Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części naszego wątku?
Mama czeka na mój kroczek, a ja właśnie kończę roczek 10 23,81%
Pierwsze kroki, pyszny soczek, a ja właśnie kończę roczek 1 2,38%
Wczoraj raczki, dzisiaj kroczki, obchodzimy nasze Roczki 10 23,81%
Dziś ogłoszę co już wiecie, mamy najlepszych Roczniaków na świecie 3 7,14%
Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem 13 30,95%
.Mamy szalone, dzieci ubrudzone, Roczek już nam mija, a kurator nas dobija 2 4,76%
W domu brudno, zrobić kroczka jest mi trudno, mama tym się nie przejmuje i już "Roczek" mi szykuje 3 7,14%
nie zmieścił się tutaj, więc albo odpada albo modyfikacja 0 0%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-06, 21:34   #2131
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Uff, godzinka usypiania za nami. Chyba sie udalo.

Diabli pasztet robie tak: gotuje cwiartkw kurczaka z warzywami cos a la rosol tylko na szybko, do tego albo jakas kasze, albo straczki (jaglana, ciecierzyca, fasola adzuki, w sumie jakis zdrowy zapychacz, zeby to nie byl sam miesny pasztet bo Sofia tak go lubi,ze szkoda byloby mi jej dac tylko maly kawaleczek). Ugotowane wszystko blenduje razem (warzywa tez) dodaje lyzke lub dwie skrobii i do piekarnika na ok 40minut. Wszycy jemy ten pasztet: Sofia glownie na obiad (odgrzewam jej na parze, jak gotuje warzywa) a my na kanapki.
A pulpety robie normalnie tylko bez jajka.

Lonely moim skromnym zdaniem suknia, ktora masz jest ladniejsza a goly dekolt Ci w niej przeszkadza? Ja mialam podobna gore i bardzo mi to odpowiadalo


Ania jak tam Nikus? Dalej goraczkuje? Trzymam kciuki za wizyte u dermo, oby trafil Ci sie rozumny lekarz. Niestety wiem jak Ciezko jest o dobrego lekarza tej specjalizacji...

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Dekolt mi nie przeszkadza jakoś strasznie, ale suknia jest bardzo ciężka i boje sie zeby mi nie spadała albo zeby cycki mi nie wyskoczyly.. No i do kościoła jednak nie chce iść tak rozneglizowana wiec musiałabym kombinować z bolerkiem. Nie wiem sama.. Najlepiej jak to przedyskutuje z fachowcem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:35   #2132
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość

I jeszcze się pożalę. Wczoraj w końcu wybrałam się do fryzjera (mąż dostał wypłatę za pracę w weekendy, już mnie szlag trafiał z włosami) i zawsze tam gdzie chodziłam do różnych babek było wszystko ok, wychodziłam zadowolona. A wczoraj trafiłam do jakiejś młodej dziewczyny, 2 dzień w pracy jak się okazało. Nie zniszczyła mi włosów ale nic nie wycieniowała, nic nie zrobiła jak chciałam. Nie chciałam jej robić przykrości (a powtarzałam kilka razy żeby tu podcięła, tam, robiła to ale widać nie wyszło jej) więc zapłaciłam te 40 zł i poszłam. A w domu zaraz zadzwoniłam do "mojej" fryzjerki w Gliwicach i umówiłam się na piątek na drugie podcięcie zaś 40 zł pójdzie, no ale jak mam kolejne 3-4 miesiące chodzić niezadowolona do kolejnego podcinania to już wolę iść od razu. no jedyne na co mnie namówiła to na zapuszczanie już grzywki, bo zaś chciałam to zostawić na potem, i tak od kilku lat. czeszę na bok czoła od wczoraj, wyglądam jak Hitler

oplułam monitor

kurczę, nie lubię takich sytuacji, więc zawsze mówię, że nie chcę żeby mnie ścinały żadne praktykantki może trochę nietaktownie ale wolę właśnie unikać takich sytuacji... a ostatnio odkryłam bardzo fajną i tanią fryzjerkę, może w końcu znajdę tę jedyną, bo nigdy nie miałam stałej
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:36   #2133
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Idę sobie , bo na telefonie zle mi sie pisze i czyta.. I nie mogę patrzeć jak kalecze język polski

Dobrej nocki Mamuski


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:36   #2134
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
spróbujemy

i jeszcze mam pytanie: ciecierzyce, soje soczewice kupujecie dla dzieci sucha czy z puszek, sloikow?
Ja kupuje sucha zawsze. Raz moze z puszki mi sie zdarzylo. Ale ja jak mam wybor to zawsze wezme mniej przetworzona opcje


Karola!!! Pisz tu zaraz jak tam na wizycie, a nie sie z nami droczysz!

