Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-02, 08:34   #2101
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez RamiStars Pokaż wiadomość
Napisali ze przepraszaja ale padl server i nie udalo im sie odzyskac kont.
Jeli chodzi o to co wkleil Robert to tez nie jest powiedziane ze to prawda a jesli nawet tak co dlaczego dopiero teraz jest to pokazane to raz dwa ciekawe co powiedzil sam Robert o nas do Janusza.
Widocznie ktoś komuś na odcisk nadepnął
Robert udzielał się u nas na wizażu, później po banie przeniósł się na stronę oficjalną na której ponoc Janusz nie był mile widziany Strona oficjalna padła i cały desant spadł na gp (całe szczęście że wizaż nie działał bo i tu by były zadymy) i zaczęło się wyciągania brudów na Janusza, ale osoby na gp nie uwierzyły w pisanie Robsona i stwierdziły, że równie dobrze mógł specjalnie spreparowac te rozmowy by oczernic osobę Janusza, więc przyszedł na wizaż by nas uświadomic

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
A ja poproszę, żeby ktoś zweryfikował (jeśli ma taką wiedzę), o co chodzi z tymi telefonami i jak to możliwe, żeby Iwona pożyczyła telefon od Pawła, skoro nie znali się zbyt dobrze?
Dobrze czy nie dobrze, podobno spotykali się ok 3 miesięcy przed zaginięciem Iwony więc zależy to od punktu widzenia
Ale popatrz na tę sytuację tak, że Iwona podobała się Pawłowi, więc pożycza jej telefon by zyskac w jej oczach i już patrząc na to z tej strony nie widzę nic w tym dziwnego

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
no właśnie ja nie rozumiem tej akcji z telefonami,jak to przeczytalam na gp to sie żdziwiłam
po 4 miesiącach nagle sie okazuje ze telefon ,który Iwona miala nie byl jej ,ze Paweł te jej dawał karty do wydzwonienia(które skądś tam dostawał) ,normalnie nie kumam tego
Wcale nie po 4 miesiącach było to już omawiane bardzo dawno temu ale trzeba by było przejrzec poprzednie wątki o Iwonie
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.

Edytowane przez Asiczka
Czas edycji: 2010-12-02 o 08:37
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:54   #2102
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

O kurcze ale się tu porobiło, powiem wam że jak na początku czytałam ta wiadomośc od Roberta to mi się w to wierzyć nie chciało, w sumie nie mamy nawet pewności czy ten Robek to autentyczny Robson. Troche mi to nie pasuje do wypowiedzi Janusza bo on robił na mnie wrażenie takiego delikatnego wrażliwca ( tu jakieś wierszyki sru tu tu tu, ), chociaż mogło to faktycznie być tylko wrażenie. Tylko co miał by na celu w takim razie ??? Może faktycznie warto by sprawdzic tego człowieka...

Wracając do tematu to żadnych nowych wieści nie ma ... Przykre nie długo święta miałam na dzieje, że dziewczyna do świąt się odnajdzie ....
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 09:13   #2103
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

ry-bcia potem mi to uświadomiono ze to karty od ojczyma były a nie od Pawła
asiczka ja "siedze" tu od 1 części i na serio nie pamiętam ze wyszło gdzieś ze to nie był jej telefon a Pawła,
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 09:26   #2104
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

[QUOTE=Asiczka;23524520]Widocznie ktoś komuś na odcisk nadepnął
Robert udzielał się u nas na wizażu, później po banie przeniósł się na stronę oficjalną na której ponoc Janusz nie był mile widziany Strona oficjalna padła i cały desant spadł na gp (całe szczęście że wizaż nie działał bo i tu by były zadymy) i zaczęło się wyciągania brudów na Janusza, ale osoby na gp nie uwierzyły w pisanie Robsona i stwierdziły, że równie dobrze mógł specjalnie spreparowac te rozmowy by oczernic osobę Janusza, więc przyszedł na wizaż by nas uświadomic


Asienko wiem o tym czytam gp24 i mam podobne zdanie do Quuenn
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 09:42   #2105
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Boże ludzie, nie wysyłajcie mi prywatnych wiadomości w sprawie Janusza z UK, mnie ta osoba obecnie nie intersuje i już mam gdzieś kto i jak będzie mi udowadniał jego pochodzenie...tym bardziej bez screenów czy nagrań takie pisanie, że rozmawiałem z mama Iwony to wiecie...ja tez tak mogę każdemu napisać i jeszcze klepac się w pierś, że nie kłamię.... serio mi to już zwisa i nawet nie będę czytać tych wiadomości. Bardziej od Janusza z UK interesuje mnie kiedy i jak odnajdzie się to biedne dziewcze, któremu właśnie studia uciekają..... ;/

