Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk. - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-03, 13:15   #2191
selya
Zadomowienie
 
Avatar selya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 976
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
hm, a ja nadal nic nie kupilam. a najlepsze jest to, ze nie robie sobie zadnego odwyku, po prostu nie mam jakos weny na zakupy perfumeryjne <mysli>.
i kolejny raz przybijam piątkę
nawet mam cuś do kupienia (we flaszkach powoli dno widać), ale na razie czekam na dobrą okazję ze świadomością, że mogę się takowej nie doczekać
__________________

dear darkness

selya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 19:18   #2192
Tsukichan
Rozeznanie
 
Avatar Tsukichan
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 763
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
moge zostac prezeska, ale niestety, nie obiecuje, na jak dlugo, bo mysle, ze ta bomba w koncu eksploduje^^.
Prezes może być tymczasowy do następnych zakupów, taka prezesowa sztafeta jakby.

Ja po wyprzedażowych szaleństwach na razie jako przodownik odwyku nie wyglądałabym zbyt wiarygodne.
__________________
“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”
Tsukichan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:03   #2193
oczeretka
Rozeznanie
 
Avatar oczeretka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 505
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Dobra, odwyk od perfumowych zakupów to moje noworoczne postanowienie. Przynajmniej do wiosny :/
oczeretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 15:20   #2194
nina732
Wtajemniczenie
 
Avatar nina732
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 495
GG do nina732
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez oczeretka Pokaż wiadomość
Dobra, odwyk od perfumowych zakupów to moje noworoczne postanowienie. Przynajmniej do wiosny :/
przez jakiś czas też tak myślałam, wydawało się, że nic mnie nie skusi, bo to , co chciałam to poznałam, no i się jednak złamałam i kliknęłam 2 odlewki
nina732 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 18:02   #2195
oczeretka
Rozeznanie
 
Avatar oczeretka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 505
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Nina, to ja tylko na 6 ml się skusiłam, można powiedzieć - łyczek
oczeretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:42   #2196
Tsukichan
Rozeznanie
 
Avatar Tsukichan
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 763
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

To i tak dobrze dziewczyny, ja miałam nic nie kupować, a złamałam się na 2 flakony
__________________
“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”
Tsukichan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:43   #2197
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Zgłaszam się na odwyk. Tym razem na poważnie.
Muszę kupić turbinę do auta 2700 zł
Zero perfum, zero głupot kosmetyczno-odzieżowych do marca

PS. Kupię tylko Hypnotic Poison, ale to dlatego, że mam kartę upominkową do Sephory i muszę wykorzystać do końca stycznia kupon na -15% I na tym koniec do marca.
Buu
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 13:45   #2198
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
PS. Kupię tylko Hypnotic Poison, ale to dlatego, że mam kartę upominkową do Sephory i muszę wykorzystać do końca stycznia kupon na -15% I na tym koniec do marca.
Buu
15% od ceny sklepowej toż to żadna okazja, nie opłaca się chyba
Po ile są w S.?
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:52   #2199
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Ja się zgłaszam dobrowolnie na odwyk Nie chcę nic kupować, wystarczy, że po ostatnim Alienie miałam wielkie wyrzuty sumienia Chcę odwyknąć od zakupoholizmu perfumowego i nacieszyć się kolekcją TŻ nawet chciał mi kupić na nadchodzące urodziny domek flowerbombkowy ale powiedziałam mu, że wolę coś innego, nie perfumowego To chyba przełom
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:57   #2200
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
15% od ceny sklepowej toż to żadna okazja, nie opłaca się chyba
Po ile są w S.?
Nie opłaca się. 30ml kosztuje 219zł. Ale dostałam na gwiazdkę kartę upominkową naładowaną 200zł, więc muszę na coś wydać

