Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-15, 08:21   #2161
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
śliczne te obrączki

dziekuje


jak mam kupic to tylko takie
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 08:24   #2162
maly_czlowieczek
Zadomowienie
 
Avatar maly_czlowieczek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 130
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
dziekuje


jak mam kupic to tylko takie
moja koleżanka polecała mi sklep internetowy ak-bizuteria, mają spory wybór, może coś znajdziesz dla siebie:

http://www.ak-bizuteria.pl/obraczki-...rowe,i1,3.html

a tak w ogóle to dzień dobry ech, nie mam dziś na nic czasu, a i tak się trochę lenię.....ziiiiiimno okropicznie....muszę zrobić obiad i lecieć do pracy....
__________________
maly_czlowieczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 08:25   #2163
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
dziekuje


jak mam kupic to tylko takie
Jak już znajdziesz to daj znac gdzie można takie dostać
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 08:29   #2164
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maly_czlowieczek Pokaż wiadomość
moja koleżanka polecała mi sklep internetowy ak-bizuteria, mają spory wybór, może coś znajdziesz dla siebie:

http://www.ak-bizuteria.pl/obraczki-...rowe,i1,3.html

a tak w ogóle to dzień dobry ech, nie mam dziś na nic czasu, a i tak się trochę lenię.....ziiiiiimno okropicznie....muszę zrobić obiad i lecieć do pracy....
Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
Jak już znajdziesz to daj znac gdzie można takie dostać
te co sa ze zdjecia sa ze sklepu internetowego. Ale my sie boimy w takim kupowac, bym wolala w normalnym stacjonarnym
poszukamy w innych miastach jeszcze

pewnie ze sie pochwale jak dorwe takie
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 08:51   #2165
Magdzia0108
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia0108
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 411
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Irmelin333 Pokaż wiadomość
Magdzia Toja suknia jest BOSKA!!!!!! Odważna i niebanalna, masz bardzo dobry gust! klaski:
owocami, no i okrągłe stoły Czyli wszytsko to co chciałam
Dziękuję na początku po kilku dniach miałam chwile zwątpienia, ale im dłużej jestem właścicielką tej sukni, tym bardziej sie upewniam, że dobrze zrobiłam kupując ją

maruda ja juz podsunęłam pomysł mojemu TŻ co bym chciała na gwiazdkę. Biustonosz push up ten z intimissimi. Tzn kiedyś tak napomknęłam, a on zapamiętał
A na urodzinki poleciłam całej rodzince, żeby złożyła mi się na buty reeboka, bo marzę o nich od 2 lat, ale jakoś nie potrafię w ciągu miesiąca takiej kasy wydać na buty sportowe. A na aerobik chodzę to by były w sam raz takie butki

Mi się podobają te stare cadillaci, ale strasznie drogie, więc pewnie zostanie na tym, że z rodziny pożyczymy samochód. Też cadillac ale taki bardziej współczesny

melody fajne te kryształki, zapisałam sobie je. Ja jeszcze chciałam powiesić moje i TŻ zdjęcie co mamy wydrukowane na płótnie i wisi w mieszkaniu. Do tego te kryształki i gdzie nie gdzie buteleczki szklane z kwiatami. Takie buteleczki jak tutaj:
http://www.slubnezakupy.pl/sklep,131...zenia_duza.htm
Ale najgorsze, że nie pamiętam jak wyglądała dokładnie sala i zobaczę ja tak miesiąc przed weselem, żebym mogła sie upewnić jak mogę ją udekorować. Ustrojenie sali w sumie zapewnia właścicielka, ale jak widziałam zdjęcia, to nic rewelacyjnego z jej strony nie jest zaoferowane - byle by było. Dlatego wole sama po swojemu zrobić. Mam nadzieję, że nie będzie mi stawiać kłód pod nogi.

Mi suknię będą dopasowywać na miesiąc przed ślubem

Nika śliczne spinki, bardzo oryginalne

Zubi o boże, szczerze, to ten kolor fioletowy oszpeca tą suknię. Nie podoba mi się. Może jakiś delikatniejszy odcień, ale na pewno nie taki ciemny
__________________
Ty jesteś mną i sobą, a tobą jestem ja i ty

Filcowo, biżutowo:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365901&p age=12


06.07.2004r razem
01.01.2010r zaręczyny
23.06.2012r Żonka
Magdzia0108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 08:51   #2166
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Dzień doberek wszystkim z rana! (no już nie takie rano, ale wmawiać sobie mogę )

