Mamusie Listopadowe :-) część I! - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-05, 13:42   #2131
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

ja nie smaruję niczym narazie
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 13:43   #2132
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Z tymi rozstepami to bardzo dużo zależy od genów, ja w pierwszej ciąży uzywalam tylko mustele i ani jednego rozstepu, smarowałam 2 razy dziennie i bardzo tego pilnowalam, przyznaje się bez bicia ze pierwsza ciąża rozpiescila mnie pod tym względem i teraz smaruje 1× dziennie, strasznie nie lubię jak mi się coś klei... pewnie to niedobrze ze trochę olewam ale ta niechęć wygrywa;/
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 13:45   #2133
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cynamon to i tak, że chociaż raz smarujesz, ja po 8 tygodniu nie smaruję wcale, leń jestem straszny... ale muszę się zacząć motywować, bo brzuch rośnie....
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 13:47   #2134
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Oliwka w żelu to nawet nie wiedziałam że jest w żelu pewnie lepsza w nakładaniu bo ta zwykła to faktycznie cała buteleczka wypaćkana i skóra też tłusta. Ja tez nie smaruje codziennie bo mi się nie chce a jak zobaczę rozstępy to będę na siebie zła.

Edytowane przez 201604151126
Czas edycji: 2015-05-05 o 13:50
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 13:48   #2135
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez verumka
Chwilowo zamieniłam go na oliwkę Babydream fur mama z Rossmana. Ma fajny, neutralny, miły zapach, tylko paskudnie paćka mi się butelka. No, ale takie uroki oliwek
Też używam tej oliwki Staram się codziennie, aczkolwiek czasem zdarza się, że mi się nie chce... Butelka się brudzi, ale ja zawsze ją wycieram w ręcznik

A co do Palmersa to mnie strasznie mdli ten zapach. Na tych warsztatach "Mamo, to ja" była reklamowana ta firma i po sali puścili produkty, żeby sobie powąchać i się posmarować. Tak jak ja generalnie lubię balsamy kakaowe, to ten zapach był dla mnie zbyt duszący... No i w prezencie próbki rozdawali, więc mam, ale póki co się nie skuszę, bo na samą myśl o tych produktach mam mdłości

Cytat:
Napisane przez Amelia16
Tak, to tak jak prenatalne, były jakieś widełki kiedy powinno się je wykonać, chyba 18-22tc
Dzięki za odpowiedź
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm


Edytowane przez poznanianka1990
Czas edycji: 2015-05-05 o 13:51
poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 13:54   #2136
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Magdalena jest, jest, wygodniejsze rozwiązanie jak właśnie płynna oliwka ale nie ukrywam, że trochę chemii tam musi być przez sam fakt, że ma konsystencję żelową zwykła oliwka...
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 13:57   #2137
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Też używam tej oliwki Staram się codziennie, aczkolwiek czasem zdarza się, że mi się nie chce... Butelka się brudzi, ale ja zawsze ją wycieram w ręcznik
Ja też zawsze wycieram, ale to nie zmienia faktu, że mnie okrutnie to denerwuje
Co do Palmersa to na samym początku zapach mi się nawet podobał, dlatego nie skreślam go jeszcze tak zupełnie Czekam aż mi mdłości całkiem przejdą i spróbuję od nowa
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 14:36   #2138
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Ja też zawsze wycieram, ale to nie zmienia faktu, że mnie okrutnie to denerwuje
Co do Palmersa to na samym początku zapach mi się nawet podobał, dlatego nie skreślam go jeszcze tak zupełnie Czekam aż mi mdłości całkiem przejdą i spróbuję od nowa
Ja też używam Palmersa, na początku nawet nie byłam w stanie pomyślec o nim bo zapach jest okropnie intensywnie czekoladowy (ale mulący taki) ale po malutku sie poznajemy. Czasem jak mam gorszy dzień i wiem, że z tym zapachem przed snem będę się meczyć to po prysznicu po prostu sięgam po oliwkę
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]

