Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 11:03   #2191
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Selene, mnie się bardziej podobasz w ciemnych włosach. Zdania podzielone jak zawsze i w każdym temacie - gdyby wszystkim podobało się to samo, to świat byłby nudny

zołzy hehe
nie masz co w kompleksy popadać, poza tym wyróżniasz się na ich tle a to plus jeśli jesteś odważna - a na bank jesteś
Czymś muszę nadrabiać
Winly czasem słońce , czasem deszcz...pamiętaj że masz nas i nie smuć się już
Blond rzeczywiście niszczy włosy, to był jeden z moich głównych argumentów zmiany koloru
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:04   #2192
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

Ja wczoraj mojemu TŻtowi w jego obecności i za jego lekko wymuszoną zgodą prześwietliłam listę kontaktów w telefonie - ma nowy, więc zaczęłam się bawić a tu patrzę "Monika z busa", "Ewa z Krzeszowic", "Ania wysoka" no se myśle!!! każdy "żeński" kontakt z którego nie wytłumaczył się szybko i logicznie wyleciał, a co! Najpierw patrzył krzywo a później tylko się śmiał taka ze mnie mała zazdrośnica strzeżonego Pan Bóg strzeże
Skąd ja to znam sasasasa

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
oł yeah, projektowanie ogródów to moje marzenie jak napiszemy te wstrętne magisterki to możemy się wybrać razem na jakis takiś kierunek mogę dojeżdzać nawet przez pół Polski
No ja niestety powinnam zacząć coś już od października na nawet się nie zorientowałam w szkołach

Cytat:
AnkaFranka dzieki, ale ja niestety należę do takich, co cieżko sobie radzi ze zbieraniem się do kupy ja właśnie nie chce od nowa układać, chce zeby było tak jak było, chce pracować w szkole tak jak pracowałam, chce mojego Tż

jakoś tak nigdy nie potrafie sie optymistycznie nastawić do nadchodzacych zmian
Oj mi też trudno się zawsze zbiera w sobie Dla mnie szklanka jest zawsze do połowu pusta...
A jak myślę o zmianach to aż mnie paraliżuje strach, zmiany są niefajne... Niestety życie to ciągłe zmiany
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:04   #2193
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Po prostu na pierwszych zdjęciach byłam młodziutka, później sie zmieniłam, blond juz mi nie zwróci młodzieńczej twarzyczki i uroku ....teraz każdy twierdzi że sto razy lepiej wyglądam teraz, myślę że dlatego , ponieważ ja sie zmieniłam , rysy twarzy , sylwetka Nigdy się tak dobrze nie czułam jak teraz
Hehe ...zaraz post ktoś przeniesie na metamorfozy
To ja będę w opozycji - mnie się podobasz i w blondzie i w ciemnych, ale jako bruneta wyglądasz duuużo naturalniej, pewnie z powodu ciemnej oprawy oczu i opalenizny, ale z charakteru też jesteś "brunetowa" - silna, energiczna dziewczyna I gratuluję schudnięcia, śliczna z Ciebie dziewczyna, ale na avku wyglądasz po prostu zabójczo

Win No i co ja Ci mam napisać Trzymaj się dziewczyno, uwierz wszystko się kiedyś poukłada, tylko czekanie na to "kiedyś" jest niesamowicie wkurzające A Tż sam musi się ogarnąć, najlepiej po prostu wykasuj jego numer z telefonu W końcu sam się odezwie A od wyżalania masz nas, jeśli nie na plotkowym, to na PW mnie złapiesz

Przepraszam, że się słabo udzielam (ok, wiem, że wreszcie możecie ode mnie odetchnąć, ale poudawajmy, że tęsknicie za moim marudzeniem), po prostu nie mam "siły" pisać tak pro foro, ale staram się Was podczytywać regularnie Jakiś kryzys, czy co
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:07   #2194
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene- będę szczera Podobasz mi się jednak bardziej w ciemnych włosach tylko nie na 1 zdjęciu (zbyt wyraziście?) ale na 2- delikatnie, kobieco i z pazurem

Winly- nie żartuj w tej sposób!