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Ja się zgłaszam dobrowolnie na odwyk Nie chcę nic kupować, wystarczy, że po ostatnim Alienie miałam wielkie wyrzuty sumienia Chcę odwyknąć od zakupoholizmu perfumowego i nacieszyć się kolekcją TŻ nawet chciał mi kupić na nadchodzące urodziny domek flowerbombkowy ale powiedziałam mu, że wolę coś innego, nie perfumowego To chyba przełom
o żesz, zrezygnowałaś z domku??? Szok, chyba rzeczywiście masz już jakiś przesyt. Muszę wmówić sobie, że ja też tak mam, że mam dosyć kupowania na jakiś czas, teraz pora na nacieszenie się kolekcją...
PS. na urodziny, imieniny i inne okazje polecam biżuterię Swarovski (ale tę prawdziwą, nie taką "made of Swarovski elements")- dostałam właśnie na rocznicę śliczny naszyjnik.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:04   #2201
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Nie opłaca się. 30ml kosztuje 219zł. Ale dostałam na gwiazdkę kartę upominkową naładowaną 200zł, więc muszę na coś wydać



o żesz, zrezygnowałaś z domku??? Szok, chyba rzeczywiście masz już jakiś przesyt. Muszę wmówić sobie, że ja też tak mam, że mam dosyć kupowania na jakiś czas, teraz pora na nacieszenie się kolekcją...
PS. na urodziny, imieniny i inne okazje polecam biżuterię Swarovski (ale tę prawdziwą, nie taką "made of Swarovski elements")- dostałam właśnie na rocznicę śliczny naszyjnik.
To kup HP, może na all byłoby taniej, ale jak masz kartę upominkową to w sumie spoko Wiesz co, z tym wmawianiem sobie to nie da rady chyba ja wiele razy próbowałam sobie wmówic, że już nic nie chcę i nigdy nic z tego nie wychodziło to musi samo przyjść, i u mnie właśnie przyszło nie postanawiam sobie nic na siłę, po prostu na razie nic nie chcę nawet mi się nie chce all przeglądać za perfumami (na urodziny od rodziców wybrałam sobie Ice Watcha a od TŻta jakąś biżuterię właśnie chciałam
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 14:05   #2202
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Nie opłaca się. 30ml kosztuje 219zł. Ale dostałam na gwiazdkę kartę upominkową naładowaną 200zł, więc muszę na coś wydać
Czyli masz kartę na 200 zł, tak? Czy na 15% zniżki?
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:16   #2203
rudzia77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 1 730
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Chyba jedną i drugą,a w temacie jeszcze tylko upoluję Allure i też idę na odwyk.
rudzia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:36   #2204
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
To kup HP, może na all byłoby taniej, ale jak masz kartę upominkową to w sumie spoko Wiesz co, z tym wmawianiem sobie to nie da rady chyba ja wiele razy próbowałam sobie wmówic, że już nic nie chcę i nigdy nic z tego nie wychodziło to musi samo przyjść, i u mnie właśnie przyszło nie postanawiam sobie nic na siłę, po prostu na razie nic nie chcę nawet mi się nie chce all przeglądać za perfumami (na urodziny od rodziców wybrałam sobie Ice Watcha a od TŻta jakąś biżuterię właśnie chciałam
Serio, w szoku jestem. Mam nadzieję, ze i do mnie to dojdzie wreszcie, taki stan teraz jest naprawdę bardzo potrzebny- zakup turbiny nadwyręży mnie dość mocno finansowo Co tu zrobić, żeby nic nie pragnąć?
Może przetrzymać ten zakup HP na koniec miesiąca, jak już będę na zupełnym głodzie, to wtedy mnie to uratuje

