Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy! - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-30, 14:13   #2101
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Były inne wątki na ten temat. Mnie się w ogóle nie podoba zarost na twarzy.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 14:21   #2102
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Mnie się w ogóle nie podoba zarost na twarzy.
mnie też. znaczy się wyglądać to to może wygląda. ale ja dziękuję za podrapane policzki
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 19:36   #2103
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

a ja lubie kilkudniowy zarost u mojego TZ. jest wtedy bardziej meski
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 11:29   #2104
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!



Jaką fryzure najczeście sobie robicie?
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 14:06   #2105
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Jaką fryzure najczeście sobie robicie?
przeczytaj posty wstecz a się dowiesz, nie będziemy się powtarzać.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 16:10   #2106
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
przeczytaj posty wstecz a się dowiesz, nie będziemy się powtarzać.
podbijam.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 12:59   #2107
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Mam pytanie odnośnie różnicy między golarką elektryczną (nie mówię o depilatorze), a tradycyjną maszynką do golenia z ostrzami.
Czy to prawda, że po goleniu maszynką elektryczną włoski nie robią się coraz twardsze, mocniejsze, jak po goleniu maszynka tradycyjną oraz że odrastają wolniej?
Wydaję mi się to dziwne, bo skoro jedno i drugie je ucina to nie rozumiem dlaczego miało tak być. No ale może jest tu ktoś kto się na tym bardziej zna?
__________________
Cel osiągnięty
777samara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 18:32   #2108
2016071135
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 220
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez 777samara Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie różnicy między golarką elektryczną (nie mówię o depilatorze), a tradycyjną maszynką do golenia z ostrzami.
Czy to prawda, że po goleniu maszynką elektryczną włoski nie robią się coraz twardsze, mocniejsze, jak po goleniu maszynka tradycyjną oraz że odrastają wolniej?
Wydaję mi się to dziwne, bo skoro jedno i drugie je ucina to nie rozumiem dlaczego miało tak być. No ale może jest tu ktoś kto się na tym bardziej zna?
Goliłam się długo golarką elektryczną, potem przerzuciłam się na maszynkę... Ja tam różnicy nie zauważyłam.
2016071135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 22:03   #2109
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez 777samara Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie różnicy między golarką elektryczną (nie mówię o depilatorze), a tradycyjną maszynką do golenia z ostrzami.
Czy to prawda, że po goleniu maszynką elektryczną włoski nie robią się coraz twardsze, mocniejsze, jak po goleniu maszynka tradycyjną oraz że odrastają wolniej?
Wydaję mi się to dziwne, bo skoro jedno i drugie je ucina to nie rozumiem dlaczego miało tak być. No ale może jest tu ktoś kto się na tym bardziej zna?
U mnie jedyne różnice są takie, że:
- maszynką elektryczną trzeba się golić dłużej, a i tak wychodzi trochę mniej dokładnie (nie ma mowy o kompletnej gładkości)
- po maszynce elektrycznej włoski mi nie wrastają, nie mam podrażnionej skóry

Szybkość odrastania włosów itd. itp. - taka sama.

I tak najlepszy jest depilator tylko boli .
Ostatnio staram się jak najwięcej depilatorem, a dokańczam pęsetą; jak już nie dam rady tego i tego to maszynka (zwykła jeśłi potrzebuję koniecznie gładkości na dany dzień, elektryczną jeśli nie potrzebuję). Efekt jest taki, że coraz więcej depiluję depilatorem, wolniej rosną, naprawdę polecam, tylko się trzeba przełamać . Kiedyś normalnie depilatorem byłam w stanie wyrwać z 5 włosków (przykładałam i od razu zabierałam ten depilator :P), a teraz jak mówiłam jest coraz lepiej.

