Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-29, 18:38   #2161
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Doroti, a ktorego Nail teka uzywalas pod lakier kolorowy?
Intensywna terapie, czy Foundation?
Jezeli piszecie, ze IT nadaje sie pod lakier, to moze zdecydowalabym sie na niego zamiast Foundation... Sama juz nie wiem co robic
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 20:29   #2162
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Foundation można stosować jako bazę pod lakier kolorowy. Ja tak robię.
Możesz też położyć Foundation, lakier kolorowy i na wierz NTII np.
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:37   #2163
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Zdecyduje sie jednak na foundation. Z IT na razie zaczekaam- a noz sam F da sobie rade. W koncu moje pazury nie sa w az tak oplakanym stanie. Jakos zniecheca mnie nakladanie tylu wartstw: F, potem 2x lakier, i na to jescze IT.
Czuje sie tez w obowiazku zdac relacje z wynikow kuracji, skoro juz tu tak namarudzilam

I ostatnie (przysiegam!) pytanie: nie wiem czy taka info jest zamieszczona w ulotce- czy jezeli pomaluje pazurki F, poloze 2x lakier- to czy kazdego kolejnego dnia smarowac je po wierzchu dodatkowo F????
Czy trzymac dopoki lakier nie odprysnie, i nie bedzie konieczne nowe malowanie??
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:43   #2164
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Foundation to podkład! Tego nie stosujesz jak IT Czyli odpowiadając na Twoje pytanie - nie kładziesz kolejnej warstwy F. F jest takim białym, bez połusku matowym podkładem, tego nie da się stosować na lakier
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:55   #2165
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja od jakichś 2 tyg. walczę o ładne paznokcie z Nail Tekiem (mam IT+F).Na razie oszałamiających efektów brak,ale liczę że się doczekam długich pazurków.Zaczęłam też łykać skrzyp,bo w drużynie siła
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:57   #2166
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

I słusznie Ja też odżywiam od wewnątrz i od zewnątrz swoje pazury
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 22:38   #2167
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Jezeli chodzi o dzialanie od wewnatrz, to ja swietne efekty odnotowalam po zazywaniu tabletek "silica" (czy zostane posadzona o reklame????)

Dziekuje w takim razie za odpowiedz. Jezeli Foundation sie nie sprawdzi- dokupie IT, i zobaczymy co sie z tego wyplodzi....
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 07:25   #2168
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Nie wiem czy sam Foundation + kolorowy lakier coś pomoże. Nigdy samego nie stosowałam.. Ale mam nadzieję, że da radę
Ja mam jednak zaufanie do tej odżywki w komplecie Ale może ktoś ma doświadczenie i używał tylko F.
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 07:31   #2169
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja stosuję na razie tylko foundation + kolorowy lakier, nie mam siły, cierpliwości i czasu na stosowanie IT Póki co oszałamiających rezultatów nie ma, ale mam nadzieję, że to się zmieni
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 07:35   #2170
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hihi a jak długo już tak stosujesz? Bo ja zauważam pierwsze rezultaty po około 2 tygodniach stosowania F + ITII.
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 07:44   #2171
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Oj nawet nie wiem

A rezultaty w postaci czego zauważyłaś?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 07:47   #2172
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

W postaci:
- przyśpieszonego wzrostu,
- utwardzenia paznokcia,
- braku rozdwajania,
- ogólna wizualna poprawa wyglądu paznokcia - wyglądają zdrowo
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 07:52   #2173
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Rozumiem, że wyglądają zdrowo i są twardsze jak są niepomalowane?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 07:56   #2174
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Rozumiem, że wyglądają zdrowo i są twardsze jak są niepomalowane?
Zdecydowanie tak! Jak przestałam stosować NT ich wygląd i kondycja zaczęła znów słabnąć.. więc używam na nowo
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 09:06   #2175
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