Cytat:
Napisane przez evoonia86 Pokaż wiadomość
dzień dobry
justyna_g4 gratuluję zakupu obrączek


super wyglądasz ale wg mnie ten ciemny pas, który tutaj wrzucałas nie do końca pasuje. mam takie mieszane uczucia


gratuluję
Dzięki, ale chyba mnie pomyliłaś z inną dziewczyną. Suknię zamawiam z tym pasem, co jest na zdjęciach i nie miałam w planach go zmieniać na inny kolor - no może na taki sam jaki ma suknia (czyli zrobić jednolitą suknię)

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość

Jagata
wyglądasz ślicznie w sukni
Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie w niej wyglądasz

Goście często nie dotrzymują tych terminów i trzeba do nich dzwonić i prosić o potwierdzenie niestety, więc lepiej wziąć sobie jeszcze dodatkowych kilka dnia na wszelki wypadek.
Dzięki dziewczyny
No my chyba też damy sobie więcej czasu na potwierdzenia - możliwe, że wpiszemy tak połowę marca by do świąt Wielkanocnych mieć pewność ile osób odmówi ile potwierdzi i czy kogoś dopraszać, czy nie.

A i któraś z dziewczyn pisała, żebym nie decydowała się na welon. Założyłam go tylko z ciekawości by się upewnić, że na 100% nie pasuje do sukni i się przekonałam, że mam rację. Moja mama ciągle mi przez telefon gadała, żebym wybrała jakiś welon, ale się nie ugnę i będzie bez. Fryzurę wymyśla moja fryzjerka i w święta mamy próbować, gdyż już ma kilka pomysłów. A i też zrezygnuję z kwiatka, ponieważ planuję mieć bukiet z tulipanów i nie chcę już mieszać z różnymi kwiatami a tulipan we fryzurach nie wygląda najlepiej...
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 08:54   #2167
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
Dzięki, ale chyba mnie pomyliłaś z inną dziewczyną. Suknię zamawiam z tym pasem, co jest na zdjęciach i nie miałam w planach go zmieniać na inny kolor - no może na taki sam jaki ma suknia (czyli zrobić jednolitą suknię)
aaaa no tak, tn pas dotyczyl Zubi. dopiero teraz zauwazyłam, że ta wypowiedź podpięła się pod Twoją suknię przepraszam
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 08:58   #2168
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Magdzia0108 Pokaż wiadomość
Dziękuję na początku po kilku dniach miałam chwile zwątpienia, ale im dłużej jestem właścicielką tej sukni, tym bardziej sie upewniam, że dobrze zrobiłam kupując ją

maruda ja juz podsunęłam pomysł mojemu TŻ co bym chciała na gwiazdkę. Biustonosz push up ten z intimissimi. Tzn kiedyś tak napomknęłam, a on zapamiętał
A na urodzinki poleciłam całej rodzince, żeby złożyła mi się na buty reeboka, bo marzę o nich od 2 lat, ale jakoś nie potrafię w ciągu miesiąca takiej kasy wydać na buty sportowe. A na aerobik chodzę to by były w sam raz takie butki

Mi się podobają te stare cadillaci, ale strasznie drogie, więc pewnie zostanie na tym, że z rodziny pożyczymy samochód. Też cadillac ale taki bardziej współczesny

melody fajne te kryształki, zapisałam sobie je. Ja jeszcze chciałam powiesić moje i TŻ zdjęcie co mamy wydrukowane na płótnie i wisi w mieszkaniu. Do tego te kryształki i gdzie nie gdzie buteleczki szklane z kwiatami. Takie buteleczki jak tutaj:
http://www.slubnezakupy.pl/sklep,131...zenia_duza.htm
Ale najgorsze, że nie pamiętam jak wyglądała dokładnie sala i zobaczę ja tak miesiąc przed weselem, żebym mogła sie upewnić jak mogę ją udekorować. Ustrojenie sali w sumie zapewnia właścicielka, ale jak widziałam zdjęcia, to nic rewelacyjnego z jej strony nie jest zaoferowane - byle by było. Dlatego wole sama po swojemu zrobić. Mam nadzieję, że nie będzie mi stawiać kłód pod nogi.