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez RamiStars Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Widocznie ktoś komuś na odcisk nadepnął
Robert udzielał się u nas na wizażu, później po banie przeniósł się na stronę oficjalną na której ponoc Janusz nie był mile widziany Strona oficjalna padła i cały desant spadł na gp (całe szczęście że wizaż nie działał bo i tu by były zadymy) i zaczęło się wyciągania brudów na Janusza, ale osoby na gp nie uwierzyły w pisanie Robsona i stwierdziły, że równie dobrze mógł specjalnie spreparowac te rozmowy by oczernic osobę Janusza, więc przyszedł na wizaż by nas uświadomic

Asienko wiem o tym czytam gp24 i mam podobne zdanie do Quuenn
A ja jak zwykle nie nadążam za gp, jakie zdanie ma kłin? ja na tym forum bywat tak rzadko, że chyba musiałabym przeczytać całe by skumac o czym lub o kim tam piszą
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 10:06   #2106
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
ry-bcia potem mi to uświadomiono ze to karty od ojczyma były a nie od Pawła
asiczka ja "siedze" tu od 1 części i na serio nie pamiętam ze wyszło gdzieś ze to nie był jej telefon a Pawła,
Na pewno wyszło,że jeden z telefonów to była komórka od Pawła.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 10:13   #2107
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Na pewno wyszło,że jeden z telefonów to była komórka od Pawła.
No dobrze skoro coś tam wiemy w sprawie telefonu, to czy jednak moze to coś wnieść do sprawy? bo może marnujemy czas rozwodząc się nad tym wątkiem?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 10:23   #2108
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Boże ludzie, nie wysyłajcie mi prywatnych wiadomości w sprawie Janusza z UK, mnie ta osoba obecnie nie intersuje i już mam gdzieś kto i jak będzie mi udowadniał jego pochodzenie...tym bardziej bez screenów czy nagrań takie pisanie, że rozmawiałem z mama Iwony to wiecie...ja tez tak mogę każdemu napisać i jeszcze klepac się w pierś, że nie kłamię.... serio mi to już zwisa i nawet nie będę czytać tych wiadomości. Bardziej od Janusza z UK interesuje mnie kiedy i jak odnajdzie się to biedne dziewcze, któremu właśnie studia uciekają..... ;/

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------


A ja jak zwykle nie nadążam za gp, jakie zdanie ma kłin? ja na tym forum bywat tak rzadko, że chyba musiałabym przeczytać całe by skumac o czym lub o kim tam piszą

zacytuje moze Quuenn jest to odp na ciagle pytania Giny zdaje sie ze u nas byla to burgund:

Gino, moim zdaniem Robert zachował się poniżej krytyki, wklejając prywatną rozmowę. Nie powinien tak postąpić. Jest dorosłym facetem i powinien wiedzieć, że tak się nie robi. Sama treść rozmowy...nie mi ją oceniać. Nie wiem na ile jest prawdziwa, a na ile spreparowana w tym jedynie celu aby ośmieszyć Janusza. Nie bronię żadnego z jej uczestników, ale każdy z nas ma podobne grzeszki na sumieniu. Nie zawsze i w każdych okolicznościach wypowiadamy się zgodnie z etykietą. Znaczenie fragmentu rozmowy może być całkowicie inne, jesli sie odczyta jej cały przebieg.

Moim zdaniem Quuenn ma calkowita racje.

Edytowane przez RamiStars
Czas edycji: 2010-12-02 o 10:24
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 10:41   #2109
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

nie wiem..bo jeśli to była kom Pawła to policja namierzała(nie karte tylko tel)nie tentelefon co trzeba
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 10:56   #2110
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
nie wiem..bo jeśli to była kom Pawła to policja namierzała(nie karte tylko tel)nie tentelefon co trzeba
Ale Dudi policja wie ze Iv miala fona Pawła i mysle ze takze miala dane tego telefonu wlasnie od niego.
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 11:14   #2111
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez RamiStars Pokaż wiadomość

