Wszystko o Avonie - część IV - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-27, 09:28   #2191
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Dziewczyny, czy któraś z Was widziała w COK-u lub ma bransoletke Key Style? Byłabym bardzo wdzięczna za opinie.
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 09:43   #2192
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
czyli napewno go nie ma? na fakturze jest napisane "produkcja zakończona"? Od kiedy bedzie dostępny? Macie info o innych pewnym brakach (najlepiej coś co było do wyczerpania zapasów)
Ja skladałam zamówienie dzisiaj o godzinie 8 i jeszcze nie pobrali Zamówiłam ponad 80 produktów, w tym właśnie zestawy do makijażu i manicure oraz wody Summer White, więc ciekawe, czy będą w brakach. Jak będę miała podgląd faktury, to napiszę, czego nie ma. No i ciekawe, czy w końcu mi przyjdzie ten zestaw 4w1 do pedicuru...
Selina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 09:46   #2193
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Selina Pokaż wiadomość
Ja skladałam zamówienie dzisiaj o godzinie 8 i jeszcze nie pobrali Zamówiłam ponad 80 produktów, w tym właśnie zestawy do makijażu i manicure oraz wody Summer White, więc ciekawe, czy będą w brakach. Jak będę miała podgląd faktury, to napiszę, czego nie ma. No i ciekawe, czy w końcu mi przyjdzie ten zestaw 4w1 do pedicuru...
zestaw 4w1 miał być dostęny od 30.08 albo 31.08 - tak odpisali którejś dziewczynie

Czekam na podglada twojej fakturki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 09:48   #2194
Ulaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: teraz wawa ale sercem zawsze dęblin
Wiadomości: 515
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Selina Pokaż wiadomość
Ja skladałam zamówienie dzisiaj o godzinie 8 i jeszcze nie pobrali Zamówiłam ponad 80 produktów, w tym właśnie zestawy do makijażu i manicure oraz wody Summer White, więc ciekawe, czy będą w brakach. Jak będę miała podgląd faktury, to napiszę, czego nie ma. No i ciekawe, czy w końcu mi przyjdzie ten zestaw 4w1 do pedicuru...

zestaw 4w1 jest juz dostępny od środy zeszłego tygodnia wiem bo zmawiałam i mi przyszedł
Ulaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 09:58   #2195
lucia4444
Raczkowanie
 
Avatar lucia4444
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 163
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Nie wyobrażacie sobie jak sie dzisiaj rano o 9 zdziwilam jak moja nowa klientka wyslala mi zamowienie z 11 na kwote 673,70 zł!! 3 razy przeczyatalm tego maila czy babka bynajniej dobrze sie czuje kurcze ale sie ciesze cos czxuje ze dobije do 35% upustu jupiii
__________________
JAK FAJNIE WRÓCIĆ NA WIZAŻ

lucia4444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 10:05   #2196
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez lucia4444 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażacie sobie jak sie dzisiaj rano o 9 zdziwilam jak moja nowa klientka wyslala mi zamowienie z 11 na kwote 673,70 zł!! 3 razy przeczyatalm tego maila czy babka bynajniej dobrze sie czuje kurcze ale sie ciesze cos czxuje ze dobije do 35% upustu jupiii

Ja bym jeszcze do niej zadzwoniła i się upewniła czy na pewno chce to wszystko (bo z nowymi klientkami to różnie bywa ).
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 10:07   #2197
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez lucia4444 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażacie sobie jak sie dzisiaj rano o 9 zdziwilam jak moja nowa klientka wyslala mi zamowienie z 11 na kwote 673,70 zł!! 3 razy przeczyatalm tego maila czy babka bynajniej dobrze sie czuje kurcze ale sie ciesze cos czxuje ze dobije do 35% upustu jupiii
A to jakaś zaufana klientka? Ja bym się bała takiego zamówienia
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 10:13   #2198
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez lucia4444 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażacie sobie jak sie dzisiaj rano o 9 zdziwilam jak moja nowa klientka wyslala mi zamowienie z 11 na kwote 673,70 zł!! 3 razy przeczyatalm tego maila czy babka bynajniej dobrze sie czuje kurcze ale sie ciesze cos czxuje ze dobije do 35% upustu jupiii
o maaatko szok eheh tez chce miec takie klientki;-)
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 10:22   #2199
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez kashka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was widziała w COK-u lub ma bransoletke Key Style? Byłabym bardzo wdzięczna za opinie.
Ja będę ją miała jutro, więc mogę obfotografować i wrzucić zdjęcie
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 10:27   #2200
emi26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 129
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
ja również go polecam co prawda jest siostry, ale parę razy go użyłam fajnie chłodzi
oj to prawda tak chlodzi ze po jego uzyciu przez krotki czas mam katar

