Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-26, 15:00   #2191
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Luskap co do auta to to akurat mi się nie podoba, ale niektóre stare auta są świetne i przyznam, że sama się skłaniam ku takiemu (oczywiście w dalekiej przyszłości )

Kupiłam sobie Almost Powder w promocji Sephory a miałam oszczędzać...
No ale użyłam sobie od koleżanki w pracy i się zakochałam.Tego mi trzeba teraz na okres przejściowy pomiędzy podkładem w płynie a gołą buzią po wakacjach
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 16:11   #2192
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ale tu cisza ostatnio

Kupiłam dziś wreszcie tabletki z cynkiem. Oby pomogły na moją cerę, bo już nie mam do niej siły
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 16:54   #2193
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Uf, jestem po dwóch zaliczeniach a muszę jeszcze skończyć dziś projekt.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 17:40   #2194
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Uf, jestem po dwóch zaliczeniach a muszę jeszcze skończyć dziś projekt.
Ja też dziś wszystko zaliczyłam (w sumie 3 przedmioty), jestem w trakcie nauki na jutrzejszą zerówkę, ale już nie mogę. Robię sobie przerwę i o 19.00 ruszam znów.

Ja chcę już 16.06, wtedy mam ostatni egzamin.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 17:44   #2195
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja mam sesję do 30 czerwca.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 19:51   #2196
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko jejciu musisz uważać na siebie Dobrze, że się nie poparzyłaś pokrzywskami, choć w sumie podobno to zdrowe
No, ostatnio jestem Smerf-Ciamajda
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Wkleję Wam zdjęcia moich zaproszeń na żywo i podziękowania dla rodziców. Jak Wam się podobają?
Zaproszenia łądniejsze niż wtedy mi się zdawały A te prezenty dla rodziców to niby po co? ani to osobiste jest ani o niczym nie świadczy
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mam zrobić jeśli listonosz w ogóle nie zostawia mi nawet awiza w skrzynce na listy polecone? NIgdy. Muszę chodzić i się dopytywać czy coś przyszło...
Ja najpierw dzwonie na pocztę i upewniam się, że żadne dziwne opcje (w stylu zostawianei poleconych w skrzynce czy inne) nie sa pomyłkowo przypisane do mojego numeru a potem narzekam na listonosza, staram się podać konkretną date czy czasami godzinę jesli da się ustalić
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Tylko musisz się najpierw dowiedzieć która to. Ja np mam na osiedlu pocztę ale ona pełni funkcje tylko nadawczą i dodatkow są tam zostawiane paczki. Jak mam jakieś uwagi co do dostarczania przesyłek to muszę lecieć na inną pocztę bo to z tamtej chodzi listonosz.
Ja też tak mam, ale telefony wystarczały (odpukac) na razie.
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie.
Ja też byłabym chętna na jakiś krakowski zlocik, zabrałabym się z Vibeską, o ile oczywiście mogę się wprosić.

W sumie dobry sposób żeby nie myśleć o problemach.
Krakowski zlocik dobra rzecz

trzymaj się
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja mam sesję do 30 czerwca.
a ja do 25, jak zdam

Przybyło mi 2 limitowane paletki avonowych cieni poczwórnych (jak tu nie wziąć, jeśli wychodzą po 12,94 sztuka a podobają mi się? ale odpuściłam Mocha Latte )
I kupiłam wreszcie balerinki, o takie: porządnie szyte jak na chińszczyznę, wkładka skórzana i pięta też, co do reszty wntrza to też wygląda na skórkę ale nei umiem stwierdzić. W każdym razie wierzchni materiał ot ten co mi się podobał na szpilkach z CCC kiedyś, tylko jaśniutki. 79 zł, strasznei się cieszę i rozciągam je sobie własnie
Gin umówiony, a nawet 2 (badania w piątek i wizyta za 3 tyg) dentystę dziś odhaczykowałam- na 8mce mi się robi dziurka a na 7mce zaraz się zrobi, dostałam termin na początek lipca i mam zdecydować cyz plombuję czy zaczynam serię wyrwań

