Grudniowe Mamusie cz. V - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-11, 07:38   #2131
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Madzia gratulacje!
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 07:44   #2132
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Linea gratulacje

Antosia ja też przez spanie w dzień nie śpie w nocy Dziś ledwo od 3 do 7 - teraz trochę pełzam, potem położna i spać

Coś jeszcze chciałam napisać - ale mózg jak sito

Ja z wizyt planuję tylko męża... Oczywiście teściowa by chciała- ale na szczęście ma za daleko. A moich rodziców sobie odpuszczę do czasu aż się ogarnę (innych tym bardziej). Ale ja w sumie mam dobrze - bo rodzice którzy mają najbliżej to i tak ok. 200 km... Zresztą świąteczny termin też nie jest zbyt zachęcający - wszyscy zajęci

W nocy jak nie mogłam spać to diagnozowałam u siebie zbliżający się poród Nawet coś jakby skurcze itd Ale jak wstałam to ani śladu i czuję że mogłabym jeszcze miesiąc tak chodzić (oby nie)

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Madzia gratulacje i zdrówka dla malutkiej
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 07:47   #2133
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Umowilam się na ktg na 9.30 może jakoś dojde na piechotę
Hmm no i nie wiem czy dzwonić żeby Tz wracał czy nie kurde dziwne ze najmocniej czuje jak leże a jak chodzę to niby twardybale ledwo odczuwam

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Sasia a jakby coś to wzywasz pogotowie czy czekasz na Tz ?
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 07:48   #2134
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Wiadomo, że po porodzie kobieta chce wypocząć i mam nadzieję, że większość to zrozumie.
Ogółem to boję się takiego podejścia, że każdy będzie mnie zaraz pouczał w sprawach dziecka, mówił co mam robić, jak trzymać, karmić itp. No i jak było pisane wcześniej obawiam się tego, że jak każdy zacznie się nad nią pochylać to mi dziecko zachoruje bo teraz to każdy z jakimś przeziębieniem chodzi. No nic najwyżej się rodzina mi obrazi

Tak jak minka napisała, obserwuj swój organizm.

Gratuluję!! Tylko każdej z nas życzyć tak ekspresowego porodu
Z dzieckiem już tak jest, że trzeba twardo pilnować swoich zasad. Niektórzy się obrażą, inni powiedza że jesteś nawiedzona
Ja ze starszą już swoje przeszłam, mam swoje zasady i albo ktoś je akceptuje albo nie, ale mnie to nie obchodzi. To moje dziecko i ewentualne konsekwencę będziemy ponosić my rodzice, a nie ciocie, wujki czy dziadki
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 07:48   #2135
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Linea gratulacje

Antosia ja też przez spanie w dzień nie śpie w nocy Dziś ledwo od 3 do 7 - teraz trochę pełzam, potem położna i spać

Coś jeszcze chciałam napisać - ale mózg jak sito

Ja z wizyt planuję tylko męża... Oczywiście teściowa by chciała- ale na szczęście ma za daleko. A moich rodziców sobie odpuszczę do czasu aż się ogarnę (innych tym bardziej). Ale ja w sumie mam dobrze - bo rodzice którzy mają najbliżej to i tak ok. 200 km... Zresztą świąteczny termin też nie jest zbyt zachęcający - wszyscy zajęci

W nocy jak nie mogłam spać to diagnozowałam u siebie zbliżający się poród Nawet coś jakby skurcze itd Ale jak wstałam to ani śladu i czuję że mogłabym jeszcze miesiąc tak chodzić (oby nie)