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
A to jakaś zaufana klientka? Ja bym się bała takiego zamówienia
ja tez bym sie bala
juz mnie tak jedna zrobila i to kolezanka ktora znam pare lat zamowila na 7 stów prawie i zanioslam jej pudlo kosmetykow i jak zwykle czekalam do dnia w ktorym miala mi zaplacic i co.......nie zaplacilaa teraz sie przeprowadzila i podobno mieszka gdzies po warszawa

takze lepiej nie dawaj kosmetykow dopoki nie dostaniesz kasy bo takto jeszcze mozesz zrobic zwrot jak cosale nie zapeszam i mam nadzieje ze cie nie wyhusta
emi26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 10:43   #2201
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

dziewcznki co sadzicei o toniku oczyszczajaco matujacym z serii zielonej solutions??czy bardzoo wysusza skore.. n i interesuja mnie inne kosmetyki z tej serii musze wziasc cos dobrego do oczyszczenia buzi
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 10:48   #2202
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
dziewcznki co sadzicei o toniku oczyszczajaco matujacym z serii zielonej solutions??czy bardzoo wysusza skore.. n i interesuja mnie inne kosmetyki z tej serii musze wziasc cos dobrego do oczyszczenia buzi

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7420

__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 10:48   #2203
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

agnes188 ja mam piankę i bardzo sobie ją chwalę.. swietnie oczyszcza i ładnie pachnie..
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 10:54   #2204
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

hm,m to chyba wezme pianke i tonik ale w k12 bo na drugi termin k11 juz chyba nie bede zamawiac poczytalam opinie.dzieki za opinie i link
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 11:00   #2205
martusia5554
Rozeznanie
 
Avatar martusia5554
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 565
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez lucia4444 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażacie sobie jak sie dzisiaj rano o 9 zdziwilam jak moja nowa klientka wyslala mi zamowienie z 11 na kwote 673,70 zł!! 3 razy przeczyatalm tego maila czy babka bynajniej dobrze sie czuje kurcze ale sie ciesze cos czxuje ze dobije do 35% upustu jupiii

mama mojego TZ robi zamówienia na taką kwote

jezeli to nowa klientka to radze sie dobrze podpytac czy to wszystko chce i ewentualnie powiadomic ją,ze dzien przed dostaniem produktów ma ci zapłacic-ja bym tak zrobiła
martusia5554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 11:06   #2206
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez martusia5554 Pokaż wiadomość
.... i ewentualnie powiadomic ją,ze dzien przed dostaniem produktów ma ci zapłacic-ja bym tak zrobiła

Albo chociaż w chwili otrzymania kosmetyków - "z ręki do ręki"
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 11:09   #2207
olenkah
Raczkowanie
 
Avatar olenkah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 129
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

no ja bym z mila checia wziela takie zamowienie za 600 zl od jednej osoby. bardzo czesto 600 zl wynosi cale moje zamowienie ;P teraz moze cos sie ruszy, bo troche porozdawalam katalogow. tzn przede wszystkim je rozdalam. bo wczesniej jak sie z kims nie widzialam, to nie chciala mi sie jechac tylko po to, zbey dac katalog
olenkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 11:10   #2208
martusia5554
Rozeznanie
 
Avatar martusia5554
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 565
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez mischelle Pokaż wiadomość
Albo chociaż w chwili otrzymania kosmetyków - "z ręki do ręki"

tez dobry pomysł
martusia5554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 11:16   #2209
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez lucia4444 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażacie sobie jak sie dzisiaj rano o 9 zdziwilam jak moja nowa klientka wyslala mi zamowienie z 11 na kwote 673,70 zł!! 3 razy przeczyatalm tego maila czy babka bynajniej dobrze sie czuje kurcze ale sie ciesze cos czxuje ze dobije do 35% upustu jupiii
O matko! To cóż ona tam zamówiła, że taka kwota wyszła, chyba same najdroższe kosmetyki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 11:25   #2210
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
produkcja opożniona to była tego zestawu 4w1 do pedikiuru. A ten zsetaw 3 kosmetyków do stóp z K11 to raczej powinien przyjść, zreszta nie wiem....
ale on nie jest w brakach (chyba) bo koleżanka pytała co to wogóle jest i to na pewno nie jest ten zestaw 4w1 bo ja mam identyczne oznaczenie tego zestawu kremów co koleżanka.

