przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-01, 08:35   #2221
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
mi pomógł ostatnio nizoral-1 saszetka
A na długo pomógł?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 10:17   #2222
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A na długo pomógł?
2 dni spokoju, ale co najwazniejsze głowa mnie nie swedzi
i tak dzis umylam wlosy, ale to dlatego ze sie juz przyzwyczaiłam, rano miałam włosy puszyste przed umyciem
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy



Edytowane przez belluci2
Czas edycji: 2009-05-01 o 10:19
belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 17:32   #2223
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
2 dni spokoju, ale co najwazniejsze głowa mnie nie swedzi
i tak dzis umylam wlosy, ale to dlatego ze sie juz przyzwyczaiłam, rano miałam włosy puszyste przed umyciem
To nieźle Tylem że Nizoral z tego, co wiem to jest na łupież, nie będzie żadnych skutków ubocznych po stosowaniu szamponu przeciwłupieżowego na skalp, który łupieżu nie ma?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 17:43   #2224
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
z moich doświadczeń wynika ze kładzenie jakiejkolwiek odżywki na skalp to zly pomysł spróbuj sobie szamonów z czarnej rzeczy lub pokrzywy i może jakiś wcierek (Np. seboradin lotion niger)

A mogę użyć tego lotiona po umyciu włosów innym szamponem?Podobno ten lotion obciąża i tego się boję.Uwielbiam mieć lśniące,zdrowo wyglądające włosy.Moja kumpelka myje włosy raz na 4 dni i przez te 4 dni ma piękne włosy.U niej w ogóle nie widać,żeby myła raz na 4 dni.
Dziewczyny podpowiedzcie mi jakieś dobre szampony.Head&shoulders odpada,bo właśnie on powoduje u mnie łupież.

Z góry dziękuję.
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 18:58   #2225
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez uwaga Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie mi jakieś dobre szampony.Head&shoulders odpada,bo właśnie on powoduje u mnie łupież.

Z góry dziękuję.
H&S to testowane na zwierzętach świństwo, dobrze, że nie chcesz tego używać

Ja sama polecam wszystkie ziołowe szampony. Zwłaszcza te frimy Pollena-Ewa, Pollena-Malwa i Barwa. Joanna ma też świetną kolekcję szamponów rzepowych
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 23:13   #2226
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Narazie używam Inter Fragrance rzepowy,ale jest on dla suchych i zniszczonych włosów,bo myślałam,że takie właśnie mam ze względu na porozdwajane końcówki i siano na głowie.Stwierdziłam jednak,że czas kupić szampon dla włosów tłustych itd.
Jak tylko dojadę do Polski to na pewno kupię coś z szamponów,które podałaś.Dziękuję.Który z nich wg Ciebie jest najlepszy?
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 06:49   #2227
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez uwaga Pokaż wiadomość
Narazie używam Inter Fragrance rzepowy,ale jest on dla suchych i zniszczonych włosów,bo myślałam,że takie właśnie mam ze względu na porozdwajane końcówki i siano na głowie.Stwierdziłam jednak,że czas kupić szampon dla włosów tłustych itd.
Jak tylko dojadę do Polski to na pewno kupię coś z szamponów,które podałaś.Dziękuję.Który z nich wg Ciebie jest najlepszy?
Wszystkie są dobre. To kwestia tego jakie szampony lubi skóra Twojej głowy (; Myślę, że cokolwiek wybierzesz z tych szamponów, które podałam, złego zakupu na pewno nie dokonasz
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 07:52   #2228
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ostatnio uzywałam szamponu aloe vera..musze wam powiedzieć że nie musze myć już włosów co 2 dni..myje co 3-4...działa bardzo korzystnie jak ktoś ma przetłuszczające się włosy Polecam
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 08:08   #2229
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Klaudiczka997 Pokaż wiadomość
Ostatnio uzywałam szamponu aloe vera..musze wam powiedzieć że nie musze myć już włosów co 2 dni..myje co 3-4...działa bardzo korzystnie jak ktoś ma przetłuszczające się włosy Polecam
A jakiej firmy jest ten szampon? Bo akurat na aloesowy to bym się skusiła- moje włosy uwielbiają aloes
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 10:56   #2230
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A jakiej firmy jest ten szampon? Bo akurat na aloesowy to bym się skusiła- moje włosy uwielbiają aloes
Jest firmy MYPA i chyba ma przeznaczenie do włosów farbowanych bo ma na dole butelki czerwony pasek i jest tam napisane "color treated hair" coś tam , chciałam z tej serii kupić nawilżajacy ale był tylko ten ostatni...
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 11:14   #2231
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

