Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-02, 10:47   #2221
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Górna warga rzeczywiście nie wygląda ciekawe , wiesz ile ci preparatu podał?
powinien rozlozyc to na dwie wizyty a nie od razu walić tyle ile wejdzie bo to nic dobrego

ja zanim doszłam do 1,8 ml w ustach byłam na 3 wizytach i jakos to delikatnie przebiegło (tzn nie biło po oczach ,że mam powiększone usta) chociaż powiększenie było znaczne , bo też nie miałam prawie górnej wargi
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2011-12-02 o 10:56
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 12:49   #2222
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dostałam łącznie 2ml preparatu Perfectha Fine Lines: http://beautymed.pl/produkty/wypelniacze/perfectha-derm

a mówiłam, a mówiłam pani doktor, że nie chcę, żeby efekt był widoczny! odpowiedziała mi, że 1ml nadaje się raczej do nawilżenia niż powiększenia czy modelowania, i że na 100% nie będzie za dużo...
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 14:07   #2223
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy



proszę Cię nie idz do niej więcej..
nie powinno się za 1 razem dawać więcej niż 1 ml.. bo efekt może być komiczny.. czeka się 2 tygodnie az opuchlizna zejdzie i na kontroli mozna sobie dolozyć o ile jest potrzeba

i nie zgodzę się z tym,że 1 ml jest tylko do nawilżenia - zalezy przy jakich ustach. u mnie przy 0,8 ml za pierwszym razem było za mało owszem ,efekt sredni ale sa tu dziewczyny ktorym 1 ml w zupełnosci wystarczył..

i w ogole pierwszy raz słysze o takim preparacie ?
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 17:02   #2224
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

cóż - póki co wyglądam jak karp. mam nadzieję, że po ustąpieniu opuchlizny będzie trochę lepiej, bo w przeciwnym razie nie pokażę się chłopakowi na oczy - a chciałam mu zrobić niespodziankę... dobrze, że mieszka parę tysięcy kilometrów ode mnie - nie muszę szukać głupich wymówek, żeby się z nim nie widzieć...

na razie czekam i będę dawała znać, co się dzieje
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 17:26   #2225
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
cóż - póki co wyglądam jak karp. mam nadzieję, że po ustąpieniu opuchlizny będzie trochę lepiej, bo w przeciwnym razie nie pokażę się chłopakowi na oczy - a chciałam mu zrobić niespodziankę... dobrze, że mieszka parę tysięcy kilometrów ode mnie - nie muszę szukać głupich wymówek, żeby się z nim nie widzieć...

na razie czekam i będę dawała znać, co się dzieje
dawaj znać ale i kochana zmień lekarza proszę. parę stron wczesniej dziewczyny pisały o jakimś gabinecie w warszawie to poczytaj sobie
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 17:42   #2226
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

no dziwna sprawa, że na raz tyle. nie panikowałabym jednak na razie, tyle, że opuchlizna przy takiej ilości może dłużej się utrzymac. najwyżej pójdziesz ultradźwiękami rozbić
nie zamartwiaj się na zapas. poza tym moim zdaniem tragedii nie ma, widziałam w tym wątku gorsze przypadki, a innym się podobały
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 17:52   #2227
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

uff, dzięki za podtrzymywanie mnie na duchu - naprawdę mi to pomaga! zwłaszcza, że zabieg postanowiłam utrzymać w tajemnicy przed wszystkimi i gdzieś się muszę wyżalić
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 17:54   #2228
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
no dziwna sprawa, że na raz tyle. nie panikowałabym jednak na razie, tyle, że opuchlizna przy takiej ilości może dłużej się utrzymac. najwyżej pójdziesz ultradźwiękami rozbić
nie zamartwiaj się na zapas. poza tym moim zdaniem tragedii nie ma, widziałam w tym wątku gorsze przypadki, a innym się podobały
no to czemu nie mowilas ,że ci się nie podobają ? jeszcze chyba od nikogo tutaj nie słyszałam negatywnego zdania na temat kogoś zrobionych ust
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 20:47   #2229
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
no to czemu nie mowilas ,że ci się nie podobają ? jeszcze chyba od nikogo tutaj nie słyszałam negatywnego zdania na temat kogoś zrobionych ust
jak mi się nie podoba, to nie piszę, żeby nie sprawiać przykrości
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 20:49   #2230
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

