti Pokaż wiadomość
Cześć! Od wczoraj jestem w domu. No to tak: wszystkie szwy na piersiach mam rozpuszczalne, jedynie te malutkie, dodatkowe, po wycięciu zmian są do wyjęcia. Dziś pierwszy raz sama będę zmieniać opatrunek i trochę mam stracha. Poza tym nie jest źle. Zwolnienia lekarskie Łęczna wysyła elektronicznie, standardowo na pobyt w szpitalu plus 30 dni. Wizytę kontrolną mam za trzy- cztery tygodnie, po potwierdzeniu, że jest wynik badania histopatologicznego. Jeśli nie macie dokumentu z grupyą krwi, to oznaczają na miejscu i przy wypisie dostaje się wynik. Przez cały pobyt podają clexane. Warunki w szpitalu super, jedzenie znośne, pielęgniarki i "bogowie" bardzo mili. Za szpitalem jest piękny ogródek z ławeczkami
To super że już jesteś w domu ☺ dzisiejsza zmiana opatrunku będzie dla Ciebie dużym wyzwaniem, ale zawsze możesz poprosić męża żeby był przy tobie i co to jest clexane? Będzie dobrze pomyśl że masz wymarzone piękne piersi 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kania76
Czas edycji: 2016-07-12 o 08:07
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 10:27   #2081
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kania to powodzenia jutro! Clexane to zastzryk przeciwzakrzepkwy.

Jak któraś chce fotki, to napiszcie mi swoje adresy w wiadomości prywatnej, jutro wieczorem będę wysyłać, jak już będę bez szwów.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Armaiti to super, w domu najlepiej pierwszy opatrunek jest najgorszy, potem już z górki
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 11:22   #2082
iwonalu3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

Poproszę o fotki monicka@vp.pl.
Już wszystko za Tobą , teraz z górki. Powodzenia

Edytowane przez iwonalu3
Czas edycji: 2016-07-12 o 11:24
iwonalu3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 13:11   #2083
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kania będzie dobrze trzymam kciuki 😊
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 13:43   #2084
Izarus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 37
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej...od wczoraj jestem w domu. Odpoczywam i cieszę sie swoim szczesciem. Pierwszy domowy opatrunek juz za mną. Teraz tylko trzeba trzymac kciuki zeby wszystko sie cudownie zagoilo.

Pozdrowienia Armaiti 😉
Izarus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 15:10   #2085
zuzza93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny już za dwa tygodnie dołączę do grona posiadaczek pięknych małych piersi nie mogę uwierzyć, że tak szybko zleciał ten czas! Powiem Wam, że od kilku dni jestem już zestresowana, ale nie mogę się doczekać, wiem, że będzie dobrze


