Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-13, 19:18   #2191
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Poziomka, zluzuj majty, szypułka Ci z głowy nie spadnie, gdy po prostu posłuchasz sugestii i rad POTENCJALNYCH widzów. Nie wróżę Ci kariery z takim podejściem i humorami.
Właśnie przez takie rozkapryszone poziomki, ten wątek jest złą sławą owiany, bo ktoś pisze normalnie i bezinteresownie próbuje pomóc początkującemu, a w odwecie - foch, pretensje, obraza i gównoburza przez 8 stron wątku
Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Poziomka za dużo się chyba już nawąchałaś tych specyfików. Wyjdź na powietrze przewietrzyć tą ekspercką głowę.
Dlaczego wy mi to robicie, człowiek próbuje uczyć się do egzaminu a oderwać się od Wizażu przez was nie może
__________________
Working out
is your drug
get addicted.


Edytowane przez minthema
Czas edycji: 2015-01-13 o 19:20
minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:19   #2192
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
[COLOR=SlateGray]Zua elve?
do końca życia będę pamiętać jak mi wlepiłaś punkt za tyłek (w wersji z literką d na początku)

https://www.youtube.com/watch?v=3Rqk...ature=youtu.be - chyba nikt nie wklejał. Makijaż u Zmalowanej, ponoć w stylu J.Lo (nie oglądałam).
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:20   #2193
lamorela
Raczkowanie
 
Avatar lamorela
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 267
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Dziewczyny, ale to nie ja. Ja jestem niska, gruba i tłuszcz mi z głowy kapie bo myję co drugi dzień wieczorem. Tak tylko chciałam mieć wejście z filmikiem żeby było o czym zagaić.

Co do piw, większość wymienionych widziałam w Auchan.
lamorela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:20   #2194
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Dokladnie Widze, ze czesc osob prawidlowo rozumie
Ale coz nic nie poradze na to, ze ktos chce gdzies widziec uszczypliwosc, zawisc i ja widzi

Masakra I wybacz, ale intuicyjnie domyslam sie, ze Twoja wiedza perfumeryjna jest zerowa badz bliska zeru - wiec wypowiadanie sie na temat perfumowych filmikow (jak podstaw brak) jest troche "rzucaniem sie na mine" I strasznie proste to myslenie Jesli uwazasz, ze ktos nagrywa filmiki, zeby sie chwalic etc
Musze Cie okrotnie rozczarowac, filmiki byly nagrane dla srodowiska perfumowego, dla perfumoholikow Oraz zeby przedstawic temat niszy, zainteresowac tym tematem Oran na pamiatke kolekcji
I nie mialy na celu chwalenia sie ...
I Ty osoba niezwiazana ze srodowiskiem perfumowym bedziesz oceniac tresc :conf used:
Troche samokrytyki
I zmartwie Cie, ale przez srodowisko perfumoholikow fimiki docenione - mnostwo smsow, maili, wiadomosci na fragrantica Wiadomosci od osob zwiazanych z perfumami, od perfumoholikow, jesli wiesz co to znaczy
I nie wiem czy wiesz ile ktos moze poznac zapachow? Ja poznalam moze i 2tys i nie uwazam, aby opanowanie wszystkich nazw bylo kluczowe Kluczowa jest moja wiedza na temat perfum Moje odczucia To, ze rozpoznaje nuty I to ze co wejds na wizaz, to co chwile dostaje pw i rady w sprawie perfum, bo jak to okreslaja maja mnie za cyt eksperta perfumowego, specjalistke ... I radza sie w niesamowicie wielu sprawach z tematu perfum Zreszta okreslanie mnie ekspertka slyszalam wiele razy od pan z Sephory czy Douglasa
I uwierz perfekcyjne opanowanie nazw to kwestia do latwiejszego opanowania niz np umiejetnosc mowienia o perfumach w nieskonczonosc
I nie przekrecaj moich slow odnosni mainstreamu albo najpierw obejrzyj filmiki, a dopiero pozniej wyrazaj opinie A jak obejrzalas, to ze zrozumieniem
Bo najgorzej jak sie ktos wypowiada na temat, z ktorego jes laikiem
I nie robilam w filmiku problemu z wymowy, otwarcie mowilam, jak czegos nie wiem i nie uwazam, aby to bylo slaba strona
Za to slabe jest czepianie sie i wmawianie, ze ktos sie chcial czyms pochwalic Moze filmiki innych osob taki sa, moje mialy inna misjem, cel planowane filmiki i perfumowe i kosmetyczne ... oczywiscie beda A watek odsubskrybowuje i nic wiecej nie komentuje, bo inaczej odebralam ten watek - jako dzielenie sie filmikami i wstawianie ich na plus etc
Wole nie tracic czasu ... Wole go spedzic z chlopakiem niz na roztrzasaniu "bzdur" Kto inteligentny z tego watku, a zauwazylam tu wiele takich osob, to widzi co biale, a co czarne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
OFFTOPY PISZEMY SZARMY KOLOREM !

