Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro. - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 11:22   #2191
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Juz chyba o tym wspominalam, ale na ebay'u sprawa jest fajnie rozwiazana,
sprzedajacy nie moze wystawic kupujacemu negatywa, jesli ten za aukcje zaplacil i towar zostal wyslany.
Jesli transakcja nie dojdzie do skutku (czyli kupujacy nie zaplaci), zglasza sie sprawe do ebay'a, oni daja upomnienie, a sprzedajacy dostaje zwrot prowizji i wystawia przedmiot ponownie.
Uwazam, ze to jest ok
No takie rozwiązanie to już coś, przynajmniej jest to wszystko jakoś przez serwis kontrolowane.
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 11:45   #2192
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Sprzedający odmówił mi możliwości zwrotu towaru i w dodatku dostałam negatywa chociaż wpłaciłam pieniądze po kilku minutach od zakupu...
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 12:07   #2193
MYSZECZKA_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 130
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Sprzedający odmówił mi możliwości zwrotu towaru i w dodatku dostałam negatywa chociaż wpłaciłam pieniądze po kilku minutach od zakupu...
Skoro wpłaciłaś pieniądze to nie miał podstaw żeby wystawić Ci negatyw Zgłoś sprawę do Allegro albo poprzez normalne zgłoszenie albo poprzez formularz do sporu - niech Allegro wyjaśni to i usunie komentarz
MYSZECZKA_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 12:47   #2194
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez MYSZECZKA_83 Pokaż wiadomość
Skoro wpłaciłaś pieniądze to nie miał podstaw żeby wystawić Ci negatyw Zgłoś sprawę do Allegro albo poprzez normalne zgłoszenie albo poprzez formularz do sporu - niech Allegro wyjaśni to i usunie komentarz
Allegro komentarza nie usunie. Oni sie do tego mieszać nie chcą. Komentarze mozna jedynie uniewaznić jesli druga strona wyrazi zgode. Są one wtedy wyszarzane i przekreslone.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 19:19   #2195
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Sprzedający odmówił mi możliwości zwrotu towaru i w dodatku dostałam negatywa chociaż wpłaciłam pieniądze po kilku minutach od zakupu...
Cytat:
Napisane przez MYSZECZKA_83 Pokaż wiadomość
Skoro wpłaciłaś pieniądze to nie miał podstaw żeby wystawić Ci negatyw Zgłoś sprawę do Allegro albo poprzez normalne zgłoszenie albo poprzez formularz do sporu - niech Allegro wyjaśni to i usunie komentarz
Usunąć komentarza chyba faktycznie nie usuną ale może poprzez zgłoszenie sporu odzyskasz pieniądze.A na komentarz negatywny masz możliwość odpowiedzieć przedstawiając Twoją wersję.To że ktoś ma negatyw to nie jest równoznaczne z tym,że inni przed zakupem sprawdzają wyłącznie ilość negatywów a nie ich treść i odpowiedzi na nie.
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 19:44   #2196
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

A możesz nam podać linka do tego sprzedawcy?
byśmy wiedziały, na kogo uważać na allegro.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 21:36   #2197
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Zgłosiłam sprawę do Allegro, wiem, że mała szansa na ich zainteresowanie.

Ale przynajmniej już jedna osoba dziś pisała czy faktycznie nie warto kupować, skutecznie odwiodłam od zakupu

Link podawałam wcześniej, to ta aukcja: http://allegro.pl/ysl-touch-eclat-ra...325049953.html
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 22:29   #2198
Paolo87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 62
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
A to mnie wkurza. moim zdaniem co 100 komentarzy pozytywnych jedno ostrzezenie powinno byc anulowane. albo jakos inaczej. Ja mam konto juz pare lat i wydaje mi sie, ze raz na ruski rok mozna zrezygnowac z zakupu, bo cos.
Do zablokowania konta potrzeba 3 ostrzeżeń, (dlaczego akurat tylu – nie wiem), które rzeczywiście po 2 latach są zdejmowane. Wiem, bo też miałem ostrzeżenie, które akurat niedawno mi zdjęto. Można, więc założyć, że okres "raz na ruski rok" = co dwa lata. Oczywiście, rozumiem, że są różne sytuacje, ale na 3 ostrzeżenia trzeba się nieco napracować. To raz A dwa to na Allegro można mieć więcej niż jedno konto. Uważam, że powinno istnieć prawo do rozmyślenia się tak jak w sklepie internetowym gdzie można anulować zamówienie przed jego zrealizowaniem. Prowizja od sprzedaży byłaby w takim wypadku naliczana w momencie jego faktycznej realizacji.