narrowminded ja też poproszę o zdjęcia. Mój mail to: kozuchzuzanna@gmail.com
z góry dziękuję!!!
zuzza93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 16:02   #2086
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez karmi71 Pokaż wiadomość
Agatek jesteś dopiero po operacji i ma prawo Ci się sączyć jeszcze poczekaj spokojnie, właśnie to miejsce co piszesz goi się najpóźniej. A rozmiary to wiesz jak to z nimi bywa, ja mam niby takie małe cycki ale biustonosze rozmiar D ledwo co pasowały i kupiłam też E. Ja też myślałam, że jak mi obetną cycki to wszystkie biustonosze będą leżały jak ulał, a to nie jest tak, bo jednak w każdym wyglądałam inaczej. A stroje odeślij i kup sobie w sklepie, masz jeszcze dużo czasu do wyjazdu.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Narrow to chyba dobry znak, że pękł Ci ten krwiak, lekarze mówią, że jak gdzieś zalega krew i ropa to trzeba to wypuścić. Teraz odpoczywaj dużo i nic nie rób bo masz osłabiony organizm, powinno być już dobrze.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Aligatorek w Lublinie jest jeden dworzec PKP czyli z pociągu wysiadasz na końcowym. Ale z tego dworca nie dojedziesz do Łęcznej, musisz pojechać na dworzec autobusowy koło zamku i stamtąd jeżdżą busy do Łęcznej, jest ich bardzo dużo. Wiem, że z miasteczka Łęcznej są też busy pod szpital, ale nie powiem Ci gdzie masz w Łęcznej wysiąść bo ja autem od drugiej strony jeżdżę. W każdym razie pytaj o szpital, to albo piechotą przejdziesz albo tym busikiem co pod szpital jeździ podjedziesz. W Lublinie z PKP najlepiej weź TAXI na ten dworzec autobusowy bo teraz w Lublinie pozmieniali trasy i rozkłady miejskich autobusów, także nie bardzo Ci pomogę kiedyś jeździła 1 , ale teraz podobno nie. To nie jest daleko na ten dworzec autobusowy zapłacisz koło 25 zł za taxi, ale pan podwiezie Cię pod same busy do Łęcznej.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Donia możesz sobie jeszcze kupić maść zovirax duo na opryszczkę, nawet jak zaczyna cię swędzieć i coś się robi to nie wyjdzie Ci ta opryszczka jak będziesz smarować kilka razy dziennie.
Byłam dziś u miłej pani chirurg w Warszawie. Powiedziała, że jest bardzo ładnie, ale w niektórych miejscach nie wchłonęły mi się szwy i ona ich teraz nie wyciągnie, bo to za świeże i jeszcze się rozpadnie. Założyła antybakteryjne opatrunki, które się nie przyklejają i kazała chodzić do siebie 3 razy w tygodniu na zmianę. Koniec normalnego mycia, mam nie moczyć opatrunków. I za jakieś 2 tygodnie pojechać do Łęcznej, nie dać się już zbyć po minucie, tylko kazać sobie powiedzieć, co z tymi szwami zrobić.
Myślę, że jeszcze spróbuję u chirurga plastycznego w Warszawie i napiszę maila do Mądrego. Może jak mu pokażę zdjęcia, to mi coś podpowie. Bo do Łęcznej to skierowanie i znowu cały dzień w podróży, nie mam ochoty.
Kurczę to jedno łączenie sutka z tymi dwoma kawałkami na dole mam zagojone przepięknie, a drugie się paprze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 18:35   #2087
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Izarus Pokaż wiadomość
Hej...od wczoraj jestem w domu. Odpoczywam i cieszę sie swoim szczesciem. Pierwszy domowy opatrunek juz za mną. Teraz tylko trzeba trzymac kciuki zeby wszystko sie cudownie zagoilo.

Pozdrowienia Armaiti 😉
Pozdrawiam
Nie ma to jak w domu
Przesyłam "damulkowe" całuski
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 18:37   #2088
karmi71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 195
Dot.: Zmniejszenie piersi

Agatek gdybyś wybierała się do Łęcznej to skierowanie, które dałaś po operacji jest ciągle aktualne do zakończenia leczenia, nie trzeba brać następnego. Jeśli chodzi o szwy, które się nie wchłonęły to mi je pani pielęgniarka wyciągnęła, ale powiedziała, że z czasem same by odpadły, trochę dziwne, że pani chirurg tego nie wiedziała. A to miejsce, gdzie opisujesz goi się najtrudniej i trzeba czasu i czekać jak nie widać tam nic niepokojącego. Możesz do dr Mądrego napisać maila i zdjęcie, ale on jest jeszcze na urlopie, ale podejrzewam, że nic nowego Ci nie odpisze oprócz tego, że jesteś niedawno po operacji i żeby dalej wszystko robić tak jak na zleceniu. Już kilka razy Wam pisałam jak byłam pierwszy raz na konsultacji i przyjechała dziewczyna aż z Olsztyna z bólem i że jej się nie goi. Miała torbę przygotowaną że zostanie w szpitalu. Jechała z mężem i koleżanką całą noc, czekała pod gabinetem do 14 godz. Doktor jeszcze jej reprymendę dał, że po co jechała tyle drogi, obejrzał rany powiedział, że to nic strasznego, że jest niedługo po operacji i każdy goi się inaczej. Jej wizyta trwała 5 minut niecałe i z powrotem do tego Olsztyna zapitalali.
karmi71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 20:06   #2089
sonia50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja też bardzo proszę o fotki na sabkoz50@gmail.com.
sonia50 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 09:28   #2090
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny izarus,armaiti prześlijcie fotki donata.mostowa@wp.pl a ja od wczoraj leze jak betka taka grypa mnie dopadla katastrofa do pon musze sie wykurować bo jedziemy na wakacje😩
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 17:16   #2091
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Fotki poszły Donia kuruj się!
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 18:25   #2092
Aligatorek93
Raczkowanie
 
Avatar Aligatorek93
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
Fotki poszły Donia kuruj się!
o jacie! jaka zmiana! super!
jak myślisz, jaki teraz masz rozmiar?
Aligatorek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 19:12   #2093
malgorzatowa
Raczkowanie
 
Avatar malgorzatowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
Fotki poszły Donia kuruj się!