Edytowane przez maartucha
Czas edycji: 2015-05-05 o 14:38
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 14:37   #2139
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja tylko balsam garniera ale mam tez w domu oliwke ta w żelu to moze bede tez stosować...
Co do libido to moje jest lepsze niz przed ciążą
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 14:56   #2140
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja się niczym nie smaruje. Libido mam zerowe. Rzygam jak kot a jak nie rzygam to mnie mdli albo mam mega pragnienie. Tragedia, nie spodziewałam się ze będzie tak ciężko. Czekam na 2 trymestr oby był lepszy.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 15:01   #2141
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Fakt zapach Palmersa jest mega intensywny, aż wydaje mi się, że za bardzo no ale ogólnia skóra jest po nin bardzo fajna ale smarowałam się ze 2 razy
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 15:51   #2142
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Też używam tej oliwki Staram się codziennie, aczkolwiek czasem zdarza się, że mi się nie chce... Butelka się brudzi, ale ja zawsze ją wycieram w ręcznik

A co do Palmersa to mnie strasznie mdli ten zapach. Na tych warsztatach "Mamo, to ja" była reklamowana ta firma i po sali puścili produkty, żeby sobie powąchać i się posmarować. Tak jak ja generalnie lubię balsamy kakaowe, to ten zapach był dla mnie zbyt duszący... No i w prezencie próbki rozdawali, więc mam, ale póki co się nie skuszę, bo na samą myśl o tych produktach mam mdłości
czeesc dziewczyny mało pisze ale caly czas Was podczytuję
u mnie prenatalne w czwartek czyli tuz tuz .powiedzmy ze oboje liczymyz Tż na chłopaka ale ja chyba mam duzo mniejsze parcie naa to jaka bedzie plec niz Tż mmentami mnie to wkurza bo nie chce zeby potem czul sie
rozczarowany

co do pytan z poprzednich stron, ja się ważę systematycznie co tydzien na czczo zaczynalam z waga 51,3 (jestem drobnej budowy ) i dluuugo sie taka urzymywala ,pozniej doszedl +1 kg a teraz mam 52,6 i jakos dziwnie sie z tym czuje bo od bardzo dlugiego czasu jakos nie potrafilam przytyc co do brzuszka to widze ze jest wiekszy, jako ze bylam z tych wklęsłych talia powoli się gubi a wieczorem czuje sie jak balon troche marudze Tżtowi ze spodnie przestaja pasowac i w ogole ,ale co tam, to znaczy ze mauszek rosnie

jako ze przebywam juz od 8tygodnia ciazy na zwolnieniu lekarskim pozwalam sobie na smarowanie sie przynajmniej 1raz dziennie ( zapach palmersa faktycznie specyficzny ,ale calkiem niezle sie spisuje. jak bedziecie kupowaly wejdzcie na apteke gemini - w pojemnosci 330ml zalacicie mniej niz w aptece czy rossmanie
odkrylam jeszcze w kosmetyczce olejek do masażu z Alterry- sprawdzilam sklad i pokochalam go na nowo ,wiec czasami wieczorami smaruje brzusiol drugi raz

Poznanianka- jak wrazenia z warsztatow ? niedlugo organizuja w Katowicach i sie szczerze zastanawiam czy jechac/ nie jechac ??
najbardziej zaciekawil mnie temat pierwszej pomocy wobec noworodka
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 16:39   #2143
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja smaruje sie olejem ze slodkich migdalow I maslem tummy butter palmersa. W pierwszej ciazy poprazkowalo mi boczki najbardziej. Brzuch spoko, takie delikatne ale obawiam sie ze ta ciaza tylko pogotszy sytuacje bo nie zdazylam doprowadzic sie calkiem do porzadku No ale za malo czasu chyba mialam. Teraz obiecuje sobie eziac sie mocno za siebie po ciazy. A poprzednio smarowalam sie wszystkim co mozliwe Wiedzialam ze mam genetyczne predyspozycje bo mama pocharatana strasznie :-/
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 16:39   #2144
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

ja uważam że jeśli rozstępy mają być to mnie żaden balsam czy oliwka nie uchroni przed nimi , jednak genetyka to jest genetyka.. moja przyjaciółka się nie smarowała do końca niczym i nie ma rozstępów, a kuzynka co jak się dowiedziała to zaczęła smarować brzuch - ma cały jeden wielki rozstęp.