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:38   #2135
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Jejj.. Ale mi slodzicie. Dzieki, kochane jesteście. Ale juz mnie nie zawstydzajcie

U nas długo był problem z piciem, lyzeczka wlewalam w niego. Ale od jakiegoś miesiąca pije coraz chętniej. Kompot mam w sloikach od mamy, robiła latem z rożnych owoców. Pił wisniowy, winogronowy, jablkowy i sliwkowy.

U nas z grudkami identycznie. Kaszel, odruch wymiotny, a przy całych kawalkach to nawet pawik
Słoiki uwielbia, ale te gładkie papki. Te z grudkami ostatnio pod presja zostały zaskceptowane, choć trochę przy nich grymasi. Zjada mniej i pod koniec tez juz ma odruch wymiotny.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------



Oj no bo Hump była pierwsza i to jej wypowiedz najpierw przeczytałam
I nie wiedziałam ze nie ma Cie juz na czacie :P
Wybacz ! Nie nasylaj myszek


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Spróbuje kompot

Piszesz że ma pod koniec odruch wymiotny... A może już jest pojedzony?? Bart mi tak ściemnia, kaszle, krztusi się jak już nie chce jeść.

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
No i byłam dzisiaj u gina, ale nikt o to nie pyta, więc chyba Was nie interesuje ...

Opowiadaj co tam


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:42   #2136
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
nie mow nic o kurierach, dzisiaj myslalam, ze wyjde z siebie i stane obok zamowolismy materac, wielki. firma furierska k-ex, info po zakupie: transport plus wniesienie do pierwszego pomieszczenia. godz. 10 dzwoni kurier - "będę za 40 min." dobrze, tylko punktualnie, bo za 2 godziny ide z dzieckiem na spacer. wskoczylam pod prysznic. wchodzę, telefon. - "będę za minutke", no to wychodzę. ubrałam co było pod reka i znow telefon "czekam na dole" yyy, mam zejść tak? "no ja nie wnosze. "aaa, w takim razie musi pan poczekać. telefon do tzta do pracy, ubrałam siebie, ubrałam Nele i idziemy. na szczęście nasz tata pracuje 100 metrow od domu. wkurzyl się, bo kurier nawet jemu pomoc nie chce...myśleliśmy, ze po prostu sam nie daje rady. telefon na infolinie, "20 osob przed toba, proszę czekac" zlitowałam się, podpisałam odbior, dziecko na gore do kojca, poprosiłam staruszke sasiadke żeby tylko dotrzymala malej towarzystwa...i probowalismy wnieść materac. cholerstwo ciężkie, nieporęczne, odpuscilam. na szczęście jeden z sasiadow się zlitowal i pomogl tzowi wnieść go do windy. na piętrze już sunęliśmy go po podłodze. ehh, nie rozumiem dlaczego przy takich wielkich przesyłkach nie jeździ dwóch dostawców przecież o godz. 10 rzadko kiedy mezczyzni siedza w domach...a ja z dzieckiem pod pacha naprawdę wiele nie zrobiłabym. i dlaczego nie mogl przed przyjazdem powiedzieć, ze powinnam sobie zorganizować pomoc? mam ochote zadzwonić i do firmy kurierskiej i do sprzedawcy, który z nimi zawiera umowy
współczuję sytuacji.. trzeba było mówić, że jesteś ciężarówką może by sie zlitował! jaki zamówiliście wymiar? my mamy 160x200 i żałuję, że uległam Tż, bo chciałam większy

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
przypomnialas mi, ze nie podziekowalysmy za glosy w konkursie niekapkowym!

CIOTKI! NELA DZIEKUJE ZA KUBEK (ma fajny miekki ustnik) - JUZ UMIE GO OBSLUGIWAC
i jeszcze nasze przygotowania do lata
w tych okularach to gangsterka
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:44   #2137
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
co do pogrubionego... hmm teraz jem zdecydowanie za często, Antek by się roztył od ciągłego jedzenia .
pisząc TERAZ nie miałam na myśli ciążowego stanu (jeszcze hehe)

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
a kiedy następna wizyta?
.
26.03

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
No i byłam dzisiaj u gina, ale nikt o to nie pyta, więc chyba Was nie interesuje ...
chwal się, chwal. przegapiłam Twoje wizytowanie
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 21:44   #2138
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
oo co to za rozmowa? chwal się

