Październikowe mamy 2015 część I - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-28, 20:27   #2071
barbara6
Raczkowanie
 
Avatar barbara6
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
ja mam po coreczce niektore rzeczy, wanienke (niebieska), fotelik (zielony) , kupowalismy wszystko w roznych kolorach, wydawalo mi sie, ze wszystko w różu to za mdło. tylko wozek mamy śliwkowy, ale pewnie bedzie nowy, łózeczko mamy turystyczne , ale raczej pojdzie na smietnik
ja na razie nie patrze, w lato zacznę kompletować.
Mi się średnio podobają rzeczy na dziewczynki w sklepach - wszystko jest różowe. Jakoś nie przepadam za tym kolorem i na pewno kupowałabym jak najmniej różowych rzeczy (chociaż mam przeczucie, że będzie chłopiec, ale zobaczymy
barbara6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:27   #2072
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
oglądam na fokus tv aborcje w Rosji szok. usuwają zaawansowane ciaze i wyrzucaja dzieci do workow na smieci...
Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
Na co Ty patrzysz... ja nie umiem takich rzeczy oglądać.
Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
nie patrz na to.. po co się stresować? ja takich nie mogę oglądać, za słaba psychika, zaraz ryczę.. lepiej oglądnij jakąś komedię
To jeszcze nic, w Chinach cenionym przysmakiem na poprawę potencji jest... zupa z ludzkich płodów Normalnie jesz rosół a w nim pływają rączki, nóżki, główki...

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Mirelko mam na imię Lucyna
Dziękuję Lucynko

Wypiłam herbaty miętowej i dałam radę przejść do sypialni. Spróbuję zasnąć, może jutro będzie lepiej... muszę jeść, bo dziecko nie będzie miało ważnych składników Dobrze, że gin słysząc o tych mdłościach i widząc moją wagę przepisał mi Pregnę Plus, wszelkie substancje odżywcze sie mi teraz przydadzą a to widzę ma bogaty skład.
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm

Edytowane przez Pasztetnik
Czas edycji: 2015-02-28 o 20:30
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:31   #2073
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
To jeszcze nic, w Chinach cenionym przysmakiem na poprawę potencji jest... zupa z ludzkich płodów Normalnie jesz rosół a w nim pływają rączki, nóżki, główki...


Dziękuję Lucynko

Wypiłam herbaty miętowej i dałam radę przejść do sypialni. Spróbuję zasnąć, może jutro będzie lepiej... muszę jeść, bo dziecko nie będzie miało ważnych składników Dobrze, że gin słysząc o tych mdłościach i widząc moją wagę przepisał mi Pregnę Plus, wszelkie substancje odżywcze sie mi teraz przydadzą a to widzę ma bogaty skład.
Dzięki, teraz będę mieć koszmary... nie piszcie takich rzeczy bo albo się porycze, albo zwymiotuje, albo będę się bać...
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:33   #2074
barbara6
Raczkowanie
 
Avatar barbara6
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
To jeszcze nic, w Chinach cenionym przysmakiem na poprawę potencji jest... zupa z ludzkich płodów Normalnie jesz rosół a w nim pływają rączki, nóżki, główki...
.
No i jeszcze pewnie zatrudniają kobiety, żeby dostarczały podstawowy składnik do tych zup... Nic mnie u Chińczyków chyba nie zdziwi
barbara6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:38   #2075
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Boże jak mnie od popołudnia boli głowa. Wypiłam Wit C myślałam że przejdzie. Apapu nie chce brać.
Teraz zjadłam jeszcze trochę żurawiny i przełożyłam bananem. Jak mnie mdli po tym.
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:41   #2076
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Pasztetnik- musialas? mam nadzieje, ze to zart
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:43   #2077
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ide się kłaść, bo przez to plamienie humor straciłam całkowicie. Dobranoc dziewczyny

Gosiek a co u CIebie?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 20:45   #2078
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Ostatnio nic nie mogę prawie przełknąć, jednak dobrze wchodzi mi ta zupa pomidorowa z curry: kroje do garnka w kostke 1kg pomidorow, dwie cebule, trzy ząbki czosnku; dorzucam dwie łyżki masła i gotuję 10min na średnim ogniu. Nastepnie tluczkiem do ziemniakow ugniatam wszystko, dodaje przypraw wedle uznania (sól, pieprz, curry, oregano, bazylia), dolewam z pół litra mleka (mozna smietane) i gotuje na malym ogniu jeszcze z 15min. Kroje w kostke do głębokiego talerza mozzarelle, wlewam zupe i pyszne danie gotowe Bez żadnych bulionow