Siostra- ja czekam

a Agusia to po prostu wstydliwa kobieta jest Nie bój się zmian bo często to zmiany na lepsze!
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-08-25 o 11:11
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:10   #2195
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

ev, wykasowałam jego nr - a jakże! i co z tego, jak znam go na pamięc? już mu mówiłam wczoraj, żeby zmienił nr

co ja bym bez was zrobiła, chociaż parę dobrych słów i już się cieplej na serduszku robi muszę się ogarnać na tą dzisiejszą rozmowe o pracę... mam byc tam o 16. a nóż się odnajdę w calkiem nowym środowisku i nowej dziedzinie, hope so

swojej szkoly jezykowej nie otworze, na to brak mi odwagi ale moze cos w stylu szkoly koprepetycji?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-25 o 11:11
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:14   #2196
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Selene- będę szczera Podobasz mi się jednak bardziej w ciemnych włosach tylko nie na 1 zdjęciu (zbyt wyraziście?) ale na 2- delikatnie, kobieco i z pazurem

Winly- nie żartuj w tej sposób!

Siostra- ja czekam

a Agusia to po prostu wstydliwa kobieta jest Nie bój się zmian bo często to zmiany na lepsze!

na pierwszym zdjęciu szłam na zabawę sylwestrową, więc tak bardziej z pazurem , a na drugim byłam na imprezie gdzie musiałyśmy się przebrać za jakąą gwiazdę filmową...na tym zdjęciu akurat trudno się domyśleć za kogo
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:14   #2197
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
e tam
dziekuje tylko wiesz ze jak kazdy chyba kobieta chcialabym inaczej wygladac... jak wlosy sie kreca i widze dziewczyne z prostymi-juz sie zle czuje..
Taka jest prawda ze ubieramy sie/malujemy itp bardzo czesto dla innych dziewczyn. przyjaciolek.. i tych niekoniecznie przyjacielskich
nie dla facetow.. niekoniecznie dla siebie. Dla innych kobiet..
Powiedz to mojemu TŻ-towi Zawsze jak się szykuję itp wypytuje dla kogo ja się tak szykuję i twierdzi że to na pewno dla jakiegoś faceta



Cytat:
psychologia..? hmm.. wlasnie sie opiera na kontaktach z ludzmi... zaskakujace ze wybralas ten kierunek..
moze idz na podyplomowke tylko.. albo rzuc wszystko w cho lere i sprobuj projektowanie(jesli wyrobisz sobie uprawnienia nie musisz konczyc 5 letnich studiow..)
ale draznia cie ludzie wogole..? czy tylko Ci z ktorymi mialabys stale pracowac..?
Ja to sobie teraz żartuję że poszłam na te studia żeby przekonać się do ludzi ale nie wyszło
Nie no żartuję ale kiedyś tak nie miałam, często wychodziłam, spotykałam się z ludźmi itp ale od jakiegoś czasu to się zmieniło. Unikam kontaktów z ludźmi jak mogę i ograniczam go do minimum... Nie licząc internetu... Doszło do tego że jak mam zadzwonić gdzieś to jestem przed tym i po tym cała roztrzęsiona zwykle staram się wyręczać kimś i unikać dzwonienia nie mówiąc już o załatwianiu gdzieś jakichś spraw
Dlatego między innymi TŻ chce żebym poszła do pracy, uważa że dobrze by mi to zrobiło...