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------



przyznaj się, ze przed spotkaniem szepnelas mu slowko i zapamietal kto jest kim rzygami na spodniach pewnie mamie podwyżki nie zalatwil...ale najważniejsze, ze wie na kogo tam trzeba uwazac




braaaawo za MAMA! Nela uwielbia się ze mna droczyć: powiedz mama proooosze "ta-ta ta-ta" Nelunia kochanie, powiedz mamusia "ta-ta ba-ba" no dobra to mow sobie co chcesz ... "ma-ma"

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------



taaa, a mnie wstyd, ze klepie bez ladu i składu (o składni, interpunkcji, ba nawet o polskich znakach) zapominając przelewam myśli i wale w klawiaturę jak opetana...i wychodzą z tego takie brednie

ps. wygrałam kolacje z okazji dnia kobiet i 4 bilety do kina także, no... będzie darmowa wyzera musze dopytać czy w tej restauracji maja krzesełko, wzięlibyśmy Nelcię ze sobą.
jestes niemozliwa z tymi konkursami no ale
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:45   #2139
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez modro;45472421[B
]Ja to bym chciała, żeby złapała butlę i obraziła się na moje cycki...[/B]



Czy ja się kiedyś doczekam, żeby moje dziecko jadło 2 razy w nocy Póki co jesteśmy tak pomiędzy 80 a 100 karmień/ ciumkań nocnych



O widzisz, to już jakieś pomysły mi podsunęłaś. Dzięki



No nie wiem, czy mi będzie akurat tego brakowało. Publicznie karmiłam chyba ze sto razy, a przedtem wydawało mi się, że nigdy w życiu, nie ma mowy, jasssne...

Skąd wytrzasnęłaś nianię? Z ogłoszenia czy to ktoś polecony, znajomy? Jak Florek na nią reaguje?
ja wkladalam cyca i jak juz zaczynala zaciagac to bach butelka i tak z 10 razy az zaciagnela ale umordowalam sie strasznie, zreszta ona nawet smoka nie chciala bo z cycka smoka sobie zrobila
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:46   #2140
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Hej znowu zaległości mi się zrobiły, ale dziś postaram się nadrobić, tylko nie wiem czy teraz.

Pochwalę się- wczoraj się dowiedziałam, że za 3 miesiące mamy ślub kościelny i wesele. Nie mamy jeszcze nic zorganizowanego.. także od wczoraj wiszę na telefonie.. Czas ucieka. Połowa gości będzi przyjezdnych więc potrzebujemy jeszcze noclegów na jakieś 40-50 osób

Chyba się starzeję, bo już nie jestem taka spontaniczna i zaczynam mieć stresa jak to wszystko ogarnąć w takim krótkim czasie
wow, w 3 miesiące no to powodzenia! ogarniesz wszystko !
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:46   #2141
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Lonely ja mialam do kosciola cos takiego:
(sorki za takie hmm..osobiste zdjecie,ale tu najlepiej widac) to sie chyba etolka nazywa. Zrobilam sama z podartego welonu
A suknia tak mi sie dobrze trzymala na biodrach,ze nie bylo mowy o wyskakujacych cycach. Z reszta, krawcowa Ci z pewnoscia fachowo doradzi

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 21:47   #2142
maluska88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 353
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
No i byłam dzisiaj u gina, ale nikt o to nie pyta, więc chyba Was nie interesuje ...
ja specjanlie weszlam na forum i szukałam a ty nie napisałaś.Czekam na relacje.
__________________
Emil 13.04.2013
maluska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:59   #2143
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
No właśnie. Dobre pytanie.. Tez bym cos zmidyfikowals tylko pomysłu brak. W. Nie lubi stałych pokarmów, od niedawna w małych ilościach i jak jest głodny akceptuje grudki , wiec i tak postęp. Cycem w dzien go nie dopajac bo strasznie ulewa. U nad wyglada to tak:
Rano cyc, jak zrobię sobie na śniadanie kaszke manna albo owsianke to sie z nim dziele, jak jem cos innego to dostaje chrupki do treningu żucia
10.30-11 kaszka holle na moim mleku. Zwykle schodzi mi jakieś 120ml mleka
14 obiad max mały sloiczek
17 owoc max mały sloiczek
19.30-20 kaszka holle na moim mleku i tez zazwyczaj jakieś 120ml , ale czasem zje tylko 60 a czasami 160. Wczoraj mu dorabialam i poszło w sumie 180
W nocy pociumka cyca tak ze 2-3razy, ale juz nie tak dużo jak wcZesniej.

