Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-28, 07:33   #2221
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez kinia12345 Pokaż wiadomość
Witam, 1.01. doszło do stosunku. Biorę regularnie tabletki i był to drugi tydzień ich zażywania. Potem normalnie dostałam okres 11.01. Od 20.01 bolą mnie jajniki i czuję się tak jakbym miała dostać okres(który notabene przecież mi się skończył).Zrobiłam test 21.01 wynik negatywny. 26.01 wybrałam się do ginekologa, który nic nie stwierdził poważnego. Test wykonany tego dnia również był negatywny. Uwierzyć, czy powtórzyć?
Chodzi mi o to, czy test po tylu dniach a jednak przed okresem jest wiarygodny?
to chyba jakaś fobia z tymi jajnikami. Dziewczyno, nie rób żadnych testów, tylko cieplej się ubieraj. Jajniki bolą, gdy się je przewieje. Skoro ginekolog nic nie stwierdził, to dobrze - nie masz zapalenia.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 07:39   #2222
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
To znowu ja Tak mnie zastanawia (chyba mam jakąś fobie, no ale cóż ...) , miałam miesiączkę 27 grudnia (trwała ok 6 dni) a zaczełam te współżycie 5 stycznia a drugi i ostatni raz 12 stycznia. Czy miałam wtedy dni płodne?
Nie można odpowiedzieć na pytanie informacje zawarte w poście są niedostateczne. O dniach płodnych i nie płodnych nie stanowi długośc krwawienia miesięcznego a długość cyklu a tej informacji w Twojej wypowiedzi brakuje.

Cytat:
Napisane przez OlinaOkraglina Pokaż wiadomość
Hej mam problem. Dzisiaj współżyłam z chłopakiem i niestety pękła nam gumka :/:/:/ Szybko udaliśmy sie do ginekologa i już po 5 godz od stosunku wzięłam escapelle. Jest jeden problem. Z moich obliczeń wychodzi ze jestem w fazie owulacyjnej. Ginekolog pytał sie mnie kiedy ostatnio miałam @(6 styczeń) i jak długo trwają moje cykle(34-36 dni). I nic mi nie wspomniał o owulacji. Myślałam że to nie ma aż tak dużego znaczenia.Myślałam ze escapelle i tak zadziała jednak siedzę od dłuższego czasu na forach i dużo dziewczyn mówi że podczas owulacji nic nie pomoże:/ HELP ;-(
Za dużo siedzisz na forach i czytasz głupot.
Tabletki PO działają przez cały czas cyklu a nie wybiórczo.
Zazwyczaj zażywa sie je wtedy kiedy istnieje ryzyko ze doszło do zapłodnienia czyli w okresie około owulacyjnym.
Nie widzę sensu robić tabletki typu PO działające tylko wtedy kiedy są dni niepłodne, to by sie mijało z zasada ich działania.

Jeszcze raz stwierdzam żeby nie czytać głupot wypisywanych w internecie. Jeżeli odpowiedz nie jest pisana przez lekarz lub osobe będąca obeznana z tematem.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 08:31   #2223
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Byłam ostatnio u ginekologa i mam pytanko z troszkę innej tematyki niż ciąża ale też kobieca. Czy spotkałyście się ostatnio ze wzmożoną profilaktyką dotyczącą raka piersi? Bo niby mnie kobieta zbadała i wszystko ok, ale skierowanie do poradni chorób sutka dostałam. No i nie wiem czy mam szukać takiej, żeby się szybko dostać, nawet prywatnie, czy spokojnie w kolejce do państwowej bo to tylko profilaktyka a ja mam 25 lat skończone i jeszcze nigdy nie byłam i dlatego mnie 'wygoniła' ?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 09:45   #2224
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

[quote=Eenax;6417633]Nie można odpowiedzieć na pytanie informacje zawarte w poście są niedostateczne. O dniach płodnych i nie płodnych nie stanowi długośc krwawienia miesięcznego a długość cyklu a tej informacji w Twojej wypowiedzi brakuje.


Nie napisałam o tym , ponieważ miesiączki mam bardzo nieregularne =/
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 09:45   #2225
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio u ginekologa i mam pytanko z troszkę innej tematyki niż ciąża ale też kobieca. Czy spotkałyście się ostatnio ze wzmożoną profilaktyką dotyczącą raka piersi? Bo niby mnie kobieta zbadała i wszystko ok, ale skierowanie do poradni chorób sutka dostałam. No i nie wiem czy mam szukać takiej, żeby się szybko dostać, nawet prywatnie, czy spokojnie w kolejce do państwowej bo to tylko profilaktyka a ja mam 25 lat skończone i jeszcze nigdy nie byłam i dlatego mnie 'wygoniła' ?
TAK. Ostatnio jest wzmożona akcja dotycząca badań piersi u kobiet.
Przez okres wczesnojesienny jeździły po całej Polsce "MammoBusy i badały wszystkie kobiety które sie zgłaszały.