W dużej mierze do obecnego stanu przyczynił się mój poprzedni związek z bardzo toksycznym facetem, już kiedyś pisałam że dochodziło do tego że z domu i w ogóle z łóżka wychodziłam tylko kiedy miałam jakieś obowiązkowe zajęcia na uczelni i MUSIAŁAM na nie iść
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 11:16   #2198
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ev, wykasowałam jego nr - a jakże! i co z tego, jak znam go na pamięc? już mu mówiłam wczoraj, żeby zmienił nr

co ja bym bez was zrobiła, chociaż parę dobrych słów i już się cieplej na serduszku robi muszę się ogarnać na tą dzisiejszą rozmowe o pracę... mam byc tam o 16. a nóż się odnajdę w calkiem nowym środowisku i nowej dziedzinie, hope so

swojej szkoly jezykowej nie otworze, na to brak mi odwagi ale moze cos w stylu szkoly koprepetycji?
Juz Ci sie pytalam na poprzedniej stronie ale chyba nie zauwazylas
konczylas studia jezykowe..?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:16   #2199
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Szkoła korepetycji dobry pomysł

Siostra Ja też
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:26   #2200
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Juz Ci sie pytalam na poprzedniej stronie ale chyba nie zauwazylas
konczylas studia jezykowe..?
mam licencjat z filologi angielskiej jestem nad drugim roku mgr

za mną 3 lata pracy w szkole, chcoaiz nigdy nie przypuszczalam ze bede nauczycielem ale bardzo to polubilam. jak zaczynalam studia to sie niemal bili o mnie w pobliskich szkolach, taki był niedobór anglistow, a teraz co? nie ma roboty niby niż demograficzny, wszędzie uczniow, mniej klas, mniej godzin... ciekawe czy to prawda
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-25 o 11:28
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:50   #2201
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

WinlyEm kochana z czasem wszystko się ułoży moja koleżanka jest polonistyką i niestety ciągle poszukuje pracy myślę, że z angielskim masz większe możliwości
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 11:58   #2202
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
e tam
dziekuje tylko wiesz ze jak kazdy chyba kobieta chcialabym inaczej wygladac... jak wlosy sie kreca i widze dziewczyne z prostymi-juz sie zle czuje..
Taka jest prawda ze ubieramy sie/malujemy itp bardzo czesto dla innych dziewczyn. przyjaciolek.. i tych niekoniecznie przyjacielskich
nie dla facetow.. niekoniecznie dla siebie. Dla innych kobiet..
Też już to kiedyś stwierdziłam


Cytat:
ty idz pisac prace!!


nie wiem czy mam się śmiać czy płakać wiem, że powinnam teraz zgłębiać gender studies a siedzę tutaj i oglądam kątem oka Dr`a House`a na dvd
wezmę tyłek w troki jak poczuję nóż na gardle... czyli już niedługo... co prawda obronę mogę mieć dopiero za rok (choć chcę w zimie), ale już powiedziałam promotorce że zaraz na początku paźdzernika dostanie trzy rozdziały, a nie będę z siebie robić głupka więc muszę słowa dotrzymać


Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Doszło do tego że jak mam zadzwonić gdzieś to jestem przed tym i po tym cała roztrzęsiona zwykle staram się wyręczać kimś i unikać dzwonienia nie mówiąc już o załatwianiu gdzieś jakichś spraw
Dlatego między innymi TŻ chce żebym poszła do pracy, uważa że dobrze by mi to zrobiło...

