Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-20, 19:05   #2221
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

no jutro sie okaze znowu dzis pogadalismy przez tel , jakos sie zgadalo o ciuchach kobietach i wogole pozniej poszly jakies fotki i wyslalam mu jak na codzien sie prezentuje chyba nie zrobilam wrazenia bo jakby zamilkl na chwile 😁😎 ale ja preferuje styl luzny , troche sportowy szpilek prawie nie nosze i co wazne nir zamierzam tego zmieniac dla faceta 😁😁

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 20:12   #2222
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Skoro zamilkł na chwilę to może właśnie zrobiłaś wrażenie

Powodzenia i nie przejmuj się, że czasem wspomni o byłych -samej mi się to zdarza, ale to tak wychodzi w rozmowie, w końcu byli ważną częścią mojego życia, ale wyleczona jestem na 100 %

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

i widzę, że mocno się wkręciłaś! Będe trzymać kciuki, żeby Cię nie rozczarował na żywo.
Przystojny?
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 22:34   #2223
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
No cóż, trochę dziwne ale zobaczysz co i jak jutro.

Wczoraj wyszedłem z koleżanką znajomej, nawaliła się dwoma piwami. W ogóle coś ją wzięło. Śmiechu miałem co nie miara. Dziś rano zadzwoniła i przeprosiła ale co z tego jeżeli mam ślad na szyi jak po zombie
I w takim sklepie co zazwyczaj bywamy ze znajomymi pracuje nowa sprzedawczyni. Jak będę mieć humor to zagadam, ostatnio już miałem ale nie chciałem przy koleżance żeby to dziwnie nie wyglądało.

Dziś byłem z bratem po bluzę w sklepie z ciuchami (najgorsze co może być), brat nie mógł się zdecydować więc poprosiłem o radę taką młodą blondynkę. Piszemy ze Sobą już z godzinę i w niedziele pewnie wyjdziemy.
Z taką dziewczyną którą poderwałem kilka tygodni temu wyjdę po weekendzie tylko kwestia zgrania żebym miał auto bo jest z miasta obok. Nie wiem czy kiedykolwiek byłem na randce z taką laską. Chociaż przyznam, że wolę kobiety które niekoniecznie każdemu się podobają ale mają niebanalną, zapadającą w pamięć urodę.
Teraz mam tak wywalone, że nawet spławiony bym wyszedł obronną ręką. Parę lat temu bym się ekscytował a teraz to takie "meeh". Wczoraj nie byłem pewien czy wole jechać na siłownie czy z tamtą wyjść.
Tak bardzo meeh, że musisz się aż chwalić na wizażu :P?
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 07:23   #2224
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
no jutro sie okaze znowu dzis pogadalismy przez tel , jakos sie zgadalo o ciuchach kobietach i wogole pozniej poszly jakies fotki i wyslalam mu jak na codzien sie prezentuje chyba nie zrobilam wrazenia bo jakby zamilkl na chwile ���� ale ja preferuje styl luzny , troche sportowy szpilek prawie nie nosze i co wazne nir zamierzam tego zmieniac dla faceta ����
Będę 3 mać za Ciebie kciuki Daj koniecznie znać jak poszło.
Ja w szpilkach wytrzymuje max 5 godzin

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Tak bardzo meeh, że musisz się aż chwalić na wizażu :P?
Dokładnie

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2016-10-21 o 07:24
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 13:40   #2225
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Nie powiedziałbym żeby to było chwalenie. Tutaj to napisałem a tak żadnemu znajomemu o tym nie mówiłem.

Pokazuje to jaka jest różnica między jakimiś portalami a realem.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 15:44   #2226
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Nie powiedziałbym żeby to było chwalenie. Tutaj to napisałem a tak żadnemu znajomemu o tym nie mówiłem.

Pokazuje to jaka jest różnica między jakimiś portalami a realem.
Cytat:
Wczoraj wyszedłem z koleżanką znajomej, nawaliła się dwoma piwami. W ogóle coś ją wzięło. Śmiechu miałem co nie miara. Dziś rano zadzwoniła i przeprosiła ale co z tego jeżeli mam ślad na szyi jak po zombie
I w takim sklepie co zazwyczaj bywamy ze znajomymi pracuje nowa sprzedawczyni. Jak będę mieć humor to zagadam, ostatnio już miałem ale nie chciałem przy koleżance żeby to dziwnie nie wyglądało.

