Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma! - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-26, 14:50   #2191
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Dzien dobry!

Spalismy do 10, ale to przez nieciekawa noc, bo goraczka 39, bo zatkany nosek... Moj maly biedulek nie moge normalnie. Rano obudzil sie taki wesolutki tylko po oczkach bylo widac, ze cos tam w nim siedzi. Zeszlismy na dol i przed 12 skoczyla mu znowu temperatura... az balam sie sprawdzac zeby szoku nie doznac... byl prawie nieprzytomny. Dalam nurofen i polozylam sie z nim wtulonym we mnie. Odplynal w sekunde. Po 30 minutach doszedl w miare do siebie i moge powiedziec, ze jest lepiej... pewnie do czasu kiedy przeciwgoraczkowy przestanie dzialac.

Amarciu piekne zdjecia. Uwilebiam gory!!!

Andziot bedzie dobrze kochana. Zosia to juz duza i dzielna dziewczynka. Mamusiatez bedzie dzielna

Dorkabl u Was tez chorobsko??? Kurdeeeee!!! Zdrowka dla Olusia

Gusia Nadia chyba sie syzkuje do pierwszych kroczkow skoro trzymala sie tylko firanki.... mozna powiedziec, ze zrobila samodzielnie
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 16:44   #2192
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!



jutro piątek i tym optymistycznym akcentem się witam

Paulizia jak Antoś ? jejciu niech te nasze kochane chorowitki już wyzdrowieją bo mi się serce rozpada na kawałeczki jak o choróbskach czytam

obydwoje mamy się z synciem całkiem dobrze, Radkowi powolutku rozszerzam menu, swoje również wzbogaciłam dziś o chleb
w ogóle Radek znowu jakoś inaczej zaczął beblać, oprócz unge jest kilka innych stałych zwrotów
byliśmy całkiem niedawno półtorej godziny na spacerze, słoneczko jak na taką porę nas trochę zagrzało a teraz czas na prasowanie, bo nie mam w czym iść jutro do pracy.
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 19:27   #2193
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Ło matko,jak tu nudno
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 19:35   #2194
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

amarcia dziękuję Ci za słowa otuchy nie jest to łatwe, zwłaszcza to, że Zosia już mnie tak bardzo nie potrzebuje ...
weredka przedszkole prywatne
spice myślę, że zupełnie inaczej byś mówiła o karmieniu piersią gdyby udało Ci się karmić Hanię, po coś to mleko w cyckach się tworzy po narodzinach ...
też butelkowa jestem ...
Pauliziu zdrówka dla Antosia !!!
Klaterina dobrze, że u Was lepiej !


jakoś przeżyłam ten dzień,
Zosia podobno szybko się wkręciła w temat
dziś bawiła się w "kotki" a podobno jutro będą bawić się w "dinozerły"
Pani mówiła, że bardziej z chłopakami trzyma
podobało jej się ....
moje maleństwo .......
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 19:56   #2195
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Hej dziewczyny

Zacznę od spóźnionych życzeń dla
Bartusia, Wiktorka i Ivo
chłopaki wszystkiego najcudowniejszego!!!

Wszystkim chorowitkom dużo zdrówka życzę

Pisałyście na temat butów ... my jak kończyliśmy rehabilitację, to pani doktor trochę nas pouczyła w tym temacie. Mówiła, że w domu dziecko ma chodzić w skarpetkach antypoślizgowych, na trawie i piasku - boso, a po chodniku w butach z giętką podeszwą i wysoką piętką. Jak zapytałam, jakiej firmy buty kupić najlepiej, to poleciła elefanten, daniel i bartek, wspomniała jeszcze o jednej firmie, ale nie zapamiętałam nazwy.
Podkreślała, że dziecko może dostać używane praktycznie wszystko oprócz butów.
Długo szukaliśmy dla Antosia odpowiednich, bo ma bardzo szeroki przód stopy i wysokie podpicie. W końcu dzisiaj udało nam się znaleźć odpowiednie, tzn. wygodne dla Antka i idealnie dopasowane do stopy. Wizualnie niezbyt mi się podobają, ale nie to jest najważniejsze.
Butki kupiliśmy takie:
http://www.deichmann.com/DE/de/shop/...01081651/.prod