W dużej mierze do obecnego stanu przyczynił się mój poprzedni związek z bardzo toksycznym facetem, już kiedyś pisałam że dochodziło do tego że z domu i w ogóle z łóżka wychodziłam tylko kiedy miałam jakieś obowiązkowe zajęcia na uczelni i MUSIAŁAM na nie iść
O rany...
Ja też kiedyś byłam nieśmiała, stresowało mnie dzwonienie do kogoś na domowy (bo co jeśli odbierze nie ta osoba do której dzwonię?! ), a jak na lekcji chciałam się czegoś dowiedzieć, to prosiłam przyjaciółkę z ławki żeby zadała pytanie na głos zamiast mnie Wyleczyła mnie właśnie PRACA. Rzuciłam się na głęboką wodę, pracowałam jako hostessa / animatorka (m.in. w Sephorze i Douglasie) co wiązało się z "zaczepianiem" obcych ludzi, opowiadaniu im o danej marce. A co się perfum nawąchałam i ile próbek narobiłam to moje Ta praca nauczyła mnie śmiałości, teraz nie mam problemu żeby zacząć gadkę z kimś obcym na ulicy więc może Twój TŻ ma rację? Jeśli trafisz na fajne środowisko i młodych współpracowników to jeszcze może Ci się spodobać!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 12:21   #2203
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
O rany...
Ja też kiedyś byłam nieśmiała, stresowało mnie dzwonienie do kogoś na domowy (bo co jeśli odbierze nie ta osoba do której dzwonię?! ), a jak na lekcji chciałam się czegoś dowiedzieć, to prosiłam przyjaciółkę z ławki żeby zadała pytanie na głos zamiast mnie Wyleczyła mnie właśnie PRACA. Rzuciłam się na głęboką wodę, pracowałam jako hostessa / animatorka (m.in. w Sephorze i Douglasie) co wiązało się z "zaczepianiem" obcych ludzi, opowiadaniu im o danej marce. A co się perfum nawąchałam i ile próbek narobiłam to moje Ta praca nauczyła mnie śmiałości, teraz nie mam problemu żeby zacząć gadkę z kimś obcym na ulicy więc może Twój TŻ ma rację? Jeśli trafisz na fajne środowisko i młodych współpracowników to jeszcze może Ci się spodobać!
Ja pracowałam przez kilka miesięcy w sklepie z porcelaną
Nic mi to nie dało, zwłaszcza pod koniec była to dla mnie męka Ale akurat wtedy dużo
problemów zbiegło się w czasie i zaczęło mnie przytłaczać, dlatego zrezygnowałam z tej pracy
A jeszcze jedno Ja tak kiedyś nie miałam, w czasach liceum byłam nieśmiała owszem ale nie miałam problemów z pytaniem nauczycieli o coś itp. Nawet zdarzało mi się tańczyć z koleżankami przed całą szkołą i to nie raz A teraz co? W życiu by mnie ktoś na coś takiego nie namówił
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2009-08-25 o 12:23
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 12:44   #2204
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene sliczna z ciebie kobitka. i podobasz mi sie w ciemnych wloskach. tym bardziej ze widac wlasnie po tobie zmiane.

Winly ojjj... nie zartuj w taki sposob, wygaduj sie ile wlezie. ja sie ostatnio staram trzymac mocno i nie marudzic ale kwestia pracy mnie tez dobija. i brak pomyslu na siebie zupelny. ty chociaz wiesz co chcialabys robic w zyciu

Evelinek tesknimy udzielaj sie czesciej.

Agusia a moze serio praca by ci pomogla? tylko musialay byc t taka praca ktora ci odpowiada. ja do niesmialych nigdy raczej nie nalezalam, choc do czasu gimnazjum bylam troche tylem do ludzi. w gimnazjum rozbujalam swoje ego troche a technikum to najwspanialszy okres mego zycia byl. sie szalalo teraz tez unikam troche ludzi. niby narzekam na brak znajomych ale ludzie krecacy sie wkolo jakos nie ciekawia mnie...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 12:44   #2205
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

WinlyEm-ale rozumiem ze pracowalas w szkole juz..? wiec dlaczego juz nie? moze nie doczytalam wiec przepraszam..

moze porozmawiaj z wykladowcami z Twojej uczelni dawnej.. jedna z moich kolezanek tak dostala prace..

a ja dolaczylam do grona emigrantow.. co w sumie juz na 1szym roku wiedzialam..:/ i pracuje wogole nie w zawodzie.... heh..