Narrow, nie doszły do mnie fotki, wyślesz plis jeszcze raz?
malgorzatowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 20:22   #2094
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Narrow rzeczywiście jest duża różnica przed,a teraz 😊. Byłam dzisiaj na konsultacji i prawie się rozpłakałam w gabinecie gdy po zmierzeniu moich piersi lekarz stwierdził,że jestem na granicy i one nie są takie duże 😣. Tragedia jakaś,ale chyba widział w moich oczach panikę i zakwalifikował mnie 😃😃. Operacja 02.01.18😄😄😄😄😄😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kania76
Czas edycji: 2016-07-13 o 20:24
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 20:30   #2095
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Małgorzatowa sorki, przeoczyłam Twojego maila już poszło
Aligatorek no dla mnie też to jest szok One są jeszcze obrzęknięte, na razie takie E myślę, ale szczerze to nie znam się na takich małych rozmiarach, bo jak miałam takie małe, to staniki kupowało się "na oko" Mam nadzieję, że jak sie uleżą to będzie D, choć E też jest spoko. W ubraniu jestem płaska, a jak patrzę z góry to są takie maluśkie. Od przodu tylko takie pełne się wydają.
Kania no co Ty? A jakie masz wymiary? u kogo byłaś na konsultacji? Super, że się udało, data niezła, zaraz po Sylwestrze z sali balowej na salę operacyjną
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 20:47   #2096
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja widocznie źle wcześniej mierzyłam, jedna pierś 29,a druga 30,5.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 07:46   #2097
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Na konsultacji byłam u Dr. Korzeniowskiego, miał jeszcze wolny termin na 18.12.17 ale stwierdził że to przed samymi świętami i lepiej zrobimy zaraz po Nowym Roku, żebym nie siedziała obolała przy stole Świątecznym 😆. Narrow patrząc na twoje piersi przed operacją to moje są małe, ale dla mnie one są duże😕. Z tego wszystkiego nie wiem czy coś miałam wczoraj jeszcze dostać w Łęcznej, czy tylko wystarczy informacja ustna od lekarza o zaszczepieniu się na zółtaczke i zrobieniu mamografi 🤔
Przeslijcie mi info

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 07:58   #2098
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
Narrow rzeczywiście jest duża różnica przed,a teraz 😊. Byłam dzisiaj na konsultacji i prawie się rozpłakałam w gabinecie gdy po zmierzeniu moich piersi lekarz stwierdził,że jestem na granicy i one nie są takie duże 😣. Tragedia jakaś,ale chyba widział w moich oczach panikę i zakwalifikował mnie 😃😃. Operacja 02.01.18😄😄😄😄😄😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje. Nic nie miałaś dostać Warto mieć jeszcze oznaczoną grupę krwi i zaszczepić się przeciwko żółtaczce.
A jaki nosisz rozmiar?
Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
Na konsultacji byłam u Dr. Korzeniowskiego, miał jeszcze wolny termin na 18.12.17 ale stwierdził że to przed samymi świętami i lepiej zrobimy zaraz po Nowym Roku, żebym nie siedziała obolała przy stole Świątecznym 😆. Narrow patrząc na twoje piersi przed operacją to moje są małe, ale dla mnie one są duże😕. Z tego wszystkiego nie wiem czy coś miałam wczoraj jeszcze dostać w Łęcznej, czy tylko wystarczy informacja ustna od lekarza o zaszczepieniu się na zółtaczke i zrobieniu mamografi 🤔
Przeslijcie mi info