Mi suknię będą dopasowywać na miesiąc przed ślubem

Nika śliczne spinki, bardzo oryginalne

Zubi o boże, szczerze, to ten kolor fioletowy oszpeca tą suknię. Nie podoba mi się. Może jakiś delikatniejszy odcień, ale na pewno nie taki ciemny
Fajne te buteleczki Już w mojej główce powoli kreuje się wygląd ściany za młodymi
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:01   #2169
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Czesc dziewczyny... jakos mnie humorek ostatnio niezbyt fajny gnebi i jakos malo tu tez zagladam... chyba musze tym razem ja odetchnac od slubnych spraw... teraz mam na glowie sprzatanie przedswiateczne...:cojest :
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:06   #2170
magdawe02
Raczkowanie
 
Avatar magdawe02
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 194
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez E87 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny... jakos mnie humorek ostatnio niezbyt fajny gnebi i jakos malo tu tez zagladam... chyba musze tym razem ja odetchnac od slubnych spraw... teraz mam na glowie sprzatanie przedswiateczne...:cojest :
O jene, nie przypominaj mi
Chociaż w sumie to będzie chyba ostatnie moje wielkie sprzątanie w domu rodzinnym więc tym się pocieszam. Moja mama jest pedantką, a ja wprost przeciwnie więc porządki nie obejdą się bez kłótni
i ciągle słyszę, że jak się wyprowadzę to zginę w brudzie i pod stertą ubrań
__________________
[CENTER]02.06.2012 - Panna W. ---> Pani S.
-------------------------------------------------
Czekamy na fasolkę

Edytowane przez magdawe02
Czas edycji: 2011-11-15 o 09:08
magdawe02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:11   #2171
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez E87 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny... jakos mnie humorek ostatnio niezbyt fajny gnebi i jakos malo tu tez zagladam... chyba musze tym razem ja odetchnac od slubnych spraw... teraz mam na glowie sprzatanie przedswiateczne...:cojest :
ajjj mnie też czeka trochę sprzatania ale pocieszam się tym, że przed kolejnymi świętami będe już sprzątać jako pani C. w swoim własnym mieszkanku
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 09:12   #2172
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez magdawe02 Pokaż wiadomość
O jene, nie przypominaj mi
Chociaż w sumie to będzie chyba ostatnie moje wielkie sprzątanie w domu rodzinnym więc tym się pocieszam. Moja mama jest pedantką, a ja wprost przeciwnie więc porządki nie obejdą się bez kłótni
i ciągle słyszę, że jak się wyprowadzę to zginę w brudzie i pod stertą ubrań
U mnie też było takie gadanie:że ja to taka bałaganiara i zgine jak będe na swoim.Ale powiem Wam,ze to zupełnie inna bajka jak sie sprzata SWOJe gniazdko. Teraz rodzice nie moga wyjść ze zdziwienia,ze u mnie zawsze czysto i posprzątane.
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:18   #2173
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez evoonia86 Pokaż wiadomość
aaaa no tak, tn pas dotyczyl Zubi. dopiero teraz zauwazyłam, że ta wypowiedź podpięła się pod Twoją suknię przepraszam
Przecież nic się nie stało Tak mnie coś tknęło, że pas ze zdjęć, które umieściła Zubi przyporządkowałaś do moich zdjęć
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:21   #2174
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Hej dziewczynki

U mnie do 15 nie będzie wody. Porażka wszystkie plany znowu muszę przełożyć bo nawet wyjść nie mogę


Znowu mam fazę na głupie sny ślubne tzn koszmary. Kolejny z suknia ślubna. Jest dzień ślubu ja się ubieran w suknię. Jest ona o dziwo z koronki w takie poziome falbany no ale nic. Ubrałam się okazała się za krótka. Ale w zestawie był jeszcze jeden poziom falbanki do doczepienia doczepila mi siostra i już było ok. Ale tylko z długością. Ja patrzę w lustro a ona prześwituje i widać bieliznę. Ja prawie w płacz że ona wyglądała inaczej w salonie. I za umowę szukać numeru do salonu. Spojrzałam na zegarek a tu 10. Po jakie licho ja się o tej porze już w suknię ubierałam na ślub o 17tego nie wiem. No ale numeru znaleźć nie mogłam bo się starł z umowy ale koniec końców nie wiem jak z tego wybrnelam bo się obudziłam
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:22   #2175
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Kindziu droga, już wiem, jak spędzę dzisiejsze popołudnie. Będę szukać najbardziej szykownego wystroju na twą łepetynkę Nie będziesz wiedziała co wybrać. Będzie do wyboru do koloru, tak, że nawet dla twej teściowki starczy
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:23   #2176
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez evoonia86 Pokaż wiadomość
ajjj mnie też czeka trochę sprzatania ale pocieszam się tym, że przed kolejnymi świętami będe już sprzątać jako pani C. w swoim własnym mieszkanku
A ja znowu będę miała na głowie dwa mieszkania. Swoje i rodziców bo moja mama pewnie sama nie da rady tacie nie będzie się chciało więc zostanę tylko ja do pomocy
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:25   #2177
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