Po 25 roku życia powinno sie powoli zacząć profilaktykę.
Prawdopodobnie zostałaś wysłana profilaktycznie. Gdyby było podejrzenie czegoś pewnie była by adnotacja PILNE!. Jednak na badanie najlepiej jest sie zapisać jak najszybciej (państwowo to termin powinien być na za około 6-8 tygodni).
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 10:18   #2226
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość

Nie napisałam o tym , ponieważ miesiączki mam bardzo nieregularne =/
W takim razie proponuję, żebyś codziennie rano zmierzyła sobie temperaturę, zawsze o tej samej godziniei nanosiła na wykres.
Ponadto powinnaś obserwować śluz i reakcje swojego organizmu.
I tak przez kilka mięsięcy - wtedy będziesz mogła sama zaobserwować, kiedy masz dni płodne i niepłodne.


W przypadkach nieregularnych miesiączek, czyli różnej długości cyklów, nikt ci na to pytanie nie odpowie, bo to wcale nie jest prosta sprawa.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 12:13   #2227
lirianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
boje sie

witam. mam 24 lata. od 3 tygodni odstawilismy z narzeczonym gumki poniewaz nie mógł z nimi dojsc....uprawiamy od 3 tygodni sex przerywany. nie spuścił sie we mnie.zawsze zdarzył wyjsc...uwazal...bardzo. od 1- 10stycznia schudłam 7 kilo. tak po porstu. schudłam. w ciagu 10 dni. od 2 stycznia do 22stycznia mialam ogromny zapieprz i stres w pracy. ostatnia miesiaczke miałam 22 grudnia 2007. ogolnie nigdy nie mam regularnej miesiaczki...3/4 dni to standardowe spoznienie u mnie. no ale teraz mamy 28 stycznia. miesiączka regularnie miała by przyjsc 19/20 stycznia. od tygodnia mam lekkie bóle brzucha. od wczoraj juz sie wzmocnily...mam nabrzmialy brzuch. boli mnie...lapia mnie skurcze.. mam ogromne upławy. sa lepkie i lekko biale. jak rozcienczone mleko. ustalilam z narzeczonym ze jak do srody nie bede miala miesiączki, zrobimy test.ale pisze tutaj moze zeby mnie ktos uspokoil. prosze o odpowiedz.. .
lirianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 12:22   #2228
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: boje sie

zrob test juz teraz skoro termin okresu juz minął po co stresowac sie do srody.
3-4 dni roznicy to chyba nie mozna okreslic nieregularny okres.

sex przerwywany to zaden spsob bo juz w sluzie przed wytryskiem sa plemniki zdolne do zaplodnienia.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 12:30   #2229
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja już tu kiedyś pisałam o zaufaniu do pigułek... Dziewczyny. Biorę tabsy od lat 11 i w ciąży nie jestem. Co więcej, zdaża mi się zapomnieć, spóźnić, na dodatek jestem przypadkiem z huśtawką hormonalną. Nie mam dzidzi. Spokojnie. Brzuch boli od setek rożnych rzeczy, serio.
mam pytanko, co do Twojej wypowiedzi bo ja też mam hormony poprzestawiane, okresy strasznie nieregularne no i ginek powiedzial zebym sprawdzila czy wszystko ok z moja tarczyca... i przepisal jakies tabletki, bez zadnych badan... czy Ty miałas jakies badania robione, czy przepisane tak na chybił trafił??
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 12:49   #2230
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
mam pytanko, co do Twojej wypowiedzi bo ja też mam hormony poprzestawiane, okresy strasznie nieregularne no i ginek powiedzial zebym sprawdzila czy wszystko ok z moja tarczyca... i przepisal jakies tabletki, bez zadnych badan... czy Ty miałas jakies badania robione, czy przepisane tak na chybił trafił??
Jakie tabletki? Ja maiałam szczegółowe badania, usg, hormony z krwii, biopsję tarczycy, ma diagnozę w kierunku tarczycy i mam bardzo szczegółowo dobrane leki, których dawki mogą się zmieniać (ja teraz zeszłam z letroxu 150 na 100). Ale do tego niezbędne badania i wizyta u endokrynologa. I sprawdź co to za piguły? Ja mam poza tarczycą pokręconą całą resztę, ale to już rzadszy przypadek. Daj znać, co to za leki, bo hormony to poważna sprawa.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 12:59   #2231
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: boje sie