A co do tego wielkiego zamówienia to ja radziłabym najpierw wręczenie pieniędzy a potem wręczenie kosmetyków bo jeśli jest nowa więc musi jakoś twoje zaufanie pozyskać.
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 11:27   #2211
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O matko! To cóż ona tam zamówiła, że taka kwota wyszła, chyba same najdroższe kosmetyki

ja osobiście bałabym się przyjąć takie wielkie zamówienie od jednej osoby- z obawy, że za nie nie zapłaci
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 11:28   #2212
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez illusija Pokaż wiadomość
Wiecie? Skoro mówicie, że próbki generalnie mają słabszą trwałość niż produkt to BIORĘ ROUGE! Smaruję się dziś i wącham cały dzień i im dłużej wącham tym bardziej mi się podoba
Czyli Avon się postarał tym razem nawet w zapachach
)
hehe, to nie Avon sie postaral,ale Lacroix bardzo dobrze,ze Avon nie przykladal reki do tych perfum
ja tez biore w demo ta wode, jest tania i ma ladny flakon

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy również miałyście kiedykolwiek problem z kawowym scrubem do stóp. Klientka dziś zwróciła mi tubkę, bo twierdzi, że nic z niej nie wylatuje. I rzeczywiście, nawet moj TŻ nie mogl z niej nic wycisnac, a sciskal tak mocno, że wydawało mi sie, że tubka zaraz pęknie. Dziwna sprawa z tym scrubem...
Mialam identycznie, nawet przekluwanie wykalaczaka nic nie dalo, musialam przeciac tubke,az w koncu wywalilam jedna czwarta opakowania bo zaschla totalnie

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość

Uwaga, a teraz off-top - obiecany link do artykułu o spadku cen laptopów itp.: http://www.gazetaprawna.pl/?action=s...39.4.1.0.1.htm

Miłego tygodnia!!
Dziekuje
Artykul bardzo mnie ucieszyl, kompy ponizej 1,500 zl (ja za swoj dalam dwa razy wiecej)

Cytat:
Napisane przez emi26 Pokaż wiadomość



ja tez bym sie bala
juz mnie tak jedna zrobila i to kolezanka ktora znam pare lat zamowila na 7 stów prawie i zanioslam jej pudlo kosmetykow i jak zwykle czekalam do dnia w ktorym miala mi zaplacic i co.......nie zaplacilaa teraz sie przeprowadzila i podobno mieszka gdzies po warszawa

takze lepiej nie dawaj kosmetykow dopoki nie dostaniesz kasy bo takto jeszcze mozesz zrobic zwrot jak cosale nie zapeszam i mam nadzieje ze cie nie wyhusta
tez tak mialam, tyle,ze kobieta zamowila tylko na 300 stowy,ale i tak prezz ponad miesiac sie wymigiwala od zaplaty,w koncu ja dopadlam,ale dla mnie i tak pozostaje pospolita zlodziejka

Aha i dziekuje Fenris za zdjecia szminki Always Mocha---bardzo jasna wyszla, mam nadzieje,ze w rzeczywistosci jest ciemniejsza, bo mam na nia ochote od dluzszego czasu.
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 11:38   #2213
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
czyli napewno go nie ma? na fakturze jest napisane "produkcja zakończona"? Od kiedy bedzie dostępny? Macie info o innych pewnym brakach (najlepiej coś co było do wyczerpania zapasów)
Pisałam do nich i ma byc dostępny od 30.08 (czwartek)
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Apropos peelingów, to ja parę razy do twarzy użyłam peelingu do ciała z Joanny(truskawkowego) Delikatny jest, więc buźce nie zaszkodził.
Peelingi Joanny Mówisz, że delikatny a zdziera 100x mocniej niż naturalsowe z Avonu Kiwi jest cudny a truskawka mi bardziej poziomką pachnie Ogólnie - obłęd. Od momentu kiedy wypróbowałam peelingi Joanny (siostra kupiła) mam na celu zużyć to, co mi jeszcze pozostało z avonowskich i przerzucam się na inne firmy m.in Joanna.
Jakoś ostatnio zaczyna mi się Avon nudzić A produkty mi nie wystarczają, bo wiele jest za słabych tzn. działanie, jakie jest im przypisane jest poprostu znikome a często tańsze kosmetyki są lepsze
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 11:56   #2214
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Dziewczyny, mam do Was pytanko. Czy na zgrzewie kosmetyków Avon jest data produkcji, czy data ważności?

