Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :) - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-04, 18:15   #2131
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Na chorobę potwierdzenie ubezpieczenia skoro mają to w EWUŚiu i będą widzieć jak tylko podasz im pesel?
Najprościej - zadzwonić do szpitala gdzie będziesz rodzić i pytać, czy brać.



niech Twe szczęście skapnie i na nas...





Wywal w diabły szlafrok. Na położniczym jest gorąco. Jak czytam listy tych, co już urodziły, to połowa i więcej stwierdza, że szlafrok się nie przydał.
Podkłady i laktator ma szpital na stanie. Tak samo ubranka dla dziecia. Pampersów też dużo nie musisz brać, bo masz przydział w szpitalu - co najwyżej 5-6 sztuk awaryjnie, jakby ten przydział dziecko wykończyło
Podkłady nieprzemakalne na łóżko - rozbroiłaś mnie troską o czystość szpitala Przecież to im powinno zależeć, żeby pacjentka nie zalała łóżka

Jak chcesz być zupełnie spokojna, to zadzwoń na oddział i spytaj, co musisz mieć bezwzględnie.
Z ubrankami trzeba się dowiedzieć. U nas nie dają, trzeba mieć własne (co nie jest związane z jakimiś oszczednosciami - położna powiedziała, że zdrowe dziecko bezwglednie powinno mieć kontakt z domowymi bakteriami, a nie szpitalnymi ). Ale za to oprócz ubranek, wszystko inne zapewniają.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 18:20   #2132
Beatkalopatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 89
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Na chorobę potwierdzenie ubezpieczenia skoro mają to w EWUŚiu i będą widzieć jak tylko podasz im pesel?
Najprościej - zadzwonić do szpitala gdzie będziesz rodzić i pytać, czy brać.



niech Twe szczęście skapnie i na nas...



I tak się stanie bądź spokojna.



Wywal w diabły szlafrok. Na położniczym jest gorąco. Jak czytam listy tych, co już urodziły, to połowa i więcej stwierdza, że szlafrok się nie przydał.
Podkłady i laktator ma szpital na stanie. Tak samo ubranka dla dziecia. Pampersów też dużo nie musisz brać, bo masz przydział w szpitalu - co najwyżej 5-6 sztuk awaryjnie, jakby ten przydział dziecko wykończyło
Podkłady nieprzemakalne na łóżko - rozbroiłaś mnie troską o czystość szpitala Przecież to im powinno zależeć, żeby pacjentka nie zalała łóżka

Jak chcesz być zupełnie spokojna, to zadzwoń na oddział i spytaj, co musisz mieć bezwzględnie.

Na stronie internetowej szpitala gdzie będę miała cesarkę jest napisane
"Do porodu:

dowód tożsamości
kartę przebiegu ciąży
Pacjentka może zabrać ze sobą rzeczy, które uzna za niezbędne dla dobrego samopoczucia lub komfortu osobistego i swojego dziecka."
Fajnie napisane.
Beatkalopatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 18:23   #2133
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Na chorobę potwierdzenie ubezpieczenia skoro mają to w EWUŚiu i będą widzieć jak tylko podasz im pesel?
Najprościej - zadzwonić do szpitala gdzie będziesz rodzić i pytać, czy brać.



niech Twe szczęście skapnie i na nas...





Wywal w diabły szlafrok. Na położniczym jest gorąco. Jak czytam listy tych, co już urodziły, to połowa i więcej stwierdza, że szlafrok się nie przydał.
Podkłady i laktator ma szpital na stanie. Tak samo ubranka dla dziecia. Pampersów też dużo nie musisz brać, bo masz przydział w szpitalu - co najwyżej 5-6 sztuk awaryjnie, jakby ten przydział dziecko wykończyło
Podkłady nieprzemakalne na łóżko - rozbroiłaś mnie troską o czystość szpitala Przecież to im powinno zależeć, żeby pacjentka nie zalała łóżka

Jak chcesz być zupełnie spokojna, to zadzwoń na oddział i spytaj, co musisz mieć bezwzględnie.
U nie szpital nic nie daje, musisz mieć swoje podkłady, swoje pampersy, swoje ubranka dla dziecia. Co do podkładów na łóżko to raczej nie chodzi o czystość szpitala tylko o czystość poscieli w której się bedzie leżało, bo jak ją się zabrudzi to drugiej nie dają
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 18:27   #2134
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez rybka15035 Pokaż wiadomość
U nie szpital nic nie daje, musisz mieć swoje podkłady, swoje pampersy, swoje ubranka dla dziecia. Co do podkładów na łóżko to raczej nie chodzi o czystość szpitala tylko o czystość poscieli w której się bedzie leżało, bo jak ją się zabrudzi to drugiej nie dają
No właśnie to tak jak u mnie.
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 18:29   #2135
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

..to ciekawe co robią, jak kogoś przywożą "z ulicy". Każą jechać gdzie indziej, bo nie mają pampersów? Czy mają zapas awaryjny, ale wyłącznie awaryjny...no ciekawe.