To w takim razie nie wiem, czy nie dac sobie siana z samym foundation...
Moj problem to 2, 3 regularnie rozdwajajace sie pazury- reszta mozna natomiast wyginac "w tę, i nazad" chcialabym, aby staly sie po prostu troszke twardsze...
Kupię komplet F + IT, jak tylko podreperuje budzet. W tym miesiacu nie ma szans- zrujnowalam sie na Angela, bo sie wlasnie skonczyl, i wydanie na raz tych 70 dych jakos mi sie nie usmiecha
Dzieki za rady bardzo bardzo
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 12:26   #2176
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
To w takim razie nie wiem, czy nie dac sobie siana z samym foundation...
Moj problem to 2, 3 regularnie rozdwajajace sie pazury- reszta mozna natomiast wyginac "w tę, i nazad" chcialabym, aby staly sie po prostu troszke twardsze...
Kupię komplet F + IT, jak tylko podreperuje budzet. W tym miesiacu nie ma szans- zrujnowalam sie na Angela, bo sie wlasnie skonczyl, i wydanie na raz tych 70 dych jakos mi sie nie usmiecha
Dzieki za rady bardzo bardzo
Jezeli kilka Ci sie rozdwaja, a wszytskie mozesz wyginac czyli sa miekkie to nie powiedzialabym, ze sa to zdrowe paznokcie, na ktore nie trzena odzywki.
Oczywiscie nie masz ich w oplakanym stanie, ale sa miekkie i nie odzywione. Wg mnie jesli zawsze nosisz pomalowane - sam fundation Ci nie pomoze.
Kup IT, i rob tak, jak niektore dziwczyny tutaj i ja tez. Maluj to jako baze, a na to kolor (bardzo ladnie sie trzyma i wyrownuje plytke, wiec spelnia fukncje foundation, a jednoczescie odzywia). Ja tak robie i nie dokladam codziennie warstwy IT, tylko co kilka dni, ew. jak zmywam, bo moje paznokcie sa juz mocne i dlugie. (Wczesniej stosowalam IT przez 2 mce zgodnie z zaleceniem plus duzo kremu, wszystko w rekawicach i skrzyp od srodka - efekty sa wg mnie oszlamaiajce po IT)
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 15:13   #2177
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Moja kosmetyczka zalecila stosowanie samodzielnie F pod lakier, ale ja juz podjelam decyzje o stosowaniu calej kuracji. Odzaluje malowanie paznokci na ten miesiac, bede malowala je tylko Nail Tekiem II f+ it, a kiedy pazurki troche sie wzmocnia- zrobie tak, jak radzisz, Ciastko i wroce do kolorow.

Szkoda tylko, ze zaden preparat nie dziala dlugoterminowo... i po odstawieniu specyfiku problemy wracaja, predzej czy pozniej.
Ale coz- nie mozna miec wszystkiego
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 16:01   #2178
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Moja kosmetyczka zalecila stosowanie samodzielnie F pod lakier, ale ja juz podjelam decyzje o stosowaniu calej kuracji. Odzaluje malowanie paznokci na ten miesiac, bede malowala je tylko Nail Tekiem II f+ it, a kiedy pazurki troche sie wzmocnia- zrobie tak, jak radzisz, Ciastko i wroce do kolorow.

Szkoda tylko, ze zaden preparat nie dziala dlugoterminowo... i po odstawieniu specyfiku problemy wracaja, predzej czy pozniej.
Ale coz- nie mozna miec wszystkiego
Dla pazurkow warto wytrzymac bez koloru tyle. Ew. maluj jasnym, wtedy nie widac jak schodzi w ciagu tego tygodnia kuracji/zmywania.

Plusem est to, ze jak sie juz wzmocnia, to nie trzeba malowac codziennie 9przynajmniej ja tak robie i efekty nie znikaja), takze odzywka starcza na dluzej
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 16:48   #2179
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Dla pazurkow warto wytrzymac bez koloru tyle. Ew. maluj jasnym, wtedy nie widac jak schodzi w ciagu tego tygodnia kuracji/zmywania.
Ekhm to to trzeba aż tydzień tak dokładać kolejne warstwy IT ?Bo ja zmywam średnio co 3-4 dni jako,że właśnie kolorowy lakier mi schodzi
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 16:54   #2180
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ekhm to to trzeba aż tydzień tak dokładać kolejne warstwy IT ?Bo ja zmywam średnio co 3-4 dni jako,że właśnie kolorowy lakier mi schodzi
Na ulotce jest 7 dni, wiec pewnie jest to zalecany okres czasu.
Ale, tak jak pisalam, ja tak robilam tylko przez gora 2 m-ce, teraz juz nie.