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------



Mój go uwielbia od dziecka, ma wszystkie chyba ksiazki, jak konczy czytac to zabiera sie od nowa. Ja z kolei nie przepadam, one sa tak zakrecone ze trzy razy musze czytac kazda strone zeby wszystko wylapac i po kilku takich stronach robi mi sie niedobrze
Czyta jeszcze Lema, Tolkiena i Gre o Tron.
Mój też wszystkie przeczytał i czyta S kółko jak twój. Jak ostatnio dopadł jakąś nową w języku Polskim to się śmiał, ze fajnie się czyta coś czego nie czytał jeszcze. Z Tolkiena to moj maturę pisał . Ja Pratchett'a też nie trawię.
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 21:22   #2079
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
To jeszcze nic, w Chinach cenionym przysmakiem na poprawę potencji jest... zupa z ludzkich płodów Normalnie jesz rosół a w nim pływają rączki, nóżki, główki....
no dzięki właśnie jadłam płatki z mlekiem


co do wyprawki dla dziecka.. jeszcze czas aczkolwiek ja już od znajomej dostałam wczoraj całą siatę malutkich ubranek po jej córeczce, oczywiście w uniwersalnych kolorach bo nie wiadomo co będzie
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 05:56   #2080
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
Dzięki, teraz będę mieć koszmary... nie piszcie takich rzeczy bo albo się porycze, albo zwymiotuje, albo będę się bać...
Cytat:
Napisane przez barbara6 Pokaż wiadomość
No i jeszcze pewnie zatrudniają kobiety, żeby dostarczały podstawowy składnik do tych zup... Nic mnie u Chińczyków chyba nie zdziwi
Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Pasztetnik- musialas? mam nadzieje, ze to zart
Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
no dzięki właśnie jadłam płatki z mlekiem
Sorki Myślałam, że chociaż część z Was kojarzy bo już wiele razy pisali o tym w różnych miejscach, na Pudelku chyba nawet

Dziewczyny, to była straszna noc; obudziłam się o wpół do drugiej, ledwo zdążyłam wyciągnąć miskę spod łóżka i prosto do niej Nawet nie wiem czy, bo nic wieczorem nie jadłam. Rzucałam się potem po łóżku do teraz i już dalej nie uleżę tak okropnie się czuję, nie wiem jak jutro dam radę pójść do pracy
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 06:18   #2081
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Sorki Myślałam, że chociaż część z Was kojarzy bo już wiele razy pisali o tym w różnych miejscach, na Pudelku chyba nawet

Dziewczyny, to była straszna noc; obudziłam się o wpół do drugiej, ledwo zdążyłam wyciągnąć miskę spod łóżka i prosto do niej Nawet nie wiem czy, bo nic wieczorem nie jadłam. Rzucałam się potem po łóżku do teraz i już dalej nie uleżę tak okropnie się czuję, nie wiem jak jutro dam radę pójść do pracy
Pewnie dlatego, że nie jadłaś wieczorem. Kup sobie banany i przed snem zjedz. Cokolwiek. Wiem po sobie, że jak cały czas jestem najedzona to jak nawet ok

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Dzień dobry tak w ogóle
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 06:42   #2082
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego, że nie jadłaś wieczorem. Kup sobie banany i przed snem zjedz. Cokolwiek. Wiem po sobie, że jak cały czas jestem najedzona to jak nawet ok

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Dzień dobry tak w ogóle
Mam banany ale nie mogę, na sam widok mnie skręca Wczesniej to pomagalo ale mam juz takie mdlosci, ze nic nie moge w siebie wcisnac...
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 06:45   #2083
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Mam banany ale nie mogę, na sam widok mnie skręca Wczesniej to pomagalo ale mam juz takie mdlosci, ze nic nie moge w siebie wcisnac...
To wypij sobie chociaz przed spaniem ciepłą herbatę, napij się skoku, jogurt. Ja piję przed snem meliskę. Może akurat mdłości są dla mnie łaskawe. Choć wolałabym mdłości takie mocniejsze niż to plamienie

A już lepiej się czujesz?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 07:31   #2084
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
To wypij sobie chociaz przed spaniem ciepłą herbatę, napij się skoku, jogurt. Ja piję przed snem meliskę. Może akurat mdłości są dla mnie łaskawe. Choć wolałabym mdłości takie mocniejsze niż to plamienie

A już lepiej się czujesz?
Pilam wczoraj mietowa i w nocy po "wyszywaniu" tez Melisy nie moge wieczorem bo mnie skreca po niej jakas taka mdla...
Wypilam teraz tez mietowa i podjadlam orzeszkow troche i jest lepiej, to dobrze bo musze wziac leki.