U mnie do 15 nie będzie wody. Porażka wszystkie plany znowu muszę przełożyć bo nawet wyjść nie mogę


Znowu mam fazę na głupie sny ślubne tzn koszmary. Kolejny z suknia ślubna. Jest dzień ślubu ja się ubieran w suknię. Jest ona o dziwo z koronki w takie poziome falbany no ale nic. Ubrałam się okazała się za krótka. Ale w zestawie był jeszcze jeden poziom falbanki do doczepienia doczepila mi siostra i już było ok. Ale tylko z długością. Ja patrzę w lustro a ona prześwituje i widać bieliznę. Ja prawie w płacz że ona wyglądała inaczej w salonie. I za umowę szukać numeru do salonu. Spojrzałam na zegarek a tu 10. Po jakie licho ja się o tej porze już w suknię ubierałam na ślub o 17tego nie wiem. No ale numeru znaleźć nie mogłam bo się starł z umowy ale koniec końców nie wiem jak z tego wybrnelam bo się obudziłam
Kochana Twemu TŻtowi na pewno by sie kiecka spodobała:przykrótkawa i w dodatku półprzeźroczysta
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:26   #2178
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez magdawe02 Pokaż wiadomość
O jene, nie przypominaj mi
Chociaż w sumie to będzie chyba ostatnie moje wielkie sprzątanie w domu rodzinnym więc tym się pocieszam. Moja mama jest pedantką, a ja wprost przeciwnie więc porządki nie obejdą się bez kłótni
i ciągle słyszę, że jak się wyprowadzę to zginę w brudzie i pod stertą ubrań
Cytat:
Napisane przez evoonia86 Pokaż wiadomość
ajjj mnie też czeka trochę sprzatania ale pocieszam się tym, że przed kolejnymi świętami będe już sprzątać jako pani C. w swoim własnym mieszkanku
Ja w nastepnym roku jeszcze bede mieszkac w rodzinnym domku, z tym ze z Tś, wiec bedzie pomagal sprzatac a mnie wkurza to w domu bo zamiast "dom dla nas" to "my dla domu" i wszystko sie musi teraz krecic wokol sprzatania... przeciez bez przesady ech...
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:36   #2179
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
Kochana Twemu TŻtowi na pewno by sie kiecka spodobała:przykrótkawa i w dodatku półprzeźroczysta

nio to że przeźroczysta to na pewno ale ona była przykrótka w sensie że tak przed kostki i brzydko widać buty było bo to ni 3/4 ni do ziemi wyszło
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 09:38   #2180
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

U mnie do 15 nie będzie wody. Porażka wszystkie plany znowu muszę przełożyć bo nawet wyjść nie mogę


Znowu mam fazę na głupie sny ślubne tzn koszmary. Kolejny z suknia ślubna. Jest dzień ślubu ja się ubieran w suknię. Jest ona o dziwo z koronki w takie poziome falbany no ale nic. Ubrałam się okazała się za krótka. Ale w zestawie był jeszcze jeden poziom falbanki do doczepienia doczepila mi siostra i już było ok. Ale tylko z długością. Ja patrzę w lustro a ona prześwituje i widać bieliznę. Ja prawie w płacz że ona wyglądała inaczej w salonie. I za umowę szukać numeru do salonu. Spojrzałam na zegarek a tu 10. Po jakie licho ja się o tej porze już w suknię ubierałam na ślub o 17tego nie wiem. No ale numeru znaleźć nie mogłam bo się starł z umowy ale koniec końców nie wiem jak z tego wybrnelam bo się obudziłam
Mi się za to śniło, że za półtorej godziny ślub, a ja musiałam suknię prasować Tż czekał już na mnie wtedy. Pamiętam, że miałam do niej założyć jeszcze SKRZYDŁA ANIELSKIE Po co to nie wiem
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:39   #2181
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Mi się za to śniło, że za półtorej godziny ślub, a ja musiałam suknię prasować Tż czekał już na mnie wtedy. Pamiętam, że miałam do niej założyć jeszcze SKRZYDŁA ANIELSKIE Po co to nie wiem
Dobre
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:40   #2182
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica Pokaż wiadomość
Kindziu droga, już wiem, jak spędzę dzisiejsze popołudnie. Będę szukać najbardziej szykownego wystroju na twą łepetynkę Nie będziesz wiedziała co wybrać. Będzie do wyboru do koloru, tak, że nawet dla twej teściowki starczy
padam do Twych stóp za pomoc nie wiem jak Ci się odwdzięczę a moja teściowa będzie Ci się kłaniać w pas
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:44   #2183
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Mi się za to śniło, że za półtorej godziny ślub, a ja musiałam suknię prasować Tż czekał już na mnie wtedy. Pamiętam, że miałam do niej założyć jeszcze SKRZYDŁA ANIELSKIE Po co to nie wiem
dobre
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:46   #2184
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Witajcie