Powiem Wam, że może faktycznie te kłucia to z pochwy jednak. tylko mnie się coś wydaje...jak tak zaczęłam dogłębnie przyglądać się tematowi...

I dodam jeszcze, że po tych 2 tygodniach leżakowania w domu czuję się o wiele lepiej fizycznie. Że czułam się gorzej to dotarło do mnie dopiero, jak się położyłam na ten czas.
Psychicznie ale fizycznie Mam nadzieję, że to oznacza o wiele lepszą kondycję szyjki. Odliczam godziny do środy
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 18:38   #2136
ttuska
Rozeznanie
 
Avatar ttuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 881
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Dziewczyny w końcu w domu po 11 dniach praktycznie całodobowego leżenia dzisiaj po przejściu do samochodu zaczęło mnie boleć podbrzusze i pachwiny ale nie chce panikowac.. jutro się biorę za gemini, wózek zamówiony, łóżeczko w drodze tak mnie Zosia wystarczyła, ze się wzięłam za zakupy
Mam pytanie: polecacie te pieluchy muslinowe z motherhood?
ttuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 18:41   #2137
Beatkalopatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 89
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
..to ciekawe co robią, jak kogoś przywożą "z ulicy". Każą jechać gdzie indziej, bo nie mają pampersów? Czy mają zapas awaryjny, ale wyłącznie awaryjny...no ciekawe.

Powiem Wam, że może faktycznie te kłucia to z pochwy jednak. tylko mnie się coś wydaje...jak tak zaczęłam dogłębnie przyglądać się tematowi...

I dodam jeszcze, że po tych 2 tygodniach leżakowania w domu czuję się o wiele lepiej fizycznie. Że czułam się gorzej to dotarło do mnie dopiero, jak się położyłam na ten czas.
Psychicznie ale fizycznie Mam nadzieję, że to oznacza o wiele lepszą kondycję szyjki. Odliczam godziny do środy
Przekonasz się, że tak właśnie będzie!!!
Beatkalopatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 19:16   #2138
Ana__86
Zadomowienie
 
Avatar Ana__86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 053
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
czy przy cc to ma jakis wplyw??? Wynik wymazu?? Ktos cos wie???
Hmm mi się wydawało, że ostatnio wspominała, że gbs do cc robić nie będziemy, ale może coś pokręciłam. W środę wizyta to się może dowiem.

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
..to ciekawe co robią, jak kogoś przywożą "z ulicy". Każą jechać gdzie indziej, bo nie mają pampersów? Czy mają zapas awaryjny, ale wyłącznie awaryjny...no ciekawe.

Powiem Wam, że może faktycznie te kłucia to z pochwy jednak. tylko mnie się coś wydaje...jak tak zaczęłam dogłębnie przyglądać się tematowi...

I dodam jeszcze, że po tych 2 tygodniach leżakowania w domu czuję się o wiele lepiej fizycznie. Że czułam się gorzej to dotarło do mnie dopiero, jak się położyłam na ten czas.
Psychicznie ale fizycznie Mam nadzieję, że to oznacza o wiele lepszą kondycję szyjki. Odliczam godziny do środy
Ja ubranka dla dziecka miałam szpitalne, mogłam przebrać w swoje, ale nawet nie miałam na to siły, ale pieluchy już musiałam mieć. Mi się cienki szlafrok przydał, ale poród końcem października i jak odwiedziny były (zwłaszcza teściu) to się bardziej komfortowo czułam.
Ps. Dobrze, że samopoczucie lepsze, trzymam kciuki, że z szyjką też lepiej

Nikaniki ja ubrań na wyjście bym nie brała, po co, poszłam na oddział to mąż zabrał to w czym przyszłam i na wyjście przyniósł dla mnie i dziecka ubrania. Tak jak dziewczyny piszą, to co najpotrzebniejsze, a resztę zawsze ktoś dowiezie, no chyba, że nie będziesz miała odwiedzin.
__________________
39/40
Ana__86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 19:25   #2139
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Mój szpital nie daje nic wszystko mam mieć ze sobą nawet podkłady nieprzemakalne na łóżko.

u mnie tak samo
jedynie malucha ubierają w swoje

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Ana__86 Pokaż wiadomość
Hmm mi się wydawało, że ostatnio wspominała, że gbs do cc robić nie będziemy, ale może coś pokręciłam. W środę wizyta to się może dowiem.