a jeśli data produkcji, to ile jest ważny taki kosmetyk?
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 11:58   #2215
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez lucia4444 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażacie sobie jak sie dzisiaj rano o 9 zdziwilam jak moja nowa klientka wyslala mi zamowienie z 11 na kwote 673,70 zł!! 3 razy przeczyatalm tego maila czy babka bynajniej dobrze sie czuje kurcze ale sie ciesze cos czxuje ze dobije do 35% upustu jupiii
Aa ja też chcę takie zamówienie
Ale ja też bym się bała, tym bardziej że to nowa klientka...

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanko. Czy na zgrzewie kosmetyków Avon jest data produkcji, czy data ważności?

a jeśli data produkcji, to ile jest ważny taki kosmetyk?
data produkcji.
kosmetyk ważny 3 lata, ale jeśli jest otworzony to rok. poza tym na opakowaniu jest narysowane otwarte pudełeczko i na nim np. 12M (12 miesięcy).
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 12:05   #2216
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

serdeczne dzięki za odpowiedź))
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 12:09   #2217
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Ja będę ją miała jutro, więc mogę obfotografować i wrzucić zdjęcie
Super! Będe Ci bardzo wdzięczna
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 12:15   #2218
illusija
Raczkowanie
 
Avatar illusija
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 234
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
hehe, to nie Avon sie postaral,ale Lacroix bardzo dobrze,ze Avon nie przykladal reki do tych perfum
Święta racja hehe
Wiecie, bardzo mnie ciekawi podejście do tego zapachu osób, które mają bzika na punkcie markowych perfum (w tym pana Lacroix), a gardzą Avonem.

Ja również dziękuję za link o komputerach. Mieliśmy kupować ale wobec tego poczekamy. Z tym, że my chcemy stacjonarny.

A pytanie mam takie: klientka mnie dziś spytała jaką trwałość ma Perceive? Co Wy na to? Ja tego nie miałam, nawet nie mam próbki. Zaznaczam, że dopiero siadłam do kompa wiec od razu zaczynam przeglądać wątek w poszukiwaniu odpowiedzi, ale może ktoś się jeszcze nie wypowiadał na ten temat to będę wdzięczna.
illusija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 12:20   #2219
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Witam. Nie bylo mnie 2 dni i az 6 stron naprodukowalyscie.

Cytat:
Napisane przez kana23 Pokaż wiadomość
jako baza pod podkład nadaje się ja osobiście mam tłustą cerę ale nie miałam z tą bazą problemów, ale samodzielnie nie ponieważ świeci się połyskuje różowym perłowym odcieniem, do samodzielnego użycia polecam krem rozswietlająco koloryzujący dla mnie i kilku moich klientek super (ale raczej na lato)
Uwielbiam ten krem. Stosuje i zima i latem. Juz mam chyba 5 opakowanie. Na codzien jest super. Czasem na wielkie wyjscie stosuje cos mocniej kryjacego, ale zawsze do niego wracam.

Cytat:
Napisane przez illusija Pokaż wiadomość
Czyli mogę spokojnie sobie "fundnąć" np. Bezbarwny lakier do paznokci łamliwych i rozdwajających się, tak? Wprawdzie jakoś specjalnie mi się nie łamią, ale nie o to chodzi, tylko lubię coś tam mieć pod lakierem
Dzięki
Cytat:
Napisane przez paulinka_wawa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie. Ten Bezbarwny lakier paznokci łamliwych bardzo kiepsko się trzyma na paznokciach, więc obawiam się że jak pomalujesz tym jako bazą pod lakier to lakier Ci bardzo szybko zejdzie, bo ta odżywka schodzi całymi płatami.
Ja stosuje ten lakier wlasnie jako baza pod inne kolorowe lakiery. On sam to sie bardzo kiepsko trzyma, ale jako podklad jest ok. Nigdy nie mam przebarwien na paznokciach choc stosuje ciemne kolory, a kolor sie dlugo trzyma, wiec raczej ten bezbarwny pod innym trzyma sie ok.