Miałem raz na eBayu taką sytuację, że wylicytowałem książkę i poprosiłem sprzedającego o nr konta. Nie odezwał się więcej.
Paolo87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 11:59   #2199
Regina Phalange
Rozeznanie
 
Avatar Regina Phalange
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 792
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Juz chyba o tym wspominalam, ale na ebay'u sprawa jest fajnie rozwiazana,
sprzedajacy nie moze wystawic kupujacemu negatywa, jesli ten za aukcje zaplacil i towar zostal wyslany.
Jesli transakcja nie dojdzie do skutku (czyli kupujacy nie zaplaci), zglasza sie sprawe do ebay'a, oni daja upomnienie, a sprzedajacy dostaje zwrot prowizji i wystawia przedmiot ponownie.
Uwazam, ze to jest ok
Nie zawsze i nie dla wszystkich jest to fajne rozwiązanie. Mój brat sprzedał niedawno radio przez eBaya, kupujący reklamował je jako niesprawne, po czym okazało się, że nabywca coś przy nim grzebał. PayPal niestety umywa ręce od takich spraw - brat musiał zwrócić pieniądze i został z zepsutym radiem
Regina Phalange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 15:36   #2200
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Paolo87 Pokaż wiadomość
Do zablokowania konta potrzeba 3 ostrzeżeń, (dlaczego akurat tylu – nie wiem), które rzeczywiście po 2 latach są zdejmowane. Wiem, bo też miałem ostrzeżenie, które akurat niedawno mi zdjęto. Można, więc założyć, że okres "raz na ruski rok" = co dwa lata. Oczywiście, rozumiem, że są różne sytuacje, ale na 3 ostrzeżenia trzeba się nieco napracować. To raz A dwa to na Allegro można mieć więcej niż jedno konto. Uważam, że powinno istnieć prawo do rozmyślenia się tak jak w sklepie internetowym gdzie można anulować zamówienie przed jego zrealizowaniem. Prowizja od sprzedaży byłaby w takim wypadku naliczana w momencie jego faktycznej realizacji.


Miałem raz na eBayu taką sytuację, że wylicytowałem książkę i poprosiłem sprzedającego o nr konta. Nie odezwał się więcej.
taaa, a sprzedający (nie sklep) jak głupek będzie wystawiał po tysiąc razy przedmioty jak nie jesteś pewien, nie klikaj. nie potrafię zrozumieć "rozmyślenia się" ...
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 19:53   #2201
MYSZECZKA_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 130
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
taaa, a sprzedający (nie sklep) jak głupek będzie wystawiał po tysiąc razy przedmioty jak nie jesteś pewien, nie klikaj. nie potrafię zrozumieć "rozmyślenia się" ...
Zgadzam się w zupełności. Sama sprzedaję na Allegro juz kilka lat i nie bardzo mi się podoba jak ktoś coś kupi a potem pisze, ze jednak nie zapłaci albo po prostu się nie oddzywa i nie ma z nim żadnego kontaktu - należy przeyśleć wszystko przed zakupem
Dzisiaj np. miałam podobną sytuację - kupująca zakupiła na moje aukcji kilka razy ten sam produkt (w sumie 5 sztuk), a po chwili zadzwoniła, że ona nie wie jak to się stało, żę kupiła aż tyle bo chciała jedną sztukę !!! Przecież za każdym razem kupując coś na Allegro musiała zaakceptować zakup, więc skoro kupiła aż pięć i to kupując po jednej sztuce to musiała zaakceptować zakup aż pięć razy - tu się nie bardzo można pomylić. A ja teraz muszę czekać i za kilka dni występować do Allegro o zwrot prowizji za pozostałe sztuki
MYSZECZKA_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 20:23   #2202
ashka81
Raczkowanie
 
Avatar ashka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 357
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez MYSZECZKA_83 Pokaż wiadomość
Dzisiaj np. miałam podobną sytuację - kupująca zakupiła na moje aukcji kilka razy ten sam produkt (w sumie 5 sztuk), a po chwili zadzwoniła, że ona nie wie jak to się stało, żę kupiła aż tyle bo chciała jedną sztukę !!! Przecież za każdym razem kupując coś na Allegro musiała zaakceptować zakup, więc skoro kupiła aż pięć i to kupując po jednej sztuce to musiała zaakceptować zakup aż pięć razy - tu się nie bardzo można pomylić.
Mi się raz zdarzyło niechcący kupić dwie sztuki. W momencie potwierdzania zakupu rozłączyło mi neostradę i odruchowo odświeżyłam stronę. Nabiło dwa razy
ashka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 21:01   #2203
MYSZECZKA_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 130
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez ashka81 Pokaż wiadomość
Mi się raz zdarzyło niechcący kupić dwie sztuki. W momencie potwierdzania zakupu rozłączyło mi neostradę i odruchowo odświeżyłam stronę. Nabiło dwa razy
No tak w sumie to takie oprzypadki się zdarzają, ale u Ciebie to były dwie sztuki, a tu było kupione 5 sztuk i to po jdenej sztuce co kilka minut pięć razy więc dlatego nie bardzo mi to pasuje a ta osoba ma tylko 6 komentarzy więć bardziej mi tu pasuje fakt, że po prostu nie umie kupować na Allegro
MYSZECZKA_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 21:22   #2204
ashka81
Raczkowanie
 
