Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-15, 09:38   #2251
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

A dla mnie on jest szaro-zielono-brązowy, z nutką fioletu
Wszystko zależy od światła, i odcienia skóry
Na mnie wybija szarość, na mojej mamie brąz.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:02   #2252
olusialodz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Zamówilam 3 lakiery, więc teraz pozostaje tylko czekac.
olusialodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:35   #2253
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Też mam Jacquesa i to jest zimny brąz Absolutnie pod żadnym kątem dla mnie nie wygląda jak "szary" . Sama napaliłam się przed zakupem właśnie na ten niezdefiniowany do końca kolor, który miał być ni to brązem ni szarym, ale jak dostałam i się nim pomalowałam to wyszło szydło z worka . Na moje oko jest chłodnym brązem. (w słońcu nawet traci na tej "chłodności" i robi się zwykłym brązikiem)
Pomaluję się nim dzisiaj i jutro wrzucę foty w świetle dziennym, żeby jak najlepiej oddały kolor.

Szukając dobrego odwzorowania koloru rzeczywistego na Nailgalu, znalazłam 1 fotkę w miarę dobrą..

piekny ten brąz chyba wpadłam na kolejnym watku

Witam wszystkich
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 19:43   #2254
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
piekny ten brąz chyba wpadłam na kolejnym watku

Witam wszystkich
Jacques jest niesamowitym kolorem Polecam gorąco
Witamy
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 20:29   #2255
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A dla mnie on jest szaro-zielono-brązowy, z nutką fioletu
Wszystko zależy od światła, i odcienia skóry
Na mnie wybija szarość, na mojej mamie brąz.
Kameleon Na mnie nie ma ani krzty brązu, ale już przy zmywaniu na waciku widzę brąz
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 21:41   #2256
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A dla mnie on jest szaro-zielono-brązowy, z nutką fioletu
Wszystko zależy od światła, i odcienia skóry
Na mnie wybija szarość, na mojej mamie brąz.
Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Kameleon Na mnie nie ma ani krzty brązu, ale już przy zmywaniu na waciku widzę brąz
Dokładnie najwyraźniej wszystko zależy od skóry
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 08:56   #2257
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

dziewczyny...pomożecie? od wczoraj wypatruję oczy na wizażu, stronie opi i stronie sklepu i zgłupłam totalnie! wkleiłyście tyle super zdjęć kolorków, ale już się pogubiłam który jest który, który chwalicie a które nie warto. Jedne są raz matowe raz perłowe i już sama nie wiem. Czy któraś może mi jak krowie na granicy zaproponować cosik? a już za zdjęcie /lub linka do wiarygodnego zdjęcia to ozłocę. Szukam mocnej , orginalnej czerwieni bez drobin , mocnego fioletu tyż bez drobin, ładnego granatu (gdzieś tu widziałam taki co wpada w turkus) ale nie znam numeru. Może jeszcze znacie jakieś orginalne sztandarowe dla opi kolorki w tym guście. Interesuje mnie generalnie wszystko w odcieniach czerwieni, bordo, śliwki, bardzo ciemnego różu , atramentu, cementu, może jakaś czerń z kolorowym połyskiem..no już sama nie wiem. Może na lato jakiś orginalny turkus. Albo może jest jakiś odcień co to trzeba mieć bo tylko opi go ma i jest czarodziejski
Sama znalazłam takie, ale możecie mnie zweryfikować bo może to bez sensu:
Suzi Skis in the Pyrenees
No Spain No Gain
Lincoln Park After Dark
Russian Navy

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

a..jeszcze będę wdzięczna za namiar na jakieś chłodne mleczne do french...bo jest ich multum na ich stronie a na moim kompie wsitkie takie same albo jakiś kryjący jasniutki też może...no to zamówię chyba z 10
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 09:38   #2258
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

z wymienionych przez Ciebie mam
Lincoln Park After Dark
Russian Navy

Poszukaj w wątku bo wklejałam ich zdjęcia

Piękna klasyczna czerwień to St.Peterburgundy, tez ją wklejałam.