Malowałam dziś próbnie przyjaciółke do ślubu, podobało jej się tylko strasznei mi ręka wyszła z wprawy bo od paru tygodni nie robie sobie smoky a ona własnie chce smoky W piatek następna próba
A kiecki dalej nie mam, tę co pisałam jednak z mamą odrzuciłyśmy...
A mamei kupiłam w końcu to serum Schellera do wrażliwej

Spadam do nauki, jakieś zaległości mam odrabiać niespodziewane jutro :/
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2010-05-26 o 20:03 Powód: fota ;)
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 20:55   #2197
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

rzyrafko, świetne buty, zazdroszczę.
A czemu od razu wyrywać te zęby?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 21:26   #2198
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

dzięki, też się z nich cieszę, trochę mnie ciśnie prawy na stawie od palucha w skarpecie, już włożyłam kopyta do nich, niech się przez nockę tez rozciągają- może jutro je ubiorę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 21:35   #2199
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja też byłabym chętna na jakiś krakowski zlocik, zabrałabym się z Vibeską, o ile oczywiście mogę się wprosić.
Mogę Ci nawet zorganizować białostocki zlocik


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

Malowałam dziś próbnie przyjaciółke do ślubu, podobało jej się tylko strasznei mi ręka wyszła z wprawy bo od paru tygodni nie robie sobie smoky a ona własnie chce smoky W piatek następna próba
Ja ostatnio widziałam przyjaciółkę w makijażu ślubnym próbnym i muszę przyznać, że trochę się przestraszyłam tapeta to była straszna... oczy i policzki były zrobione bardzo ładnie, starannie ale cała twarz pokryta była bardzo kryjącym podkładem, wyglądała jakby było na niej kilka warstw tego podkładu, podkreślał pory, ogólnie był za bardzo widoczny. Ja bym sobie nie pozwoliła takiej krzywdy zrobić


Kupiłam sobie dziś saszetkowe maski waxowe. Wolę najpierw wypróbować mniejsze ilości bo nie wiem który rodzaj będzie bardziej pasować do moich włosów.
nosku, Ty je chyba lubisz, które polecasz?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 21:40   #2200
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

a co do zębów to tak- one nie wyrosły do końca, od paru lat na niektórych jest jeszcze kawałek dziąsła od góry i właśnei dlatego jeden mi się zaczyna psuć. Ale znów cała reszta praktycznie zdrowa a ostatni raz byłam 5 lat temu w gabinecie i generalnei mi się nie psują. Tylko kwestia taka, ze kiedyś być może przyjdzie mi ochota na aparat stały i wtedy bez wyrywania ani rusz, bo teraz są tak stłoczone i pokrzywione, ze nitkę dentystyczną wsunę tylko miedzy jedynki i to tylko górne...
Ale też bym nie chciała ich usuwać na razie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 21:42   #2201
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

sleepy ale te nowe Biovaxy masz? ten do ciemnych bardzo mi się podoba, bosko nabłyszcza włosy i są fajne, takie puszyste ze starej serii lubiłam ten do włosów suchych i zniszczonych. Latte też był w porządku, ale czegoś mu brakowało jak dla mnie. Za to ten w brązowo-zielonym opakowaniu w ogóle mi nie pasował, za bardzo obciążał..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 21:44   #2202
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