A z tymi plamieniami u Ciebie to pewnie nic groznego, jesli caly czas jest takie samo, gin nie widzi nic zlego i moze faktycznie po lekach. Ale i tak lepiej zeby przeszlo bo sie tez wykonczysz
A propo, z poczatku jak sie dowiedzialam o ciazy to (ze wzgledu na wczesniejsze niepowodzenia), co 5min obsesyjnie zagladalam se w gatki czy nie ma czego czerwonego. I raz prawie zawalu dostalam, jak ujzalam czerwony slad na wkladce, a to była... nitka z majtek
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 08:00   #2085
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Pilam wczoraj mietowa i w nocy po "wyszywaniu" tez Melisy nie moge wieczorem bo mnie skreca po niej jakas taka mdla...
Wypilam teraz tez mietowa i podjadlam orzeszkow troche i jest lepiej, to dobrze bo musze wziac leki.

A z tymi plamieniami u Ciebie to pewnie nic groznego, jesli caly czas jest takie samo, gin nie widzi nic zlego i moze faktycznie po lekach. Ale i tak lepiej zeby przeszlo bo sie tez wykonczysz
A propo, z poczatku jak sie dowiedzialam o ciazy to (ze wzgledu na wczesniejsze niepowodzenia), co 5min obsesyjnie zagladalam se w gatki czy nie ma czego czerwonego. I raz prawie zawalu dostalam, jak ujzalam czerwony slad na wkladce, a to była... nitka z majtek
Chyba sobie kupie jakiś kolorowy papier. Najlepiej było by czerwony, ale chyba nie ma, żebym nic nie widziała a wkładki z zamkniętymi oczami zmieniać. Biorę jeszcze Acard może od tego

Co do meliski to miałam taką pyszną z pomarańczami mniam, ale taka tez może być. W ogóle lubię ziółka. A może Ty nie możesz mięty pić?

A jakie orzeszki wcinasz? Bo czytałam, że trzeba z nimi ostrożnie, zeby dzidziuś nie był później alergikiem. Najlepsze brazylijskie, ale ja tak średnio je lubię.
Ja sobie właśnie wcinam kanapkę z sałatką lodową, pomidorkiem, ogórkiem, papryką i takim sosikiem do hamburgerów z Lidla z bezpiecznym składem Mniam
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 08:02   #2086
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Hej. Mna wieczorem tez targaly mdlosci, jadlam banana majac odruchy wymiotne pozniej tak zachcialo mi sie zupki chinskiej, a tz akurat jadl... dzis chyba sobie kupie gorace kubki.ja to tez na tle psychicznym mam te odruchy wymiotne, bo tak panicznie boje sie wymiotow.
Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Mam bwanany ale nie mogę, na sam widok mnie skręca Wczesniej to pomagalo ale mam juz takie mdlosci, ze nic nie moge w siebie wcisnac...
No ja tak samo, ale tak jak mowie z odruchami wymiotnymi jadlam banana
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 08:20   #2087
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Hej. Mna wieczorem tez targaly mdlosci, jadlam banana majac odruchy wymiotne pozniej tak zachcialo mi sie zupki chinskiej, a tz akurat jadl... dzis chyba sobie kupie gorace kubki.ja to tez na tle psychicznym mam te odruchy wymiotne, bo tak panicznie boje sie wymiotow.
No ja tak samo, ale tak jak mowie z odruchami wymiotnymi jadlam banana
Nie jedz zupek w proszku. To najgorszy badziew jaki może być
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 08:37   #2088
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Chyba sobie kupie jakiś kolorowy papier. Najlepiej było by czerwony, ale chyba nie ma, żebym nic nie widziała a wkładki z zamkniętymi oczami zmieniać. Biorę jeszcze Acard może od tego

Co do meliski to miałam taką pyszną z pomarańczami mniam, ale taka tez może być. W ogóle lubię ziółka. A może Ty nie możesz mięty pić?