oj tam każdy może mieć swoje zdanie
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 21:00   #2231
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Hej! Dołączam być może za późno. Zabieg miałam robiony 4 godziny temu, w La Perli na Wilczej. Wykupiłam kupon na grouponie i stało się... Na miejscu dokupiłam sobie jeszcze jedną ampułkę, więc mam łącznie dwie. Gdy spojrzałam w lustro po zabiegu, miałam ochotę skakać z radości - teraz chce mi się płakać. Wyglądam jak potwór, jestem bardziej kacza niż Kaczor Donald W dodatku prawa część górnej wargi jest trochę większa od drugiej, choć na początku było ok. Boję się, że to wina tego, że trochę rozmasowałam sobie usta po powrocie do domu. Nie dostałam od lekarza żadnych dokładniejszych instrukcji, co mam robić, poza sugestią wcinania Allertecu i przykładania lodu, a później przeczytałam w necie, że (a) nie można się nawet całować i w ogóle żaden kontakt fizyczny z ustami nie powinien mieć miejsca, (b) nie wolno narażać ust na wahania temperatur, więc z tym lodem non stop i masażem chyba strzeliłam sobie gola...

poza tym, robi mi się krwiak na górnej wardze. zaczynam mieć dosyć. po co ja to robiłam?????!!!! mam nadzieję, że efekt końcowy mnie pocieszy, bo na razie nie mogę spać z rozpaczy i obaw :/

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

nie wspomnę nawet o tym, że górna warga zrobiła mi się dwa razy większa od drugiej, a wyraźnie zaznaczałam, że chcę mieć dziecięcy, sercowaty kształt wymodelowany do środka, z wyraźnym łuczkiem kupidynka, jak monika brodka czy anna barsukova. teraz łuczku nie widać wcale - mam jedną wielką płaską warę nie do zniesienia... ;( jutro mam, na szczęście, dzień wolny. Zrobiłam zapasowe zakupy i nigdzie nie wychodzę, choćby mnie miano rozstrzelać.
Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
teraz wygląda to tak: http://imageshack.us/photo/my-images...puchlizna.jpg/

jestem przerażona - nie tyle samą opuchlizną, bo na tę byłam przygotowana, ale proporcjami. no na usta a'la monika brodka to raczej nie wygląda...
bez paniki, narazie to opuchlizna ... ja widze ze beda z tego ladne usta ale po 2 ml ciezko o niewidoczny efekt heh
ja po 0,8 ml wygladalam strasznie (w dodatku poszlam w miesiaczke) a teraz juz prawie nic nie widac tez sie balam ze mi tak zostanie ale to byl tylko obrzek i siniak.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 09:41   #2232
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

a po jakim czasie zeszło Ci to paskudztwo?
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:35   #2233
karinkac
Przyczajenie
 
Avatar karinkac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej dziewuszki!
Ja, tak jak wspominałam wybieram się na 0,8 StylAge w Sopocie w najbliższy piątek. Zamierzam wstrzyknąć 0,8 ml..ewentualnie później dodać więcej...mam znajomą, któe ma zrobione usta i ona nieustannie powtarza, że 0,5 to wysraczająco..szczególnie na początek i żebym nie robiła więcej...ja jednak się obawiam, że to 0.8 na prawdę może być za mało...czytając wszystkie opinie tutaj i przeglądając zdjęcia. W sumie każdy ma inne usta i każdy reaguje inaczej...no ale lepiej dodać niż zrobić raz za dużo i mieć problem..