Asienko wiem o tym czytam gp24 i mam podobne zdanie do Quuenn
Wiesz Rami że Ty czytasz nie znaczy, że wszyscy czytają, a napisałam to do wiadomości również innych naszych wizażanek które nie lubią lub nie mają czasu czytac gp


Cytat:
Napisane przez RamiStars Pokaż wiadomość
zacytuje moze Quuenn jest to odp na ciagle pytania Giny zdaje sie ze u nas byla to burgund:

Gino, moim zdaniem Robert zachował się poniżej krytyki, wklejając prywatną rozmowę. Nie powinien tak postąpić. Jest dorosłym facetem i powinien wiedzieć, że tak się nie robi. Sama treść rozmowy...nie mi ją oceniać. Nie wiem na ile jest prawdziwa, a na ile spreparowana w tym jedynie celu aby ośmieszyć Janusza. Nie bronię żadnego z jej uczestników, ale każdy z nas ma podobne grzeszki na sumieniu. Nie zawsze i w każdych okolicznościach wypowiadamy się zgodnie z etykietą. Znaczenie fragmentu rozmowy może być całkowicie inne, jesli sie odczyta jej cały przebieg.

Moim zdaniem Quuenn ma calkowita racje.
Też się z nią zgadzam

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
nie wiem..bo jeśli to była kom Pawła to policja namierzała(nie karte tylko tel)nie tentelefon co trzeba
Od kiedy to się namierza przez telefon?? Przecież najpierw się znam numer telefonu danej osoby się go namierz, a nie najpierw telefon a później kartę

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
ry-bcia potem mi to uświadomiono ze to karty od ojczyma były a nie od Pawła
asiczka ja "siedze" tu od 1 części i na serio nie pamiętam ze wyszło gdzieś ze to nie był jej telefon a Pawła,
Dudipopka z całym szacunkiem do Ciebie ale jakoś nie kojarzę Cię z poprzedniego wątku o Iwonie a z tego co ja pamiętam to tam było to omawiane, bo sama na ten temat rozmawiałam z innymi
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 11:19   #2112
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

bo od poprzednieich wątków mało sie udzielam czasem mi coś tam "błyśnie" ale jak widać malo znacząco
a o namierzanie takie mi chodziło
http://www.techpolis.pl/telefony/44-...morkowego.html
a nie po nr telefonu
no nic mało wnosze do wątku więc nadal będę podczytywać i oby sie dziewczyna znalazła!
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 11:21   #2113
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez RamiStars Pokaż wiadomość
zacytuje moze Quuenn jest to odp na ciagle pytania Giny zdaje sie ze u nas byla to burgund:

Gino, moim zdaniem Robert zachował się poniżej krytyki, wklejając prywatną rozmowę. Nie powinien tak postąpić. Jest dorosłym facetem i powinien wiedzieć, że tak się nie robi. Sama treść rozmowy...nie mi ją oceniać. Nie wiem na ile jest prawdziwa, a na ile spreparowana w tym jedynie celu aby ośmieszyć Janusza. Nie bronię żadnego z jej uczestników, ale każdy z nas ma podobne grzeszki na sumieniu. Nie zawsze i w każdych okolicznościach wypowiadamy się zgodnie z etykietą. Znaczenie fragmentu rozmowy może być całkowicie inne, jesli sie odczyta jej cały przebieg.

Moim zdaniem Quuenn ma calkowita racje.
Dziękuję, kłin mądrze rzecze
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 11:50   #2114
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ho ho ho to się porobiło powiem Wam,ze szczerze to mnie już nic kompletnie nic nie zdziwi w stosunku do nie których osób jak większość z Was mam i miałam wyrobione zdanie ale też napisze Wam,że nie widzę powodów dla których Robson miałby ściemniać zresztą czy istnieje ktoś kto z wizażu przeszedł na inną stronę i nie obrobił nam tyłków???
Dodam jeszcze,że nie bronie Robsona bo rozmowa od czegoś musiała się zacząć i musiał też Robson odp sam do siebie Janusz nie pisał.
I zgadzam się z Kłinem

Ciągle nic nie wiemy,ciągle cisza .... gdzie ta Dziewczyna podziewa się już tyle czasu?
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....