sleepy- podkładowanie na razie olałyśmy, chodziło głównie o oko, mało czasu miałam przez tego dentystę
Ona ma suchą cerę, więc też będe musiała uważać, żeby tynku nie zrobić
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 21:54   #2203
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
sleepy ale te nowe Biovaxy masz? ten do ciemnych bardzo mi się podoba, bosko nabłyszcza włosy i są fajne, takie puszyste ze starej serii lubiłam ten do włosów suchych i zniszczonych. Latte też był w porządku, ale czegoś mu brakowało jak dla mnie. Za to ten w brązowo-zielonym opakowaniu w ogóle mi nie pasował, za bardzo obciążał..
Stare. Wzięłam trzy: latte, ten do zniszczonych i brązowo-zielony. Jutro rano pierwsze testy.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 22:04   #2204
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Stare. Wzięłam trzy: latte, ten do zniszczonych i brązowo-zielony. Jutro rano pierwsze testy.
w takim razie kolejność: ten do zniszczonych, latte i brązowo-zielony ja jutro po egzaminie chyba odreaguję w SP, mam ochotę na szampon Biovax.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 22:27   #2205
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja też byłabym chętna na jakiś krakowski zlocik, zabrałabym się z Vibeską, o ile oczywiście mogę się wprosić.
I ja jestem chętna, ale chyba finansowo nie dam rady w czerwcu. No chyba, że się zlecimy tuż przed albo tuż po moim wypadzie do Londynu i rzyrafka przyjmie mnie pod swój dach. Bo jednak na wypad ot, tak do Krk nie będzie mnie stać

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
I jeszcze rodzice TŻta wynaleźli nam taki samochód retro, ale sama nie wiem. Mi jest jakoś zupelnie obojętne czym pojedziemy, myślałam raczej o zwykłym samochodzie, nigdy o takim retro.
Podziękowania i mi się podobają A co do samochodu, to jeśli całe retro miałoby polegać tylko i wyłącznie na aucie, to nie ma to sensu wg mnie Chociaż podobają mi się takie samochody, to wg mnie coś musi do nich pasować, chociażby Wasze stroje

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mnie się takie retro nie podobają tzn. jeśli by cała stylistyka ślubu (suknia, wystrój, ubiory gości itd.) miały np. nawiązywać do tamtych lat to czemu nie. Mogłoby to wyglądać ciekawie. Ale ja też bym wolała jechać normalnym samochodem
Myślę, że ciężko by było zmusić gości do ubrania się w takim stylu, wręcz wg mnie jest to niewykonalne . Ale fakt faktem, że taki samochód retro zobowiązuje do zachowania ogólnej stylistyki

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie Almost Powder w promocji Sephory a miałam oszczędzać...
No ale użyłam sobie od koleżanki w pracy i się zakochałam.Tego mi trzeba teraz na okres przejściowy pomiędzy podkładem w płynie a gołą buzią po wakacjach
A ja w końcu zapomniałam o tej promocji, ale w sumie żadna strata - i tak nic nie wymyśliłam, a Almost Powder może jeszcze kupię w UK po dokładnym obadaniu kolorów, a nie tak - prawie w ciemno.
Za to kliknęłam dzisiaj w końcu ten kremowy podkład Vichy, wieeelką termalkę 300ml, maseczkę Dolivy na plamy pigmentacyjne (niech no tylko spróbują się jej oprzeć) i zagramaniczny Etiaxil, czyli Perspirex. Kupowałam w ApoDiscounter, a że to niemiecka apteka to mam delikatne obawy, więc trzymajcie kciuki, żebym nie wtopiła tych 140zł

