Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-08, 08:21   #2101
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość

Dziewczyny, zapomniałam wyjąć krążek 2 dni temu. Nie mam @, czy mam rozumieć, że jak się go pozbędę to dopiero wtedy dostanę @ ?
Tak. One mają trochę więcej hormonów, tak że jak nawet przetrzymasz tydzień, to dalej działają. Nie wiem tylko jak teraz z przerwą masz zrobić. Czy 5 czy 7 dni.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 08:23   #2102
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Zastanawiam się czy nie wyjąć tego, a nie założyć nowego i w tym miesiącu przez własną głupotę nie mieć @ ???
może to będzie rozsądniejsze, bo zawsze mam @ rozciągniety na okolo 4, 5 dni. Ale nie co dzień i nie cały czas.
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 10:09   #2103
pukahontass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 55
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

A ja dalej nic Tylko mam taki gęsty śluz ale to mi w niczym nie przeszkadza a wręcz chyba jestem lepiej nawilżona Mam nadzieję, że to działa. Zaaplikowałam go w ten dzień, w którym powinnam wziąć nową pigułkę Yasmin. Tak ulotka mówiła więc chyba jest ok GosposiaSzatana za bardzo jeszcze nie orientuję się w stosowaniu bom początkująca ale w ulotce można znaleźć coś takiego: Jeśli NuvaRing pozostał w pochwie dłużej niż trzy tygodnie ale krócej niż 4 to pacjentka nadal jest zabezpieczona przed ciążą. Należy usunąć krążek na okres jednego tygodnia a następnie założyć nowy. Więc to tyczy się Twojej sytuacji
pukahontass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 20:12   #2104
pukahontass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 55
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny ja się trochę martwić zaczęłam Nie mam żadnych skutków ubocznych. Cieszę się ale jednocześnie boję o to, czy ten Ring na pewno działa?
pukahontass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 20:16   #2105
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pukahontass Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja się trochę martwić zaczęłam Nie mam żadnych skutków ubocznych. Cieszę się ale jednocześnie boję o to, czy ten Ring na pewno działa?
^^
Powinien, jeśli dobrze siedzi A jak długo używasz? Miałaś jakieś plamienia na początku?
Ja tam bym się cieszyła Mnie ostatnio cycki bolą ;/
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 12:55   #2106
merci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 90
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

No raczej nie byłby dostępny w sprzedaży, jeśli by nie działał.
merci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 20:20   #2107
pukahontass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 55
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

pannanika jutro będzie tydzień odkąd używam krążka. Nie mam żadnych plamień, nie boli mnie głowa ani nie jest mi niedobrze. Czytałam trochę ten temat i dziewczyny się tu skarżą zwłaszcza na plamienia a ja nic i dlatego się zaczęłam zastanawiać o co kaman A siedzi cały czas tam, gdzie powinien, w czasie stosunku w ogóle go nie czuć Tak dla pewności jak sobie o nim przypomnę to sprawdzam czy siedzi w środku. Chyba po prostu jestem farciarą, że nic mi nie jest merci- może Ciebie nie zaniepokoił by brak skutków ubocznych ale są takie dziewczyny co się zastanawiają nad tym i to chyba zupełnie normalne.
pukahontass jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 20:40   #2108
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pukahontass Pokaż wiadomość
pannanika jutro będzie tydzień odkąd używam krążka. Nie mam żadnych plamień, nie boli mnie głowa ani nie jest mi niedobrze. Czytałam trochę ten temat i dziewczyny się tu skarżą zwłaszcza na plamienia a ja nic i dlatego się zaczęłam zastanawiać o co kaman A siedzi cały czas tam, gdzie powinien, w czasie stosunku w ogóle go nie czuć Tak dla pewności jak sobie o nim przypomnę to sprawdzam czy siedzi w środku. Chyba po prostu jestem farciarą, że nic mi nie jest merci- może Ciebie nie zaniepokoił by brak skutków ubocznych ale są takie dziewczyny co się zastanawiają nad tym i to chyba zupełnie normalne.
no to chyba dobrze ^^ A wcześniej na jakichś hormonach byłaś?
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:15   #2109
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pukahontass Pokaż wiadomość
pannanika jutro będzie tydzień odkąd używam krążka. Nie mam żadnych plamień, nie boli mnie głowa ani nie jest mi niedobrze. Czytałam trochę ten temat i dziewczyny się tu skarżą zwłaszcza na plamienia a ja nic i dlatego się zaczęłam zastanawiać o co kaman A siedzi cały czas tam, gdzie powinien, w czasie stosunku w ogóle go nie czuć Tak dla pewności jak sobie o nim przypomnę to sprawdzam czy siedzi w środku. Chyba po prostu jestem farciarą, że nic mi nie jest merci- może Ciebie nie zaniepokoił by brak skutków ubocznych ale są takie dziewczyny co się zastanawiają nad tym i to chyba zupełnie normalne.
To dobrze, że na razie nie masz przykrych dolegliwości, ale minął DOPIERO tydzień, to naprawdę za mało by móc ocenić skutki uboczne krążka. Ja np. przy pierwszym krążku nie miałam żadnych plamień, ale przy drugim i czwartym tak.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:43   #2110
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Tak naprawdę skutki uboczne dotyczą niewielkiego odsetka użytkowniczek. Wrażenie, że dotykają niemal każdą wynika z tego, że część kobiet wmawia sobie różne działania sugerując się ulotką (coś jak efekt placebo) lub każdą dolegliwość utożsamia ze stosowaną antykoncepcją. Co więcej osoby nie mające żadnych problemów rzadziej się wypowiadają bo nie mają o czym
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:57   #2111
pukahontass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 55
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Wcześniej używałam Yasmin Ringa założyłam w dzień, w którym powinnam wziąć nową pigułkę. No to jestem już spokojna, wydaje mi się, że nic mi nie będzie dolegało.
pukahontass jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 06:58   #2112
barblo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dla tych co wątpią w problemy ze snem podczas stosowania Nuvaringu proponuję poczytać właśnie wątki anglojęzyczne (nuvaring insomnia). Niestety ja jestem takim przypadkiem. To dopiero 5 dzień a zasypianie staje się jakimś koszmarem. W nocy budzę się i nie mogę zasnąć. Mam nadzieję, że organizm się przystosuje bo będę musiała zrezygnować z NR. Na tabletkach mój organizm tak nie reagował.
I wiem co piszę bo mam 2 maleńkich dzieci i do tej pory po całym dniu padałam jak kawka zasypiałam w 5 sekund. Teraz zmieniło się to diametralnie.