Przesyłam zdjęcia moich usteczek przed...mam trochę oadnięte kąciki co sprawia ze moj wyraz twarzy bez usmiechu ni jest miły....hehhe szczególnie widzę to, gdy zrobiłam zdjęcie samych ust.. no ale wstawiam..i jak myślicie..0,8 coś tu zdziała? nie mam chyba takich małych ust? Już zatracam obiektywizm hehe Wydaje mi się, że w górną wargę muszę wstrzyknąć więcej niż w dolną zdecydowanie... jakieś 0,6 w górę, 0,2 w dół? Nie wiem w sumie takie moje gdybanie...
Doradźcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1322749842445-1.jpg (8,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1322749865682-1.jpg (7,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1322749814836-1.jpg (10,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1322749842445-2.jpg (9,4 KB, 23 załadowań)
karinkac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 18:57   #2234
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

dziewczyny, powiedzcie mi tylko: czy powinnam te usta jakoś rozmasowywać? opuchlizna troszeczkę zeszła - wciąż są bardzo spuchnięte, ale opadło to wszystko na tyle, że zaczęłam wyczuwać twarde grudki kwasu przy dotyku.
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 11:56   #2235
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ja masowałam ale jedna grudka i tak mi została jak już są grudki to ciężko je rozmasować
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:23   #2236
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

karinkac, Twoje usta śliczne i pełne! ja nie robiłabym z nimi absolutnie nic, bo i tak są zmysłowe, ale jeśli chcesz tylko podnieść kąciki, to spoko. U mnie trochę lepiej, ale wciąż wyglądam karpio. Czekam na końcową stabilizację i potem zastanowię się na spokojnie, co zrobić.
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:49   #2237
karinkac
Przyczajenie
 
Avatar karinkac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
karinkac, Twoje usta śliczne i pełne! ja nie robiłabym z nimi absolutnie nic, bo i tak są zmysłowe, ale jeśli chcesz tylko podnieść kąciki, to spoko. U mnie trochę lepiej, ale wciąż wyglądam karpio. Czekam na końcową stabilizację i potem zastanowię się na spokojnie, co zrobić.
chciałabym podnieść kąciki i powiększyć szczególnie górną wargę bo jej nie mam..mam nadzieję, że 0,8 ml mi na to pozwoli i będzie ładnie...

a jak Twoje usteczka wyglądają teraz? może umieścisz aktualne fotki?
karinkac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:27   #2238
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

cesarskie cięcie, i jak się czujesz? Ja za parę dni idę do lekarza na moje usta dam znać
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 13:14   #2239
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WisenThal Pokaż wiadomość
cesarskie cięcie, i jak się czujesz? Ja za parę dni idę do lekarza na moje usta dam znać

zdaj relację jak tylko będziesz po Mówią, że Juwena to naprawdę profesjonalny gabinet, mam nadzieję, że po Twojej wizycie będzie mi łatwiej podjąć decyzję
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 10:29   #2240
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

na to licze, tez tak slyszalam i czytalam. A poniewaz sie zareczylam i slub zaczyna sie zblizac, to naprawe powaznie mysle nad sobą bo chcę wyglądać jak panna młoda an nie "przelatana" ;D
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 06:55   #2241
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witajcie, ja tez niebawem wybieram sie na nastrzykiniecie.

Bede miala robione preparatem Teosyal Kiss, miala ktoras z Was ten preparat? Mozecie cos powiedziec na temat jego zywotnosci?

Musze koniecznie zrobic zdjecia ust przed i po.
Wrzuce napewno.

Obawiam sie najbardziej bolu gdyz znieczulenie jakie bede miala to tylko marny kremik Emla, no coz trzeba bedzie sie troszke poswiec

Juz zastanawiam sie co dalej, czy usta nie beda dostatecznie male?

