Wszystko o Avonie - cz.29 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 14:02   #2191
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Dzięki dziewczyny
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:03   #2192
anna77-69
Raczkowanie
 
Avatar anna77-69
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 149
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
u mnie spotkanie z KR (grill) odbylo sie juz 24 sierpnia bez sensu, bo przeciez rzutem na tasme ktos sie jeszcze mogl zalapac na wyzszy poziom

U mnie miało być we wrześniu, ale je odwołali, ponieważ Avon nie dosłał wszystkich prezentów. To nawet dobrze, bo zawsze ktoś w ostatnim terminie mógł się załapać.
Teraz ma być w październiku i na peno sięwybiorę(jakoś przeżyję ten dojazd) bo nie chce mi się czekać roku na zestaw filiżanek.
__________________
Nusia
anna77-69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 16:17   #2193
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

zastanawiam się czy do nowej edycji KR wliczać będzie się sprzedaż już od kat.13 czy dopiero od 1/2013 ?? czy kat.13 i 14 zostanie pominięty jak w edycji 2012 a potem nam doliczą sprzedaż z kat.15-17 ?
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 18:04   #2194
alytjow
Zakorzenienie
 
Avatar alytjow
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 381
GG do alytjow
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
zastanawiam się czy do nowej edycji KR wliczać będzie się sprzedaż już od kat.13 czy dopiero od 1/2013 ?? czy kat.13 i 14 zostanie pominięty jak w edycji 2012 a potem nam doliczą sprzedaż z kat.15-17 ?
nowa edycja KR rozpoczela sie wraz ze startem kat 13, wiec licza zamowienia od tegoz katalogu
alytjow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 20:34   #2195
malinowa_06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Dziewczyny dostałam odpowiedź, że dostane jakiś prezent przeprosinowy, wiecie może co wysyłają tak mniej wiecej w ramach przeprosin?
malinowa_06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 20:42   #2196
monjax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 178
GG do monjax
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez malinowa_06 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam odpowiedź, że dostane jakiś prezent przeprosinowy, wiecie może co wysyłają tak mniej wiecej w ramach przeprosin?
Ostatnio dostałam mydło Lagoon.

Dziewczyny czy przy zakupie jednej rzeczy ze str. 56-85 mogę kupić nieograniczoną liczbę perełek rozświetlających ?
monjax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 21:14   #2197
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez malinowa_06 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam odpowiedź, że dostane jakiś prezent przeprosinowy, wiecie może co wysyłają tak mniej wiecej w ramach przeprosin?
Ja za każdym razem dostaję kredkę z gąbeczką w kolorze Plum.
Cytat:
Napisane przez monjax Pokaż wiadomość
Ostatnio dostałam mydło Lagoon.

Dziewczyny czy przy zakupie jednej rzeczy ze str. 56-85 mogę kupić nieograniczoną liczbę perełek rozświetlających ?
Oferta jest jeden do jeden, czyli tyle ile produktów z wybranych stron tyle perełek
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 21:54   #2198
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Godzinę temu wróciłam z konferencji i padam na twarz Ogólnie było bardzo fajnie
Wrzucę zaraz kilka nowości na katalogowy niestety nie zdążyłam zobaczyć co będzie w nowym klubie róży bo strasznie szybko przełączyli slajd kątem oka widziałam że prezenty będą już chyba od II poziomu...

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Ahh zapomniałam dopisać że w końcu poznałam naszą kochaną Dokię, która też była na konferencji :cmok:
ja robiłam fotki slajdów, ale nie wiem czy mam prawo je umieszczać, jeszcze ich nie zrzuciłam na komputer, ale jak zrzucę i przyjrzę się to chociaż napiszę... na pewno widziałam laptopy i duże agd, czyli chłodziarko-zamrażarki, czyli to o czym tez tutaj kiedyś pisałyście że było fajnie jak to było- no już chłodziarko -zamrażarek to chyba żadna OMS nie zatrzyma, bo za duże... no i raczej będą je bezpośrednio transportować (oby nie było odbioru osobistego tego )

Fajnie, że Cię dorwałam

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
W prezencie dostałam nową wodę City Rush, korektor zmarszczek i szminkę LUXE... jutro zrobię foto szminki

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------


Losowanie nagród klubu róży było na konferencji jeden z panów załapał się na Spa a samochód wygrała osoba która nawet nie wiedziała że był jakiś konkurs, na konferencji też jej nie było, pic na wodę moim zdaniem no tak dziwnie jakoś - do tej osoby dzwonili od razu na telefon jaki miała w strefie konsultantki... no chwalić się dziewczyny która ma samochód