Edytowane przez muciula25
Czas edycji: 2010-12-02 o 11:55
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 11:52   #2115
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
bo od poprzednieich wątków mało sie udzielam czasem mi coś tam "błyśnie" ale jak widać malo znacząco
a o namierzanie takie mi chodziło
http://www.techpolis.pl/telefony/44-...morkowego.html
a nie po nr telefonu
no nic mało wnosze do wątku więc nadal będę podczytywać i oby sie dziewczyna znalazła!
E tam, malo. Od szukania Iwony to jest policja, my mamy ograniczone mozliwosci, pomagamy jak mozemy i tyle.

Na temat pana Janusza mam juz swoje zdanie. Podczytalam dokladnie watki. Przykro mi z powodu titiny. Skoro ona ma takie zdanie, jakie ma, to cos w tym jest. Titina nie jest osoba histeryczna, wrecz przeciwnie.

Zachowam to jednak dla siebie, bo szkoda mi czasu i klawiatury.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:02   #2116
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

'Będzie fikał, dostanie w ryj' - senator rezygnuje. 'Nagrali mnie podstępem'

Sztab wyborczy kandydata na prezydenta Wałbrzycha Mirosława Lubińskiego ujawnił w środę nagranie wulgarnej rozmowy senatora PO Romana Ludwiczuka ze współpracownikiem Lubińskiego.

Nagrania senatora: K***a, ch***j. "Kariera złamana"


Senator przeprosił.

Janusz G udaje, że nie było tematu i zwołuje moderatorów GP24 w trybie nagłym by siedzieli do późnej nocy i starannie usuwali wszelkie wpisu go krytykujące.

Może dla niektórych Wizażanek zwroty w rodzaju, ta k-wa zrobi obiad są na porządku dziennym ale dla większości nie.


Janusz G na GP24 nie zaprzeczył ani jednym słowem, że słowa te nie padły.
Ograniczył się tylko do próby wyciszenia sprawy.

To świadczy jednoznacznie, że Robert nie kłamał.

I tyle w temacie.

Tym z Wizażanek, którym zwracanie się do nich per kur... i piz... nie przeszkadza nie mam nic więcej do powiedzenia.
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:19   #2117
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
'Będzie fikał, dostanie w ryj' - senator rezygnuje. 'Nagrali mnie podstępem'

Sztab wyborczy kandydata na prezydenta Wałbrzycha Mirosława Lubińskiego ujawnił w środę nagranie wulgarnej rozmowy senatora PO Romana Ludwiczuka ze współpracownikiem Lubińskiego.

Nagrania senatora: K***a, ch***j. "Kariera złamana"


Senator przeprosił.

Janusz G udaje, że nie było tematu i zwołuje moderatorów GP24 w trybie nagłym by siedzieli do późnej nocy i starannie usuwali wszelkie wpisu go krytykujące.

Może dla niektórych Wizażanek zwroty w rodzaju, ta k-wa zrobi obiad są na porządku dziennym ale dla większości nie.


Janusz G na GP24 nie zaprzeczył ani jednym słowem, że słowa te nie padły.
Ograniczył się tylko do próby wyciszenia sprawy.

To świadczy jednoznacznie, że Robert nie kłamał.

I tyle w temacie.

Tym z Wizażanek, którym zwracanie się do nich per kur... i piz... nie przeszkadza nie mam nic więcej do powiedzenia.
Moze zostawmy to sumieniu i kulturze obu panow niech sobie sami prowadza swoja wojne na swoim poziomie.Nie bede wnikala co kto powiedzial bo wystarczajaco bylo tu juz zamieszania.Lepiej skupmy sie na temacie Iwony.
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:22   #2118
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez RamiStars Pokaż wiadomość
Moze zostawmy to sumieniu i kulturze obu panow niech sobie sami prowadza swoja wojne na swoim poziomie.Nie bede wnikala co kto powiedzial bo wystarczajaco bylo tu juz zamieszania.Lepiej skupmy sie na temacie Iwony.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:24   #2119
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez RamiStars Pokaż wiadomość
Moze zostawmy to sumieniu i kulturze obu panow niech sobie sami prowadza swoja wojne na swoim poziomie.Nie bede wnikala co kto powiedzial bo wystarczajaco bylo tu juz zamieszania.Lepiej skupmy sie na temacie Iwony.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...opelnilem.html

Ludwiczuk: przepraszam mieszkańców Wałbrzycha, popełniłem błąd, rezygnuję


W podobnej sprawie z wczoraj którą opisują dzisiejsze gazety opinię publiczną jednak obchodzi (wraz z dziennikarzami) poziom kultury.