To moje pierwsze doswiadczenie z nastrzykiwaniem jak mi sie spodoba to moj portfel napewno to odczuje
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 11:11   #2242
wiosna162
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Witam bardzo serdecznie
5 dni temu miałam powiększane usta. pani doktor po wykonanym zabiegu (w trakcie musiałam zamknąć oczy) poinformowała mnie, że zuzyła 2 ampułki po 1 ml preparatu francuskiej firmy Perfecta ( koszt 1 ampułki 1500 zł).
Miałam bardzo wąskie usta i chciałam trochę je wypełnić i poprawić kontur.
Jestem strasznie zawiedziona i czuje się oszukana. Na logikę po podaniu 2 ml kwasu usta powinnam mieć ogromne, a tu prawie zadnej róznicy.
Za tydzień idę na kontrolę, proszę o pomoc i radę jak mam rozmawiać z panią doktor i czy mogę domagać się korekty w ramach reklamacji.
wiosna162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 17:04   #2243
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Witajcie, ja tez niebawem wybieram sie na nastrzykiniecie.

Bede miala robione preparatem Teosyal Kiss, miala ktoras z Was ten preparat? Mozecie cos powiedziec na temat jego zywotnosci?

Musze koniecznie zrobic zdjecia ust przed i po.
Wrzuce napewno.

Obawiam sie najbardziej bolu gdyz znieczulenie jakie bede miala to tylko marny kremik Emla, no coz trzeba bedzie sie troszke poswiec

Juz zastanawiam sie co dalej, czy usta nie beda dostatecznie male?

To moje pierwsze doswiadczenie z nastrzykiwaniem jak mi sie spodoba to moj portfel napewno to odczuje
myslę,że powinnaś poczytać wątek a przynajmniej pare stron wczesnie, beda odppowiedzi na wszystkie twoje pytania
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 22:47   #2244
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witam! Przepraszam, że długo nie odpisywałam, ale musiałam odrobić nieobecność w pracy + miałam zajęcia, etc., więc nawet nie miałam czasu tu zajrzeć... Opuchlizna zeszła całkowicie czwartego dnia i teraz jest już lepiej, choć wciąż czuję się nieswojo z tymi ustami... No ale mam górną wargę. Nie wiem... Ciężko mi powiedzieć, jak to wygląda - planowałam nieco inny rozkład wypełniacza, chciałam mieć usta bardziej wypełnione w środku na dolnej wardze, żeby uzyskać sercowaty kształt, ale poszło mi trochę w boki. Na dolnej wardze, po jednej stronie, mam niewidoczną, ale wyczuwalną w dotyku grudkę. Nie przeszkadza mi ona, ale cały czas czuję się jakoś nienaturalnie. Powiedzcie szczerze, jak to wygląda, Waszym zdaniem? Widać, że usta są powiększane?

Zdjęcie stanu końcowego tutaj: http://imageshack.us/photo/my-images...apofakcie.jpg/

Nie wiem, czy nie dostrzyknąć sobie odrobiny w środek dolnej wargi, żeby była bardziej okrągła i mniej kacza... tylko, że teraz nie mam na to funduszy I czy tylko ja widzę lekką asymetrię między prawą i lewą stroną?
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 09:37   #2245
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

zapłaciłać 3000????????????? dobrze liczę????
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 09:42   #2246
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

cesarskie cięcie... ja jeszcze nie jestem znawcą ale mi sie podobają!!! uszy do góry! Ja idę na swoją wizytę 15 grudnia właśnie potwierdziłam... mam nadzieję, że nie będzie żadnych przygód niefajnych ale blogi mnie uspokajają, czytam je w kółko prawie

a na podobnym wątku znalazłam wpis, że dziewczna nie zobaczyła żadnej różnicy po podaniu 2 ml... a koszt jednej ampułki to 1500... kurcze w Juwenie cennikowo też tyle liczą, ale z tego co czytałam, pacjentki są zadowolone i widzą efekty. A tu ... wydać 3000 na usta za jednym zamachem i nie zobaczyć różnicy to musi być straszne... jak to wogóle możliwe?!
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 10:41   #2247
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WisenThal Pokaż wiadomość
cesarskie cięcie... ja jeszcze nie jestem znawcą ale mi sie podobają!!! uszy do góry! Ja idę na swoją wizytę 15 grudnia właśnie potwierdziłam... mam nadzieję, że nie będzie żadnych przygód niefajnych ale blogi mnie uspokajają, czytam je w kółko prawie

