Zachodniopomorskie Panny Młode - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-27, 15:54   #2101
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
U mnie jest kompletnie inna sytuacja, gdyz moi rodzice mieszkaja 700km od miejsca uroczystosci weselnej. Co prawda sa na bierzaco ze wszystkim, bardzo nam pomagaja i doradzaja ale i tak poprosilismy mojego TZa rodzicow o pomoc gdyz oni sa na miejscu i moga obejrzec to czy owo. Ostateczna decyzja i tak nalezy do nas Martwie sie tylko ich reakcja o zmianie fotografa i kamerzysty, gdyz bardzo sie starali i cieszyli, ze taki toz tez im sie znalazl Takie to troche pokrecone
Wytłumacz im, że przynajmniej ktoś się będzie cieszył, że trafił niedrogiego fotografa i kamerzystę. Zdjęcia, sposób filmowania to naprawdę kwestia gustu, więc powinni zrozumieć, że Tobie podoba się ktoś inny.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 16:22   #2102
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Wytłumacz im, że przynajmniej ktoś się będzie cieszył, że trafił niedrogiego fotografa i kamerzystę. Zdjęcia, sposób filmowania to naprawdę kwestia gustu, więc powinni zrozumieć, że Tobie podoba się ktoś inny.


Tez tak mysle, w koncu to inteligentni ludzie i powinni zrozumiec
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 17:46   #2103
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Ja chciałam robić w Pobierowie, sala świetna, pięknie i nawet odrobinkę taniej. Niestety po przemyśleniu doszliśmy do wniosku, że będzie za mała dla 120 osób. Zapewniali, że tyle wejdzie spokojnie, ale byliśmy tam wcześniej na weselu i przy 80 osobach było już ciasnawo.
Taniec na weselu jest sprawą kluczową, a biorąc pod uwagę, że moja rodzina jest bardzo rozbrykana i zapraszamy sporo znajomych, więc niestety tamta sala odpadła.
Szkoda, bo Pobierowo jako takie jest atrakcyjniejszą lokalizacją niż Goleniowo..
Nie istenieje taka miejscowość, a na pewno nie w zachodniopomorskim. Powinnaś wiedzieć gdzie masz wesele... Goleniów !
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:30   #2104
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Nie istenieje taka miejscowość, a na pewno nie w zachodniopomorskim. Powinnaś wiedzieć gdzie masz wesele... Goleniów !
Eee, tam, zawsze mi się myli.
A Duet jest praktycznie za Goleniowem. :P
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 10:34   #2105
hajduczkawojtusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 459
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Ja nie będę miała welonu...bo za dużo tego tiulu będzie u mnie...
__________________
Czyżby Stanisław był gejem?

Edytowane przez hajduczkawojtusia
Czas edycji: 2010-09-26 o 22:08
hajduczkawojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 12:15   #2106
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
Ja mam synka, ale nie ze względu na niego welon do mnie nie przemawia, jakoś tak mi nie pasuje, wolę mieć żywe kwiaty wpięte we włosy, a jak padną to wepnę sobie ozdobną spinkę. U mnie w domu była cała awantura o welon, rodzice bardzo chcieli żebym miała welon, mama robi podchody cały czas, kupiła nawet welon, I mimo że rodzice są starej daty nie robiło im to różnicy czy mam dziecko czy nie.

Jeśli ci pasuje welon, nie powinnaś się zastanawiać, musisz zrobić dla siebie wszystko, żeby w tym dniu czuć się najpiękniejsza na świecie
Ja miałam kwiaty we włosach i też się baliśmy, że padną... Więc na wszelki wypadek były kupione jakieś spineczki z kwiatami w H&M. Ale kwiaty trzymały się twardo i prześlicznie Mama potem je trzymała w domu (w lodówce chyba), żeby sprawdzić ile wytrzymają i tydzień się udało... A myśmy się bały, że padną po kilku godzinach
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 13:20   #2107
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez hajduczkawojtusia Pokaż wiadomość
Dziękuję...
Powiem Wam jedno...człowiek czeka na to wesele z utęsknieniem, a po drodze musi użerać się z fochowaną rodziną to się wszystkiego odechciewa.
Wydaje mi się, że niektórzy w mojej rodzinie zapomnieli, co mają w domu a czego wymagają od innych. Tak więc nie chcę nikogo zrażać, ale przygotować, że będziecie musiały pokonać różne przeciwności i na dodatek zachować dobry nastrój co mnie się nawet udaje...