Niezależnie od zamieszania jakie to czyni, czy to w temacie Iwony, czy kariery politycznej pana senatora, którego wypowiedzi też ujawniono w bardzo "niegrzeczny sposób" i bez jego zgody.

Nie wszyscy udają, że pada kiedy na nich plują.
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 12:33   #2120
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...opelnilem.html

Ludwiczuk: przepraszam mieszkańców Wałbrzycha, popełniłem błąd, rezygnuję


W podobnej sprawie z wczoraj którą opisują dzisiejsze gazety opinię publiczną jednak obchodzi (wraz z dziennikarzami) poziom kultury.

Niezależnie od zamieszania jakie to czyni, czy to w temacie Iwony, czy kariery politycznej pana senatora, którego wypowiedzi też ujawniono w bardzo "niegrzeczny sposób" i bez jego zgody.

Nie wszyscy udają, że pada kiedy na nich plują.
Moze idz popluj sobie gdzie indziej bo jak widac chciales/las zrobic tutaj troszke dymu skoro sie dopiero teraz wypowiadasz i ten nick no coz nic dodac nic ujac.To tyle w temacie i EOT
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:35   #2121
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Widzę, że tobie nie przeszkadza ani kur... ani piz....

Dziękuję, że się opowiedziałaś.
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:46   #2122
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość



Też się z nią zgadzam


co nie zmienia faktu ze nazwal nas wiecej niz 1 raz kOr.wa.mi

wlasciwie od samego poczatku jakos mi nie w smak bylo to jego słitaśne wyrazanie wierszyki i ckliwe komentarze. nie pasowalo mi to do faceta jakos;/ a wiekosc uwazala go za medium lub guru. a jeszcze mnie bardziej przeraza olbrzymia roznica w zachowaniu oficjalnym jak i prywatnym.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-12-02 o 13:56
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:52   #2123
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
ale co tu weryfikować??? mam stary telefon którego nie używam , poznałem fajną laskę, spotykamy sie kilka razy , pada jej telefon to jej pozyczam - ja tu nie widzę nic dziwnego - moje poprzednie telefony kurzą się na strychu
Ale po co ten podniesiony ton? Moje wątpliwości w jakimś stopniu rozwiała Asiczka, za co dziękuję
A już zostawiając temat Janusza, to co się dzieje z Kingiem?
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:59   #2124
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Ale po co ten podniesiony ton? Moje wątpliwości w jakimś stopniu rozwiała Asiczka, za co dziękuję
A już zostawiając temat Janusza, to co się dzieje z Kingiem?
King oficjalnie sie pozegnal i zakonczyl uczestnictwo w znalezieniu Iv napisal ze zdrowiemu nie pozwala.
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 14:08   #2125
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez RamiStars Pokaż wiadomość
King oficjalnie sie pozegnal i zakonczyl uczestnictwo w znalezieniu Iv napisal ze zdrowiemu nie pozwala.
Aha... bo padały jakieś sprzeczne informacje i komentarze pod jego adresem. Wszystko jasne, dzięki za inf.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 14:09   #2126
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część


Nie karmic
(Kindersztuba)
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.

Edytowane przez Asiczka
Czas edycji: 2010-12-02 o 14:11
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 14:22   #2127
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Zobaczcie ile już czasu Rutkowski się nie wypowiadał w tej sprawie.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 14:24   #2128
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Ale po co ten podniesiony ton? Moje wątpliwości w jakimś stopniu rozwiała Asiczka, za co dziękuję
wybacz nie miało to zabrzmieć źle
Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Zobaczcie ile już czasu Rutkowski się nie wypowiadał w tej sprawie.
pewnie nic się nie dzieje nowego w tej sprawie więc nie ma się o czym wypowiadać, albo zajął sie inna sprawą

Edytowane przez ry-bcia
Czas edycji: 2010-12-02 o 14:26
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 14:40   #2129
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Hvid dzięki za komentarze pod filmikami. ;*

Zostały jeszcze po rosyjsku i po francusku.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 15:51   #2130
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ja juz podziekowalam Ginie, poniewaz to ona przetlmaczyla na jezyk norweski. Jezeli bedzie trzeba jeszcze cos przetlumaczyc, poleca sie na przyszlosc.



Gina - jeszcze raz dziekuje . Wiem, ze tutaj tez czytasz (tak samo jak ja gp24). Pozdrawiam serdecznie
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.