przyłaczam sie tez mam super problemy z pzetłuszczajacymi sie włosami ,myje je cdziennie a juz i tak wieczorem sa przerazliwie tłuste;/
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 13:06   #2232
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Klaudiczka997 Pokaż wiadomość
Jest firmy MYPA i chyba ma przeznaczenie do włosów farbowanych bo ma na dole butelki czerwony pasek i jest tam napisane "color treated hair" coś tam , chciałam z tej serii kupić nawilżajacy ale był tylko ten ostatni...
Aha. Znam tę firmę. Szkoda tylko, że mi nie odpisała na maila, w którym pytałam o to czy jej kosmetyki są testowane na zwierzętach ;/

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
przyłaczam sie tez mam super problemy z pzetłuszczajacymi sie włosami ,myje je cdziennie a juz i tak wieczorem sa przerazliwie tłuste;/
No to witamy kolejną, która walczy z przetłuszczaniem. Jakim szamponem teraz myjesz włosy?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 16:16   #2233
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

A aloes nie jest składnikiem nawilżającym?!Może uda mi się kupić coś z aloesem i zobaczymy czy uda mi się nie myć włosów co dziennie.
Ale poleam Inter Fragrance Naphera do włosów matowych i pozbawionych witalności.Bardzo fajny szampon,ale nie pomaga za bardzo przetłuszczającym się włosom,bo mimo wszystko trzeba je co dziennie myć.Choć pięknie nabłyszcza włosy i sprawia,że włosy wyglądają bardzo zdrowo.

Edytowane przez uwaga
Czas edycji: 2009-05-02 o 22:27
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 16:28   #2234
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez uwaga Pokaż wiadomość
A aloes nie jest składnikiem nawilżającym?!
Jest. Dlatego dobrze sprawdza się na skórze, która reaguje wzmożonym przetłuszczaniem się z powodu nadmiernego przesuszenia.
Chociaż nie zawsze aloes dobrze radzi sobie jedynie ze skórą suchą. Moja skóra głowy nie jest przesuszona, a bardzo lubi aloes
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 21:35   #2235
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
No to witamy kolejną, która walczy z przetłuszczaniem. Jakim szamponem teraz myjesz włosy?
teraz myje szamponem jaanna z apteczki babuni do włosow przetłuszczajacych sie na zmiane z do włoskow zniszczonych ale i tak codziennie:słyszłąm ze trzeba myc delikatnym wiec dlatego na zmiane myje raz tak raz tak
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 00:12   #2236
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
teraz myje szamponem jaanna z apteczki babuni do włosow przetłuszczajacych sie na zmiane z do włoskow zniszczonych ale i tak codziennie:słyszłąm ze trzeba myc delikatnym wiec dlatego na zmiane myje raz tak raz tak
Ale ten do włosów suchych też nie jest delikatnym- tak samo jak chmielowy ma SLeS w składzie. Ale oba według mnie pasują włosom przetłuszczającym się (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 15:32   #2237
BlackTabby
Przyczajenie
 
Avatar BlackTabby
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Przyznam się szczerze bez owijania w bawełne, że nie przeczytałam całego wątku, ze zwyklego lenistwa. Ale to co przeczytalam, utwierdzilo mnie w przekonaniu ze mam(miałam?) ten sam problem z tłustymi wlosami, mylam wieczorem a na drugi dzien popoludniu byly juz okropne... Przeszlam sie do dermatolożki i przepisala mi swietny szampon Polytar Liquid ;] Wielka roznica miedzy tym co bylo, a tym co jest. Niestety mała buteleczka (150ml) kosztuje w aptece prawie 20 zł.. Ale warto ;] mnie jak narazie przy stosowaniu go co drugi dzien wystarcza na miesiac <a jeszcze go troche zostalo>
BlackTabby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 18:58   #2238
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