Doszlam do takiej dlugosci, sa bardzo mocne i wytrzymale i zmywam srednio co 2,3 dni. W te dni staram sie dokladac ITII jako topa.
DSC00584.jpg
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 17:11   #2181
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Kruche Ciastko, masz piekne pazurki ich niewatpliwym atutem oprocz dlugosci i ksztaltu jest tez jak sadze dluuuuga plytka, czy nie?? Ja niestety takiej nie mam, i miec nie bede, bo bylam notorycznym obgryzaczem i ja po prostu zjadlam Aj, glupia bylam...
I to jest wlasnie powod, dla ktorego tak ciezko zrezygnowac mi z kolorowego lakieru, ktory skutecznie maskuje te moja niedoskonalosc. Kazdy widzac moje dlugie pazurki pod kryjacym lakierem zachwala ich ksztalt nie wiedzac, ze dlugosc mojej plytki to zaledwie 8 (maly palec), 11(fuck) i 13 (kciuk) milimetrow.

Ale jakos nie chce mi sie wierzyc, ze F i nakladany kazdego dnia na niego IT wytrzyma az 7 dni.
Zamierzam stosowac kuracje przez cale wakacje....do wrzesnia. Wystarczy
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 19:34   #2182
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 558
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Jak stosujecie oliwkę Renew? Przed nałożeniem manicuru (tak pisze na ulotce), czy po nałożeniu (tak pisze na stronie polskiego dystrybutora nail teku)? :P
__________________
Z brzytwą na poziomki wybiegam co rano.
weela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 20:28   #2183
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
Jak stosujecie oliwkę Renew? Przed nałożeniem manicuru (tak pisze na ulotce), czy po nałożeniu (tak pisze na stronie polskiego dystrybutora nail teku)? :P
Ta ulotka jest wyprodukowana z błędem.. dzwoniłam w tej sprawie do osoby od której kupuję NT. Wsmarowujesz po zrobieniu manicure
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:12   #2184
jak_k
Przyczajenie
 
Avatar jak_k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Kruche Ciastko, masz piekne pazurki ich niewatpliwym atutem oprocz dlugosci i ksztaltu jest tez jak sadze dluuuuga plytka, czy nie?? Ja niestety takiej nie mam, i miec nie bede, bo bylam notorycznym obgryzaczem i ja po prostu zjadlam Aj, glupia bylam...
I to jest wlasnie powod, dla ktorego tak ciezko zrezygnowac mi z kolorowego lakieru, ktory skutecznie maskuje te moja niedoskonalosc. Kazdy widzac moje dlugie pazurki pod kryjacym lakierem zachwala ich ksztalt nie wiedzac, ze dlugosc mojej plytki to zaledwie 8 (maly palec), 11(fuck) i 13 (kciuk) milimetrow.
Nie martw się, płytka podczas kuracji się znacznie wydłuża. Co prawda jej nie mierzyłam przed i po ale jak ostatnio chciałam obciąć złamanego podczas mycia okien paznokcia musiałam go jednak spiłować, bo mięsko na prawdę mi urosło dalej. A też miałam bardzo krótką płytkę, mam nadzieję, że po 6 miesiącach będę mieć oszałamiające paznokcie