Ja nie będę miała welonu...bo za dużo tego tiulu będzie u mnie...


Kochana nie martw sie, to pewnie stres przedslubny, ktory dopadl cala rodzinke. Wszyscy chca aby cala uroczystosc wypadla idealnie i najlepiej tak jak oni sobie rowniez zaplanowali. Dobry humor to podstawa Pomysl sobie, ze niedlugo Ty i Twoj Tz bedziecie malzenstwem. Zycze powodzenia! Na pewnie bedzie wspaniale

Ja tez rozwazam o zrezygnowaniu z welenu aby nie przesadzic z przerostem formy nad trescia

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja miałam kwiaty we włosach i też się baliśmy, że padną... Więc na wszelki wypadek były kupione jakieś spineczki z kwiatami w H&M. Ale kwiaty trzymały się twardo i prześlicznie Mama potem je trzymała w domu (w lodówce chyba), żeby sprawdzić ile wytrzymają i tydzień się udało... A myśmy się bały, że padną po kilku godzinach
Bardzo mi sie podobaja wpiete kwiaty we wlosach Jezeli taka frzyurka jest dopelnieniem sukni to ja jak najbardzie jestem ZA. Zreszta wczesniej umiescilam dwa zdjecia, jak ja sobie wyobrazam uczesanie i kwiatki na moim slubie, nie ma tam jak widac welonu
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 13:58   #2108
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja miałam kwiaty we włosach i też się baliśmy, że padną... Więc na wszelki wypadek były kupione jakieś spineczki z kwiatami w H&M. Ale kwiaty trzymały się twardo i prześlicznie Mama potem je trzymała w domu (w lodówce chyba), żeby sprawdzić ile wytrzymają i tydzień się udało... A myśmy się bały, że padną po kilku godzinach
a jakie kwiaty miałaś wpięte we włosy??? ja bym chciała storczyka albo eustomę
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 14:05   #2109
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
a jakie kwiaty miałaś wpięte we włosy??? ja bym chciała storczyka albo eustomę
Właśnie eustomę miałam
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 14:50   #2110
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
Ośrodek Omega w Grzybowie to jest pod Kołobrzegiem, 230 z poprawinami w sumie sporo ale warte ceny w 100% w cenę nie wchodzi alkohol i napoje, za dekorację z żywych kwiatów płacimy 1500 robią ją sami, ciasta owoce i tort jest w cenie.
Jeśli robisz wesele w Omedze to zwróć uwagę właścicielowi żeby bardziej przypilnował obsługę. Sama mu o tym mowilam i zapewniał mnie ze bedzie jak nalezy, a wlasnie z tym nawalili... Przede wszystkim bylo mniej kelnerow niz mowil. Na poczatku wesela po obiedzie za szybko sprzatali talerze a pozniej bardzo dlugo ich nie bylo widac. W sumie to nie bylo na sali kelnera ktory by pilnowal czy niczego nie brakuje na stole... tylko samemu trzeba bylo chodzic i sie prosic. Myslalam rowniez ze to co nie zostalo zjedzone na weselu (mam na mysli obiad) zostanie podane na poprawinach, a prawdopodobnie zostalo wyrzucone, a szkoda bo jedzenie bardzo pyszne :/
Sala jest magiczna, wystroj przesliczny, kucharz pierwsza klasa, tylko obsluga moglaby byc na wyzszym poziomie...... przy tej cenie :/
Aha!! No i tort...mozesz zamawiac u nich bez obaw. Wszyscy moi goscie byli nim zachwyceni.
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 19:26   #2111
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez dragmara1 Pokaż wiadomość
Jeśli robisz wesele w Omedze to zwróć uwagę właścicielowi żeby bardziej przypilnował obsługę. Sama mu o tym mowilam i zapewniał mnie ze bedzie jak nalezy, a wlasnie z tym nawalili... Przede wszystkim bylo mniej kelnerow niz mowil. Na poczatku wesela po obiedzie za szybko sprzatali talerze a pozniej bardzo dlugo ich nie bylo widac. W sumie to nie bylo na sali kelnera ktory by pilnowal czy niczego nie brakuje na stole... tylko samemu trzeba bylo chodzic i sie prosic. Myslalam rowniez ze to co nie zostalo zjedzone na weselu (mam na mysli obiad) zostanie podane na poprawinach, a prawdopodobnie zostalo wyrzucone, a szkoda bo jedzenie bardzo pyszne :/
Sala jest magiczna, wystroj przesliczny, kucharz pierwsza klasa, tylko obsluga moglaby byc na wyzszym poziomie...... przy tej cenie :/
Aha!! No i tort...mozesz zamawiac u nich bez obaw. Wszyscy moi goscie byli nim zachwyceni.
Dziękuję za radę, aaaaa to sobie porozmawiam hehe