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zaproszenia łądniejsze niż wtedy mi się zdawały A te prezenty dla rodziców to niby po co? ani to osobiste jest ani o niczym nie świadczy
Taki zwyczaj jest. Ale jak dla mnie wystarczą takie podziękowania i kwiaty, też nie widzę sensu robienia jakichś większych prezentów, zwłaszcza tak trochę na siłę. Jakby mało było wydatków przy organizacji ślubu.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Przybyło mi 2 limitowane paletki avonowych cieni poczwórnych (jak tu nie wziąć, jeśli wychodzą po 12,94 sztuka a podobają mi się? ale odpuściłam Mocha Latte )
Też się skusiłam na te czwóreczki, ale na Pink Sands. Brakuje mi takich delikatnych, ciepłych kolorków na co dzień. Wzięłam jeszcze ten nowy lawendowy lakier do paznokci (isa, jak tam Twój majtkowy niebieski masz go już?) i zestaw z kosmetyczką z pierwszych stron, właściwie tylko dla błyszczyka Sugar Cane. Koleżanka z pracy go ma i jest śliczny.
Szkoda tylko, że na razie nie mogę się nimi cieszyć, bo leżą u rzyrafki. No ale najpóźniej za 3tyg. będą u mnie, bo jak wytrzymam, to siostra mi je odbierze.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I kupiłam wreszcie balerinki, o takie: porządnie szyte jak na chińszczyznę, wkładka skórzana i pięta też, co do reszty wntrza to też wygląda na skórkę ale nei umiem stwierdzić. W każdym razie wierzchni materiał ot ten co mi się podobał na szpilkach z CCC kiedyś, tylko jaśniutki. 79 zł, strasznei się cieszę i rozciągam je sobie własnie
Już mówiłam, śliczne są. I też po focie od razu mi się z tamtymi czółenkami skojarzyły A najpierw oglądałam zdjęcie, dopiero potem doczytałam opis.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Malowałam dziś próbnie przyjaciółke do ślubu, podobało jej się tylko strasznei mi ręka wyszła z wprawy bo od paru tygodni nie robie sobie smoky a ona własnie chce smoky W piatek następna próba
Ćwicz, ćwicz, to może jak kiedyś w moim życiu nadejdzie ta wiekopomna chwila, to i mnie malniesz

*********************
Byłam dzisiaj z rana na drugim zastrzyku i znów mnie noga boli. nie tak jak tydzień temu, ale jednak. O dziwo, mniej to czuję, jak jeżdżę na rowerze, więc dziś właściwie tylko nim się poruszałam. Zastanawiam się nawet czy jutro do pracy nie śmignąć, po pracy szybko do domu, wziąć strój na ćwiczenia i śmignąć na piłki. Tylko kurka tak koło 16-18 może coś popadać, a właśnie w tym czasie miałabym się przemieszczać. No i nie wiem

A dzisiaj chciałam sobie kupić odżywkę do rzęs Pierre Rene i tusz Falsies, ale ani nie było tej odżywki, którą chciałam, ani czarnego tuszu. Aaa, i jeszcze chciałam wziąć w Rossmannie balsam modelujący AA na promocji, ale okazało się, że ten i bodajże kakaowy jako jedyne mają normalną cenę Co prawda jeszcze nie wykończyłam tego antycellulitowego, ale za 8,99zł chciałam zrobić zapas, tylko dla odmiany chciałam inną wersję. Składowo są b. podobne.
Skończyło się na tym, że kupiłam tylko kwiatowy żel do golenia Gillette, bo akurat był na promocji, a mój Nivea wyda dziś ostatnie tchnienie. Dawno nie używałam ichnich żeli i mam nadzieję, że przypadnie mi do gustu. Kiedyś jakoś ich nie lubiłam, ale nie wiem czy głównego znaczenia nie miała cena A w promocji był trochę tańszy od męskiej Nivejki.

ice, jak Ci się sprawuje długoterminowo ten podwójny tusz Loreala? Zauważyłaś, żeby coś faktycznie pielęgnował rzęsy? Bo w sumie przypomniało mi się dzisiaj o nim i może zamiast kupować i odżywkę i nowy tusz, skusiłabym się na niego.
I czy faktycznie ciężko się go zmywa?

A tak w ogóle to wszystkim zaliczającym i egzaminującym się życzę owocnej nauki i trzymam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 22:43   #2206
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

MagJa w tej aptece robiła kiedyś zakupy (nasze wspólne zresztą) madziarra i wszystko było w porządku
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 23:13   #2207
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zaproszenia łądniejsze niż wtedy mi się zdawały A te prezenty dla rodziców to niby po co? ani to osobiste jest ani o niczym nie świadczy

