Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-31, 11:40   #2191
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość

My byliśmy wczoraj u gina. No więc Mała zdrowiusieńka, wszystko w jak najlepszym porządku oczywiście miałam 28tc+4 dni a ona jak zwykle większa wychodzi, tydzień to normalne, bo ta zawsze wychodziło... lekarz się śmieje, że zaszłam w ciążę wcześniej niż myślę... pewnie dlatego w ogóle zaszłam, bo wyliczyłam dni niepłodne no ale teraz myślę, że to była najlepsza rzecz jaka mi się do tej pory przytrafiła no i wracając do wizyty to wszystko SUPER!! Mięśniaka lekarz nie mógł odnaleźć, na pewno nie ma go przy szyjce, więc podczas porodu nie będzie przeszkadzał. Nie urósł, więc nie przeszkadza też Małej
Gratuluję wiadomości
Szczególnie tych o mięśniaku, bo jak pamiętam jak mnie z moim moja BYŁA ginka nastraszyła, to nie zawsze jest z tym dziadostwem kolorowo

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
oto kubusiowe łóżeczko
Takie samo planowaliśmy zakupić - takie słodkie jest
Ale teraz nie wiem, bo prawdopodobnie stanie w takim miejscu, że boków i tak nie będzie widać
I powiedz mi - jak to jest z przewijakiem? widzę, że te nóżki montuje się jakby na zewnątrz łóżeczka, a bardzo się rusza na boki?
__________________
Ola - 07.03.2010



catro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:51   #2192
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez catro Pokaż wiadomość

Takie samo planowaliśmy zakupić - takie słodkie jest
Ale teraz nie wiem, bo prawdopodobnie stanie w takim miejscu, że boków i tak nie będzie widać
I powiedz mi - jak to jest z przewijakiem? widzę, że te nóżki montuje się jakby na zewnątrz łóżeczka, a bardzo się rusza na boki?
Te nóżki się wciska w przewijak, tam są takie małe otworki i poprostu nakładasz sobie w którym miejscu chcesz na łóżeczku. Jeździć na boki nie jeździ, no chyba że się przesunie, bo on jednak lekki nie jest (jak dla mnie) Mam nadzieję, że mały nie będzie się na nim przesuwał
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:53   #2193
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

asia ja bym traktowala gościa jak powietrze do momentu kiedy by sobie nie zdal sprawy z tego co zrobil, nie do momentu przeprosin bo przeprosic mozna zawsze;/ co za cham!! az sie wkurzylam!!!
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:59   #2194
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

wiecie co, ja to się chyba starzeję...pierwszy raz nigdzie nie idę na sylwestra zawsze jechaliśmy w góry z tż., a w tym roku szok totalny - sami w domu...trochę ze względu na mnie i tak sobie to tłumaczę, ale nawet jakby wszystko z szyjką było ok to i tak nie mam ochoty wychodzić nigdzie ani jechać...nie chce mi się nawet ubrać...siedzę w piżamie (wziełam prysznic i wskoczyłam w nią spowrotem) taki jestem teraz leń, że aż mi wstyd przed samą sobą...a z dań nawet nic nie szykuję, bo i tak zasnę przed 21szą...przebudzimy się na szampana (ja piccolo) i pójdę spać dalej..nie no przepraszam - zupa pomidorowa się właśnie gotuje ale wstyd...
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 12:27   #2195
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

my tez siedzimy sami w domu i powiem szczerze zenawet nie mam ochoty na zadnych gosci ani sie nigdzie w gosci wybierac

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

na dworze tyle sniegu ze az sie na spacer chce wyjsc ale niestety wychodzimy dopiero po 17-stej a pozniej albo jutro wrzuce fotki naszych nowych zakupkow w sumie nie naszych tylko Kacpra;P

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

uciekam,zajrze pozniej

Happy New Year
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 12:56   #2196
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Baobabku darusiaa ja też siedzę w domku z TŻ dzwonia za nami bo fajna domówka u kuzyna się szykuje jego teśc robi z muzyka i tancami a tescie jego tacy luzacy że szok.. ale nie mamy ochoty najzwyczajniej w świecie .. planuje jeszcze wieczorkiem na spacer na palze jechac ale watpie abym sie juz póxniej zmusiła do tego wyczynu hihihi
mamy szampana mamy ciast kilka mamy kurczaka mamy długasne zimne ognie i SCRABBLE oraz martini sprite i kostki lodu co trzeba wiecej do szczescia aha i mega choinke kota psa i super sylwester w TV na Polsacie!!!