Danaeee84 bardzo mi sie podoba, właściwie myślałam o jednej większej eustomie lub storczyku, rozważę może większą ilość fajnie to wygląda
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 20:04   #2112
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Bardzo dziekuje wam za odpowiedzi KOBIETKI przepraszam ze nie cytuje ale z ta przeprowadzka troche sie meczymy i brakuje na wszystko czasu
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 21:09   #2113
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

hajduczkawojtusia rozumiem cię doskonale ja już powoli wysiadam i odechciewa mi sie tego całego wesela!!!!stres mnie zżera co chwila coś komuś nie pasuje...chciałabym to sobie odpuścić i cieszyć się ale zaczyna mnie to wszystko powoli dobijać... zmęczona jestem....
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 11:39   #2114
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Czesc dziewuszki nadrabiam.......

Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
ja glowie sie nad makijazem slubnym i usiluje poszukac opinii o jakiesc dobrej kosmetyczki. jak narazie slabo mi idzie.
Szukaj, szukaj-jestes na miejscu wiec masz wieksze mozliwosci, a ja pozniej skorzystam

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość


U mnie to nawet nie wiem czy wieczor panienski bedzie mial sens Mieszkam w Anglii a przed slubem bede pewnie tylko z tydzien w Polsce, wiec nie bede miala czasu na imprezki przedweselne. Moze cos zorganizuje tutaj na miejscu z kolezankami z pracy i sciagne moja swiadkowa, ktora mieszka jakies 1,5 godz drogi ode mnie "Sie zobaczy"
Ja mam ten sam problem z panienskim. Narazie wstepnie planuje zrobic dwa jeden tutaj w Anglii, a drugi w Polsce-jesli tylko znajde na to czas
Napewno chce isc gdzies z kolezankami i wytanczyc sie za wszystkie czasy.


Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
Oj jakie tempo zlapalyscie dziewczyny .. a moze ja poprostu nie mam na nic czasu

Gwiazdeczka jak tam Twoja przeprowadzka, bo my tak w polowie mozna rzec. W poniedzialek sie dowiemy czy mamy mieszkanie jakie nam sie spodobalo. A na razie powoli zawalaja nas kartony.