A jakie orzeszki wcinasz? Bo czytałam, że trzeba z nimi ostrożnie, zeby dzidziuś nie był później alergikiem. Najlepsze brazylijskie, ale ja tak średnio je lubię.
Ja sobie właśnie wcinam kanapkę z sałatką lodową, pomidorkiem, ogórkiem, papryką i takim sosikiem do hamburgerów z Lidla z bezpiecznym składem Mniam
Po mięcie mi lepiej


Orzechy jem taka fajna mieszanke 5 rodzajow, w tesco za 11zl mozna kupic (brazylijskie, wloskie, nerkowca, laskowe i migdaly), polecam Uczulac moga arachidowe ale tych tam nie ma

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Hej. Mna wieczorem tez targaly mdlosci, jadlam banana majac odruchy wymiotne pozniej tak zachcialo mi sie zupki chinskiej, a tz akurat jadl... dzis chyba sobie kupie gorace kubki.ja to tez na tle psychicznym mam te odruchy wymiotne, bo tak panicznie boje sie wymiotow.
No ja tak samo, ale tak jak mowie z odruchami wymiotnymi jadlam banana
Tez odradzam gorace kubki, sama chemia Ale rozumiem Cie, obie chyba jestesmy w takim stanie juz ze chcemy zjesc cokolwiek co jest jadalne i nas nie odpycha. Tez mnie bralo na zupki chinskie ale znalazlam zamiennik: gotowe zdrowe zupy-krem (mozna kupic w marketach w lodowkach i sklepach ze zdrowa zywnoscia), one sa wazne tylko kilka dni, bez konserwantow i pyyyszne (sa pomidorowe, z bialych warzyw, soczewicy, zurek) chyba sprobuje dzis sobie wcisnac na obiad
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 09:08   #2089
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Nie jedz zupek w proszku. To najgorszy badziew jaki może być
O tym to ja doskonale wiem. Ale wez tu cos przelknij jak nie mozesz...
Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Po mięcie mi lepiej


Orzechy jem taka fajna mieszanke 5 rodzajow, w tesco za 11zl mozna kupic (brazylijskie, wloskie, nerkowca, laskowe i migdaly), polecam Uczulac moga arachidowe ale tych tam nie ma

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------



Tez odradzam gorace kubki, sama chemia Ale rozumiem Cie, obie chyba jestesmy w takim stanie juz ze chcemy zjesc cokolwiek co jest jadalne i nas nie odpycha. Tez mnie bralo na zupki chinskie ale znalazlam zamiennik: gotowe zdrowe zupy-krem (mozna kupic w marketach w lodowkach i sklepach ze zdrowa zywnoscia), one sa wazne tylko kilka dni, bez konserwantow i pyyyszne (sa pomidorowe, z bialych warzyw, soczewicy, zurek) chyba sprobuje dzis sobie wcisnac na obiad
Po skladzie widze ze juz te gorace kubki mniejsze zlo niz zupki typu vifon itd.
Nie slyszalam o takich zupach.
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 09:28   #2090
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
O tym to ja doskonale wiem. Ale wez tu cos przelknij jak nie mozesz...


Po skladzie widze ze juz te gorace kubki mniejsze zlo niz zupki typu vifon itd.
Nie slyszalam o takich zupach.
O te polecam, sa na pewno w LeClerc i Piotr i Pawel
http://eat-me.com.pl

plus w biedrze maja pyszne tez w lodowkach obok salat ale zwykle wykupione
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 09:32   #2091
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Dziewczyny jak ja Was rozumiem, ja wymiotuje przed snem, rano, w dzień, po obiedzie! To tragedia jakaś! Dzisiaj jeszcze nic nie zdążyłam zjeść, zolcia wymiotowalam
Co do wyprawki to mam dużo rzeczy po Oli
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 09:52   #2092
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Ide się kłaść, bo przez to plamienie humor straciłam całkowicie. Dobranoc dziewczyny