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 07:58   #2099
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny, a ja nieco offtopowo, ale od Was dostanę najlepszą informację. Mam rozmiar 75-80 gg/h bardzo od modelu stanika zależy i pocesarkowy wielki luźny foczy brzuch. Nigdy nie straszyłam ludzi w kostiumie kąpielowym, jedyny jaki w ogóle wchodzi w grę to jednoczęściowy. Nadal bym nie rozważała w ogóle zakupu takiego, ale moja trzylatka ma ciśnienie żeby pierwszy raz w życiu iść na basen. No i zaczęły się schody - w sklepach z bielizną, w których się zaopatruję to grube setki, no nie dam takiej kasy. Byłam wczoraj w Decathlonie, jakiegokolwiek podtrzymywania zero nawet niby w tych, co podtrzymują, już nie mówiąc o tym, żeby biust w ogóle w czymś upchnąć.

Jakieś pomysły jak to w miarę po taniości załatwić? Używanego nic sensownego nie znalazłam, myślałam, żeby może znaleźć jakiś najtańszy mocno zabudowany kostium i założyć stanik pod spód, ale z kolei stanika mi żal jakby się miało może z niego sito zrobić w chlorowanej wodzie..... Poza tym musiałabym kupić jakiś wielki rozmiar, żeby wejść w niego w biuście, a w brzuchu to zwężać chyba Jakie macie sztuczki sprytne na to?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 08:04   #2100
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja nieco offtopowo, ale od Was dostanę najlepszą informację. Mam rozmiar 75-80 gg/h bardzo od modelu stanika zależy i pocesarkowy wielki luźny foczy brzuch. Nigdy nie straszyłam ludzi w kostiumie kąpielowym, jedyny jaki w ogóle wchodzi w grę to jednoczęściowy. Nadal bym nie rozważała w ogóle zakupu takiego, ale moja trzylatka ma ciśnienie żeby pierwszy raz w życiu iść na basen. No i zaczęły się schody - w sklepach z bielizną, w których się zaopatruję to grube setki, no nie dam takiej kasy. Byłam wczoraj w Decathlonie, jakiegokolwiek podtrzymywania zero nawet niby w tych, co podtrzymują, już nie mówiąc o tym, żeby biust w ogóle w czymś upchnąć.

Jakieś pomysły jak to w miarę po taniości załatwić? Używanego nic sensownego nie znalazłam, myślałam, żeby może znaleźć jakiś najtańszy mocno zabudowany kostium i założyć stanik pod spód, ale z kolei stanika mi żal jakby się miało może z niego sito zrobić w chlorowanej wodzie..... Poza tym musiałabym kupić jakiś wielki rozmiar, żeby wejść w niego w biuście, a w brzuchu to zwężać chyba Jakie macie sztuczki sprytne na to?
Allegro, Olx? Obawiam się, że nic nie wykombinujesz, lepiej zainwestować w droższy kostium np. Z Bravissimo. Teraz funt tani, a będziesz miała coś porządnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja nieco offtopowo, ale od Was dostanę najlepszą informację. Mam rozmiar 75-80 gg/h bardzo od modelu stanika zależy i pocesarkowy wielki luźny foczy brzuch. Nigdy nie straszyłam ludzi w kostiumie kąpielowym, jedyny jaki w ogóle wchodzi w grę to jednoczęściowy. Nadal bym nie rozważała w ogóle zakupu takiego, ale moja trzylatka ma ciśnienie żeby pierwszy raz w życiu iść na basen. No i zaczęły się schody - w sklepach z bielizną, w których się zaopatruję to grube setki, no nie dam takiej kasy. Byłam wczoraj w Decathlonie, jakiegokolwiek podtrzymywania zero nawet niby w tych, co podtrzymują, już nie mówiąc o tym, żeby biust w ogóle w czymś upchnąć.

Jakieś pomysły jak to w miarę po taniości załatwić? Używanego nic sensownego nie znalazłam, myślałam, żeby może znaleźć jakiś najtańszy mocno zabudowany kostium i założyć stanik pod spód, ale z kolei stanika mi żal jakby się miało może z niego sito zrobić w chlorowanej wodzie..... Poza tym musiałabym kupić jakiś wielki rozmiar, żeby wejść w niego w biuście, a w brzuchu to zwężać chyba Jakie macie sztuczki sprytne na to?
200 zł to sporo, ale jak masz chodzić na basen, to chyba lepiej zainwestować i czuć się komfortowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.