A tak bym chciała Pradę Ambree


Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Czyli masz kartę na 200 zł, tak? Czy na 15% zniżki?
Mam kartę na 200zł i taki kupon wydrukowany jakby z kasy fiskalnej na -15% (w grudniu kupowałam jakiś drobiazg dla mamy i dostałam przy okazji)
Nie wiem tylko, czy te 15% obowiązuje przy płatności kartą upominkową
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:40   #2205
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Mendosito wydaje mi się, że możesz połączyć te dwa kupony. Bo 200 zł to po prostu sposób płatności. A rabat to rabat.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:48   #2206
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mendosito wydaje mi się, że możesz połączyć te dwa kupony. Bo 200 zł to po prostu sposób płatności. A rabat to rabat.
Też mi się tak wydaje, ale nigdy tak nie płaciłam, więc pewności nie mam.
Mam jeszcze kuponik na -10%- nazbierało mi się na karcie Sephora, ale to wykorzystam na jakiś drobiazg (jakiś pędzelek czy coś) Nie potrafię kupować perfum w Sephorze, te ceny przyprawiają mnie o miękkość w nogach
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 17:42   #2207
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Ja się zgłaszam dobrowolnie na odwyk Nie chcę nic kupować, wystarczy, że po ostatnim Alienie miałam wielkie wyrzuty sumienia Chcę odwyknąć od zakupoholizmu perfumowego i nacieszyć się kolekcją TŻ nawet chciał mi kupić na nadchodzące urodziny domek flowerbombkowy ale powiedziałam mu, że wolę coś innego, nie perfumowego To chyba przełom
No sąsiadko, podziwiam i gratuluję silnej woli. Mi jakby ktoś tak zaproponował flachę z jakiejś okazji to na pewno bym skorzystał. Tyle marzeń do spełnienia jeszcze mam
Jeszcze raz gratki I trzymam kciuki
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 17:52   #2208
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;31535763]No sąsiadko, podziwiam i gratuluję silnej woli. Mi jakby ktoś tak zaproponował flachę z jakiejś okazji to na pewno bym skorzystał. Tyle marzeń do spełnienia jeszcze mam
Jeszcze raz gratki I trzymam kciuki [/QUOTE]

Dzięki W pierwszej chwili chciałam bardzo, bo przecież sama go nie raz o ten domek prosiłam, a teraz jest przeceniony Ale później pomyślałam, że mam przecież pół flachy setki bombki, to na razie nie potrzebuję więcej i dla samego domku tyle kasy wydawać (nawet po przecenie) się nie opłaca No i ostatnio się zdenerwowałam sama na siebie, że w takim żółwim tempie zużywam flachy, że w końcu dojdzie do tego, że zapachy mi się przeterminują i doopa będzie Zła byłam na siebie po zakupie Aliena i to wszystko zaowocowało brakiem chęci do nowych zakupów Kusiły mnie Angele limitowane, ale dostałam dziś próbasa jednego z nich (od Wizażanki ) i chociaż miły całkiem jest, to mnie nie powalił i za krótko na mnie trwał, więc zrezygnowałam z tych chciejstw Wszystkim chcącym wytrwać w odwyku życzę takiego stanu jak mój bo pierwszy raz wierzę, że naprawdę wytrwam
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 18:02   #2209
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje, ale nigdy tak nie płaciłam, więc pewności nie mam.
Mam jeszcze kuponik na -10%- nazbierało mi się na karcie Sephora, ale to wykorzystam na jakiś drobiazg (jakiś pędzelek czy coś) Nie potrafię kupować perfum w Sephorze, te ceny przyprawiają mnie o miękkość w nogach
Aaaaa, no to trza wykorzystać, pewnie

Małymi kroczkami, bo nie mówię, że na długo ale ... do końca miesiąca nic nie kupuję , jedynie troszku sampli od Luszka . W jednym ze swoich rozbiórkowych wątków jak to napisałam we mnie wątpili, wyśmiali i wytykali palcyma ale może tu ktoś we mnie uwierzy .
Póki co uskuteczniam małe wyzbywactwo
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 18:05   #2210
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Aaaaa, no to trza wykorzystać, pewnie