ja sie nie ważę, bo nie dość, że i tak szokiem było dla mnie jak mnie babki zważyły w 7 tc, to nie chce myśsleć ile już ważę, a gdzie tu do końca..
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 17:17   #2145
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ja sie nie ważę, bo nie dość, że i tak szokiem było dla mnie jak mnie babki zważyły w 7 tc, to nie chce myśsleć ile już ważę, a gdzie tu do końca..
Zważyły Cię, by wiedzieć, z jakiej wagi STARTUJESZ
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 17:55   #2146
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Jak to jest przed prenatalnymi, powinnam mieć pusty czy pełny pęcherz? Nigdy tego nie wiem siedzimy juz w poczekalni, tz bardziej zestresowany niż ja ji nienawidzi lekarzy :p

Siedząc w poczekalni zorientowałam się że nie wzięłam karty ciąży,badań,nic...

Edytowane przez fasterka90
Czas edycji: 2015-05-05 o 18:01
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 18:13   #2147
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Hmm Kartę ciazy chyba powinnas mieć na kazdej wizycie... a z pecherzem ja mialam oprozniony ale niewiem czy to ma znaczenie
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 18:24   #2148
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Fasterka dobrze nie oddawać moczu 2 godziny przed badaniem.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 18:34   #2149
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
czeesc dziewczyny mało pisze ale caly czas Was podczytuję
u mnie prenatalne w czwartek czyli tuz tuz .powiedzmy ze oboje liczymyz Tż na chłopaka ale ja chyba mam duzo mniejsze parcie naa to jaka bedzie plec niz Tż mmentami mnie to wkurza bo nie chce zeby potem czul sie
rozczarowany

co do pytan z poprzednich stron, ja się ważę systematycznie co tydzien na czczo zaczynalam z waga 51,3 (jestem drobnej budowy ) i dluuugo sie taka urzymywala ,pozniej doszedl +1 kg a teraz mam 52,6 i jakos dziwnie sie z tym czuje bo od bardzo dlugiego czasu jakos nie potrafilam przytyc co do brzuszka to widze ze jest wiekszy, jako ze bylam z tych wklęsłych talia powoli się gubi a wieczorem czuje sie jak balon troche marudze Tżtowi ze spodnie przestaja pasowac i w ogole ,ale co tam, to znaczy ze mauszek rosnie

jako ze przebywam juz od 8tygodnia ciazy na zwolnieniu lekarskim pozwalam sobie na smarowanie sie przynajmniej 1raz dziennie ( zapach palmersa faktycznie specyficzny ,ale calkiem niezle sie spisuje. jak bedziecie kupowaly wejdzcie na apteke gemini - w pojemnosci 330ml zalacicie mniej niz w aptece czy rossmanie
odkrylam jeszcze w kosmetyczce olejek do masażu z Alterry- sprawdzilam sklad i pokochalam go na nowo ,wiec czasami wieczorami smaruje brzusiol drugi raz

Poznanianka- jak wrazenia z warsztatow ? niedlugo organizuja w Katowicach i sie szczerze zastanawiam czy jechac/ nie jechac ??
najbardziej zaciekawil mnie temat pierwszej pomocy wobec noworodka
Warsztaty ciekawe, u nas tego tematu nie było. Ale warto iść, dają też próbki i był konkurs i do wygrania wiele nagród.
To na pewno są warsztaty mamo to ja? Koleżanka była na warsztatach świadoma mama i chyba tam była pierwsza pomoc, u nas będą ponownie w lipcu to pójdę
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 18:57   #2150
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja używam Palmers, ale smaruję się jak mi się przypomni A jakiś czas temu natrafiłam na to: http://www.srokao.pl/2012/07/analiza...i-palmers.html Generalnie lubię czytać analizy sroki
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:14   #2151
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość

Ej dziewczyny czy my w ciąży możemy stosować kremy do depilacji bikini? Golenie mnie dobij, zawsze używałam właśnie kremu ale na początku ciąży stwierdziłam że to chyba złe dla dzidzi i tak tkwie w tym przekonaniu które nawet nie wiem sskąd mi się wzięło
Mam dokładnie takie same dylematy, a u mnie maszynka i woskowe depilacje też raczej nie wchodzą w grę. Muszę zrobić research i mam nadzieję, że można ich używać, bo na dole mi się busz zrobił