Edytowane przez barblo
Czas edycji: 2011-10-15 o 06:59
barblo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:01   #2113
kawokado
Przyczajenie
 
Avatar kawokado
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 3
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

ja byłam u gina i od 30 przechodzę z powrotem na yasminelle powiedział, że takie objawy jak ja mam teraz zdarzają się czasem u osób które nie tolerują ringu w czasie pierwszego-drugiego miesiąca stosowania, ale nie po ponad półtora roku Niemniej stwierdził, że nie ma sensu się męczyć i powiedział, ze p 1,5 lub po 2 latach będę mogła znów spróbowac nr jeżeli będę chciała...
powiem wam, ze jedyne o co się martwie to to, ze przytyje
kawokado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 14:55   #2114
Martina55
Raczkowanie
 
Avatar Martina55
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 425
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, mam pytanie, czy tabletki GYNALGIN oraz AUGMENTIN mają jakis wpływ na działanie i skutecznosc NR?
__________________
Ratując jednego psa - nie zmienimy świata,
ale świat zmieni się dla tego jednego psa!


Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta

Edytowane przez Martina55
Czas edycji: 2011-10-17 o 15:09
Martina55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 18:04   #2115
pukahontass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 55
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Martina55 w ulotce NR pisze, że amoksycylina, czyli augmentin, nie wpływa na NR i leki przeciwgrzybicze dopochwowe też się nie "kłócą" z krążkiem
pukahontass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 09:49   #2116
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