My się przygotowujemy do obchodów roczkowych Urodziny robimy w domku letniskowym moich rodziców, będzie mnóstwo gości, las, rzeka, basen, grill - oby tylko pogoda dopisała. Myślę tylko, jak rozwiązać kwestię dowiezienia tam tortu w taki upał, jaki się szykuje. To jest 50 km od nas, jakieś wędliny, mięsa itp. spakuje się do lodówki i ok, ale z tortem tak się nie da Na miejscu też go nie mogę robić.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Andziot cudownie, że Zosia tak szybko się zaaklimatyzowała w przedszkolu

Mam pytanko do dziewczyn mających psy. Antoś od początku naszego uwielbiał, wołał za nim "ał, ał". Piesek trzymał się na dystans, bo go Antoś za włosy szarpał. Ostatnio nauczył się go ładnie głaskać, więc miłość zakwitła na całego. Teraz się gonią i Antek śmieje się i piszczy, jak szalony. Ale do rzeczy ... od paru dni, jak coś się Antosiowi nie podoba, albo nie dajemy mu tego, co chce, to ........ warczy na nas Ale to nic, chodzi na czworakach i macha dupką jak piesek i najgorsze, jak spuszczę z niego na moment wzrok, to leci do misek psa i chce wypijać mu wodę On chyba myśli, że jest pieskiem
Czy któreś z dzieci zachowuje się podobnie, czy tylko mój taki szalony?
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 20:09   #2196
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
spice myślę, że zupełnie inaczej byś mówiła o karmieniu piersią gdyby udało Ci się karmić Hanię, po coś to mleko w cyckach się tworzy po narodzinach ...
też butelkowa jestem ...
Przecież ja nie neguję karmienia piersią, a wręcz napisałam,że jeżeli będę miała kolejne dziecko, to chciałabym je karmić piersią. Wiem po co się tworzy mleko w cyckach :/ Jednak nie gloryfikujemy tego nie wiadomo jak, bo potem właśnie panuje taki terror laktacyjny, a karmiące piersią muszą całe stowarzyszenia mlecznej drogi wokół siebie tworzyć, jakby lekarstwo na raka wynalazły
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 20:31   #2197
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

spice ja uważam, że trzeba gloryfikować, bo w dzisiejszych czasach często zaczyna liczyć się wygoda, wolność i prostota i znam wiele kobiet, które karmią butlą bo tak łatwiej ...
sama padłam ofiarą, jak to nazwałaś "terroru laktacyjnego" ale dzięki niemu nie poddałam się tak łatwo przy Gabi i uważam to za swój osobisty sukces, bo gdyby nie wpoili mi, że karmienie jest dobre dla dziecka to pewnie od razu dałabym butle, a tak wiem , że nawet takie małe cycki jak moje mogą wykarmić małego głoda
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 20:34   #2198
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
spice ja uważam, że trzeba gloryfikować, bo w dzisiejszych czasach często zaczyna liczyć się wygoda, wolność i prostota i znam wiele kobiet, które karmią butlą bo tak łatwiej ...
sama padłam ofiarą, jak to nazwałaś "terroru laktacyjnego" ale dzięki niemu nie poddałam się tak łatwo przy Gabi i uważam to za swój osobisty sukces, bo gdyby nie wpoili mi, że karmienie jest dobre dla dziecka to pewnie od razu dałabym butle, a tak wiem , że nawet takie małe cycki jak moje mogą wykarmić małego głoda
Małe cycki często dają radę bardziej niż duże Mam nadzieję,że mi też się kiedyś uda
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 20:49   #2199
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

- Kochanie, co mi kupiłeś na urodziny?
- Wyjrzyj przez okno. Widzisz tego czarnego mercedesa?
- Jasne, że widzę! O RANY!
- No to rajstopy w tym kolorze ci kupiłem...