Avatar ashka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 357
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Chodziło mi o to, że nie za każdym razem trzeba potwierdzać. Pięć razy to trochę za dużo, ale jakby się postarać to się pewnie da.
ashka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 21:59   #2205
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Ja sie tam wprawdzie na allegro nie zbulwersowałam, ale w wymiankowym troszeczke.

Za 30ml likierowego aliena bez kilku psikow i 25 ml Feminite du Bois Lutensa zaproponowano mi:

16/30ml in black J. del Pozo i 70/75 ml Liberte
Interes zycia Czemu ja głupia sie nie zgodziłam?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:05   #2206
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja sie tam wprawdzie na allegro nie zbulwersowałam, ale w wymiankowym troszeczke.

Za 30ml likierowego aliena bez kilku psikow i 25 ml Feminite du Bois Lutensa zaproponowano mi:

16/30ml in black J. del Pozo i 70/75 ml Liberte
Interes zycia Czemu ja głupia sie nie zgodziłam?

to może ja zaproponuję FM'y i się wymienimy?
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:06   #2207
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

pin3ska dlatego ja tam długo nie dałam rady
same interesy życia.... :/
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 08:06   #2208
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja sie tam wprawdzie na allegro nie zbulwersowałam, ale w wymiankowym troszeczke.

Za 30ml likierowego aliena bez kilku psikow i 25 ml Feminite du Bois Lutensa zaproponowano mi:

16/30ml in black J. del Pozo i 70/75 ml Liberte
Interes zycia Czemu ja głupia sie nie zgodziłam?
Kupił, nie kupił potargować można

W końcu za niecałe 55ml dostajesz 86ml a to prawie dwa razy tyle
Żałuj

Edytowane przez Emiks
Czas edycji: 2010-12-09 o 08:11
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 09:16   #2209
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Dziewczyny, jak to jest z licytacja.
Wystawilam edt. Pierwsza osoba z "porzadnym kontem" zalicytowala, ale przebila ja osoba "widmo". Czyli logowanie w momencie klikniecia, zerowe konto. A ja sie boje takich ludzi, ze mi numer wywina
Aukcja jutro mi sie konczy.
Czy mozna ta osobe jakos wycofac z licytacji?
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 11:01   #2210
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to jest z licytacja.
Wystawilam edt. Pierwsza osoba z "porzadnym kontem" zalicytowala, ale przebila ja osoba "widmo". Czyli logowanie w momencie klikniecia, zerowe konto. A ja sie boje takich ludzi, ze mi numer wywina
Aukcja jutro mi sie konczy.
Czy mozna ta osobe jakos wycofac z licytacji?
Zania, chyba trochę panikujesz Na jakiej podstawie z góry zakładasz, że osoba z "zerowym kontem" jest mniej uczciwa od tej, z x ilością komentarzy W końcu każdy zaczyna przygodę na Allegro z pustym kontem, a Ty od razu byś ich chciała autować

Przecież wylicytowany przedmiot wyślesz dopiero po otrzymaniu określonej kwoty na konto. Na przyszłość - jeśli masz ograniczone zaufanie do osób początkujących, to zamieszczaj w swoich aukcjach odpowiednią informację.

Edytowane przez Emiks
Czas edycji: 2010-12-28 o 11:08
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 11:38   #2211
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Zania, chyba trochę panikujesz Na jakiej podstawie z góry zakładasz, że osoba z "zerowym kontem" jest mniej uczciwa od tej, z x ilością komentarzy W końcu każdy zaczyna przygodę na Allegro z pustym kontem, a Ty od razu byś ich chciała autować