Dziś byłem z bratem po bluzę w sklepie z ciuchami (najgorsze co może być), brat nie mógł się zdecydować więc poprosiłem o radę taką młodą blondynkę. Piszemy ze Sobą już z godzinę i w niedziele pewnie wyjdziemy.
Z taką dziewczyną którą poderwałem kilka tygodni temu wyjdę po weekendzie tylko kwestia zgrania żebym miał auto bo jest z miasta obok. Nie wiem czy kiedykolwiek byłem na randce z taką laską. Chociaż przyznam, że wolę kobiety które niekoniecznie każdemu się podobają ale mają niebanalną, zapadającą w pamięć urodę.
Teraz mam tak wywalone, że nawet spławiony bym wyszedł obronną ręką. Parę lat temu bym się ekscytował a teraz to takie "meeh". Wczoraj nie byłem pewien czy wole jechać na siłownie czy z tamtą wyjść.
No tak, tak... toż to wszystko miało tylko pokazać różnice między randkowaniem online, a tym w realu. Bardzo wyraźnie zaznaczyłeś
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 16:01   #2227
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;66574911]Zaszalałaś xd.

Ja wczoraj miałam malutki kryzys, bo ex dodał nowe zdjęcia na fejsie z imprez, jak świetnie się bawi etc. Dodatkowo dobiłam się smutnymi balladami o miłości xd. Dzisiaj jest już ok ;] Jakiej muzyki słuchacie?[/QUOTE]

Od lżejszych kawałków typu "Vance Joy- Riptide" poprzez jakieś rapsy (Słoń, 3wymiar, eminem) kończąc na heavy metalu (slipknot) ale głównie hard rock i metal (halestorm, blind guardian, disturbed, sonata arctica, nightwish, metalica).

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
No tak, tak... toż to wszystko miało tylko pokazać różnice między randkowaniem online, a tym w realu. Bardzo wyraźnie zaznaczyłeś
Proszę bardzo, jeśli chcesz to możemy zrobić gównoburzę o aborcji albo coś Offtop źle, na temat wątku- źle
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-21, 16:03   #2228
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
z Panem wczoraj znowu pogadalismy przez telefon - krocej bo tylko godzine Umowieni jestesmy na jutro , zobaczymy jak bedzie Zauazylam.podczas tych rozmow ze dosyc czesto wspomina o bylych ..co mnie trochs zastanawia bo ja o swoich bylych nie mam potrzeby rozmawiac Wiadomo kazdy ma inaczej pytanie tylko czy on z poprzednich zwiazkow jest wyleczony

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Daj mu do zrozumienia ,że jego byłe Cie nie interesują. Brak taktu takie opowiastki. Jeśli na spotkaniu poruszy ten temat spójrz na zegarek ,a jeśli to nie podziała uciekaj ile sił w nogach .
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 16:07   #2229
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
No tak, tak... toż to wszystko miało tylko pokazać różnice między randkowaniem online, a tym w realu. Bardzo wyraźnie zaznaczyłeś
Proszę bardzo, jeśli chcesz to możemy zrobić gównoburzę o aborcji albo coś Offtop źle, na temat wątku- źle
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 16:27   #2230
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Proszę bardzo, jeśli chcesz to możemy zrobić gównoburzę o aborcji albo coś Offtop źle, na temat wątku- źle
Jak chcesz to rób Ja na szczęście mam ciekawsze zajęcia, bo w końcu do Polski wróciłam.
Może z tej okazji w końcu zajrzę na portal randkowy, bo ostatnio nic się nie dzieje i nudno mi z tym
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 16:28   #2231
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez ma-linka Pokaż wiadomość
Daj mu do zrozumienia ,że jego byłe Cie nie interesują. Brak taktu takie opowiastki. Jeśli na spotkaniu poruszy ten temat spójrz na zegarek ,a jeśli to nie podziała uciekaj ile sił w nogach .
Popieram.Raz spotkałam się z gościem który zaczął opowiadać jak to jego była zdradziła go z 3-ema o czym on się dowiedział z jej korespondencji on-line. Oczywiście przypadkiem. Spotkanie zakończyło się szybko.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-21, 17:19   #2232
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Pokazuje to jaka jest różnica między jakimiś portalami a realem.
Z perspektywy faceta to jedyny portal jaki ma sens to tinder.