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------


Nie mogłam jej znaleźć
nooo bo ja taka niewidoczna, Rutinoscorbinu nie wzięłam albo Ty nie wzięłaś że mnie nie widziałaś

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
wie ktos moze dlaczego avon znalazl sie na liscie testujacych na zwierzatkach???
bo w Chinach testować muszą(taki przepis w ich kraju), a w Chinach też są konsultantki

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
I tu się wtrące i ja, doskonale Cię rozumiem.
Od liderki/OMSki nie wymagam nic ponad to co mi się należy (aczkolwiek miłe słowo z jej ust było by naprawdę przyjemnie usłyszeć). No ale moja liderka była postaniwiła zatrzymywać sobie wszystko to co dostawała od górnie ze strony avonu dla mnie (dlatego wolałam jak nagrody były bezpośrednio przekazywane do konsultantki). Naszyjnika o którym piesz do tej pory nie dostałam, o ekspresie do kawy nie wspomnę.
Dlatego jest to moja była liderka.
A teraz mam liderkę, która nie dość że udzieli odpowiedzi na każde pytanie, stara się załatwić wszystko o co ją poproszę a nawet jak nie chce jej robić problemu to i tak załatwi. Jest naprawdę kompetentna i szczerze polecam.
To nasza koleżanka z forum. Na szczęście nie ma już rejonizacji więc można podpisać umowę z kim się chce.
Z własnego doświadczenia radzę Ci zmień sobie liderkę, podpisz z kimś innym umowę bo nie o to chodzi abyś robiła duże zamówienie, wyprawcowywała sobie prezenty a potem ktoś z nich korzystał.
ale miło

Cytat:
Napisane przez emsik123 Pokaż wiadomość
Nie podpisywałam żadnego protokołu odbierając naszyjnik i kuferek
a powinnaś, bo teraz są takie przepisy

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;36625283]czyli tak jakbyś jej nie odebrała:d[/QUOTE]
dokładnie
Cytat:
Napisane przez alytjow Pokaż wiadomość
nowa edycja KR rozpoczela sie wraz ze startem kat 13, wiec licza zamowienia od tegoz katalogu
tak, potwierdzam, zresztą dziś jeszcze upewniałam się u OMS, zresztą i na fakturach póki co wszystkie jesteśmy niezakwalifikowane bo nam wyzerowali nasze KR-y

Edytowane przez dokia
Czas edycji: 2012-09-19 o 21:55
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 21:55   #2199
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Dziewczyny dostałam się jakiś czas temu do KR, dostałam pakiet próbek, ale broszki już nie Wy dostałyście ją razem z próbkami, czy też czekałyście?
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 22:00   #2200
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam się jakiś czas temu do KR, dostałam pakiet próbek, ale broszki już nie Wy dostałyście ją razem z próbkami, czy też czekałyście?
broszka chyba na spotkaniu, ja tez nie dostalam
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 22:03   #2201
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam się jakiś czas temu do KR, dostałam pakiet próbek, ale broszki już nie Wy dostałyście ją razem z próbkami, czy też czekałyście?
broszki dostaje OMS i przekazuje kadrze
ale chyba w tym poślizg jakiś jest i to większy, bo jak przekazywała mi filiżanki dla moich klubowiczek to dostałam tylko 25% broszek relacyjnie do zestawów odebranych filiżanek . Już broszek to na pewno sobie nie zostawia, bo ona są mało ciekawe

pamiętajcie też, że z prezentami z KR są poślizgi czasowe, bo OMS dostaje je w 2 miesiące po zakwalifikowaniu się danej konsultantki (korekcja ewentualnych zwrotów na koncie w ciągu tego czasu)
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 22:57   #2202
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
broszki dostaje OMS i przekazuje kadrze
ale chyba w tym poślizg jakiś jest i to większy, bo jak przekazywała mi filiżanki dla moich klubowiczek to dostałam tylko 25% broszek relacyjnie do zestawów odebranych filiżanek . Już broszek to na pewno sobie nie zostawia, bo ona są mało ciekawe

pamiętajcie też, że z prezentami z KR są poślizgi czasowe, bo OMS dostaje je w 2 miesiące po zakwalifikowaniu się danej konsultantki (korekcja ewentualnych zwrotów na koncie w ciągu tego czasu)
Na spotkanie nie będę pewnie zaproszona, bo weszłam tylko na pierwszy poziom
Może mi przekaże kiedyś
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 23:21   #2203
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
-masło do ciała oliwka i kwiat pomarańczy planet spa
-masło do ciała z minerałami morza martwego planet spa
-oliwkowe masło do ciała planet spa (w tym denerwują mnie kuleczki, ale nawilżenie dobre)
-luksusowy balsam do ciała anew ultimate (wycofany)
Dzięki
to masło miałam akurat w zapasach, wieczorem użyłam a rano wyrzuciłam - zapach ma jak dla mnie - obrzydliwy
Cytat:
Napisane przez jagoda352 Pokaż wiadomość
Ojej - a ja ich bardzo lubię Sebastian według mnie - niezłe ciacho