Do frencha używam Get Me to the Taj on Time, też są tutaj zdjęcia.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 10:26   #2259
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

dzięki aga, znalazłam Twoje zdjęcia, cudne te lakiery! ale akurat nie ma ich w perfumerii gdzie chciałam kupić..victoria jakaś tam...a gdzie Wy je kupujecie? Aguś..w Łodzi się je kupi gdzieś? czy przez net jakiś dobry sklep macie?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 10:34   #2260
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dzięki aga, znalazłam Twoje zdjęcia, cudne te lakiery! ale akurat nie ma ich w perfumerii gdzie chciałam kupić..victoria jakaś tam...a gdzie Wy je kupujecie? Aguś..w Łodzi się je kupi gdzieś? czy przez net jakiś dobry sklep macie?
ja swoje kupiłam właśnie tu http://www.victoriasbeauty.com/ napisz do nich i może sprowadzą te kolory
są tez tutaj (droższe) http://www.kupkosmetyk.pl/kategoria/2/
Ale możesz spróbować stacjonarnie (będzie drożej niż w necie)
Beauty In Sp. z o.o.
ul. Pomorska 41
90-203 Łódź
Tel: 42 639-98-99
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 10:44   #2261
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny...pomożecie? od wczoraj wypatruję oczy na wizażu, stronie opi i stronie sklepu i zgłupłam totalnie! wkleiłyście tyle super zdjęć kolorków, ale już się pogubiłam który jest który, który chwalicie a które nie warto. Jedne są raz matowe raz perłowe i już sama nie wiem. Czy któraś może mi jak krowie na granicy zaproponować cosik? a już za zdjęcie /lub linka do wiarygodnego zdjęcia to ozłocę. Szukam mocnej , orginalnej czerwieni bez drobin , mocnego fioletu tyż bez drobin, ładnego granatu (gdzieś tu widziałam taki co wpada w turkus) ale nie znam numeru. Może jeszcze znacie jakieś orginalne sztandarowe dla opi kolorki w tym guście. Interesuje mnie generalnie wszystko w odcieniach czerwieni, bordo, śliwki, bardzo ciemnego różu , atramentu, cementu, może jakaś czerń z kolorowym połyskiem..no już sama nie wiem. Może na lato jakiś orginalny turkus. Albo może jest jakiś odcień co to trzeba mieć bo tylko opi go ma i jest czarodziejski
Sama znalazłam takie, ale możecie mnie zweryfikować bo może to bez sensu:
Suzi Skis in the Pyrenees
No Spain No Gain
Lincoln Park After Dark
Russian Navy

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

a..jeszcze będę wdzięczna za namiar na jakieś chłodne mleczne do french...bo jest ich multum na ich stronie a na moim kompie wsitkie takie same albo jakiś kryjący jasniutki też może...no to zamówię chyba z 10
Ja ze swojej strony polecę stronę : www.nailgal.com , gdzie możesz szukać wg danego koloru lakierów OPI i gdzie są poumieszczane zdjęcia (lub, jak już znajdziesz interesujący Cię, to wpisać w nazwę w 'szukaj' i popatrzeć jakie są zdjęcia tego koloru na serwisie )

Polecam do frencha Mimosas for Mr and Mrs, który mam. Dodatkowo fajny jest ponoć Bubbly Bath
Z fioletów - Can you dig it? (kremowy, bezdrobinkowy), Louvre me, louvre me not (delikatnie drobinkowy), Catherine the Grape (drobinkowy), Mrry Midnight z najnowszej, świątecznej kolekcji (piękny drobinkowy)...
Czerwienie: Malaga Wine, All Lacquered up, Can you tapas this..
No i do Russian Navy (granatu) dołączę Dating Royal(wściekły, kremowy błękit), Yoga-ta this blues (drobinkowy), i Ink. (też z małymi drobinkami)