Najbardziej bym chciała depilator, którego można używać w wannie, no ale niestety póki co mnie na niego nie stać :/.
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 13:40   #2110
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Nie wydaje mi się żeby skuteczność takiego depilatora używanego w wannie była większa... ;> Ja po jakimś czasie używania depilatora na nogach przestawałam czuć jakikolwiek ból, a przestałam go używać tylko ze względu na wrastające masowo włoski. Ale do miejsc intymnych nikt by mnie nie zmusił żebym go spróbowała użyć, co innego pasta cukrowa, nie boli tak bardzo :P Także szacunek że używasz tam depilatora

Póki co zastanawiam się czy warto przerzucić się ze zwykłej maszynki na elektryczną. Na prawdę są one aż tak mało dokładne?
__________________
Cel osiągnięty
777samara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 16:10   #2111
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez 777samara Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się żeby skuteczność takiego depilatora używanego w wannie była większa... ;> Ja po jakimś czasie używania depilatora na nogach przestawałam czuć jakikolwiek ból, a przestałam go używać tylko ze względu na wrastające masowo włoski. Ale do miejsc intymnych nikt by mnie nie zmusił żebym go spróbowała użyć, co innego pasta cukrowa, nie boli tak bardzo :P Także szacunek że używasz tam depilatora

Póki co zastanawiam się czy warto przerzucić się ze zwykłej maszynki na elektryczną. Na prawdę są one aż tak mało dokładne?
ja kiedys mialam i zostawiala mi "jeza"
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 09:33   #2112
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

nie wyobrażam sobie użycia depilatora w miejscach intymnych, ze strachem myślę o stosowaniu go na nogach, a co dopiero tam, ooo nie :p
chce spróbować tej pasty cukrowej, wyrób domowy coś mi nie bardzo wychodzi, to chyba poszukam takiej gotowej, któraś z Was ma przetestowaną jakąś dobrą, godną polecenia?
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 23:35   #2113
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

jest o tym osobny wątek i dziewczyny podawały przykłady gotowych past

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57463&page=58

ja ją osobiście robię sama
__________________
Cel osiągnięty
777samara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 01:16   #2114
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez imbryka Pokaż wiadomość
nie wyobrażam sobie użycia depilatora w miejscach intymnych, ze strachem myślę o stosowaniu go na nogach, a co dopiero tam, ooo nie :p
chce spróbować tej pasty cukrowej, wyrób domowy coś mi nie bardzo wychodzi, to chyba poszukam takiej gotowej, któraś z Was ma przetestowaną jakąś dobrą, godną polecenia?
Ja też ze strachem myślę, jeśli chodzi o nogi
Ale jakoś bikini daje radę, szczególnie te górne partie. Może to dlatego,✂że przez dłuuugi czas wyrywałam włosy pęsetą, wiadomo, nie wszystkie i nie za każdym razem, ale zawsze jak miałam chwilę czasu to wyrywałam co się dało i przez to właśnie w tych łatwo dostępnych miejscach teraz już mnie wyrywanie pęsetą nie boli wcale, tak więc depilatorem jest mało bólu. Mało, a nie zero, bo jednak przy depilatorze nie da się tak dokładnie naciągać skóry .
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 19:04   #2115
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, wakacje tuż tuż i w końcu zdecydowałam się, że pójdę na depilację bikini woskiem, do wyboru mam klasyczną, francuską i brazylijską.
No i tutaj to mnie salon zdziwił bo nie słyszałam jeszcze nic o francuskiej, szukałam czegoś w necie.. ale co strona to inne informacje. I w końcu nie wiem jaka to wygląda. Salon napisał mi że:

"Depilacja French - zostawiamy pasek na dł bikini szer 3-4 cm - nie depilujemy tylu"

I ja to zrozumiałam tak że depilujemy pachwiny, warg sromowych nie ruszami no chyba że tak trochę od strony pachwin- jakby głebsze pachwiny robimy, po czym na wzgórku łonowym pasek na 3-4 cm szerokości.

No bo chyba nie chodzi im o to ze depilujemy wargi sromowe, a na wzgorku jest pasek o szer 4 cm, długosc bikini to rozumiem jest wzgorek lonowy wraz z wargami sromowymi tak?
Czy dobrze zrozumialam? Czy ktoś miał taką depilację?


(Boze ale ciezko to opisac wszystko ;p)

Edytowane przez pingwinek=]
Czas edycji: 2011-06-09 o 19:06
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 09:09   #2116
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wakacje tuż tuż i w końcu zdecydowałam się, że pójdę na depilację bikini woskiem, do wyboru mam klasyczną, francuską i brazylijską.
No i tutaj to mnie salon zdziwił bo nie słyszałam jeszcze nic o francuskiej, szukałam czegoś w necie.. ale co strona to inne informacje. I w końcu nie wiem jaka to wygląda. Salon napisał mi że:

"Depilacja French - zostawiamy pasek na dł bikini szer 3-4 cm - nie depilujemy tylu"

I ja to zrozumiałam tak że depilujemy pachwiny, warg sromowych nie ruszami no chyba że tak trochę od strony pachwin- jakby głebsze pachwiny robimy, po czym na wzgórku łonowym pasek na 3-4 cm szerokości.

