Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-13, 09:15   #2101
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Ale ludzie są tymczasowo aresztowani i siedzą w kiciu czasem latami, bo np. zachodzi wobec nich (jak to rzecze kodeks postępowania karnego) obawa ucieczki/matactwa/prawdopodobieństwo orzeczenia surowej kary itd. itd. Jasne, że sprawy toczą się długo, ale mamy środki prawne, żeby podejrzanych jakoś unieruchomić i uspokoić sytuację.

A tu cała Polska wie, że mamy do czynienia z martwym dzieckiem. Czyli kurde, sprawa jest poważna. A domniemana morderczyni jest na wolności i tańczy sobie go-go
o tym już nie decyduje Policja tylko sąd
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 10:15   #2102
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

nie wiem co się dzieje z tymi ludźmi,jak można tak potraktować własne, bezbronne, dziecko i żyć spokojnie dalej...
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 11:03   #2103
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
nie wiem co się dzieje z tymi ludźmi,jak można tak potraktować własne, bezbronne, dziecko i żyć spokojnie dalej...
to chyba nie jest kwestia tego, że ludzie stają się materialistami, a człowiek przestaje się liczyć. tak samo ludzie mordowali wcześniej swoje dzieci. teraz jednak jest bardziej nagłaśniane.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:16   #2104
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

może i tak,ale zakładając ,że byłabym zdolna do tak strasznego czynu,to potem chyba sama bym skoczyła z dachu,a te potwory żyją i liczą,że uda się uniknąć kary
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:55   #2105
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

czy gdybyście były awdokatem potrafilibyscie bronić K.W.?
bo ja nie przyjelabym jej sprawy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:56   #2106
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
o tym już nie decyduje Policja tylko sąd
No. I...?

Wydanie takiego postanowienia (w postępowaniu przygotowawczym- na wniosek prokuratora) jak się sąd spręży to nie jest kwestia stu lat. A wtedy mamy Katarzynę na miejscu, siedząca na upie, do dyspozycji Policji. I wszystko idzie trochę szybciej (a i na dodatek dziennikarze Fucktu nie żyją sprawą miesiącami, bo w kiciu ciężko farbować włosy na blond i udzielać gorących wywiadów).

Przecież taka jest funkcja środków zapobiegawczych - mają (kodeksowo) : zabezpieczać prawidłowy (a w tym: szybki!) przebieg postępowania karnego.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2012-07-13 o 14:02
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:32   #2107
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
czy gdybyście były awdokatem potrafilibyscie bronić K.W.?
bo ja nie przyjelabym jej sprawy
Myślę że większość adwokatów ma do tego stosunek wyłącznie zawodowy nie emocjonalny, inaczej nie dałoby się wykonywać tego zawodu. Przecież większość osób, które bronią nie jest świętoszkami.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 14:44   #2108
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Myślę że większość adwokatów ma do tego stosunek wyłącznie zawodowy nie emocjonalny, inaczej nie dałoby się wykonywać tego zawodu. Przecież większość osób, które bronią nie jest świętoszkami.
Zdaje sobie z tego sprawę jednak....
wiele osób było związanych z tą sprawa emocjonalnie,bo cała polska jej współczuła porwania dziecka.
inaczej problem wyglada kiedy nie dotyczy nas osobiście...
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 16:42   #2109
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
No. I...?

Wydanie takiego postanowienia (w postępowaniu przygotowawczym- na wniosek prokuratora) jak się sąd spręży to nie jest kwestia stu lat. A wtedy mamy Katarzynę na miejscu, siedząca na upie, do dyspozycji Policji. I wszystko idzie trochę szybciej (a i na dodatek dziennikarze Fucktu nie żyją sprawą miesiącami, bo w kiciu ciężko farbować włosy na blond i udzielać gorących wywiadów).