Polecam zajrzeć na nailgala i popatrzeć Tam jest multum zdjęć i na pewno znajdziesz coś dla siebie
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 10:51   #2262
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

dzięki! no teraz to już całkiem zgłupiałam! najlepiej chyba się przejadę na ta pomorską bo inaczej nie wybiorę. W tym sklepie co ty podałaś kuszą mnie te zaestawy mini gourmet, french i classic, może na początek takie trzasnę? no już sama nie wiem

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony polecę stronę : www.nailgal.com , gdzie możesz szukać wg danego koloru lakierów OPI i gdzie są poumieszczane zdjęcia (lub, jak już znajdziesz interesujący Cię, to wpisać w nazwę w 'szukaj' i popatrzeć jakie są zdjęcia tego koloru na serwisie )

Polecam do frencha Mimosas for Mr and Mrs, który mam. Dodatkowo fajny jest ponoć Bubbly Bath
Z fioletów - Can you dig it? (kremowy, bezdrobinkowy), Louvre me, louvre me not (delikatnie drobinkowy), Catherine the Grape (drobinkowy), Mrry Midnight z najnowszej, świątecznej kolekcji (piękny drobinkowy)...
Czerwienie: Malaga Wine, All Lacquered up, Can you tapas this..
No i do Russian Navy (granatu) dołączę Dating Royal(wściekły, kremowy błękit), Yoga-ta this blues (drobinkowy), i Ink. (też z małymi drobinkami)

Polecam zajrzeć na nailgala i popatrzeć Tam jest multum zdjęć i na pewno znajdziesz coś dla siebie
o dzięki! zaraz sobie pooglądam. Z Tych co wymieniłaś też mi właśnie malaga wine się spodobał, ale też go nie ma w victoria muszę więc zrobić żelazną listę must have i szukać sklepu, który ma wszystkie inaczej zginę marnie!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 11:37   #2263
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
o dzięki! zaraz sobie pooglądam. Z Tych co wymieniłaś też mi właśnie malaga wine się spodobał, ale też go nie ma w victoria muszę więc zrobić żelazną listę must have i szukać sklepu, który ma wszystkie inaczej zginę marnie!
Z tego, co pisała wcześniej jedna z Wizażanek, można napisać do ludzi z Victorias Beauty i zapytać, czy można zamówić taki i taki lakier, którego akurat nie ma na stanie. Oni wtedy zamawiają Ci i wysyłają espeszyli for you Sama się zastanawiam, czy z jednym tak nie zrobić, bo nie ma go i nie ma a chyba jestem zdecydowana na niego..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 18:15   #2264
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Enka, widzę że wpadłaś w sidła OPI OPI to złooo
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 18:19   #2265
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Z tego, co pisała wcześniej jedna z Wizażanek, można napisać do ludzi z Victorias Beauty i zapytać, czy można zamówić taki i taki lakier, którego akurat nie ma na stanie. Oni wtedy zamawiają Ci i wysyłają espeszyli for you Sama się zastanawiam, czy z jednym tak nie zrobić, bo nie ma go i nie ma a chyba jestem zdecydowana na niego..
zrobiłabym tak gdybym już dokładnie wiedziała czego chce...a do tego to jeszcze daleko.. bo od oglądania tych zdjęć już mi się w głowie kreci i chcę chyba z milion odcieni..
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Enka, widzę że wpadłaś w sidła OPI OPI to złooo
hehe..najgorsze, ze to moja kolejna wpadka...muszę szukać drugiego etatu albo dobrego psychiatry
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 18:28   #2266
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

ennkaa ja z gorrrrących czerwieni polecam The Thrill of Brazil - miodzio, bezdrobinkowy świetnie się nakłada.


Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość

Polecam do frencha Mimosas for Mr and Mrs, który mam. Dodatkowo fajny jest ponoć Bubbly Bath
Z fioletów - Can you dig it? (kremowy, bezdrobinkowy), Louvre me, louvre me not (delikatnie drobinkowy), Catherine the Grape (drobinkowy), Mrry Midnight z najnowszej, świątecznej kolekcji (piękny drobinkowy)...
Czerwienie: Malaga Wine, All Lacquered up, Can you tapas this..
No i do Russian Navy (granatu) dołączę Dating Royal(wściekły, kremowy błękit), Yoga-ta this blues (drobinkowy), i Ink. (też z małymi drobinkami)

Polecam zajrzeć na nailgala i popatrzeć Tam jest multum zdjęć i na pewno znajdziesz coś dla siebie
dzisiaj właśnie moja kolekcja OPI powiększyła się do sztuk 5 i jednej bazy (nie wiem kiedy ja to pozużywam ) i właśnie kupiłam Malaga Wine w Sephorze fajna ta stronka KupKosmetyk chociaż za przesyłkę sporo żądają... ale spodobały mi sie te miniaturki Nail Envy... nie chce jakaś Poznanianka zamówić na spółę???
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 23:01   #2267
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

dzisiaj właśnie moja kolekcja OPI powiększyła się do sztuk 5 i jednej bazy (nie wiem kiedy ja to pozużywam ) i właśnie kupiłam Malaga Wine w Sephorze fajna ta stronka KupKosmetyk chociaż za przesyłkę sporo żądają... ale spodobały mi sie te miniaturki Nail Envy... nie chce jakaś Poznanianka zamówić na spółę???
A jakie jeszcze cudeńka zamówiłaś? I czy widziałaś stronę Vicoriasbeauty? Tam mają jeszcze taniej
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 07:38   #2268
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

I popełniłam pierwsze zamowienie
3 lakiery:You Don't Know Jacques! Matte ,Get Me to the Taj on Time ,Royal Rajah Ruby
Nie moge sie juz ich doczekac
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 10:21   #2269
oliwka87
Raczkowanie
 
Avatar oliwka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 106
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

DO eenkaa

cześć
ja kupuję w Łodzi na pomorskiej 41...w raju OPI hehe

Edytowane przez oliwka87
Czas edycji: 2009-12-17 o 10:22
oliwka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 10:31   #2270
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Witam, ja też stałam się ostatnio szczęśliwą posiadaczką pierwszych lakierów OPI
Zamawiałam na ebayu i po 15 dniach lakiery są wreszcie u mnie. Parlez-vous OPI?, You Don't Know Jacques!, Samoan Sand i St. Petersburgundy, wszystkie są boskie i koszty też mniejsze, więc jestem bardzo zadowolona
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 10:32   #2271
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
I popełniłam pierwsze zamowienie
3 lakiery:You Don't Know Jacques! Matte ,Get Me to the Taj on Time ,Royal Rajah Ruby
Nie moge sie juz ich doczekac
Royal Rajah Ruby Przepiękny kolor, gdybym umiała takie "nosić" to sama bym pewnie też zamówiła Mam nadzieję, że widziałaś nasze ostrzeżenia, że maty trzymają się nieco krócej niż normalne?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 11:25   #2272
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Royal Rajah Ruby Przepiękny kolor, gdybym umiała takie "nosić" to sama bym pewnie też zamówiła Mam nadzieję, że widziałaś nasze ostrzeżenia, że maty trzymają się nieco krócej niż normalne?