Viollet87-tak samo pisalam wogole jest zasada ze im wiecej do nauki-tym wiecej do zrobienia w domu w tym czasie. Nie cierpiacego zwloki Pranie moglo mi skladowac na suszarce 2 tygodnie =przed egzaminem nawet skarbetki bym pracowala
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 13:05   #2206
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Viollet87-tak samo pisalam wogole jest zasada ze im wiecej do nauki-tym wiecej do zrobienia w domu w tym czasie. Nie cierpiacego zwloki Pranie moglo mi skladowac na suszarce 2 tygodnie =przed egzaminem nawet skarbetki bym pracowala
Ehehe dokładnie dopiero teraz przeszkadza mi misz-masz w szufladach, ukurzone auto, niewyczesany od paru dni psiak i nawet palę się do wyrywania chwastów w ogrodzie, czego normalnie nienawidzę ale przecież nie mogą czekać! Masakra... dlatego jak już pisałam - wiem, że zasiądę jak poczuję siekierę nad głową a najgorzej mi zawsze zacząć wrr.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 13:11   #2207
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ilona, kamizelki do plywania polecam w Decathlonie
Pastereczko, ja kocham Hong Kong, moze nawet za jakis czas sie tam przeniesiemy na troche... tfu, nie zapeszam
Rozi, strasznie sie ciesze ze Ci sie paczuszka (i pieluszka ) podobala! Niech Ci sluzy!!
Dziewczyny, a ten buff mozna w zimie nosic jako czapke?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 13:16   #2208
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ehehe dokładnie dopiero teraz przeszkadza mi misz-masz w szufladach, ukurzone auto, niewyczesany od paru dni psiak i nawet palę się do wyrywania chwastów w ogrodzie, czego normalnie nienawidzę ale przecież nie mogą czekać! Masakra... dlatego jak już pisałam - wiem, że zasiądę jak poczuję siekierę nad głową a najgorzej mi zawsze zacząć wrr.
ale wiesz ze jak juz usiadziesz.. i wlaczy Ci sie cykl pisania(i nie bedziesz sie rozpraszac "ah.. tylko wizaz sprawdze" itp) to juz naprawde pojdzie z gorki. Ja sie tak kiedys bronilam caly dzien.. az o 23 ani nikogo nie bylo na necie.. ani filmow.. przejedzona bylam okrutnie(wiec gotowanie nie bylo juz wymowka).. sprzatac nie moglam bo za pozno.. i zaczelam pisac..
i jak usiadlam o 23 to skonczylam o 4 nad ranem -wynik-9 stron po ang..
ferguussonek byl z siebie dumny

i nastepnego dnia juz samo poszlo bo nie chcialam watku stracic.

idz idz.. na wizazu nic nie ma ciekawego az do obrony
(jezu.. ja jestem etatowym ganiaczem do nauki..)

Pranie-Hong Kong.. jak to...?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 13:49   #2209
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
ja kocham Hong Kong, moze nawet za jakis czas sie tam przeniesiemy na troche... tfu, nie zapeszam
Rozi, strasznie sie ciesze ze Ci sie paczuszka (i pieluszka ) podobala! Niech Ci sluzy!!
No ładnie, od razu na drugi koniec świata chcecie się przenieść?

A co do tekstu do Rozi - zrozumiałam, że to pieluszka ma jej służyć Rozi staraj się tam, pierwszą pieluchę już masz


Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ale wiesz ze jak juz usiadziesz.. i wlaczy Ci sie cykl pisania(i nie bedziesz sie rozpraszac "ah.. tylko wizaz sprawdze" itp) to juz naprawde pojdzie z gorki. Ja sie tak kiedys bronilam caly dzien.. az o 23 ani nikogo nie bylo na necie.. ani filmow.. przejedzona bylam okrutnie(wiec gotowanie nie bylo juz wymowka).. sprzatac nie moglam bo za pozno.. i zaczelam pisac..
i jak usiadlam o 23 to skonczylam o 4 nad ranem -wynik-9 stron po ang..
ferguussonek byl z siebie dumny
Ja wiem, wiem... Od zawsze tak mam, że jak już usiądę i się zawezmę to wciągam się w temat i leci. Tylko najgorzej się wziąć