poszukuje NR w katowicach, w niskiej cenie, ma ktoś jakis namiar?
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 11:01   #2117
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
poszukuje NR w katowicach, w niskiej cenie, ma ktoś jakis namiar?
W aptece na stawowej niedaleko żaby były w miarę tanie. Ale chyba ostatnio podrożały. Musiałabys to sprawdzić.
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 15:30   #2118
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, mam problem, strasznie się martwię :|
Wyjęłam krążek o tydzień za wcześnie! Do dziś byłam gotowa wyśmiać dziewczynę, która by coś takiego zrobiła - przez ponad trzy lata brałam codziennie tabsy i ani razu nie zapomniałam, od niemal roku jadę na NuvaRingu i wydawałoby się, że przy tej metodzie tym bardziej nie nawalę, ale stało się :| Zadzwoniłam do gina i mówi, że za parę dni powinien pojawić się okres i życzy mi farta, ale do niedzieli chyba się zamartwię na śmierć... Wyjęłam go wczoraj wieczorem, uprawiałam też wczoraj seks.
Pocieszcie ): Zdarzyło się Wam coś takiego?
Po łącznie czterech latach jechania na hormonach chyba nie tak łatwo od razu zajść w ciążę, co?
cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 16:10   #2119
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem, strasznie się martwię :|
Wyjęłam krążek o tydzień za wcześnie! Do dziś byłam gotowa wyśmiać dziewczynę, która by coś takiego zrobiła - przez ponad trzy lata brałam codziennie tabsy i ani razu nie zapomniałam, od niemal roku jadę na NuvaRingu i wydawałoby się, że przy tej metodzie tym bardziej nie nawalę, ale stało się :| Zadzwoniłam do gina i mówi, że za parę dni powinien pojawić się okres i życzy mi farta, ale do niedzieli chyba się zamartwię na śmierć... Wyjęłam go wczoraj wieczorem, uprawiałam też wczoraj seks.
Pocieszcie ): Zdarzyło się Wam coś takiego?
Po łącznie czterech latach jechania na hormonach chyba nie tak łatwo od razu zajść w ciążę, co?
Właśnie baaardzo łątwo można, i to mnogą ^^ Wczoraj wieczorem? Włóż teraz następny krążek i przez tydzień się zabezpieczaj.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 16:47   #2120
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem, strasznie się martwię :|
Wyjęłam krążek o tydzień za wcześnie! Do dziś byłam gotowa wyśmiać dziewczynę, która by coś takiego zrobiła - przez ponad trzy lata brałam codziennie tabsy i ani razu nie zapomniałam, od niemal roku jadę na NuvaRingu i wydawałoby się, że przy tej metodzie tym bardziej nie nawalę, ale stało się :| Zadzwoniłam do gina i mówi, że za parę dni powinien pojawić się okres i życzy mi farta, ale do niedzieli chyba się zamartwię na śmierć... Wyjęłam go wczoraj wieczorem, uprawiałam też wczoraj seks.
Pocieszcie ): Zdarzyło się Wam coś takiego?
Po łącznie czterech latach jechania na hormonach chyba nie tak łatwo od razu zajść w ciążę, co?

Wiesz jaka była pierwsza rzecz jaką powiedział mi mój gin kiedy przepisywal mi ringi? Żebym ustawiła sobiew telefonie przypomnienie o danej godzinie i w danym dniu kiedy powinnam go włożyć a kiedy wyjąć. Ustawiam zawsze na pół roku z góry i jeszcze nigdy się nie zawiodłam na tym. Zawsze mam wyliczone dokładnie 21 dni i nie muszę sie martwić czy wyjmę tydzień wcześniej, czy tydzień później. Proszę spróbowac jeśli nie korzystałaś z przypomnien wczesniej Ułatwia to życie.

jeśli chodzi o zajście w ciąże po hormonach to potwierdzam to co wizażanka wyżej. Jest większe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże niż bez hormonów. Ale jeśli seks byl w tym sam dniu to raczej nie powinno nić z tego być.
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 17:07   #2121
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dzwoniłam drugi raz do mojego gina i on mówi, że "co się stało, to się nie odstanie" i że skoro minęło już dwanaście godzin (a mija właśnie w tej chwili), to wkładanie kolejnego krążka ma sens tylko wtedy, jeśli chcę utrzymać regularny cykl i nie zmniejszy to ryzyka zajścia w ciążę. Wiem, że przy tabsach spóźnienie się z pigułką o 12 godzin było ok, ale przy krążkach to najwyraźniej działa na innej zasadzie.
Pozostaje czekać do niedzieli - zazwyczaj po wyjęciu w środę dostaję @ w sobotę lub niedzielę. Czeka mnie męczący weekend ): Trzymajcie kciuki, dziewczyny.

EDIT: a czy to nie jest tak, że jeśli "normalnie" powinnam mieć okres za 10 dni, to teraz jestem w trakcie dni niepłodnych?

Edytowane przez cukraktywna
Czas edycji: 2011-10-20 o 18:09
cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 18:50   #2122
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

bez paniki )) szczerze to ja bym ten co wyjełaś włożyła spowrotem (jeśli go masz jakimś cudem) i przetrzymała tydzień. Jeśli nie to czekaj na okres.

Poza tym krążek chroni nas przez kolejne 7dni przerwy po prawidłowym stosowaniu, bez urazy ale głupotą jest myśl że tego samego dnia co wyjęłaś zajdziesz w ciąże od razu.... ne ne ne ;p to tak jak byś po 3tyg mogl zajsc od razu jak tylko wyjmiesz, ne ne ne to tak nie działa ;p nie jesteś nowicjuszką w tych sprawach więc Twój organizm już pewien cykl sobie ustawił.

Easy easy )
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:47   #2123
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
EDIT: a czy to nie jest tak, że jeśli "normalnie" powinnam mieć okres za 10 dni, to teraz jestem w trakcie dni niepłodnych?
jeżeli bierzesz hormony możesz sobie odpuścić wszelkie wyliczenia i obserwacje dni płodnych i niepłodnych. czysta loteria.