PS. mamy jeszcze z 20 balonów koorowych nadmuchamy sobie i bedzie gitara a o północy wyjedziemy na ganek pooglądac zimne ognie

Grunt to organizacja.. i wcale kasy nie trzeba ani ludzi
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 13:23   #2197
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

My też siedzimy z tż w domu. Nawet mi do głowy nie przyszło, że gdzieś idę - nie chce mi się - wypijemy po lampce szampana... mam taką ochotę, że nawet jak będziecie krzyczeć, to ja i tak wypije potulimy się i pójdziemy spać Pierwszy raz zacznę Nowy Rok bez kaca

Więc życzę Wam i Waszym rodzinom - tym zewnętrznym i wewnętrznym (brzuchowym) - dużo miłości w 2010! Żeby wszystko się ułożyło - Maleństwa wbrew wszystkiemu urodziły się bezboleśnie, szybko i całkowicie zdrowe, a my żebyśmy z uśmiechem na twarzy miały na to wszystko siłę i każdego dnia nowego roku cieszyły się tym największym cudem, jakie stało się naszym udziałem
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-31, 13:34   #2198
Mysia1234
Raczkowanie
 
Avatar Mysia1234
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
GG do Mysia1234
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cześc dziewczyny. Zbyt czesto nie pisze, ale zawsze podczytuje
Co do sylwestra my idziemy do mojej siostry (mieszka piętro wyzej) a tak to pewnie nigdzie tez bysmy nie szli
Chciałam się wam pochwalic, wczoraj byłam na usg i ''Maleńka'' waży już 1782g ) wszystko jest ok a ja jestem pozamykana na 4-ry spusty :P

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!
__________________
Wiktoria 21.03.2010 4190g, 57cm

Razem od 18.03.2005
Zaręczyny 29.07.2009
Ślubowaliśmy 12.02.2011
Mysia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 13:54   #2199
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Dzieki dziewczyny za pocieszenie.. jestescie kochane
my mamy na sylwka isc do znajomych z pracy, male spotkanko,bo tylko we czworke bedziemy. nie wiem jak to wszystko bedzie wygladalo jak jestesmy tacy pokloceni. on stracil wiele w moich oczach. wszystko to co mi zarzuca,jest dokladnie na odwrot. ja jestem samolubna? kiedy? kiedy piore,sprzatam gotuje dla niego a jak spi to caluje go w czolko i glaszcze po glowce. zalatwiam naprawe reflektora w samochodzie i przeglad,a potem umawiam sie na nowe oc, bo on jezdzil bez tego wszystkiego,bo nie mial czasu zalatwic. |Pracuje co prawda dosyc ciezko,ale to nie zwalnia go ze wszystkich innych obowiazkow.
Jest nieodpowiedzialny,to prawda..wyszlo to niestety jak wzielismy kredyt i kupilismy mieszkanie:/ sam jeszcze namawial mnie na dziecko.
Zobacze jak sie urodzi Gabrysia,jak bedzie.. bo nie moglabym byc przy takim czlowieku cale zycie. no ale jest to przykre. W nowym roku moje postanowienia, to mniej przejmowania sie tym wszystkim,mniej lez przez glupich facetow.
Wam tez zycze wszytskiego co najlepsze w NOWYM ROKU! Szybkiego porodu i zdrowych dzieciaczkow! Buziaki

-------------------
o
jeny ale ulgaaa, wyjelam sobie druty ze stanika ze tez wczesniej na to nie wpadlam.
__________________

Razem z Gabrysią


Edytowane przez JoannM
Czas edycji: 2009-12-31 o 14:22
JoannM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 14:40   #2200
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

W nadchodzacym roku zycze Wam i sobie:
zdrowego egoizmu abysmy zawsze umialy znalezc czas tylko dla siebie,

sily abysmy umialy realizowac nasze i tylko nasze plany,
asertywnosci aby umiec powiedziec swiatu glosne "nie",
bezwarunkowej cierpliwosci do naszych szkrabow,
wiary ze niemozliwe jest mozliwe i ze kazde marzenie kiedys sie spelni
no i zdrowia, normalnosci finansowej, pogody ducha nawet w najbardziej deszczowy i szary dzien
łatwych porodów i cesasarek , dużych tłustych dzieci urodzonych w terminie ..
No i dzięki , że jesteście .