Cytat:
Napisane przez lirianna Pokaż wiadomość
witam. mam 24 lata. od 3 tygodni odstawilismy z narzeczonym gumki poniewaz nie mógł z nimi dojsc....uprawiamy od 3 tygodni sex przerywany. nie spuścił sie we mnie.zawsze zdarzył wyjsc...uwazal...bardzo. od 1- 10stycznia schudłam 7 kilo. tak po porstu. schudłam. w ciagu 10 dni. od 2 stycznia do 22stycznia mialam ogromny zapieprz i stres w pracy. ostatnia miesiaczke miałam 22 grudnia 2007. ogolnie nigdy nie mam regularnej miesiaczki...3/4 dni to standardowe spoznienie u mnie. no ale teraz mamy 28 stycznia. miesiączka regularnie miała by przyjsc 19/20 stycznia. od tygodnia mam lekkie bóle brzucha. od wczoraj juz sie wzmocnily...mam nabrzmialy brzuch. boli mnie...lapia mnie skurcze.. mam ogromne upławy. sa lepkie i lekko biale. jak rozcienczone mleko. ustalilam z narzeczonym ze jak do srody nie bede miala miesiączki, zrobimy test.ale pisze tutaj moze zeby mnie ktos uspokoil. prosze o odpowiedz.
1. Może czas sie przejść go ginekologa po pigułki lub rozglądnąć sie za ulta cienkimi prezerwatywami.
2. Seks przerywany nie jest żadną metoda zapobiegania ciąży. Po za faktem ze nie zabezpiecza działa stresująco na partnera.
To ze nie było wytrysku wewnątrz Ciebie nie gwarantuje ze nie będziesz w ciaży. Zanim wystąpi wytrysk może tez nastąpić wydzielenie się pre ejakulatu zawierającego do 2 mln plemników. A jak wiadomo do zapłodnienia jest potrzebny tylko 1.
3. Brak miesiączki może być spowodowany znacznym spadkiem wagi ale też nie jest wykluczone ze to "dzidziuś".
4. Lekkie pobolewanie brzucha, lepki i biały śluz (ale nieciągliwy) w zwiększonej ilości jest bardzo częstym objawem ciąży.
5. Zrobienie testu to bardzo dobry pomysł szybko rozjaśni on sytuacje.
6. O uspokojenie będzie trudno. Więcej jest rzeczy przemawiających za tym ze to "maluszek" niż temu zaprzeczających.

PS.
7. Wytrysk lub ejakulacja - spuścić to można wodę w toalecie.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 14:17   #2232
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: boje sie

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość

PS.
7. Wytrysk lub ejakulacja - spuścić to można wodę w toalecie.
podpisuję się obiema rękami, sama bym zwróciła na to uwagę...

i podpisuje sie również pod odpowiedziami koleżanek... pomyśl nad inna metodą... bo ta jest żadną...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 14:20   #2233
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Jakie tabletki? Ja maiałam szczegółowe badania, usg, hormony z krwii, biopsję tarczycy, ma diagnozę w kierunku tarczycy i mam bardzo szczegółowo dobrane leki, których dawki mogą się zmieniać (ja teraz zeszłam z letroxu 150 na 100). Ale do tego niezbędne badania i wizyta u endokrynologa. I sprawdź co to za piguły? Ja mam poza tarczycą pokręconą całą resztę, ale to już rzadszy przypadek. Daj znać, co to za leki, bo hormony to poważna sprawa.

kurcze nie pamietam, cilest czy jakos tak? ja wlasnie też mam cos nie tak z tarczyca moj tata tez ma wiec mozliwe ze to w genach przeszło;p mi nie zrobił zadnych badan ani nic i wlasnie sie strasznie zdziwiłam i stwierdziłam, ze narazie jeszcze nie bede brac tabletek tylko porobie te wszystkie badania i w ogole ale jakos zebrac sie nie moge;p i nie wiem od czego zaczac czy isc najpierw do endokrynologa czy do jakiegoś innego ginka bo ten byl troche niepoważny przepisując mi od razu tabsy bez żadnych badań a okres potrafił mi sie spozniac nawet ponad miesiac bez powodu
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 14:22   #2234
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: boje sie