Wszystkie inne portale działają na takiej zasadzie, że nawet jak odezwiesz się do przeciętnej dziewczyny, do której w realu byś nigdy nie zagadał, to nawet taka Ci nie odpowie bo siedzi tam nie wiadomo czemu - albo podbija sobie ego, albo odpowiada jednemu na 100.

No a na Tinder jak masz match, no to przynajmniej sprawa się szybciej kręci i ogólnie jest bardziej konkretniej i wszystko dąży do tego, aby jednak w tym realu się spotkać.

Ja wiem tyle, że w realu moje jestem w stanie zainteresować sobą znacznie fajniejsze kobiety. Na jakichś portalach to połowa siedzi po to, aby podbić sobie podupadłe ego.
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 17:56   #2233
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Z perspektywy faceta to jedyny portal jaki ma sens to tinder.

Wszystkie inne portale działają na takiej zasadzie, że nawet jak odezwiesz się do przeciętnej dziewczyny, do której w realu byś nigdy nie zagadał, to nawet taka Ci nie odpowie bo siedzi tam nie wiadomo czemu - albo podbija sobie ego, albo odpowiada jednemu na 100.

No a na Tinder jak masz match, no to przynajmniej sprawa się szybciej kręci i ogólnie jest bardziej konkretniej i wszystko dąży do tego, aby jednak w tym realu się spotkać.

Ja wiem tyle, że w realu moje jestem w stanie zainteresować sobą znacznie fajniejsze kobiety. Na jakichś portalach to połowa siedzi po to, aby podbić sobie podupadłe ego.
Na badoo też są matche. I też nie widzę powodu, by kobieta miała odpisywać komuś, kto jej się nie podoba.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 18:24   #2234
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

W 'realu' jest jeszcze mowa ciała, głos, uśmiech, spojrzenie, zapach i wiele rzeczy, których nie widać na zdjęciu.
Z resztą faceci nie odzywają się do kobiet, które im się nie podobają i kobiety tak samo do mężczyzn, po co tracić czas skoro od początku coś jest nie tak.

No i rozmawianie o byłych, szczególnie na początku znajomości też mnie odrzuca. Spotkałam chyba dwóch facetów, którzy lubili o nich wspominać, właśnie na takiej zasadzie: byłem tam z byłą, robiłem to z byłą.. bleh.

Edytowane przez December12
Czas edycji: 2016-10-21 o 18:28
December12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 18:50   #2235
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja kiedyś jednemu facetowi (który mega mi się podobał zresztą ) powiedziałam "Twoja przyszła dziewczyna będzie miała strasznie przerąbane". Kiedy zapytał "o co chodzi?!" Odpowiedziałam mu ,że nigdy nie dorówna jego byłej którą stawia na jakimś piedestale. Trochę się oburzył ,ale z nie którymi historiami w stylu - bzykanie się na balkonie podczas imprezy u znajomych- wg mnie przesadził.
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 20:52   #2236
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Z perspektywy faceta to jedyny portal jaki ma sens to tinder.

Wszystkie inne portale działają na takiej zasadzie, że nawet jak odezwiesz się do przeciętnej dziewczyny, do której w realu byś nigdy nie zagadał, to nawet taka Ci nie odpowie bo siedzi tam nie wiadomo czemu - albo podbija sobie ego, albo odpowiada jednemu na 100.

No a na Tinder jak masz match, no to przynajmniej sprawa się szybciej kręci i ogólnie jest bardziej konkretniej i wszystko dąży do tego, aby jednak w tym realu się spotkać.