Martwię sie ze trochę mało tego cyca mamy. Ale w dzien mu chyba nie powinnam dawać, bo naprawde strasznie ulewa wszystko w ilości hurtowej
Dobrze ze te kaszki mam bezmleczne, to odciaganie ratuje moja laktacje





Zawstydzasz mnie dziekuje
Na czacie rzucalam dziewczynom suknie, szkoda tylko ze teraz brakuje mi jakieś 7 cm zeby sie dopiąć muszę ja przerobić , ew. Sprzedać, ale obawiam sie ze za dużo będę musiała dołożyć do nowej




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

poka suknie tutaj

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość



specjalnie dla Ciebie

o już widzę. Ja generalnie wolę prostsze, ale z Twoją urodą jestem przekonana, że będziesz wyglądać cudnie

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

karolina ja też czekam
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 22:02   #2144
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
No i byłam dzisiaj u gina, ale nikt o to nie pyta, więc chyba Was nie interesuje ...
no wlasnie! ja sobie ubzduralam ze 8 a to przeciez sobota opowiadaj!
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 22:11   #2145
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
No i byłam dzisiaj u gina, ale nikt o to nie pyta, więc chyba Was nie interesuje ...
Spryciula lubisz sie podroczyc ? Heee cooo tam w brzuszkuu jest??? Siurakk??:p

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 22:14   #2146
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

dobra dobra, zapomniałyście i tyle :P

wizyta ok, ważę już 56,5 kg , wyniki badań ok, szyjka miękka ale zamknięta, na usg wszystkie narządy, główka, rączki, kręgosłup ok, a płeć ... pozostała bez zmian czyli nic się nie zmieniło, będę mieć 3 chłopów w domu
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 22:25   #2147
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
dobra dobra, zapomniałyście i tyle :P

wizyta ok, ważę już 56,5 kg , wyniki badań ok, szyjka miękka ale zamknięta, na usg wszystkie narządy, główka, rączki, kręgosłup ok, a płeć ... pozostała bez zmian czyli nic się nie zmieniło, będę mieć 3 chłopów w domu
Ale za to jakich

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 22:43   #2148
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
współczuję sytuacji.. trzeba było mówić, że jesteś ciężarówką może by sie zlitował! jaki zamówiliście wymiar? my mamy 160x200 i żałuję, że uległam Tż, bo chciałam większy
160x200, bo takie mamy lozko, ale pamiętaj, ze ja mieszkam w bloku i mam sypialnie wielkości hmm, Twojego przedpokoju? albo jakiejś mini spiżarki/kotlowni hehe, nie wiem co tam macie najmniejszego

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
w tych okularach to gangsterka
taa, sweet focie na fejsa!

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Lonely ja mialam do kosciola cos takiego:
(sorki za takie hmm..osobiste zdjecie,ale tu najlepiej widac) to sie chyba etolka nazywa.
piękne zdjecie. niby jeden kadr, a tyle emocji. kurcze, jak ja lubie zdjęcia! szkoda, ze nie możemy ich tu wrzucać tak zebysmy tylko my mogly je ogladac

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Spryciula lubisz sie podroczyc ? Heee cooo tam w brzuszkuu jest??? Siurakk??:p

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app


---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
wizyta ok, ważę już 56,5 kg , wyniki badań ok, szyjka miękka ale zamknięta, na usg wszystkie narządy, główka, rączki, kręgosłup ok, a płeć ... pozostała bez zmian czyli nic się nie zmieniło, będę mieć 3 chłopów w domu
nie dobijaj ja przed Nela wazylam 59... teraz hormony tarczycowe sporo namieszaly, po ciąży tez cos zostało...i na starcie wyglądam jak w 7 miesiącu :P licze, ze teraz trochę jeszcze spadne z wagi, żebym pod koniec nie musiala się toczyc. i pomyslec, ze caaale zycie wcześniak nie mogł dogonić rowiesnikow, a mama stawala na rzesach żeby mnie podtuczyć
najważniejsze, ze wszystko ok no i będziesz miała cudnych mężczyzn wokół siebie - mama krolowa! a jak obstawialiscie? bo u nas tatuś znow idzie w zaparte i tym razem jest pewien, ze będzie chłopak. a ja sama nie wiem...pierwsze przeczucia, ze chyba jednak dziewczynka, chociaż imiona, które gdzies tam mi w glowie już kraza sa dla synka
Pawie! jaka mieliście opcje dla chłopca? może odgapie hehe

Edytowane przez diabli
Czas edycji: 2014-03-06 o 22:46
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 22:50   #2149
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------



nie dobijaj ja przed Nela wazylam 59... teraz hormony tarczycowe sporo namieszaly, po ciąży tez cos zostało...i na starcie wyglądam jak w 7 miesiącu :P licze, ze teraz trochę jeszcze spadne z wagi, żebym pod koniec nie musiala się toczyc. i pomyslec, ze caaale zycie wcześniak nie mogł dogonić rowiesnikow, a mama stawala na rzesach żeby mnie podtuczyć
ja przed Antkiem ważyłam jakieś 50 -51kg, a teraz startowałam z 52kg