Ale mam do bani dzień od rana. Dzisiaj miałam na 9.00 i od progu już afera za aferą i tysiąc spraw do załatwienia. Jakiś chłop przyszedł się awanturować, koleżanka się na mnie wydarła bez powodu, normalnie w✂✂✂✂iła mnie jak nie wiem. Na dodatek na prawdę co chwilę coś i kierowniczka lata jak poparzona do mnie co chwile z innym pismem i nie mam czasu sobie odsapnąć. Chociaż lubię wtorki bo czas szybko leci. Po 12stej idziemy z kolegą z pracy na lunch do chińczyka, żeby sie odstresować
Przepraszam, że tak marudzę, ale musiałam się wyżalić

Kindziu - Ty o tych perypetiach z teściową mogłabyś książkę napisać Dobrze, że masz do tego zdrowe podejście
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:46   #2185
Palulitka
Raczkowanie
 
Avatar Palulitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 243
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
U mojego kuzyna na weselu był rzutnik i wyświetlali ich zdjęcia i szczerze powiem, że to był straszny niewypał nikt na to nie zwracał uwagi
U mojego brata był tez taki rzutnik i zdjęcia puścili chwilę po rozdaniu tortu, wiec wszyscy jedząc na sali tort oglądali te zdjęcia i nawet to całkiem fajne było tylko moim zdaniem trochę za dużo było tych zdjęć. Po zdjęciach jeszcze puścili nagrane takie głosy dzieci które mówią np. co to jest miłość ? jaka powinna myć żona ? itp. to też całkiem zabawne było. Całość jednak powinna trochę krócej trwać, bo już pod koniec ludzie byli znudzeni.

Co do koszmarów to dziś mi się śniło że wybrałam zupełnie inna suknie, i jak już za nią zapłaciłam to przypomniałam sobie o mojej i płakałam dlaczego tamtej nie wybrałam :P

Powtórzę jeszcze raz moją sytuację z suknia. Zamówiłam ją Pani zdjęła mi miarę i powiedziała ze 1.5 miesiąca przed ślubem będzie zdjęcie jeszcze raz miary i dopiero na ta uszyta będzie suknia. 3 tygodnie wcześniej będzie suknia i będzie można dokonać poprawek, które bardzo rzadko się zdarzają bo suknia jest szyta dokładnie pod wymiar a nie na orientacyjny rozmiar. Zastanawia mnie to po co Pani zdjeła ze mnie miarę przy zamawianiu ? i czy te 1.5 miesiąca wcześniej to nie jest za późno ?
Palulitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:48   #2186
magdawe02
Raczkowanie
 
Avatar magdawe02
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 194
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez E87 Pokaż wiadomość
a mnie wkurza to w domu bo zamiast "dom dla nas" to "my dla domu" i wszystko sie musi teraz krecic wokol sprzatania... przeciez bez przesady ech...
no dokładnie! moja mama bierze tydzień urlopu w pracy na porządki i od rana do nocy szoruje, układa, trzepie dywany. Mój ojciec nigdy niczego się nie złapał jeśli chodzi o sprzątanie i przygotowywanie świąt, ale fakt ciężko pracuje fizycznie i późno wraca do w domu. Jego jedyny obowiązek to choinka i zawieszenie lampek w ogrodzie. Mam nadzieję, że z moim A. będzie inaczej. Nie mam zamiaru się zaharowywać przez miesiąc, żeby w same święta "odpoczywać". Tylko że to "odpoczywać" w mojej rodzinie należy się tylko mężczyźnie. Świąteczny odpoczynek dla kobiety to gotowanie, podawanie do stołu, zmywanie po tłumie gości itp. Ah i jeszcze powinna być uśmiechnięta, miła i zabawiać gości rozmową
__________________
[CENTER]02.06.2012 - Panna W. ---> Pani S.
-------------------------------------------------
Czekamy na fasolkę
magdawe02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:50   #2187
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Palulitka Pokaż wiadomość
U mojego brata był tez taki rzutnik i zdjęcia puścili chwilę po rozdaniu tortu, wiec wszyscy jedząc na sali tort oglądali te zdjęcia i nawet to całkiem fajne było tylko moim zdaniem trochę za dużo było tych zdjęć. Po zdjęciach jeszcze puścili nagrane takie głosy dzieci które mówią np. co to jest miłość ? jaka powinna myć żona ? itp. to też całkiem zabawne było. Całość jednak powinna trochę krócej trwać, bo już pod koniec ludzie byli znudzeni.