Ja wiem tyle, że w realu moje jestem w stanie zainteresować sobą znacznie fajniejsze kobiety. Na jakichś portalach to połowa siedzi po to, aby podbić sobie podupadłe ego.
Dlatego byłem tydzień na badoo we wrześniu, po czym w sumie jedna dziewczyna wydała się spoko. Trochę ego mi podupadło, w sobotę zaczepiła mnie taka parę lat starsza blondynka a następnego dnia wyrwałem dwie w sklepie gdy byłem w drodze na koncert. Najpierw trochę z jedną kręciłem ale uznałem, że brak dystansu do Siebie mnie zbytnio irytuje i w przyszłym tygodniu wychodzę z tą drugą co wcześniej pisałem, że jeszcze z taką laską nie randkowałem.
Na portalu żebym takie wyrwał ? Bez szans. Nawet jakiś 18 letnich małolat.

Ale mi wpadł w oko ten zegarek. Pewnie dla was okropny ale dla mnie cudeńko, szczególnie, że mojego g-shocka ma co drugi gimbus.
https://www.zegarek.net/imageslib/A159WGEA-1EF_1m.jpg

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-10-21 o 20:55
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 21:09   #2237
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ty tak wyrywasz, że już gubię wątki
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 22:00   #2238
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Może któraś złapie w końcu haczyk ? Mieliśmy w mieście takiego Fabiana - rwał wszystko co popadło ,aż zaczął koleżanki wcześniej ryrwanych lasek rwać . Wiadomość się rozniosła i już potem chyba nic nie mógł wyrwać.
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 22:08   #2239
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość

Ale mi wpadł w oko ten zegarek. Pewnie dla was okropny ale dla mnie cudeńko, szczególnie, że mojego g-shocka ma co drugi gimbus.
https://www.zegarek.net/imageslib/A159WGEA-1EF_1m.jpg
Mnie ostatnio urzekł ten:
https://www.fossil.com/us/en/product...u-me3098p.html

W witrynie sklepowej jakiejś mi się rzucił w oczy i chodzi za mną.
Ale ogółem mi się bardziej podobają męskie zegarki niż damskie.
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-21, 23:43   #2240
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Dlatego byłem tydzień na badoo we wrześniu, po czym w sumie jedna dziewczyna wydała się spoko. Trochę ego mi podupadło, w sobotę zaczepiła mnie taka parę lat starsza blondynka a następnego dnia wyrwałem dwie w sklepie gdy byłem w drodze na koncert. Najpierw trochę z jedną kręciłem ale uznałem, że brak dystansu do Siebie mnie zbytnio irytuje i w przyszłym tygodniu wychodzę z tą drugą co wcześniej pisałem, że jeszcze z taką laską nie randkowałem.
Na portalu żebym takie wyrwał ? Bez szans. Nawet jakiś 18 letnich małolat.

Ale mi wpadł w oko ten zegarek. Pewnie dla was okropny ale dla mnie cudeńko, szczególnie, że mojego g-shocka ma co drugi gimbus.
https://www.zegarek.net/imageslib/A159WGEA-1EF_1m.jpg
O ile pamiętam jeszcze się uczysz? No ale 18 to małolata dla ciebie
December12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 01:40   #2241
Luqash
Przyczajenie
 
Avatar Luqash
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Siemianowice
Wiadomości: 10
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Pokaż też fotke to zobaczymy "co tam w trawie piszczy" %)

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
no jutro sie okaze znowu dzis pogadalismy przez tel , jakos sie zgadalo o ciuchach kobietach i wogole pozniej poszly jakies fotki i wyslalam mu jak na codzien sie prezentuje chyba nie zrobilam wrazenia bo jakby zamilkl na chwile 😁😎 ale ja preferuje styl luzny , troche sportowy szpilek prawie nie nosze i co wazne nir zamierzam tego zmieniac dla faceta 😁😁