---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

- Jasiu, Przeczytałeś trylogię Sienkiewicza?
- To miało być przeczytane?
- Tak, na dzisiaj.
- Kurka, a ja przepisałem...
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 20:54   #2200
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

no i skończyłam na dziś, znaczy roboty zostało jeszcze całe mnóstwo ale ja juz nie mam siły. Mężu rozsiadł się z piwkiem przed kompem-mi z kolei przypadło żelazko ...
Radulek po kąpieli padł niemal od razu i dzięki temu mogłam nadgonić domowe prace.

Mam ostatnio problem ze skupieniem się w pracy, zdarza mi się częściej popełniać błędy i się zastanawiam z czego to może wynikać-stres, przemęczenie, problemy, myślę nad papierami za dużo o dziecku

chęnie przeszłabym już na emeryturę d obranoc
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 07:07   #2201
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

pierwsza?

dzień dobry...

chyba wizaż nie działał albo już wszystkie bobasy opalają noski na spacerach ale pogoda się zapowiada!
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 07:30   #2202
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Paulizia Jak mój zięć się dzisiaj czuje??
amarcia hahahha
Spice Wierze, ze Ci się uda!!


Sto lat Szymciu Uśmiechu na co dzień, zdrówka!




Witam sie juz z druga kawka w dłoni
Kiedyś poprawia się nam nocki, prawda, ze tak?
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 07:40   #2203
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

gusia TAK
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 07:58   #2204
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
- Kochanie, co mi kupiłeś na urodziny?
- Wyjrzyj przez okno. Widzisz tego czarnego mercedesa?
- Jasne, że widzę! O RANY!
- No to rajstopy w tym kolorze ci kupiłem...



---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

- Jasiu, Przeczytałeś trylogię Sienkiewicza?
- To miało być przeczytane?
- Tak, na dzisiaj.
- Kurka, a ja przepisałem...

amarcia uwielbiam Twoje kawały


wpadłam na chwile i pada mi bateria w lapku a z lenistwa nie wstane po łądowarkę bo seba spi a ja leże , gdyż no była prze fantastyczna

co do karmienia piersią, ja sądzę sama po sobie ze jest to duże poświęcenie ze strony matki i trzeba to trochę gloryfikować.
jak wiadomo seba cyckowy a chorowal, wiec tez jakos nie sadze ze uchroniłam go przed chorobami.

Zosiu andziotkowa jestem z Ciebie dumna, że ładnie radzisz sobie w przedszkolu! wpadnij nam tu powiedzieć jak tam dzisiejsze dinożarły

ide
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 08:02   #2205
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Graza widziałaś jak Wam we środę machałam?
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 08:53   #2206
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Hej

Nocka lepsza mimo pobudki o 21:30 i szalenstwa do 12 w nocy, ale bylo fajnie i wesolo. Antos zaliczyl pobudke o 4, ale potrzebowal utulenia. O 7 riozpoczal koncert wycia i trzeba bylo wstac, bo big kupa no i goraczka nzow. 38,3. Nurofen zaaplikowany.

Jest troszke lepiej, bo katarku w nocy nie bylo...

Zaczynam podejrzewac trzydniowe...
Sama juz nie wiem.


Zazdroszcze Wam pogody. U mnie bez zmian... jak tak dalej pojdzie to jakas powodz tu chyba bedzie nooo...

Gusiu wierze, ze u Was nocki sie poprawia. To pewne tylko widocznie Nadulka potrzebuje troszke wiecej czasy by sie przestawic. U Antosia jakby lepiej, ale nie chce zapeszac...

Andziot 'dinozelry' czy to nie jest przeslodkie? Wszystko jest przede ma i nie bede CI tu prawic, bo nie wiem jak to jest jak nasz maly noworodek idzie do przedszkola hehe, ale skoro jej sie podoba to niech mamutek sie ogarnie i cieszy sie razem z corcia Pobedzie z dziecmi w swoim wieku, bedziesz chodizla sluchac jak recytuje wierszyki na Dzien Mamy... oho przeciez to niedlugo

Amarcia

Aga.M, a moze zamowicie tort z jakiejs cukierni w okolicy? Antos nasladuje pieska??? Jaki madry

Klaterina, a czujesz sie zestresowana? Moze przemeczenie?