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Ale jakos nie chce mi sie wierzyc, ze F i nakladany kazdego dnia na niego IT wytrzyma az 7 dni.
Zamierzam stosowac kuracje przez cale wakacje....do wrzesnia. Wystarczy
Wytrzymać wytrzyma, może nie na początku, ale z czasem będzie się trzymał nawet do 7 dni . Sama będziesz musiała ocenić czy wystarczy, moje paznokcie były w tak opłakanym stanie, że będę stosować tak długo aż całkowicie nie wydobrzeją.
jak_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:36   #2185
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja też potwierdzam wydłużenie sie płytki paznokcia U siebie też zauważyłam ten efekt Mogłaby się jeszcze odrobinę wydłużyć - ale już jest prawie tak jak chciałabym
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 12:57   #2186
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Kruche Ciastko, masz piekne pazurki ich niewatpliwym atutem oprocz dlugosci i ksztaltu jest tez jak sadze dluuuuga plytka, czy nie?? Ja niestety takiej nie mam, i miec nie bede, bo bylam notorycznym obgryzaczem i ja po prostu zjadlam Aj, glupia bylam...
I to jest wlasnie powod, dla ktorego tak ciezko zrezygnowac mi z kolorowego lakieru, ktory skutecznie maskuje te moja niedoskonalosc. Kazdy widzac moje dlugie pazurki pod kryjacym lakierem zachwala ich ksztalt nie wiedzac, ze dlugosc mojej plytki to zaledwie 8 (maly palec), 11(fuck) i 13 (kciuk) milimetrow.

Ale jakos nie chce mi sie wierzyc, ze F i nakladany kazdego dnia na niego IT wytrzyma az 7 dni.
Zamierzam stosowac kuracje przez cale wakacje....do wrzesnia. Wystarczy
No tak, racja, nawet jak mam krotkie to nie wygladaja zle przez ta plytke. Dziekuje za mile slowa
Powiem Ci, ze ja kiedys bardzo obgryzalam skorki, a zdarzalo sie, ze i paznokcie (lub same sie lamaly, przez to, ze skubalam plytka o skorke), okropienstwo - bardzo sie ciesze, ze przestalam tak robic - przy NT plytka staje sie bardzo twarda, wiec skorki staja sie mniejsze, nie takie buleczkowate - wiec na pewno zobaczysz, ze Twoje paznokcie cale beda lepsze, nie tylko koncowki.

Ja bym zrezygnowala na Twoim miejscu z F, bo wtedy NT IT II bedzie skutecznijeszy. Kladz jako baze IT pozniej kolor i codziennie topa z IT
Ja stosuje IT II od 16 lutego, do kwietnia stosowalam wg ulotki, teraz jak zmywam, czyli co 2,3 dni i jest, tfu, tfu, idealnie
Wakacje spokojnie powinny wystarczyc. Ulotka mowi, ze potrzeba ok. 6 mcy na regeneracje, ale mowa tu o paznokciach bardzo zniszczonych, wg mnie 3 m-ce to optymalny czas regeneracji.
I wazne odzywianie od wewnatrz (woda, skrzyp, witaminy). Plus jakis krem, rekawice ochronne gdy detergenty, no i wg mnie na wzrost plytkli pomaga tez masowanie macierzy paznokcia - bialy polksiezyc u nasady. Jak wsmarowuje krem tak robie lub jak siedze,etc...
__________________

Edytowane przez Kruche Ciastko
Czas edycji: 2011-05-31 o 13:00
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 16:24   #2187
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ciastko, bardzo serdecznie dziekuje za Twoje rady, sa dla mnie bezcenne
Gdyby nie Twoj ostatni post pewnie kupilabym za rada mojej kosmetyczki sam NT F, i pewnie czekala na efekty (ktore nota bene nie nadeszlyby) w nieskonczonosc. Niestety strona NT jest dosc malo czytelna i uboga w info, a ja sama nie mam na tyle czasu, by siedziec i przewalac tony art na temat NT; fajnie, ze tutaj mozna otrzymac pomoc niemalze od reki