Przecież taka jest funkcja środków zapobiegawczych - mają (kodeksowo) : zabezpieczać prawidłowy (a w tym: szybki!) przebieg postępowania karnego.
No i zacytowałaś moją wypowiedź sugerując, że to Policja ją wypuściła, a ja Ci odpowiedziałam, że ona nie ma z tym nic wspólnego

Widzisz w Polsce to nie jest taka prosta sprawa - zamknąć kogoś w areszcie, bo policja robi jedno, prokuratura drugie, a sąd trzecie. Wcześniej Kaśka wylądowała w areszcie na wniosek prokuratury, która bała się, że ucieknie albo będzie ich zwodzić, a sąd stwierdził, że skoro nie ma oskarżenia o zabójstwo to wystarczy tylko dozór policji.
Normalnie na co dzień jest wiele takich spraw. Tutaj mieliśmy "waśniewska szoł" głównie przez Rutkowskiego, który udzielał wywiadów, zwoływał co 3 dni konferencje i biegał z jednego programu do drugiego sztucznie podsycając ciekawość.
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 17:24   #2110
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
ale ciesze się niezmiernie,że coś ruszyło i ,że ta głupia s.ucz w końcu pójdzie do pierdla!
.

A ty i twoje dzieci beda na ta s.. pracować kiedy ona będzie leżeć i gapic się w tv, super uciecha.

Byłaby dozowlona aborcja to pewnie jedna i druga pseudomatka poszly sie wyskrobac i nie byłoby takich cyrków i sensacji.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 17:30   #2111
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
czy gdybyście były awdokatem potrafilibyscie bronić K.W.?
bo ja nie przyjelabym jej sprawy
Mogłabyś nie przyjąć, gdyby zamierzała cię wynająć. Wątpię, aby Katarzyna W. miała pieniądze na adwokata, zapewne będzie ją bronił adwokat z urzędu, który niewiele tak naprawdę ma do gadania, jeśli zostanie wyznaczony przez sąd do obrony.
Ja nie przyjęłabym na pewno tak medialnej sprawy.
A wyznaczony adwokat, jak podejrzewam, przyjmie strategię udowadniania niepoczytalności/choroby psychicznej. Aha! I oczywiście nieumyślnego spowodowania śmierci.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2012-07-13 o 17:32
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 17:31   #2112
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
No i zacytowałaś moją wypowiedź sugerując, że to Policja ją wypuściła, a ja Ci odpowiedziałam, że ona nie ma z tym nic wspólnego
Nie wydaje mi się, żeby ta moja wypowiedź mówiła o aż takiej samowolce Policji akurat, bo w postępowaniach karnych babram się na co dzień i wiem, ze Policja to marionetka w rękach prokuratora/sądu.

Po prostu argumentacja "bo organy ścigania maja tyle spraw na głowie" do mnie nie trafia. Owszem mają, ale mają też mnóstwo narzędzi, żeby postępowanie usprawnić.



(napisałam wcześniej:

Ale ludzie są tymczasowo aresztowani i siedzą w kiciu czasem latami, bo np. zachodzi wobec nich (jak to rzecze kodeks postępowania karnego) obawa ucieczki/matactwa/prawdopodobieństwo orzeczenia surowej kary itd. itd. Jasne, że sprawy toczą się długo, ale mamy środki prawne, żeby podejrzanych jakoś unieruchomić i uspokoić sytuację.

nie piszę tu przecież tylko Policji, tylko o środkach jakie organy mają do dyspozycji)
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2012-07-13 o 17:34
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 17:33   #2113
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A ty i twoje dzieci beda na ta s.. pracować kiedy ona będzie leżeć i gapic się w tv, super uciecha.

Byłaby dozowlona aborcja to pewnie jedna i druga pseudomatka poszly sie wyskrobac i nie byłoby takich cyrków i sensacji.
Zgadzam się z tym co napisałaś
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 17:38   #2114
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
czy gdybyście były awdokatem potrafilibyscie bronić K.W.?
bo ja nie przyjelabym jej sprawy
W takim wypadku dostanie adwokata z urzędu. Jak ktoś idzie na aplikację adwokacką to chyba ma świadomość, że częstokroć będzie bronił przestępców. A każdemu przysługuje prawo do obrony. Taki system.
CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 18:03   #2115
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
W takim wypadku dostanie adwokata z urzędu. Jak ktoś idzie na aplikację adwokacką to chyba ma świadomość, że częstokroć będzie bronił przestępców. A każdemu przysługuje prawo do obrony. Taki system.
Tak,ale adwokat z urzędu może zrezygnować z takiej klientki.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 18:21   #2116
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Coś mi świta, że niezupełnie: zrezygnować może obrońca z wyboru. Obrońcę z urzędu zwolnić z obowiązków może sąd, ale wtedy i tak musi wyznaczyć kolejnego obrońcę Oczywiście o ile obrona jest obligatoryjna.
CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 18:24   #2117
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żeby ta moja wypowiedź mówiła o aż takiej samowolce Policji akurat, bo w postępowaniach karnych babram się na co dzień i wiem, ze Policja to marionetka w rękach prokuratora/sądu.