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
na mnie niestety nic z Avonu nie działa. Od jesieni do wiosny muszę używać mocniejszych balsamów, w przeciwnym wypadku skóra zaczyna mnie swędzieć Także to wszystko zależy, jak bardzo Twoja skóra jest przesuszona
Bardzo, już w czasie ciąży była sucha, ale używałam oliwki, a teraz już mi się znudziła, a skóra nadal przesuszona.
Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Tak jak pisze musiaczek, zdecydowanie masło z Planet Spa oliwka i wkiat pomarańzy oraz z MM, nawilżają i są przyjemnie gęste. Jeśli wolisz coś rzadszego i lekkiego ale też dobrze nawilżającego to ja byłam bardzo zadowolona z Naturals róża brzoskwinia, a mój tato z mleko i miód
pamiętam, że kiedyś to miałam - zapach cudny
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 23:30   #2204
kosmetoholiczka
Raczkowanie
 
Avatar kosmetoholiczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 130
GG do kosmetoholiczka
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Poszukuję liderki z Zielonej Góry, chciałabym na siebie "wziąć" Avon. Ostatnio robię zamówienia po 500-600zł, a ta moja obecna liderka, to nawet 5 minut od kilku lat nie znajdzie, żeby się spotkać... Pewnie jest jedną z tych pazernych :/ Dziewczyny żadnych spotkań, nic! Kiedys taka w porządku pani Terska Michalska była (chyba w ZG teraz tam coś z Avonem robi) i ten Avon funkcjonował u nas w Żarach... A że w przyszłym tygodniu się do Zielonej Góry wprowadzam, to pomyślałam, że znajdę lidera z tego miasta? I powiedzcie mi jeszcze co oznaczają te wszystkie skróty :P KK, OMS, DMS itp...
Serdecznie pozdrawiam
PS biżuteria piękna z katalogowego, chyba się na coś skuszę...
kosmetoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 00:36   #2205
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
" bo w Chinach testować muszą(taki przepis w ich kraju), a w Chinach też są konsultantki"

to wczesniej nie bylo avonu w chinach???? szkoda mi tych puszakow
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 05:45   #2206
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam się jakiś czas temu do KR, dostałam pakiet próbek, ale broszki już nie Wy dostałyście ją razem z próbkami, czy też czekałyście?

też czekam od czerwca i na filiżanki od zeszłego miesiąca

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kosmetoholiczka Pokaż wiadomość
I powiedzcie mi jeszcze co oznaczają te wszystkie skróty :P KK, OMS, DMS itp...

kk -konsultantka
OMS -okręgowy menadżer sprzedaży
DMS - ? menadżer sprzedaży (dywizyjny ? nic innego nie przychodzi mi do głowy)
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 06:50   #2207
jagoda352
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 308
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Biżuteria, którą wstawiła Smerfetka jest dość droga, to prawda, jednak jest piękna, jest nowością z katalogu 16, ta sztywna kosztuje 180 zł, a ta druga 120. Zestaw, kolczyki + naszyjnik 120 zł, same kolczyki 65 zł, pierścionek 55 zł
To prawda - jest piękna i zarazem bardzo elegancka Tylko gdzie taką założyć? Chyba na specjalne okazje typu: Sylwester, wesele albo bankiet Do pracy - troszkę zbyt błyszcząca Ja nie kupuję
jagoda352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 07:45   #2208
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez alytjow Pokaż wiadomość
nowa edycja KR rozpoczela sie wraz ze startem kat 13, wiec licza zamowienia od tegoz katalogu