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Madzia gratulacje i zdrówka dla malutkiej
Ja też tak miałam. Twardniał mi brzuch i miałam skurcze ale po chwili się uspokoiły więc odwróciłam się na bok i poszłam spać
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 07:52   #2136
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja zapowiedziałam z Tz zr odwiedzin w szpitalu nie ma i koniec a w domu ok jak dojdziemy do siebie to dziadki i najbliżsi.
Chyba nikt nie czyta moich postow nic się nie dowiem..to spadam na to ktg buzka
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 07:55   #2137
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Trusia,Sasia Ja wiem ze miwilam ze się doczekać nie mogę waszych maluszkow ale żeby tak obie na raz ?!
Dawajcie znać
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 08:04   #2138
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Trusia, mój tz jest teraz jakies 20 km od domu więc jakby co, to moze tu w miare szybko dojechac. gorzej, ze za 1-2h sie przemiesci dalej

Mi poleciało tego sporo, ale tak jak dziewczyny radzą, będę obserwować. Jak się powtórzy, to wtedy będę się martwić, a na razie planuje iść spać, bo tej nocy budziłam się chyba 100 razy.

Z tym ktg, to ja sie nie odzywam, bo nigdy nie mialam robionego więc nie wiem, ale dla spokojnosci sprawdz co sie dzieje jak masz mozliwosc (tez bym chciala).

Inka haha no widzisz, wywołujesz chyba te nasze dzieciaczki ale dobra, ja sie nie napalam choc czuje, ze cos jest na rzeczy, bo do tego lekko pobolewa mnie brzuch
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 08:04   #2139
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Linea86 Pokaż wiadomość
Nie udzielalam sie tu ostatnio zbyt intensywnie, ale mam nadzieje ze moj nick nie jest Wam do konca obcy Dzis o 2:42 urodzilam synka. Maly ma 3100, 53 cm - poród sn. Mamy sie dobrze i odpoczywamy
Gratulacje
Jak bedziesz chciałą to podziel sie z nami opisem porodu
Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Gratulacje!!

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 05:21 ----------

A mi od pierwszej brzuch twardnial i spać nie mogłam. No ale koniec końców wzięłam ciepły prysznic i wyspalam Tz do pracy bo nie dzieje się nic a to nie skurcze jeszcze bo nie bolą a takie twardnienia nie są regularne raz 6 raz 10 raz 4 minuty a jak chodzę to mało co czuję więc zjadlam sniadanie zrobiłam, wysuszylam włosy, wypije kakao i idę idę spać

---------- Dopisano o 06:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------

Tz 3h drogi do domu będzie miał jak coś to zdąży ;-) ale to jeszcze nie to więc trzeba się wyspać, na 14.45idę do gina może coś przyspieszy dobranoc :-*
Kurcze, naprawde zazdroszcze Wam ze cos czujecie- ja albo nic nie czuje, albo sie przyzwyczailam
To trzymam kciuki Ja mam wizytę parę minut po Tobie, czyli o 15
Cytat:
Napisane przez 19marta90 Pokaż wiadomość
Gratulacje

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------

Ja pół godziny temu wróciłam ze szpitala. Od 2 skurcze były tak silne i regularne ze stwierdziłam kolo 4 ze nie ma na co czekać i jadę rodzić :-P. Babeczka która mnie badała powiedziała ze rozwarcie mam na 1 cm a szyjka jest gruba i sprężysta i te skurcze to nie porodowe na pewno. Później pół godziny miałam ktg na którym pisały się skurcze podobno nie porodowe ale już konkretniejsze i przyszedł przemiły lekarz co stwierdził że jak będzie bez zmian to mam przyjść jutro ale on raczej obstawia ze się nasiliło wszystko i za jakieś 10 h wrócę rodzić :-P
To trzymam kciuki za rozwinięcie akcji i przyjemny poród
Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Wy jakie nastawienie macie do odwiedzin w szpitalu? Chcecie aby Was odwiedzano czy dopiero jak już w domu będziecie?
Dobrze ze mieszkam daleko, ale jestem przeciwko (no chyba ze ktos lezy tam tygodniami- czego nikomu nie zyczę), tylko tż moze
Cytat:
Napisane przez madzia* Pokaż wiadomość
Dziewczyny melduję, że 10.12.2014 o godzinie 2.16 przyszła na świat nasza słodzinka Hania 2950 g 50 cm poród sn ekspresowy bo niecałe 3 godz bez znieczulenia
Gratulacje Pochwal sie jak Ci sie to udalo
Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Linea gratulacje