I kupiłam wreszcie balerinki, o takie: porządnie szyte jak na chińszczyznę, wkładka skórzana i pięta też, co do reszty wntrza to też wygląda na skórkę ale nei umiem stwierdzić. :/
Świetne balerinki! Co do zęba to jeśli się da to lepiej uratować!
No zaproszenia w necie były takie żółte, na żywo kolor jest o wiele bardziej stonowany.
Co do prezentów dla rodziców, to właśnie taki zwyczaj no i chcemy oficjalnie podziękować za zorganizowanie wesela itp. oczywiście nie będzie sztucznych przemów czyt. gotowego tekstu z internetu czytanego przez mikrofon. Chyba nawet kwiatków nie będziemy dodatkowo kupowali, no bo i tak będzie dużo od gości i co z tym robić. A taki skromy prezencik zostanie na pamiątkę.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Podziękowania i mi się podobają A co do samochodu, to jeśli całe retro miałoby polegać tylko i wyłącznie na aucie, to nie ma to sensu wg mnie Chociaż podobają mi się takie samochody, to wg mnie coś musi do nich pasować, chociażby Wasze stroje

Myślę, że ciężko by było zmusić gości do ubrania się w takim stylu, wręcz wg mnie jest to niewykonalne . Ale fakt faktem, że taki samochód retro zobowiązuje do zachowania ogólnej stylistyki

Też się skusiłam na te czwóreczki, ale na Pink Sands. Brakuje mi takich delikatnych, ciepłych kolorków na co dzień. Wzięłam jeszcze ten nowy lawendowy lakier do paznokci (isa, jak tam Twój majtkowy niebieski masz go już?) i zestaw z kosmetyczką z pierwszych stron, właściwie tylko dla błyszczyka Sugar Cane. Koleżanka z pracy go ma i jest śliczny.
No właśnie, nie zamierzam TZta ubierać we frak i w cylinder, wyglądałby jak pajac. Z resztą to do niego nie pasuje. Gościom też nigdy nie powiedziałabym jak sie mają ubrać, żeby mi pasowali do ogólnej wizji. jak dla mnie to gruba przesada. Tak więc widzę, ze większość głosów na nie, za to na wątku ślubnym większość na tak TŻ mi nie ułatwia, mówi, ze wszystko dla mnie i będzie jaki chcę...

Z Avonu też mnie kuszą Pink Sands ale wezmę może w przyszlym katalogu. Skuszę się za to chyba na Anew. Miałam wziąć krem pod oczy z bazą rozświetlającą Reversalist, ale siostra zamówiła jeden zestaw Anew, więc właściwie w cenie kremu do oczu wezmę: krem rozjaśniający, zestaw: kosmetyczka, krem pod oczy z bazą Reversalist i krem na dzień miniatura 15ml.Bo wtedy będę mieć upust 40% na Anew.

A dziś zgrzeszyłam i kupiłam sobie balsam AA herbaciana róża Świetny jest, treściwy i pięknie pachnie.

Trzymam kciuki za wszystkie egzaminujące. Jak dobrze, ze mam juz to za sobą. Teraz to inne życie!
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 23:18   #2208
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
MagJa w tej aptece robiła kiedyś zakupy (nasze wspólne zresztą) madziarra i wszystko było w porządku
Ufff...
Dzięki za uspokojenie. Co prawda zanim cokolwiek kliknęłam pisałam do nich i szybko dostałam sensowną odpowiedź. Poza tym szukałam o nich info w sieci, ale w zasadzie poza Wizażem niewiele znalazłam, a tu w większości wypowiadały się osoby z małym licznikiem wiadomości, więc jakaś tam obawa pozostała. No ale teraz mogę już spać spokojnie
I mam nadzieję, że szybciutko dostanę moje zamówienie, bo naprawdę tracę siły do minerałów. Jak dam ich za mało, to nie kryją, jak za dużo, to się warzą

A czekam jeszcze na paczkę z torebką i walizką-kabinówką. Jutro jak wpłynie wypłata zamówię sobie chyba nowy kostium i kolejny stanik i przez najbliższy miesiąc asceza zakupowa.

Dobra, zmykam, bo dziś wstałam po 6 i ledwie żyję
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 05:49   #2209
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Wpadam dosłownie na sekundkę, bo mam tyle roboty, że nie wiem w co ręce włożyć Ale postaram się odrobić szybko żeby koniec dnia pracy minął już spokojnie.