a na podobnym wątku znalazłam wpis, że dziewczna nie zobaczyła żadnej różnicy po podaniu 2 ml... a koszt jednej ampułki to 1500... kurcze w Juwenie cennikowo też tyle liczą, ale z tego co czytałam, pacjentki są zadowolone i widzą efekty. A tu ... wydać 3000 na usta za jednym zamachem i nie zobaczyć różnicy to musi być straszne... jak to wogóle możliwe?!
ja w Juwenie mialam podane 0,8 ml i nie było efektów tutaj w Szczecinie mi powiedziano ,że mogłam za głęboko miec podany preparat.
zresztą z cenami przeginają również w Juwenie
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 10:55   #2248
karinkac
Przyczajenie
 
Avatar karinkac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Witam! Przepraszam, że długo nie odpisywałam, ale musiałam odrobić nieobecność w pracy + miałam zajęcia, etc., więc nawet nie miałam czasu tu zajrzeć... Opuchlizna zeszła całkowicie czwartego dnia i teraz jest już lepiej, choć wciąż czuję się nieswojo z tymi ustami... No ale mam górną wargę. Nie wiem... Ciężko mi powiedzieć, jak to wygląda - planowałam nieco inny rozkład wypełniacza, chciałam mieć usta bardziej wypełnione w środku na dolnej wardze, żeby uzyskać sercowaty kształt, ale poszło mi trochę w boki. Na dolnej wardze, po jednej stronie, mam niewidoczną, ale wyczuwalną w dotyku grudkę. Nie przeszkadza mi ona, ale cały czas czuję się jakoś nienaturalnie. Powiedzcie szczerze, jak to wygląda, Waszym zdaniem? Widać, że usta są powiększane?

Zdjęcie stanu końcowego tutaj: http://imageshack.us/photo/my-images...apofakcie.jpg/

Nie wiem, czy nie dostrzyknąć sobie odrobiny w środek dolnej wargi, żeby była bardziej okrągła i mniej kacza... tylko, że teraz nie mam na to funduszy I czy tylko ja widzę lekką asymetrię między prawą i lewą stroną?

Mi też się podobają! Moim zdaniem bardzo dobrze wygląda


Ja mam swoja wizytę jutro w Derm-Al Beauty w Sopocie...zaczynam się stresować..będę miałą podabe 0.8 StylAge Lips i też się obawiam czy nie będzie za mało lub za dużo..bo prawda jest tak, że jest to sprawa indywidualna. Zależy od ust...jedne dziewczyny móią, że 0,5 spokojnie starczy (a nie mają malych ust obecnie i znają się na rzeczy), inne muszą wstrzymnąć 3 ml...

Mam nadzieję, że z racji tego, że moje usta nie są malutkie (zamieściłąm fotki kilka postów wyżej) to 0,8 będzie w sam raz...i po podniesieniu mi kącików i wpełnieniu będą śliczne. Muszą być!

Dam znać i wkleje fotki po zabiegu!
karinkac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 14:42   #2249
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dobrze jest usłyszeć pozytywne opinie, co za ulga Usta zaczynają mi się podobać, chociaż ciągle marzy mi się ten sercowaty środek... Zapłaciłam łącznie 1100 zł za 2 ml, więc cenowo nie było źle
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 14:50   #2250
karinkac
Przyczajenie
 
Avatar karinkac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Dobrze jest usłyszeć pozytywne opinie, co za ulga Usta zaczynają mi się podobać, chociaż ciągle marzy mi się ten sercowaty środek... Zapłaciłam łącznie 1100 zł za 2 ml, więc cenowo nie było źle
Wow..a czemu tak tanio???
karinkac jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.