A ja zaczynam widzieć poprawę w stanie moich włosów od piątku, tj. odkąd zaczęłam intensywną kurację szałwiową. Błyskawicznie zmniejszyła mi potliwość i włosy trochę mniej się przetłuszczają. Sama jestem zdziwiona tą poprawą. Ale włosy wyglądają dzisiaj tak dobrze jak na 2 dzień(!), że chyba je przetrzymam jeszcze do jutra (;

PS Wiecie może czy istnieją szampony szałwiowe?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:22   #2239
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A ja zaczynam widzieć poprawę w stanie moich włosów od piątku, tj. odkąd zaczęłam intensywną kurację szałwiową. Błyskawicznie zmniejszyła mi potliwość i włosy trochę mniej się przetłuszczają. Sama jestem zdziwiona tą poprawą. Ale włosy wyglądają dzisiaj tak dobrze jak na 2 dzień(!), że chyba je przetrzymam jeszcze do jutra (;

PS Wiecie może czy istnieją szampony szałwiowe?
oo, czyli rozumiem, że pijesz szałwię? Taką torebkową? Ile dziennie i po jakim czasie zauważyłaś różnicę?
Chatul, czy Ty masz też problem z przetłuszczającą się buzią?

taki znalazlam :P http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/product-po...Szalwiowy.html
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 23:19   #2240
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
oo, czyli rozumiem, że pijesz szałwię? Taką torebkową? Ile dziennie i po jakim czasie zauważyłaś różnicę?
Taką torebkową. Różnicę poczułam po 2 dniach, czyli po ok. 6 torebkach. Ale fakt, że parzę ją dlugo, bo pół godziny No i u mnie wszystko jakoś szybko działa. Np. po góra dwu użyciach szamponu wiem, że będzie/nie będzie mi pasował.

Cytat:
Chatul, czy Ty masz też problem z przetłuszczającą się buzią?
Nie. Jestem jedyną znaną sobie nastolatką, która ma cerę normalną w stronę suchej. Samą mnie to dziwi xD

O, dzięki Fajna firma, nie testuje na zwierzętach No i ma tanie kosmetyki. Jutro poszukam w pobliskim Carrefourze tego szamponu, bo tam maja trochę tych Familijnych
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 23:35   #2241
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Z chęcią sie dołącze do Was dziewczyny
Moje włosy są totalną porażką. Są cienkie, przyklapnięte i przetłuszczają się Myje je codziennie, kiedyś nawet 2 razy dziennie .
Od jakiegoś Was podczytuję i porzuciłam wszytskie szapmony i odżywki które dotychciasz używałam [Elsev, Shauma, Timotey, Gliss Kur]. Od jakichś 2 tygodni używam szamponu brzozowego Barwy, mgiełki Radicala i żelu Palomy z aloesem- nakładam go odrobinę na skórę głowy po umyciu, albo wieczorem na całe włosy. Zauważyłam ZNACZNĄ poprawę. Myję jeszcze włosy codziennie, ale jesli tak dalej pójdzie będę je mogła myć co drugi dzień, bo już teraz gdy się budzę włosy są 'znośne' a nie tragiczne . Zauważyłam też że kłaki zrobiły się jakby gęściejsze, moze dlatego ze niedawno znacznie je skróciłam, ale efekt jest zauważalny, szczególnie z tyłu głowy. Pozbyłam się też suchej, łuszczącej skóry, przypominającej łupież, teraz nareszcie nic mi się nie sypie z głowy.

I mam do Was pytanie, jaką maskę, odzywkę, serum nawilżające polecicie? Byle by nie obciażało zbytnio. Chciałabym wprowadzić jakiś mocny nawilżacz raz, dwa razy w tygodniu i nie moge się zdecydować kjaki kosmetyk kupić
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 01:40   #2242
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

jako ze dopadla mnie bezsenność czytam sobie watek...
od okresu dojrzewania myje włoski codziennie teraz juz sie do tego przyzwyczaiłam i chyba juz mi to tak nie przeszkadza jedyne co to włosów mi szkoda...
u mnie to wrecz chorobliwe bo wloski które umyje rano wieczorem mam juz przetłuszczone tak ze jesli gdzies wychodze musze myc je drugi raz...
obecnie walcze z nawykiem ciaglego poprawiania wlosów dotykania ich...najgorzej jest z grzywka ale z powodu dosc wysokiego czoła nie chce z niej zrezygnowac.
ostatnio znalazłam niezły sposob na wloski choc dosc drastyczny chociaz...
stosuje co drugi dzien wode brzozowa wcieram we włoski i naprawde włoski sa dłuzej swierze musialam siegnac po alkhol bo nie dawałam sobie juz rady...
Seboradin niger tonik (mam fioletowy z atomizerem)tez jest swietny...
czasem jeszcze plucze wlosy w toniku zpokrzyw ,dzisiaj własnie robilam tonik ze swiezo zerwanych juz widze ze moje wloski sie ciesza...jesli to wszystko nie pomoze po miesiacu urzywania to ide do dermatologa nie ma sie co meczyc...
jak brałam tabsy to tez nic nie pomagało
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 09:38   #2243
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość

I mam do Was pytanie, jaką maskę, odzywkę, serum nawilżające polecicie? Byle by nie obciażało zbytnio. Chciałabym wprowadzić jakiś mocny nawilżacz raz, dwa razy w tygodniu i nie moge się zdecydować kjaki kosmetyk kupić
Ja z ręką na sercu polecam firmę Inter Fragrance.Ma dość silnie odżywiające maski i włosy już po pierwszym użyciu są gładkie, przyjemne w dotyku i pełne życia.
Z kolei także świetną firmą jest Aussie.Nie wiem czy jest ona dostępna w Polsce,ale myślę,że na allegro czy na ebay'u znajdziesz coś z tej firmy.Z tej firmy najlepsze maseczki to 3 minute miracle.Choć na zmianę z Inter Fragrance używam Aussie 2 w 1 (szampon plus odżywka) to uważam,że warto się przyjrzeć jednej i drugiej firmie.
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 10:53   #2244
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
jako ze dopadla mnie bezsenność czytam sobie watek...
Od okresu dojrzewania myje włoski codziennie teraz juz sie do tego przyzwyczaiłam i chyba juz mi to tak nie przeszkadza jedyne co to włosów mi szkoda...
U mnie to wrecz chorobliwe bo wloski które umyje rano wieczorem mam juz przetłuszczone tak ze jesli gdzies wychodze musze myc je drugi raz...
Obecnie walcze z nawykiem ciaglego poprawiania wlosów dotykania ich...najgorzej jest z grzywka ale z powodu dosc wysokiego czoła nie chce z niej zrezygnowac.
Ostatnio znalazłam niezły sposob na wloski choc dosc drastyczny chociaz...
Stosuje co drugi dzien wode brzozowa wcieram we włoski i naprawde włoski sa dłuzej swierze musialam siegnac po alkhol bo nie dawałam sobie juz rady...
Seboradin niger tonik (mam fioletowy z atomizerem)tez jest swietny...
Czasem jeszcze plucze wlosy w toniku zpokrzyw ,dzisiaj własnie robilam tonik ze swiezo zerwanych juz widze ze moje wloski sie ciesza...jesli to wszystko nie pomoze po miesiacu urzywania to ide do dermatologa nie ma sie co meczyc...
Jak brałam tabsy to tez nic nie pomagało
moze zle sie odzywiasz
sp tez mam ta wode swietna
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 17:40   #2245
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
od okresu dojrzewania myje włoski codziennie teraz juz sie do tego przyzwyczaiłam i chyba juz mi to tak nie przeszkadza jedyne co to włosów mi szkoda...
u mnie to wrecz chorobliwe bo wloski które umyje rano wieczorem mam juz przetłuszczone tak ze jesli gdzies wychodze musze myc je drugi raz...
obecnie walcze z nawykiem ciaglego poprawiania wlosów dotykania ich...najgorzej jest z grzywka ale z powodu dosc wysokiego czoła nie chce z niej zrezygnowac.
Heh, mam tak samo. Nawet sobie nie myślę, że mogłabym myć włosy rzadziej(po prostu żeby ich nie męczyć stosuję łagodne szampony i je odżywiam), bo na drugi dzień wyglądają tak, że mogłabym najwyżej w czapce wyjść Nie mogłabym się przemóc i chodzić z takimi tłustymi śmierdzielami (choć znam wiele dziewczyn, którym to nie przeszkadza) przez to przetłuszczanie i codzienne mycie noszę tylko krótkie włosy, bo mogę mieć do nich krótką grzywkę, a przy długich muszę mieć dłuższą, która z kolei tłuści się niemiłosiernie, szczególnie latem.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 18:33   #2246
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