---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
najważniejsze, ze wszystko ok no i będziesz miała cudnych mężczyzn wokół siebie - mama krolowa! a jak obstawialiscie? bo u nas tatuś znow idzie w zaparte i tym razem jest pewien, ze będzie chłopak. a ja sama nie wiem...pierwsze przeczucia, ze chyba jednak dziewczynka, chociaż imiona, które gdzies tam mi w glowie już kraza sa dla synka
Wiedziałam, że będzie chłopak chociaż łudziłam się, że może jednak dziewczynka


Spadam spać
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 23:01   #2150
maluska88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 353
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
dobra dobra, zapomniałyście i tyle :P

wizyta ok, ważę już 56,5 kg , wyniki badań ok, szyjka miękka ale zamknięta, na usg wszystkie narządy, główka, rączki, kręgosłup ok, a płeć ... pozostała bez zmian czyli nic się nie zmieniło, będę mieć 3 chłopów w domu
Super że wszystko dobrze. Chłopcy sa fajni ale słyszałam że ciężko rozszyfrować dziewczynkę wiec jeszcze możesz mieć niespodziankę.
__________________
Emil 13.04.2013
maluska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 23:03   #2151
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Wasze dzieci też nie dają Wam jeść? Gdy tylko Antek zobaczy,że coś jem od razu wspina się po mnie i płacze żeby mu dac... zazwyczaj daje mu biszkopta lub kawałek chleba bo inaczej nie mogłabym zjeść w spokoju... ale nie wiem czy dobrze, że go tak uczę... takiego zebrania


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
yhmmm mój ewidentnie sygnalizuje,ze chce zjeśc to co ja i moge karmić w tym czasie Jego jedzeniem, to nic nei pomaga, chce to co ja ew. coś w rączkę załatwia własnie sprawę, dodatkowo mam jeszcze wypowiadane głośne "ammmm.....ammmmm"


Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
no dla mnie pod tym względem laktacja jest niesamowita, wcześniej karmiłam 3 razy na dobę a cyce się przestawiły że starczy mleczka jak co godzinę chce popić, biedak mój, co wstanie, troche popije i idzie dalej spać, temp znowu wzrosła, więc pewnie to 3 dniówka
pamiętam jak u nas przy 3dniówce Kubi pił bardzo często, ja to wogóle wtedy wsadziłam go w wózek i spałam pod kocem w salonie na kanapie,a obok miałam gondolkę z Kubą i cały czas kontrolowałam, miał z 5-6 miesiecy

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
U nas to samo, Bart aż się trzęsie jak widzi jak coś jemy i mówi 'niam niam' no to jak mu nie dać chyba każde dziecko jest tak 'dokarmiane'




To fakt, natura to pięknie wymyśliła. Zdrowiejcie szybko i oby ta wredna 3dniowka nią była




-------------------
Mam wrażenie że Bart cały dzień by jadł. Cały czas spina się po mnie i mamla mi bluzkę. Jak wyciągnę cyca to je. Nie wiem, może pić mu się chce??

Popił cyca, za 30min zjadł cały słoik, za 30min dziadek dokarmił ziemniakami, za 30min znów cyc i sen. Toż to chyba obżarstwo!!


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
hehe to się rozszalał mój za to wszystkim wybrzydza dzisiaj zupka z buraka i trochę lepiej poszło

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
hehe nasze sa z biedronki kosztowaly kilka złotych.



lokalne portale, gazety, radia z okazji dnia kobiet rozdają kwiaty, bilety do kina/teatru, zaproszenia do restauracji itd. wystarczy poszperać
naprawdę spryciula

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Heheh dobry powod tez wole dzwonic do osob ktore odbieraja heheeh , moj tez mial taki ale zabrqlismy potem i na suszarke dla m. Przemienilismy a ze juz zaraz 8 lat i wyjazd itp. Brakmpomyslu na zabawke to telefon bedzie chyba trafiony







supeerr









ojj zdrowka oby nic nie wyszlo z wymazu




Ehhe spoko
Taknu nas wszyscy ciocie babcie ale takie drobniejsze - tansze

Sent from my SM-T310 using Wizaz Forum mobile app
fajnie, nawet jak malutkie upominki, musze ogłosic u nas też zajączkowe prezenty