Małymi kroczkami, bo nie mówię, że na długo ale ... do końca miesiąca nic nie kupuję , jedynie troszku sampli od Luszka . W jednym ze swoich rozbiórkowych wątków jak to napisałam we mnie wątpili, wyśmiali i wytykali palcyma ale może tu ktoś we mnie uwierzy .
Póki co uskuteczniam małe wyzbywactwo
Asiulko, ja w Ciebie wierzę choć ciężko mi jest wyobrazić sobie Ciebie na odwyku, to jednak pokładam nadzieję, że się uda ja pewnie do wiosny nic nie kupię, planuję jakiś zakup jak będzie już bardzo ciepło, ale sama nie wiem co na razie sobie pozużywam moje słodziaki zimowe
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 18:08   #2211
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Asiulko, ja w Ciebie wierzę choć ciężko mi jest wyobrazić sobie Ciebie na odwyku, to jednak pokładam nadzieję, że się uda ja pewnie do wiosny nic nie kupię, planuję jakiś zakup jak będzie już bardzo ciepło, ale sama nie wiem co na razie sobie pozużywam moje słodziaki zimowe


Ja aż tak daleko w swoich obietnicach nie idę ale do końca miesiąca nie kupię nic

Oby nam się
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 18:45   #2212
rudzia77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 1 730
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość

Małymi kroczkami, bo nie mówię, że na długo ale ... do końca miesiąca nic nie kupuję , jedynie troszku sampli od Luszka . W jednym ze swoich rozbiórkowych wątków jak to napisałam we mnie wątpili, wyśmiali i wytykali palcyma ale może tu ktoś we mnie uwierzy .
Póki co uskuteczniam małe wyzbywactwo
Asiu ja tylko żartowałam,czymam kciuki
rudzia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 18:52   #2213
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez rudzia77 Pokaż wiadomość
Asiu ja tylko żartowałam,czymam kciuki
A ja tutaj sobie żartowałam
Tzn. nie z odwykiem do końca stycznia
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 10:40   #2214
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Dzięki W pierwszej chwili chciałam bardzo, bo przecież sama go nie raz o ten domek prosiłam, a teraz jest przeceniony Ale później pomyślałam, że mam przecież pół flachy setki bombki, to na razie nie potrzebuję więcej i dla samego domku tyle kasy wydawać (nawet po przecenie) się nie opłaca No i ostatnio się zdenerwowałam sama na siebie, że w takim żółwim tempie zużywam flachy, że w końcu dojdzie do tego, że zapachy mi się przeterminują i doopa będzie Zła byłam na siebie po zakupie Aliena i to wszystko zaowocowało brakiem chęci do nowych zakupów Kusiły mnie Angele limitowane, ale dostałam dziś próbasa jednego z nich (od Wizażanki ) i chociaż miły całkiem jest, to mnie nie powalił i za krótko na mnie trwał, więc zrezygnowałam z tych chciejstw Wszystkim chcącym wytrwać w odwyku życzę takiego stanu jak mój bo pierwszy raz wierzę, że naprawdę wytrwam
Lexxi Twoja postawa jest godna braw Badź wzorem dla wszystkich odwykających

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Aaaaa, no to trza wykorzystać, pewnie

Małymi kroczkami, bo nie mówię, że na długo ale ... do końca miesiąca nic nie kupuję , jedynie troszku sampli od Luszka . W jednym ze swoich rozbiórkowych wątków jak to napisałam we mnie wątpili, wyśmiali i wytykali palcyma ale może tu ktoś we mnie uwierzy .
Póki co uskuteczniam małe wyzbywactwo
Asiula na odwyku, koniec świata


Powiedzcie mi tylko jak powstrzymywać się od wchodzenia na Allegro? Z wizyt w perfumeriach mogę dość łatwo zrezygnować, bo to jednak wysiłek trzeba podjąć, pojechać itp. Za to Allegro w zaciszu domu czy biura kusi jak nie wiem. Złapałam się znów na buszowaniu i szukaniu nie wiadomo czego
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 11:26   #2215
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Lexxi Twoja postawa jest godna braw Badź wzorem dla wszystkich odwykających