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość


jeśli siemię to tylko w calych ziarenkach I tak jak Melevis pisała, jest bardzo sycące, więc nie przytyjesz. Poza tym to samo zdrowie dla Twojego organizmu, mnóstwo pysznych makro i mikroelementów
no i pupapuapapa ... kupilam kiedys zmielone, i tak leży w półce...i do niczego sie nie przyda
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:21   #2195
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
taki silniejszy krem z pewnością krzywdy nie zrobi. sama jakiś czas temu używałam serum 60+ z Dermiki i żyję wiem tyle (z pewnego źródła), że skóra czerpie z kremu/serum tyle, ile potrzebuje. nie pochłonie niczego na zaś, i z pewnością nie "rozkaprysi" skóry
ja używam teraz z mamą kremu 55+ i jestem zachwycona, żaden krem tak super się nie spisywał.
__________________
Dotknij mnie!
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:23   #2196
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
Melevis mówisz w filmiku o siemieniu tylko o ziarenkach. Ja mam zmielone te ziarenka, ale słyszałam, że siemię jest baaardzo kaloryczne?
wiec chudnie się czy się nie chudnie ?
że się wtrącę łyżeczka siemienia lnianego ma mniej więcej tyle kalorii, co łyżeczka oleju - ok. 50kcal. nie mam pojęcia jaką kaloryczność ma napar z siemienia słyszałam, że siemię pozwala spalać tłuszcz, ale jak to się dokładnie odbywa, to nie mam pojęcia


Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
rozwaliło mnie to!
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-01-13 o 19:57 Powód: Zdjęcie z wulgaryzmem w cytacie.
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:24   #2197
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Dokladnie