ciekawe kiedy na stronie pojawią się jakiekolwiek nowe informacje o nowej edycji
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 08:08   #2209
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Starlett Pokaż wiadomość
Dzięki
to masło miałam akurat w zapasach, wieczorem użyłam a rano wyrzuciłam - zapach ma jak dla mnie - obrzydliwy
Ja właśnie go mam w zapasach i się zastanawiam czy otwierać czy sprzedać, bo mam też peeling i on pachnie cudownie
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 08:12   #2210
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
ja robiłam fotki slajdów, ale nie wiem czy mam prawo je umieszczać, jeszcze ich nie zrzuciłam na komputer, ale jak zrzucę i przyjrzę się to chociaż napiszę... na pewno widziałam laptopy i duże agd, czyli chłodziarko-zamrażarki, czyli to o czym tez tutaj kiedyś pisałyście że było fajnie jak to było- no już chłodziarko -zamrażarek to chyba żadna OMS nie zatrzyma, bo za duże... no i raczej będą je bezpośrednio transportować (oby nie było odbioru osobistego tego )


---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kosmetoholiczka Pokaż wiadomość
I powiedzcie mi jeszcze co oznaczają te wszystkie skróty :P KK, OMS, DMS itp...
KK - konsultantka,
OMS - okręgowy menadżer sprzedaży,
DMS - dywizyjny menadżer sprzedaży.
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 08:13   #2211
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
ciekawe kiedy na stronie pojawią się jakiekolwiek nowe informacje o nowej edycji
Też mnie to ciekawi
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 08:19   #2212
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
to wczesniej nie bylo avonu w chinach???? szkoda mi tych puszakow
no chyba nie... zauważ że w Polsce jest od 20 lat dopiero, nie wiem od kiedy w innych krajach Europy był, ale Avon jako Avon ma 125 lat.. rynki zdobywają raczej powoli.
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 09:11   #2213
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Na spotkanie nie będę pewnie zaproszona, bo weszłam tylko na pierwszy poziom
Może mi przekaże kiedyś
Paula, ja też mam pierwszy poziom i na spotkanie byłam proszona, ale niestety jest mi nie po drodze, więc pewnie broszki nie zobaczę
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/

Edytowane przez Buniat
Czas edycji: 2012-09-20 o 09:12
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 09:22   #2214
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
Paula, ja też mam pierwszy poziom i na spotkanie byłam proszona, ale niestety jest mi nie po drodze, więc pewnie broszki nie zobaczę
Nie ma czego żałować z tej broszki to najładniejsze jest pudełeczko
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 09:24   #2215
emsik123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 476
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

W taki razie juz nie moge się jej/go doczekać
emsik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 09:48   #2216
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
to wczesniej nie bylo avonu w chinach???? szkoda mi tych puszakow
Mnie również i też uważam, że szkoda, że jednak testują na zwierzakach i że musiało zniknąć logo produktów nie testowanych na zwierzętach z katalogów. Sama używałam kosmetyków z avonu w dużej mierze z tego powodu.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 09:59   #2217
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Ja jak byłam na pierwszym poziomie to też mnie kiedyś zaprosili na spotkanie. Ogólnie co jakiś czas dzwonią, że jest spotkanie, że chcą mnie wynagrodzić, bo mam duże zamówienia itp., ale spotkania są 30km ode mnie i mi nie po drodze:/ Spotkanie Klubu Róży miałam akurat w swoim mieście i nawet byłam zapisana, a w ostatniej chwili się okazało, że tylko wtedy mogę mieć lekarza i nie mogłam pójść.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:26   #2218
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ja właśnie go mam w zapasach i się zastanawiam czy otwierać czy sprzedać, bo mam też peeling i on pachnie cudownie
Cytat:
Napisane przez Starlett Pokaż wiadomość
Dzięki
to masło miałam akurat w zapasach, wieczorem użyłam a rano wyrzuciłam - zapach ma jak dla mnie - obrzydliwy
Mnie sie zapach akurat bardzo podoba
Peelingu nie mialam, ale przypuszczam, ze zapach maja taki sam.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:55   #2219
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Mnie sie zapach akurat bardzo podoba
Peelingu nie mialam, ale przypuszczam, ze zapach maja taki sam.
Uwielbiam serię z kwiatem pomarańczy i oliwką oraz MM. Pachną pięknie I jak na mój nos, peelingi pachną tak samo jak masła
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:01   #2220
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Uwielbiam serię z kwiatem pomarańczy i oliwką oraz MM. Pachną pięknie I jak na mój nos, peelingi pachną tak samo jak masła
Moim zdanie tez pachną tak samo
Ja tez niestety zaliczam sie do osób, które nie znoszą zapachu tej serii z kwiatem pomarańczy na wymioty mnie bierze (co już sie zdarzyło po pierwszym użyciu)
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.