Ja ubranka dla dziecka miałam szpitalne, mogłam przebrać w swoje, ale nawet nie miałam na to siły, ale pieluchy już musiałam mieć. Mi się cienki szlafrok przydał, ale poród końcem października i jak odwiedziny były (zwłaszcza teściu) to się bardziej komfortowo czułam.
Ps. Dobrze, że samopoczucie lepsze, trzymam kciuki, że z szyjką też lepiej

Nikaniki ja ubrań na wyjście bym nie brała, po co, poszłam na oddział to mąż zabrał to w czym przyszłam i na wyjście przyniósł dla mnie i dziecka ubrania. Tak jak dziewczyny piszą, to co najpotrzebniejsze, a resztę zawsze ktoś dowiezie, no chyba, że nie będziesz miała odwiedzin.

otóż to, szlafrok na wyjścia na salkę odwiedzin żeby się czuć lepiej psychicznie przy facetach teść etc.
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 19:38   #2140
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Muszę jednak zmienić swoją torbę szpitalną na trochę większą brakuję mi tu szlafroka, z dwóch koszul jak cuś, kapciochów, jeszcze jednego ręcznika
A macie w planie dwie osobne torby? Jedną dla siebie i drugą dla malucha? Pomyślałam teraz, że mogłabym mieć jedną do wszystkiego
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2016-07-04 o 19:39
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 20:00   #2141
Ana__86
Zadomowienie
 
Avatar Ana__86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 053
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Muszę jednak zmienić swoją torbę szpitalną na trochę większą brakuję mi tu szlafroka, z dwóch koszul jak cuś, kapciochów, jeszcze jednego ręcznika
A macie w planie dwie osobne torby? Jedną dla siebie i drugą dla malucha? Pomyślałam teraz, że mogłabym mieć jedną do wszystkiego
Ja wszystko do jednej planuje spakować.
__________________
39/40
Ana__86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 20:01   #2142
aisot
Rozeznanie
 
Avatar aisot
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 747
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Moje kochane mam pytanie do Was w klubie <3
aisot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 20:12   #2143
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Ana__86 Pokaż wiadomość
Hmm mi się wydawało, że ostatnio wspominała, że gbs do cc robić nie będziemy, ale może coś pokręciłam. W środę wizyta to się może dowiem.



Ja ubranka dla dziecka miałam szpitalne, mogłam przebrać w swoje, ale nawet nie miałam na to siły, ale pieluchy już musiałam mieć. Mi się cienki szlafrok przydał, ale poród końcem października i jak odwiedziny były (zwłaszcza teściu) to się bardziej komfortowo czułam.
Ps. Dobrze, że samopoczucie lepsze, trzymam kciuki, że z szyjką też lepiej

Nikaniki ja ubrań na wyjście bym nie brała, po co, poszłam na oddział to mąż zabrał to w czym przyszłam i na wyjście przyniósł dla mnie i dziecka ubrania. Tak jak dziewczyny piszą, to co najpotrzebniejsze, a resztę zawsze ktoś dowiezie, no chyba, że nie będziesz miała odwiedzin.
No ja w 1 ciazy przy cc nie mialam a teraz mi w szpitalu pobrali mam paciorkowca.. ciekawe czy mi da antybiotyk..
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 20:23   #2144
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ttuska Pokaż wiadomość
Dziewczyny w końcu w domu po 11 dniach praktycznie całodobowego leżenia dzisiaj po przejściu do samochodu zaczęło mnie boleć podbrzusze i pachwiny ale nie chce panikowac.. jutro się biorę za gemini, wózek zamówiony, łóżeczko w drodze tak mnie Zosia wystarczyła, ze się wzięłam za zakupy
Mam pytanie: polecacie te pieluchy muslinowe z motherhood?
Brawo ☺
Ale oszczędzAj się się domku☺
Ja kupiłam w sklepie stacjonarnym pieluszki muslinowe ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 21:08   #2145
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Dziewczyny, dostałam super materiały od położnej: co pakować, jakie mamy prawa, plan porodu, dieta mamy karmiącej, co trzeba kupić dla żaby Kto chce, niech mi na pw podeśle maila.
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 21:11   #2146
aisot
Rozeznanie
 