Zrób test. Albo jest dzidzia albo jej nie ma, faktu nie zmienisz.
12 zł za test, a chociaz będziesz wiedziała na czym stoisz.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 14:22   #2235
Villonn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Czesc dziewczyny,

Jaka jest możliwość że zasz lam w ciążę? Ostatni okres miałam 25 grudnia, cykle mam ok.36-37 dni. Kochalismy sie bez zabezpieczenia 2,12,13,20 stycznia. Z tego co mi sie wydaje to mogliśmy trafic na dni płodne.Oczywiscie obajwy (mam nadzieje urojone) u siebie zaobserwowałam....jak myslicie? ;/
Villonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 14:53   #2236
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez Villonn Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

Jaka jest możliwość że zasz lam w ciążę? Ostatni okres miałam 25 grudnia, cykle mam ok.36-37 dni. Kochalismy sie bez zabezpieczenia 2,12,13,20 stycznia. Z tego co mi sie wydaje to mogliśmy trafic na dni płodne.Oczywiscie obajwy (mam nadzieje urojone) u siebie zaobserwowałam....jak myslicie? ;/
prawdopodobienstwo jest zawsze. tym bardziej, ze kochaliscie sie BEZ zabezpieczenia.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 15:03   #2237
rooda@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

wiatm wszystkich chciałabym usłyszeć Wasze zdanie - otóż @ miałam 4 stycznia, cykl mam nieregularny(waha sie od 27 do 32 dni), test owulacyjny wykazał dni płodne na 16,17 styczeń i oczywiście w te dni kochałam się z moim chłopakiem. Od ok. tygodnia dziwnie się czuję: codziennie miewam mdłości ale tylko pod wieczór i towarzyszy temu ból głowy(nie mocny ale uciążliwy), bardzo często odbija mi się i mam czkawkę do tego okropnie bolą mnie plecy gdy siedzę, piję więcej płynów niż zwykle, jestem strasznie senna i jakaś poddenerwowana. Dziś doszło również twarde podbrzusze i kłucie prawego jajnika. Wydaje mi się, że i do ubikacji ganiam częściej. Ah i jeszcze wypryski wyskakują jak nigdy i mam gazy a kolor śluzu jest biały. Nie chcę jeszcze robić testu bo do @ jeszcze ponad 7dni. Proszę odpowiedzcie czy mogę być w ciąży czy po prostu sobie wymyślam.Staramy się już od ponad pół roku i nie możemy sie na maluszka doczekać pozdrawiam i dziekuję
rooda@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 15:07   #2238
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez rooda@ Pokaż wiadomość
wiatm wszystkich chciałabym usłyszeć Wasze zdanie - otóż @ miałam 4 stycznia, cykl mam nieregularny(waha sie od 27 do 32 dni), test owulacyjny wykazał dni płodne na 16,17 styczeń i oczywiście w te dni kochałam się z moim chłopakiem. Od ok. tygodnia dziwnie się czuję: codziennie miewam mdłości ale tylko pod wieczór i towarzyszy temu ból głowy(nie mocny ale uciążliwy), bardzo często odbija mi się i mam czkawkę do tego okropnie bolą mnie plecy gdy siedzę, piję więcej płynów niż zwykle, jestem strasznie senna i jakaś poddenerwowana. Dziś doszło również twarde podbrzusze i kłucie prawego jajnika. Wydaje mi się, że i do ubikacji ganiam częściej. Ah i jeszcze wypryski wyskakują jak nigdy i mam gazy a kolor śluzu jest biały. Nie chcę jeszcze robić testu bo do @ jeszcze ponad 7dni. Proszę odpowiedzcie czy mogę być w ciąży czy po prostu sobie wymyślam.Staramy się już od ponad pół roku i nie możemy sie na maluszka doczekać pozdrawiam i dziekuję
jedyne co można odpowiedzieć na twoje pytanie to ;

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
prawdopodobienstwo jest zawsze. tym bardziej, ze kochaliscie sie BEZ zabezpieczenia
Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
.
tak długo jak nie zrobisz testu albo badania krwi nikt ci nie jest w stanie powiedzieć czy się udało czy nie
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 17:09   #2239
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez Villonn Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
Jaka jest możliwość że zasz lam w ciążę? Ostatni okres miałam 25 grudnia, cykle mam ok.36-37 dni. Kochalismy sie bez zabezpieczenia 2,12,13,20 stycznia. Z tego co mi sie wydaje to mogliśmy trafic na dni płodne.Oczywiscie obajwy (mam nadzieje urojone) u siebie zaobserwowałam....jak myslicie? ;/
Wg długości Twoich cykli prawdopodobnymi dniami możliwości zajścia w ciąże były dni od: 15- 26 stycznia.
Objawy jakie masz mogą być urojone i mogą być realne.
Polecam zrobić pod koniec tego tygodnia test ciążowy który rozwieje wszelkie wątpliwości.