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Przeslij mi też tą fotkę to "zobaczymy co tam w trawie piszczy" %)
Luqash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 08:07   #2242
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja od kilku dni piszę z chłopakiem. Ogólnie pisze się bardzo sympatycznie, tylko oczywiście znalazło się, ale, które bardzo mi się nie podoba. Chłopak ma 26 lat i nie pracuje, niby twierdzi, że szuka pracy, ale widocznie marnie. Przez ostatnie dwa lata pracował tylko przez 4 miesiące .
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 09:00   #2243
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
O ile pamiętam jeszcze się uczysz? No ale 18 to małolata dla ciebie
Nie rozumiesz o co mu chodzi, a ja rozumiem

Chodzi o to, że na portalach nawet przeciętne dziewczyny (do których na żywo facet by nie zagadał) mają nos tak zadarty jak ładne, kontaktowe dziewczyny z rzeczywistości, które co rusz ktoś podrywa.

Więc, jesli już masz się pocić to wolisz to robić w realu bo (potencjalna) nagroda jest znacznie lepsza.

Nie mówię, że wszystkie dziewczyny na portalach to dno. Chodzi o to, że spora grupa siedzi po to bo potrzebuje uwagi, albo pogada, ale nie ma realnej chęci umówienia się. Więc te "normalne" giną w natłoku tego. Odezwiesz się do 2 attention whore, do 1 co tam pogada, 2-3 nie odpowiedzą w ogóle i mówisz ... nara Prędzej czy później jako facet zauważasz, że w rzeczywistości "stać Cię na więcej"... albo przynajmniej wszystko jest takie ... bardziej konkretne. Szybko odsiejesz laskę, którą rajcuje Twoja uwaga, która potrzebuje się dowartościować czyimś kosztem. No a na portalu tego nie widać. Mało jest takich, które wrzucają ładne fotki po to, aby tylko obserwować jak się ślinią faceci do nich ? Niektóre nie raz to pisały

Nie bez przyczyny był taki mem, że pokemony możesz łapać w aplikacji pokemonGo i ... na tinderze

Znam przynajmniej kilka osób, które mają dokładnie takie same przekonania. Czy to jest jakaś grupa reprezentatywna ? Raczej nie, ale ich obserwacje są zbieżne z moimi.

Co oczywiście nie znaczy, że się nie da - online to po prostu dodatkowy kanał komunikacji. w tinder lubię to, że nigdy nie wiadomo kiedy dostaniesz "dzwoneczek", że jest match Ot, taka zabawa, i chyba tak należy do tego podchodzić...

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2016-10-22 o 09:02
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 09:13   #2244
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Co do tematu "byłych" ja kiedys spotkalam sie z facetem ktory raz gdy do mnie zadzwonil to... ryczał w słuchawke bo byla do niego dzwoniła i jeczał że mnie przeprasza za swoj stan. To po co dzwonil w takim stanie a i rzucil tekst że nie chcial pokazywac jak mu ciezko. Wczesniej bylam leciutko zauroczona ale jakos przeszlo po tym telefonie od niego a jeszcze pisal do mnie po ok 2 tyg że to ja nie zerwalam z przeszloscia a gdy mu powiedzialam "że jego gadanie o byłej troche zepsuło" to byl zdziwiony że co mi przeszkadza że rozstali sie 3 miesiace temu.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

"Potencjalna nagroda jest znacznie lepsza" :brzydal" wiesz Gregorius ja tez nie gadam z facetami ktorzy mi sie nie podobaja ani w realu ani na portalu.

Atrakcyjne dziewczyny nie musza gadac z kazdym ktory napisze. W sumie to żadne nie musza.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 11:06   #2245
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Ja od kilku dni piszę z chłopakiem. Ogólnie pisze się bardzo sympatycznie, tylko oczywiście znalazło się, ale, które bardzo mi się nie podoba. Chłopak ma 26 lat i nie pracuje, niby twierdzi, że szuka pracy, ale widocznie marnie. Przez ostatnie dwa lata pracował tylko przez 4 miesiące .
Rozumiem Cię. Też raz pisałam z takim który nie dość że od dawna tej pracy nie miał to jeszcze się nad sobą użalał.Wkurzało mnie to i w końcu straciłam ochotę na kontynuowanie znajomości.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Co do tematu "byłych" ja kiedys spotkalam sie z facetem ktory raz gdy do mnie zadzwonil to... ryczał w słuchawke bo byla do niego dzwoniła i jeczał że mnie przeprasza za swoj stan. To po co dzwonil w takim stanie a i rzucil tekst że nie chcial pokazywac jak mu ciezko. Wczesniej bylam leciutko zauroczona ale jakos przeszlo po tym telefonie od niego a jeszcze pisal do mnie po ok 2 tyg że to ja nie zerwalam z przeszloscia a gdy mu powiedzialam "że jego gadanie o byłej troche zepsuło" to byl zdziwiony że co mi przeszkadza że rozstali sie 3 miesiace temu.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