Antosia ja też przez spanie w dzień nie śpie w nocy Dziś ledwo od 3 do 7 - teraz trochę pełzam, potem położna i spać

Coś jeszcze chciałam napisać - ale mózg jak sito

Ja z wizyt planuję tylko męża... Oczywiście teściowa by chciała- ale na szczęście ma za daleko. A moich rodziców sobie odpuszczę do czasu aż się ogarnę (innych tym bardziej). Ale ja w sumie mam dobrze - bo rodzice którzy mają najbliżej to i tak ok. 200 km... Zresztą świąteczny termin też nie jest zbyt zachęcający - wszyscy zajęci

W nocy jak nie mogłam spać to diagnozowałam u siebie zbliżający się poród Nawet coś jakby skurcze itd Ale jak wstałam to ani śladu i czuję że mogłabym jeszcze miesiąc tak chodzić (oby nie)
No ja tez 3 godziny pospalam- maly standardowo o 7 mnie obudził, bo tatuś wyszedł
Jak dobrze ze mam swoich dalej

Ja też diagnozuje i diagnozuje i nic przepowiadajacego nie czuje Ten czop sluzowy to jak duzy ma byc U mnie juz z 2-3 razy o wielkosci fasoli cos podobnego wyszlo- nie wiem czy to jakies odlamki od niego czy co innego
Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Umowilam się na ktg na 9.30 może jakoś dojde na piechotę
Hmm no i nie wiem czy dzwonić żeby Tz wracał czy nie kurde dziwne ze najmocniej czuje jak leże a jak chodzę to niby twardybale ledwo odczuwam

Ja też wlasnie bede marszerowac na piechotę z 1km w jedną stronę- pozwolilam tż (a wręcz zmusiłam- dobra ze mnie żona) pojechac na deskę- niech sie wyszaleje
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 08:06   #2140
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Linea86 Pokaż wiadomość
Nie udzielalam sie tu ostatnio zbyt intensywnie, ale mam nadzieje ze moj nick nie jest Wam do konca obcy Dzis o 2:42 urodzilam synka. Maly ma 3100, 53 cm - poród sn. Mamy sie dobrze i odpoczywamy
gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość

Moja szwagierka 2 godziny temu też urodziła.
O północy byli w szpitalu a o 3 już po wszystkim
Jak słyszę o tych wszystkich szybkich porodach to dochodze do wniosku, że do rodzenia to ja stworzona nie jestem :/
gratulacje dla szwagierki

Cytat:
Napisane przez 19marta90 Pokaż wiadomość

Ja pół godziny temu wróciłam ze szpitala. Od 2 skurcze były tak silne i regularne ze stwierdziłam kolo 4 ze nie ma na co czekać i jadę rodzić :-P. Babeczka która mnie badała powiedziała ze rozwarcie mam na 1 cm a szyjka jest gruba i sprężysta i te skurcze to nie porodowe na pewno. Później pół godziny miałam ktg na którym pisały się skurcze podobno nie porodowe ale już konkretniejsze i przyszedł przemiły lekarz co stwierdził że jak będzie bez zmian to mam przyjść jutro ale on raczej obstawia ze się nasiliło wszystko i za jakieś 10 h wrócę rodzić :-P
no to żeby się rozkręciło

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
Ja rodziłam 60km od domu, więc u mnie był tylko tz.
U jednej dziewyczyny też tylko mąż był.
A u tej trzeciej to była cała rodzina. Od razu jak z cc ją zawieźli to był jej mąż i rodzice. Później teście, kuzynki, ciotki, znajome. Masakra jakaś, my ledwo chodzace, a oni jeszcze obok łazienki w pokoju siedzieli i trzeba było prosić żeby się przesunęli. Ale najbardziej to było mi żal tej laski, bo każdy jej radził hak ma karmić, jak układać dziecko, kiedy powinna wstać, kiedy się umyć, ile chodzić, co jeść i kiedy spać. Nawet mój tz był w szoku jak jej mąż powiedział "już ja bym ją lepiej karmił"
Wg mnie odwiedzin w szpitalu powinno być jak najmniej
biedna dziewczyna...