Po prostu argumentacja "bo organy ścigania maja tyle spraw na głowie" do mnie nie trafia.Owszem mają, ale mają też mnóstwo narzędzi, żeby postępowanie usprawnić.
Myślę, że nie ma sensu się sprzeczać.
Ty babrzesz się w postępowaniu karnym, a ja przez trzy lata babrałam się z Policją, więc definicje tego co mogą i kiedy znam na pamięć
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 18:30   #2118
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Coś mi świta, że niezupełnie: zrezygnować może obrońca z wyboru. Obrońcę z urzędu zwolnić z obowiązków może sąd, ale wtedy i tak musi wyznaczyć kolejnego obrońcę Oczywiście o ile obrona jest obligatoryjna.
No to przecież wiem,ale pisałam o tym,że adwokat z urzędu może wystąpić o rezygnację z pełnienia swojej funkcji z krótkim uzasadnieniem i praktyka jest taka,że sąd wyznacza innego obrońcę.Więc to nie jest tak,że adwokat z urzędu nie ma wyboru.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 18:35   #2119
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Aż w końcu adwokatów braknie albo cierpliwości sędziemu.
CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 18:39   #2120
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
Myślę, że nie ma sensu się sprzeczać.
Ty babrzesz się w postępowaniu karnym, a ja przez trzy lata babrałam się z Policją, więc definicje tego co mogą i kiedy znam na pamięć
No, to tak ja skoro dochodzenie/śledztwo policji jest częścią postępowania karnego.

Rzeczywiście nie ma sensu się sprzeczać, zwłaszcza, że mówimy o tym samym i odnośnie tego samego się zgadzamy.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 18:39   #2121
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Aż w końcu adwokatów braknie albo cierpliwości sędziemu.
O to nie ma co się martwić ,bo adwokatów wielu
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 19:59   #2122
damngirl90
Rozeznanie
 
Avatar damngirl90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 621
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Rutkowski - mówiąc o relacjach między rodzicami Madzi - wyjawił, że przez jakiś czas Katarzyna W. jeździła na zajęcia na uczelnię. Stamtąd odbierał ją Bartłomiej Waśniewski, nie wiedział bowiem, że matka Madzi wcale nie studiowała, gdyż nie miała matury.
damngirl90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 20:47   #2123
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez damngirl90 Pokaż wiadomość
z tego zrobiła się całkiem niezła telenowela z tragedią w tle.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 22:45   #2124
Ankhi
Rozeznanie
 
Avatar Ankhi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 503
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A ty i twoje dzieci beda na ta s.. pracować kiedy ona będzie leżeć i gapic się w tv, super uciecha.