Ide spac piekne
A dziekuje za pamiec Niestety narazie ciagle nic nie znalezlismy odpowiedniego. Zostalo mi 1,5 tygodnia na znalezienie, jesli nie to po prostu zostaniemy tu gdzie jestesmy. Tragedii nie bedzie.
Powodzenia z waszym mieszkankiem



Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Dzieki kochana Zastanawiam sie nad dodatkami do niej i uczesaniem Ze wzgledu na to, ze ona jest bogata sama w sobie, na gorsecie znajduja sie kamyczki swarovskiego a potem bolerko wiec nie moge sie obwiesic jak choinka tylko cos delikatnego. Uczesanie, kolor i ksztalt wiazanki bede miala jak na zdjeciu ponizej. Mojemu Tz odpowiada taki kolor krawaru i dodatkow wiec chyba zatwierdzone
Swietny kolor na krawat i dodatki. tez taki rozwazam, ale chyba bardziej sklaniam sie ku ciemnoniebieskiemu-jesli tylko znajde odpowiedni


Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawiam nad zalozeniem welonu do slubu.. ale czy to wypada jak jest juz dziecko na swiecie?
A wy chcecie isc do Slubu z welonem czy raczej bez?
Ja tez mam dziecko, w dodatku z poprzedniego zwiazku-wiec wogole nie powinnam brac slubu koscielnego. Jednak mysle, ze czasy sa teraz zupelnie inne i nie trzeba juz tak bardzo przejmowac sie opiniami innych. Welon zaloze, jesli bedzie mi pasowal. Najwyzej ktos to skomentuje......
A jak bede miala ochote, to zaloze dlugi welon, a corcia bedzie mi go niosla hehe. Zartuje Ale napewno bedzie niosla obraczki-chyba ze do tego czasu powie, ze jest juz za duza na takie szopki



Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Moi kochani tesciowe zarezerwowali dla nas kamerzyste i fotografa, mielismy we wrzesniu sie na nich zdecydowac i podpisac umowe a ja w tym czasie znalazlam innego kamerzyste i fotogarfa- drozsi ale o niebo lepsi jak na moj gust. Fotograf 3400zl, kamerztysta 2500zl. Bedzia afera haha, jeszcze nic nie wiedza, ale po rozmowie z mama stwierdzilam, ze lepiej dolozyc a pamiatka bedzie na cale zycie
No ale przeciez masz prawo decydowac w kwestiach Twojego slubu. Delikatnie wytlumacz, ze ten spodobal ci sie bardziej i tyle.
Chociaz, szczerze przyznam, ze ceny maja powalajace.....
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.

Edytowane przez gwiazdeczka26
Czas edycji: 2010-07-29 o 11:42
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:42   #2115
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

chilanes
Wczoraj poczyniłam pierwsze kroki odnośnie sali weselnej i napisałam emaila do Szymczaka w odpowiedzi dostałam że powinnam sie już u niego zjawić jeśli chciała bym zarezerwować sale na wybrany przez siebie termin ponieważ mają już kilka par na 2012 rok. Ponadto cena wesele z poprawinami to 180zł / os. Wydaje mi sie dużo o ile dobrze pamiętam to Ty płacisz 160zł??;> ale z poprawinami czy bez?
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 14:26   #2116
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez paulinka009 Pokaż wiadomość
chilanes
Wczoraj poczyniłam pierwsze kroki odnośnie sali weselnej i napisałam emaila do Szymczaka w odpowiedzi dostałam że powinnam sie już u niego zjawić jeśli chciała bym zarezerwować sale na wybrany przez siebie termin ponieważ mają już kilka par na 2012 rok. Ponadto cena wesele z poprawinami to 180zł / os. Wydaje mi sie dużo o ile dobrze pamiętam to Ty płacisz 160zł??;> ale z poprawinami czy bez?



Ja np. bede placic 160zl z poprawinami, ale dekoracja, ciasta, tort, napoje, owoce, alkohol w moim zakresie, wiec szalu nie ma Czsami lepiej zaplacic troche wiecej od osoby i niczym sie nie martwic

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Czesc dziewuszki nadrabiam.......



Szukaj, szukaj-jestes na miejscu wiec masz wieksze mozliwosci, a ja pozniej skorzystam



Ja mam ten sam problem z panienskim. Narazie wstepnie planuje zrobic dwa jeden tutaj w Anglii, a drugi w Polsce-jesli tylko znajde na to czas
Napewno chce isc gdzies z kolezankami i wytanczyc sie za wszystkie czasy.