Masakra I wybacz, ale intuicyjnie domyslam sie, ze Twoja wiedza perfumeryjna jest zerowa badz bliska zeru - wiec wypowiadanie sie na temat perfumowych filmikow (jak podstaw brak) jest troche "rzucaniem sie na mine" I strasznie proste to myslenie Jesli uwazasz, ze ktos nagrywa filmiki, zeby sie chwalic etc
Musze Cie okrotnie rozczarowac, filmiki byly nagrane dla srodowiska perfumowego, dla perfumoholikow Oraz zeby przedstawic temat niszy, zainteresowac tym tematem Oran na pamiatke kolekcji
I nie mialy na celu chwalenia sie ...
I Ty osoba niezwiazana ze srodowiskiem perfumowym bedziesz oceniac tresc :conf used:
Troche samokrytyki
I zmartwie Cie, ale przez srodowisko perfumoholikow fimiki docenione - mnostwo smsow, maili, wiadomosci na fragrantica Wiadomosci od osob zwiazanych z perfumami, od perfumoholikow, jesli wiesz co to znaczy
I nie wiem czy wiesz ile ktos moze poznac zapachow? Ja poznalam moze i 2tys i nie uwazam, aby opanowanie wszystkich nazw bylo kluczowe Kluczowa jest moja wiedza na temat perfum Moje odczucia To, ze rozpoznaje nuty I to ze co wejds na wizaz, to co chwile dostaje pw i rady w sprawie perfum, bo jak to okreslaja maja mnie za cyt eksperta perfumowego, specjalistke ... I radza sie w niesamowicie wielu sprawach z tematu perfum Zreszta okreslanie mnie ekspertka slyszalam wiele razy od pan z Sephory czy Douglasa
I uwierz perfekcyjne opanowanie nazw to kwestia do latwiejszego opanowania niz np umiejetnosc mowienia o perfumach w nieskonczonosc
I nie przekrecaj moich slow odnosni mainstreamu albo najpierw obejrzyj filmiki, a dopiero pozniej wyrazaj opinie A jak obejrzalas, to ze zrozumieniem
Bo najgorzej jak sie ktos wypowiada na temat, z ktorego jes laikiem
I nie robilam w filmiku problemu z wymowy, otwarcie mowilam, jak czegos nie wiem i nie uwazam, aby to bylo slaba strona
Za to slabe jest czepianie sie i wmawianie, ze ktos sie chcial czyms pochwalic Moze filmiki innych osob taki sa, moje mialy inna misjem, cel planowane filmiki i perfumowe i kosmetyczne ... oczywiscie beda A watek odsubskrybowuje i nic wiecej nie komentuje, bo inaczej odebralam ten watek - jako dzielenie sie filmikami i wstawianie ich na plus etc
Wole nie tracic czasu ... Wole go spedzic z chlopakiem niz na roztrzasaniu "bzdur" Kto inteligentny z tego watku, a zauwazylam tu wiele takich osob, to widzi co biale, a co czarne
To chyba na cześć takich wypowiedzi wizaż wymyślił:
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 19:25   #2198
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Trochę się dziwię pozzzziomkowej za taki naskok.
Powinna być raczej wdzięczna, szczególnie jajajamajce, że poświęciła tyle czasu, aby jej doradzić i zrobiła to w bardzo kulturalny sposób, a znając jajajamajkę, miała dobre chęci.
Inne użytkowniczki forum - także kulturalnie, napisały o zasadach interpunkcji.
To się dowiedziały, że są głupie.
I że pozzziomkowa woli życie w realu, a nie jakieś fora, gdzie siedzą laski, które chcą sobie coś zrekompensować. Jednakże nie przeszkadza jej to w udzielaniu się na forach od wielu lat.

ja tam jajajamajce nie napisałam chyba nic przykrego dziś?
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:25   #2199
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

https://www.youtube.com/watch?v=JWh3T_tJuQ4
huehuehuehue

21 minut rozmarzonej na rozluźnienie
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:28   #2200
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
OFFTOPY PISZEMY SZARMY KOLOREM !

nie dobijaj jej!!! kropki, przecinki, duże litery, skróty... A ONE JESZCZE CHCĄ TO WSZYSTKO NA SZARO!! i to z telefonu! armagjedon
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:31   #2201
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość


Już myślalam, że pozzzziomka zgłosiła wątek do prokuratury i dlatego mi wizaż nie działał przez 5 minut
Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Poziomka za dużo się chyba już nawąchałaś tych specyfików. Wyjdź na powietrze przewietrzyć tą ekspercką głowę.
jak tu dziś wesoło!!!
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 19:31   #2202
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
Melevis mówisz w filmiku o siemieniu tylko o ziarenkach. Ja mam zmielone te ziarenka, ale słyszałam, że siemię jest baaardzo kaloryczne?
wiec chudnie się czy się nie chudnie ?
na pewno powoduje uczucie sytości więc nie jesz dużo więc chudniesz

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
OFFTOPY PISZEMY SZARMY KOLOREM !





no i pupapuapapa ... kupilam kiedys zmielone, i tak leży w półce...i do niczego sie nie przyda

przyda się na przykład na wszelkie zaparcia (zamiast tych okropnych syropków przeczyszczających), na podrażniony żołądek, na niestrawność. Nie pytaj się mnie jak, ale działa i siemie zmielone dobrze jest mieć!
__________________
INSTAGRAMKI

Edytowane przez anjia
Czas edycji: 2015-01-13 o 19:32
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:32   #2203
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja tam jajajamajce nie napisałam chyba nic przykrego dziś?