Byłaby dozowlona aborcja to pewnie jedna i druga pseudomatka poszly sie wyskrobac i nie byłoby takich cyrków i sensacji.
Jasne bo najlepszym sposobem na niemordowanie dzieci jest mordowanie dzieci. A jak by się nie "poszły wyskrobać" to co? Jasnowidz ze szklaną kulą wskazał by na na przyszłą matkę, która w przyszłości zabije swoje dziecko, żeby ją siłą przymusić do załatwienia sprawy od razu. Przecież to takie logiczne i rozwiązujące wszelkie problemy.
__________________
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi!
Ankhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 22:58   #2125
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Katarzyna w końcu zatrzymana..
Nie wchodziłam wcześniej ponownie w ten wątek, bo i newsów nie było, teraz nie da się przejść obok tego obojętnie...
Ja adwokatem nie chciałabym być, zdecydowanie nie mam ogólnych predyspozycji, na pewno trzeba być twardym, a ja zmiękłabym na samą myśl, że mam bronić takiej kobiety... Jestem na to zbyt wrażliwa..
Nawet jak zobaczyłam wczoraj te linki co dałyście, np z tym chłopcem, którego schowano nieżywego w tapczanie, to serce się krajało i dużą część nocy o tym myślałam.. jak można być tak bezdusznym i skrzywdzić bezbronne dziecko... Najgorsze jest właśnie to, że nie może się obronić.. No nic, bardzo mi szkoda Madzi i wszystkich dzieci, które spotkał taki los.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 23:02   #2126
truskawk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 379
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Ankhi Pokaż wiadomość
Jasne bo najlepszym sposobem na niemordowanie dzieci jest mordowanie dzieci. A jak by się nie "poszły wyskrobać" to co? Jasnowidz ze szklaną kulą wskazał by na na przyszłą matkę, która w przyszłości zabije swoje dziecko, żeby ją siłą przymusić do załatwienia sprawy od razu. Przecież to takie logiczne i rozwiązujące wszelkie problemy.
Jakie mordowanie dzieci? Mówisz o tych plemnikach z masturbacji z których są dzieci? Czy o zapłodnionej komórce jajowej, która nie jest dzieckiem, a może być?

Bardzo dobrze by było jakby się taka wyskrobała. Dziecko by nie cierpiało. Mam nadzieje, ze nie cierpiało i to była gwałtowna śmierć.

Edytowane przez truskawk_a
Czas edycji: 2012-07-13 o 23:04
truskawk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 23:02   #2127
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A ty i twoje dzieci beda na ta s.. pracować kiedy ona będzie leżeć i gapic się w tv, super uciecha.

Byłaby dozowlona aborcja to pewnie jedna i druga pseudomatka poszly sie wyskrobac i nie byłoby takich cyrków i sensacji.
ale lepiej jest,żeby chodziła bezkarnie po ulicach,zmieniając kolor włosów i machając gołym tyłkiem przed obcymi facetami? Jeżeli dostanie dożywocie to owszem,utrzymywana będzie z naszych podatków,ale rzeczywiście zarąbiste życie będzie toczyła non stop gapiąc się w telewizor... Kary śmierci w naszym kraju nie mamy.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 00:42   #2128
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
ale lepiej jest,żeby chodziła bezkarnie po ulicach,zmieniając kolor włosów i machając gołym tyłkiem przed obcymi facetami? Jeżeli dostanie dożywocie to owszem,utrzymywana będzie z naszych podatków,ale rzeczywiście zarąbiste życie będzie toczyła non stop gapiąc się w telewizor... Kary śmierci w naszym kraju nie mamy.
Poza tym będzie miała przekichane w więzieniu za taką zbrodnię...
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 01:11   #2129
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Zwykli więzniowie nienawidzą 3 typów przestępstw:
matkobójców, dzieciobójców i pedofili małych dzieci.
Dlatego ci przestępcy mają osobne oddziały i brak mozliwości stykania się z pozostałymi więźniami.


Ja się dziwię, że taka kobieta zamiast wymyslać zabojstwo dziecka, nie sprzeda go parze, która dziecka pragnie. Potem tylko zrzeka się praw rodzicielskich na rzecz pary (tzw. adopcja ze wskazaniem), która zapłaciła.
Po pierwsze dostanie kasę, po drugie, jak się wyda to jest mniejsza kara, po trzecie dziecko ma szanse na kochająca rodzinę.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2012-07-14 o 01:14
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 02:52   #2130
jusra
Przyczajenie
 
Avatar jusra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 18
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Na samym początku całej historii był taki wątek, że chciała sprzedać dziecko. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jeśli to szkoda, że jej się nie udało Może mała by żyła w kochającej rodzinie ..
O Katarzynie W można powiedzieć jedno - niezrównoważona.
Cała rodzina dość dziwna.
jusra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-07 22:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.