Ale z mojego lenistwa wyniknęło też coś pożytecznego właśnie ustawiam na nagrywarce dvd programy, które chcę żeby mi się nagrały w ciągu najbliższych dni i przeglądając Program TV natrafiłam na cykl "Religie świata" - a że mój licencjat dotyczy islamu powoli uważam się za speca w tym temacie po przeczytaniu masy książek, ale dodatkowy program nie zaszkodzi
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 13:54   #2210
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III


pieluszka miała zabezpieczyć zawartość przesyłki- do tej pory tak myślałam
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 13:57   #2211
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

pieluszka miała zabezpieczyć zawartość przesyłki- do tej pory tak myślałam
To już wiesz że nie tylko
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:05   #2212
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

jak mam się ubrać na rozmowę w sprawie pracy? jest gorąco, zanim tam dojadę to się rozpłynę w samochodzie

żeby nie za elegancko i nie za luźno
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-25 o 14:08
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:07   #2213
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jak mam się ubrać na rozmowę w sprawie? jest gorąco, zanim tam dojadę to się rozpłynę w samochodzie
lekko ale elegancko (tylko z umiarem ). spódnica jakaś może. I weź buty na zmianę a pojedź sobie w letnich Trzymam kciuki
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:09   #2214
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pranie ja tez wlasnie teraz waham sie miedzy HK a Sha
a o mieszkaniu juz kiedys byl u mne ten temat i kto wie

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Agusia_1 Twoj TZ ma racje, izolacja po porazce, poranieniu to normalka jak wiesz i niezdrowa
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:14   #2215
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jak mam się ubrać na rozmowę w sprawie pracy? jest gorąco, zanim tam dojadę to się rozpłynę w samochodzie

żeby nie za elegancko i nie za luźno
spódnica do kolan, weź buty na zmianę i bluzka z krótkim rękawem. Prosto i elegancko
trzymam
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:20   #2216
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

nie mam żadnej dobrej spódnicy

a może ta?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg black white.jpg (34,1 KB, 38 załadowań)
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-25 o 14:28
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:33   #2217
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Paula, Violl

Winly trzymam żeby Cię wzięli i żeby Ci się tam spodobało.

I co ty masz w podpisie MAD2 we wrześniu, a ja bez kasy , w dodatku mnie chyba nie będzie w okolicach składania zmówienia A ich cienie takie piękne

Edit: wg mnie ta ostatnia ok
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:38   #2218
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

moim zdaniem spodniczka troszke przykrotka. moze jakies spodnie jasne "nie dzinsowe" ?
w kazdym razie powodzenia, trzymam kciuki.
A jeszcze tak pomyslalam o pracy w szkole - skoro jestes zmotoryzowana- czy probowalas szukac pracy w szkolach poza wladkiem?
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:41   #2219
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Paula, Violl

Winly trzymam żeby Cię wzięli i żeby Ci się tam spodobało.

I co ty masz w podpisie MAD2 we wrześniu, a ja bez kasy , w dodatku mnie chyba nie będzie w okolicach składania zmówienia A ich cienie takie piękne

Edit: wg mnie ta ostatnia ok

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
moim zdaniem spodniczka troszke przykrotka. moze jakies spodnie jasne "nie dzinsowe" ?
w kazdym razie powodzenia, trzymam kciuki.
A jeszcze tak pomyslalam o pracy w szkole - skoro jestes zmotoryzowana- czy probowalas szukac pracy w szkolach poza wladkiem?
TYLKO w szkolach poza Władkiem we Włądku na koncu, to byla ostatecznosc. tez lipa

właśnie ubrałam białe jeansy, zostana, tylko musze wyszukac bluzke jakas sensowna
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:54   #2220
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

o kurcze to rzeczywiscie kiepsko z ta praca.
Zycze ci zebys ta dostala i zeby Ci sie spodobalo. Glowa do gory
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.