A dziekuje za pamiec Niestety narazie ciagle nic nie znalezlismy odpowiedniego. Zostalo mi 1,5 tygodnia na znalezienie, jesli nie to po prostu zostaniemy tu gdzie jestesmy. Tragedii nie bedzie.
Powodzenia z waszym mieszkankiem




Swietny kolor na krawat i dodatki. tez taki rozwazam, ale chyba bardziej sklaniam sie ku ciemnoniebieskiemu-jesli tylko znajde odpowiedni




Ja tez mam dziecko, w dodatku z poprzedniego zwiazku-wiec wogole nie powinnam brac slubu koscielnego. Jednak mysle, ze czasy sa teraz zupelnie inne i nie trzeba juz tak bardzo przejmowac sie opiniami innych. Welon zaloze, jesli bedzie mi pasowal. Najwyzej ktos to skomentuje......
A jak bede miala ochote, to zaloze dlugi welon, a corcia bedzie mi go niosla hehe. Zartuje Ale napewno bedzie niosla obraczki-chyba ze do tego czasu powie, ze jest juz za duza na takie szopki





No ale przeciez masz prawo decydowac w kwestiach Twojego slubu. Delikatnie wytlumacz, ze ten spodobal ci sie bardziej i tyle.
Chociaz, szczerze przyznam, ze ceny maja powalajace.....

Szczerze mowiac mnie tez powalily, bardzo dlugo rozwazalam ze skorzystania z ich uslug, w koncu to duzo pieniedzy, ale po ostatecznej rozmowie z mama stwierdzilysmy, ze jezeli stac na karoce to i na konia sie znajdzie.
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 14:45   #2117
kynia2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

WITAJCIE KOCHANE PANNY MŁODE!
MARZY MI SIĘ WESELE W PAŁACU PANORAMA STARGARD SZCZECIŃSKI:c mok:.TYLKO JEST PROBLEM, NIE MA NIGDZIE OPINII TEGO LOKALU.JEŚLI COŚ WIECIE NA TEN TEMAT,TO PODZIELCIE SIĘ UWAGAMI.PROSZĘ:pro si:: prosi: O POMOC:prosi ::pr osi:!!!!!!
kynia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 19:45   #2118
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kynia2007 Pokaż wiadomość
WITAJCIE KOCHANE PANNY MŁODE!
MARZY MI SIĘ WESELE W PAŁACU PANORAMA STARGARD SZCZECIŃSKI:c mok:.TYLKO JEST PROBLEM, NIE MA NIGDZIE OPINII TEGO LOKALU.JEŚLI COŚ WIECIE NA TEN TEMAT,TO PODZIELCIE SIĘ UWAGAMI.PROSZĘ:pro si:: prosi: O POMOC:prosi ::pr osi:!!!!!!
Tak sie składa że mieszkam nie daleko tego pałacu i baaardzo rzadko odbywają sie tam wesela, podejrzewam ze za dużo gości tam sie nei da upchnąć no i cena tez pewnie powalająca fakt faktem opinii na jego temat też nigdzie nie spotkałam...
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 22:02   #2119
kynia2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