Cytat:
Napisane przez madzia* Pokaż wiadomość
Dziewczyny melduję, że 10.12.2014 o godzinie 2.16 przyszła na świat nasza słodzinka Hania 2950 g 50 cm poród sn ekspresowy bo niecałe 3 godz bez znieczulenia
gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez madzia* Pokaż wiadomość

Niestety Hania nie chce piersi... dokarmiaja ja mm ..teraz jest na oddziale nowordkowym bo miala cukier 34 juz skoczyl jej do 104 byla dogrzewana i czekamy na dalsze wiesci co bedzie dalej...
Spokojnie, Hania musi się nauczyć jak to z mleczkiem i mamusi piersią jest - jak chcesz kp to się nie zniechęcaj

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Trusia,Sasia Ja wiem ze miwilam ze się doczekać nie mogę waszych maluszkow ale żeby tak obie na raz ?!
Dawajcie znać

trzymamy kciuki
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 08:07   #2141
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
Trusia, mój tz jest teraz jakies 20 km od domu więc jakby co, to moze tu w miare szybko dojechac. gorzej, ze za 1-2h sie przemiesci dalej

Mi poleciało tego sporo, ale tak jak dziewczyny radzą, będę obserwować. Jak się powtórzy, to wtedy będę się martwić, a na razie planuje iść spać, bo tej nocy budziłam się chyba 100 razy.

Z tym ktg, to ja sie nie odzywam, bo nigdy nie mialam robionego więc nie wiem, ale dla spokojnosci sprawdz co sie dzieje jak masz mozliwosc (tez bym chciala).

Inka haha no widzisz, wywołujesz chyba te nasze dzieciaczki ale dobra, ja sie nie napalam choc czuje, ze cos jest na rzeczy, bo do tego lekko pobolewa mnie brzuch
Mam nadzieje ze numer do mnie masz przy tyłku bo My tu z Mila zaczynamy mocno zaciskac kciuki
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 08:13   #2142
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Linea86 Pokaż wiadomość
Nie udzielalam sie tu ostatnio zbyt intensywnie, ale mam nadzieje ze moj nick nie jest Wam do konca obcy Dzis o 2:42 urodzilam synka. Maly ma 3100, 53 cm - poród sn. Mamy sie dobrze i odpoczywamy

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Wy jakie nastawienie macie do odwiedzin w szpitalu? Chcecie aby Was odwiedzano czy dopiero jak już w domu będziecie?

Mąż, moja mama, ewentualnie teściowa, bratowa. tak to wolę nie.
jest okres chorobowy, a ja mam dość chorowania, a tym bardziej nie chcę by mała coś złapała.

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Mnie parę osób odwiedziło w szpitalu,ale odradzam :/ moja przyjaciółka przyszła mi do dwu dniowej Emilii z kaszlącym synkiem...
W domu dopiero dzisiaj się zgodzilam na odwiedziny...
Inka wpuścili ją z dzieckiem na oddział ??? :O U nas jest zakaz przyprowadzania dzieci do lat 14, ze względu na choroby wieku dziecięcego, które z początku niczym nie wykazują objawów, jednak zarażają. masakra. koleżanka swoją drogą niepoważna.