Przecież wylicytowany przedmiot wyślesz dopiero po otrzymaniu określonej kwoty na konto. Na przyszłość - jeśli masz ograniczone zaufanie do osób początkujących, to zamieszczaj w swoich aukcjach odpowiednią informację.
Wiedzialam, ze to padnie Nawet mialam napisac, ze oczywiscie nie wycofam jej oferty, ale pomyslalam, ze nikt mnie o to nie bedzie podejrzewac
Ale juz tak ogolnie pytam. Patrzac na to z drugiej strony, jesli kupujacy by mnie poprosil o wycofanie ofety to gdzie jest ta zakladka z anulowaniem. Niby kumata jestem, a nie moge znalezc
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 12:05   #2212
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Zaniu jak poprosi to w mailu będzie link
a jak nie poprosi to wchodzisz w swoje aukcje: sprzedaję i potem przy tej aukcji po prawej: zmiany czy jakoś tak
i tam można wycofać oferty
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 12:38   #2213
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Wiedzialam, ze to padnie Nawet mialam napisac, ze oczywiscie nie wycofam jej oferty, ale pomyslalam, ze nikt mnie o to nie bedzie podejrzewac
Ale juz tak ogolnie pytam. Patrzac na to z drugiej strony, jesli kupujacy by mnie poprosil o wycofanie ofety to gdzie jest ta zakladka z anulowaniem. Niby kumata jestem, a nie moge znalezc
Naprawdę tak pomyślałaś

A już tak ogólnie odpowiadam że należy:

* Przejść do strony Moje Allegro>Aukcje>Sprzedaję
* Wyszukać na liście aukcję, w której chcesz odwołać ofertę.
* Następnie kliknąc link Zmiany (po prawej stronie).
* Zaznaczyć, czyją ofertę chcesz odwołac, kliknąć magiczny przycisk

... a dalej to już wiesz

Kupujący powinien uzasadnić swoją prośbę o wycofanie oferty kupna.
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 14:24   #2214
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Dzieki dziewczyny
Wczesniej widzialam ta opcje "zmiany", ale nie klikalam, bo myslalam, ze to dotyczy samej aukcji, a nie kupujacych, czyli np zmiana ceny, obrazka, opisu itp.

Gdyby cos to nic nie ruszalam
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:14   #2215
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny
Wczesniej widzialam ta opcje "zmiany", ale nie klikalam, bo myslalam, ze to dotyczy samej aukcji, a nie kupujacych, czyli np zmiana ceny, obrazka, opisu itp.
Bardzo proszę
Mam nadzieję, że nie udostępniłyśmy Ci narzędzia, które w przyszłości wykorzystasz przeciwko nam

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Gdyby cos to nic nie ruszalam
Skądże znowu przecież "widmo" po nocy może samo znikąć
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:59   #2216
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Bardzo proszę
Mam nadzieję, że nie udostępniłyśmy Ci narzędzia, które w przyszłości wykorzystasz przeciwko nam



Skądże znowu przecież "widmo" po nocy może samo znikąć
Gdyby to byla noc sylwestrowa to wiadomo...nie recze za siebie bedac w stanie upojenia
A tak to...chyba nie myslicie, ze jestem az tak wredna
Najwyzej jak cos pojdzie nie tak...to przyjde tu i powiem na glos: "a nie mowilam"

Mam tylko nadzieje, ze nie oberwie nam sie za maly off-top
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:27   #2217
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Perełki z Allegro, część VIII

Limitowana pomarańczoczekolada Yves rocher + mydełko

KT 65 zł + 8 zł polecony ekonomiczny

http://allegro.pl/show_item.php?item...2+wys%C5%82any.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 17:13   #2218
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Perełki z Allegro, część VIII

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Limitowana pomarańczoczekolada Yves rocher + mydełko

KT 65 zł + 8 zł polecony ekonomiczny

http://allegro.pl/show_item.php?item...2+wys%C5%82any.
Najpierw byly 4 sztuki po 65 zł. Potem ich ilość spadla do dwóch. a teraz sa wystawione 4 po 70 zł... Nieladnie.... ale jakby jednak ktos chcial to nowa aukcja:

http://allegro.pl/yves-rocher-eau-de...398289762.html
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 17:16   #2219
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Perełki z Allegro, część VIII

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Najpierw byly 4 sztuki po 65 zł. Potem ich ilość spadla do dwóch. a teraz sa wystawione 4 po 70 zł... Nieladnie.... ale jakby jednak ktos chcial to nowa aukcja:

http://allegro.pl/yves-rocher-eau-de...398289762.html
Toż to ta sama baba co tak samo zrobiła niedawno z miodkiem i Fleur de Noel, które kupiłam w pierwszej cenie . Dostałam potem maila, że towar uległ zniszczeniu i go niestety nie otrzymam . Ciekawe czy teraz też tak zrobi? .
Beznadziejna cwaniara .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 17:19   #2220
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Perełki z Allegro, część VIII

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Toż to ta sama baba co tak samo zrobiła niedawno z miodkiem i Fleur de Noel, które kupiłam w pierwszej cenie . Dostałam potem maila, że towar uległ zniszczeniu i go niestety nie otrzymam . Ciekawe czy teraz też tak zrobi? .
Beznadziejna cwaniara .
Dobre
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.