Cytat:
Napisane przez rooda@ Pokaż wiadomość
wiatm wszystkich chciałabym usłyszeć Wasze zdanie - otóż @ miałam 4 stycznia, cykl mam nieregularny(waha sie od 27 do 32 dni), test owulacyjny wykazał dni płodne na 16,17 styczeń i oczywiście w te dni kochałam się z moim chłopakiem. (...)Staramy się już od ponad pół roku i nie możemy sie na maluszka doczekać pozdrawiam i dziekuję
Niestety ale nie jesteśmy wróżkami i nie powiemy czy jesteś czy nie jesteś w ciąży.
To wyjdzie dopiero w momencie jak sie będzie spóźniał okres i potwierdzisz to 2 kreskowym testem.
Bardzo chciałabym powiedzieć Tobie ze tak to będzie dzidziuś ale niestety nie mogę.

Wszelkie objawy jakie wystepuja moga być objawami urojonymi zwłaszcza ze chcecie bardzo dziecko. Doszukujesz się najmniejszych drobnych objawów tego ze mogłabyś być w ciąży, myślisz o tym na okrągło a organizm po prostu może w tym kierunku płatać figla.

Zycze powodzenia w staraniach i szybkiego ujrzenia 2 kresek.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 18:34   #2240
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
kurcze nie pamietam, cilest czy jakos tak? ja wlasnie też mam cos nie tak z tarczyca moj tata tez ma wiec mozliwe ze to w genach przeszło;p mi nie zrobił zadnych badan ani nic i wlasnie sie strasznie zdziwiłam i stwierdziłam, ze narazie jeszcze nie bede brac tabletek tylko porobie te wszystkie badania i w ogole ale jakos zebrac sie nie moge;p i nie wiem od czego zaczac czy isc najpierw do endokrynologa czy do jakiegoś innego ginka bo ten byl troche niepoważny przepisując mi od razu tabsy bez żadnych badań a okres potrafił mi sie spozniac nawet ponad miesiac bez powodu
Cilest to typowe tabsy, akurat one mi wcale nie służyły, miałam 2 tygodniowe obfite bolesne krwawienia. Kochana, endo i inny gin będą chyba najlepszym wyjściem. Możesz iść do ginekologa - endokrynologa, zawsze będzie uważniejszy. Bo takie strzelanie to zwykle strzelanie kulą w płot.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 12:18   #2241
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Cilest to typowe tabsy, akurat one mi wcale nie służyły, miałam 2 tygodniowe obfite bolesne krwawienia. Kochana, endo i inny gin będą chyba najlepszym wyjściem. Możesz iść do ginekologa - endokrynologa, zawsze będzie uważniejszy. Bo takie strzelanie to zwykle strzelanie kulą w płot.

hmm a jesli pojde powiedzmy osobno do endokrynologa a osobno do gina, to jak pojde do endokrynologa zeby stwierdzil co z ta tarczyca, to mam mowic ze zamierzam zaczac brac tabsy ?? bo to chyba ma jakis zwiazek z hormonami? i pewnie jak cos nie tak to mnie skieruje na jakies badania... chyba ze w lot stwierdzi, ze wszystko ok...
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:02   #2242
malwinka0886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Exclamation Czy moge być w ciązy??

Mam do was pytanie.Czy jak 3 dni po stosunku dostalam miesiaczke, to jest prawopoobienstwo, że moge byc w ciazy?? Czekam na wasze odpowiedzi.Z gory dziekuje
malwinka0886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:05   #2243
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czy moge być w ciązy??