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać ale jeśli chodzi o współżycie ścisły post od początku ciąży tz się boi,wg niego to obrzydliwe że jego penis będzie kolo jego dziecka i moje zachęcanie i tłumaczenie nic nie daje. Może dziś przy lekarzu poruszyć delikatnie temat? Boję się że się obrazi że przy "obcym facecie o takie rzeczy pytam".... Juz mu proponowałam nawet inne formy ale też jakoś niebardzo...
Ja mam libido większe niż przed ciążą, ale Tż też ma takie schizy jak Twój. Dopiero niedawno jakoś się przełamał

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość

Poznanianka- jak wrazenia z warsztatow ? niedlugo organizuja w Katowicach i sie szczerze zastanawiam czy jechac/ nie jechac ??
najbardziej zaciekawil mnie temat pierwszej pomocy wobec noworodka
A jakie to warsztaty będą w Katosach? Masz link do nich?

Mi mama kupiła Palmers do smarowania, ale jeszcze go nie używałam bo a) zapach rzeczywiście intensywny b) też jestem zdania, że jeśli ktoś ma mieć rozstępy to będzie miał i nic tu nie pomoże. Bratowa regularnie stosowała bio oil i rozstępy ma.
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:19   #2152
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

A ja mysle ze jednak smarowanie o tyle mi pomoglo, ze moje rozstepy nie sa tak glebokie I duze. Zawsze to jednak zwieksza elastycznosc I nawilzenie skory. Nie wiem co prawda co by bylo gdybym nie smarowala wcale ale wole nie wiedziec :P Czasami pod koniec ciazy byly takie momenty ze czulam jak ta skora sie napina i swedzi i wtedy smarowanie bardzo mi pomagalo. Jak ktoras wie, ze ma predyspozycje genetyczne polecam jednak smarowac. A noz widelec to pomoze
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:27   #2153
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Po wizycie wszystko jest dobrze,chociaż lekarz wysmial pomysł żeby już dowiedzieć się jaka płeć. Jak to powiedział jest lekarzem,nie wróżbita. Podczas badania jednak pokazał coś między nogami i mówi że jakby miał zgadywać to by powiedział ze chłopak.
Następna wizytę mówił ze możemy zrobić dopiero polowkowa po 25 czerwca i wtedy juz powie jaka płeć będzie. Nie wiem czy chce tak długo być bez wizyty...
Nie mam aż takich ładnych zdjec jak niektóre juz wrzucone, dziec się cały czas rączkami dotykał po twarzy teraz jedziemy na mecz z tz do pubu
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:43   #2154
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Fasterka, super ze z dzidzia wsio dobrze, mi lekarz tlumaczyl o co chodzi z tym koniuszkiem miedzy nogami na tym etapie, jak jest skierowany do przodu to będzie prawdopodobnie chlopak a jak wzdluz ciała to dziewuszka

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Ten koniuszek to wyrostek płciowy
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 20:00   #2155
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Co do libido to moje jest lepsze niz przed ciążą
Zazdraszczam no a przede wszystkim mój Mąż by pozazdrościł, hehe mój to się w ogóle boi jak plamiłam po przedostatnim badaniu

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Ja się niczym nie smaruje. Libido mam zerowe. Rzygam jak kot a jak nie rzygam to mnie mdli albo mam mega pragnienie. Tragedia, nie spodziewałam się ze będzie tak ciężko. Czekam na 2 trymestr oby był lepszy.
Matko, Wonderka, strasznie się trzyma... Chyba najciężej Cię dopadło z wszystkich tu obecnych dziewczyn.... Trzymaj się, jeszcze trochę i ten lepszy czas