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja tak sie zastanawiam wlasnie, czy by kaszki nie zostawiac tylko na wieczor, a rano mozna np. dac owoce ze zbozami (czy to sloik czy cos samemu skombinowac - kromke chleba, bulke moze? i mus owocowy czy kawalek jakis do reki?) bo czasem nam sie obiad opoznia i wtedy owoce tez sa pozno... a z rana to jest opity mlekiem z moich biednych cycorkow...
nianie juz mamy znaleziona
a co do pogrubionego - oj tam, przyznaj, ze bedzie ci tego brakowalo! ja sie wczoraj w pracy schowalam w kat i obnazylam ale w sumie procz gabinetu lekarskiego, kliniki i dwa razy sklepu meblowego to publicznie nie karmilam...
i na kogo sie zdecydowaliście? bo ja nei w temacie :0 starsza kobita? czy jakaś pedagog?
Ja dzisiaj Kubiego zapisałam do przedszkola na wrzesień 2016

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Lonely wlasnie poszlam na czata odkopac Twa kiecke i jest uwielbiam takie suknie slubne-ksiezniczki. Przerob ja na wiazana z tylu i bedzie latwiej wyregulowac gorset. Nie sprzedawaj bo jest piekna! Dobra krawcowa sobie z nia poradzi! No i gratuluje tez mysle,ze relacje z Waszego slubu znajdziemy w gazetach

Co do posilkow mojego dziecka:
Noc - piers na kazde wiercenie czyli duuuuzo razy
Ok 9-10 owsianka lub pl jaglane z owocem, popite piersia
Ok11-12 piers do spania
Ok14 obiad: warzywa na parze, pasztet domowy z eko kury lub pulpety. Popija cycem.
Ok16.30 - 17 cyc do drzemki (choc ostatnio kilka razy tej drzemki nie bylo).
20cyc do spania.

Sent from my XT1032 using Tapatalk
a jak robisz pulpety?
ja ostatnio robiłam takie nadzienie jak do gołąbków, z ryżem w pomidorach i Kubie bardzo smakowało

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
To sporo mleka ma w diecie. Zazdroszczę, że je z butelki...



To wracamy do pracy podobnie, też zastanawiam się nad nianią lub żłobkiem, tylko w żłobku to pewnie będzie chorować, a ja nie będę mogła chodzic na zwolnienia, bo mnie w końcu zwolnią Zaczęłaś już szukanie niani?
Co do karmienia mamy podobnie, zwłaszcza od 20-stej. Chciałabym właśnie wyeliminować tą poranną kaszkę. Nie wiem, czym ją zastąpić.



Moja suknia tez nie dopinała się na plecach W salonie przerobili mi ją na wiązaną jak gorset z tyłu, wyglądała jeszcze lepiej niż na początku, także polecam przeróbki


Potwierdzam

U nas 2 dzień krótki spacer. Powód - drze się jak opętana. Początek nie jest zły, ale zamiast w końcu zasnąć jak zawsze to zaczyna się drzeć jak nigdy (a raczej jak dawno) się nie darła. No i muszę zmykać do domu. Wiem, że pomógłby cyc na szybko podany gdzieś na odludziu, ale szczerze mówić mam już dosyć obnażania się po krzakach. Pogoda piękna, a my kiblujemy w domu. Jak to nie zęby, a trwalszy foch to strzelę sobie na wiosnę w łeb
ale to co jak zajdziecie do domu, to spokój?
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 23:17   #2152
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość



specjalnie dla Ciebie
śliczna ja też teraz w tym temacie, wczoraj wybierałysmy suknię dla siostry i ma podobną

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Modro u nas jadłospis jest taki
7:30/8:00 - 170/180 gr kaszki
koło 10:00 jakiś chrupek lub 2
12:40/13:00 - obiad duży słoik
16:00 jogurt 100 ml+ chrupek lub jogurt 160 ml
19:00 kaszka 200 gr
W nocy 2x butla około 210 ( czasami jedna jest np 150 albo 120)





Bardzo podobają mi się Wasze śniadania więc mam pytanko - tą jajecznicę to jaką robisz? z 1 jajka? No i zanim zaczęłaś ją robić to faktycznie wprowadzałaś to jajko tak jak "przykazano w książkach" czy swobodniej podeszłaś do tematu?
No i jeszcze mam pytanie o chlebek lub rogale z masłem- kroisz na małe kawałeczki, tak? Czy jakoś sama sobie podgryza tego rogala? Zje dużo takiego chlebka/rogali?