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
Poza tym krążek chroni nas przez kolejne 7dni przerwy po prawidłowym stosowaniu
po 1. po PRAWIDŁOWYM stosowaniu, wyjęcie krążka tydzień wcześniej nie jest prawidłowe
po 2. o ile włoży się następny po 7 dniach.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:58   #2124
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

chodzi mi o to że dostarczanie stale hormonów a jak sama mowila robi to od 4lat jak nie 5, nie zaoowocuje ciążą w dzien wyjęcia krążka.... ludzie!
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 20:08   #2125
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
chodzi mi o to że dostarczanie stale hormonów a jak sama mowila robi to od 4lat jak nie 5, nie zaoowocuje ciążą w dzien wyjęcia krążka.... ludzie!
Jak dla mnie nie ma różnicy, czy to 5 lat czy 5 miesięcy. Przecież to się nie kumuluje. Poczytać w ulotce wystarczy, że jest zagrożenie.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 20:26   #2126
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
bez paniki )) szczerze to ja bym ten co wyjełaś włożyła spowrotem (jeśli go masz jakimś cudem) i przetrzymała tydzień. Jeśli nie to czekaj na okres.
No właśnie nie mam, dziś rano wywaliłam śmieci (był zawinięty w chusteczkę hig. więc od biedy mogłabym go wsadzić z powrotem). Musiałabym wykupić kolejne krążki z recepty i wsadzić jeden nowy tylko po to, by go tydzień ponosić...
Ginekolog mówił, że to bez sensu, że po tylu godzinach nie ma różnicy - oprócz tego, że musiałabym przez tydzień dłużyć się stresować, czy będzie okres czy nie. Dziękuję za odpowiedzi. Już nic mądrego się nie da zrobić, więc trzymajcie proszę kciuki za moją @.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Moja profesor od psychologii rozwojowej mówiła, że tak naprawdę tylko ok. 50% zapłodnień kończy się zagnieżdżeniem i ciążą. Myślenie o tym pomaga się uspokoić (;
cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 07:17   #2127
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

heheheh głowa do góry pomyśl jak niektórym jest bardzo ciężko zajść w ciąże i przez lata im to nie wychodzi.... ;p;p

i sie nie stresuj, bo tym bardziej opóźnisz okres
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:27   #2128
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Jeżeli wyjęłaś krążek tydzień wcześniej to po prostu skróciłaś cykl. Teraz można zrobić normalną 7-dniową (lub krótszą) przerwę i założyć nowy.
Radzę poczytać ulotkę na temat przesuwania krwawienia oraz postępowania w razie gdy krążek nie przebywał w pochwie dłużej niż 3 godziny w 3. tygodniu stosowania.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:21   #2129
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Jeżeli wyjęłaś krążek tydzień wcześniej to po prostu skróciłaś cykl. Teraz można zrobić normalną 7-dniową (lub krótszą) przerwę i założyć nowy.
Radzę poczytać ulotkę na temat przesuwania krwawienia oraz postępowania w razie gdy krążek nie przebywał w pochwie dłużej niż 3 godziny w 3. tygodniu stosowania.
No tak, tylko że trzeci tydzień stosowania zaczyna się chyba w czwartek, prawda? Albo w nocy ze środy na czwartek (; Byłam na progu drugiego i trzeciego tygodnia... Co nie zmienia faktu, że zamiast najpierw sięgnąć po ulotkę, spanikowałam i zadzwoniłam do gina, a potem wbiłam na internetowe forum. Muszę popracować nad odruchami (;
cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 08:17   #2130
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ja wczoraj powinnam wyjąć swój pierwszy krążek. Tylko głupia zapomniałam, o której godzinie go włożyłam Wyjęłam wieczorem, bo wydawało mi się, że tak mniej więcej było... Ale mój facet twierdzi, że to było po południu ... Tak czy inaczej małe jest prawdopodobieństwo, że to była właściwa godzina.
W ulotce pisze tylko tyle: "Jeśli NuvaRing pozostawał w pochwie dłużej niż 3 tygodnie, ale nie dłużej niż 4 tyg, pacjentka nadal jest zabezpieczona przed zajściem w ciążę. Należy usunąć NuvaRing na okres tygodnia, a następnie założyć nowy."
Tylko teraz nie wiem, o której godzinie... Wydaje mi się, że o tej, o której wyjęłam... Jak myślicie? Może któraś z Was miała podobny przypadek?
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.

Edytowane przez Treissi
Czas edycji: 2011-10-23 o 08:26
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-23 12:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.