Avatar aisot
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 747
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Weselna na pierwszych zajęciach? Czy pozniej? Bo jestem pazerna baba i liczę na jakieś fanty naiwnie Hahaha
aisot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 21:42   #2147
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Dobry. Dzieci zajmują mi cały czas więc na Wizaz mam chwilkę wieczorem. Nadrobilam Was i zdałam sobie sprawę ze ja nie spakowana kompletnie na szpital jestem. Ale wszystko mam, tylko trza to wpakować jakoś do torby.

Droga wczoraj minęła mecząco, ale lepiej niż w piątek do PL. Dziś z siostrzencami się basenowalismy, a potem graliśmy w piłę i karty u mamy. Padam. A i brzuch mi znów urósł dosyć znacznie, jak zwykle podczas wizyty z PL hyhy.

Jutro wizyta o 17 dowcipne i brzuszne USG. Modlę się aby pokazało ze Leni waży juz te 1600-1700 gram.

Dobranoc piękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 22:14   #2148
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Maadzialenaa gdzie jesteś? czy dobrze pamiętam jak mówiłaś, że zastanawiasz się na porodem w Bytomiu na Batorego... zobacz co znalazłam http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...1,id,t,sa.html myślisz, że nas to obejmie?
Z tego co się orientuję to ten oddział nadal nie jest otwarty, choć miał już być w zeszłym roku :/
A mnie to i tak nie dotyczy bo tam ma być przenoszony oddział V, a ja będę rodzic na III

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Na chorobę potwierdzenie ubezpieczenia skoro mają to w EWUŚiu i będą widzieć jak tylko podasz im pesel?
Najprościej - zadzwonić do szpitala gdzie będziesz rodzić i pytać, czy brać.



niech Twe szczęście skapnie i na nas...





Wywal w diabły szlafrok. Na położniczym jest gorąco. Jak czytam listy tych, co już urodziły, to połowa i więcej stwierdza, że szlafrok się nie przydał.
Podkłady i laktator ma szpital na stanie. Tak samo ubranka dla dziecia. Pampersów też dużo nie musisz brać, bo masz przydział w szpitalu - co najwyżej 5-6 sztuk awaryjnie, jakby ten przydział dziecko wykończyło
Podkłady nieprzemakalne na łóżko - rozbroiłaś mnie troską o czystość szpitala Przecież to im powinno zależeć, żeby pacjentka nie zalała łóżka

Jak chcesz być zupełnie spokojna, to zadzwoń na oddział i spytaj, co musisz mieć bezwzględnie.
U mnie w szpitalu trzeba mieć wszystko, oprócz ubrań dla dziecka. A tak to jak koleżanka tam rodziła i miała mieć lewatywę to jej męża do apteki po nią wysłali....


Zrobiłam dziś pierwszą turę prania ubranek i mój mąż stwierdził "jeszcze się nie urodziła, a już ma więcej ciuchów niż ja" :P
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"



Edytowane przez Maadzialenaa
Czas edycji: 2016-07-04 o 22:16 Powód: .
Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 22:26   #2149
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Nie wiem co mi jest... dziś kolejna fala płaczu bez powodu
Czy hormony w tym trymestrze znów wariują?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 22:34   #2150
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Witam się nocnie

Cały dzień w biegu.
Skończyłam prasować
Wszystko pięknie ułożone i posegregowane. Jestem z siebie dumna.
Pół chałupki ogarnęłam bo jutro przychodzą znajomi córki na jej urodziny. Jutro mam nadzieje dokończe żeby wstydu nie było.
Na szczęście na godz idą na kręgle.

A w środę rusza remont w jej pokoju oszaleje chyba.

A zapomniałam się pochwalić że wróciła z olimpiady i mają Wicemistrza Polski w Hokeju.

BEATKAŁOPATKA gratuluje poprawy i wielkiego dziecia.