Mag, nie dostałam jeszcze mojego lakieru, ale widziałam fotki w wątku Katalogi Avonu. Tylko, że tam ten lakier wygląda bardzo, bardzo jasno. Mam nadzieję, że w rzeczywistości nie jest aż tak biały

EDIT: Niezła jestem. Myślałam, że cały dzień mi zejdzie na ciężkiej pracy a wyrobiłam się w 2 godziny
Jeszcze tylko wycieczka do urzędu i na pocztę. Spacerek dobrze mi zrobi
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2010-05-27 o 08:23
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 10:41   #2210
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

uzyłam wczoraj waniliowego Farmony ... Jakie ma ostre drobinki!! Jest mocniejszy niż peelingi Daxa i antycellulitowy Lirene.
Jest genialny ... Skóra jest taka gładka po nim Dawno nie byłam tak zadowolona z peelingu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 10:44   #2211
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość

A dziś zgrzeszyłam i kupiłam sobie balsam AA herbaciana róża Świetny jest, treściwy i pięknie pachnie.
Przy Twojej ilości zapasów

A ja z tej nowej serii wziełam krem do stóp, właśnie z różą, i też jestem zadowolona. Obecnie chcę jeszcze dokupić krem do rąk malinowy.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:14   #2212
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem.
oby choć strasznie się boję
i oby Tobie wszystko się ułożyło
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
A dziś zgrzeszyłam i kupiłam sobie balsam AA herbaciana róża Świetny jest, treściwy i pięknie pachnie.
brzmi cudnie ta róża, zapach jest wiernie odzwierciedlony?
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A ja z tej nowej serii wziełam krem do stóp, właśnie z różą, i też jestem zadowolona. Obecnie chcę jeszcze dokupić krem do rąk malinowy.
ależ ja jestem opóźniona nie widziałam żadnego produktu z tej nowej serii

co do sesji, podobnie jak Em mam do końca czerwca (no, do 28, ale to i tak dłuuuugo)

ostatnio zgrzeszyłam tym maleństwem, są tak różne od EDT, że zaryzykowałam ich posiadanie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:17   #2213
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Organzza, piękne!!! Zazdroszczę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:15   #2214
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Przy Twojej ilości zapasów

A ja z tej nowej serii wziełam krem do stóp, właśnie z różą, i też jestem zadowolona. Obecnie chcę jeszcze dokupić krem do rąk malinowy.

Długo nie widziałam nic u mnie z nowych serii, to jak zobaczyłam w hurtowni żel i balsam to od razu wzięłam balsam. Do stóp jeszcze nigdzie nie spotkałam. A były jeszcze nowe zele do hig.int. Ziaja, pewnie kupię jak trochę wykończę.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
brzmi cudnie ta róża, zapach jest wiernie odzwierciedlony?

ostatnio zgrzeszyłam tym maleństwem, są tak różne od EDT, że zaryzykowałam ich posiadanie
zapach ładny, choć trochę pudrowy.
Cudne masz maleństwo Ja też mam edp dzięki Sleepy
Strasznie długo macie te sesje. Ja też zawsze miałam do konca czerwca ale 4 rok jest już dużo lepszy pod tym względem i juz właściwie mam wakacje
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 18:11   #2215
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

http://www.sephora.pl/pl/pid56/animacja.html
Promocje perfum w Sephorze.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 19:19   #2216
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Pojechałam z koleżanką na zakupy. Kupiłam sobie bluzeczkę w Orsayu i sukienkę w H&M.
Mierzyłam fajne buty w CCC ale oczywiście były za szerokie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 20:10   #2217
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja mam sesję do 30 czerwca.
Strasznie długo..
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Krakowski zlocik dobra rzecz

trzymaj się
Pewnie, że dobra. Nie byłam w Krakowie chyba z 1.5 roku.