No bo chyba nie chodzi im o to ze depilujemy wargi sromowe, a na wzgorku jest pasek o szer 4 cm, długosc bikini to rozumiem jest wzgorek lonowy wraz z wargami sromowymi tak?
Czy dobrze zrozumialam? Czy ktoś miał taką depilację?


(Boze ale ciezko to opisac wszystko ;p)
A nie łatwiej po prostu wybrać się do tego salonu kosmetycznego (albo zadzwonić) i dopytać u źródła jak to u nich w praktyce wygląda?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 09:44   #2117
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Depilacja francuska jest najpłytsza. Depiluje się pachwinki i linie bikini, a niżej wszystko zostawia się jak jest (wargi i z tyłu). Tak w teorii, jak dokładnie robi salon to byś się musiała dopytać. Generalnie nie widzę sensu w tym rodzaju depilacji, ale to kwestia gustu Ja bym poleciła brazylijską lub hollywood Podejrzewam, że najtańsza jest francuska.
__________________
Cel osiągnięty
777samara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 14:21   #2118
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
A nie łatwiej po prostu wybrać się do tego salonu kosmetycznego (albo zadzwonić) i dopytać u źródła jak to u nich w praktyce wygląda?
no ale napisalam przeciez ze "Salon napisał mi że:

"Depilacja French - zostawiamy pasek na dł bikini szer 3-4 cm - nie depilujemy tylu""

tylko nie wiedzialam mimo to jak to dokladnie mam zrozumiec

Cytat:
Napisane przez 777samara Pokaż wiadomość
Depilacja francuska jest najpłytsza. Depiluje się pachwinki i linie bikini, a niżej wszystko zostawia się jak jest (wargi i z tyłu). Tak w teorii, jak dokładnie robi salon to byś się musiała dopytać. Generalnie nie widzę sensu w tym rodzaju depilacji, ale to kwestia gustu Ja bym poleciła brazylijską lub hollywood Podejrzewam, że najtańsza jest francuska.
w tym salonie francuska wcale nie jest najtansza... najtansza jest klasyczna czyli pachwiny do lini majtek.
a brazylijskiej/hollywood nie lubie ;p kwestia gustu a ja sie w nich zle czuje, a z kolei ta francuska jest lepsza od klasycznej jesli ma sie mocno wyciety kostium kapielowy... wiec chyba na nia sie jednak zdecyduje

dzieki dziewczyny za odp
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 23:27   #2119
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

No tak, zapomniałam o istnieniu klasycznej No to jeśli nie lubisz pozostałych to francuska chyba najlepsza dla Ciebie.
__________________
Cel osiągnięty
777samara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 15:29   #2120
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

A co powiecie na takie coś. Ciemne, gęste i dużo włosów na dole które szybko odrastają ( tak samo szybko jak na nogach) ... To żadna przyjemność depilować się codziennie... Choc jak trzeba to trzeba...
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 10:31   #2121
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Taki problem ma jak sądzę niejedna dziewczyna... xD
__________________
Cel osiągnięty
777samara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 16:04   #2122
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
A co powiecie na takie coś. Ciemne, gęste i dużo włosów na dole które szybko odrastają ( tak samo szybko jak na nogach) ... To żadna przyjemność depilować się codziennie... Choc jak trzeba to trzeba...
A pensetą próbowałaś? Trochę się trzeba pogimnastykować czasem ale efekty są super jak dla mnie.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 19:34   #2123
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

A nie lepiej isc na wosk do kosmetyczki niz meczyc sie samemu godzinami z peseta?
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 19:35   #2124
Isabelle Marrinot
Raczkowanie
 
Avatar Isabelle Marrinot
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Dla mnie depilacja kopmpletna, czyli tzw. brazylijska jest najlepsza i właściwie nie uznaję innej.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
A pensetą próbowałaś? Trochę się trzeba pogimnastykować czasem ale efekty są super jak dla mnie.
Zgadzam się, pracochłonne i czasochłonne, ale rezultaty super. Zdarza się, że odrastające włoski wrastają w skórę, ale długotrwały efekt jest tego wart. ; )
__________________