Nigdzie nie udalo mi sie upolowac ulotki NT IT II, ale zamierzam stosowac ja samodzielnie bez jakiegokolwiek lakieru kolorowego przez tyle, ile bedzie potrzeba aby pazury sie zregenerowaly- przypuszczalnie te 2, 3 miesiace. Pomaluje biala koncowke tylko kredka, aby jakos w miare wygladac
Rozumiem, ze mam pomalowac 1 dnia, i potem domalowywac kazdego dnia kolejna warstwe. Po tyg zmyc, i znowu powtarzac. W koncu te 2, 3 ms-ce to nie tak dlugo, a Twoje pazurki Ciastko, i opinie pozostalych dziewczat swiadcza, ze warto

Najbardziej cieszy mnie opinia, ze plytka sie wydluzy. Byloby cudnie.....
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 16:37   #2188
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Ciastko, bardzo serdecznie dziekuje za Twoje rady, sa dla mnie bezcenne
Gdyby nie Twoj ostatni post pewnie kupilabym za rada mojej kosmetyczki sam NT F, i pewnie czekala na efekty (ktore nota bene nie nadeszlyby) w nieskonczonosc. Niestety strona NT jest dosc malo czytelna i uboga w info, a ja sama nie mam na tyle czasu, by siedziec i przewalac tony art na temat NT; fajnie, ze tutaj mozna otrzymac pomoc niemalze od reki

Nigdzie nie udalo mi sie upolowac ulotki NT IT II, ale zamierzam stosowac ja samodzielnie bez jakiegokolwiek lakieru kolorowego przez tyle, ile bedzie potrzeba aby pazury sie zregenerowaly- przypuszczalnie te 2, 3 miesiace. Pomaluje biala koncowke tylko kredka, aby jakos w miare wygladac
Rozumiem, ze mam pomalowac 1 dnia, i potem domalowywac kazdego dnia kolejna warstwe. Po tyg zmyc, i znowu powtarzac. W koncu te 2, 3 ms-ce to nie tak dlugo, a Twoje pazurki Ciastko, i opinie pozostalych dziewczat swiadcza, ze warto

Najbardziej cieszy mnie opinia, ze plytka sie wydluzy. Byloby cudnie.....
\
Bardzo mi milo

Ulotka mowi dokladnie to, co napisalas - aby w taki sposob stosowac IT II, zmywa sie rzadko bo sam zmywacz rowniez wysusza plytke, dlatego codziennie dokladamy warstwe, wg mnie warto sie pomeczyc.
A F jest dla tych, ktorzy juz o paznokcie zadbali. Ja nawet zrezygnowalam z F i stosuje ITII jako baze, bo swietnie wyrownuje plytke ( w ogole zrezygnowalam z mechanicznego polerowania paznokci dzieki temu ich nie oslabiam i nie scieram).

Pokaz nam efekty, jak tylko sie pojawia
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 19:26   #2189
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Na mojej płytce same ITII nie utrzymywał się nawet 2 dni.. schodził płatkami jak papierek.. dopiero na Foundation świetnie się trzyma
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 20:20   #2190
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Na mojej płytce same ITII nie utrzymywał się nawet 2 dni.. schodził płatkami jak papierek.. dopiero na Foundation świetnie się trzyma
Poniewaz nie mam ulotki, w takim razie powiedzcie mi prosze kochane- jak powinno sie Nail Tek stosowac prawidlowo? Oddzielnie? Czy ZAWSZE RAZEM F+IT ???? Czy nie ma takiego rozgraniczenia?
Padly tu takie slowa, ze F II stosowac mozna gdy pazurki sie juz podlecza odzywka IT, pod kolorowy lakier....
Ale wszystko sprowadza sie raczej do tego, ze na kazdego dziala co innego, i cza wyprobowac na sobie, i basta
I tak chyba zrobie kupujac najpierw IT, a jak bedzie schodzil, dokupie F i koniec kropka :P

Oczywiscie zdjecia dolacze- ale nie wiem czy bedzie cokolwiek widac- bo moim problemem jest zdecydowanie twardosc pazurkow, a to na zdjeciu ciezko bedzie pokazac... zalaczam jak teraz sie prezentuja.. jakosc pozostawia wiele do zyczenia, ale to tylko pic z komorki, bo tak jest najszybciej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie387.jpg (75,7 KB, 50 załadowań)
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.