Nie, nie, dzisiaj tylko jajajamajka Tobie.
/
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:35   #2204
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość

przyda się na przykład na wszelkie zaparcia (zamiast tych okropnych syropków przeczyszczających), na podrażniony żołądek, na niestrawność. Nie pytaj się mnie jak, ale działa i siemie zmielone dobrze jest mieć!
piłam jak była w ciąży i wymiotowałam przez 4 m-ce. w sumie nie pamiętam czy mi pomogło, ale z pewnością nie zaszkodziło
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:37   #2205
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość

Zrób podyplomowe
Bardzo bym chciała

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Już myślalam, że pozzzziomka zgłosiła wątek do prokuratury i dlatego mi wizaż nie działał przez 5 minut
hahahahaha
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:39   #2206
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość

Już myślalam, że pozzzziomka zgłosiła wątek do prokuratury i dlatego mi wizaż nie działał przez 5 minut
Zrobiłaś mi dzień
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:42   #2207
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Nie uwazam, zeby bylo to niechlujne i napisalam mnostwo wiadomosci czy to smsow, czy postow i jakos zawsze nie bylo problemu ze zrozumieniem I dla mnie duza litera moze byc alternatywa kropki, nowej mysli, nowego zdania I czasami duzo ciekawsza, bardziej wyrazista i konkretna I mnie pospolita niz zwykla kropka I alternatywa, moj swoisty sposob pisania, nie musi byc czyms gorszym
Pisze mnostwo smsow ... i stad pewnie takie, nie powiem lekko chaotyczne, neurotyczne pisanie , moze byc dziwne Ale nie przesadzajmy, ze nieczytelne, jesli 99% je odczytuje
A z polskiego mialam bardzo dobra ocene i pisalam w zyciu bardzo duzo rzeczy - wiec uwierz, ze poprawnie (idealnie) pisac potrafie
Interpunkcja, stylistyka, jezyk etc.
Rozumiem, ze jak ktos mi napisze smsa bez polskich znakow, to powinnam sie obrazic








Jak z powodu glupoty nie czytasz czegos, co moze byc ciekawe, to Twoja sprawa Nie pisze z komp, tylko z tel i tak jest mi latwiej i tak pisze bardzo bardzo dlugo i nie zamierzam tego zmieniac




To nagrywanie telefonem, jak wyszlo, tak poszlo Telefon zawsze ma ograniczone mozliwosci Ale moze w dzien bedzie lepiej Nazwy zapachow z kazdego odcinka sa
, ale nie w opisie, ale jako komentarz Bo na yt w telefonie nie wiedzialam, jak moc edytowac opis - troche "ograniczony" jesr ten yt na tel
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Naprawdę tylko się pogrążasz
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:46   #2208
trampek90
Raczkowanie
 
Avatar trampek90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 49
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Hej! Skoro kilka dziewczyn dziś dołączyło, to i ja też

Haul drogeryjny u Boogie Chciałabym ją kiedyś zobaczyć w jakiejś ładnej, stonowanej pomadce. Wydaje mi się, że wyglądałaby dużo fajniej, niż w tych barbie pink kolorach, które tak lubi.

A co do mielonego siemienia - odkąd jem je w miarę regularnie, to praca jelit poprawiła mi się baaaardzo. Warto dodać go trochę do owsianki, jogurtu czy koktajlu
trampek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:47   #2209
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

U Aggie na insta to naprawdę #hajssięzgadza.

201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 19:47   #2210
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Uuuu, a to ja tego śliwkowego nie lubię, zajeżdża mi tanim winiaczem z gazem

Za to - co do takich piw - uwielbiam miodowe, na przykłąd miodne, na miodzie gryczanym czy miodową Łomże, w ogóle lubię Łomżę szukam jagodowego piwa, znacie? cydr jagodowy piłam, ale piwerka nie
No i uwielbiam piwa pszeniczne
Ile kubów smakowych, tyle odczuć
Miodowe

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Munia, jagodowe Lubuskie jest w Piotrze i Pawle
Dobrze wiedzieć!
Aż mi się suchar przypomniał: pijmy EB aż się Okocim