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
czeesc dziewczyny mało pisze ale caly czas Was podczytuję
u mnie prenatalne w czwartek czyli tuz tuz .powiedzmy ze oboje liczymyz Tż na chłopaka ale ja chyba mam duzo mniejsze parcie naa to jaka bedzie plec niz Tż mmentami mnie to wkurza bo nie chce zeby potem czul sie
rozczarowany
Podejrzewam, że płci jeszcze nie poznacie, więc jeszcze trochę masz czasu na nastawienie Tżta, że niekoniecznie może być chłopiec mojemu też marzył się pierwszy synek i widziałam, że naprawdę chciał usłyszeć, że to będzie właśnie syn, więc regularnie mu wspominałam, że to będzie dziewczynka chociaż sama miałam przeczucie, że to właśnie będzie chłopiec. Tak się skołował, że jak na połówkowym usłyszeliśmy "chłopiec" to był w szoku

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ja uważam że jeśli rozstępy mają być to mnie żaden balsam czy oliwka nie uchroni przed nimi , jednak genetyka to jest genetyka.. moja przyjaciółka się nie smarowała do końca niczym i nie ma rozstępów, a kuzynka co jak się dowiedziała to zaczęła smarować brzuch - ma cały jeden wielki rozstęp.
Któraś z dziewczyn właśnie pisała o tym wcześniej i niestety to święta prawda

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Po wizycie wszystko jest dobrze,chociaż lekarz wysmial pomysł żeby już dowiedzieć się jaka płeć. Jak to powiedział jest lekarzem,nie wróżbita. Podczas badania jednak pokazał coś między nogami i mówi że jakby miał zgadywać to by powiedział ze chłopak.
Następna wizytę mówił ze możemy zrobić dopiero polowkowa po 25 czerwca i wtedy juz powie jaka płeć będzie. Nie wiem czy chce tak długo być bez wizyty...
Nie mam aż takich ładnych zdjec jak niektóre juz wrzucone, dziec się cały czas rączkami dotykał po twarzy teraz jedziemy na mecz z tz do pubu
Gratuluję zdrowego dzidziunia!!! Trochę długo bez jakiejkolwiek wizyty... Żadnych badań w międzyczasie, kontroli, nic?

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Ja nie nastawiam się na poznanie płci przed połówkowym... Ciągle mam nadzieję, że w ogóle wstrzymamy się z płcią do samego porodu, ale ciężko urobić Tżta...
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 20:01   #2156
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
Mam dokładnie takie same dylematy, a u mnie maszynka i woskowe depilacje też raczej nie wchodzą w grę. Muszę zrobić research i mam nadzieję, że można ich używać, bo na dole mi się busz zrobił



Ja mam libido większe niż przed ciążą, ale Tż też ma takie schizy jak Twój. Dopiero niedawno jakoś się przełamał



A jakie to warsztaty będą w Katosach? Masz link do nich?

Mi mama kupiła Palmers do smarowania, ale jeszcze go nie używałam bo a) zapach rzeczywiście intensywny b) też jestem zdania, że jeśli ktoś ma mieć rozstępy to będzie miał i nic tu nie pomoże. Bratowa regularnie stosowała bio oil i rozstępy ma.
czesc JyceSky - jesli chodzi o warsztaty tu jest link:

https://mamotoja.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html

z jednej strony bym poszla ale nie chce tez zeby mi wciskali jakąś ciemnotę
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 20:23   #2157
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Zważyły Cię, by wiedzieć, z jakiej wagi STARTUJESZ
wiem i teraz będą ważyć przy każdej następnej wizycie, by widzieć czy prawidłowo przybieram na wadze. obym tylko za szybko nie przybierała
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 21:14   #2158
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

fasterka90, super, że na wizycie wszystko ok Ja też bym nie wytrzymała do 25 czerwca... A nie możesz się umówić na jeszcze jedną wizytę, np. na początek czerwca?
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 21:17   #2159
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

dziewczyny, zalogowane jesteście na jakiś stronach typu hipp/gerber/ bebiko ? mówiła mi kuzynka, że jej przysyłali różne próbki. ja zarejestrowałam się na hipp i dziś przyszedł mi list i husteczki nawilżane ( malutka paczuszka, ale zawsze coś) wiecie z jakich stron jeszcze coś przysyłają? fajne to, bo można popróbować
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 21:21   #2160
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja się rejestrowalam ale nic nie przyszło. :-(
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-24 10:19:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.