Piękne te wasze zakupy i łóżeczka , ja mam takie zwykłe bez bajerów nie ma opuszczanego boku , szuflady , czy wyciaganych szczebelków już 4 dzidzia w nim będzie ale nowego nie ma co kupowac jak mam to a Szymek i tak już śpi w dużym więc pewnie drugie tez rok i do dużego powędruje sobie .
Miłej zabawy
My idziemy do kolezanki która ma córcię w wieku Szymka posiedzimy sobie i tyle .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 14:48   #2201
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

JoannaM- tak sobie siedze w szpitalu przy Oliwce I czytam o Twoich problemach z TZ I nie wiem jak Ty mozesz wytrzymac takie traktowanie. Ja nie wiem jak bym dala sobie rade bez wsparcia Potencjalnego. I nie mowie tu tylko I wylacznie o wspaciu psychicznym ale I fizycznym.On mnie wspiera we wszystkim. I to jest bardzo wazne. Ale mysle ze w Twoim przypadku rozmowa z nim I tak nic nie da-niestety. On po prostu jest wielkim egoista I mysli ze caly swiat a szczegolnie Ty musisz sie krecic kolo niego. A jak przyjdzie dziecko to I tak chyba nic sie nie zmieni. Ale zmieni sie Twoje podejscie bo dla Ciebie wazniejsze bedzie dziecko I byc moze przestaniesz tak naskakiwac TZ
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-31, 17:15   #2202
malgo421
Rozeznanie
 
Avatar malgo421
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 658
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Szczesliwego Nowego Roku!!! Zycze wam zdrowia i samych radosci!!!

No i Pikolowej (szampanskiej)zabawy do bialego rana!!!
A my spedzamy sylwestra w domku we czworke. Ja ,Tz Amelka i brzuszkowy dzidzius. Buzka!!!
malgo421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 18:41   #2203
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Odpisałam po kolei i mi tekst wcięło..............

No to teraz tylko zapytam czy wiecie może jak to jest z intwrwencjami policyjnymi w sprawie ciszy nocnej w sylwestra? Piętro niżej zapowiada się wyskokowa i głośna impreza, a ja nie zamierzam przez nich nie spać. Znacie jakiegoś policjanta, który mógłby potwierdzić czy w sylwka też cisza nocna obowiązuje?

Byłam u lekarza i mam zapalenie gardła. Chyba. Chyba, bo lekarka jakaś nienormalna z lekka.... bez komentarza.

Życzenia noworoczne też mi wcięło- a takie ładne były, więc się teraz streszczę: żeby wszelkie nowości w tym NOWYM Roku były pozytywne i żebyśmy się w komplecie przeniosły na wątek na odchowalni i chwaliły się ślicznymi bobaskami.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 19:21   #2204
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
My też siedzimy z tż w domu. Nawet mi do głowy nie przyszło, że gdzieś idę - nie chce mi się - wypijemy po lampce szampana... mam taką ochotę, że nawet jak będziecie krzyczeć, to ja i tak wypije potulimy się i pójdziemy spać Pierwszy raz zacznę Nowy Rok bez kaca
Ja też bez kaca... hihih az dziwnie!!! 11 lat nie opuściłam imprezy balu itd.. a teraz mus hihiih ale jakie zdrowe bedziemy..

mrowak.. przepraszam ale na poczatku myslałam że sobie zartujesz?????????????
Przeciez ty nie jestes moherowy beret ani jakas starsza zgreda żeby raz w roku nie móc przymknąć oka...Dziewczyno to jest sylwester!!!
Ty nigdy nie byłas na domówce? nie pomyslałas wtedy co sasiedzi pomyslą.. wybacz ale w te noc raczej nikt takich numerów nie robi żeby na policje zgłaszać... Ile ty masz lat żeby tego nie zrozumieć?
Jedna bezsenna noc cie nie wprowadzi w bezsennośc

no juz pomyśl pozytywnie usmiech i może sobie potanczysz jak rzeczywiście tak głośno bedzie..

Szczęśliwego Nowego roku!
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!

Edytowane przez madziwnia
Czas edycji: 2009-12-31 o 19:23
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 01:33   #2205
aldix
Raczkowanie
 
Avatar aldix
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: górzysta, wietrzna Szkocja
Wiadomości: 84
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
A ja oczywiscie w szpitalu I trzymam Oliwke na rekach I sama ubralam jej kawtanik co nie bylo latwe - ona taka malenka a kaftanik taki duzy I do tego te wszystkie kabelki.