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------



Piękna sukienka,
A miałam zapytać: jak to się dowiedziałaś, że za 3 mc ślub kościelny?
ja do tej pory gotowałam jajecznice z żółtka, ale chyba spróbuję jak diabli
a chlebek to ja odcinam skórkę i kroję w takie centymetrowe paseczki z masłem of course i podaje Kubie do gryzienia

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
malz dal ogloszenie i sie zglosilo pelno. wiele odrzucalismy po pierwszym mailu - bo jesli ktos pisze, ze ma pedagogiczne wyksztalcenie, a potem chaotycznie i niesklanie, z bledami!!!, dorzuca pare zdan, to mi sie odechciewa potem przez tel/skype i zostala nam jedna. tak na wyciagniecie reki zobaczymy sie dopiero w maju. ale mlody na skypie juz tez na nia reaguje - pozytywnie jak cos by mialo w ostatniej chwili nie wypalic, to przyjedzie moja mama.
:ksiuki: oby była super

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Uff, godzinka usypiania za nami. Chyba sie udalo.

Diabli pasztet robie tak: gotuje cwiartkw kurczaka z warzywami cos a la rosol tylko na szybko, do tego albo jakas kasze, albo straczki (jaglana, ciecierzyca, fasola adzuki, w sumie jakis zdrowy zapychacz, zeby to nie byl sam miesny pasztet bo Sofia tak go lubi,ze szkoda byloby mi jej dac tylko maly kawaleczek). Ugotowane wszystko blenduje razem (warzywa tez) dodaje lyzke lub dwie skrobii i do piekarnika na ok 40minut. Wszycy jemy ten pasztet: Sofia glownie na obiad (odgrzewam jej na parze, jak gotuje warzywa) a my na kanapki.
A pulpety robie normalnie tylko bez jajka.

Lonely moim skromnym zdaniem suknia, ktora masz jest ladniejsza a goly dekolt Ci w niej przeszkadza? Ja mialam podobna gore i bardzo mi to odpowiadalo


Ania jak tam Nikus? Dalej goraczkuje? Trzymam kciuki za wizyte u dermo, oby trafil Ci sie rozumny lekarz. Niestety wiem jak Ciezko jest o dobrego lekarza tej specjalizacji...

Sent from my XT1032 using Tapatalk


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
spróbujemy

i jeszcze mam pytanie: ciecierzyce, soje soczewice kupujecie dla dzieci sucha czy z puszek, sloikow?
ja jak cokolwiek robię to daje suchą zawsze, gotuję

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
dobra dobra, zapomniałyście i tyle :P

wizyta ok, ważę już 56,5 kg , wyniki badań ok, szyjka miękka ale zamknięta, na usg wszystkie narządy, główka, rączki, kręgosłup ok, a płeć ... pozostała bez zmian czyli nic się nie zmieniło, będę mieć 3 chłopów w domu
super,ze dobrze się macie będą Cię na rękach nosić te Twoje chłopy
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 02:17   #2153
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
dobra dobra, zapomniałyście i tyle :P

wizyta ok, ważę już 56,5 kg , wyniki badań ok, szyjka miękka ale zamknięta, na usg wszystkie narządy, główka, rączki, kręgosłup ok, a płeć ... pozostała bez zmian czyli nic się nie zmieniło, będę mieć 3 chłopów w domu

To super że wszystko ok

<3


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 07:28   #2154
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość



specjalnie dla Ciebie

będziesz wyglądać jak księżniczka, piękna

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
a chciałabym taką , ale tej firmy nie ma w pl
góra ładna, ale dół tej co masz zdecydowanie lepszy

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
No i byłam dzisiaj u gina, ale nikt o to nie pyta, więc chyba Was nie interesuje ...
ej chwalić się proszę co tam u Helenki słychać

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
dobra dobra, zapomniałyście i tyle :P

wizyta ok, ważę już 56,5 kg , wyniki badań ok, szyjka miękka ale zamknięta, na usg wszystkie narządy, główka, rączki, kręgosłup ok, a płeć ... pozostała bez zmian czyli nic się nie zmieniło, będę mieć 3 chłopów w domu
a idźcie mi z tymi wagami kogucimi toż to tyle co pióreczko, piersi ci urosły, brzuszek się delikatnie zaokrąglił a laska jak byłaś tak jesteś

no i super że ok to jakie imię, skoro nie Helenka?
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 07:41   #2155
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Lonely ja mialam do kosciola cos takiego:
Śliczna taka księżniczka, ale nie przesłodzona
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 07:48   #2156
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość

ej chwalić się proszę co tam u Helenki słychać

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------


a idźcie mi z tymi wagami kogucimi toż to tyle co pióreczko, piersi ci urosły, brzuszek się delikatnie zaokrąglił a laska jak byłaś tak jesteś

no i super że ok to jakie imię, skoro nie Helenka?
Haha nie Helenki hmm... myślałam nad Karolem, ale na 100% przekonana nie jestem... jeszcze będę szukać


I pytania:1. czym trzecie jabłka dzieciom? Czy już nie trzecie ? bo ja mam metalową tarkę, ale mama uświadomiła mnie, że taka zabija witaminy w owocach... prawda to?