"Potencjalna nagroda jest znacznie lepsza" :brzydal" wiesz Gregorius ja tez nie gadam z facetami ktorzy mi sie nie podobaja ani w realu ani na portalu.

Atrakcyjne dziewczyny nie musza gadac z kazdym ktory napisze. W sumie to żadne nie musza
.
Jasne że tak zgadzam się z tym. Tylko, że jak zagada do kobiety na żywo a jest miły to często jest tak,że pogada chwilkę choć nie będzie go traktować jako kandydata na faceta. Ot niezobowiązująca pogawędka. A na portalu po prostu nie odpisze.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 11:29   #2246
MMarius
Raczkowanie
 
Avatar MMarius
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 77
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
no jutro sie okaze znowu dzis pogadalismy przez tel , jakos sie zgadalo o ciuchach kobietach i wogole pozniej poszly jakies fotki i wyslalam mu jak na codzien sie prezentuje chyba nie zrobilam wrazenia bo jakby zamilkl na chwile ���� ale ja preferuje styl luzny , troche sportowy szpilek prawie nie nosze i co wazne nir zamierzam tego zmieniac dla faceta ����

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Typowa kobieta, szuka ideału a sama nawija o damskich ciuszkach do tego chodzi w dresiku jak Ferdek, trzeba było jeszcze opowiedzieć o ostatnim odcinku barw szczęścia XD kiedy wy zrozumiecie że takie tematy są dla facetów odpychające

Edytowane przez MMarius
Czas edycji: 2016-10-22 o 11:30
MMarius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 11:55   #2247
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez MMarius Pokaż wiadomość
Typowa kobieta, szuka ideału a sama nawija o damskich ciuszkach do tego chodzi w dresiku jak Ferdek, trzeba było jeszcze opowiedzieć o ostatnim odcinku barw szczęścia XD kiedy wy zrozumiecie że takie tematy są dla facetów odpychające
Kiedy Ty zrozumiesz, że nie reprezentujesz opinii wszystkich facetów?
A jeśli jemu coś nie odpowiadało w temacie rozmowy, to mógł go zmienić.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 12:44   #2248
MMarius
Raczkowanie
 
Avatar MMarius
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 77
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Radzę koleżanko więcej pokory, bo widzę w Tobie idealny materiał na starą, zadufaną w sobie starą pannę. Najmądrzejsza ze wszystkich tyle że jak tylko sensowny facet pojawi się na horyzoncie to spierdziela w podskokach a potem płacz na wizażu i oczywiście zero samokrytyki.
MMarius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 12:53   #2249
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Oho zaczyna się

Większość facetów gada na różne tematy. Na temat damskiej odzieży również jakoś się nie hamuje w tej kwestii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 13:01   #2250
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez MMarius Pokaż wiadomość
Radzę koleżanko więcej pokory, bo widzę w Tobie idealny materiał na starą, zadufaną w sobie starą pannę. Najmądrzejsza ze wszystkich tyle że jak tylko sensowny facet pojawi się na horyzoncie to spierdziela w podskokach a potem płacz na wizażu i oczywiście zero samokrytyki.
Obawiam się, że bardzo nie trafiłeś w tej ocenie. Nie brak mi samokrytyki, a płaczu na wizażu nie uskuteczniam. Ale rozumiem, że łatwiej iść Ci w personalne niepoparte niczym pojazdy niż odnieść się do tego co napisałam. I póki co to Ty przejawiasz więcej zadufania w sobie utożsamiając wszystkich innych facetów z samym sobą.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-03 22:09:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.