Isis- gratuluje chlopaka I mam nadzieje ze bedzie wszystko OK. Tutaj patrze na te maluchy I naprawde medycyna dokonuje cudow.

AniaP - wspanialy nurek Ci rosnie. Ja takze lubie basen ale ze wczesniakami to chyba tak szybko nie mozna.

Megi - duzo szczescia na nowej drodze zawodowej.

Izumi- mi osobiscie Adelka bardzo sie podoba .

Drcron- oj biedna Ty z ta dieta. Trzymaj mala w brzuchu I nie wypuszczej jej za wczesnie.
Ciekawe kto bedzie nastepny Megi czy Ty.

A tak na marginesie to nie wiem czy nie powinnam zmienic watku na grudniowy. Co prawda dobrze mi tu I kibiucuje Wam wszystkim. No I przyzwyczailam sie do Was.
Witaj. Ja urodziłam moją Basię w 28 tc, 800g. Ciężko było, miałam najcięższą postać zatrucia - zespół HELLP. pamiętam dokładnie, poszłam spać dziecka nie było, obudziłam się - dziecko jest. I jak tu uwierzyć, że to moje?...

O basen się nie martw. Chodziłam z Basią na basen od 3 miesiąca wieku korygowanego, musiałam tylko dać zaświadczenie (jak każda inna mama) od lekarza, że nie ma przeciwwskazań. Basia miała bardzo napięte mięśnie, basen bardzo pomógł.

Polecam forum wczesniaki.phorum.pl - założyłam jak się Basia urodziła, wieku osobom już pomogło.

P.S. jestem w 30 tc. Na razie się trzymam.
__________________
Zdrówko mężów - którzy nas wygrali, frajerów- którzy nas stracili i najszczęśliwszych drani - którzy nas jeszcze spotkają!!

Basia
aldix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 08:22   #2206
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Witajcie w nowym roku 2010!!!
I zycze Wszystkim aby byl to najszczesliwszy rok dla Was I waszych maluchow.

Aldix- dzieki za linka. Oczywiscie jeszcze dzisiaj wejde tam i poczytam.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 09:10   #2207
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

ja też witam w nowym roku - mam nadzieję, że będzie on dla nas udany Oby nasze maluszki urodziły się zdrowe i w terminie
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 09:20   #2208
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Dzien dobry w ten strasznie zimny mrozny i mglisty pierwszy dzien Nowego Roku
milego dnia
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 10:31   #2209
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Witam w ten piękny, biały mroźny pierwszy dzień nowego roku

Dawno nic nie pisałam ale podczytywałam Mam cały czas tz w domku wiec cieszymy się sobą.

We wtorek byłam na "glukozie". Wyniki w porządku, przed wypiciem 81, po wypiciu 110. Także w normie.
Wczoraj byłam na wizycie, też wszystko ok. Posłuchałam serduszka- bije jak dzwon

Sylwestra spędziłam u znajomych na domówce. Było 12 osób. Były tańce, fajerwerki, karaoke... także super, mimo, że popijałam piccolo A co tam, mnie alkohol do zabawy nie potrzebny A Dzidzia bawiła się z nami, całą noc wariowała w brzuchu i od rana znów "działa"

mrowak- szczerze mówiąc też się zdziwiłam, że chcesz dzwonić na policję. Och, ta jedna noc... można przymrużyć oko My byliśmy na tej imprezie w mieszkaniu w bloku. Znajomi w prawdzie poszli uprzedzić sąsiadów, że może być głośno i mimo, że mają malutkie dziecko, nie przeszkadzało im to. Także troszkę tolerancji

madziwnia- super zakupy, mam na allegro zapisane to samo łóżeczko i chyba też je zakupie. Piękne W ogóle wszystkie zakupy cudne

Wczoraj nie miałam okazji złożyć wam życzeń, więc dziś składam- Wszystkiego najlepszego na nowy 2010 rok. Bezbolesnego, terminowego rozwiązania, zdrowych pociech i tylko szczęśliwych chwil!!
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 10:41   #2210
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Witam w Nowym roku!!!
Oby był jeszcze lepszy niż ten co minął
Aby nasze Słoneczka urodziły się zdrowe a mamusiom życzę szczęsliwego bezbolesnego w miare możliwości rozwiązania!