No ja na drugi dzień często nie mam zbyt świeżych włosów, ale tłuszcz się z nich nie leje (; Przeważnie po prostu je spinam gdzieś i z chustki robię opaskę. Ale faktycznie opłaca się to. Dzisiaj moje włosy mają 3 dzień od mycia i spokojnie mogłam wyjść do ludzi w rozpuszczonych. Także poprawa jest naprawdę ogromna i bardzo się z niej cieszę. Mam jeszcze 3 miesiące do dojścia do etapu kiedy myję włosy raz na 4 dni. Myślę, że mi się uda

Jak już się przełamie do pochodzenia czasem w trochę mniej świeżych włosach to potem leci z górki.
Gorzej jak ktoś pod koniec pierwszego dnia ma już olej na głowie. Mnie pomógł osławiony sok aloesowy. Nie oddałabym go za nic
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 18:49   #2247
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

No olej olej. Włosy mam jakieś 10 cm długości w najdłuższych miejscach i rano po obudzeniu są tłuste od nasady prawie aż po końcówki, więc za bardzo nic się nie da zrobić, gdyby były tłuste tylko u nasady to bym jakiegoś żelu czy pianki naciapała i dałoby się przeżyć. Z resztą moja mama ma ten sam problem, więc to chyba dziedziczne.

A, sok aloesowy do picia czy na włosy?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild

Edytowane przez marchewkowe pole
Czas edycji: 2009-05-04 o 18:51
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 18:59   #2248
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
A, sok aloesowy do picia czy na włosy?
Na włosy. Po umyciu polewam włosy połową szklanki soku aloesowego i dalej zawijam w ręcznik. Nie przesusza włosów, za to świetnie sobie radzi z ich przetłuszczaniem się.

A do picia to swoją drogą Pyszny jest.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:01   #2249
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez uwaga Pokaż wiadomość
A mogę użyć tego lotiona po umyciu włosów innym szamponem?Podobno ten lotion obciąża i tego się boję.Uwielbiam mieć lśniące,zdrowo wyglądające włosy.Moja kumpelka myje włosy raz na 4 dni i przez te 4 dni ma piękne włosy.U niej w ogóle nie widać,żeby myła raz na 4 dni.
Dziewczyny podpowiedzcie mi jakieś dobre szampony.Head&shoulders odpada,bo właśnie on powoduje u mnie łupież.

Z góry dziękuję.
No ten lotion to jest w sumie wcierka na bazie alkoholu wiec tego na włoski lepiej nie dawać tylko na na skórę głowy po myciu, a szamponu używaj jakiego chcesz - ja tam nie wierzę w te wszystkie serie, używam szamponu do przetłuszczających sie włosów a odżywki nawilżającej(zupełnie innych firm - szampon jeden z tańszych - Barwa, a odżywka profesjonalna) i tak zdecydowanie jest najlepiej dla włosków
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:28   #2250
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
No ten lotion to jest w sumie wcierka na bazie alkoholu wiec tego na włoski lepiej nie dawać tylko na na skórę głowy po myciu, a szamponu używaj jakiego chcesz - ja tam nie wierzę w te wszystkie serie, używam szamponu do przetłuszczających sie włosów a odżywki nawilżającej(zupełnie innych firm - szampon jeden z tańszych - Barwa, a odżywka profesjonalna) i tak zdecydowanie jest najlepiej dla włosków
Właśnie z lotionu chyba jednak zrezygnuję,bo nie lubię czegoś,czego się nie zmywa.
Co do używania szamponów z tych samych serii to nie mówię,że tak trzeba ani,że tak się powinno.Próbowałam wielu szamponów i wiele odżywek i jednak Inter Fragrance i Aussie najlepiej działają.Najgorsze jest tylko to,że Aussie nie ma szamponów do przetłuszczających się włosów.
Mimo wszystko z reguły zazwyczaj używam szamponu i odżywki z tej samej serii,bo później łatwiej mi się zakupy robi
Jak za 3 tyg będę w Polsce to kupię szampon z Joanny do włosów przetłuszczających się.
Powiem Wam dziewczyny,że mimo to,że włosy myłam wczoraj raniutko to dzisiaj przez cały dzień miałam całkiem całkiem ładne włosy.Umyłam dopiero teraz.
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.