Cytat:
Napisane przez madzia* Pokaż wiadomość
Dziewczyny melduję, że 10.12.2014 o godzinie 2.16 przyszła na świat nasza słodzinka Hania 2950 g 50 cm poród sn ekspresowy bo niecałe 3 godz bez znieczulenia



/heloł!
Kuruję się jak mogę, kaszle mnie,smarkam. muszę się wykurować bo mama mnie straszy, że mi przeniosą cesarkę.
więc robię wsio byle by w końcu być zdrową.
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 08:17   #2143
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze numer do mnie masz przy tyłku bo My tu z Mila zaczynamy mocno zaciskac kciuki
Jasne, ze mam ale na razie nie wybieram sie na porodowke, zwijam sie w kokon i probuje zasnac

Trusia
daj znac co z tym ktg, ja dopiero doczytalam Twoje posty te z nocy, chyba mi cos na oczy pada


Zapomniałam jaki nick pisał o bootsie i tych chusteczkach, ale u Antosi nie ma bootsa. U mnie one są w kazdym sklepie (m.in w tesco) za 3 euro, a chyba czasem widzialam za 2 na jakiejs promocji
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 08:36   #2144
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Sasia mnie wtedy też pobolewał brzuch, a jak poleciało więcej to od razu regularne skurcze. Trzymam kciuki żeby się rozkręciło

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Minka do której grupy dołączyłaś. Są trzy o karmieniu piersią. Jedna z ikoną ptaszka, druga z filiżanką kawy a trzecia z lampką wina chce do tej samej co Ty
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 08:45   #2145
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Sasia mnie wtedy też pobolewał brzuch, a jak poleciało więcej to od razu regularne skurcze. Trzymam kciuki żeby się rozkręciło

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Minka do której grupy dołączyłaś. Są trzy o karmieniu piersią. Jedna z ikoną ptaszka, druga z filiżanką kawy a trzecia z lampką wina chce do tej samej co Ty
Zaraz sprawdze i dam znać

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

https://m.facebook.com/groups/125152...26358847392060
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 08:46   #2146
TheN4ti
Rozeznanie
 
Avatar TheN4ti
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 596
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Jak ja Wam zazdroszczę, że coś się zaczyna. U mnie od kilku dni jedynie bóle miesiączkowe średnio raz na godzinę. Trochę nas położne nakręcił, że mały tak bardzo wcześnie zszedł tak nisko, że mogę nie donosi do terminu, a tu chyba klops z tego będzie. Chyba pierwszy raz w tej ciąży mam doła i nie wiem jak się go pozbyć. Już jest tak niewygodnie, jak pomysle, że mam jeszcze tak chodzić trzy tygodnie to się płakać chce A Wam dziewczyny życzę powodzenia i ekspresowych porodów! A Inka proszę wykracz mój poród ☺
__________________
Skonczony 38tc, nabijam 39tc
TheN4ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 08:46   #2147
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Może link zadziała? Daj znać, jak nie to jak wrócę z urzędu to wyślę z kompa
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 08:47   #2148
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Mi nie chce załadować z tel, muszę przeskoczyć na laptopa to zobaczę i dam znać
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 08:51   #2149
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez TheN4ti Pokaż wiadomość
Jak ja Wam zazdroszczę, że coś się zaczyna. U mnie od kilku dni jedynie bóle miesiączkowe średnio raz na godzinę. Trochę nas położne nakręcił, że mały tak bardzo wcześnie zszedł tak nisko, że mogę nie donosi do terminu, a tu chyba klops z tego będzie. Chyba pierwszy raz w tej ciąży mam doła i nie wiem jak się go pozbyć. Już jest tak niewygodnie, jak pomysle, że mam jeszcze tak chodzić trzy tygodnie to się płakać chce A Wam dziewczyny życzę powodzenia i ekspresowych porodów! A Inka proszę wykracz mój poród ☺
TheN4ti , a dlaczego 3 tygodnie? Nie mielismy razem terminu na 18?
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 08:57   #2150
TheN4ti
Rozeznanie
 