Asia.. jak bys kupowała u niego łożeczko to odrazu weź sobie materac i za przesyłke tylko raz płącisz bo chyba az 35 zł za samo łóżeczko i ja dobrałąm materac kokos-gryka.. 75 chyba zł. A te ponoć najbardziej polecane.

mrowak kochana mam najdzieje że impreza u sąsiadów była znośna?
PODUBKA WSZYTSKIM!!

86 DNI do rozwiązania
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 10:43   #2211
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Witam w Nowym roku!!!
Oby był jeszcze lepszy niż ten co minął
Aby nasze Słoneczka urodziły się zdrowe a mamusiom życzę szczęsliwego bezbolesnego w miare możliwości rozwiązania!

Asia.. jak bys kupowała u niego łożeczko to odrazu weź sobie materac i za przesyłke tylko raz płącisz bo chyba az 35 zł za samo łóżeczko i ja dobrałąm materac kokos-gryka.. 75 chyba zł. A te ponoć najbardziej polecane.

mrowak kochana mam najdzieje że impreza u sąsiadów była znośna?
PODUBKA WSZYTSKIM!!

86 DNI do rozwiązania
Tak, tak, taki też mam zamiar
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 10:49   #2212
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

My Troje ale i tak było wesoło
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 11:39   #2213
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
mrowak.. przepraszam ale na poczatku myslałam że sobie zartujesz?????????????
Przeciez ty nie jestes moherowy beret ani jakas starsza zgreda żeby raz w roku nie móc przymknąć oka...Dziewczyno to jest sylwester!!!
Ty nigdy nie byłas na domówce? nie pomyslałas wtedy co sasiedzi pomyslą.. wybacz ale w te noc raczej nikt takich numerów nie robi żeby na policje zgłaszać... Ile ty masz lat żeby tego nie zrozumieć?
Jedna bezsenna noc cie nie wprowadzi w bezsennośc
he he nad nami też byłam impra w rytmach disco polo ale jakoś dzieciaki spały bez problemu mimo że to było nad nimi .. Mój SZymek s
?pał z laską w łóżku i na co ta mama pozwala.. he he ..
Ale sylwek był całkiem miły .
p
Cytat:
Napisane przez aldix Pokaż wiadomość
Witaj. Ja urodziłam moją Basię w 28 tc, 800g. Ciężko było, miałam najcięższą postać zatrucia - zespół HELLP. pamiętam dokładnie, poszłam spać dziecka nie było, obudziłam się - dziecko jest. I jak tu uwierzyć, że to moje?...

O basen się nie martw. Chodziłam z Basią na basen od 3 miesiąca wieku korygowanego, musiałam tylko dać zaświadczenie (jak każda inna mama) od lekarza, że nie ma przeciwwskazań. Basia miała bardzo napięte mięśnie, basen bardzo pomógł.

Polecam forum wczesniaki.phorum.pl - założyłam jak się Basia urodziła, wieku osobom już pomogło.

P.S. jestem w 30 tc. Na razie się trzymam.
Fajnie czytac że takie małe dzieciaczki mają się dobrze
A teraz też masz jakieś problemy zdrowotne czy wszystko jest ok ?
Tak z ciekawości pytam

Miłego dnia kobitki
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 12:56   #2214
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Ja też bez kaca... hihih az dziwnie!!! 11 lat nie opuściłam imprezy balu itd.. a teraz mus hihiih ale jakie zdrowe bedziemy..
no ja też pierwszy raz od niepamiętnych czasów w Nowy Rok weszłam zupełnie trzeźwa... ale teraz jak super bez kaca

my byliśmy na imprezce urodzinowej, dużo dość ludzi było... tańcowałam nawet, ale chyba Małej się nie podobało, bo strasznie kopała i brzuch mi się napinał strasznie, więc w końcu sobie odpuściłam i tylko zajadałam sałatki i inne przysmaki u nas spadła masa śniegu, o północy irlandzkie dzieciaki rzucały we wszystkich napotkanych ludzi kulkami, musiałam się ewakuować żeby nie dostać. No ale w sumie to druga zima od kilkunastu lat kiedy śnieg leży na ulicach, więc jakoś im wybaczyłam a strasznie było na ulicach, wracaliśmy z prędkością 15km/h i masę stłuczek mijaliśmy. Raz, że ludzie tu w ogóle nie umieją jeździć jak jest śnieg a dwa, że tu nie ma zwykle potrzeb zmieniania opon na zimowe i nie ma takiego wymogu. Aż się boję, bo mój M. to początkujący kierowca, a po samochód musi się dziś udać