Bardzo ładne te balerinki.
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Mogę Ci nawet zorganizować białostocki zlocik
Bardzo chętnie, tylko do Białegostoku strasznie daleko mam..
Ale może coś się uda kiedyś zorganizować, bo bardzo chciałabym Cię poznać.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
I ja jestem chętna, ale chyba finansowo nie dam rady w czerwcu. No chyba, że się zlecimy tuż przed albo tuż po moim wypadzie do Londynu i rzyrafka przyjmie mnie pod swój dach. Bo jednak na wypad ot, tak do Krk nie będzie mnie stać
U mnie finansowo też trochę krucho, w sumie stabilniejsza byłabym w sierpniu, po moim powrocie znad morza, no ale w czerwcu też powinnam jakoś dać radę. Chyba, że jednak z TŻem gdzieś wyjedziemy(dostał urlop na przełomie czerwca i lipca, zamiast tych 2tygodni w sierpniu), to wtedy raczej nie dałabym rady się pojawić.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
oby choć strasznie się boję
i oby Tobie wszystko się ułożyło

Dziękuję.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pojechałam z koleżanką na zakupy. Kupiłam sobie bluzeczkę w Orsayu i sukienkę w H&M.
Mierzyłam fajne buty w CCC ale oczywiście były za szerokie
Foteeczki proszę.

Zaliczyłam dzisiejszy egzamin! Zostały mi tylko 4.
Jestem dziś bardzo szczęśliwa, nie tylko z powodu egzaminu, ale też z powodu słów mojej instruktorki fitnessu - powiedziała, że mam wrodzony talent, robię wszystko instynktownie i idealnie technicznie, dodała, że spokojnie na moim obecnym poziomie dostałabym u niej pracę. Niesamowicie mnie to podbudowało i utwierdziło w przekonaniu, że warto.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 20:33   #2218
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Organzza, piękne!!! Zazdroszczę.
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
zapach ładny, choć trochę pudrowy.
Cudne masz maleństwo Ja też mam edp dzięki Sleepy
Strasznie długo macie te sesje. Ja też zawsze miałam do konca czerwca ale 4 rok jest już dużo lepszy pod tym względem i juz właściwie mam wakacje
hm, zaciekawiłaś mnie tą różą

a co do MDCh, zupełnie mnie do nich nie ciągnęło, znałam z testów EDT i pamiętałam tylko truskawkowatość, a te się tak ładnie rozwijają no i nie miałam nic lżejszego na cieplejsze dni
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Zaliczyłam dzisiejszy egzamin! Zostały mi tylko 4.
Jestem dziś bardzo szczęśliwa, nie tylko z powodu egzaminu, ale też z powodu słów mojej instruktorki fitnessu - powiedziała, że mam wrodzony talent, robię wszystko instynktownie i idealnie technicznie, dodała, że spokojnie na moim obecnym poziomie dostałabym u niej pracę. Niesamowicie mnie to podbudowało i utwierdziło w przekonaniu, że warto.
gratuluję
i rzeczywiście motywujące słowa

a niedaleko mnie na lotnisku jest teraz koncert AC/DC ciekawe jak zasnę, bo dość dobrze wszystko słychać
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 20:40   #2219
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Foteeczki proszę.

Zaliczyłam dzisiejszy egzamin! Zostały mi tylko 4.
Jestem dziś bardzo szczęśliwa, nie tylko z powodu egzaminu, ale też z powodu słów mojej instruktorki fitnessu - powiedziała, że mam wrodzony talent, robię wszystko instynktownie i idealnie technicznie, dodała, że spokojnie na moim obecnym poziomie dostałabym u niej pracę. Niesamowicie mnie to podbudowało i utwierdziło w przekonaniu, że warto.
Są na odwykowym

Gratuluję sukcesów fitnessowych

Luskap: Ledwo konkurs klikaczowy się skończył a już popędziłaś po balsam No tak, teraz nie mam Cię czym szantażować
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-05-27 o 20:42
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 20:44   #2220
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Pewnie, że dobra. Nie byłam w Krakowie chyba z 1.5 roku.
Zapraszam.

Gratuluję sukcesów, jestem z Ciebie dumna, fu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.