Co do koszmarów to dziś mi się śniło że wybrałam zupełnie inna suknie, i jak już za nią zapłaciłam to przypomniałam sobie o mojej i płakałam dlaczego tamtej nie wybrałam :P

Powtórzę jeszcze raz moją sytuację z suknia. Zamówiłam ją Pani zdjęła mi miarę i powiedziała ze 1.5 miesiąca przed ślubem będzie zdjęcie jeszcze raz miary i dopiero na ta uszyta będzie suknia. 3 tygodnie wcześniej będzie suknia i będzie można dokonać poprawek, które bardzo rzadko się zdarzają bo suknia jest szyta dokładnie pod wymiar a nie na orientacyjny rozmiar. Zastanawia mnie to po co Pani zdjeła ze mnie miarę przy zamawianiu ? i czy te 1.5 miesiąca wcześniej to nie jest za późno ?

ja też nei czaje po co ściągała wtedy jak drugi raz mają ściagać... mi ściągneła przy zamawianiu i na te wymiary ją uszyją a jak będzie zła to będziemy ją przerabiać... 1,5 msc czy to krótko czy długo ciężko powiedzieć jak one ją na miejscu szyją to może w sam raz a jeśli gdzieś tam przez firmę zewnętrzną to przeważnie dłużej to trwa ale wiesz one się na tym znają i na pewno wiedzą ile czasu trzeba
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:50   #2188
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
dobre
skrzydła ważna rzecz
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:55   #2189
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez magdawe02 Pokaż wiadomość
no dokładnie! moja mama bierze tydzień urlopu w pracy na porządki i od rana do nocy szoruje, układa, trzepie dywany. Mój ojciec nigdy niczego się nie złapał jeśli chodzi o sprzątanie i przygotowywanie świąt, ale fakt ciężko pracuje fizycznie i późno wraca do w domu. Jego jedyny obowiązek to choinka i zawieszenie lampek w ogrodzie. Mam nadzieję, że z moim A. będzie inaczej. Nie mam zamiaru się zaharowywać przez miesiąc, żeby w same święta "odpoczywać". Tylko że to "odpoczywać" w mojej rodzinie należy się tylko mężczyźnie. Świąteczny odpoczynek dla kobiety to gotowanie, podawanie do stołu, zmywanie po tłumie gości itp. Ah i jeszcze powinna być uśmiechnięta, miła i zabawiać gości rozmową
Moj ojciec tez zawsze stroi ogrod i lapmki na choince ale do tego sprzata piwnice wiec troche pomaga, pozniej wędzi miesko/szyneczki, robi kielbaski - nie jest zle! A tż juz mi oznajmil ze on nie bedzie "szalal" przed Swietami, po to tylko zeby bylo posprzatane przed bo musi byc! I ja sie z tym zgadzam, bo przeciez nic sie nie stanie jak np. wytrzepiemy dywany na wiosne
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:55   #2190
Palulitka
Raczkowanie
 
Avatar Palulitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 243
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
ja też nei czaje po co ściągała wtedy jak drugi raz mają ściagać... mi ściągneła przy zamawianiu i na te wymiary ją uszyją a jak będzie zła to będziemy ją przerabiać... 1,5 msc czy to krótko czy długo ciężko powiedzieć jak one ją na miejscu szyją to może w sam raz a jeśli gdzieś tam przez firmę zewnętrzną to przeważnie dłużej to trwa ale wiesz one się na tym znają i na pewno wiedzą ile czasu trzeba
Szyje to firma Nabla z Krakowa, na miejscu robią jedynie poprawki :/
Zaczynam panikować :/
Zastanawia mnie też dlaczego trzeba tyle czasu ( suknie Nabla 4 miesiące przed + 3 tygodnie na poprawki) wcześniej zamawiać suknie skoro szyją ją dopiero 1.5 miesiąca przed ?
Palulitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.