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU !!
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 12:58   #2215
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

tak nas zasypało
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 13:08   #2216
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
15km/h i masę stłuczek mijaliśmy. Raz, że ludzie tu w ogóle nie umieją jeździć jak jest śnieg a dwa, że tu nie ma zwykle potrzeb zmieniania opon na zimowe i nie ma takiego wymogu. Aż się boję, bo mój M. to początkujący kierowca, a po samochód musi się dziś udać

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU !!
No właśnie mam kolezankę 60 km od ciebie i jej mąż początkujący kierowca rozbił wczoraj jej auto cały przód jest skasowany a twierdzi że parkował jadąc 20 km/h chyba jej się nie chciał przyznac jak naprawdę było .. BO ona stwierdziła że on próbuje brać zakręty jak Kubica Także niech mąż uważa .. ja dziś się przejechałam też nieźle u siebie pod domem a mam napęd na 4 buty i miliony systemów . .. dobrze że płoty sasiadów były daleko he he ..
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 13:22   #2217
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
No właśnie mam kolezankę 60 km od ciebie i jej mąż początkujący kierowca rozbił wczoraj jej auto cały przód jest skasowany a twierdzi że parkował jadąc 20 km/h chyba jej się nie chciał przyznac jak naprawdę było .. BO ona stwierdziła że on próbuje brać zakręty jak Kubica Także niech mąż uważa .. ja dziś się przejechałam też nieźle u siebie pod domem a mam napęd na 4 buty i miliony systemów . .. dobrze że płoty sasiadów były daleko he he ..
no właśnie wiem... w Wigilię też było strasznie ślisko i M. wracał ze sklepu (fakt, że jest początkujący i gazuje przed zakrętem a nie po ) i jechał wolno (tak mówi) no i na zakręcie stuknął jakąś panią w tyłek a wczoraj jak wracaliśmy, to normalnie jak w filmach, samochód był "zaparkowany" w bramkach dla pieszych i staranowana sygnalizacja świetlna, myślę, że tym ludziom się wydaje, że przy takiej pogodzie 40km/h to wystarczająco wolno... Chyba zadzwonię po jakiegoś doświadczonego kierowcę i niech pojedzie z M. i instruuje go jak jechać.
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 13:39   #2218
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Witam w Nowym Roku 2010!

Minka no wlasnie slyszalam ze na Wyspach nie strzelają,moja rodzinka tez tam jest to mówili,ze z trudem wogole dostali jakies fajerwerki,ale udalo im sie kupic i tylko oni strzelali hehe są w Walii.
No i gratuluję,super,ze z malutka wszystko dobrze

Mrowak zniosłas noc?? ja tez myslalm,ze zartujesz,chyba bym kogos wysmiala jakby mi nasłał policje w Sylwestra za glosną imprezę

My sie świetnie bawilismy,usmialam się do łez,potańczyłam sobie i wogole bylo super,a mialam siedziec w domciu

Dziewczyny świetne łóżeczka,my niedlugo tez sie weźmiemy za zakupy.

Zima piekna,szkoda ze tyle śniegu nie było we Wigilię.
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 14:50   #2219
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

WITAM w tym Nowym Roku.

MROWAK nie obraz sie ale dzwonic w sylwestra na policje bo ktos robi impreze to na prawde dziwne... zwlaszcza ze nie masz 80 lat ani parkinsona i jestes normalna wyluzowana osóbka

My sylwestra spedzilismy do 12 z moimi rodzicami o 12 ogladalismy fajerwerki a po 12 do prawie samego rana spedzalismy nowy rok razem i bez wahania stwierdzam ze to chyba najlepszy sylwester w moim zyciu jak do tej pory. Wcale ale to wcale nie zaluje ze sie nigdzie nie wybralismy.


Wstawiam nasze nowe nabytki Po praniu ale jeszcze nie poprasowane byly dlatego tak wygladaja :P
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 15:01   #2220
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Minka jej słodziuchnego masz pyszczka!!!

Darusia a ciuszki super szczególnie te na 3 zdjęciu

Mój mały pływak chyba zapomniał że imprezka juz sie skonczyła bo jak wczoraj od 22 zaczął buszowac tak do teraz z przerwa na spanie w nocy razem z mamusią tańcuje na całego brzuch skacze a mamusia włąsnie obiad zjadła
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.