2. Jak odciągacie dzieciakom katar? Antkowi się nie da, obraca się na brzuch i drze się wniebogłosy... próbowałam siłą go przytrzymać, to mąż wyskoczył w obronie synka, że potem będzie miał traumę
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 07:49   #2157
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
yhmmm mój ewidentnie sygnalizuje,ze chce zjeśc to co ja i moge karmić w tym czasie Jego jedzeniem, to nic nei pomaga, chce to co ja ew. coś w rączkę załatwia własnie sprawę, dodatkowo mam jeszcze wypowiadane głośne "ammmm.....ammmmm"



pamiętam jak u nas przy 3dniówce Kubi pił bardzo często, ja to wogóle wtedy wsadziłam go w wózek i spałam pod kocem w salonie na kanapie,a obok miałam gondolkę z Kubą i cały czas kontrolowałam, miał z 5-6 miesiecy


hehe to się rozszalał mój za to wszystkim wybrzydza dzisiaj zupka z buraka i trochę lepiej poszło


naprawdę spryciula


fajnie, nawet jak malutkie upominki, musze ogłosic u nas też zajączkowe prezenty


i na kogo sie zdecydowaliście? bo ja nei w temacie :0 starsza kobita? czy jakaś pedagog?
Ja dzisiaj Kubiego zapisałam do przedszkola na wrzesień 2016


a jak robisz pulpety?
ja ostatnio robiłam takie nadzienie jak do gołąbków, z ryżem w pomidorach i Kubie bardzo smakowało


ale to co jak zajdziecie do domu, to spokój?
no jak tylko rozbiorę ją w domu to już jest spoko, humor ma dobry. Nie jest jej za gorąco ani niewygodnie, po prostu się drze i tyle. Juz kiedyś miała taki etap, z 2 miesiące to trwało i przeszło z dnia na dzień
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 08:04   #2158
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Haha nie Helenki hmm... myślałam nad Karolem, ale na 100% przekonana nie jestem... jeszcze będę szukać


I pytania:1. czym trzecie jabłka dzieciom? Czy już nie trzecie ? bo ja mam metalową tarkę, ale mama uświadomiła mnie, że taka zabija witaminy w owocach... prawda to?

2. Jak odciągacie dzieciakom katar? Antkowi się nie da, obraca się na brzuch i drze się wniebogłosy... próbowałam siłą go przytrzymać, to mąż wyskoczył w obronie synka, że potem będzie miał traumę
1. Tez tak slyszalam co do tarki , nie tre jablka dlugo juz skrobie bardziej bo mij wnkawalku jeszze nie zje
2. Ja odciagam katarkirm rewelacja tez na sile , mo 5 sek. Jak koncze M. Juz nic nie pamieta a lepiej odciagac nawet na sile zebybuszu nie zainfekowac





Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Lonely ja mialam do kosciola cos takiego:
(sorki za takie hmm..osobiste zdjecie,ale tu najlepiej widac) to sie chyba etolka nazywa. Zrobilam sama z podartego welonu
A suknia tak mi sie dobrze trzymala na biodrach,ze nie bylo mowy o wyskakujacych cycach. Z reszta, krawcowa Ci z pewnoscia fachowo doradzi

Sent from my XT1032 using Tapatalk

piekne zdjecie i sukienka bpieknie uchwycony moment - chwila - uczucie rewelacja




Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
dobra dobra, zapomniałyście i tyle :P

wizyta ok, ważę już 56,5 kg , wyniki badań ok, szyjka miękka ale zamknięta, na usg wszystkie narządy, główka, rączki, kręgosłup ok, a płeć ... pozostała bez zmian czyli nic się nie zmieniło, będę mieć 3 chłopów w domu
Ooo piekna waga . Superr i siurakk


Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 08:25   #2159
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

karolina2121, my odciągamy tez katarkiem, trwa to chwilę i jest mega skuteczne, frida przy tym to pikuś, choć kiedyś byłam sceptycznie nastawiona do tego urządzenia
Zawijam młoda w kocyk, żeby mi rączkami nie machała, coś jak w rożek, mąż ją trzyma a ja szybko odciągam. Drze się jak opętana, ale wybieram to niż zejście kataru na oskrzela.
Mój mąż też wyskakuje co chwila z tekstem, że przez to odciąganie sfiksujemy ją, no ale ja go nie słucham i robię swoje.
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 08:32   #2160
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Ten Katarek jest podłączany do odkurzacza? można go dostać w aptece?
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-05 10:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.