KASIA to hormony. Dasz rade. Jutro będzie lepiej
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 22:43   #2151
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Weselna mężowi minie jak zobaczy Żabkę, zakocha się po uszy i o synku zapomni szybko Będzie taka córeczka tatusia, zobaczysz. Z córką też można robić wiele ciekawych rzeczy. Ja np. byłam taką chłopczycą, pomagałam tacie przy aucie, naprawiałam wszystko w domu itp.

Ttuska cieszę się, że Cię w końcu wypuścili Teraz odpoczywaj, żebyś szpital odwiedziła już tylko do porodu

Beti jak synek?

Cherrie ja też ostatnio chciałam, żeby Pani mi coś wysłała na olx i się nie zgodziła Nawet przy płatności z góry...

Słowikowa trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę

Beatkalopatka super wieści!

Moja torba też jeszcze nie spakowana, ale po koniec lipca się za to wezmę. Jeszcze mi trochę rzeczy brakuje, powoli dopinam zamówienie z gemini na ostatni guzik.

Dzisiaj widziałam w Pepco fajne koszule za 15 zł.
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 22:48   #2152
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
Nie wiem co mi jest... dziś kolejna fala płaczu bez powodu
Czy hormony w tym trymestrze znów wariują?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie to samo tez czuję zjazd jak w pierwszym trymestrze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Witam się nocnie



Cały dzień w biegu.

Skończyłam prasować

Wszystko pięknie ułożone i posegregowane. Jestem z siebie dumna.

Pół chałupki ogarnęłam bo jutro przychodzą znajomi córki na jej urodziny. Jutro mam nadzieje dokończe żeby wstydu nie było.

Na szczęście na godz idą na kręgle.



A w środę rusza remont w jej pokoju oszaleje chyba.



A zapomniałam się pochwalić że wróciła z olimpiady i mają Wicemistrza Polski w Hokeju.



BEATKAŁOPATKA gratuluje poprawy i wielkiego dziecia.



KASIA to hormony. Dasz rade. Jutro będzie lepiej

Wow! Beti gratulacje aktywnego dnia i przede wszystkim zdolnej córy!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cały dzien mnie nie bylo, bo tez cały dzien spędzaliśmy na zakupach. Pod koniec juz stekalam jak stara baba. A teraz stekalam, bo młoda kopie w zebra.
Rybka, chyba Ty pisalas o tym kopaniu w zebra- u mnie podobnie. Młoda sie rozpycha na prawej górnej stronie. Wyraźnie wyczuwam jej nóżki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 23:07   #2153
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
Nie wiem co mi jest... dziś kolejna fala płaczu bez powodu
Czy hormony w tym trymestrze znów wariują?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj w klubie Tzn. ja nie płaczę, ale mam jakiś mega zjazd nastroju
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 05:01   #2154
Shanti9087
Czerwcówka&Wrześniówka :)
 
Avatar Shanti9087
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Daleki wschód
Wiadomości: 284
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Godzina 6, a ja od dwóch już nie śpię Kolejna bezsenna noc ;/ Zaraz zbieram się na ryneczek po jakieś warzywka i owoce.

U mnie szpital też nie daje. Wszystko muszę mieć swoje. Ale u mnie do pakowania torby jeszcze bardzo daleka droga Nadal jestem daleko w tyle z wyprawką i wcale nie mam ochoty jej ogarniać. Tzn. chęci są, ale zdecydowania brak. Albo wszytko mi potrzebne, a jak zacznę wybierać, zamawiać to już mi się odwidzi
__________________
13.06.2015 - Żona

09.09.2015 - Mama
Shanti9087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 05:03   #2155
deraa
Raczkowanie
 
Avatar deraa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 190
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Witaj w klubie Tzn. ja nie płaczę, ale mam jakiś mega zjazd nastroju
Podobnie. Niedobrze, że tak jest, ale dobrze że jest to objaw po części wspólny, można uznać że naturalne. Mnie dobija już brak niezależności. Jest tyle rzeczy, które chciałabym zrobić ale zdrowy rozsądek stopuje, nie mam serca wykorzystywać innych i taka o, kropka

U nas do porodu trzeba mieć wszystko, łącznie ze sztućcami i chyba kubkiem też (reszta zastawy szpitalna ). Nieobyta, za pierwszym razem zostałam tym zaskoczona, a to widać taka oczywistość w tym miejscu, że na liście must have słowem o takim ekwipunku nie wspomnieli.
Dziś już chyba upchnę tę torbę. Póki co planuję pakowanie w jedną. Poza rzeczami do porodu, które chyba spakuję bardziej podręcznie i po porodzie od razu oddam Tż do domu.