Avatar TheN4ti
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 596
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Tak mamy na 18, ale często się zdarza, że można jeszcze przenosić 2 tygodnie szczególnie z pierwszym dzieckiem. Bo te terminy są takie na oko a zawsze może być +- 2 tygodnie. Ja według usg mam termin na 16 grudnia, ale trzymam się terminu z ostatniej miesiączki.
__________________
Skonczony 38tc, nabijam 39tc
TheN4ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 09:05   #2151
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez TheN4ti Pokaż wiadomość
Tak mamy na 18, ale często się zdarza, że można jeszcze przenosić 2 tygodnie szczególnie z pierwszym dzieckiem. Bo te terminy są takie na oko a zawsze może być +- 2 tygodnie. Ja według usg mam termin na 16 grudnia, ale trzymam się terminu z ostatniej miesiączki.
Aaaa, u nas niby jeszcze tydzien po terminie trzymaja, a to akurat w same swita wypada wiec nie wiem jak to będzie U mnie terminu nie zmieniają od 12 tygodnia ( wg om u mnie sie w oogle nie liczy)- lekarka mowi ze po tych 3 miesiacach dzieci indywidualnie sie rozwijają
Mam jednak nadzieję ze zdązymy obie przed swietami
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 09:11   #2152
TheN4ti
Rozeznanie
 
Avatar TheN4ti
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 596
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

U mnie też tego z om nie liczą, ale ja jestem przekorna ☺Ja też mam nadzieje, ze do świąt juz będziemy rozpakowane.

Nie wiem jak Was, ale mnie zaczynają denerwować telefony i smsy, nie ma dnia aby ktoś nie zapytał czy to juz. A to wcale nie pomaga. Powiem jeszcze, że to często doświadczone mamy, chyba mają bardzo krótka pamięć. A ja czego chce najbardziej to swietego spokoju. A w ogóle jakaś podirytowana jestem, chyba musze coś zjesc😉
__________________
Skonczony 38tc, nabijam 39tc
TheN4ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 09:12   #2153
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Wy jakie nastawienie macie do odwiedzin w szpitalu? Chcecie aby Was odwiedzano czy dopiero jak już w domu będziecie?
ja raczej wszystkim mówie ze nie chce odwiedzin, wiadomo mama, tesciowa pewnie nie odpuszcza ale to do przezycia

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy nie wiem co o tym myslec. Wrocilam wlasnie z kuchni, wskoczyłam do lozka i nagle zrobiły mi sie mokre majtki pobiegłam szybko do łazienki no i już nic więcej nie poleciało, a gatki wyglądały jakbym sie troche polała w majty Nic mnie nie boli, myslicie, ze spokojnie mam czekac?
mi tez czasami robi sie mokro ale u mnie to raczej taki wodnisty sluz, poczekaj moze sie rozkreci

linea, madzia gratulacje! czekamy na opisy porodów
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 09:21   #2154
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez TheN4ti Pokaż wiadomość
Tak mamy na 18, ale często się zdarza, że można jeszcze przenosić 2 tygodnie szczególnie z pierwszym dzieckiem. Bo te terminy są takie na oko a zawsze może być +- 2 tygodnie. Ja według usg mam termin na 16 grudnia, ale trzymam się terminu z ostatniej miesiączki.

Chyba w UK jest tak, że tydzień po terminie trzeba się zgłosić na wywołanie. Nawet Sasia coś na ten temat wspominała, także zbyt długo nie powinni Cię trzymać w dwupaku Trzymam kciuki, żeby jednak rozkręciło się samo

Minka niestety link i z komputera nie wchodzi
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 09:22   #2155
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Sasia,Trusia patrzcie jak Mila trzyma za was pięknie kciuki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1418289728257.jpg (63,9 KB, 47 załadowań)
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 09:25   #2156
TheN4ti
Rozeznanie
 