To ja tez sie wypowiem odnosnie karmienia piersia, mimo ze moja przygoda trwala krotko i poddalam sie to ja mimo wszystko podziwiam kobiety, ktore karmia piersia, rezygnujac z wielu przyjemnych[przyziemnych] rzeczy dla malego ssaka i dla mnie to jest cos naprawde wielkiego, bo po pierwsze to nie jest takie proste, po drugie wiaze sie z ogromnym poswieceniem, a czasem nawet i bolem jak to bylo w moim przypadku. Dla mnie dziewczyny jestescie bohaterkami i basta!!!
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 09:34   #2207
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Paulizia biedny Antolek Mam nadzieję, że już dziś poprawa

Andziotka Zosia wie z kim trzymać! hehe Kochany Zosiaczek tak ładnie poradził sobie w przedszkolu

Amarcia dawaj jeszcze coś

AgnieszkaM my pieska u siebie nie mamy, jedynie w domu rodziców są dwa - małt w domu i duży na zewnątrz i Antek uwielbia oba, jednak widują się zbyt rzadko, żeby zapałać do siebie taką miłością, by ich naśladować Dowcipniś z twojego Antosia

Gusia jak pogoda u Was? w NRW pogoda w kratkę, niby słońce się jakoś przebija, ale raczej jest pochmurnie.. jak dziewczyny piszą o pełnym słoneczku to im zazdroszczę




Mój Anton karmiony piersią osiem miesięcy i do tej pory ani razu nie chorował Może przypadke, może nie.. ale chce wierzyć, że to jednak zasługa cyca i te wzystkei nieprzespane noce ztysiącami pobudek jednak an coś się przydały.. odkąd Antek na butli bardzo dobrze śpi... oboje dobrze śpimy!



Nie mam co pisac, choć podczytuje z krzaków. Ciągle próbuje rozpracować nowy aparat i ciągle ciężko mi idzie Ale chce nauczyć się wszystkich funkcji, żeby wykorzystac do czegoś ten aparat, a nie w kompie foty obrabiać..
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 09:35   #2208
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Szymusiu z okazji Twojego Roczku wszystkiego najlepszego, zdrowka, slonca, radosci, pieknych chwil i wszytskiego czego sobie zapragniesz Robaczku kochany
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 09:46   #2209
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

- Cześć, jestem Darek. Pije od 20 lat. Przyszedłem tutaj, bo podobno
rozwiązujecie problemy związane z alkoholem.
- Oczywiście. Powiedz nam, jak możemy Ci pomóc?
- Brakuje mi 1,50 zł.
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 09:49   #2210
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Dzień dobry Piękny dzień

Andziot napisz potem jak Zosia i dinożarły

Gusia Też mam taką nadzieję.

Paulizia również podziwiam karmiące piersią, ale nie pod kątem tego,że to poświęcenie, bo dla mnie to naturalne,tylko dlatego,że to piękne.

Szymonku, najlepsze życzenia od cioci spajs

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
- Cześć, jestem Darek. Pije od 20 lat. Przyszedłem tutaj, bo podobno
rozwiązujecie problemy związane z alkoholem.
- Oczywiście. Powiedz nam, jak możemy Ci pomóc?
- Brakuje mi 1,50 zł.
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 10:17   #2211
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Hej Skrzaty

Odkopałam biustonosze z przed ciąży...masakra - za duże!
Nie mam w czym chodzić! Kiedy będa jakieś promocje? No kiedy?

Z Olkiem dużo lepiej. Dziś juz sioę nie darł przy inhalacji tylko grzecznie siedział - dzielny chłopczyk

andziot
- pamiętasz jak pytałam czy kardiolog badając serce może nie słyszeć nic w płucach lub oskrzelach?
Qwa, zaniedbałam dziecko!
Moim zdaniem to on juz wtedy to miał ale ja myślałam ze mu katar spływa dlatego kaszle. 2 tyg przerwy a teraz znów mu wróciło. Widocznie wtedy organizm sam sobie z tym poradził.
No trudno. Nigdy juz nie zbagatelizuje kaszlu. Niech mnie opieprzy w przychodni ze z bzdura przychodź ale dziecko ma byc osłuchane!