Asiula na odwyku, koniec świata


Powiedzcie mi tylko jak powstrzymywać się od wchodzenia na Allegro? Z wizyt w perfumeriach mogę dość łatwo zrezygnować, bo to jednak wysiłek trzeba podjąć, pojechać itp. Za to Allegro w zaciszu domu czy biura kusi jak nie wiem. Złapałam się znów na buszowaniu i szukaniu nie wiadomo czego
Oj tam, oj tam, nie przesadzajmy Po prostu mam chwilowy przesyt i tyle pewnie mi minie niedługo

A z tym allegro to rzeczywiście ciężko może być :/ ja często tak miałam, że buszowałam bez celu i łapałam się na tym, że chcę coś kupić, tylko dlatego bo tanio teraz muszę się jednak ogarnąć z nauką, więc all na razie odpuszczam
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 12:45   #2216
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam, nie przesadzajmy Po prostu mam chwilowy przesyt i tyle pewnie mi minie niedługo

A z tym allegro to rzeczywiście ciężko może być :/ ja często tak miałam, że buszowałam bez celu i łapałam się na tym, że chcę coś kupić, tylko dlatego bo tanio teraz muszę się jednak ogarnąć z nauką, więc all na razie odpuszczam
Zbyt skromna jesteś
Ja z kolei często kupuję coś "przy okazji", za jedną przesyłką. Ile mnie dziś silnej woli kosztowało kliknięcie perfum dla mamy na pedecie i nie wzięcie nic dla siebie (skoro już płacę za przesyłkę, to z oszczędności lepiej coś dokupić ), tego ludzkie słowo nie opisze.
Ale udało się
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 12:55   #2217
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Zbyt skromna jesteś
Ja z kolei często kupuję coś "przy okazji", za jedną przesyłką. Ile mnie dziś silnej woli kosztowało kliknięcie perfum dla mamy na pedecie i nie wzięcie nic dla siebie (skoro już płacę za przesyłkę, to z oszczędności lepiej coś dokupić ), tego ludzkie słowo nie opisze.
Ale udało się
znam to ostatnio też dla mamy zamawiałam i też mnie kusiło na coś "przy okazji" dla siebie teraz jak odwykam, to cały czas ktoś mnie próbuje sprowadzić na złą drogę najpierw TŻ z tym domkiem wyskoczył, a teraz przyjaciółka napisała, żebym dała znać jak będę jakieś perfumy zamawiać bo ona chce Słonia dla siebie to byśmy za jedną przesyłką zamówiły no co za ludzie! powiedziałam jej, że do wiosny nic nie kupuję, to nie mogła wyjść z szoku
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 13:00   #2218
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
znam to ostatnio też dla mamy zamawiałam i też mnie kusiło na coś "przy okazji" dla siebie teraz jak odwykam, to cały czas ktoś mnie próbuje sprowadzić na złą drogę najpierw TŻ z tym domkiem wyskoczył, a teraz przyjaciółka napisała, żebym dała znać jak będę jakieś perfumy zamawiać bo ona chce Słonia dla siebie to byśmy za jedną przesyłką zamówiły no co za ludzie! powiedziałam jej, że do wiosny nic nie kupuję, to nie mogła wyjść z szoku
Dziwisz się jej? Sama jestem w szoku, że nie kupujesz
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 08:48   #2219
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Dziewczyny, jak tam odwyk?
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 09:04   #2220
rudzia77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 1 730
Dot.: Ciężkie życie mola perfumeryjnego - odwyk.

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tam odwyk?
Tutaj też uprzejmie donoszę,że Asiuuulka odwyk złamała i Bonda upolowała
__________________
WYMIENIĘ

Edytowane przez rudzia77
Czas edycji: 2012-01-14 o 09:05
rudzia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-02 22:38:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.