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość

nie dobijaj jej!!! kropki, przecinki, duże litery, skróty... A ONE JESZCZE CHCĄ TO WSZYSTKO NA SZARO!! i to z telefonu! armagjedon
Na szaro to by w ogóle tego nie dało się czytać

_________________________ _________________
Pociągnięte z mojego małego traktora 8)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:48   #2211
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez trampek90 Pokaż wiadomość

A co do mielonego siemienia - odkąd jem je w miarę regularnie, to praca jelit poprawiła mi się baaaardzo. Warto dodać go trochę do owsianki, jogurtu czy koktajlu
przeczytałam: mielonego sumienia. To chyba dlatego, że ksiądz dziś chodził po kolędzie a ja go nie wpuściłam


tak poza tym to hej
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:49   #2212
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Hm, zmęczyłam filmik Hani z ulubieńcami roku i zgadzam się z tym, co już dzisiaj na ten temat padło - mam wrażenie, że zrobiła ten filmik na zasadzie "nie mam czasu, nagram to byle jak ale nagram". Za szybko mówi, brakuje jej słów, nie pamięta niektórych informacji na temat produktów, o których mówi (lub wspomina). Dziwnie się to ogląda, choć dotrwałam do końca z czystej sympatii do niej (nadal jest to jedna z moich ulubionych dziewczyn na yt).
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:52   #2213
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=JWh3T_tJuQ4
huehuehuehue

21 minut rozmarzonej na rozluźnienie


Obejrzałam i jestem zdumiona - co za progres, pamiętam Rozmarzoną z tłustymi włosami i rozerwanej ścierce/bluzce, bez grama makijażu. Jak na jej możliwości to całkiem miło i schludnie.
Szok, niedowierzanie i miliony pytań bez odpowiedzi, jak mawiał klasyk.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:54   #2214
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
przeczytałam: mielonego sumienia. To chyba dlatego, że ksiądz dziś chodził po kolędzie a ja go nie wpuściłam
Hahahahaha co Wy dzisiaj macie z tymi tekściorami?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:54   #2215
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Zmalowana i paznokcie, które uwielbia https://www.facebook.com/12280519109...type=1&theater Jej gust jest mi strasznym. No, ale nie o tym miałam... Trza by to podesłać Aggie, motyw przewodni to logo Coco Chanel
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:55   #2216
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez trampek90 Pokaż wiadomość
A co do mielonego siemienia - odkąd jem je w miarę regularnie, to praca jelit poprawiła mi się baaaardzo. Warto dodać go trochę do owsianki, jogurtu czy koktajlu
Z tego co wiem, to na surowo się je mielone, po obróbce termicznej tylko i wyłącznie - w całości
Hejka
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:57   #2217
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Chyba jeszcz nikt nie linkował, ulubieńcy roku u Dressed in Mint: https://www.youtube.com/watch?v=0IygMpcgM5U

Ale mi narobiłyście apetytu na siemię - idę sobie zrobić.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:59   #2218
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=JWh3T_tJuQ4
huehuehuehue

21 minut rozmarzonej na rozluźnienie
tęskniłam, akurat umyłam pędzelki to mogę w nagrodę oglądnąć
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 20:00   #2219
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Ktoś tu kiedyś wrzucił link do pudełka podobnego do beglossy i tych innych, to był JoyBox. Ktoś zamówił? Wiadomo jak z jakością i datami kosmetyków? Bo oferta jest naprawdę bardzo atrakcyjna. :O Fajne kosmetyki, spore próbki (2x 7ml perfum to już coś).
http://www.joy.pl/joybox/2/stworz
Część rzeczy, które może bym chciała, niestety już wykupiona. Baza smashbox, tusz isadora nadal spoko. :P
Ciekawa jestem, czy (i kiedy) będą kolejne edycje, czy równie atrakcyjne, czy w tej samej cenie z darmową wysyłką.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 20:01   #2220
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to na surowo się je mielone, po obróbce termicznej tylko i wyłącznie - w całości
Hejka
nope. mielone NALEŻY zalać wrzątkiem. w całości też zresztą, ale trzeba gotować. mielone jedynie zalać.spożywam siemie lniane od 3 lat.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 13:31:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.