Masz w domku stetoskop? Ciekawe czy czasem osłuchujesz dziewczynki?
Zosia zaczyna życie społeczne...krok w samodzielność!
(nie biore pod uwagę żłoba bo na tym etapie to chyba dzieci mało zwracają uwagę na rówieśników)

Graza
a Seba jeszcze cyckowy? Bo Olson juz chyba nie. Od 3 dni nie dostał piersi!

W tv dzis rano pani dawała złote rady co zrobic aby dziecko przesypiało całe noce!
O tusz należy
a) juz w ok 2-3m. z. nakarmić na noc, po czym dokarmić na śpiocha ok 22-giej, później o 4-tej i sprawa załatwiona!
b) od początku nie pozwalać aby dziecko zasypiało przy piersi!

: hahaha:

Nosz qwa! Juz widziałam uśmiechające się, z filiżanką kawy w ręce, z umalowanymi paznokciami, wypoczęte, dziękujące za wynalezienie złotego środka Graze, Paulizie, Matall, gusie, kamikadze i wiele innych mam ...

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

nie lubie jak zmieniacie avatary spice

Czy ktoś ma pomysł jak zmusic Mary do częstszego wpadania na wizaz? Brakuje mi ich

Szymonku

Paulizia ja np diete to przez 3 m trzymałam. Lampkę winka wypiłam dopiero jak Olek miał 6 m, w sylwestra i wiedziałam ze minie ok 4 h zanim bedzie karmiony.

Dobra, kończmy ten temat bo będziemy zaraz robić przedbiegi która mama bardziej od innych biczowała się dla dziecka.
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 10:27   #2212
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Paulizia no oby!! Zdrowiej nam bejbe! A jak skora? Jest poprawa?
Ja wczoraj caly dzień "spuszczałam" ( ) mleko z cyców, żeby Nadie w nim wykąpać, starczyło na kąpiel pół na pół z woda i dziś u nas megapoprawa Możliwe jednak, ze to zbieg okoliczności

Lolka U nas tez słonka brak , niby jest ciepło, ale pochmurno i straszliwie wieje. Byłyśmy na placu zabaw, ale na drzemkę wróciłyśmy do domu
ehhh jak ja bym chciała spróbować dać butle na noc

Andziot dzielna Zosia



Mamy 4 ząbka
Nadia na placu zabaw sprawdzała jak smakuje piasek.... ja zaglądam do pyszczka, a tu wszystkie jedynki juz są

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość
W tv dzis rano pani dawała złote rady co zrobic aby dziecko przesypiało całe noce!
O tusz należy
a) juz w ok 2-3m. z. nakarmić na noc, po czym dokarmić na śpiocha ok 22-giej, później o 4-tej i sprawa załatwiona!
b) od początku nie pozwalać aby dziecko zasypiało przy piersi!

: hahaha:

Nosz qwa! Juz widziałam uśmiechające się, z filiżanką kawy w ręce, z umalowanymi paznokciami, wypoczęte, dziękujące za wynalezienie złotego środka Graze, Paulizie, Matall, gusie, kamikadze i wiele innych mam ...
Dobre rady zawsze w cenie Nadia w wieku 2-3 miesiąca, to po 22 dopiero spać chodziła, a o 4 rano to miała już 3 pobudkę na UU.
Babcia mojego Tz dala mi taka rade: nakarmić, odłożyć do łóżeczka, wyjść z pokoju i ...... przyjść rano wtedy sie niby dziecie nauczy, ze noc jest od spania i kolejna noc prześpi cala
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 10:32   #2213
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Dorkabl czy tak gadali w DDTVN?
ZDrowka dla Olsonka!!!