Jakiś czas temu widziałam dziewczynę mieszkającą po drugiej stronie ulicy, startującą do porodu. Do taksówki wsiadła w koszuli porodowej i szlafroku. Tak sobie myslę, że godne rozważenia, pod kątem oszczędności czasu na przebieranie i miejsca w walizce
deraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 05:32   #2156
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Hej ☺
Dziewczyny mam nadzieję ze hormony się uspokaja i bedzie dobrze.
Ja też nie śpię już jakiś czas. Śniło mi się dziś ze mialam poród. Mąż był ze mną. I czekaliśmy jak ta sztuka się rozwierala i mnie nic nie bolało a potem jedno parcie i wyskoczyła jedna dzidzia i drugie parcie i druga dzidzia. I wszyscy byli w szoku ze jest dwoje . . Oby w rzeczywistości też była to taka bułka z masłem jak w moim śnie ☺

Ja też dostaje po zebrach. Po całym dniu mam cały brzuch i zebra obolałe... i chyba temu też ba koniec dnia spada mi forma i placze z bezsilnosci.
Do tego mały uciska na żołądek co też nie jest przyjemne.

No i dziś rozpoczynam 8 miesiąc ☺

Beti skąd Ty masz tyle energii?😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:21   #2157
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez aisot Pokaż wiadomość
Weselna na pierwszych zajęciach? Czy pozniej? Bo jestem pazerna baba i liczę na jakieś fanty naiwnie Hahaha
To materiały już po trzecich zajęciach.

Cytat:
Napisane przez deraa Pokaż wiadomość

Jakiś czas temu widziałam dziewczynę mieszkającą po drugiej stronie ulicy, startującą do porodu. Do taksówki wsiadła w koszuli porodowej i szlafroku. Tak sobie myslę, że godne rozważenia, pod kątem oszczędności czasu na przebieranie i miejsca w walizce
Oż choroba, to się nazywa pragmatyzm

Witam we wtorek Mam nadzieję, że minie Wam przyjemnie ^^

U mnie ruszyło odliczanie do jutrzejszego dnia. Zastanawiam się o której zameldować się w poczekalni, skoro rejestracja jest od 7:30 i ponoć są kolejki zawsze. 6:30 czy wcześniej?
W razie W lekarz przyjmuje potem jeszcze w czwartek i piątek, ale jeśli mogę uniknąć czekania kolejnego dnia, to będę kontent

BTW - dokarmianie w szpitalu : http://www.wykop.pl/artykul/3253631/...mic-pacjentow/
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.

Edytowane przez weselna01
Czas edycji: 2016-07-05 o 06:23
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:55   #2158
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Weselna, a będziesz miała gdzie usiąść tak wcześnie? Budynek bedzie otwarty? Jeśli nie, to lipa, weź jakis nie wiem, stołek podręczny czy cos?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 07:15   #2159
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Dzień dobry jac się znowu obudzić rano nie mogę, wraca senność z pierwszego trymestru... W pisaniu pracy to nie pomaga
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 07:40   #2160
aisot
Rozeznanie
 
Avatar aisot
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 747
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
To materiały już po trzecich zajęciach.



Oż choroba, to się nazywa pragmatyzm

Witam we wtorek Mam nadzieję, że minie Wam przyjemnie ^^

U mnie ruszyło odliczanie do jutrzejszego dnia. Zastanawiam się o której zameldować się w poczekalni, skoro rejestracja jest od 7:30 i ponoć są kolejki zawsze. 6:30 czy wcześniej?
W razie W lekarz przyjmuje potem jeszcze w czwartek i piątek, ale jeśli mogę uniknąć czekania kolejnego dnia, to będę kontent

BTW - dokarmianie w szpitalu : http://www.wykop.pl/artykul/3253631/...mic-pacjentow/

Weselna zatem będę na każdych zajęciach

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Ps: no i ja sie witam w 8 miesiącu <3

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Nam położna mówiła ze dla dziecka wlasnie wziac ubrania i nic nie wspominała o podkładach dla mnie itd... Dziwne to. Ale mówiła ze sudocrem to niekoniecznie bo wyszydza dupke i lepiej ten krem na L. - mam gdzieś zapisane. Ale na bank mam w zamówieniu z apteki

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Znowu słownik nie wyszydza a wysusza hahah
aisot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 15:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.