Gosiek a co u CIebie?
hej, czytam was cały czas tylko jakoś weny brak do pisania
troche przeziębiłam się ale już chyba przechodzi po Prenalenie syropku
Ja też plamię jeszcze cały czas od wtorku , ale też mniej się stresuje bo brązowe i chyba coraz mniej(krwiaczek schodzi) mi dają popalić jelita , masakra, ehh
/Dziewczyny jestem na przełomie 7/8 tyg i nie mam prawie objawów żadnych, cyce już nie bolą praktycznie i już nie czuję takiego rozpierania macicy, Czy to normalne? bo zaczynam fiksować czy nie dzieje się nic złego.
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 09:59   #2093
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
hej, czytam was cały czas tylko jakoś weny brak do pisania
troche przeziębiłam się ale już chyba przechodzi po Prenalenie syropku
Ja też plamię jeszcze cały czas od wtorku , ale też mniej się stresuje bo brązowe i chyba coraz mniej(krwiaczek schodzi) mi dają popalić jelita , masakra, ehh
/Dziewczyny jestem na przełomie 7/8 tyg i nie mam prawie objawów żadnych, cyce już nie bolą praktycznie i już nie czuję takiego rozpierania macicy, Czy to normalne? bo zaczynam fiksować czy nie dzieje się nic złego.
Miałam tak kilka dni temu (pocz. 7-tygodnia) przez trzy dni - zero objawow (za)cudowne samopoczucie, a teraz zdycham, żygam i wszystko mnie boli - myślę że u Ciebie to też cisza przed burzą

Dziewczyny, narobilyscie mi apetytu tymi zupami, poszlam sobie odgrzac "eatme" krem z pomidorow i wlasnie wcinam i jest mniam, o Boziu cos cieplego w koncu do przelkniecia sie nadaje w ustach pierwszy raz od trzech dni Juz TZ dostal liste zeby kupic mi tych tych zup caly zapas
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 10:16   #2094
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja dzis zaczynam 8tydzien. Nie mam zadnych badan ani karty ciazy. Jutro sie przejde do innego lekarza.
Ale mi sie pizzy zachcialo. Ale boje sie zrobic, bo mi nie wyjdzie...
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 10:24   #2095
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak ja Was rozumiem, ja wymiotuje przed snem, rano, w dzień, po obiedzie! To tragedia jakaś! Dzisiaj jeszcze nic nie zdążyłam zjeść, zolcia wymiotowalam
Co do wyprawki to mam dużo rzeczy po Oli
Ja też potrafię i rano niczym wymiotowac,wczoraj 2 razy wieczorem masakra 😣ja też po małej sporo rzeczy mam z tym ze dużo różowych; p mój największy dylemat to to czy kupić podwójny wózek hmmm

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

A w ogóle wczoraj wieczorem po tym rzyganiu patrze a na gatkach żywa krew -normalnie myślałam że zemdleje ze strachu ale dziś już nie leci uff
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 10:40   #2096
barbara6
Raczkowanie
 
Avatar barbara6
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Dziewczyny a jakich kosmetyków używacie w ciąży ? Chodzi mi o twarz i ciało ? Czy zmieniałyście coś z kosmetyków do pielęgnacji. Naczytałam się żeby nie używać preparatów z kwasem salicylowym, retinolem i kofeiną i ciężko wybrać coś bez tego ;/
barbara6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 10:44   #2097
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja się staram poprostu ograniczyć w ogóle ilość kosmetykow pielęgnacyjnych do tych niezbędnych no i oczywiście bez retinolu itd a najprościej chyba jest przestawić się trochę na kosmetyki dla dzieci; )
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 10:58   #2098
vikicullen
Zadomowienie
 
Avatar vikicullen
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 936
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja używam kremu synka, do twarzy i jako balsam- mediderm, on jest dla alergików, ja alergii nie mam ale lubię go, jest bezzapachowy, bo teraz bym nie zniosła jakiegoś zapachu na ciele.
__________________
MICHAŁEK ur. 15.11.2010 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0askflsw50.png

PAULINKA ur. 01.10.2015 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37tv739lp63vo5.png

Edytowane przez vikicullen
Czas edycji: 2015-03-01 o 10:59
vikicullen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 10:58   #2099
afrodyta15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja uzywam kosmetyki firmy colwey sa bardzo bezpieczne i je nawet rozprowadzam.do twarzy i na cialo.
afrodyta15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 11:14   #2100
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

odkąd zaszłam w ciąże to stan skóry mi się pogorszył, gdzieś syfki mi wyłaża nie tylko na twarzy ale i na plecach a co najgorsze to mam tak suchą skóre normalnie az np na nogach sie łuszczy.ja stosuję garniera gdzieś najlepiej podchodzą mi
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 12:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.