Spajs fajny avatar. Uwielbiam papryczki Ja osobiscie traktuje to jak poswiecenie, bo bol jaki przeszlam przez 3 miesiace codziennie chcialam zamieniac na porod, ale mysle ze to indywidualna sprawa jakie kto ma doswiadczenia w tej kwestii

Gusia sciagnies zmi tez??? Kochana plamki nam znikaja [te co wyszly przez ten cholerny krem] i nawet wyglada skora lepiej, ale nie chce zapeszac. Ciesze sie, ze u Nadusi tez lepiej

Amarcia przypomnial mi sie kabaret Ani mru mru pt. ''Klub AA''

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Lolcia mi troche zajelo w miare ogarniecie aparatu. Metoda prob i bledow. Dasz rade kochana
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 10:37   #2214
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Aga.M, a moze zamowicie tort z jakiejs cukierni w okolicy? Antos nasladuje pieska??? Jaki madry
No niestety, ale rodzice mają domek w środku lasu przy rzece i najbliższa miejscowość, w której jest cukiernia jest w takiej odległości, jakbyśmy tort z domu przywieźli, więc nie ma sensu zamawiać

Mam nadzieję, że Antoś już będzie zdrowiutki

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Mamy 4 ząbka
Nadia na placu zabaw sprawdzała jak smakuje piasek.... ja zaglądam do pyszczka, a tu wszystkie jedynki juz są
Gratulujemy ząbków

My nadal mamy tylko 2. W grudniu/styczniu - pierwszy, w lutym - drugi, a teraz tak długo NIC.

Szymonku STO LAT!!!!
Udanej imprezki życzymy ci z Antosiem

Klaterina myślę, że masz za dużo na głowie. Mąż cię wspiera w codziennych sprawach? Mam wrażenie, że jesteś psychicznie wyczerpana Dużo siły ci życzę

Czekam aż się Antoś obudzi, dostanie obiadek, weźmiemy pieska i pójdziemy na spacerek (oczywiście muszę go nasmarować kremikiem z filtrem). Pogoda cudowna.

Paulizia mam nadzieję, że do ciebie też dotrze to piękne słoneczko
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm


Edytowane przez Agnieszka.M
Czas edycji: 2012-04-27 o 10:38
Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 10:44   #2215
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Agnieszka.M szybko mi tu proszę pisać jakiego kremu używacie!
Kociokwiku juz dostaje z tymi kremami! Nie wiem jaki mam kupić :/
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 10:52   #2216
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Pauliziu Moge spuścić! Ile litrów?
AgnieszkaM U nas było dluuugo, dluuugo nic, a teraz wychodzą po kolei.
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 11:17   #2217
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

a u nas nadal ząbków 0 (słownie: zero)
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 11:19   #2218
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Robią mi w domu presje z butami!
Jesli on na zewnątrz jeszcze nie chodzi (po domu tylko po meblach) to po jaka chorobę wydawać juz pieniądze na buty?
Wydam 100 zł, a jak zacznie chodzic to będzie trzeba kupować następne

Się wyżaliłam...
ale mam dzisiaj dla was czasu hihi
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 12:34   #2219
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Graza widziałaś jak Wam we środę machałam?
nieeee
a gdzie byłaś?
Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość

Graza
a Seba jeszcze cyckowy? Bo Olson juz chyba nie. Od 3 dni nie dostał piersi!

W tv dzis rano pani dawała złote rady co zrobic aby dziecko przesypiało całe noce!
O tusz należy
a) juz w ok 2-3m. z. nakarmić na noc, po czym dokarmić na śpiocha ok 22-giej, później o 4-tej i sprawa załatwiona!
b) od początku nie pozwalać aby dziecko zasypiało przy piersi!

: hahaha:

Nosz qwa! Juz widziałam uśmiechające się, z filiżanką kawy w ręce, z umalowanymi paznokciami, wypoczęte, dziękujące za wynalezienie złotego środka Graze, Paulizie, Matall, gusie, kamikadze i wiele innych mam ...

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------





.
to nam pani spadła z nieba z tymi złotymi radami

seba cyckowy
Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
a u nas nadal ząbków 0 (słownie: zero)

przynajmniej Ci dziecię nie marudzi
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 12:34   #2220
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

ale gorąco... w cieniu od północnej strony mam 27 stopni...

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Grazin a prawie w Oświęcimiu
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-08 15:15:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.