Tak, ale trudno Nic nie poradze, ze maty kocham tak w cieniach do oczu jak i lakierach
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 11:28   #2273
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
A jakie jeszcze cudeńka zamówiłaś? I czy widziałaś stronę Vicoriasbeauty? Tam mają jeszcze taniej
ja nie zamawiałam,tylko w zasadzie wszystkie mam z Sephory... co jest promocja -20% to się wzbogacam o jakiś...

mam Privacy Please, Overexposed in Southbeach, Malaga Wine, The Thrill of Brazil i Russian Navy

na victoriasbeauty nie byłam...tylko ja to z neta musiałabym się podpiąć jak pisałam do jakiejś Poznanianki najlepiej to chętnie bym powiększyła swoją kolekcję
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 14:19   #2274
olusialodz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

A jak długo czekałyście na przesyłkę z victoriasbeauty ? Mi gdzieś napsiali, ze mam czekać jakieś 4 dni, a wczoraj została wysłana i zastanawiam się, czy może nie przyjedzie wczesniej, bo nie mogę się doczekać ;d
oliwka87 a jak z cenami na Pomorskiej, takie jak na stronie, czy inne ?
olusialodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 18:19   #2275
tur3cka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 461
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja mam z Opi: Opi ink suede i Lincoln Park After Dark matte
Ten z suede dzisiaj dostałam i teraz noszę pomalowane

A teraz myślę o jakichś innych kolorach na Gwiazdkę
tur3cka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:53   #2276
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez olusialodz Pokaż wiadomość
A jak długo czekałyście na przesyłkę z victoriasbeauty ? Mi gdzieś napsiali, ze mam czekać jakieś 4 dni, a wczoraj została wysłana i zastanawiam się, czy może nie przyjedzie wczesniej, bo nie mogę się doczekać ;d
oliwka87 a jak z cenami na Pomorskiej, takie jak na stronie, czy inne ?
Mi przychodziły po 4-5 dniach, ale teraz weź pod uwagę obłożenie poczty listami/paczkami etc świątecznymi.. Mam nadzieję, że wkrótce je dostaniesz
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 08:53   #2277
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczyny, czy nie macie wrażenia że lakiery na Victoria podrożały?
Jeszcze jakiś czas temu z tego co pamiętam większość lakierów kosztowała ok. 22-25 zł a teraz średnio 26-27 zł.
Ja oczywiście nie narzekam jeszcze, bo to chyba najtańszy sklep z OPI ale widać że chyba trochę zrobiłyśmy mu reklamę
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 08:56   #2278
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy nie macie wrażenia że lakiery na Victoria podrożały?
Jeszcze jakiś czas temu z tego co pamiętam większość lakierów kosztowała ok. 22-25 zł a teraz średnio 26-27 zł.
Ja oczywiście nie narzekam jeszcze, bo to chyba najtańszy sklep z OPI ale widać że chyba trochę zrobiłyśmy mu reklamę
to chyba zależy od lakieru/kolekcji. Gdy kupowałam w maju to płaciłam za jeden 23 z groszami a za resztę 25-27zł. Ale możliwe że podnieśli.
tak btw to szkoda że nie odpisują na maile
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 09:01   #2279
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
to chyba zależy od lakieru/kolekcji. Gdy kupowałam w maju to płaciłam za jeden 23 z groszami a za resztę 25-27zł. Ale możliwe że podnieśli.
tak btw to szkoda że nie odpisują na maile
tak jasne, że zależy od kolekcji ale pamiętam że kiedyś było więcej lakierów w cenie ok. 22 zł. a teraz to tylko pojedyncze przypadki. Ja oczywiście nie narzekam na te kilka złotych ale liczy się sam fakt i jestem przekonana, że ten wątek robi sklepowi niezłą reklamę
Ja raz pisałam do nich i odpisali ale coś dziwnego się działo z ich meilem, bo później nie mogłam odpisać i były jakieś problemy z połączeniem
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 10:01   #2280
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy nie macie wrażenia że lakiery na Victoria podrożały?
Jeszcze jakiś czas temu z tego co pamiętam większość lakierów kosztowała ok. 22-25 zł a teraz średnio 26-27 zł.
Ja oczywiście nie narzekam jeszcze, bo to chyba najtańszy sklep z OPI ale widać że chyba trochę zrobiłyśmy mu reklamę
Też zauważyłam, że odrobinkę droższe Na szczęście- w granicach przyzwoitości Może przed świętami nie odpisują?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.