Jesteś pasjonatką mody?
Zapraszam na bloga z moimi stylizacjami:
ISABELLE ATELIER

Będę również wdzięczna za wypełnienie MOJEJ ANKIETY

Edytowane przez Isabelle Marrinot
Czas edycji: 2011-06-15 o 21:38
Isabelle Marrinot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 21:50   #2125
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
A nie lepiej isc na wosk do kosmetyczki niz meczyc sie samemu godzinami z peseta?
Może i lepiej ale chyba bym się trochę wstydziła ^^
U mnie to 30 min i po krzyku
Cytat:
Napisane przez Isabelle Marrinot Pokaż wiadomość
Dla mnie depilacja kopmpletna, czyli tzw. barzylijska jest najlepsza i właściwie nie uznaję innej.
Zgadzam się, procochłonne i czasochłonne, ale rezultaty super. Zdarza się, że odrastające włoski wrastają w skórę, ale długotrwały efekr jest tego wart. ; )
Gdybym tylko się na nią odważyła pewnie też byłaby jedynym wyjściem.
Ale penseta u mnie wygrywa A efekt minimum 1,5 tygodnia się utrzymuje + włoski są słabsze
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:41   #2126
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2471184 9]gratuluje odwagi teraz pozostaje ci tylko depilowac sie co kilka dni zeby znowu nie zarosnac. wtedy bedzie mniej bolalo[/QUOTE]
U mnie podobnie, pęsetką staram się wyrywać wraz z cebulkami. Mam ochotę chociaż raz zrobić to na całej powierzchni bikini, ale nie chcę by skóra straciła elastyczność zbyt szybko...

Zatem tylko okolice bikini tym sposobem pokonuję. Czasem pokrwawi, trzeba peelingować i nawilżać..

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Isabelle Marrinot Pokaż wiadomość

Zgadzam się, procochłonne i czasochłonne, ale rezultaty super. Zdarza się, że odrastające włoski wrastają w skórę, ale długotrwały efekr jest tego wart. ; )
Jest wart, jest. I nie wrastają jeśli peelingujemy te miejsca co dwa dni!
Totalnej depilacji intymnych miejsc nie uznaję, włoski być powinny, troszkę.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 10:07   #2127
mlodziutka_101
Raczkowanie
 
Avatar mlodziutka_101
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 66
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Kurcze ja też mam z tym "wszystkim tam" problem. Zwykła maszynka pozostawia u mnie krostki , a następnego dnia i tak już odrastają. Myślę tak nad zastosowaniem jakiś kremów albo kupnie trymera. Ale sama nie wiem co lepsze. U mnie "tam" włoski są dość twarde i nie wiem czy krem da sobie z tym radę . A może możecie jakiś polecić?
__________________
"Rozpraszasz się we mnie,
Jak światło świecy w nocy…
Odnajdujesz mnie i wyciągasz na światło dzienne,
Z szarości mojego życia..."

mlodziutka_101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 12:13   #2128
Isabelle Marrinot
Raczkowanie
 
Avatar Isabelle Marrinot
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Ja używałam kremu Veet, tego, który nakłada się na 3 minuty, ale jest dość drogi, więc zamawiałam przez Allegro. Drogi, ale dobry. Właśnie zamierzam spróbować jakichś tańszych kremów, dam znać jak się sprawdziły. ; )
__________________



Jesteś pasjonatką mody?
Zapraszam na bloga z moimi stylizacjami:
ISABELLE ATELIER

Będę również wdzięczna za wypełnienie MOJEJ ANKIETY
Isabelle Marrinot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 14:47   #2129
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

A po kremie do depilacji efekt jest na dłużej? Teoretycznie to usuwa to co na zewnątrz czyli tyle co maszynka...
__________________
Cel osiągnięty
777samara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 17:05   #2130
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

u mnie krem sie nie sprawdzil. nie dosc, ze musialam go trzymac dlugo (po tylu latach golenia wlosy sa mocne), to jeszcze pozostawil mi wystajace wlosy znad skory to tak, jakbym miala 3 dniowy zarost
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 00:09:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.