Cytat:
Napisane przez malwinka0886 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie.Czy jak 3 dni po stosunku dostalam miesiaczke, to jest prawopoobienstwo, że moge byc w ciazy?? Czekam na wasze odpowiedzi.Z gory dziekuje
Takie samo jak ze w ciągu 5 minut meteoryt "trzepnie" obok Ciebie.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 14:48   #2244
karusiaaa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Question Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Witam.
Chciałam prosić Wasc o opinię w pewnej sprawie..
A więc - 28. i 29. grudnia kochałam się z chłopakiem (stosunek przerywany), w sylwka zażyłam Postinor, 14. stycznia zrobiłam test - wynik negatytwny- więc niby wszystko OK. Tyle że dziś mamy 29. stycznia a ja po pierwsze ostatni okres miałam 6. grudnia (nie mam regularnych no ale bez przesady), a po drugie przez cały ten miesiąc z przerwami mam mdłości, niekiedy też odruchy wymiotne. A od wczoraj boli mnie też brzuch. Pojawiały się również bóle głowy. Ja rozumiem że Postinor ma swoje skutki uboczne ale.. czy to możliwe by trwały one tak długo??? Najbardziej niepokoją mnie te mdłości oraz odruchy wymiotne. Co Wy o tym sądzicie?
karusiaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 15:38   #2245
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Czy moge być w ciązy??

Cytat:
Napisane przez malwinka0886 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie.Czy jak 3 dni po stosunku dostalam miesiaczke, to jest prawopoobienstwo, że moge byc w ciazy?? Czekam na wasze odpowiedzi.Z gory dziekuje
No cos Ty;D oszalalas;p skoro dostalas okres to jakim cudem mozesz byc w ciazy;p radze poczytac troche na temat "ciazy" i sie podszkolic ;D

"CIEMNOSC, WIDZE CIEMNOSC" ;D hehe pozdrawiam
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 15:39   #2246
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

moim zdaniem nie wiem, czy była potrzeba brania postinoru, bo prawdopodobnie to były i tak dni niepłodne, ale nieważne. wydaje mi się, że o ciążę nie masz co się martwić a te wszystkie skutki są związane z postinorem. różnie organizmy reagują. myślę, że okres też się przez to spóźnia i pojawi się pod koniec tego/na początku kolejnego tygodnia. wiem, ze róznie to bywa, ale często jest jakoś tak, że w im późniejszym dniu cyklu się weźmie tabletkę "po" tym bardziej się okres spóźnia (ale to nie jest potwierdzone - tylko taka moja obserwacja ;]). w każdym razie dla uspokojenia się możesz powtórzyc test i jeżeli w przyszłym tygodniu nie dostaniesz miesiączki, to jednak poszłabym do ginekologa.

ale ja sądzę, że to nie ciąża
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 15:42   #2247
manuela707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

jestem w ciąży od dwóch miesięcy, zrobiłam sobie test ciążowy po 2tygodniach i się sprawdził, już nawet zrobiłam zakupy na freyja, wolę się zabezpieczyć, pozdrawiam
manuela707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 15:46   #2248
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czy moge być w ciązy??

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
No cos Ty;D oszalalas;p skoro dostalas okres to jakim cudem mozesz byc w ciazy;p radze poczytac troche na temat "ciazy" i sie podszkolic ;D
Z tą samą radą zwracam się w kierunku Pani.

Dawanie odpowiedzi w temacie w którym posiada się pewne braki jest troszkę powiedzmy że nielogiczne.

Aby Pani nie musiała długo szukać to odpowiem:
Będąc w ciąży można mieć plamienia i krwawienia zwłaszcza w pierwszych jej 4 miesiącach które mogą być przed kobiety pomylone z okresem.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 15:53   #2249
karusiaaa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Dzięki Ja się raczej nie denerwuję ale po prostu zdziwiły mnie jak sobie tak o tym pomyślałam skutki uboczne po tak długim czasie. No cóz. A wizyta u ginka i tak nieunikniona bo to będzie mój pierwszy raz..

Gratuluję manuela707.. Ja też, to był mój pierwszy i ostatni raz bez zabezpieczenia
karusiaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 16:28   #2250
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

dziewczyny w preejakulacie nie ma plemników. Jeśli są to tylko te z poprzednich wytrysków i są one już upośledzone i niezdolne do zapłodnienia. Preejakulat wydziela się w czasie podniecenia na początku, na końcu, w środku - zależy od mężczyzny. A jednak stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą.. Dlaczego? Dlatego, że na chwilę przed wytryskiem pojawia się kropelkowanie - niewidoczne i nieodczuwalne. To w nim znajdują się miliony plemników. Facet po prostu wyciąga penisa o tą sek czy dwie za późno . Oczywiscie! nikogo nie zachęcam do stosowania tej metody, ale czasem dziewczyny stresują się, że zanim założyły gumkę to na samym początku pieszczot doszło do penetracji - jest to strach bezpodstawny, bo kropelkowanie pojawia się na chwilę przed a nie na kilka minut przed.

tyle ode mnie.
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.