Avatar TheN4ti
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 596
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Tak zaczynają się procedury, masaż najpierw, a potem reszta tylko to tez może wszystko potrwać. Ja chcialabym dać mojemu ciału czas do 42 tygodnia o ile będzie wszystko w normie. A jak to w praniu wyjdzie, zobaczymy. Trzymam kciuki za wszystkie rodzace i oczekujące. Damy rade dziewczyny!
__________________
Skonczony 38tc, nabijam 39tc
TheN4ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 09:31   #2157
skrzatek24
Rozeznanie
 
Avatar skrzatek24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 576
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Olliwka, Linea, Madzia - gratulacje!!! W końcu coś się ruszyło.
Minka u mnie też nie działa ten link
Sasia podziwiam za spokój. A jak uda Ci się zasnąć to już w ogóle jestem w szoku Trzymam kciuki, żeby dziś się zaczęło
Alekaz moja Natalka od trzech dni późnym wieczorem tez ma objawy kolki:/Jeszcze się łudzę, że to może chwilowe. Kolki u pierwszego dziecka wspominam jako koszmar i bardzo nie chciałabym powtórki. Jedna z lekarek też zdiagnozowała u synka nietolerancję laktozy i miałam bardzo radykalną dietę podczas karmienia piersią. Po trzech tygodniach stosowania nie było żadnej różnicy i nasza pediatra powiedziała, że żadnej nietolerancji nie ma, żeby nie katować się dietą. Po prostu na kolki nie ma dobrego sposobu, nawet sab simplex nie pomógł. Tylko suszarka dawała radę. Jak przewód pokarmowy troszkę dojrzeje to i kolki znikną.

Edytowane przez skrzatek24
Czas edycji: 2014-12-11 o 09:32
skrzatek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 09:56   #2158
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Linea - gratulacje

Minka - gratulacje dla szwagierki

Marta - jeszcze trochę wytrzymaj i życzę żebyś szybko wróciła do szpitala i urodziła

Suqub - ja nie chce odwiedzin, już to zapowiedziałam rodzinie, że tylko tż może do szpitala przychodzić. Ale boje się że teściowa będzie chciała przyjść, niby wie ale zawsze... Nawet pokłóciłam się kilka razy z tż o tym bo sobie wymyślił że jak będę spać to weźmie małego na korytarz i tam pokaże swojej mamie, nie rozumie że jednak wolała bym w domu bo czas w szpitalu jest dla mnie, małego i niego. Powiedziałam że nie szanuje moich uczuć i zdania, niby do niego dotarło, ale znając życie nie będzie tak jak chce. Zwłaszcza że do szpitala oni mają 30km a do nas do dom tylko 5km. Chorób też się boje, żeby dziecka mi nie zarazili bo to najgorszy czas będzie.

Madzia gratulacje życzę aby z Hanią było wszystko dobrze i żebyście jak najszybciej do domu wrócili

Trusia, Sasia - kciuki aby się okazało że to już to i dziś urodzicie
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 10:00   #2159
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Moje "twardnienia brzucha" to skurcze 120% minutowe ale na ktg wyszły tylko dwa a ja miałam od 1 takie cały czas tyle ze nieregularnie. Położna mówiła ze niekoniecznie muszę wyć z bólu bo ja na to czekam. Wróciłam do domu zmylam naczynia jeszcze po zakupy wstapilam, zjem sniadanie i czekam do wizyty u gina
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 10:10   #2160
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Moje "twardnienia brzucha" to skurcze 120% minutowe ale na ktg wyszły tylko dwa a ja miałam od 1 takie cały czas tyle ze nieregularnie. Położna mówiła ze niekoniecznie muszę wyć z bólu bo ja na to czekam. Wróciłam do domu zmylam naczynia jeszcze po zakupy wstapilam, zjem sniadanie i czekam do wizyty u gina
Trusia Ty to twarda jesteś. Nie znam się ale może to dobrze, że mocno nie odczuwasz skurczów. Oby to lekki poród zwiastowało
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 21:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.