Cytat:
Napisane przez ...Skierka... Pokaż wiadomość
Wiecie moze jak dlugo utrzymuje sie zapach incasessence na ubraniu?
bo wiem ze trwalosc bywa rozna, np wydaje mi sie ze perceive sie b. dlugo utrzymuja, bardzo dlugo potrawie je czuc
Mi dlugo... caly dzien.

Cytat:
Napisane przez illusija Pokaż wiadomość
A teraz question. Wiecie coś na temat ampułek z białą herbatą? Potrzebują jakiejś bomby odżywczej do nałożenia po maseczce oczyszczającej.

(im więcej kosmetyków kupuję... tym więcej potrzebuję )
Uzywalam juz 2 razy jako taka kuracje odnawiajaca cere. I jestem zadowolona. Cera bardzo ladnie rozwietlona wygladzona odżywiona i wyraznie lepiej wygladała po kurecji niz przed. Swieżo i młodo.
Ja stosowałam 2 x dziennie, ale mi ta 1 ampułka starczała na 2 a nawet na 2,5 dnia. Pare razy jak mi sie wiecej "wylało" to jeszcze szyje obdarowalam tym eliksirem.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
żle wertujesz strony, bo są peelingi:

kremowy z bialą herbatą Planet Spa (str.6) -> polecam
Clearskin (str. 88) -> polecam
brzoskwiniowy Naturals (str. 108) -> nie polecam
oczyszczajacy scrub do twarzy Solutions (str.80) -> nie znam

Tez polecam te 2. Sczególnie biala herbatke.

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Dziekuje
Artykul bardzo mnie ucieszyl, kompy ponizej 1,500 zl (ja za swoj dalam dwa razy wiecej)
Ja tez dziekuje za ten artykuł.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 12:26   #2220
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Kochane, co myślicie o nowym Avonowskim zapachu Rouge? Byłam dziś w COKu i obmacałam nowości katalogu 12 i musze Wam powiedzieć, że jestem pod wrażeniem nowego zapachu. Poczekam jeszcze na próbki i zobaczę jak będzie sie on rozwijał na mojej skórze, ale ogólnie jest to bardzo ładny kwiatowo - owocowy zapach, zupełnie nie pasujący do buteleczki. Wydawało mi sie , że będą to ciężkie kadzidłowe perfumy, a tu taka niespodzianka. Oczywiście to moja czysto subiektywna opinia, ale jestem ciekawa jak Wy go odbieracie?

Wąchałam tez nowe jeżynowe Naturalny Zapach super, świeżo owocowy jak to w Naturalsach Według mnie wiernie kopiuje zapach świeżych jeżyn.

Płyn do kąpieli o zapachu białej czekolady jest bardzo wyrazisty, słodko - duszący. Bardzo mi sie NIE podoba, chyba bym sie nim zaczadziła w takiej kąpieli, a pragnę zaznaczyć, że jestem amatorką słodkich zapachów (avonowskie cukier i orzech czy kokos i papaja bardzo mi sie podobały), ale ten zupełnie nie przypadł mi do gustu.

Na pewno nabędę również nowa francuską serię Planet SPA. Bardzo ładny, świeży owocowy zapach. Mam juz katalog 12 i strona pachnącą, pachnie chyba jeszcze intensywniej niż kosmetyki w rzeczywistości, ale ogólnie jest to bardzo ładny owocowy zapach. Mam nadzieję, że wypuszcza jeszcze inne produkty do tej serii.

Widziałam jeszcze tą nową biżu w panterkowe łatki Feline. Ładnie sie prezentowała i wyglądała na taką konkretną, jakby to w ogóle nie była produkcja Avonu. Akurat padały na nią promienie słońca i sztrasy, jakimi jest wysadzana po bokach ślicznie sie błyszczały, co właśnie przykuło moja uwagę Jeżeli komuś spodoba się ona w katalogu, można śmiało ją zamawiać, bo jest naprawdę bardzo efektowna

No i to by było na tyle moich odczuć nowości katalogu 12.
Czekam na Wasze opinie zapachu Rouge, bo bardzo mnie on zaintrygował i tak sie zastanawiam, czy nie połasić sie na niego w demo?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.