aha super dziękuję ja słyszałam że standard taki sam co Dworek Hetmański a ceny dosyć przeciętne
A może Pałac Małkocin?Co słyszałyście na ten temat?
Tak spisuję lokale warte uwagi, żeby zrobić maraton i posprawdzać obejrzeć itd
kynia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 23:34   #2120
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kynia2007 Pokaż wiadomość
WITAJCIE KOCHANE PANNY MŁODE!
MARZY MI SIĘ WESELE W PAŁACU PANORAMA STARGARD SZCZECIŃSKI:c mok:.TYLKO JEST PROBLEM, NIE MA NIGDZIE OPINII TEGO LOKALU.JEŚLI COŚ WIECIE NA TEN TEMAT,TO PODZIELCIE SIĘ UWAGAMI.PROSZĘ:pro si:: prosi: O POMOC:prosi ::pr osi:!!!!!!
ja robie w maciejewie,chcialam w hetmanskim ale Pani powiedziala ze musi byc min 80 pelnoplatnych aby zrobic u nich wesele.. a ja tyle ie mam a Maciejewo to tesc zasugerowal i zadzwonilam i bez problemu nawet na 40 osob zrobia
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 06:44   #2121
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
ja robie w maciejewie,chcialam w hetmanskim ale Pani powiedziala ze musi byc min 80 pelnoplatnych aby zrobic u nich wesele.. a ja tyle ie mam a Maciejewo to tesc zasugerowal i zadzwonilam i bez problemu nawet na 40 osob zrobia
Eee, koleżanka w dworku hetmańskim robiła na 55 osób, specjalnie ograniczając listę gości, bo niby więcej miało się nie zmieścić...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 12:16   #2122
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Eee, koleżanka w dworku hetmańskim robiła na 55 osób, specjalnie ograniczając listę gości, bo niby więcej miało się nie zmieścić...
hmmm to dziwne bo rozmawialam miesiac temu z nimi. Bylam zdziwiona ze musi byc 80 osob i pytalam sie wielokrotnie ale czy napewno? no coz pogodzilam sie z tym faktem i znalazlam inne miejsce.
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 19:58   #2123
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

witam po przerwie !

kurcze jak ten czas leci ... ja już nie pamiętam wesela niedługo będzie miesiąc

kurcze powiem wam, że tak czytam czytam i te ceny mnie powalają 160-180 zł ? kosmos !

mam już sporo fotek, tylko niech mnie ktoś oświeci jaki rozmiar da sie tu wrzucić ?
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 21:41   #2124
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
witam po przerwie !

kurcze jak ten czas leci ... ja już nie pamiętam wesela niedługo będzie miesiąc

kurcze powiem wam, że tak czytam czytam i te ceny mnie powalają 160-180 zł ? kosmos !

mam już sporo fotek, tylko niech mnie ktoś oświeci jaki rozmiar da sie tu wrzucić ?
powinien wystarczyc rozmiar zdjec 640/480 tak mysle i czekam na zdjecia!!
Ja juz jutro zmieniam mieszkanie a jeszcze sie pakuje i pewnie przez jakis czas mnie nie bedzie bo na nowym mieszkaniu musza internet zalozyc

dobrej nozki dziewczyny
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 00:06   #2125
hajduczkawojtusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 459
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

__________________
Czyżby Stanisław był gejem?

Edytowane przez hajduczkawojtusia
Czas edycji: 2010-09-26 o 22:09
hajduczkawojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 09:31   #2126
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez hajduczkawojtusia Pokaż wiadomość
Dziękuję za słowa otuchy, ale zobaczysz na własnej skórze jak rodzinka potrafi dopiec



Bardzo ładna ta eustoma



Wiem co czujesz...nie daj się

Dziewczyny glowa do gory, nie poddawac sie! Niech mnie tylko ktos wkurzy przed moim weselem
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 10:35   #2127
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

klika foteczek
czekam cały czas na fotki z pleneru i nie mogę się doczekać

ja z moim, ja u fryzjera i po prostu ja
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 11:47   #2128
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
klika foteczek
czekam cały czas na fotki z pleneru i nie mogę się doczekać

ja z moim, ja u fryzjera i po prostu ja
Hej
Pieknie wygladalas wygladaliscie oboje, ale wiadomo, ze Panna Mloda to glowny punkt programu
szkoda, ze takie malutkie te zdjecia....
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 15:06   #2129
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
klika foteczek
czekam cały czas na fotki z pleneru i nie mogę się doczekać

ja z moim, ja u fryzjera i po prostu ja


Podlaczam sie do gwiazdeczki, bardzo ladnie wygladaliscie tylko, ze szkoda taki male te zdjatka
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 20:44   #2130
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

miziol pieknie wygladaliscie. i jaki ladny bukiecik do tego. bardzo mi sie podoba.
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 17:55:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.